17:4000
SON DAKİKA GÜNCEL HABERLERİ

Son Dakika Güncel Haberleri

  Bu Kadarına da Pes !

  Bu Kadarına da Pes !

  Erkek arkadaşıyla yaşadığı sorun nedeniyle 3 katlı bir inşaata çıkarak intihar girişiminde bulunan kadın, psikolog yardımıyla intihardan vazgeçirilirken, meraklı kişilerin çay keyfi ile olayı izledikleri görüldü. (Bugün 17:21)

   

  Kafe Sahibi ile Polis Arasındaki Kavga Kamerada

  Kafe Sahibi ile Polis Arasındaki Kavga Kamerada

  Arnavutköy'de bir kafe sahibi, polis tarafından işyerinde dövüldükten sonra gözaltına alındığını, ekip aracında ise silahın kabzasıyla kafasına vurularak darp edildiğini iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu. (Bugün 17:18)

   

  Mersin Caretta Bisiklet Festivali"

  "Mersin Caretta Bisiklet Festivali"- Bisiklet kültürünü yaygınlaştırmak ve koruma altına alınan caretta carettalara dikkati çekmek amacıyla başlatılan festivale çeşitli illerden 120 sporcu katılıyorMERSİN (AA) - Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Mersin Bisikletli Gezginler Derneğinin ortaklaşa düzenlediği "Mersin Caretta Bisiklet Festivali" başladı. (Bugün 17:17)

   

  AB Üyesi 3 Ülkenin Büyükelçisi (2)

  AB Üyesi 3 Ülkenin Büyükelçisi (2)

  AB üyesi 3 ülkenin büyükelçisi Diyarbakır'da- GÜNGİAD'ın davetlisi olarak Diyarbakır'a gelen AB üyesi İrlanda, Finlandiya ve Lüksemburg'un büyükelçileri, Valilik, Büyükşehir Belediyesi ve DTK'yı ziyaret etti- Finlandiya'nın Ankara Büyükelçisi Vaskunlahti: "Burada olmamızın bir sebebi de bölgede olup bitenleri öğrenmektir"DİYARBAKIR (AA) - Güneydoğu Genç İşadamları Derneği'nin (GÜNGİAD) davetlisi olarak Diyarbakır'a gelen Avrupa Birliği (AB) üyesi İrlanda, Finlandiya ve Lüksemburg'un (Bugün 17:17)

   

  Filistin'in Ankara Büyükelçisi Nebil Maruf

  Filistin'in Ankara Büyükelçisi Nebil Maruf

  Filistin'in Ankara Büyükelçisi Nebil Maruf, Avrupa'nın Filistin sorununa artık daha yapıcı baktığını söyledi. (Bugün 17:17)

   

  Prof.dr.ateş: 'Hemodiyaliz Kaynaklı Ölüm Oranları Arttı'

  Prof.dr.ateş: 'Hemodiyaliz Kaynaklı Ölüm Oranları Arttı'

  Prof. Dr. Kenan Ateş, Tam Gün Yasası'nın ardından diyaliz merkezlerinde nefrologların görevlendirilmemesi nedeniyle bir takım sorunların yaşandığını ve bu sorunların ardından ölüm oranlarının arttığını kaydetti. (Bugün 17:17)

   

  Ankara'da Polise Uzun Namlulu Silahla Ateş Açıldı

  Ankara'da uygulama yapan polis ekibine uzun namlulu silahla ateş açıldı. (Bugün 17:17)

   

  Arınç: Demokrasi Günün Birinde Mutlaka Bu Ülkeye Gelecektir

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, geçmişte yaşanılan olumsuzluklar nedeniyle dağa çıkmadıklarını söyledi. (Bugün 17:17)

   

  Balıkçıların Ağına Füzeye Benzeyen Cisim Takıldı

  Balıkçıların Ağına Füzeye Benzeyen Cisim Takıldı

  Zonguldak'ta balıkçıların ağına füzeye benzeyen cisim takıldı- Ereğli açıklarında bulunan cisim, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerine teslim edildi- Kaymakam Çay: - "Uçak veya helikopterden düştüğü tahmin edilen cisim, detaylı bilgilerin çıkarılabilmesi için İstanbul'a gönderilecek"ZONGULDAK (AA) - Ereğli açıklarında avlanan balıkçıların ağına füzeye benzeyen cisim takıldı. (Bugün 17:17)

   

  Batı Şeria'da Gösteri ve Gerginlik - El

  Batı Şeria'da Gösteri ve Gerginlik - El

  Batı Şeria'nın el-Halil kentinde toplanan Filistinliler, İsrail'in Kudüs ve Mescid-i Aksa'ya yönelik ihlallerini protesto etti. (Bugün 17:17)

   

  Annesini Tehdit Etti Yine Tutuklandı

  Annesini Tehdit Etti Yine Tutuklandı

  Samsun’da kolonya almak için istediği 1 lirayı kendisine vermeyen annesine tekme atarak yaralanmasına sebep olduğu gerekçesiyle 1 yıl 8 ay ceza alıp 24 gün önce cezaevinden tahliye olan bağımlı genç, annesine yine saldırınca tutuklanarak yeniden cezaevine gönderildi. (Bugün 17:16)

   

  Afad Başkanlığı: 11 İldeki Kbrn Ekipleri Tedbir Amaçlı Hazır Tutuluyor

  Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı, İstanbul’da bazı başkonsolosluklarda sarı renkte toz maddeler içeren zarfların çıkması üzerine11 ilde bulunan AFAD Arama Kurtarma Birlik Müdürlüklerindeki KBRN ekiplerinin tedbir amaçlı hazır tutulduğunu açıkladı. (Bugün 17:15)

   

  Galatasaray İstanbul Başakşehir Maçının Hazırlıklarını Sürdürdü

  Galatasaray İstanbul Başakşehir Maçının Hazırlıklarını Sürdürdü

  İstanbul-dha(fotoğraflı) galatasaray, İstanbul Başakşehir maçının hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü. (Bugün 17:14)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 17:40:19. #1.11#