Sivas Ticaret Borsası Yönetiminden Başsavcı Aydın ve Jandarma Komutanı Taş'a Ziyaret - Son Dakika

Sivas Ticaret Borsası Yönetiminden Başsavcı Aydın ve Jandarma Komutanı Taş'a Ziyaret

17.09.2011 13:01
Sivas Ticaret Borsası Yönetiminden Başsavcı Aydın ve Jandarma Komutanı Taş'a Ziyaret

'hayırlı olsun' dileklerini iletti.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve beraberindeki heyet, Sivas'a yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Aydın ve İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Ali Taş'ı makamında ziyaret ederek,

'hayırlı olsun' dileklerini iletti.

Sivas Ticaret Borsası'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Aydın'ı makamında ziyaret eden Ticaret Borsası Başkan Abdulkadir Hastaoğlu ile yönetim kurulu üyeleri İhsan Aksoy, Tarık Günhan, Ahmet Terzioğlu ve Hilmi Gül, Başsavcı Aydın ile bir süre sohbet etti.

Sivas'ın ekonomik, sosyal ve kültürel yapısı hakkında Aydın'a bilgi veren Hastaoğlu, "Sivas'ımız 4 Eylül 1919 Perşembe günü Sivas Kongresi'ne ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Yeni görev yeriniz olan Sivas'ımıza hoş geldiniz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz" dedi.

Sivas'ın sorunlarının ve genel yapısının da konuşulduğu ziyarette, herkesin Sivas'ın gelişmesi için daha fazla ve daha koordineli bir şekilde çalışması gerektiği dile getirildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Aydın, insanlar arası iletişime önem verdiğini söyledi.

Sivas'ın çok güzel bir kent olduğunu belirten Aydın, Sivas'ın bereketli toprakları, tarımı, turizme dönük yüzü ile geleceği çok iyi olacak bir konuma sahip olduğunu kaydetti.

Samimi bir ortamda geçen ziyaret sonrası Hastaoğlu ve beraberindeki heyet, adliye binasından ayrıldı.

-İL JANDARMA KOMUTANI TAŞ'A ZİYARET-

Ticaret Borsası heyeti, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Albay Ali Taş'a da 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, Borsa Başkanı Hastaoğlu, borsanın faaliyetlerine ve Sivas'ın ülke ekonomisindeki önemine değindi. Hastaoğlu, Sivaslılar olarak polis teşkilatının yanı sıra kentin asayişini sağlayan jandarmanın Sivas'ta başarılı çalışmalar yürüttüğünü belirterek, "Jandarma yurdumuz toprağında onurumuz ve güvencemizdir" dedi.

Hastaoğlu, Sivas Ticaret Borsası olarak tüm benlikleri ve güçleri ile Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yanında olduklarını söyledi. Hastaoğlu, jandarmanın başarılı çalışmaları sayesinde iş dünyası olarak güven duygusu içinde çalıştıklarını dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Albay Ali Taş ise Sivas'ın ülke ekonomisinde önemli bir rol oynadığını ifade etti.

Asayiş ve güvenlik anlamında Sivas'ın örnek gösterilecek kentlerden birisi olduğunu belirten Taş, kentteki tüm kurumların ve sivil toplum örgütlerinin birlikte hareket etmesini ve örnek çalışmalara imza atmasını takdirle takip ettiğinin altını çizdi.

- SİVAS

YORUMLAR
500
Ardahan'da Başsavcı ve Adalet Komisyonu Başkanından Gazetecilere veda ziyareti Ardahan'da Başsavcı ve Adalet Komisyonu Başkanından Gazetecilere veda ziyareti
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sivas Ticaret Borsası Yönetiminden Başsavcı Aydın ve Jandarma Komutanı Taş'a Ziyaret - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement