Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Hastaoğlu'ndan Sivas Ziraat Odası'na Ziyaret - Son Dakika

Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Hastaoğlu'ndan Sivas Ziraat Odası'na Ziyaret

22.11.2011 17:20
Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Hastaoğlu'ndan Sivas Ziraat Odası'na Ziyaret

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdülkadir Hastaoğlu, Sivas Ziraat Odası Başkanı Durmuş Şeker'i ziyaret etti.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdülkadir Hastaoğlu, Sivas Ziraat Odası Başkanı Durmuş Şeker'i ziyaret etti.

Borsa Başkanı Hastaoğlu, borsanın yönetim kurulu üyeleri İhsan Aksoy, Tarık Günhan ve Ahmet Terzioğlu ile birlikte yeni hizmet binasına tanışan Ziraat Odası Başkanı Durmuş Şeker ile makamında bir araya geldi.

Hastaoğlu, Ziraat Odası Başkanı Durmuş Şeker'in Sivas'a yakışır bir bina kazandırmasından mutlu olduklarını belirterek, "Sivas çiftçisine yakışır yeni bir hizmet binası yaptırdığı için Şeker'e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, yeni binanın Sivas çiftçisine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Şeker ise yeni binalarında 145 kişilik konferans salonu, veteriner hekim odası, Ziraat Bankası şubesi, toplantı salonu ve misafirler için bekleme salonları bulunduğunu belirtti.

Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdiklerini, çiftçilere en iyi hizmeti sunmayı amaçladıklarını ifade eden Şeker, "Eski binamız küçük olduğu için çiftçilerimize hizmet sunmakta zorlanıyorduk. Yeni hizmet binamızda eksiklikler giderildi ve sorunlar ortadan kaldırıldı. Sivas halkımıza ve çiftçilerimize hayırlı olsun" dedi.

Şeker, Abdülkadir Hastaoğlu ve yönetim kurulu üyelerine yeni hizmet binasını gezdirerek, birimler hakkında bilgi verdi.

- SİVAS

YORUMLAR
500
İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç'ten hükümete asgari ücret çağrısı: Temmuz ayındaki zammı birlikte karşılayalım İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç'ten hükümete asgari ücret çağrısı: Temmuz ayındaki zammı birlikte karşılayalım Türk Ocakları İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Görevden Alındı Türk Ocakları İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Görevden Alındı
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Hastaoğlu'ndan Sivas Ziraat Odası'na Ziyaret - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement