SON DAKİKA KÜLTÜR SANAT HABERLERİ

Son Dakika Kültür Sanat Haberleri

 • 01:26Şair ve Yazar Miyasoğlu Vefatının 2. Yılında AnılacakTürkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi ile Eyüp Belediyesi, vefatının ikinci yılında şair, eğitimci ve yazar Mustafa Miyasoğlu için anma etkinliği düzenleyecek.
 • 01:13Nizamiye'de Dağ Keçisi Yavrusu Tedaviye AlındıNizamiye'de Dağ Keçisi Yavrusu Tedaviye AlındıNizamiye'de doğaseverlerin bitkin halde bulduğu dağ keçisi yavrusu tedaviye alındı.
 • 16:44Kuşdiliyle Söylenen Türkü Eşliğinde Horon OynadılarKuşdiliyle Söylenen Türkü Eşliğinde Horon OynadılarÇanakçı ilçesine bağlı Kuşköy'de ıslıkla haberleşme yöntemi olan kuşdilinin gelecek nesillere aktarılması ve unutturulmaması amacıyla düzenlenen 18. Kuşdili Kültür ve Sanat Festivali, renkli görüntülere sahne oldu.
 • 01:02Şehir, Mimari ve Medeniyet"Mimarlar ve Mühendisler Grubu eski Başkanı Avni Cebi, "Babıali Sohbetleri"ne katılacak.
 • 23:52Candan Erçetin Açıkhava'da Konser VerdiCandan Erçetin Açıkhava'da Konser VerdiCandan Erçetin, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluştu.
 • 13:57Safranbolu Evlerinin Safranbolu Evlerinin "Kilidi" OndaUNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde bulunan ve evleriyle dünyaca ünlü Karabük'ün Safranbolu ilçesindeki kilit ustası, 35 yıldır tarihi evlerin kapı kilitlerini yapıyor.
 • 21:24Dünyanın En Modern YelkenlisiDünyanın En Modern Yelkenlisi" Bodrum'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - The Maltese Falcon (Malta Şahini) isimli yelkenli yattan detaylar-Bodrum'da gün batımı "Dünyanın en modern yelkenlisi" Bodrum'da- 2006 yılında Türkiye'de üretilen ve dünyanın en büyük ve en modern yelkenlisi olarak kabul edilen, The Maltese Falcon (Malta Şahini) isimli yat Bodrum'a demir attı Yunan uyruklu iş kadını Elena Ambrosiadou'nun, The Maltese Falcon (Malta Şahini) isimli yelkenli yatı, Bodrum'a geldi.
 • 23:15Arap Turizm Örgütü Başkanı Fehaid, Bodrum'daArap Turizm Örgütü Başkanı Fehaid, Bodrum'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bandar Fahad Al Fehaid'in kaymakamlığa gelişi- Bandar Fahad Al Fehaid ile röportaj- Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ile röportaj Arap Turizm Örgütü Başkanı Fehaid Bodrum'da- Fehaid: - "Hem Türkiye hem de Arap ülkeleri terörden muzdarip" Arap Turizm Örgütü Başkanı Bandar Fahad Al Fehaid, hem Türkiye hem de Arap ülkelerinin terörden muzdarip olduğunu belirtti.
 • 20:32Anadolu Dansları, Break Dansla BuluşuyorAnadolu'ya özgü dansları "break dansı"yla biraraya getiren, Redbull Anadolu Break Dans gösterisi, Ekim'de sanatseverlerle buluşacak.
 • 17:36Şehirler Boşaldı, Sahiller DolduŞehirler Boşaldı, Sahiller DolduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sahilde denize giren insanlar - Park etmiş araç detayları- Vatandaş röportajları Ramazan Bayramı dolayısıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa gibi büyük şehirlerden ayrılan insanlar, sahil kıyılarına akın etti.
 • 14:21Hdp-Saadet Bayramlaşmasında Gündem 'Seçim Barajı'Hdp-Saadet Bayramlaşmasında Gündem 'Seçim Barajı'Halkların Demokratik Parti (HDP) ve Saadet Partisi’nin bayramlaşmasında konu yüzde 10’luk seçim barajı oldu.
 • 18:41Belediye'nin Yaz Kursları'ndan 363 Çocuk YararlanıyorBelediye'nin Yaz Kursları'ndan 363 Çocuk YararlanıyorDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin çocukların sosyal becerileri ve bireysel yeteneklerini geliştirmek için açtığı Yaz Kursları'ndan 363 çocuk yararlanıyor.
 • 18:39Diyarbakır'da İki Kreş İçin Kayıtlar BaşlıyorDiyarbakır'da İki Kreş İçin Kayıtlar BaşlıyorDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin inşaatını sürdürdüğü, eylül ayında hizmete açacağı 480 öğrenci kapasiteli iki kreş için ön kayıtlar 3 Ağustos'ta başlıyor.
 • 14:04Gökkuşağı Balesi Bodrum'da SahnelenecekÜç farklı eserden oluşan "Gökkuşağı" balesi, 21 Temmuz'da 13. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'nde sahnelenecek.
 • 09:27Sanatçı Volkan Konak Bodrum'da Konser VerdiSanatçı Volkan Konak Bodrum'da Konser VerdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konserden görüntüler- Seyirci detayları- Volkan Konak'ın konuşması Sanatçı Volkan Konak, Bodrum'da konser verdi- Bodrum Antik Tiyatro'da konser veren ünlü sanatçı, seslendirdiği şarkılarla izleyenlere keyifli bir akşam yaşattı Sanatçı Volkan Konak, Bodrum'da konser verdi.
 • 18:32Doğu Karadeniz'de Kültür ve Turizm BuluşmalarıDoğu Karadeniz'de Kültür ve Turizm BuluşmalarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Doğu Karadeniz'de Kültür ve Turizm Buluşmaları toplantısı- Katılımcılardan detaylar- Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Dursun- Trabzon Valisi Abdil Celil Öz "Doğu Karadeniz'de Kültür ve Turizm Buluşmaları"- Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Dursun: - "Bölgeyi turizmde ve kültürde yükselen değer olarak görüyoruz.
 • 17:4818. Türksoy Ressamlar Buluşması18. Türksoy Ressamlar Buluşması"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "18. TÜRKSOY Ressamlar Buluşması"- Katılımcıların konuşması- TÜRKSOY Genel Sekreteri Düsen Kaseinov konuşması- Ressamların resim yapması "18. TÜRKSOY Ressamlar Buluşması"- Etkinlik kapsamında Aksaray'a gelen 18 ülkeden 21 ressam, gezdikleri Ihlara Vadisi, Hasandağı, Eğri Minare gibi kentin tarihi mekanlarını tuvale aktardı Aksaray'da düzenlenen "18. TÜRKSOY Ressamlar Buluşması" kapsamında kente gelen 18 ülkeden 21 ressam, gezdikleri Ihlara Vadisi, Hasandağı, Eğir Minare gibi tarihi mekanları tuvale aktardı.
 • 22:40Gürcistan 2015 Avrupa Gençlik Olimpiyat Oyunlarına DoğruGürcistan başkenti Tiflis'te 26 Temmuz-1 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek Avrupa Gençlik Olimpiyat Oyunları meşalesi Gürcistan turunun ardından başkente getirildi.
 • 14:2612. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali'nde Terör Kınandı12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali'nde Terör KınandıMuğla’nın Bodrum ilçesinde devam eden 12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, Avusturyalı Trio Klavis’i misafir etti.
 • 17:47Muğla Sahillerinde Bayram YoğunluğuMuğla Sahillerinde Bayram YoğunluğuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Fethiye ve Ortaca'da denize girenlerden detay Muğla sahillerinde bayram yoğunluğu- Bayramı hava sıcaklığının 38 dereceyi bulduğu Muğla ile ilçelerinde geçiren tatilciler, sahillerde yoğunluk oluşturdu Muğla'da "Sakin Kent" Akyaka Mahallesi ile turistik ilçeler Bodrum, Marmaris, Ortaca ve Fethiye'de bayramın birinci gününde sahillerde yoğunluk yaşandı.
 • 17:08Asar Adası'nın Çevresine Bariyer YapıldıAsar Adası'nın Çevresine Bariyer YapıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Asar Adası'ndan detay- Bariyerlerden detay- Turistlerden detay- Adadan görüntüle Asar Adası'nın çevresine bariyer yapıldı- Muğla'nın Bodrum ilçesinde, halk arasında "Tavşan Adası" olarak bilinen Asar Adası, çevresine yerleştirilen bariyerlerle koruma altına alındı Bodrum'un Gümüşlük Mahallesi'nde bulunan tarihi Asar Adası'nın çevresine, bariyerler yerleştirildi.
 • 15:5560 Yıl Sonra Ortaya Çıkan Şiir Defteri Kitap Oldu60 Yıl Sonra Ortaya Çıkan Şiir Defteri Kitap OlduErzurum'un tanınmış simalarından Rüştü Mızrak'ın Osmanlıca kaleme aldığı 70'e yakın şiirin yer aldığı defter gün yüzüne çıktı.
 • 16:43Yeşil Yol Karadeniz'e 2 Milyon Turist GetirecekYeşil Yol Karadeniz'e 2 Milyon Turist GetirecekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yeşil yoldan manzara görüntüleri- Yeşil olan arazideki evlerin görüntüleri- Yeşil yol manzara ve detay görüntüleri- Eski TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Bayraktar ile röportaj Yeşil Yol Karadeniz'e 2 milyon turist getirecek- Eski TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Bayraktar: - "Yeşil yolla ilgili proje tamamlanırsa yaklaşık 1,5 milyar dolarlık harcama karşılığında, yılda 2 milyon turistin gelip geçeceği bu yollarda bırakacağı döviz, yaklaşık 5 milyar dolar"- "Yol yapımında eğer bir ağaç kesilmek zorunda kalınırsa Orman ve Su İşleri Bakanlığı taahhüt etmiştir.
 • 16:30"Uyuz Çermik"in Suyunda Şifa ArıyorlarSivas'ın Yıldızeli ilçesine bağlı Bakırcıoğlu köyünde bir kaynaktan çıkan ve köylülerin "uyuz çermik" diye adlandırdığı, uyuza ve deri hastalıklarına iyi geldiği iddia edilen su, yöre halkının yanı sıra Türkiye'nin dört bir tarafından vatandaşlar için şifa umudu oluyor.
 • 13:29Yaylanın Doğal Yaylanın Doğal "Derin Dondurucusu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bin 900 metre rakımlı Çimi Yaylası- Keçilerin sürü halinde görüntüsü - Kar obruğuna giden yol - Kar obruğuna tepeden bakış - Kar Obruğuna inenler - Mevlüt Arıcı ile röportaj - Kar obruğunda saklanan peynir, yoğurt - Kar Obruğundan kar çıkaranlar - Ahmet Akar ile röportaj - Kar obruğundan dönüş - Kar ile pekmez karıştırılarak yiyenler Yaylanın doğal "derin dondurucusu"- Antalya'nın Akseki ilçesinde yaşayan vatandaşlar, Toros Dağları'nın zirvesindeki 50 metrelik obruğu, "soğuk hava deposu" olarak kullanıyor- Yiyeceklerini obrukta depolayan vatandaşlar, buradan çıkardıkları karı, içme suyu olarak da değerlendiriyor- İlçede yaşayan Arıcı: - "Eski kar ile yeni kar karışır ve hiçbir zaman kar tükenmez. Buranın derecesi sıfırın altındadır"ANTALYA (AA) - ABDULLAH ÇATLI - Antalya'nın Akseki ilçesinde Toros Dağları'nın zirvesindeki 50 metrelik obruk, yiyeceklerin saklandığı "soğuk hava deposu" gibi kullanılırken, buradan çıkarılan kar da eritilerek içme suyu olarak tüketiliyor.
 • 13:18Akkuyu" Çalışanlarının Çocukları St. Petersburg SahnesindeRusya'nın St. Petersburg kentinde Akkuyu Nükleer Güç Santrali çalışanlarının çocuklarının da yer aldığı "Rezerford'a Sor" müzikali sergilendi.
 • 16:22Yumurtaları Özel Hediyelere DönüştürüyorYumurtaları Özel Hediyelere DönüştürüyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yumurta Kabuğu Oyma Sanatı Ustası Hamit Hayran'ın çalışma görüntü detayları- Yapılan yumurtalardan görüntüler- Hamit Hayran ile röportaj Yumurtaları özel hediyelere dönüştürüyor- Yürüme engelli olmasının ardından yumurta kabuğu oymayı uğraşısı haline getiren Hamit Hayran, katıldığı bir yarışma programının ardından ilgi gören bu el sanatını öğretmeye başladı-Hint bülbülü, devekuşu, tavuk yumurtalarını isteğe bağlı özel hediyelere dönüştüren Hayran, birçok yerden sipariş alıyor- Hayran: "Harcadığımız emek aldığımız ücreti karşılamıyor ama bizim amacımız güzel, hassas ve kırılgan olan bu sanatın Türkiye'de yaygınlaşması" SONER AKSAKAL - Yürüme engelli olmasının ardından yumurta kabuğu oyma işçiliğini uğraşı haline getiren Hamit Hayran, katıldığı bir yarışma programının ardından ilgi gören bu el sanatının öğreticisi oldu.
 • 16:01Hayvanat Bahçesi Sakinlerine Hayvanat Bahçesi Sakinlerine "Bayram Hediyesi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hayvanlara yemek verilmesi- Darıca Hayvanat Bahçesi Eğitim ve Pazarlama Sorumlusu Ece Öztürk'ün konuşması Hayvanat bahçesi sakinlerine "bayram hediyesi"- Ramazan Bayramı dolayısıyla Darıca Hayvanat Bahçesi'nde koruma altına altına alınan yırtıcı hayvanlara, hediye kutuları içerisine yerleştirilmiş et, diğer hayvanlara ise sebze ve meyve verildi- Hayvanların bazılarının paketleri açarak bazılarının ise parçalayarak içindeki yiyecekleri yemesini ziyaretçiler ilgiyle izledi Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'ndaki hayvanlara Ramazan Bayramı dolayısıyla yiyecekleri özel hazırlanan paketler içerisinde verildi.
 • 13:07Çocuklarından Üçü Engelliydi Biri de Kanser OlduÇocuklarından Üçü Engelliydi Biri de Kanser OlduTokat'ın Turhal ilçesinde beş çocuğundan üçü doğuştan zihinsel engelli Yılmaz ailesi sağlıklı kızlarından birinin kansere yakalanmasının üzüntüsünü yaşıyor.
 • 12:55Yeşil Yol Güzergahında Günübirlik TurYeşil Yol Güzergahında Günübirlik TurRizeli turizm işletmecisi düzenlediği günübirlik turla doğaseverlere yeşil yol güzergahını takip ederek sahile inmeden Rize ve Trabzon yaylalarının bir kısmını gezme imkanı sağladı.
 • 14:42İspanya'da Bayram Namazıİspanya'da Bayram NamazıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bayram namazı kılma MADRİD - Avrupa'nın en fazla Müslüman nüfusa sahip ülkelerinden biri olan İspanya'da, müslümanlar bayram namazını kılmak için camilere akın etti.
 • 12:36Zileliler, Zileliler, "Hırka-i Şerif"İ Geri İstiyorTokat'ın Zile ilçesinde yaşayan vatandaşlar, 1945 yılında Ankara'ya götürülen Hırka-i Şerif'in tekrar ilçelerine getirilmesini talep ediyor.
 • 13:15Mersin'in Mersin'in "Gizli Cenneti": TisanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tisan Yarımadası'ndan görüntü- Adadan ve koylarından genel görüntü- Tisan plajından görüntüler- Plajdaki tatilcilerden detaylar- Yüzen tatilcilerin detay görüntüleri Mersin'in gizli cenneti: Tisan- Kıbrıs Barış Harekatı sırasında Mersin üzerinden helikopterle geçen bir albay tarafından keşfedilen Tisan Yarımadası, mavi ve yeşilin buluştuğu sayılı tatil bölgelerinden biri olarak ön plana çıkıyor- Berrak suyu nedeniyle deniz tutkunlarının vazgeçilmez tatil yörelerinden biri haline gelen bölge, doğasıyla tatilcilere eşsiz güzellikler sunuyor- Silifke Belediye Başkanı Turgut: - "Tatilini huzurlu ve doğal güzellikler arasında geçirmek isteyen herkesi bekliyoruz" SEZGİN PANCAR - Kıbrıs Barış Harekatı sırasında helikopterle bölgeden geçen bir albay tarafından keşfedilen Mersin'deki Tisan Yarımadası, masmavi denizi ve yeşil doğasıyla ziyaretçilerini bekliyor.
 • 08:31Zaz, Harbiye'de Payına Düşeni YaptıZaz, Harbiye'de Payına Düşeni YaptıGenç Fransız şarkıcı Zaz, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde konser verdi.
 • 02:01Tanburi Cemil Bey AnıldıTürk müziğinin önemli bestekarlarından Tanburi Cemil Bey, vefatının 99. yılında Merkezefendi'deki mezarı başında anıldı.
 • 12:10Fas'ın "Güle Sevdalı" BeldesiFas'ın güneyindeki Verzazat kentine bağlı "Mekune Kalesi", halkının güle sevdalı olduğu belde olarak biliniyor.
 • 19:43Mezarlık ZiyaretiMezarlık ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Batman'da mezarlık ziyareti- Mezarlıktan detay görüntüler- Otların içinde kalmış mezarlar- Kur'an okuyan vatandaşlar- Röportajlar- Dua edenler Batman'da mezarlık ziyareti Batman'da, yarın kutlanacak Ramazan Bayramı nedeniyle vatandaşlar mezarlıkları ziyaret etti.
 • 00:5113. Uluslararası Bodrum Bale Festivali13. Uluslararası Bodrum Bale FestivaliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -İzleyicilerin Bodrum Kalesi'ne gelmesi-Bale gösterilerinden detay görüntüler 13. Uluslararası Bodrum Bale Festivali- Festival kapsamında, Ankara Devlet Opera ve Balesi tarafından "Hamlet" adlı bale gösterisi sahnelendi 13. Uluslararası Bodrum Bale Festivali, "Hamlet" adlı bale gösterisiyle devam etti.
 • 00:04Suudi Prens Abdülaziz El Suud, Marmaris'teSuudi Prens Abdülaziz El Suud, Marmaris'teGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Prensi taşıyan otobüsün polis eskortunda gelişi - Prens ve beraberindekilerin otobüsten inişi, - Prens'in Yatlimanı'nda yürümesi - Prensin elindeki tespih, - Prens'in gazetecilerin elini sıkması.. Suudi Prens Abdülaziz el Suud, Marmaris'te- Kendisi ve yakınlarını taşıyan özel otobüsle Muğla'nın turistik ilçesi Marmaris'e gelen Suudi Prens Abdülaziz el Suud, Yatlimanı'nda yürüyüş yaptı Suudi Arabistan eski kralı Abdullah'ın yeğeni ve iş adamı Suudi Prens El-Velid bin Telal bin Abdülaziz el Suud, Marmaris'e geldi.
 • 17:48Türkan Şoray'ın Yönettiği Filmin Çekimleri BaşladıTürkan Şoray'ın Yönettiği Filmin Çekimleri BaşladıYeşilçam'ın sultanı Türkan Şoray'ın yönetmenliğini yaptığı, "Eski Köye Yeni Âdet" filminin çekimlerine, Muğla'nın Menteşe ilçesinde başladı.
 • 23:32Fransız Şarkıcı Zaz, Açıkhava'da Sahne AldıGenç Fransız şarkıcı Zaz, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde konser verdi.
 • 22:31The Tiger Lillies Ekim'de İstanbul'a Geliyorİngiliz kabare-punk topluluğu The Tiger Lillies, 15-16 ve 17 Ekim'de İstanbul'da sanatseverlerle buluşacak.
 • 21:39Süper Lüks Yatlar Bodrum'daSüper Lüks Yatlar Bodrum'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süper lüks yatlar Bodrum'da- Yalıkavak'ın yaklaşık 2 mil açığına demirlenen lüks yatlardan detaylar Süper lüks yatlar Bodrum'da- Hintli milyarder Vijay Mallya ile Yunan uyruklu iş kadını Elena Ambrosiadou'nun lüks yatları, Bodrum açıklarına demirledi Bodrum, Hintli milyarder Vijay Mallya ile Yunan uyruklu iş kadını Elena Ambrosiadou'nun lüks yatlarını misafir ediyor.
 • 18:2834. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'na Doğru34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nın onur konuğu Romanya olacak.
 • 16:55Jessıe J Sahneleri Bırakıyor Mu?Jessıe J Sahneleri Bırakıyor Mu?Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından Ocak ayından sonra sahnelere ara vereceğini açıklayan Jessie J hayranlarını şaşırttı.
 • 16:51Asırlık Çınar Ağacının Tescillenmesi İsteniyorAsırlık Çınar Ağacının Tescillenmesi İsteniyorDiyarbakır'ın Çınar ilçesinde yaz aylarında dinlenme alanı olarak kullanılan bir bahçedeki asırlık çınar ağacının koruma altına alınarak tescillenmesi isteniyor.
 • 15:08Quenn Victoria'ya Mehterli KarşılamaQuenn Victoria'ya Mehterli KarşılamaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Quenn Victoria ve yolcuların görüntüsü- Mehter takımının gösterisi- Marmaris Liman İşletmeleri AŞ Genel Müdürü Şükrü Tugay'ın açıklamaları İngiltere kraliçelerinden Victoria'nın adını taşıyan kruvaziyer, Muğla'nın turistik ilçesi Marmaris'i ziyaret etti- Marmaris Liman İşletmeleri AŞ Genel Müdürü Tugay: "Bu gibi sektörün klasikleşmiş gemileri Marmaris'i rotalarında tuttukları için gururluyuz" Büyük Britanya ve İrlanda Birleşik Krallığı kraliçesinin adını taşıyan dev kruvaziyer "Queen Victoria" Marmaris'e geldi.
 • 14:52Bu Kütüphane, Bir Mahalleyi AydınlatıyorBu Kütüphane, Bir Mahalleyi AydınlatıyorAnkara Altındağ ilçesi Aydınlıkevler Mahallesi, idealist bir kitapseverin kurduğu kütüphane ile diğer mahallelerden ayrılıyor.
 • 13:456. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne Kısa Film Başvuruları BaşladıMalatya Uluslararası Film Festivali’nin altıncısı 6 -12 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 • 13:27İnna Yeni Şarkısının İstanbul'da Klip Çektiİnna Yeni Şarkısının İstanbul'da Klip ÇektiRomanyalı şarkıcı Inna, dünya listelerinde bu yaza damgasını vuran yeni şarkısı "Bop Bop" için İstanbul Kapalıçarşı'da kamera karşısına geçti.