SON DAKİKA AHMET DAVUTOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Davutoğlu Haberleri


AHMET DAVUTOĞLU

26 Şubat 1959'da Konya'da doğdu. Ortaöğrenimini İstanbul Erkek Lisesinde tamamladı. 1983–84 eğitim öğretim yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Ekonomi bölümlerinden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde yüksek lisans, Siyaset... Devamı

23:47
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 22.06'da Ankara'ya gitti.
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti
23:40
Davutoğlu: "Denizli'yi Türk Ekonomisinin Önemli Bir Atardamarı Haline Getirmek İstiyoruz" Denizli Sivil Toplum Buluşması- Başbakan Davutoğlu: (2)"Dünyada işletmeler kapanıyor.
Davutoğlu: 'Denizli'yi Türk Ekonomisinin Önemli Bir Atardamarı Haline Getirmek İstiyoruz'
23:28
Davutoğlu: "İşadamlarımızın İşini Kolaylaştırmak İçin Önemli Sektör Teşvikleri Getirdik" Denizli Sivil Toplum Buluşması- Başbakan Davutoğlu: (3)"Türkiye artık yüksek teknoloji üreten bir ülke olmak durumunda.
Davutoğlu: 'İşadamlarımızın İşini Kolaylaştırmak İçin Önemli Sektör Teşvikleri Getirdik'
23:16
Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 23.05'te Denizli'den Ankara'ya geldi.
22:42
Davutoğlu: "Marmara Havzası Gibi Başka Havzalar Oluşsun İstiyoruz" Denizli Sivil Toplum Buluşması- Başbakan Davutoğlu: (2)"Dünyada işletmeler kapanıyor.
Davutoğlu: 'Marmara Havzası Gibi Başka Havzalar Oluşsun İstiyoruz'
22:28
Davutoğlu: "Kobi'ler Sağlamsa Geleceğe Ümitle Bakabilirsiniz" Denizli Sivil Toplum Buluşması- Başbakan Davutoğlu: (2)"Dünyada işletmeler kapanıyor.
Davutoğlu: 'Kobi'ler Sağlamsa Geleceğe Ümitle Bakabilirsiniz'
22:25
Davutoğlu: 'Türkiye Artık Yüksek Teknoloji Üretmek Zorunda' Başbakan Ahmet Davutoğlu, işadamları ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya geldi.
Davutoğlu: 'Türkiye Artık Yüksek Teknoloji Üretmek Zorunda'
22:19
Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Gtti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 22.06'da Ankara'ya gitti.
22:09
Davutoğlu: Kimse Bize Cumhuriyetçilik Dersi Veremez (5) "yeni BİR EKONOMİK HAMLE YAPACAĞIZ" Denizli'de Sivil Toplum Buluşması'nda konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin 12 yıllık birinci hamle döneminde atıl alt yapısını faaliyete geçirdiğini, ikinci hamle döneminin başladığını, bu dönemin niceliksel dönüşümü niteliksel bağlama oturtmak olduğunu söyledi.
22:05
Davutoğlu: "Türk Ekonomisinin İvmesi, Enerji Maliyetlerinin Düşmesine Paralel Olarak Daha da... Denizli Sivil Toplum Buluşması- Başbakan Davutoğlu: (1)"1929 ekonomik krizinden sonra dünyanın en büyük krizini 2008'den bu yana yaşıyor, hala içindeyiz"-"Türk ekonomisi hamdolsun kritik eşiklerden, ciddi sınavlardan geçerek, sağlıklı, bütçe disiplini sağlam, finans sistemi son derece sağlam, sanayi altyapısında üretim artışının devam ettiği, bütün pazar daralmalarına rağmen ihracatımızın 158 milyar dolarla yine yüzde 5 nispetinde artışla önemli bir ilerleme kaydettiği güzel bir performans
Davutoğlu: 'Türk Ekonomisinin İvmesi, Enerji Maliyetlerinin Düşmesine Paralel Olarak Daha da...
22:00
Denizli Sivil Toplum Buluşması Başbakan Davutoğlu: (3) "Türkiye artık yüksek teknoloji üreten bir ülke olmak durumunda.
21:52
Denizli Sivil Toplum Buluşması Başbakan Davutoğlu: (2) "Dünyada işletmeler kapanıyor.
21:29
Denizli Sivil Toplum Buluşması Başbakan Davutoğlu: (1) "1929 ekonomik krizinden sonra dünyanın en büyük krizini 2008'den bu yana yaşıyor, hala içindeyiz" "Türk ekonomisi hamdolsun kritik eşiklerden, ciddi sınavlardan geçerek, sağlıklı, bütçe disiplini sağlam, finans sistemi son derece sağlam, sanayi altyapısında üretim artışının devam.
21:10
Başbakan Davutoğlu: Hükümetler Nüfus Planlamasını Tembel Olduğu İçin Yapar AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, nüfusta bir düşüş trendi istemediklerini nüfus planlamasını hükümetlerin tembel olduğu için yaptığını söyledi.
21:09
Başbakan Davutoğlu Denizli'de Başbakan Ahmet Davutoğlu, Denizli’de işadamları ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya geldi.
Başbakan Davutoğlu Denizli'de
20:52
Başbakan Davutoğlu'nun Afyonkarahisar Programı Vali Hakan Yusuf Güner, Başbakan Davutoğlu’nun programının sorunsuz tamamlanmasına katkı sağlayanlara teşekkür etti.
20:26
Davutoğlu: "Denizliliyi Hiçbir Zaman Unutmadık, Unutmayacağız" Başbakan Davutoğlu Denizli'de: "Denizliliyi hiçbir zaman unutmadık, unutmayacağız" Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Denizliliyi hiçbir zaman unutmadık, unutmayacağız" dedi.
Davutoğlu: 'Denizliliyi Hiçbir Zaman Unutmadık, Unutmayacağız'
20:19
Davutoğlu, Denizli Valiliğini Ziyaret Etti Başbakan Davutoğlu Denizli'de- Davutoğlu, Valiliği ziyaret etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Denizli Valiliğini ziyaret etti.
Davutoğlu, Denizli Valiliğini Ziyaret Etti
20:13
Gıda Deposunda Korkutan Yangın Denizli'de, bir gıda deposunda çıkan yangın korkuttu.
Gıda Deposunda Korkutan Yangın
20:04
Ak Partili İş Adamı Kongredeyken Gıda Deposu Yandı AK Parti eski Denizli Merkez İlçe Başkanı Birtan Şahan il kongresinde bulunduğu esnada gıda deposunda yangın çıktı.
20:03
AK Parti Arapgir Gençlik Kolları'nda Murat Çakmak Yeniden Başkan Seçildi Adalet ve Kalkınma Partisi Arapgir İlçe Gençlik Kolları Kongresi’nde tek aday olarak seçime giren Murat Çakmak, 85 oy ile yeniden İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçildi.
AK Parti Arapgir Gençlik Kolları'nda Murat Çakmak Yeniden Başkan Seçildi
19:44
Metin Sinecek Güven Tazeledi Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na Metin Sinecek yeniden seçilerek güven tazeledi.
Metin Sinecek Güven Tazeledi
19:42
Vural: Cumhurbaşkanlığı Sarayı Huzurevi Olsun Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın huzurevine çevrilmesini önerdi.
Vural: Cumhurbaşkanlığı Sarayı Huzurevi Olsun
19:39
Davutoğlu, Çocuklara Oyuncak Dağıtıp, Harçlık Verdi Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Hasan Güngör Spor Salonu'ndaki kongresinin ardından vatandaşların alkışları arasında salondan ayrıldı.
Davutoğlu, Çocuklara Oyuncak Dağıtıp, Harçlık Verdi
19:29
Davutoğlu: Kimse Bize Cumhuriyetçilik Dersi Veremez (4) Valilik VE BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, Denizli Valiliği'ni ziyaret etti.
Davutoğlu: Kimse Bize Cumhuriyetçilik Dersi Veremez (4)
19:25
Davutoğlu: "Denizli'nin Sembol Horozu Gibi Başımız Her Zaman Diktir Hiç Eğilmez" AK Parti Denizli 5. Olağan İl Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)- "Denizli'nin sembol horozu gibi başımız her zaman diktir hiç eğilmez"- "Afyon'da 1 Ağustos 2001'de AK Parti yiğitleri kurucu genel başkanımızın başkanlığında aynı şeyi söylediler: 'Madem ki hazinemiz boşaltılmış, madem ki savunma sanayimizde mecalimiz kalmamış.
Davutoğlu: 'Denizli'nin Sembol Horozu Gibi Başımız Her Zaman Diktir Hiç Eğilmez'
19:22
Zeybekci: IMF Memurları Başbakanı ve Bakanları Sıraya Dizmiyor Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, iktidara gelmelerinin ardından Türkiye'nin kimsenin önünde eğilmediğini, IMF memurlarının başbakanı ve bakanları sıraya dizmediğini söyledi.
19:13
Başbakan Davutoğlu: Yörük Obalarına Selam Olsun Diyarbakır Olağan İl Kongresi’nde Kobani'ye selam gönderdiği için eleştirilere muhatap olan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Denizli’de ise efelere, zeybeklere ve Yörük obalarına selam gönderdi.
19:01
AK Parti İl Başkanı Partililerin Sloganlarını Ebabil Kuşlarının Sesine Benzetti Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı AK Parti Denizli il kongresinde konuşan İl Başkanı Avni Örki, partililerinin seslerini Kabe’yi koruyan ebabil kuşlarının çığlıklarına benzetti.
18:49
Davutoğlu: "Zalime Karşı Elif Gibi Dimdik Durmaya Devam Edeceğiz" Başbakan Davutoğlu: "Dünyada adaleti ikame edene kadar, zalime karşı elif gibi dimdik durmaya devam edeceğiz.
Davutoğlu: 'Zalime Karşı Elif Gibi Dimdik Durmaya Devam Edeceğiz'
18:42
Davutoğlu: Kimse Bize Cumhuriyetçilik Dersi Veremez (3) Özay GÖNLÜM'E SELAMLA BAŞLADI Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Denizli il kongresinin yapıldığı salondaki partilileri, "Selam olsun Denizli'ye efelerine, zeybeklerine, yörük obalarına. Server Gazi'nin, Mehmet Gazi'nin torunlarına. Fatma Hanım'ın torunlarına selam olsun. Merkez Efendi'nin torunlarına ilim ve irfanın diyarı Denizli'ye selam olsun. Ahmet Hulusi Efendi'nin torunlarına selam olsun. Her bir köşesiyle selam olsun. Rahmetli Özay Gönlüm'e selam olsun. O yürekten gelen seslere selam
Davutoğlu: Kimse Bize Cumhuriyetçilik Dersi Veremez (3)
18:38
Başbakan Davutoğlu Denizli'de Davutoğlu, Valiliği ziyaret etti.
18:33
Kılıç, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin Genel Kuruluna Katıldı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Türkiye Cumhuriyeti, 2015 yılında G20'nin başkanlığını yapıyor.
Kılıç, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin Genel Kuruluna Katıldı
18:32
Başbakan Davutoğlu: 'Milletin Davasını Güdenler Milletten Kaçmazlar' Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Milletin davasını güdenler milletten kaçmazlar.
Başbakan Davutoğlu: 'Milletin Davasını Güdenler Milletten Kaçmazlar'
18:08
AK Parti Denizli 5. Olağan Kongresi Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Gezi provokasyonlarıyla 2013 Mayıs'ında durduramadıkları Türkiye'yi, AK Parti'yi 17 25 Aralık kumpaslarıyla bu paralel çeteyle durdurmaya kalktılar" "Milletin hayır hasenatıyla ve onu istismar ederek yola çıkan bir çete, bu sefer içerideki işbirlikçileri, dışarıdaki işbirlikçileriyle birlikte Türkiye'nin seçilmiş, milli iradeyle iş başına gelmiş hükümetine karşı darbe teşebbüsüne kalkıştılar" "İşte 1 yıl geçti.
18:07
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "Türkiye Cumhuriyeti, 2015 yılında G20'nin başkanlığını yapıyor.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması
18:07
AK Parti Denizli 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Dünyada adaleti ikame edene kadar, zalime karşı elif gibi dimdik durmaya devam edeceğiz.
18:05
Başbakan Davutoğlu: "Paralele Karşı Biz Milletle Omuz Omuzayız" AK Parti Denizli 5. Olağan İl Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)- "Denizli'nin sembol horozu gibi başımız her zaman diktir hiç eğilmez"- "Afyon'da 1 Ağustos 2001'de AK Parti yiğitleri kurucu genel başkanımızın başkanlığında aynı şeyi söylediler: 'Madem ki hazinemiz boşaltılmış, madem ki savunma sanayimizde mecalimiz kalmamış.
Başbakan Davutoğlu: 'Paralele Karşı Biz Milletle Omuz Omuzayız'
17:37
MHP Genel Başkan Yardımcısı Topcu Kastamonu'da MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Zuhal Topcu, ‘Türküm’ demeye utanır hale geldiklerini söyledi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Topcu Kastamonu'da
17:37
Davutoğlu, Kongre Salonuna Giremeyen Vatandaşlara Hitap Etti AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Denizli İl Kongresinin yapıldığı Hasan Güngör Spor Salonuna yoğunluk nedeniyle giremeyen vatandaşlara hitap etti.
Davutoğlu, Kongre Salonuna Giremeyen Vatandaşlara Hitap Etti
17:29
MHP'li Topçu: Biz Bu Ülkeyi Karşılıksız Sevdik Mhp Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topçu, "Biz gerçekten bu ülkeyi karşılıksız sevdik" dedi.
MHP'li Topçu: Biz Bu Ülkeyi Karşılıksız Sevdik
16:55
Davutoğlu: Kimse Bize Cumhuriyetçilik Dersi Veremez (2) Denizli'de SALON DIŞINDA DA KONUŞTU Başbakan Ahmet Davutoğlu, hava muhalefeti nedeniyle helikopter kalkmayınca Afyonkarahisar'dan Denizli'ye karayoluyla geldi.
Davutoğlu: Kimse Bize Cumhuriyetçilik Dersi Veremez (2)
16:46
Taner Yıldız - AK Parti Kayseri Kadın Kolları Kongresi AK Parti Kayseri Kadın Kolları Kongresi- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Türkiye'ye değil dünyaya örnek olabilecek bir sivil toplum örgütünün üzerine çıktık. 9 milyon üyenin yüzde 42'si hanımlardan oluşuyor"- "Kadın bizim nesnemiz değil güvencemiz, iffetimiz, öznemiz, neslimizin güvencesi aynı zamanda annemiz. O yüzden bizim inandığımız bütün yapıyı entelektüel, bilgili bir şekilde anlatacağız" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Türkiye'ye değil dünyaya örnek
Taner Yıldız - AK Parti Kayseri Kadın Kolları Kongresi
16:35
MHP İl Başkanı: Kiraz Belediye Başkanı İhanetin Bedelini Vicdanında Yaşayacak MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, geçtiğimiz yerel seçimlerde MHP’den Kiraz Belediye Başkanı seçilen Saliha Şengül’ün, geçtiğimiz gün İzmir’de yapılan AKP İl Kongresi’nde partisinden ayrılarak AK Parti’ye katılmasını sert sözlerle eleştirdi.
MHP İl Başkanı: Kiraz Belediye Başkanı İhanetin Bedelini Vicdanında Yaşayacak
16:35
AK Parti Grup Başkan Vekili Aydın, Muhalefete Yüklendi Açıklaması AK Parti Adıyaman İl Danışma Meclisi Ocak Ayı Toplantısında konuşan AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın, CHP’yi eleştirirek, Kürt, terör, 28 Şubat olaylarının sebebinin CHP olduğunu söyledi.
AK Parti Grup Başkan Vekili Aydın, Muhalefete Yüklendi Açıklaması
16:30
Kılıç: "Cumhurbaşkanı Erdoğan da Esnaflık Yaptı" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bu ülkede esnafın ve sanatkarın değerinin büyük olduğunu belirterek, “Şu anda ülkemizin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan da esnaflık yapmış bir kişidir” dedi.
Kılıç: 'Cumhurbaşkanı Erdoğan da Esnaflık Yaptı'
15:49
MHP'den AK Parti'ye Geçen Kadın Başkanşengül'e Tepki İzmir'de MHP'den seçilerek dün AK Parti'ye geçen Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül'e eski partisinden sert tepki geldi.
MHP'den AK Parti'ye Geçen Kadın Başkanşengül'e Tepki
15:44
Mp Genel Başkanı Karslı: Devletin Başıbozuk Merkez Parti (MP) Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tarafsızlığını bırakarak parti lideri gibi konuşmasını eleştirdi.
15:21
AK Parti'ye Geçen Belediye Başkanına Ağır Eleştiri MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, dün Başbakan Davutoğlu’nun rozet takmasıyla MHP’den AK Parti’ye geçen Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül’e ağır eleştirilerde bulundu.
15:14
Davutoğlu Ankara'dakini Kaptırdı, İzmir'e Yeni Bir Başbakanlık Açma Çabasında' Aydın'ın Kuşadası ilçesinde akademisyen ve partililerle toplantı yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun toplantısıyla ilgili açıklama yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting düzenlemesini eleştirdi.
Davutoğlu Ankara'dakini Kaptırdı, İzmir'e Yeni Bir Başbakanlık Açma Çabasında'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:48:07. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMET DAVUTOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]