SON DAKİKA ZEKERİYA ÖZ HABERLERİ

Son Dakika Zekeriya Öz Haberleri

 • 26 Nisan 2017 16:59 Dink Cinayeti İddianamesindeki "Zekeriya Öz" Detayı İSTANBUL(AA) - Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında hazırlanan 3. iddianamede, "Cinayet mahallinde tetikçi Ogün Samast'ı takip eden jandarma istihbarat görevlilerinin komutanı olan şüphelilerden Yüzbaşı Muharrem Demirkale'nin, kendisine ait iki hatla, cinayetten bir gün önce ve bir gün...
 • 25 Nisan 2017 15:48 Dink Cinayetinde Fetö Delilleri İddianamede Dink Cinayetinde Fetö Delilleri İddianamede Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında, aralarında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşısı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler ve jandarma görevlilerinin de bulunduğu 51 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamede, öncesinde, cinayet sırasında ve sonrasında yaşanan tüm...
 • 25 Nisan 2017 11:34 Dink Cinayeti, Gülen'in Bas¸ka Bir Düzen Getirmek İçin Başlangıç Eylemi Dink Cinayeti, Gülen'in Bas¸ka Bir Düzen Getirmek İçin Başlangıç Eylemi" Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında, aralarında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşısı Fetullah Gülen ve eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler ve jandarma görevlilerinin de bulunduğu 51 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamede, "Dink cinayetinin, Fetullah Gülen'in sapkın dini...
 • 24 Nisan 2017 16:20 Dha İstanbul Bülteni - 3 Dha İstanbul Bülteni - 3 HRANT DİNK CİNAYETİNE İLİŞKİN 3'ÜNCÜ İDDİANAME HAZIRLANDI (2)Gülen'in 1 numaralı sanık olduğu iddianamede eski savcı Zekeriya Öz'le Ekrem Dumanlı da sanıklar arasındaÜmit TÜRK, İstanbulDHAAgos gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin açılan dava haricinde...
 • 24 Nisan 2017 14:42 Hrant Dink Cinayetine Ilişkin 3'üncü Iddianame Hazırlandı Hrant Dink Cinayetine Ilişkin 3'üncü Iddianame Hazırlandı * Gülen'in 1 numaralı sanık olduğu iddianamede eski savcı Zekeriya Öz'le Ekrem Dumanlı da sanıklar arasındaÜmit TÜRK, İstanbulDHAAgos gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin açılan dava haricinde yürütülen soruşturmada 3'üncü iddianame de hazırlandı.
 • 24 Nisan 2017 14:40 Hrant Dink Cinayetine İlişkin 3'üncü İddianame Hazırlandı (2) (Arşiv) AGOS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin açılan dava haricinde yürütülen soruşturmada 3'üncü iddianame de hazırlandı.
 • 24 Nisan 2017 14:37 Hrant Dink Cinayetine İlişkin 3'üncü İddianame Hazırlandı (2) Hrant Dink Cinayetine İlişkin 3'üncü İddianame Hazırlandı (2) AGOS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin açılan dava haricinde yürütülen soruşturmada 3'üncü iddianame de hazırlandı.
 • 24 Nisan 2017 14:32 Dha İstanbul- Hrant Dink Cinayetine İlişkin 3'üncü İddianame Hazırlandı (2) Dha İstanbul- Hrant Dink Cinayetine İlişkin 3'üncü İddianame Hazırlandı (2) Gülen'in 1 numaralı sanık olduğu iddianamede eski savcı Zekeriya Öz'le Ekrem Dumanlı da sanıklar arasındaÜmit TÜRK, İstanbulDHAAgos gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin açılan dava haricinde yürütülen soruşturmada 3'üncü iddianame de hazırlandı.
 • 24 Nisan 2017 14:23 Hrant Dink Cinayetinde Üçüncü İddianame Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında, aralarında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşısı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, kapatılan Zaman gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, gazeteciler Adem Yavuz Arslan, Ercan Gün ile meslekten ihraç edilen Tuğgeneral Hamza...
 • 24 Nisan 2017 14:15 Dha İstanbul- Hrant Dink Cinayetine İlişkin 3'üncü İddianame Hazırlandı (1) Dha İstanbul- Hrant Dink Cinayetine İlişkin 3'üncü İddianame Hazırlandı (1) Gülen'in 1 numaralı sanık olduğu iddanemede eski savcı Zekeriya Öz'le Ekrem Dumanlı da sanıklar arasındaÜmit TÜRK, İstanbulDHAAgos gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin açılan dava haricinde yürütülen soruşturmada 3'üncü iddianame de hazırlandı.
 • 24 Nisan 2017 13:59 İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca Hrant Dink Cinayetine İlişkin Hazırlanan Üçüncü İddianamede,... İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca Hrant Dink cinayetine ilişkin hazırlanan üçüncü iddianamede, tüm şüpheliler hakkında "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet, aralarında FETÖ elebaşı Gülen ile eski savcı Zekeriya Öz ve jandarma görevlilerinin de...
 • 24 Nisan 2017 13:54 Hrant Dink Cinayeti İddianamesi Hazır: Şüpheliler Arasında Gülen ve Öz de Var Hrant Dink Cinayeti İddianamesi Hazır: Şüpheliler Arasında Gülen ve Öz de Var Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında, aralarında FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen ve eski savcı Zekeriya Öz dahil 51 kişi hakkında iddianame hazırlandı.
 • 10 Nisan 2017 17:46 Zekeriye Öz'e Tutuklama Kararı Çıkartan Yunus Nadi Kolukısa'ya Ziyaret Zekeriye Öz'e Tutuklama Kararı Çıkartan Yunus Nadi Kolukısa'ya Ziyaret Malatyalı İş Adamları Derneği (MİAD) yöneticileri, Zekeriye ÖZ için tutuklama kararı çıkartan ve bir süre önce HSYK Teftiş Kurulu Başkanı olan Yunus Nadi Kolukısa’yı ziyaret etti.
 • 31 Mart 2017 08:21 FETO'nün Firari İmamı Kasap Yaşar, Gürcistan'da Görüntülendi FETO'nün Firari İmamı Kasap Yaşar, Gürcistan'da Görüntülendi FETÖ'cü teröristlerin kaçışını sağlayan "Kasap Yaşar" lakaplı Yaşar Buyacı'nın izine Gürcistan'da ulaşıldı. Buyacı, Batum'da lüks bir çiftlikte yaşıyor.
 • 29 Mart 2017 17:42 Galatasaray'dan İhraç Edilen İsimler Fetö İddianamesinde Galatasaray'dan İhraç Edilen İsimler Fetö İddianamesinde GALATASARAY Spor Kulübü'nde, Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'yla (FETÖ/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen ve ihraç edilen üyeler eski savcı Zekeriya Öz, eski Vali Hüseyin Avni Mutlu, işadamı Hazim Sesli, eski milli futbolcular Hakan Şükür ve Arif...
 • 29 Mart 2017 11:52 17 Aralık" Savcıları Hakkındaki Dava Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) tarafından 17 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yapılmasına ilişkin, eski savcılar Zekeriya Öz, Celal Kara ve Mehmet Yüzgeç hakkında açılan ve Yargıtay 16. Ceza Dairesinde görülen davanın ilk duruşması tamamlandı.
 • 26 Mart 2017 20:55 Hakan Şükür ve Arif Erdem Hakkında Karar Verildi! Hakan Şükür ve Arif Erdem Hakkında Karar Verildi! Galatasaray'da son dakika gelişmesi yaşandı. Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün ihracının tekrar görüşülmesi için olağanüstü toplanan Galatasaray Yönetim Kurulu, üyelik aidatlarını yatırmadığı gerekçesi ile iki ismi ihraç etti.
 • 25 Mart 2017 22:24 Galatasaray'da Fetö/pdy Ile Ilişkili 5 Isim Ihraç Edildi (1) - Istanbul Galatasaray'da Fetö/pdy Ile Ilişkili 5 Isim Ihraç Edildi (1) - Istanbul Galatasaray'da Fetullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'yla (FETÖ/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen üyeler Zekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, Şahabettin Harput, İsmail Demiriz ve Hazim Sesli'nin kulüpten ihracı genel kurulda onaylandı.
 • 25 Mart 2017 22:11 Galatasaray'da Fetö/pdy Ile Ilişkili 5 Isim Ihraç Edildi (2) - Istanbul Galatasaray'da Fetö/pdy Ile Ilişkili 5 Isim Ihraç Edildi (2) - Istanbul Galatasaray'da Fetullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'yla (FETÖ/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen üyeler Zekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, Şahabettin Harput, İsmail Demiriz ve Hazim Sesli'nin kulüpten ihracı genel kurulda onaylandı.
 • 25 Mart 2017 21:24 Galatasaray Kulübünün Mali Kongresi Tamamlandı Galatasaray Kulübünün Mali Kongresi Tamamlandı Galatasaray Kulübünün olağan mali genel kurul toplantısı, yaklaşık 11 saat süren görüşmelerin ardından tamamlandı.
 • 25 Mart 2017 20:49 Galatasaray'da Fetö/pdy ile İlişkili 5 İsim İhraç Edildi Galatasaray'da Fetö/pdy ile İlişkili 5 İsim İhraç Edildi Galatasaray'da Fetullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'yla (FETÖ/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen üyeler Zekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, Şahabettin Harput, İsmail Demiriz ve Hazim Sesli'nin kulüpten ihracı genel kurulda onaylandı.
 • 25 Mart 2017 20:25 Galatasaray'dan Hakan Şükür ve Arif Erdem Kararı Galatasaray'dan Hakan Şükür ve Arif Erdem Kararı Galatasaray Kulübü Arif Erdem ve Hakan Şükür hakkındaki kararını açıkladı.
 • 25 Mart 2017 20:12 Flaş Flaş Galatasaray'da Zekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, İsmail Demiriz, ve Mehmet Koçarslan oyçokluğu ile üyelikten çıkarılırken Hakan Şükür ve Arif Erdem kulüp üyeliğinden çıkarılmadı.
 • 22 Mart 2017 16:42 Dha İstanbul Bülteni - 4 DİNK CİNAYETİ: FETHULLAH GÜLEN VE ZEKERİYA ÖZ'ÜN DE ARALARINDA YER ALDIĞI 6 KİŞİYE YAKALAMA KARARIÜmit TÜRK - İSTANBUL DHAHrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebi üzerine 6.
 • 22 Mart 2017 16:16 Dink Soruşturmasında 6 Isim Hakkında Yakalama Kararı Dink Soruşturmasında 6 Isim Hakkında Yakalama Kararı Hrant Dink soruşturması kapsamında, FETÖ lideri Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, Mehmet Faruk Mercan, avukat Halil İbrahim Koca, kapatılan Zaman Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve gazeteci Adem Yavuz Arslan hakkında yakalama kararı çıkarıldı.