00:4000
SON DAKİKA GÜNCEL HABERLERİ

Son Dakika Güncel Haberleri

   

  Davutoğlu, El Cezire'ye Konuştu

  Başbakan Davutoğlu: "Bizim hükümetimiz hiçbir zaman Suriyeli kardeşimizi bir yük gibi görmedi, Onlar muhacirdir, biz ensarız" "Irak'ın toprak bütünlüğünün ve birliğinin korunması lazım. Bu bizim temel ilkemiz. Başkaları Irak'ın bölünmesini isteyebilir. (Bugün 00:38)

   

  Bebeği Kaçıran Kişiyi Komşusu İhbar Etti

  Bebeği Kaçıran Kişiyi Komşusu İhbar Etti

  Diyarbakır'da Emine- Emrullah Teyfur çiftinin 4 aylık bebeği Yunus'u kaçıran kadın, komşusunun ihbarıyla yakayı ele verdi. (Bugün 00:30)

   

  Boğazdan Kimliği Belirsiz Erkek Cesedi Çıkartıldı

  İstanbul Boğazı Beşiktaş açıklarında kimliği belirsiz erkek cesedi bulundu. (Bugün 00:30)

   

  Hak-İş Konfederasyonunun 39. Kuruluş Yıl Dönümü

  Hak-İş Konfederasyonunun 39. Kuruluş Yıl Dönümü

  3. Emek Kısa Film Yarışması'nın ödülleri sahiplerine verildi. (Bugün 00:29)

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  "(Çözüm Süreci taslağı) Eylül ayında bu konuşuldu hükümet tarafından ve İmralı'ya da gösterildi muhtevayı İmralı da biliyordu, 12 Eylül'de oraya giden HDP heyeti de eylül ayı içerisinde onlar da bilgi sahibi oldular, Kandille görüştüler ve ondan sonra zaten bu asayiş olaylarını bitirme vs gündeme geldi, konuşuldu" "6 7 Ekim olaylarından önce hükümet çok samimi ve kararlı bir pozisyon ortaya koydu ve verdiği sözün arkasındaydı ama ne yaptılar birtakım olaylarla bunu sabote etme yaklaşımı (Bugün 00:27)

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  "Ev hapsi mi olacak, dışarı mı çıkarılacak, statü mü verilcek, başka bir takım şeyler. (Bugün 00:26)

   

  "Hukuk Çiğnenerek Hiçbir Yol, Mesafe Alınamaz"

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Bundan sonra bu sürecin bir noktaya varabilmesinin ön şartı kamu düzeninin ve güvenliğinin sağlanmasıdır." dedi. (Bugün 00:07)

   

  UEFA Şampiyonlar Ligi'nde A, B, C ve D Gruplarında 3. Maçlar Oynandı

  İstanbul / DHA UEFA Şampiyonlar Ligi'nde A, B, C ve D Gruplarında 3. maçlar bu gece oynanan karşılaşmalarla tamamlandı. (Bugün 00:02)

   

  İçişleri Bakanı Ala Açıklaması

  "Pakette, kurallara uyan hiçbir vatandaşımızın özgürlüğüne ve hakkına yönelik en ufak bir kısıtlama ya da düzenleme yoktur" "Burada tamamen kanun dışı, yasa dışı faaliyetler içinde olup, vatandaşımızın can ve malına kasteden kişilerin, şiddetlerinin hem önlenmesi, hem de cezalandırılmasına yönelik düzenlemeler var" "(Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığının isimleri) Komutanlık olarak kalacak. (Bugün 00:00)

   

  Minibüs ile Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı

  Minibüs ile Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı

  Uşak'ın Eşme İlçesi'nde, minibüs ile otomobil çarpıştı, 1'i ağır 6 kişi yaralandı. (Dün 23:57)

   

  Irak Başbakanı İbadi'nin Tahran Temasları

  DMTK Başkanı Rafsancani: "Bölgede ve İslam dünyasındaki fiili durum göz önüne alındığında, İslam ülkelerinin işbirliği yapmaları akli ve siyasi bir zorunluluktur" "Müslümanlar'ın sahip olduğu imkanlar, temelsiz ihtilaflar yüzünden heder olmamalı" (Dün 23:51)

   

  Irak'taki Çatışmalar

  Şii Türkmen nüfusun yaşadığı Diyala ilinin Karatepe kasabasında IŞİD saldırılarının durdurulduğu, bölgenin Peşmerge kontrolünde olduğu belirtildi. (Dün 23:51)

   

  Meksika'da Şiddet

  Teksas sınırındaki çatışmada 19 kişi öldü. (Dün 23:49)

   

  Davutoğlu'dan Çözüm Süreci İçin Tarih Açıklaması

  Davutoğlu'dan Çözüm Süreci İçin Tarih Açıklaması

  Başbakan Davutoğlu, çözüm süreciyle ilgili olarak, "Eğer sürecin muhatabı olanlar gerekeni yaparsa önümüzdeki birkaç ay içerisinde istenilen noktaya gelinebilir." dedi. (Dün 23:48)

   

  Galatasaray - Borussia Dortmund: 0 - 4

  İstanbul / DHA Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'ndaki üçüncü maçında sahasında Alman ekibi Borussia Dortmund'a 4-0 mağlup oldu. (Dün 23:45)

   

  Arınç'tan Tepki Gösteren Yönetmene: Beni Saygısızlıkla Suçlaması Doğru Değildi

  İş Konfederasyonu’nun 39. Kuruluş Yıl Dönümü Etkinlikleri kapsamında düzenlenen 3. ‘Emek’ Kısa Film Yarışması Ödül Töreni’nde birincilik ödülünü kazanan yönetmen Suat Eroğlu’nun Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a tepki gösterdi. (Dün 23:41)

   

  Ödüllü Yönetmenin Gönlünü Başbakan Aldı, Sendikacı Yumruk Attı

  Ödüllü Yönetmenin Gönlünü Başbakan Aldı, Sendikacı Yumruk Attı

  Başbakan katıldığı kısa film ödül töreninde ödül alan yönetmenin sitem etmesi üzerine gönlünü alırken yönetmen gecenin sonunda yumruklu saldırıya uğradı. (Dün 23:36)

   

  Ankara'da Şüpheli Çanta Paniği

  Ankara'da Şüpheli Çanta Paniği

  Ankara'da bir banka önüne bırakılan şüpheli çanta fünye ile patlatılınca çantanın içinden kıyafet, çamaşır ve kitap çıktı. (Dün 23:35)

   

  Hak-İş Konfederasyonu 39. Kuruluş Yıl Dönümü

  Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, “Bu, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde zannediyorum bir ilk. İki aylık bir hükümetin başbakanıyla saatlerce süren ve bizi sabırla dinleyen, sorunlarımızı not eden, bu konuda çözülmesi gerekenlerle ilgili talimatlar veren, ne yapılması gerektiği hususunda kararlı bir duruş sergileyen bir Başbakanımız var” dedi. (Dün 23:34)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 00:40:30. #1.12#