22:3000
SON DAKİKA AHMET DAVUTOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Davutoğlu Haberleri


AHMET DAVUTOĞLU

26 Şubat 1959'da Konya'da doğdu. Ortaöğrenimini İstanbul Erkek Lisesinde tamamladı. 1983–84 eğitim öğretim yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Ekonomi bölümlerinden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde yüksek lisans, Siyaset... Devamı

   

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  Başbakan Erdoğan: "(Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin) Ülkemizi herhangi bir sıkıntıya sokmayacak nihai kararımızı veririz, adımı atarız" "Ben düşüncemi söyledim, verdikleri sözleri yerine getirdiler, getirdiler. (Bugün 21:46)

   

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu: "(Başbakan'ın 1915 olaylarına ilişkin mesajı) Tarih siyah ve beyazlardan oluşmaz. Gri bir alanda herkesin, geçmiş acıları paylaşabilme erdemini göstermesi lazım. Aslında bugün yapılan aynı zamanda bir çağrıdır. (Bugün 21:41)

   

  Kurtuluş Savaşı, Işık, Ses ve 3 Boyutlu Olarak Anlatıldı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) açılışının 94. yıldönümü dolayısıyla Meclis Fuaye Salonu'nda 23 Nisan Resepsiyonu düzenlendi. (Bugün 21:39)

   

  Bakan Davutoğlu: (Süleyman Şah'daki Hareketlilik) Rutin Değişim

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Suriye Süleyman Şah Türbesi'ne ilişkin operasyon iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Askerlerimizin güvenliği için ne tedbir alınması gerekiyorsa yapılır. Belli dönemlerde rutin değişimler yapılır, olan budur" dedi. (Bugün 21:26)

   

  Süleyman Şah Türbesi'ne Yapılan Askeri Takviye

  Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akar: "Olağanüstü bir durum yok. Planlı bir faaliyet" "Suriye hudutunda iç güvenlik harekat bölgesinde bize verilen görevleri en etkin şekilde yapma gayretlerimiz sürüyor" (Bugün 20:44)

   

  Davutoğlu: Başbakan'ın Açıklaması Konjonktürel Değil Bir Çağrıdır

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sözde Ermeni soykırımıyla ilgili yaptığı açıklama hakkında "Türkiye hiç bir açıklamayı bir siyasi pozisyonu herhangi bir baskı altında yapmaz. Kesinlikle hiç bir konjonktürel boyutu yok. Bugün yapılan açıklama bir çağrıdır. (Bugün 20:40)

   

  Çanakkale 2015 Ajansı' Kuruldu

  Çanakkale 2015 Ajansı" Kuruldu

  AK Parti İl Başkanı Kutlu: "Şehitlerimizin emanetini gelecek nesillere taşımak ve kutlu destanı tüm dünyaya tanıtmak adına 2015 Ajansını çok önemli görüyoruz" (Dün 15:40)

   

  Kabinenin Çocuk Yüzü

  Anadolu Ajansı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda "Türkiye'yi yöneten siyasetçilerin çocukluk fotoğrafları", "81 İlden 81 Çocuk" ve "Suriyeli Çocuklar" isimli üç ayrı fotoğraf seçkisi hazırladı Fotoğraf seçkilerinde, Başbakan Erdoğan, başbakan yardımcıları ve bazı bakanların çocukluk fotoğrafları paylaşılıyor Ülkelerinde üç yıldır süren iç savaş dolayısıyla bayramlarının tadını çıkaramayan Suriyeli çocukları yansıtan 23 kare de ayrı bir seçkiyle sunuluyor Her ili temsilen seçilen (Dün 11:14)

   

  Görüntülü Haber) 2//davutoğlu: Chp, Anadolu'da Yüzde 5'i Bulamamıştır

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, 30 Mart'ta yapılan yerel seçim sonuçlarını değerlendirirken, ana muhalefet partisi CHP'yi eleştirdi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Belediyenin Hazırladığı Kartlardan Hadis-i Şerif Çekti

  Bakan Belediyenin Hazırladığı Kartlardan Hadis-i Şerif Çekti

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun çektiği kartta, "Kul iyice düşünmeden konuşur bu yüzden cehennemin uzak bir yerine düşüverir." yazılıydı. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri