Yazar Demirtaş Ceyhun'un Ailesi'nden Adana Büyükşehir Belediyesi'ne Teşekkür - Son Dakika

Yazar Demirtaş Ceyhun'un Ailesi'nden Adana Büyükşehir Belediyesi'ne Teşekkür

17.09.2011 13:20
Yazar Demirtaş Ceyhun'un Ailesi'nden Adana Büyükşehir Belediyesi'ne Teşekkür

Demirtaş Ceyhun'un oğlu, eski Avrupa Parlamentosu Milletvekili Ozan Ceyhun, Belediye Meclisi'nin kentin çeşitli bölgelerinde yeni açılan cadde ve bulvarlara sanatçı isimlerinin verilmesiyle ilgili kararına teşekkür etti.

Adanalı yazar Demirtaş Ceyhun'un oğlu, eski Avrupa Parlamentosu Milletvekili Ozan Ceyhun, Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nin kararıyla kentin çeşitli bölgelerinde yeni açılan cadde ve bulvara sanatçı isimlerinin verilmesiyle ilgili komisyon raporunu oy birliği ile kabul edilmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini belirtti.

Ceyhun, yazılı açıklamasında, Adana'nın yetiştirdiği Türkiye'nin değerlerinden biri olan Demirtaş Ceyhun'un adının Adana'da bir caddeye verilmesi kararının başta annesi Günöz Ceyhun, kızkardeşi Asya Ceyhun olmak üzere aileyi çok sevindirdiğini belirtti.

Demirtaş Ceyhun'un adının Adana'da bir caddeye verilmesi kararına bu öneriyi sunarak öncülük eden Belediye Meclisi üyesi Bekir Sıtkı Özer başta olmak üzere tüm bu karara katkısı geçen ve onaylayan meclisi üyelerine teşekkür eden Ceyhun, "Eğer mümkün olursa Demirtaş Ceyhun'un adının yazılı olduğu tabelaların onun doğum günü olan 17 Aralık 2011 tarihinde kararlaştırılan caddeye dostlarıyla birlikte doğum gününü kutlarcasına takılması bizi çok mutlu eder. Elbette biz de ailece bu önemli günde Adanamızın gururu Demirtaş Ceyhun'un ailesi olarak bu onuru yaşamak için o caddede olacağız. Tekrardan teşekkürlerimizi iletiriz" ifadelerini kullandı.

- ADANA

Adana Büyükşehir Muhtarlararası Futbol Turnuvası'nda Şampiyon Saimbeyli Oldu Adana Büyükşehir Muhtarlararası Futbol Turnuvası'nda Şampiyon Saimbeyli Oldu Aydın Büyükşehir'den Davutlar Sevgi Plajı'nda Yaz Konseri Aydın Büyükşehir'den Davutlar Sevgi Plajı'nda Yaz Konseri Ankara Büyükşehir'in Çubuk-1 Barajı'nda Düzenleyeceği Yaz Akşamları Konserleri, Özcan Deniz ile Başlıyor Ankara Büyükşehir'in Çubuk-1 Barajı'nda Düzenleyeceği Yaz Akşamları Konserleri, Özcan Deniz ile Başlıyor
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yazar Demirtaş Ceyhun'un Ailesi'nden Adana Büyükşehir Belediyesi'ne Teşekkür - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement