SON DAKİKA AFYONKARAHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Afyonkarahisar Haberleri

09:57
Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy: - "Vodafone olarak yerli üretim konusunu biz de destekliyoruz ve yerli üretim de yapıyoruz hatta Türkiye'deki ilk 4G uyumlu yerli telefonu biz ürettik. Tabii burada vergiler çok önemli bir rol alıyor"- "Amacımız, Türkiye'deki tüketicilere daha fazla akıllı telefonu daha uygun koşullarda sunabilmekse bu yatırımların teşvik edilmesinin ana faktörü, vergileri makul düzeyde tutmak"- "Vodafone olarak dünyada 4G'yi pek çok ülkede zaten uygulayan
Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy
08:47
Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy Açıklaması "Vodafone olarak yerli üretim konusunu biz de destekliyoruz ve yerli üretim de yapıyoruz hatta Türkiye'deki ilk 4G uyumlu yerli telefonu biz ürettik. Tabii burada vergiler çok önemli bir rol alıyor" "Amacımız, Türkiye'deki tüketicilere daha fazla akıllı telefonu daha uygun koşullarda sunabilmekse bu.
Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy Açıklaması
03:12
Yolcu Otobüsü Alev Alev Yandı İzmir-Ankara Karayolu, Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesi istikametine seyir halinde olan yolcu otobüsünde, bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Yolcu Otobüsü Alev Alev Yandı
01:08
Datça'nın Genç Aşçıları Türkiye 2.'si Oldu Datça Kazım Yılmaz Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Altın Kep Yarışmasından Türkiye 2.’si olarak döndü.
Datça'nın Genç Aşçıları Türkiye 2.'si Oldu
21:53
Liselilerden Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki Afyonkarahisar'da bir grup öğrencisi, Charlie Hebdo'nun Hazreti Muhammed'i tasvir ettiği iddia edilen karikatürler yayınlamasını protesto amaçlı imza kampanyası başlattı.
Liselilerden Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki
18:42
İl Genel Meclisi Üyesi Selçuk Çirkin'in Acı Günü Afyonkarahisar İl Genel Meclisi üyesi Selçuk Çirkin'in babası Ülfet Çirkin, vefat etti.
18:34
Borsada Günlük İşlemler Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:
18:32
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri arasında ikinci seansta ve günlük bazda işlem hacmine göre ilk on hisse senedi şöyle:
18:16
Eğitimci, Yardım Gönüllüsü Özkul, Yaşamını Yitirdi Sahipta İmam Hatip Lisesi Müdürü İbrahim Özkul (51) tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
18:13
140 Bin Liraya Aldığı Dövizler Sahte Çıktı Afyonkarahisar'da bir kişi, 140 bin lira vererek satın aldığı İsviçre frangı banknotların sahte çıkması üzerine jandarmaya başvurdu.
17:59
Çifteler'de 'Bölge Hayvancılığının Sorunları' Toplantısı Eskişehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Çifteler İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün toplantı salonunda “Bölge Hayvancılığının Sorunları” konulu bir toplantı düzenledi.
Çifteler'de 'Bölge Hayvancılığının Sorunları' Toplantısı
17:46
Manavgat'ta Bir Önceki Yıla Göre Şirket Sayısında Yüzde 14,4 Artış Oldu MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Manavgat’ta 2014 yılında da 57 ilden fazla şirket kurulduğunu, ilçede kurulan şirket sayısının bir önceki yıla göre yüzde 14,4 arttığını söyledi.
Manavgat'ta Bir Önceki Yıla Göre Şirket Sayısında Yüzde 14,4 Artış Oldu
17:43
2014'te Afyonkarahisar'ın Nüfusu Azaldı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanlığı Manisa Bölge Müdürlüğünde yapılan yazılı açıklamada, 2014 yılında Afyonkarahisar’ın nüfusunun 706 bin 371 kişi olduğu belirtildi.
17:14
Jandarmadan Sahte "İsviçre Frangı" Operasyonu Afyonkarahisar’da jandarma tarafından yapılan operasyonda 119 bin 700 sahte İsviçre Frangı ele geçirildiği belirtildi.
Jandarmadan Sahte 'İsviçre Frangı' Operasyonu
17:13
Telefon Dolandırıcılı Yöntem Değiştirdi Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü, telefon dolandırıcılarına karşı vatandaşların dikkatli olmaları gerektiğini açıklayarak, “İnsanları kandırarak para kazanmayı kendilerine meslek edinmiş olan dolandırıcıların yeni bir arayış içerisine girdikleri tespit edilmiştir” diye belirtildi.
16:57
Afyonkarahisar'da Çaldılar, Bozüyük'te Yakalandılar Afyonkarahisar’da ile birlikte Türkiye’nin 3 değişik ilinden daha park halindeki otomobillerin camını kırarak hırsızlık yaptıkları iddia edilen 4 şahsın Bozüyük’te yakalandıkları belirtildi.
16:53
Manavgat'ta 2014 Yılında 57 İlden Daha Fazla Şirket Kuruldu Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Ocak Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
Manavgat'ta 2014 Yılında 57 İlden Daha Fazla Şirket Kuruldu
16:40
Afyonkarahisar'ın Nüfusu Azaldı Afyonkarahisar nüfusu, 2014 yılında bir önceki yıla göre 702 kişi azalarak, 706 bin 371 kişi olarak gerçekleşti.
Afyonkarahisar'ın Nüfusu Azaldı
16:36
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı Gazzeli çocuklara yardım için fotoğraf makinesini sattı Basın İlan Kurumu (BİK) Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan, gazetecilik yaptığı dönemde Gazze'deki acıları fotoğrafladığı makinesini ve kullandığı ses kayıt cihazını satarak, yine bu bölgedeki çocuklar için harcanmak üzere bağışladı.
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı
16:11
Dinar'da, Tüketici Hakem Heyetine Başvuru Arttı Dinar'da Tüketici Hakem heyetine, 2014 yılı içerisinde 2 bin 545 kişi başvurdu.
15:32
Gazzeli Çocuklara Yardım İçin Fotoğraf Makinesini Sattı Basın İlan Kurumu (BİK) Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan, gazetecilik yaptığı dönemde Gazze'deki acıları fotoğrafladığı makinesini ve kullandığı ses kayıt cihazını satarak, yine bu bölgedeki çocuklar için harcanmak üzere bağışladı.
14:59
Afyonkarahisar'da Esnaf Bilgilendirildi Afyonkarahisar Belediyesi Toptancı Hal Müdürlüğü Sebzeciler ve Meyveciler Oda Başkanlığına kayıtlı esnafa yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Afyonkarahisar'da Esnaf Bilgilendirildi
13:41
Ülke Sporunun Çehresi Değişecek" Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Yeni projeler ülke sporuna verdiğimiz değeri gösteriyor" "İnşaat halinde olan veya devreye girecek yeni statlarımızla birlikte, eksiği olan mevcut statların da maç yükü azalacak"
13:16
Manisa'nın Nüfusu Bir Önceki Yıla Göre Arttı Manisa’nın 2014 nüfusu, bir önceki yıla göre arttı.
Manisa'nın Nüfusu Bir Önceki Yıla Göre Arttı
13:15
Borsada Birinci Seans Kapanış Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:
Borsada Birinci Seans Kapanış
12:41
Milli Gözetleme Uyduları İçin "Katlanan Reflektör Anten" Geliştiriliyor AKÜ'de, ASELSAN ile imzalanan sözleşme uyarınca Savunma Sanayii Müsteşarlığınca desteklenen proje kapsamında başlatılan "Yapay Açıklıklı Radar Üzerine Katlanıp Açılabilir Kompozit Reflektör Anten Projesi"nin yıl sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor Öğretim Üyesi Prof. Dr. Soykasap: "Uzaya fırlatılan uydulardan kilogram başına da 10 ila 15 bin dolar arasında rakamlar isteniyor.
12:18
Afyon'da Kırmızı Etiketli Asansörler Kapatılmaya Başlandı Afyonkarahisar’da can güvenliği açısından tehlike oluşturan asansörlerin kapatılması için çalışmalara başlandı.
Afyon'da Kırmızı Etiketli Asansörler Kapatılmaya Başlandı
11:38
Vali Güner: Müdürlerden Hesap Soracağım Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, kurumlarda bekleyen ödenekler için müdürlerden hesap soracağını söyledi.
Vali Güner: Müdürlerden Hesap Soracağım
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:07
Çivril'de Belediye Tarihi Garı Restore Edecek Çivril Belediyesi, 1892 yılında İngilizler tarafından yapılan ve TCDD tarafından 1988 yılında sefere kapatılan tren garını 1, 254 milyon liraya satın aldı.
Çivril'de Belediye Tarihi Garı Restore Edecek
09:01
Sandıklı Kaymakamı Arıcan, Kore Gazilerini Bir Araya Getirdi Sandıklı Kaymakamı Arıcan, Hüseyin Develi Huzurevinde barınan Kore gazisi Ramazan İçen ve Karkın köyünde ikamet eden Kore gazisi Mustafa Acar'ı bir araya getirdi.
Sandıklı Kaymakamı Arıcan, Kore Gazilerini Bir Araya Getirdi
08:51
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Tutumlu Açıklaması "Bu partiye üye olan veya üye olmayarak gönül veren herkesin bu partinin başarısında payı olduğuna inanıyoruz"
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Tutumlu Açıklaması
19:39
Afyonkarahisar - Aynı Cephede Savaşan Gaziler 65 Yıl Sonra Tanıştı Aynı cephede savaşan gaziler 65 yıl sonra tanıştı Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'nde biri huzurevinde kalan 2 Kore Gazisi, savaştan 65 yıl sonra biraraya geldi.
Afyonkarahisar - Aynı Cephede Savaşan Gaziler 65 Yıl Sonra Tanıştı
18:20
Borsada Günlük İşlemler Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:
18:08
Aynı Cephede Savaşan Gaziler 65 Yıl Sonra Bir Arada Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'nde biri huzurevinde kalan 2 Kore Gazisi, savaştan 65 yıl sonra bir araya geldi.
Aynı Cephede Savaşan Gaziler 65 Yıl Sonra Bir Arada
17:35
Kore Gazileri Sandıklı'da Bir Araya Geldi Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde iki Kore gazisi, Kaymakam Faik Arıcan ve Garnizon Komutanı Üsteğmen Mustafa Kemal Çelik tarafından bir araya getirildi.
17:01
Sandıklı Ziraat Odasında Restorasyon Çalışması Afyonkarahisar’ın Sandıklı Ziraat Odası mevcut olan binasını restore ettirerek, alt yapı ağını yeniledi.
Sandıklı Ziraat Odasında Restorasyon Çalışması
16:40
Afyonkarahisar'da 112 Acil Servis Personeline"Travma ve Resüsitasyon Kursu" Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından, 112 Acil Servis personeline yönelik organize edilen “Travma ve Resüsitasyon Kursları”na devam edildiği belirtildi.
Afyonkarahisar'da 112 Acil Servis Personeline'Travma ve Resüsitasyon Kursu'
16:01
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Gündemi Değerlendirdi AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutumlu, Yunanistan’da sosyalistlerin zaferi ile sonuçlanan seçimlere değinerek, Syriza’nın seçim vaatlerinin Türkiye’de AK Parti’nin uyguladığı politikalar olduğunu öne sürdü.
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Gündemi Değerlendirdi
13:47
Borsada Birinci Seans Kapanış Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları belli oldu.
13:45
Başbakan Davutoğlu 1 Şubat'ta Afyonkarahisar'a Geliyor AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutumlu, Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 1 Şubat’ta gerçekleştirilecek AK Parti İl Kongresine katılmak üzere kente geleceğini kaydetti.
Başbakan Davutoğlu 1 Şubat'ta Afyonkarahisar'a Geliyor
13:24
Afyonkarahisar Veteriner Hekimler Odası Başkanı Doç. Dr. Fatih Birdane Açıklaması Afyonkarahisar Veteriner Hekimler Odası Başkanı Doç. Dr. Fatih Birdane, Veteriner hekimlerin ‘mesaisiz çalışan hekimler’ olarak, hayvan sağlığından 24 saat sorumlu olduklarını söyledi.
Afyonkarahisar Veteriner Hekimler Odası Başkanı Doç. Dr. Fatih Birdane Açıklaması
12:50
Bolvadin'de Pazar Yerlerinde Tartı ve Ölçü Aletleri Denetimi Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesinde belediye pazar yerlerinde başlattığı tartı aletlerinin denetlenmesi ve kontrollü satış uygulamasının büyük beğeni topladığı belirtildi.
Bolvadin'de Pazar Yerlerinde Tartı ve Ölçü Aletleri Denetimi
12:24
Emirdağ'da Türkü Gecesi Emirdağ Belediyesi, yarıyıl tatilinin gelmesiyle birlikte öğrencilere karne hediyesi kapsamında başlattığı “atölye çalışmaları” etkinlikleirne devam ediyor.
Emirdağ'da Türkü Gecesi
11:05
Yetişmiş Ağaçlar Taşınarak Park Yapıldı Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Selçuklu Mahallesi'nde kaykay ve patent pistinin içinde olduğu parkta çalışmalar sürüyor.
Yetişmiş Ağaçlar Taşınarak Park Yapıldı
08:53
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı Meteoroloji; Edirne, Bilecik, Bursa, Kütahya, Afyon, Isparta, Muğla, Aydın ve Antalya'da yağmur ve yüksek kesimlerde kar yağışı olacağını açıklayıp uyardı.
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı
19:02
Motorlu Taşıtlar Vergisi Uyarısı Afyonkarahisar Defterdarı Yaşar Kısa, Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin 2015 yılı birinci taksit ödemelerinin, 2 Şubat'ta sona ereceğini bildirdi.
19:01
Dolandırdıkları 500 Teneke Yağ ile Yakalandılar Denizli'de şüphe üzerine durdurulan kamyonda, Gaziantep'teki bir işyerinden dolandırıcılık yöntemiyle elde edildiği belirlenen 18 litrelik 500 teneke ayçiçeği yağı ele geçirildi.
Dolandırdıkları 500 Teneke Yağ ile Yakalandılar
19:01
Davutoğlu, AKP Afyonkarahisar İl Başkanı Yurdunuseven'i Kabul Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven'i makamında kabul etti.
18:33
Borsada Günlük İşlemler Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 10:20:52. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AFYONKARAHİSAR HABERLERİ
[Hata Bildir]