Bakırçay’lı Seçmen’ler Şahini Ankara’ya Uçuracak - Son Dakika
Yerel

Bakırçay’lı Seçmen’ler Şahini Ankara’ya Uçuracak

Bakırçay’lı Seçmen’ler Şahini Ankara’ya Uçuracak

AK Parti 2. Bölge Milletvekili adayı Hasan Şahin, Kınık İlçesi ve Poyracık beldelerinde yaptığı seçim çalışmaları sırasında yöreden bir çiftçi temsilcisi aday olmakla seçmenlerden büyük ilgi gördü

11.05.2011 15:02

Seçmen vatandaşlar ise AK Partili Milletvekili Adayı Hasan Şahin bu seçimlerde seni bir şahin gibi uçurarak Ankara'ya gönderceğiz. Bizi çiftçiler olarak en iyi şekilde senin temsil edeceğinizden hiç kuşkumuz yok dediler.

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde sırasında halkla kalkıp halkla oturan, birlikte çay içerek yemek yiyen Hasan Şahin, "Ben içinizden biriyim Mecliste tek çiftçinin temsilcisi benim" sözleriyle Bakırçay seçmeninin gönlünü kazanarak adeta taht kuruyor. Milletvekili adayı Şahin'in güler yüz ve sempatik tavırlarıyla seçmene yakın duruşu seçmenle iç içe olmasıyla seçmen vatandaşlarda büyük güven duygusu oluşturuyor.

Önce Poyracık Sanayi esnafınızı Belediye Başkanı Ahsen Özçam ile birlikte ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Hasan Şahin, esnafın yoğun ilgisi karşılandı. Seçmenler Şahin ile vekil olmadan önce sık sık hatıra fotoğrafı çektirerek başarı dileklerini sundular.

Hasan Şahin ise "Milletvekili seçildikten sonra sizleri unutacak diğer milletvekilleri gibi değilim. Seçilsem de seçilmesem de her zaman aranızdayım. Zaten sizlerden uzaklaşacak, değişecek bir insan olursam da Allah bana bu görevi nasip etmesin" diyerek partisinin gücüyle Bakırçay çiftçisini güçlendirmek için aday olduğunu söylemesi seçmenlerde büyük inanç bırakıyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Yerel Bakırçay’lı Seçmen’ler Şahini Ankara’ya Uçuracak - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement