SON DAKİKA AHMET DAVUTOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Davutoğlu Haberleri

 • 23:36 Başbakan Davutoğlu Vatandaşlarla Çay İçip, Sohbet Etti Başbakan Davutoğlu Vatandaşlarla Çay İçip, Sohbet Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun vatandaşları selamlaması Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun çocuklara hediyeler vermesi Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun vatandaşlarla çay içmesi Davutoğlu'nun otobüsün içinden vatandaşları selamlaması Yol kenarlarında bekleyen vatandaşlar Başbakan Davutoğlu, Muş'ta Davutoğlu, Muş'ta vatandaşlarla çay içti Muş'un 99. kurtuluş yıl dönümü kutlamaları ve toplu açılış törenine katılmak üzere, kentte bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, vatandaşlarla çay içip, sohbet etti.
 • 22:46 Davutoğlu: Davutoğlu: "Devlet İdaresini Milletimizle Birlikte Türkiye'nin Her Yerinde Omuz Omuza Yapacağız" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıklamaları "Yeni Türkiye Yolunda" Başbakan Davutoğlu: (1) Biz çokluk içinde birlik, birlik içinde çokluk felsefesine inanmış bir medeniyetin çocuklarıyız. Hem kültürel çoğulculuğumuzu, herkese olan hoşgörümüzü göstereceğiz, hem de ait olduğumuz kültüre, ait olduğumuz dine sadakatle bağlı kalıp bundan onur duyacağız" "Kut'ül Amare, mazlum milletlerin, Ortadoğu halklarının sömürgecilere, istilacılara karşı omuz omuza verdiği son büyük direniş. Orada Türkler vardı, Kürtler vardı, Araplar vardı, Sünniler, Şiiler, Keldaniler, Süryaniler vardı, ama hedefleri ortaktı; Bağdat'ın ruhunu korumak.
 • 22:25 Davutoğlu: Davutoğlu: "Bu Ülkenin Her Bir Köşesi Mutlak Emniyetin ve Tam Özgürlüğün Sağlandığı Topraklar... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : "Yeni Türkiye Yolunda" Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıklamaları "Yeni Türkiye Yolunda" Başbakan Davutoğlu: (2) "Hain odaklar her zaman bu ülkenin geleceğini karartmak için çaba gösterecekler, Kilis'te olduğu gibi dışarıdan saldıranlar olacak, Bursa'da olduğu gibi içeriden canlı bomba saldırıları yaparak halkımızın moralini bozmak, ülkemizin geleceğini karartmak isteyenler olacak.
 • 21:43 Başbakan Davutoğlu'nun 'Yeni Türkiye Yolunda' Konuşması Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2016 Nisan ayı 'Yeni Türkiye Yolunda' konuşmasını yaptı.
 • 21:40 Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 21.30 Ankara'ya geldi.
 • 21:10 Davutoğlu'ndan '1 Mayıs' Açıklaması Sendikalarımıza Siyasi Görüşleri Ne Olursa Olsun En Büyük... Davutoğlu'ndan '1 Mayıs' Açıklaması Sendikalarımıza Siyasi Görüşleri Ne Olursa Olsun En Büyük... Davutoğlu'ndan '1 Mayıs' açıklaması Sendikalarımıza siyasi görüşleri ne olursa olsun en büyük saygıyı biz göstereceğizÜLKENİN HER BİR KÖŞESİ MUTLAK EMNİYETİN VE TAM ÖZGÜRLÜĞÜN SAĞLANDIĞI TOPRAKLAR OLACAKSİYASETİ ANKARA'NIN DAR KULİSLERİNE TERK ETMEYECEĞİZO MECLİS'TE TÜRKÇE HİTAP EDERKEN İNGİLİZCE SORU SORMAYA KALKANLAR BU GURURU ANLAYAMAZSURİYELİLERİN DRAMINI ELİMİZDE BİR KART GİBİ GÖRMEDİKBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'yla ilgili açıklama yaparak, Bütün emekçilerimize buradan seslenmek istiyorum, bütün sendikalarımıza siyasi görüşleri ne olursa olsun; sizin emeğiniz kutsaldır, sizin emeğinize en büyük saygıyı biz göstereceğiz.
 • 21:10 Davutoğlu'ndan '1 Mayıs' Açıklaması Sendikalarımıza Siyasi Görüşleri Ne Olursa Olsun En Büyük... Davutoğlu'ndan '1 Mayıs' Açıklaması Sendikalarımıza Siyasi Görüşleri Ne Olursa Olsun En Büyük... Davutoğlu'ndan '1 Mayıs' açıklaması Sendikalarımıza siyasi görüşleri ne olursa olsun en büyük saygıyı biz göstereceğizÜLKENİN HER BİR KÖŞESİ MUTLAK EMNİYETİN VE TAM ÖZGÜRLÜĞÜN SAĞLANDIĞI TOPRAKLAR OLACAKSİYASETİ ANKARA'NIN DAR KULİSLERİNE TERK ETMEYECEĞİZO MECLİS'TE TÜRKÇE HİTAP EDERKEN İNGİLİZCE SORU SORMAYA KALKANLAR BU GURURU ANLAYAMAZSURİYELİLERİN DRAMINI ELİMİZDE BİR KART GİBİ GÖRMEDİKBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'yla ilgili açıklama yaparak, Bütün emekçilerimize buradan seslenmek istiyorum, bütün sendikalarımıza siyasi görüşleri ne olursa olsun; sizin emeğiniz kutsaldır, sizin emeğinize en büyük saygıyı biz göstereceğiz.
 • 21:00 Davutoğlu'ndan '1 Mayıs' Açıklaması Sendikalarımıza Siyasi Görüşleri Ne Olursa Olsun En Büyük... Davutoğlu'ndan '1 Mayıs' Açıklaması Sendikalarımıza Siyasi Görüşleri Ne Olursa Olsun En Büyük... Davutoğlu'ndan '1 Mayıs' açıklaması Sendikalarımıza siyasi görüşleri ne olursa olsun en büyük saygıyı biz göstereceğizÜLKENİN HER BİR KÖŞESİ MUTLAK EMNİYETİN VE TAM ÖZGÜRLÜĞÜN SAĞLANDIĞI TOPRAKLAR OLACAKSİYASETİ ANKARA'NIN DAR KULİSLERİNE TERK ETMEYECEĞİZO MECLİS'TE TÜRKÇE HİTAP EDERKEN İNGİLİZCE SORU SORMAYA KALKANLAR BU GURURU ANLAYAMAZSURİYELİLERİN DRAMINI ELİMİZDE BİR KART GİBİ GÖRMEDİKBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'yla ilgili açıklama yaparak, Bütün emekçilerimize buradan seslenmek istiyorum, bütün sendikalarımıza siyasi görüşleri ne olursa olsun; sizin emeğiniz kutsaldır, sizin emeğinize en büyük saygıyı biz göstereceğiz.
 • 20:36 Davutoğlu: Utanmasalar Anayasa Komisyonu'nun Önüne Çukur Kazacaklar Davutoğlu: Utanmasalar Anayasa Komisyonu'nun Önüne Çukur Kazacaklar Başbakan Davutoğlu, Muş'taki konuşmasında PKK'ya yüklendi. Davutoğlu "Sokaktaki terörü Meclise taşıyorlar, utanmasalar Anayasa Komisyonu'nun önüne çukur kazacaklar" dedi.
 • 20:18 Yeni Türkiye Yolunda" Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Hain odaklar her zaman bu ülkenin geleceğini karartmak için çaba gösterecekler, Kilis'te olduğu gibi dışarıdan saldıranlar olacak, Bursa'da olduğu gibi içeriden canlı bomba saldırıları yaparak halkımızın moralini bozmak, ülkemizin geleceğini karartmak isteyenler olacak.
 • 20:18 Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 20: 10'da Ankara'ya hareket etti.
 • 20:17 Yeni Türkiye Yolunda" Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Biz çokluk içinde birlik, birlik içinde çokluk felsefesine inanmış bir medeniyetin çocuklarıyız. Hem kültürel çoğulculuğumuzu, herkese olan hoşgörümüzü göstereceğiz.
 • 19:55 Davutoğlu'ndan '1 Mayıs' Açıklaması: Sendikalarımıza Siyasi Görüşleri Ne Olursa Olsun En Büyük... Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı ile ilgili açıklama yaparak, "Bütün emekçilerimize buradan seslenmek istiyorum, bütün sendikalarımıza siyasi görüşleri ne olursa olsun; sizin emeğiniz kutsaldır, sizin emeğinize en büyük saygıyı biz göstereceğiz.
 • 19:36 Başbakan Davutoğlu'nun Yeni Türkiye Yolunda Konuşması Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Gerek sınırlarımızın korunması, gerek vatandaşlarımızın huzur ve istikrarının her şehrimizde mutlak anlamda teminat altına alınması için gece-gündüz çalışıyoruz.
 • 18:52 Davutoğlu; 'Sokaktaki Terörü Meclise Taşıyorlar, Utanmasalar Anayasa Komisyonu'nun Önüne Çukur... Davutoğlu; 'Sokaktaki Terörü Meclise Taşıyorlar, Utanmasalar Anayasa Komisyonu'nun Önüne Çukur... Başbakan Ahmet Davutoğlu, Muş'un düşman işgalinden kurtuluşunun 99'ncu yıldönümü ve 174 tesisin toplu açılış programlarına katılmak üzere geldiği Muş'ta HDP ve CHP'yi eleştirdi.
 • 18:41 Başbakan Davutoğlu, Muş'ta Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Varto İlçe Başkanı Figen Ergül'ün oğlunun nikah şahitliğini yaptı.
 • 18:36 Başbakan Davutoğlu'na Muş'ta Yoğun İlgi Muş'un 99. kurtuluş yıl dönümü kutlamaları ve toplu açılış törenine katılmak için bu şehre gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu'na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 • 18:26 Başbakan Davutoğlu Muş'a Geldi Başbakan Davutoğlu Muş'a Geldi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Belediye Meydanında açılış töreni için toplanan kalabalık Başbakan Davutoğlu'nun otobüsten halkı selamlaması Başbakan Davutoğlu Muş'a geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 14.25'te Muş'a geldi.
 • 18:16 Başbakan Davutoğlu Muş'ta Başbakan Ahmet Davutoğlu, dokunulmazlıklarla ilgili teklifin TBMM Anayasa Komisyonundaki görüşmeleri sırasında yaşanan kavgaya ilişkin, "Kiralık vandallar, milli iradenin tecelligahı olan TBMM'deki o toplantılara giremeyecekler, bir daha o toplantılara, o salonlara o kiralık eşkıyalar asla giremeyecek.
 • 18:09 Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması Başbakan Ahmet Davutoğlu, bir yerde cuma namazı kılınamıyorsa orada esaret olduğunu belirterek, "Halep’te mübarek cuma günü, cuma namazı kılınamadı, hutbe okunamadı.
 • 18:07 Başbakan Davutoğlu, Muş'ta Muş'un 99. kurtuluş yıl dönümü kutlamaları ve toplu açılış törenine katılmak üzere, kentte bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, vatandaşlarla çay içip, sohbet etti.
 • 17:56 Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Açıklaması Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Dünyanın gelişmiş ülkelerindeki insanlar hangi imkanlara sahipse bizim insanımızda o imkanlara layıktır, dedik.
 • 17:55 Davutoğlu: Dağdaki Terörü Meclis'e Taşımaya Çalışıyorlar Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Dağdaki, sokaktaki terörü Meclis'e taşımaya çalışıyorlar.
 • 17:54 Başbakan Davutoğlu Muş'ta Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Malum terör destekçisi kişiler, 1 Kasım öncesi bizi imtihan edercesine, dokunulmazlıklar gündeme gelince dilekçe verip, kendi dokunulmazlıklarının kaldırılmasını istediler.
 • 17:20 Ak Partili Karaaslan'dan Şehidin Dünyaya Gelen Oğluna Ziyaret Ak Partili Karaaslan'dan Şehidin Dünyaya Gelen Oğluna Ziyaret Ak Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'da Şehit Uzman Çavuş Nuh Özdemir'in geçen hafta dünyaya gelen oğlu Umut Nuh'u ve eşi Leyla Özdemir'i ziyaret etti.
 • 17:18 Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Kimse bu milletin çocuklarını eğitim hakkından mahrum edemez. Bu okullarımızı yakan örgüt halk düşmanıdır, gençlik düşmanıdır, eğitim düşmanıdır.
 • 17:05 Başbakan Davutoğlu Muş'ta Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Dün mübarek cuma günü Halep'te cuma namazı kılınamadı.
 • 16:56 Davutoğlu: Davutoğlu: "Alparslan'ın Ordusunda Bir Kürt, Selahattin'in Ordusunda Bir Türküz Biz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Miting alanında toplanan kalabalık Başbakan Ahmet Davutoğku'nun kürsüye çıkışı Başbakan Ahmet Davutoğku'nun konuşması MUŞ - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Muş'un 99. kurtuluş yıl dönümü kutlamaları ve toplu açılış töreninde vatandaşlara hitap etti.
 • 16:52 Davutoğlu: İşgalcilere Karşı Kûtulamare'de Verilen Direniş Bugün Halep'tedir Başbakan Ahmet Davutoğlu, "100 yıl önce Bağdat'ı savunmak için işgalci güçlere karşı Kütulamare'de verilen direniş bugün Halep'tedir.
 • 16:52 Başbakan Davutoğlu Muş'ta Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bizim gönlümüzde bu vatana sahip çıkan her vatandaşımız birdir.
 • 16:11 Karaaslan'dan Şehit Emanetine Ziyaret Karaaslan'dan Şehit Emanetine Ziyaret AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Şehit Uzman Çavuş Nuh Özdemir’in geçen hafta dünyaya gelen Umut Nuh’u ve şehit eşi Leyla Özdemir’i evinde ziyaret etti.
 • 15:53 Başbakan Davutoğlu Muş'ta Başbakan Davutoğlu Muş'ta Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 14.25’te Muş’a geldi.
 • 15:03 Davutoğlu, Eski Lübnan Başbakanı Hariri ile Görüştü Davutoğlu, Eski Lübnan Başbakanı Hariri ile Görüştü GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Görüşmeden detaylar Davutoğlu, eski Lübnan Başbakanı Hariri ile görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Lübnan Başbakanı Saad Hariri ile görüştü.
 • 14:49 Başbakan Davutoğlu Muş'a Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 14.25'te Muş'a geldi.
 • 14:13 Başbakan Davutoğlu, Muş'a Gitti Başbakan Davutoğlu, Muş'a Gitti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Davutoğlu'nun havaalanına gelişi Başbakan Davutoğlu, Muş'a gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 12.55'te Muş'a gitti.
 • 14:11 Varto'da 1 Gözaltı Muş’un Varto ilçesinde, esnafa kepenk kapatma talimatı verdiği iddia edilen kişi gözaltına alındı.
 • 13:46 Muş, Başbakan'ı Bekliyor Muş, Başbakan'ı Bekliyor Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı, Muş’un düşman işgalinden kurtuluşu töreni ve toplu açılış için tüm hazırlıklar tamamlandı.
 • 13:26 Davutoğlu, Hariri ile Atatürk Havalimanı'nda Görüştü Davutoğlu, Hariri ile Atatürk Havalimanı'nda Görüştü Başbakan Davutoğlu, Muş'a hareketi öncesinde Atatürk Havalimanı VİP Salonu'nda basına kapalı olarak Lübnan eski Başbakanı Saad Hariri bir görüşme yaptı.
 • 13:09 Başbakan Davutoğlu, Hariri ile Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Lübnan Başbakanı Saad Hariri ile Atatürk Havalimanı'nda görüştü.
 • 13:04 Sağlanan Huzurla Tekrar Arbena Üretmeye Başladı Diyarbakır'ın Sur ilçesinde, 30 yıldır, bölgenin yerel müziğinin ana ritm kaynağı olan ve Mezopotamya'nın ortak çalgısı olarak bilinen "arbena" imal eden Zülfi Yoldaş, PKK'lı teröristlere yönelik operasyonun tamamlanmasının ardından kavuştuğu atölyesinde siparişleri yetiştirmeye çalışıyor.
 • 13:04 Başbakan Davutoğlu, Muş'a Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 12.55'te Muş'a gitti.
 • 12:52 Davutoğlu, Eski Lübnan Başbakanı Hariri ile Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Lübnan Başbakanı Saad Hariri ile görüştü.
 • 12:39 Muş'ta Terör Operasyonu Muş'un Varto ilçesinde, esnafa kepenk kapatma talimatı verdiği iddia edilen kişi gözaltına alındı.
 • 12:21 Başbakan İçin Varto'da Hummalı Çalışma Başbakan İçin Varto'da Hummalı Çalışma Muş’un kurtuluşunun 99. yıl dönümüne katılacak olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Varto ilçesine yapacağı ziyaret için hummalı çalışmalar sürüyor.
 • 11:43 Yolsuzlukla Mücadeleye "Yeni Eylem Planı" Saydamlığın Artırılması ve Yolsuzlukla Mücadelenin Güçlendirilmesi Eylem Planı'na yönelik mevzuat değişikliği önerilerinin hayata geçirilmesi için gerekli çalışmaların sorumlu kurum ve kuruluşlarca yürütülmesini içeren stratejinin de yer aldığı Başbakanlık Genelgesi Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 10:33 Katar, Türk Müteahhitlerine Öncelik Tanıyacak! Katar, Türk Müteahhitlerine Öncelik Tanıyacak! Davutoğlu, 2020 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmak için 20 milyar dolar yatırım yapacak olan Katar'ın Türk müteahhitlerine öncelik tanıyacağını açıkladı.
 • 08:32 Davutoğlu: Başkanlıkla İlgili Böyle Bir İfadem Ortaya Çıksın Özür Dilerim Davutoğlu: Başkanlıkla İlgili Böyle Bir İfadem Ortaya Çıksın Özür Dilerim Başbakan Davutoğlu, "Başkanlık sistemini savunursam kendimi inkâr etmiş olurum" şeklinde bir cümle kurmadığını açıkladı. Erdoğan, "Bunu Ahmet Bey'e sorun" demişti.
 • 18:59 AK Parti'de İl ve İlçe Teşkilatlarını Atama Yetkisi MKYK'ya Geçti AK Parti'de İl ve İlçe Teşkilatlarını Atama Yetkisi MKYK'ya Geçti AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplantısında, parti il ve ilçe teşkilatlarını değiştirme yetkisi genel başkandan alınarak MKYK'ya devredildi.
 • 20:34 Anlaşma Tamam! Türkiye, Katar'a Çok Amaçlı Üs Kuruyor Anlaşma Tamam! Türkiye, Katar'a Çok Amaçlı Üs Kuruyor Katar'la imzalanan anlaşma ile Türkiye, ilk "çok amaçlı üssü"nü bu ülkede kuracak. Kara, Deniz ve Hava unsurları ile Özel Kuvvetler Komutanlığı'nın bordo bereli komandoları da bu askeri üstte görev yapacak.
 • 13:41 Türkiye ile Katar Arasında Askeri Anlaşma İmzalandı Türkiye ile Katar Arasında Askeri Anlaşma İmzalandı Türkiye ile Katar arasında askeri anlaşma imzalandı. TSK'nın Katar'da konuşlanmasına ilişkin uygulama anlaşması İsmet Yılmaz'la Katar Savunma İşlerinden Sorumlu Bakanı tarafından imzalandı.