00:3400
SON DAKİKA ADIYAMAN HABERLERİ

Son Dakika Adıyaman Haberleri

  Üzerine Kapı Düşen Çocuk Ağır Yaralandı

  Üzerine Kapı Düşen Çocuk Ağır Yaralandı

  Adıyaman'ın Gerger İlçesi'nde, oyun oynayan 5 yaşındaki Atakan Yılmaz, bahçe kapısının üzerine düşmesi sonucu ağır yaralandı. (Dün 18:18)

   

  Nemrut Dağı, İnteraktif Simülasyon ve Oyunlarla Tanıtılacak

  Nemrut Dağı interaktif simülasyonu, Kral 1. Antiochos'un konuşan oyunu ve Kommagene Krallığı'nın kayıp hazine uygulamaları internet ortamında izlenmeye başlandı. (Dün 18:08)

   

  Tut'ta Fosil ve Tarihi Kalıntılar Bulundu

  Tut'ta Fosil ve Tarihi Kalıntılar Bulundu

  Adıyaman’ın Tut ilçesinde 600 bin yıllık deniz hayvanı fosili ve Bizans dönemine ait mozaik kalıntısı bulundu. (Dün 18:02)

   

  Tisk'ten Borusan'ın 'Annemin İşi Benim Geleceğim' Projesine Ödül

  Tisk'ten Borusan'ın "Annemin İşi Benim Geleceğim" Projesine Ödül

  Borusan’ın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirdiği, ulusal ve uluslararası arenada örnek proje olarak gösterilen ’Annemin İşi Benim Geleceğim’ projesi Türkiye İşveren Sendikaları Federasyonu (TİSK) tarafından düzenlenen 2014 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri Yarışması’nda Kapsayıcılık Ödülü’nün sahibi oldu. (Dün 16:18)

   

  Nemrut Dağı Google Play Store Üzerinden Tanıtılacak

  Nemrut Dağı Google Play Store Üzerinden Tanıtılacak

  Adıyaman Valiliği, Adıyaman'ın sahip olduğu tarihi ve turistik değerleri uluslararası anlamda tanıtmak amacıyla dünyanın sekizinci harikası olarak nitelendirilen Nemrut Dağı'nın interaktif simülasyonu, Kral 1. Antiochos’un konuşan oyunu ve Kommagene Krallığı Kayıp Hazine adlı uygulamaları Android işletim sistemlerinde çalışmak üzere hazırlayıp Google Play Store üzerinden yayına sundu. (Dün 16:13)

   

  Enerji Kaynakları Çalıştayı

  Enerji Kaynakları Çalıştayı

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde Çetin Emeç Toplantı Salonu'nda iki gün sürecek çalıştaya, Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa ve Kilis'te faaliyet gösteren kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarından temsilciler katıldı. (Dün 15:54)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.09.2014 00:34:15. #1.13#