SON DAKİKA AHMET DAVUTOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Davutoğlu Haberleri

 • 07 Aralık 2016 16:13Bilecik'te Bilecik'te "15 Temmuz Darbe Girişimi, Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi" PaneliBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde “15 Temmuz Darbe Girişimi, Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi” paneli gerçekleştirildi.
 • 04 Aralık 2016 01:52Eski Başbakan DavutoğluEski Başbakan DavutoğluEski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Bursa'nın İznik ilçesinin medeniyetlerin beşiği, inançların da en önemli merkezi olduğunu söyledi.
 • 03 Aralık 2016 23:35Davutoğlu'ndan Gençlere 'Ceviz Yiyin' TavsiyesiDavutoğlu'ndan Gençlere 'Ceviz Yiyin' TavsiyesiESKİ Başbakan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Bursa'nın İznik İlçesi'nde Türkiye Gençlik Vakfı'nın düzenlediği toplantıya katılarak gençlere öğütler verdi.
 • 03 Aralık 2016 23:24Bursa Davutoğlu?ndan Gençlere 'Ceviz Yiyin' TavsiyesiBursa Davutoğlu?ndan Gençlere 'Ceviz Yiyin' TavsiyesiDavutoğlu'ndan gençlere 'Ceviz yiyin' tavsiyesiESKİ Başbakan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Bursa'nın İznik İlçesi'nde Türkiye Gençlik Vakfı'nın düzenlediği toplantıya katılarak gençlere öğütler verdi.
 • 03 Aralık 2016 23:18Eski Başbakan Davutoğlu AçıklamasıEski Başbakan Davutoğlu AçıklamasıEski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Bursa'nın İznik ilçesinin medeniyetlerin beşiği, inançların da en önemli merkezi olduğunu söyledi.
 • 03 Aralık 2016 22:59Davutoğlu, İznik'te Tügva'nın Toplantısına KatıldıDavutoğlu, İznik'te Tügva'nın Toplantısına KatıldıEski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "İznik’in üstündeki toprağı biraz alsanız altından insanlık tarihi çıkar. İznik’in üstünde yaşayanlarda da İzniklilerde de insanlık abidesi bir ahlak var” dedi.
 • 03 Aralık 2016 22:43Davutoğlu'ndan Gençlere 'Ceviz Yiyin' TavsiyesiDavutoğlu'ndan Gençlere 'Ceviz Yiyin' TavsiyesiESKİ Başbakan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Bursa'nın İznik İlçesi'nde Türkiye Gençlik Vakfı'nın düzenlediği toplantıya katılarak gençlere öğütler verdi.
 • 03 Aralık 2016 11:42Oyuncak Osb İçin İlk Adım Rektör Çakar'danOyuncak Osb İçin İlk Adım Rektör Çakar'danDüzce’de kurulması planlanan Oyuncak Sanayi Bölgesi için ilk çalışmaları Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar başlattı.
 • 02 Aralık 2016 19:26Davutoğlu: Davutoğlu: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti En Az Bin Yıllık Bir Birikimin Devamıdır"Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti en az bin yıllık Osmanlı'nın devamıdır.
 • 02 Aralık 2016 19:11Davutoğlu: Bu Topraklarda Fetret Yaşatılmasına İzin Vermeyeceğiz (3)Davutoğlu: Bu Topraklarda Fetret Yaşatılmasına İzin Vermeyeceğiz (3)DAVUTOĞLU, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİNDE KONUŞTUBursa'da ki gezisini sürdüren, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Bilgiden Bilince Üniversite Vizyonumuz' başlıklı konferansta konuştu.
 • 02 Aralık 2016 18:28Ahmet Davutoğlu, Uludağ Üniversitesi'nde Gençlerle BuluştuAhmet Davutoğlu, Uludağ Üniversitesi'nde Gençlerle BuluştuEski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Uludağ Üniversitesi’nde gençlerle bir araya geldi.
 • 02 Aralık 2016 18:18Eski Başbakan Davutoğlu AçıklamasıEski Başbakan Davutoğlu AçıklamasıEski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti en az bin yıllık Osmanlı'nın devamıdır.
 • 02 Aralık 2016 16:54Ahmet Davutoğlu'nun Papağan ile Zor AnlarıAhmet Davutoğlu'nun Papağan ile Zor AnlarıAhmet Davutoğlu'nun papağan ile zor anları
 • 02 Aralık 2016 16:44Davutoğlu: Bu Topraklarda Fetret Yaşatılmasına İzin Vermeyeceğiz (2)OMZUNDA PAPAĞANLA Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bursa Temsilciliği'nin açılış törenine katılan eski Başbakan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, cuma namazını Ulu Camii'nde kıldıktan sonra İskender Kebap yedi.
 • 02 Aralık 2016 16:35Bursa Davutoğlu?nun Papağanla SınavıBursa Davutoğlu?nun Papağanla SınavıTürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bursa Temsilciliği'nin açılış törenine katılan eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Cuma Namazı'nı Ulu Camii'nde kıldıktan sonra İskender Kebap yedi.
 • 02 Aralık 2016 16:10Dha Yurt Bülteni-11Dha Yurt Bülteni-111)DAVUTOĞLU'NUN PAPAĞANLA SINAVITürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bursa Temsilciliği'nin açılış törenine katılan eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Cuma Namazı'nı Ulu Camii'nde kıldıktan sonra İskender Kebap yedi.
 • 02 Aralık 2016 16:04Davutoğlu: Bu Topraklarda Fetret Yaşatılmasına İzin VermeyeceğizDavutoğlu: Bu Topraklarda Fetret Yaşatılmasına İzin VermeyeceğizBURSA'da konuşan eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, birlik düşüncesini ve ülkeyi parçalamak isteyenlere karşı kardeşlik bilincinin hakim kılınması gerektiğini belirterek, "İzin vermeyeceğiz, ne olursa olsun bir daha bu topraklarda fetret yaşatılmasına izin...
 • 02 Aralık 2016 15:59Ahmet Davutoğlu'nun Papağan ile Zor AnlarıAhmet Davutoğlu'nun Papağan ile Zor AnlarıBursa'da bir dizi temasta bulunan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, papağan ile fotoğraf çektirmek isteyince zor anlar yaşadı.
 • 02 Aralık 2016 15:57Davutoğlu: Bu Topraklarda Fetret Yaşatılmasına İzin Vermeyeceğiz (2)Davutoğlu: Bu Topraklarda Fetret Yaşatılmasına İzin Vermeyeceğiz (2)OMZUNDA PAPAĞANLA Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bursa Temsilciliği'nin açılış törenine katılan eski Başbakan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, cuma namazını Ulu Camii'nde kıldıktan sonra İskender Kebap yedi.
 • 02 Aralık 2016 15:02Bursa Davutoğlu Bu Topraklarda Fetret Yaşatılmasına Izin VermeyeceğizBursa Davutoğlu Bu Topraklarda Fetret Yaşatılmasına Izin VermeyeceğizBursa'da konuşan eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, birlik düşüncesini ve ülkeyi parçalamak isteyenlere karşı kardeşlik bilincinin hakim kılınması gerektiğini belirterek, "İzin vermeyeceğiz, ne olursa olsun bir daha bu topraklarda fetret yaşatılmasına izin...
 • 02 Aralık 2016 14:51Davutoğlu: Bu Topraklarda Fetret Yaşatılmasına İzin VermeyeceğizDavutoğlu: Bu Topraklarda Fetret Yaşatılmasına İzin VermeyeceğizBURSA'da konuşan eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, birlik düşüncesini ve ülkeyi parçalamak isteyenlere karşı kardeşlik bilincinin hakim kılınması gerektiğini belirterek, "İzin vermeyeceğiz, ne olursa olsun bir daha bu topraklarda fetret yaşatılmasına izin...
 • 02 Aralık 2016 14:456 Asırlık Medrese Küllerinden Doğdu6 Asırlık Medrese Küllerinden DoğduBayezid Paşa tarafından 1400’lü yılların başında yaptırılan, ancak zamanla yer altında kalan tarihi medrese Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilk günkü ihtişamıyla ayağa kaldırıldı.
 • 02 Aralık 2016 13:40Eski Başbakan Davutoğlu AçıklamasıEski Başbakan Davutoğlu AçıklamasıEski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Yapmamız gereken, ecdadın tutunduğu dallara ecdadın kök saldığı topraklara tekrar tutunmamız ve o kökleri tekrar ihya etmemiz." dedi.
 • 02 Aralık 2016 13:31Ahmet Davutoğlu: Ahmet Davutoğlu: "Bir Daha Bu Topraklarda Fetret Yaşanmasına İzin Vermeyeceğiz"Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, 15 Temmuz akşamı saat 21.00 gibi herkesin günlük hayatını yaşadığını ifade ederek, "Ama bir his 22.30-23.
 • 30 Kasım 2016 18:50Ahmet Davutoğlu Ders VerecekAhmet Davutoğlu Ders VerecekEski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İznik İlçe Temsilciliğinin Bursa Büyükşehir Belediyesi, İznik Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve Memur-Sen İznik Şubesinin ortaklığı ile hayata geçirilen İznik Akademisi'nde ders verecek.