16:0200
SON DAKİKA AFYONKARAHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Afyonkarahisar Haberleri

   

  Davutoğlu'ndan MHP ve Hdp'ye: Provokasyon ve Tahrikle Siyaset Yapılmaz

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, muhalefet partileri HDP ve MHP’ye, “İki aylık dönemde HDP’nin en ufak bir barışçıl çağrısını duydunuz mu? Provokasyon tahrikle siyaset yapılmaz. MHP, birçok konuda milli birliği öne çıkaran tutumu ile bu söylemle yükselen bir parti. (Bugün 15:42)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı (10)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı (10)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (5)-"Toplantı ve gösteri yapma hakkı herkesin hakkıdır onu koruruz ama şiddete yönelirse, kim yönelirse yönelsin ona karşı da en etkin tedbiri alırız. Bu iki aylık dönemde HDP'nin en ufak barışçıl bir çağrısını duydunuz mu? Provokasyon, tahrik ile siyaset yapılmaz"-"Orta Anadolu'da, Batı Anadolu'da milli birlik nutukları atmak, Türkiye'nin milli birliğini teminat altına almaz. Türkiye'nin her yerinde al (Bugün 15:14)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı (11)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı (11)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (5)-"Toplantı ve gösteri yapma hakkı herkesin hakkıdır onu koruruz ama şiddete yönelirse, kim yönelirse yönelsin ona karşı da en etkin tedbiri alırız. Bu iki aylık dönemde HDP'nin en ufak barışçıl bir çağrısını duydunuz mu? Provokasyon, tahrik ile siyaset yapılmaz"-"Orta Anadolu'da, Batı Anadolu'da milli birlik nutukları atmak, Türkiye'nin milli birliğini teminat altına almaz. Türkiye'nin her yerinde al (Bugün 15:11)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, hiç bir güvenlik birimi içerisinde paralel yapılanmaya izin vermeyeceklerini söyledi. (Bugün 15:06)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

  Başbakan Davutoğlu: (9) "Türkiye, dünyanın neresinde olursa olsun, zulmün, zalimin ve sömürgeci anlayışların karşısında olmaya devam edecektir" "Bu toprakların son kadim merkezi olarak, Çanakkale'de her milletten son kadim savunmayı bir arada yapmış halkların torunları olarak, bundan sonra da kim ne derse desin, hiçbir etnik mezhep, dini ayrım gözetmeden Orta Doğu'da, Balkanlar'da, Kafkaslar'da 'inadına kardeşlik, inadına kardeşlik, inadına kardeşlik' diyeceğiz. (Bugün 14:57)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı - Davutoğlu (9)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı - Davutoğlu (9)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı- Başbakan Davutoğlu: (4)-"Ne kadar güçlü olursak olalım, yüzde 50 oy değil yüzde 70 oya, daha ileri oylara da inşallah yürürüz, yürürsek yürüyelim hiçbir zaman halk karşısında kibre kapılmayacağız. Halk karşısında tahakküm içinde olmayacağız"-"Halkın terini, halkın gözyaşını küçük görmeyeceğiz. (Bugün 14:57)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı - Davutoğlu (8)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı - Davutoğlu (8)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı- Başbakan Davutoğlu: (4)-"Ne kadar güçlü olursak olalım, yüzde 50 oy değil yüzde 70 oya, daha ileri oylara da inşallah yürürüz, yürürsek yürüyelim hiçbir zaman halk karşısında kibre kapılmayacağız. Halk karşısında tahakküm içinde olmayacağız"-"Halkın terini, halkın gözyaşını küçük görmeyeceğiz. (Bugün 14:38)

   

  Davutoğlu: Maden Kazasında Kaybettiğimiz Vatandaşlarımız İçin Taziyelerimi Arz Ediyorum (2)

  Davutoğlu: Maden Kazasında Kaybettiğimiz Vatandaşlarımız İçin Taziyelerimi Arz Ediyorum (2)

  'provokasyon VE TAHRİK İLE SİYASET YAPILMAZ' Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin 23'üncü İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'ndaki konuşmasında 1 Kasım için çağrıda bulunan HDP'ye seslendi. (Bugün 14:37)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

  Başbakan Davutoğlu: (6) ''2015 seçimlerine herkes girsin, karşımıza çıkacak olan herkes, mert, açık, şeffaf bir şekilde karşımıza çıksın, meydanlarda halkla birlikte onlarla konuşalım, halk kimi tercih ederse başımızın üzerinde yeri var ama halktan böyle bir yetki almadan bizim başımızın üzerine çıkmaya kalkarsanız biz, bu başı öyle kolay kolay teslim etmeyiz'' ''Herkes siyaset yapabilir ama siyaset yapmadan bürokrasi üzerinden siyaset yapmaya kalkılırsa onlara söyleyeceğimiz tek söz var. Biz (Bugün 14:34)

   

  Öğrencilere Yeni Yurtlar Geliyor

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğünce 21 yurdun inşaatı sürdürülüyor. (Bugün 14:23)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Yeni Anayasa yapma tartışmaları yürürken bu çabalar içindeyken kapatma davası açıldı. (Bugün 14:20)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (5) ''Toplantı ve gösteri yapma hakkı herkesin hakkıdır onu koruruz ama şiddete yönelirse, kim yönelirse yönelsin ona karşı da en etkin tedbiri alırız. Bu iki aylık dönemde HDP'nin en ufak barışçıl bir çağrısını duydunuz mu? Provokasyon, tahrik ile siyaset yapılmaz'' (Bugün 14:19)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı (6)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı- Başbakan Davutoğlu: (2)-"İnsan hakları, özgürlükleri, insanlık onuru söz konusu olduğunda, son ana kadar, son nefesimize kadar bunları savunmaya kararlıyız"-"Sonu ateş de olsa, sonu hapishane de olsa hiçbir yerde bu kadrolar içinden insanlık onuruna ihanet eden çıkmayacaktır, geri dönen çıkmayacaktır"-"Dış politika uygulamasında da iç siyasette de son 14 yılda 'niye Davos'ta sesinizi yükseltiyorsunuz, alemin avukatı siz misiniz. (Bugün 14:17)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

  Başbakan Davutoğlu: (2) "İnsan hakları, özgürlükleri, insanlık onuru söz konusu olduğunda, son ana kadar, son nefesimize kadar bunları savunmaya kararlıyız" "Sonu ateş de olsa, sonu hapishane de olsa hiçbir yerde bu kadrolar içinden insanlık onuruna ihanet eden çıkmayacaktır, geri dönen çıkmayacaktır" "Dış politika uygulamasında da iç siyasette de son 14 yılda 'niye Davos'ta sesinizi yükseltiyorsunuz, alemin avukatı siz misiniz. (Bugün 14:10)

   

  Davutoğlu: Halk Karşısında Kibre Kapılmayacağız, Tahakküm İçinde Olmayacağız

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Ne kadar güçlü olursak olalım. Hiçbir zaman halk karşısında kibre kapılmayacağız. Halk karşısında tahakküm içinde olmayacağız.” dedi. (Bugün 13:50)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı - Davutoğlu (4)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı- Başbakan Davutoğlu: (2)-"İnsan hakları, özgürlükleri, insanlık onuru söz konusu olduğunda, son ana kadar, son nefesimize kadar bunları savunmaya kararlıyız"-"Sonu ateş de olsa, sonu hapishane de olsa hiçbir yerde bu kadrolar içinden insanlık onuruna ihanet eden çıkmayacaktır, geri dönen çıkmayacaktır"-"Dış politika uygulamasında da iç siyasette de son 14 yılda 'niye Davos'ta sesinizi yükseltiyorsunuz, alemin avukatı siz misiniz. (Bugün 13:50)

   

  Başbakan Davutoğlu: "Muhtıra Dönemi Bitmiştir" (5)

  Muhtıra dönemi bitmiştir-Başbakan Davutoğlu, "2007'de e-muhtıra verildi ki muhtıraların sonuncusuydu. (Bugün 13:49)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı - Davutoğlu (3)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı - Davutoğlu (3)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı-Başbakan Davutoğlu: (1)-"Bugün bizi reelpolitiğe davet edenler, 'Niye zalimlere karşı duruyorsunuz' diyenler, 'Niye sesinizi yükseltiyorsunuz, çıkarlarımızı düşünsenize' diyenler, eğer Hazreti Hüseyin'in, Hazreti Peygamber'in, Hazreti Musa'nın Hazreti İbrahim'in yürüyüşünü görselerdi herhalde onlara da 'Dönün bu yoldan' derlerdi. (Bugün 13:41)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

  Başbakan Davutoğlu:(1) "Bugün bizi reelpolitiğe davet edenler, 'Niye zalimlere karşı duruyorsunuz' diyenler, 'Niye sesinizi yükseltiyorsunuz, çıkarlarımızı düşünsenize' diyenler, eğer Hazreti Hüseyin'in, Hazreti Peygamber'in, Hazreti Musa'nın Hazreti İbrahim'in yürüyüşünü görselerdi herhalde onlara da 'Dönün bu yoldan' derlerdi. (Bugün 13:34)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı - Davutoğlu (2)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı - Davutoğlu (2)

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı-Başbakan Davutoğlu: (1)-"Bugün bizi reelpolitiğe davet edenler, 'Niye zalimlere karşı duruyorsunuz' diyenler, 'Niye sesinizi yükseltiyorsunuz, çıkarlarımızı düşünsenize' diyenler, eğer Hazreti Hüseyin'in, Hazreti Peygamber'in, Hazreti Musa'nın Hazreti İbrahim'in yürüyüşünü görselerdi herhalde onlara da 'Dönün bu yoldan' derlerdi. (Bugün 13:32)

   

  Davutoğlu: Maden Kazasında Kaybettiğimiz Vatandaşlarımız İçin Taziyelerimi Arz Ediyorum (1)

  Davutoğlu: Maden Kazasında Kaybettiğimiz Vatandaşlarımız İçin Taziyelerimi Arz Ediyorum (1)

  Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin Afyonkarahisar'da yapılan 23'üncü İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Ermenek'teki maden ocağında mahsur kalan işçiler için taziyelerini sundu. (Bugün 13:32)

   

  Afyonkarahisar'da 10 Yeni Termal Kuyu Aranacak

  Türkiye’nin termal başkenti Afyonkarahisar’da, yeni termal kaynaklar araştırılacak. (Bugün 13:31)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Afyonkarahisar'da düzenlenen AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın açılışında konuşma yaptı. (Bugün 13:19)

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yurt İnşaatı Projelerine Devam Ediyor

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, öğrenci yurt inşaatlarına ara vermeden devam edildiğini bildirdi. (Bugün 12:45)

   

  Akü'de Öğretim Üyelerine 'Kadro Verilmiyor, Mobbing Uygulanıyor' İddiası

  Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde (AKÜ) öğretim üyelerinin kadro ve özlük haklarını alma konusunda mağduriyet yaşadığı, yönetime oy vermeyenlerin üvey evlat muamelesi gördüğü, öğretim elemanı ve idari personele mobbing uygulanarak rahatsız edildiği iddia edildi. (Bugün 12:43)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 16:02:32. #1.12#