Vali Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti - Son Dakika

Vali Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti

28.04.2011 15:28
Vali Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti

Isparta Valisi Memduh Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti.

Isparta Valisi Memduh Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Tacettin Yılmaz'ın da katıldığı ziyarette Vali Oğuz, sınıfları gezerek, öğrencilerle sohbet etti.

Katıldığı Türkçe dersinde, birçok insanın bir konuyu karşı tarafa anlatırken yanlış ve farklı manalar taşıyan kelimelerle anlatmaya çalıştığını belirten Vali Oğuz, "Halbuki Türkçe'miz çok zengin bir dil, o bakımdan çok güzel şekilde öğreneceğiz. Ondan sonra ancak matematiği, tarihi ve hatta yabancı dili güzel Türkçe'miz sayesinde doğru bir şekilde öğreneceğiz" dedi.

Anlatmak kadar dinlemenin de çok önemli olduğunu belirten Oğuz,

"Karşımızdakini dinlerken nelere dikkat edeceğimiz çok önemli. Hatta anlatım bozukluğunu anlayabilmemiz için dinlemeyi de çok iyi öğrenmeliyiz" diye konuştu.

- ISPARTA

YORUMLAR
500
İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy, Hakkari Valisi Akbıyık'ı ziyaret etti İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy, Hakkari Valisi Akbıyık'ı ziyaret etti Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Yenice ilçesinin Kalkım beldesini ziyaret etti Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Yenice ilçesinin Kalkım beldesini ziyaret etti Bakan Akar'dan Kayseri Valisi Çiçek'e ziyaret Bakan Akar'dan Kayseri Valisi Çiçek'e ziyaret
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Oğuz Kamile Gürkan İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement