SON DAKİKA AHMET DAVUTOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Davutoğlu Haberleri

 • 23 Şubat 2017 19:58 Demirtaş'ın Demirtaş'ın "Alenen Hakaret" Davası HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, bir basın açıklamasında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na "alenen hakaret" ettiği iddiasıyla 2 yıl 4 aya kadar hapis cezasına çarptırılması istemiyle yargılanmasına başlandı.
 • 23 Şubat 2017 18:36 Demirtaş Hakim Karşısında Demirtaş Hakim Karşısında HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na karşı alenen hakaret suçundan 2 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava, Demirtaş'ın hakimin reddi talebi üzerine Nöbetçi Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi.
 • 23 Şubat 2017 18:34 Demirtaş'ın Ahmet Davutoğlu'na Hakaretten Yargılanmasına Başlandı Demirtaş'ın Ahmet Davutoğlu'na Hakaretten Yargılanmasına Başlandı HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’na karşı alenen hakaret suçundan 2 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava, Demirtaş’ın hakimin reddi talebi üzerine Nöbetçi Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderildi.
 • 23 Şubat 2017 18:19 Selahattin Demirtaş, Eski Başbakan Davutoğlu'na Hakaretten Hakim Karşısına Çıktı... Selahattin Demirtaş, Eski Başbakan Davutoğlu'na Hakaretten Hakim Karşısına Çıktı... ESKİ Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, tutuklu bulunduğu Edirne F Tipi Cezaevi'nden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla hakim karşısına çıktı.
 • 23 Şubat 2017 18:16 Dha İstanbul- Selahattin Demirtaş, Eski Başbakan Davutoğlu'na Hakaretten Hakim Karşısına Çıktı... Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAEski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, tutuklu bulunduğu Edirne F Tipi Cezaevi'nden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla hakim karşısına çıktı.
 • 08 Şubat 2017 18:03 Tuğçe Kazaz: Davutoğlu Başbakan Olsaydı Darbeciler Emellerine Ulaşabilirdi Tuğçe Kazaz: Davutoğlu Başbakan Olsaydı Darbeciler Emellerine Ulaşabilirdi Ünlü manken Tuğçe Kazaz, "15 Temmuz'da Davutoğlu Başbakan olsaydı hain darbe girişimi emeline ulaşabilirdi." dedi.
 • 14 Ocak 2017 10:31 İzmir-Selanik Seferleri Martta Başlıyor İzmir-Selanik Seferleri Martta Başlıyor İZMİR'de geçen mart ayında bir araya gelen dönemin başbakanı Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras görüşmelerinin ardından gündeme gelen İzmir- Selanik arasındaki feribot seferlerine, bu yıl mart ayında başlanacak.
 • 12 Ocak 2017 16:15 Davutoğlu'ndan Darbe Komisyonuna Yanıt Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik kanaatlerinin istifham ve mesafeden siyasete müdahale niteliği taşıyan somut bir şüpheye dönüşmesinin Dışişleri Bakanlığını yürüttüğü dönemde, 7 Şubat 2012'de MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın ifadeye çağrılmasıyla...
 • 12 Ocak 2017 13:26 Eski Başbakan Davutoğlu Darbe Komisyonuna Bilgi Verdi Eski Başbakan Davutoğlu Darbe Komisyonuna Bilgi Verdi ANKARA (İHA) – TBMM 15 Temmuz Darbe Komisyonuna yazılı olarak bilgi veren eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, “Sayın Başbakanımızla yaptığımız bu değerlendirme neticesinde ve talimatı doğrultusunda BM Genel Kuruluna katılmak üzere ABD’de bulunduğum sırada Gülen’le...
 • 12 Ocak 2017 12:46 Eski Başbakan Davutoğlu, Darbe Komisyonuna Bilgi Verdi Eski Başbakan Davutoğlu, Darbe Komisyonuna Bilgi Verdi Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Fethullah Gülen ile yaptığı görüşmeyi anlatarak, "Bu yapının gittikçe artan bir şekilde Türkiye karşıtı çevrelerce kullanılmaya müsait hale gelmesi hasebiyle, Gülen’in daha önce yapılan çağrılar çerçevesinde Türkiye’ye getirilerek kontrol altına alınmasının...
 • 12 Ocak 2017 11:58 Davutoğlu, Gülen'le Neden Görüştüğünü Açıkladı: Türkiye'ye Getirecektik Davutoğlu, Gülen'le Neden Görüştüğünü Açıkladı: Türkiye'ye Getirecektik Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Fethullah Gülen ile neden görüştüğünü açıklayarak "Gülen'i daha önce yapılan çağrılar çerçevesinde Türkiye'ye getirip kontrol altına alacaktık." dedi.
 • 12 Ocak 2017 11:17 Davutoğlu: Rus Uçağını Düşüren Pilot FETÖ Üyesi Değil Davutoğlu: Rus Uçağını Düşüren Pilot FETÖ Üyesi Değil Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Araştırma Komisyonu'na bilgi verdi. Davutoğlu, Rus uçağını düşüren pilotun FETÖ üyesi olmadığının belirlendiğini söyledi.
 • 30 Aralık 2016 15:31 Davutoğlu'ndan TBMM Başkanı Kahraman'ın Sağlık Durumuna İlişkin Açıklama Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın sağlık durumuna ilişkin, "Ameliyattan salimen çıktı, durumu da doktorlarımızın verdiği bilgiye göre gayet iyi. İnşallah o nezih ve güzel üslubunu her zaman bundan sonra da Meclis Başkanlığı kürsüsünden duyabileceğiz" dedi.
 • 30 Aralık 2016 15:18 Meclis Başkanı Kahraman Ameliyattan Çıktı Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın ameliyattan salimen çıktığını belirterek, "Durumu da doktorlarımızın verdiği bilgiye göre gayet iyi. İnşallah her zaman o nezih ve güzel üslubunu Meclis Başkanlığı kürsüsünden duyabileceğiz.
 • 27 Aralık 2016 15:24 Ahmet Davutoğlu Uluslararası Sempozyumu Bildirileri Kitaplaştırıldı Ahmet Davutoğlu Uluslararası Sempozyumu Bildirileri Kitaplaştırıldı İslâm Âlimi Ahmet Davutoğlu Uluslararası Sempozyumu bildirileri, Ümraniye Belediyesi Kültür Yayınları kapsamında bir kitapta toplanarak yayımlandı.
 • 27 Aralık 2016 14:43 Ahmet Davutoğlu, Ahmet Davutoğlu, "Öfkeli Çocuklar" Haberlerine Kızdı! Dava Açacak Ahmet Davutoğlu adına Facebook sayfasından yapılan açıklamada, Davutoğlu'nun DEAŞ için 'öfkeli çocuklar' ifadesini kullanmadığı belirtildi. Davutoğlu, bu yöndeki paylaşımlar için dava açacak.
 • 22 Aralık 2016 11:43 Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (3) Mart ayında, Ankara'da Kızılay Güvenpark'ta akşam saatlerinde bir aracın patlatılması sonucunda 37 kişi hayatını kaybetti, 60 kişi yaralandı.
 • 22 Aralık 2016 11:43 Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (2) Şubat ayında, Ankara'da İnönü Bulvarı'nı Dikmen Caddesi'ne bağlayan Merasim Sokak'ta askeri servis araçlarının geçişi sırasında patlama meydana geldi.
 • 22 Aralık 2016 11:43 Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (1) Türkiye, yeni yılın ilk ayında terör olayıyla sarsıldı.
 • 21 Aralık 2016 16:43 2016'da onlar en çok konuşuldu: 2016'da onlar en çok konuşuldu: Geride bırakmaya hazırlandığımız 2016, hem siyasi hem ekonomik anlamda oldukça yoğun ve hareketli bir yıldı. Ülke gündemi kadar 2016'da onlar en çok konuşuldu:
 • 21 Aralık 2016 13:15 Selahattin Demirtaş'ın Mersin'deki İlk Duruşması Yapıldı Selahattin Demirtaş'ın Mersin'deki İlk Duruşması Yapıldı HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın, Mersin’de yaptığı bir konuşmada eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’na hakaret ettiği iddiasıyla 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın ilk duruşması görüldü.
 • 21 Aralık 2016 13:11 Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş Hakkındaki Dava Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş Hakkındaki Dava HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, Mersin'de yaptığı konuşmada dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın ilk duruşması görüldü.
 • 20 Aralık 2016 15:32 Kılıçdaroğlu, 'Anayasa Teklifine' Tepki Gösterdi Kılıçdaroğlu, 'Anayasa Teklifine' Tepki Gösterdi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bugün bu anayasa değişikliği TBMM anayasa komisyonunda görüşülecek.
 • 20 Aralık 2016 13:30 Davutoğlu'nu Tehdit Eden Şüpheliye 2 Yıl Hapis İstemi Davutoğlu'nu Tehdit Eden Şüpheliye 2 Yıl Hapis İstemi Fatih Camisi’nde cenaze namazına katılan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanına yaklaşarak ölümle tehdit ettiği ileri sürülen Erhan Yiğit hakkında 2 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı.
 • 19 Aralık 2016 10:10 Darbe Girişimi Komisyonu'nun AK Partili Üyelerinden Abdullah Gül'e 27 FETÖ Sorusu Darbe Girişimi Komisyonu'nun AK Partili Üyelerinden Abdullah Gül'e 27 FETÖ Sorusu FETÖ ve 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'nun AK Partili üyeleri, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e FETÖ'yle ilgili kritik sorular sordu.