KO-MEK Kursiyerleri Başkan’a Özel Ebru Yaptı - Son Dakika

KO-MEK Kursiyerleri Başkan’a Özel Ebru Yaptı

13.05.2011 01:15
KO-MEK Kursiyerleri Başkan’a Özel Ebru Yaptı

Çayırova Ve Darıca KO-MEK Sergi Açılışını Gerçekleştiren Başkan Karaosmanoğlu'na Ebru Sürprizi Yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları'nın, Çayırova ve Darıca kurs merkezleri yılsonu sergilerini açtı. Sergi açılışlarına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ilçe sergilerinin her birini hayranlıkla gezdiğini, verilen emeklerin karşılığını görmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Başkan İki Sergide De Yer Aldı

Çayırova Kurs Merkezi'nin sergi açılışına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun yanı sıra Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, kursiyerler ve çok sayıda konuk katıldı. Darıca sergisinde ise, Darıca Kaymakamı Osman Ateş ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak hazır bulundu.

Sergileri Hayranlıkla Geziyorum

Sergi açılışlarında konuşan Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, KO-MEK ilçe sergilerinin her birini hayranlıkla gezdiğini, verilen emeklerin karşılığını görmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. KO-MEK'in 7. yılında kursiyer sayısını 200 binin üzerine çıkarttığını hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, "KO-MEK bir halk üniversitesidir. Kurslar vasıflı bireyler yetiştirerek eğitime önemli bir hizmet veriyor. Burada birbirinden değerli eserler sergileniyor, emeği geçen kursiyer ve usta öğreticilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Servet Kocakaya Konser Verdi

Çayırova sergisinin açılışında ünlü türkücü Servet Kocakaya konuklara bir konser verdi. Sanatçı sergiyi ziyarete gelenlere türküleriyle unutulmaz bir gün yaşattı.

Başkan'a Özel Ebru

Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, KO-MEK'in Darıca sergisi açılışında vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Esnafla selamlaşan ve hatırlarını soran Başkan Karaosmanoğlu'na vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu. Darıca sergisinde, usta öğretici İsmail Demir, ebru yaparak KO-MEK adına Başkan Karaosmanoğlu'na hediye etti.

Hatıra Fotoğrafı Çektirdi

Darıca sergisinde Başkan Karaosmanoğlu, Darıca Kaymakamı Osman Ateş ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ile birlikte, KO-MEK kursiyerlerinin hazırladığı, minderlerle donatılmış köşeye oturarak kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
500
Real Madrid'in başarılı futbolcusu Casemiro, Manchester United'a transfer oldu Real Madrid'in başarılı futbolcusu Casemiro, Manchester United'a transfer oldu Son seçim anketinde şaşırtan sonuçlar! AK Parti'nin oy oranı dikkat çekti Son seçim anketinde şaşırtan sonuçlar! AK Parti'nin oy oranı dikkat çekti Kayseri'de sığınmacılar tarafından Geri Gönderme Merkezi'nde yangın çıkarıldı! Kayseri'de sığınmacılar tarafından Geri Gönderme Merkezi'nde yangın çıkarıldı!
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Yerel KO-MEK Kursiyerleri Başkan’a Özel Ebru Yaptı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement