SON DAKİKA AHMET DAVUTOGLU/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Davutoglu/biyografisi Haberleri

 • 10:49Davutoğlu, Mehmet Şimşek'in Bebeğini Görmeye GittiDavutoğlu, Mehmet Şimşek'in Bebeğini Görmeye GittiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, üçüncü çocukları dünyaya gelen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve eşi Esra Şimşek'in bebeğini görmeye gitti
 • 09:01Davutoğlu Şehir-İnsan Proje Tanıtımına KatılacakBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Topkapı Sarayında düzenlenecek Şehir-İnsan Proje Tanıtımına katılacak.
 • 05:13Davutoğlu Şehir-İnsan Proje Tanıtımına KatılacakBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Topkapı Sarayında düzenlenecek Şehir-İnsan Proje Tanıtımına katılacak.
 • 00:59Başbakan Davutoğlu Konya'da Halkın Arasına KarıştıBaşbakan Davutoğlu Konya'da Halkın Arasına KarıştıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, bir dizi programlarını sürdürdüğü Konya’da teravih namazının ardından yürüyerek vatandaşları selamladı.
 • 00:47Başbakan Davutoğlu Konya'daBaşbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile teravih namazının ardından gittiği Kültür Park'ta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.
 • 23:39Davutoğlu: Dünyanın Başka Yerlerinde Kardeşlerimiz Acı İçindeDavutoğlu: Dünyanın Başka Yerlerinde Kardeşlerimiz Acı İçindeBaşbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Konya Büyükşehir Belediyesi Torku Arena Stadının açık otopark alanında düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
 • 22:40Davutoğlu: Kelebekler, Bize Tezekkürü, Tefekkürü ÖğretirDavutoğlu: Kelebekler, Bize Tezekkürü, Tefekkürü ÖğretirBaşbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Konya Büyükşehir Belediyesi Torku Arena Stadının açık otopark alanında düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
 • 22:28Davutoğlu: Gelecek Hafta Görüşmelere BaşlayacağızDavutoğlu: Gelecek Hafta Görüşmelere BaşlayacağızBaşbakan Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine hükümet kurma görevini vermesinin ardından önümüzdeki hafta görüşmelere başlayacaklarını söyledi.
 • 22:20Davutoğlu: Davutoğlu: "İnşallah Gelecek Hafta Görüşmelere Başlayacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konya AK Parti il teşkilatının iftarı- Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: -"Gönlümüzü kapatmadan, gönlümüzü herkese açarak 78 milyonu hükümetsiz bırakmamak için büyük bir gayret içinde inşallah gelecek hafta görüşmelere başlayacağız"-"7 Haziran'dan bu yana her an her gün ülkeyi hükümetsiz bırakmamak için yoğun bir çaba içindeyiz"-"Bir kez daha söz veriyorum, bu ramazanda da bayramda da inşallah ülkemize hiçbir zaman gerilim, sıkıntı yaşatmadık, yaşatmayacağız. Kim ne yaparsa yapsın, hangi nefret dilini kullanırsa kullansın biz Konyamızın hikmet, irfan dilini kullanmaya devam edeceğiz" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Gönlümüzü kapatmadan, gönlümüzü herkese açarak 78 milyonu hükümetsiz bırakmamak için büyük bir gayret içinde inşallah gelecek hafta görüşmelere başlayacağız" dedi.
 • 22:14Başbakan Davutoğlu Konya'da 30 Bin Kişiyle İftar YaptıBaşbakan Davutoğlu Konya'da 30 Bin Kişiyle İftar YaptıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Gönlümüzü herkese açarak 78 milyonu hükümetsiz bırakmamak için büyük bir gayret içinde inşallah gelecek hafta görüşmelere başlayacağız" dedi.
 • 21:58Davutoğlu: Davutoğlu: "Ülkeyi Hükümetsiz Bırakmamak İçin Yoğun Bir Çaba İçindeyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konya AK Parti il teşkilatının iftarı- Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: -"Gönlümüzü kapatmadan, gönlümüzü herkese açarak 78 milyonu hükümetsiz bırakmamak için büyük bir gayret içinde inşallah gelecek hafta görüşmelere başlayacağız"-"7 Haziran'dan bu yana her an her gün ülkeyi hükümetsiz bırakmamak için yoğun bir çaba içindeyiz"-"Bir kez daha söz veriyorum, bu ramazanda da bayramda da inşallah ülkemize hiçbir zaman gerilim, sıkıntı yaşatmadık, yaşatmayacağız. Kim ne yaparsa yapsın, hangi nefret dilini kullanırsa kullansın biz Konyamızın hikmet, irfan dilini kullanmaya devam edeceğiz" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Gönlümüzü kapatmadan, gönlümüzü herkese açarak 78 milyonu hükümetsiz bırakmamak için büyük bir gayret içinde inşallah gelecek hafta görüşmelere başlayacağız" dedi.
 • 21:47Başbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "HDP ile koalisyonu şu aşamada makul görmüyoruz.
 • 21:43AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu AçıklamasıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu AçıklamasıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Gönlümüzü kapatmadan, gönlümüzü herkese açarak 78 milyonu hükümetsiz bırakmamak için büyük bir gayret içinde inşallah gelecek hafta görüşmelere başlayacağız" dedi.
 • 21:32Davutoğlu: Kelebekler, Bize Tezekkürü, Tefekkürü Öğretir (2)Davutoğlu: Kelebekler, Bize Tezekkürü, Tefekkürü Öğretir (2)Davutoğlu: "KILIÇDAROĞLU, ŞARK KURNAZLIĞI İÇİNDE" Başbakan Ahmet Davutoğlu, açılışın ardından Konya Tropikal Kelebek Bahçesi'ni inceledikten, sonra yerel bir televizyon kanalında programa katıldı.
 • 21:01Başbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Meclis seçimleri gösterdi ki Türkiye'nin siyasetinin öznesi AK Parti'dir.
 • 21:01Başbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Meclis seçimleri gösterdi ki Türkiye'nin siyasetinin öznesi AK Parti'dir.
 • 20:34Davutoğlu, Tropikal Kelebek Bahçesi'nin Açılışını YaptıDavutoğlu, Tropikal Kelebek Bahçesi'nin Açılışını YaptıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu- Tropikal Kelebek Bahçesi ve Kelebekler Vadisi Başbakan Davutoğlu Konya'da- Davutoğlu, Selçuklu Belediyesince yaptırılan Tropikal Kelebek Bahçesi ve Kelebekler Vadisi'nin açılışını gerçekleştirdi- Başbakan Davutoğlu: - "Tropikal Kelebek Bahçesi, Avrupa'da birinci. Türkiye'de de Kelebekler Vadisi kendi alanında en geniş alana sahip olan bahçelerden biri olacak" Başbakan Ahmet Davutoğlu, Selçuklu Belediyesince yaptırılan, Tropikal Kelebek Bahçesi'nin açılışını yaparken, bahçenin alanında Avrupa birincisi olduğunu bildirdi.
 • 20:17Davutoğlu, Tropikal Kelebek Bahçesi'nin Açılışını YaptıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Konya'da merkez Selçuklu Belediyesi tarafından yaptırılan Tropikal Kelebek Bahçesi'nin açılışını gerçekleştirdi.
 • 20:16Davutoğlu, Yusuf Ağa Kütüphanesi ile Mevlana Müzesi'ni Ziyaret EttiDavutoğlu, Yusuf Ağa Kütüphanesi ile Mevlana Müzesi'ni Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Yusuf Ağa Kütüphanesine gelişi- Kütüphaneye girişi ve vatandaşları selamlaması- Kütüphane çıkışında vatandaşlarla konuşup sohbet etmesi- Genel görüntü ve detaylar Başbakan Davutoğlu Konya'da- Davutoğlu, Yusuf Ağa Yazma Eserler Kütüphanesi ile Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Yusuf Ağa Yazma Eserler Kütüphanesi ve Mevlana Müzesi'ne ziyarette bulundu.
 • 20:00Konya - Başbakan Davutoğlu: Kelebekler, Bize Tezekkürü, Tefekkürü ÖğretirKonya - Başbakan Davutoğlu: Kelebekler, Bize Tezekkürü, Tefekkürü ÖğretirBaşbakan Ahmet Davutoğlu, memleketi Konya'da Selçuklu Belediyesi tarafından yapılan 'Konya Tropikal Kelebek Bahçesi'nin açılış törenine katıldı.
 • 19:56Başbakan Davutoğlu Konya'daBaşbakan Davutoğlu Konya'daBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Selçuklu Belediyesince yaptırılan, Tropikal Kelebek Bahçesi'nin açılışını yaparken, bahçenin alanında Avrupa birincisi olduğunu bildirdi.
 • 19:47Davutoğlu: Kelebekler, Bize Tezekkürü, Tefekkürü ÖğretirDavutoğlu: Kelebekler, Bize Tezekkürü, Tefekkürü ÖğretirBaşbakan Ahmet Davutoğlu, memleketi Konya'da Selçuklu Belediyesi tarafından yapılan 'Konya Tropikal Kelebek Bahçesi'nin açılış törenine katıldı.
 • 19:23Başbakan Davutoğlu Konya Tropikal Kelebek Bahçesini AçtıBaşbakan Davutoğlu Konya Tropikal Kelebek Bahçesini AçtıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından turizme kazandırılan kendine özgü tasarımıyla Türkiye’de ilk olan Konya Tropikal Kelebek Bahçesi’nin açılışını yaptı.
 • 19:21Konya Başbakan Davutoğlu Konya'da KonuştuKonya Başbakan Davutoğlu Konya'da Konuştu(Tür: Yurt)
 • 19:03Davutoğlu, 3. Çocuğu Olan Bakan Şimşek'i Ziyaret EttiDavutoğlu, 3. Çocuğu Olan Bakan Şimşek'i Ziyaret EttiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, üçüncü kez baba olan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in mutluluğunu paylaştı.
 • 18:41Davutoğlu: MHP Bize Destek OlmadıDavutoğlu: MHP Bize Destek OlmadıBaşbakan Davutoğlu, TBMM Başkanı seçimlerinde AK Parti ile MHP arasında yaşanan polemiklere açıklık getirdi
 • 17:59Başbakan Davutoğlu Konya'daBaşbakan Davutoğlu Konya'daBaşbakan Ahmet Davutoğlu, çeşitli açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Konya’ya geldi.
 • 17:41Başbakan Davutoğlu Konya'daBaşbakan Davutoğlu Konya'daBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Yusuf Ağa Yazma Eserler Kütüphanesi ve Mevlana Müzesi'ne ziyarette bulundu.
 • 16:48Başbakan Davutoğlu Konya'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Davutoğlu'nun konvoyunun havaalanından çıkışı, Başbakan Davutoğlu Konya'ya geldi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.50'de Konya'ya geldi.
 • 16:44Başbakan Davutoğlu Konya'daBaşbakan Davutoğlu Konya'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Davutoğlu'nun konvoyunun havaalanından çıkışı, Başbakan Davutoğlu Konya'ya geldi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.50'de Konya'ya geldi.
 • 16:23Başbakan Davutoğlu Konya'ya GeldiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.50'de Konya'ya geldi.
 • 16:22Başbakan Davutoğlu Konya'ya GeldiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.50'de Konya'ya geldi.
 • 15:54Ahmet Aydın: Ahmet Aydın: "Türkiye'nin Kaybedecek Ne Zamana Ne de Enerjiye Tahammülü Yok"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Aydın'ın valilik ziyaretinden detaylar-Aydın'ın açıklamaları-Aydın'ın aracına binmesi AK Parti Grup Başkanvekili Aydın: - "Koalisyon bir uzlaşı demektir ve millet bize uzlaşı çağrısında bulunduysa kutuplaşmayı, bloklaşmayı bir tarafa bırakarak Türkiye ortak paydasında Türkiye'nin menfaatleri doğrultusunda bir çaba vermeleri lazım diğer siyasi partilerin de. Bu noktada biz elimizden gelen tüm gayretleri göstereceğiz"- "Türkiye'nin kaybedecek ne zamana ne de enerjiye tahammülü yok. Kaybedecek ekonomiye tahammülü yok. Koalisyonun kurulmaması tabii ki ciddi bir zaman ve enerji kaybı olur" AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, "Koalisyon bir uzlaşı demektir ve millet bize uzlaşı çağrısında bulunduysa kutuplaşmayı, bloklaşmayı bir tarafa bırakarak Türkiye ortak paydasında Türkiye'nin menfaatleri doğrultusunda bir çaba vermeleri lazım, diğer siyasi partilerin de. Bu noktada biz elimizden gelen tüm gayretleri göstereceğiz" dedi.
 • 15:31AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın Muş'taAK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın Muş'taAdıyaman Milletvekili ve AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Muş’a geldi.
 • 15:25Başbakan Davutoğlu Konya'ya GittiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.10'da Konya'ya gitti.
 • 14:30AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Doğan'ın Acı GünüAK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Doğan'ın Acı GünüAK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Doğan’ın 93 yaşında hayatını kaybeden babası Mustafa Doğan, toprağa verildi.
 • 13:58Başbakan Davutoğlu: Bizim Şu Andaki Hedefimiz Koalisyonu KurmakBaşbakan Davutoğlu: Bizim Şu Andaki Hedefimiz Koalisyonu KurmakBaşbakan Ahmet Davutoğlu, şu andaki hedeflerinin koalisyonu kurmak olduğunu belirterek, "Zihninizde hep bu yoldan sapma olursa zaten o yolda ilerlemeniz mümkün değil. Önce istikametinizi düzgün tutar, ilkenizi doğru oturtur, o yolda ilerlersiniz ama o yolda sizinle yürüyecek bir ortak bulamazsanız işte o zaman düşünülmeye başlanır." dedi.
 • 13:51Başbakan Davutoğlu: (Koalisyon Görüşmeleri) "Hiçbir Şey Bir Turda Bitmez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu,TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ı ziyaret etmesi- Ahmet Davutoğlu'nun soruları cevaplaması ANKARA - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ı ziyareti sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • 13:50Başbakan Davutoğlu: (Koalisyon Görüşmeleri) Başbakan Davutoğlu: (Koalisyon Görüşmeleri) "Hiçbir Şey Bir Turda Bitmez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu,TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ı ziyaret etmesi- Ahmet Davutoğlu'nun soruları cevaplaması ANKARA - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ı ziyareti sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • 13:48Başbakan Davutoğlu İlk Turda Netice Alınır Diyen, Kolaycı Bir Yol Seçmiş OlurBaşbakan Davutoğlu İlk Turda Netice Alınır Diyen, Kolaycı Bir Yol Seçmiş OlurBaşbakan Davutoğlu İlk turda netice alınır diyen, kolaycı bir yol seçmiş olur (Tür: Ankara)
 • 13:46Başbakan Davutoğlu, TBMM Başkanı Yılmaz'ı Ziyaret EttiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Vecdi Gönül'ü Milli Savunma Bakanlığı görevi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a arz ettiğini açıkladı.
 • 12:55Davutoğlu Meclis Başkanı Yılmaz'ı Ziyaret EttiDavutoğlu Meclis Başkanı Yılmaz'ı Ziyaret EttiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, yeni seçilen Meclis Başkanı İsmet Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
 • 12:50Davutoğlu: Milli Savunma İçin Vecdi Gönül'ü Cumhurbaşkanı'na SundumBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Meclis Başkanlığına seçilen İsmet Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
 • 12:46Davutoğlu, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ı Ziyaret EttiDavutoğlu, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ı Ziyaret EttiDavutoğlu, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ı ziyaret etti (1) AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ı ziyaret etti.
 • 11:15Ahmet Reyiz Yılmaz: Ahmet Reyiz Yılmaz: "İsrail İlişkilerini Düzeltin"Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “İsrail ilişkilerini düzeltin” çağrısında bulundu.
 • 09:03Erdoğan ve Davutoğlu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Camisini AçacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Camisinin açılışını gerçekleştirecek.
 • 03:34Başbakan Davutoğlu, Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Koalisyon müzakerelerine şimdiden çağrıda bulunuyorum.
 • 03:31Başbakan Davutoğlu, Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Koalisyon müzakerelerine şimdiden çağrıda bulunuyorum.
 • 02:48Başbakan Davutoğlu Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Türkiye'nin yarın, kısa bir dönem içinde Suriye'ye gireceği gibi bir beklenti içine kimse girmemelidir.
 • 02:35Başbakan Davutoğlu, Canlı YayındaBaşbakan Ahmet Davutoğlu, hiçbir zaman Türkiye'yi maceraya ve riske sokacak bir adıma izin vermeyeceklerini belirterek, "Ama Türkiye'yi oldu bittilere getirecek bir tavra da sessiz kalmayız. Bilinsin ki, Türkiye'nin sınır boylarında belli yapıların oluşmasına da izin vermeyiz" dedi.