Antalya'da Akaryakıt Boru Hattında Çıkan Yangın Söndürüldü - Son Dakika

Antalya'da Akaryakıt Boru Hattında Çıkan Yangın Söndürüldü

22.04.2011 19:42
Antalya'da Akaryakıt Boru Hattında Çıkan Yangın Söndürüldü

Antalya'daki NATO'ya ait akaryakıt boru hattında meydana gelen yangın söndürüldü.

Antalya'daki NATO'ya ait akaryakıt boru hattında meydana gelen yangın söndürüldü.

Kepez ilçesi Ünsal mahallesindeki NATO akaryakıt boru hattındaki patlamadan sonra yaklaşık 250 metrelik alana yayılan yangın ve alevler, itfaiye ve iş makinelerinin yoğun çalışmasıyla tamamen söndürüldü.

İtfaiye araçları borunun delindiği ve yangının çıktığı bölgeye su sıkmaya devam ederken, iş makineleri de bölgeyi toprakla kapatarak, soğutma çalışmaları yapıyor.

Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri de yeni yangın çıkma ihtimaline karşı ormanlık alanda çevreleme çalışması yürütüyor.

NATO Boru Hattı görevlilerinin de bölgeye gelerek sızıntının olduğu bölgedeki boruyu her iki yanından kelepçeleyerek sızıntıyı önleme çalışması başlattıkları bildirildi. Sızıntının tamamen önlenmesiyle bölgede yeni yangın riskinin ortadan kalkacağı kaydedildi.

Bölgedeki çalışmaları Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk de yerinde takip etti.

-ÜÇ KİŞİ GÖZALTINA ALINDI-

Bu arada, bölgede izinsiz sondaj çalışması yaptıkları bildirilen üç kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Kimlikleri açıklanmayan şüphelilerin Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülerek, sorgulanmalarına başlandığı ifade edildi.

- ANTALYA

YORUMLAR
500
Son dakika haberleri | Bodrum'da otluk alanda çıkan ve iş yerine sıçrayan yangın söndürüldü Son dakika haberleri | Bodrum'da otluk alanda çıkan ve iş yerine sıçrayan yangın söndürüldü Demir çelik haddehanesinde çıkan yangın söndürüldü Demir çelik haddehanesinde çıkan yangın söndürüldü Fabrikada çıkan yangın söndürüldü Fabrikada çıkan yangın söndürüldü
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Antalya'da Akaryakıt Boru Hattında Çıkan Yangın Söndürüldü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement