16:0300
SON DAKİKA KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

Son Dakika Kültür - Sanat Haberleri

   

  İzmirliler İki Gün Boyunca Sanata Doyacak

  İzmirliler İki Gün Boyunca Sanata Doyacak

  Kaynak Kültür Yayın Grubu ile Pırlanta Eğitim Kültür ve Gençlik Derneği tarafından düzenlenen İzmir Kültür Günleri, Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde başladı. (Bugün 15:40)

   

  5. Malatya Uluslararası Film Festivali

  5. Malatya Uluslararası Film Festivali

  5. Malatya Uluslararası Film Festivali- Sanatçı Akkor: "Umarım bu yıldan daha ileride bir Türk sineması görürsünüz. Aslında bir sanayi haline gelmiş, bir endüstri haline dönüşmüş Türk sineması görmekti arzumuz bu yüzyılda ama o yolda ilerliyoruz en azından. Bu da bizi mutlu ediyor"MALATYA (AA) - Türk sineması oyuncusu Selda Akkor, "Umarım bu yıldan daha ileride bir Türk sineması görürsünüz. Aslında bir sanayi haline gelmiş, bir endüstri haline dönüşmüş Türk sineması görmekti arzumuz bu (Bugün 14:03)

   

  Tarihi Kentler Birliği Semineri

  Tarihi Kentler Birliği Semineri

  Tarihi Kentler Birliği Semineri- TKB Başkanı Yılmaz: "Türkiye'de elimizi attığımız her yerde bir güzellik, bir kültür hazinesi, bir sanat hazinesi çıkıyor"EDİRNE (AA) - Tarihi Kentler Birliği (TKB) Başkanı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Türkiye'de elimizi attığımız her yerde bir güzellik, bir kültür hazinesi, bir sanat hazinesi çıkıyor" dedi. (Bugün 13:59)

   

  "Bol Ödüllü" Yavrucuk İzmirlilerle Buluşuyor

  Ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk, hem yönetip hem de oynadığı 'Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi' adlı tiyatro oyunuyla İzmirli hayranlarıyla buluşacak. (Bugün 13:59)

   

  5. Malatya Uluslararası Film Festivali

  Sanatçı Akkor: "Umarım bu yıldan daha ileride bir Türk sineması görürsünüz. Aslında bir sanayi haline gelmiş, bir endüstri haline dönüşmüş Türk sineması görmekti arzumuz bu yüzyılda ama o yolda ilerliyoruz en azından. Bu da bizi mutlu ediyor" (Bugün 13:38)

   

  9. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Başladı

  Adana'da organize edilen festival kapsamında 12 film sanatseverlerle buluşacak. (Bugün 13:10)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 16:03:49. #1.12#