22:3400
SON DAKİKA AFYONKARAHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Afyonkarahisar Haberleri

  Vali Balkanlıoğlu'ndan Kapanan Beldelere Ziyaret

  Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Büyükşehir Belediyesi Kanununda yapılan değişiklikle nüfusu 2 binin altında kalarak köy statüsüne dönüşen Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine bağlı, Başağaç, Karadirek, Kızık, Örenkaya, Menteş, Ballık ve Kusura köylerini ziyaret etti. (Bugün 16:30)

   

  Arog'un Ufo'su, Yıllar Sonra Belde Meydanından Kaldırıldı

  Arog'un Ufo'su, Yıllar Sonra Belde Meydanından Kaldırıldı

  Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Arog filmini çektiği Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesine bağlı Döğer beldesine hediye edilen büyük UFO maketi, ilçe belediye meclisi kararıyla kaldırıldı. (Bugün 15:40)

   

  Afyonkarahisar'da Buruk 23 Nisan Sevinci

  Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi servislerinde yatan çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kollarında serumlarla ailelerinin kucaklarında kutladı. (Bugün 15:32)

   

 

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ürün: "TBMM'nin 23 Nisan 1920 tarihinde gerçekleşen açılışı, milli iradeye dayalı bağımsız Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulması sürecinde atılan en büyük ve önemli adımdır" (Dün 16:26)

   

  Afyonkarahisar'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri

  Afyonkarahisar'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri

  Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, yarın gerçekleştirilecek ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ öncesi koltuğunu temsili olarak 12 yaşındaki ilköğretim 7’nci sınıf öğrencisine devretti. (Dün 16:22)

   

Manşet Haberleri