17:1100
SON DAKİKA AFYONKARAHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Afyonkarahisar Haberleri

  'Kuraklığa Rağmen Hiçbir Şehri Susuz Bırakmadık'

  "Kuraklığa Rağmen Hiçbir Şehri Susuz Bırakmadık"

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, "Büyükşehirlerde su akmaması için neredeyse beddua etmeye kalktılar." dedi. (Dün 20:45)

   

  Bozdağ - Seçim Barajı

  Bozdağ - Seçim Barajı

  Adalet Bakanı Bozdağ: (2)- Bakan Bozdağ: "(Seçim barajının kaldırılması yönündeki bireysel başvuruyu, Anayasa Mahkemesi'nin genel kurul gündemine alması) Gündemine alamaması lazım. Çünkü kanunlara karşı bireysel başvuru yolu ile iptal talebinde bulunulamaz. Yargı yolu tüketilmeden herhangi bir konu, bireysel başvuru yolu ile Anayasa Mahkemesi'ne götürülemez"- "Biz barajlarla ilgili görüşümüzü aylar öncesinden ortaya koymuşuz. Bizim barajlar konusunda bir endişemiz, bir sıkıntımız, dün de (Dün 20:34)

   

  Bozdağ - Şişli Belediyesi'ne İlişkin Tartışmalar

  Bozdağ - Şişli Belediyesi'ne İlişkin Tartışmalar

  Adalet Bakanı Bozdağ: (3)- "(Şişli Belediyesi'ne ilişkin tartışmalar) Eğer bunları bu millet ezkaza bir gün iktidar etseler, bir belediyeyi üç paralel başkanla yönetiyorlar, Türkiye'yi kaç paralel başkanla yönetirler onu bilemiyorum" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şişli Belediyesi'nde yaşanan tartışmalara ilişkin, "Eğer bunları bu millet ezkaza bir gün iktidar etseler, bir belediyeyi üç paralel başkanla yönetiyorlar, Türkiye'yi kaç paralel başkanla yönetirler onu bilemiyorum" dedi. (Dün 20:31)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 17:11:10. #1.13#