Konacık Belediyesi Personeline "Hepatit B" Aşısı Yaptırıldı - Son Dakika

Konacık Belediyesi Personeline "Hepatit B" Aşısı Yaptırıldı

02.12.2011 10:20
Konacık Belediyesi Personeline "Hepatit B" Aşısı Yaptırıldı

"Hepatit B" aşısı yaptırıldığı bildirildi."Hepatit B" aşısı yaptırıldığı belirtildi."Personelin doğrudan mikroplarla temas halinde olmaları nedeniyle düzenli kontrolleri yapılacak ve gerekli sağlık tedbirleri alınacaktır" denildi.(GY-DG-FÜ).

Bodrum'a bağlı Konacık Belediyesi personeline

"Hepatit B" aşısı yaptırıldığı bildirildi.

Konacık Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Temizlik İşleri Şefliği ile Atık Su Arıtma Tesisi ve Çevre Analiz Laboratuvarı personelinin hastalık kapma olasılığını en aza indirmek amacıyla sağlık taramasından geçirildiği ve

"Hepatit B" aşısı yaptırıldığı belirtildi.

Aşıların Aile Sağlığı Merkezi'nde yapıldığı ifade edilen açıklamada,

"Personelin doğrudan mikroplarla temas halinde olmaları nedeniyle düzenli kontrolleri yapılacak ve gerekli sağlık tedbirleri alınacaktır" denildi.

- MUĞLA

YORUMLAR
500
Burhaniye Belediyesi Personeline, Uyuşturucu ile Mücadele Semineri Burhaniye Belediyesi Personeline, Uyuşturucu ile Mücadele Semineri Kayseri'de belediye personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi Kayseri'de belediye personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi Son dakika haber | Efeler Belediye Başkanı Atay, Marmaris Yangınıyla Mücadelede Görev Alan Belediye Personelini Ağırladı Son dakika haber | Efeler Belediye Başkanı Atay, Marmaris Yangınıyla Mücadelede Görev Alan Belediye Personelini Ağırladı
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Konacık Belediyesi Personeline 'Hepatit B' Aşısı Yaptırıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement