SON DAKİKA AKÇAKOCA HABERLERİ

Son Dakika Akçakoca Haberleri

 • 11:59 Kayık Ustası Eşine Çıraklık Yapıyor Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yaşayan kayık ustası İbrahim Karakaş ve 40 yıllık hayat arkadaşı Nurten Karakaş, evlerinin yanındaki atölyede balıkçı kayıkları yaparak hem geçimlerini sağlıyor hem de kaybolmak üzere olan mesleği yaşatmaya çalışıyor.
 • 18:22 Başkent'te Elektrik Kesintisi Ankara’da planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında bazı mahallelerde elektrik kesintisi yaşanacak.
 • 16:32 Düzce'de "Pat Pat Safarisi" Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yerli ve yabancı turistler, "pat pat" diye tabir edilen tarım araçlarıyla safari yaptı.
 • 17:50 Sualtı Dünyası" Akçakoca'lı Öğrencileri Ağırladı Düzce Akçakoca İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Eskişehir gezilerinde Eti Sualtı Dünyası'na konuk oldu.
 • 16:37 2001 Kadın "Rekor İçin" Yöresel Tatlı Yaptı Düzce'nin Akçakoca ilçesinde, "en büyük melengüççeği tatlısı" ve "en çok kadınla melengüççeği tatlısı" rekor denemesi için bir araya gelen 2001 kadın, 52 santimetre çapında tatlı yaptı.
 • 16:19 Akçakoca 'En Büyük ve En Çok Kadınla Melengüççeği Tatlısı' Rekoru Kırıldı Akçakoca 'En Büyük ve En Çok Kadınla Melengüççeği Tatlısı' Rekoru Kırıldı 'En büyük ve en çok kadınla melengüççeği tatlısı' rekoru kırıldıDÜZCE'nin Akçakoca İlçesi'nde, 'En büyük melengüççeği tatlısı' ve 'En çok kadınla melengüççeği tatlısı' rekorları kırıldı.
 • 14:54 Akçakocalı Kadınlar, Dünya Barışı İçin 2 Rekor Birden Kırdı Akçakocalı Kadınlar, Dünya Barışı İçin 2 Rekor Birden Kırdı Düzce’nin Akçakoca ilçesinde binlerce kadın, dünya barışına katkıda bulunmak amacıyla, “Melengüççeği tatlımız huzur ve mutluluktur” sloganıyla dünyanın en büyük Melengüççeği tatlısı rekorunu ve en çok kadınla Melengüççeği hazırlama rekorlarını kırdılar.
 • 13:15 Düzce Üniversitesi Medya Topluluğu Öğrencileri Düzce Üniversitesi Medya Topluluğu Öğrencileri "Okuğunuz Şehri Tanıyormusun" Projesini Devam... Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Öğrencileri tarafından kurulan Medya Topluluğu tarafından yürütülen “Üniversite Okuduğun Şehri Tanıyormusun” projesi kapsamında Akçakoca’nın turistik cazibe merkezlerine 29 Nisan 2016 Cuma günü Tanıtım Gezisi düzenlendi.
 • 12:49 Akçakoca Belediyesi'nde "Muhtarlık Müdürlüğü" Kuruldu Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, mahalle muhtarlarıyla toplantı düzenledi.
 • 16:25 Akçakoca'da, Sahil Güvenlik Toplantısı Yapıldı Akçakoca ilçesinde sahil güvenlik toplantısı yapıldı.
 • 11:22 Elektrik İletimine 10,2 Milyar Lira Yatırılacak Elektrik İletimine 10,2 Milyar Lira Yatırılacak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı verilerine göre, TEİAŞ, 2016-2019 yıllarında toplam 14 elektrik iletim hattını sisteme dahil etmeyi planlıyor.
 • 16:44 Akçakoca'da Turizm Hareketliliği Akçakoca Turizm Derneği Başkanı Ömer Özcan, bölgenin otelleri ve pansiyonlarında sezon öncesi haftanın belirli günlerinde yüzde 80 doluluk yaşandığını belirtti.
 • 19:09 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kocaeli'nin Dilovası ve Kandıra ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı.
 • 17:49 Akçakoca'da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı Akçakoca'da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı Akçakoca'da 23 Nisan coşkuyla kutlandıDÜZCE'nin Akçakoca İlçesi'nde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, çuval, halat çekme gibi yarışlar yapılarak coşkuyla kutlandı.
 • 19:09 İskelenin Tadilatı İçin Harekete Geçiliyor İskelenin Tadilatı İçin Harekete Geçiliyor Bahar aylarının gelişiyle birlikte Akçakoca’nın en sık ziyaret edilen yerlerinden biri olan Akçakoca iskelesi yıkık dökük görüntüsünden kurtuluyor.
 • 07:05 Bayram Hediyesi Bayram Hediyesi 2013 yılında temeli atılan ve İzmit Körfezi'nin gerdanlığı olarak nitelendirilen Körfez Geçiş Köprüsü'nde son tabliye dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla Yalova tarafında yapılan bir törenle yerine yerleştirildi.
 • 23:13 Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor - Ek Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor - Ek İzmit Körfezi'nin iki yakasını birleştiren köprünün adı : Osmangazi (ek)İstanbul- Bursa- İzmir Otoyolu'nun en önemli bölümlerinden birini oluşturan Osman Gazi Köprüsü ve otoyolun Altınova-Gemlik arasındaki 40 kilometrelik bölümünün açılış töreninde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, projenin nüfusun üçte birine hitap edeceğini söyledi.
 • 21:43 Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor İzmit Körfezi'nin iki yakasını birleştiren köprünün adı : Osmangazi (ek)İstanbul- Bursa- İzmir Otoyolu'nun en önemli bölümlerinden birini oluşturan Osman Gazi Köprüsü ve otoyolun Altınova-Gemlik arasındaki 40 kilometrelik bölümünün açılış töreninde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, projenin nüfusun üçte birine hitap edeceğini söyledi.
 • 20:16 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Başbakan Ahmet Davutoğlu, her gün taş üstüne taş koymaya, şehirleri, ilçeleri, yürekleri birleştirmeye devam edeceklerini belirterek, "Kim ne yaparsa yapsın, birileri terör tuzaklarıyla bu millete tuzak kurmaya kalkarsa, onların da hesabını göreceğiz.
 • 13:15 Elpek Bezini Gelecek Kuşaklara Aktaracaklar - Zonguldak Elpek Bezini Gelecek Kuşaklara Aktaracaklar - Zonguldak GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Elpek bezi dokumasından çeşitli detaylar -Kursiyer Sermin Okur röportaj -Kursiyer Nurten İlhan röportaj -Eğitmen Nilgün Efes röportaj Yüzlerce yıllık el sanatı yeni ustalarla yaşatılacak -Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, gelişen tekstil teknolojisine inat el dokumasının yaşatılan en önemli örnekleri arasında yer alan elpek bezi yapımına yeni ustalar kazandırılması proje kapsamında 14 kadına eğitim veriliyor Kurs eğitmeni Efes: "Yüzyıllardır keten liflerinden dokunan elpek bezinin tanıtımını sağlamak için 'Zonguldak Kültür Tır'ı projesiyle ürünlerimiz Türkiye'nin çok sayıda ilinde sergilenecek" MUSTAFA KEMAL BEKTAŞ - Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, yüzyıllardır keten liflerinden dokunan el bezi üretiminin yeni ustalar kazandırılarak yaşatılması hedefleniyor.
 • 11:24 Yüzlerce Yıllık El Sanatı Yeni Ustalarla Yaşatılacak Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, yüzyıllardır keten liflerinden dokunan el bezi üretiminin yeni ustalar kazandırılarak yaşatılması hedefleniyor.
 • 14:53 Tüpraş İzmit Rafinerisindeki Yangın Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ (Tüpraş) İzmit Rafinerisinde çıkan yangında hayatını kaybeden işçi Mustafa Er'in cenazesi memleketi Düzce'nin Akçakoca ilçesinde toprağa verildi.
 • 14:37 Tüpraş Yangınında Ölen İşçi Düzce'de Defnedildi Tüpraş Yangınında Ölen İşçi Düzce'de Defnedildi Tüpraş İzmit Rafinerisinde meydana gelen patlama ve ardından çıkan yangında hayatını kaybeden Mustafa Er, Düzce’nin Akçakoca ilçesinde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
 • 12:29 Akçakoca'nın Sokaklarını Renklendiriyor Akçakoca'nın Sokaklarını Renklendiriyor Düzce'nin turizm ilçesi Akçakoca'da sokaklar, genç ressam 26 yaşındaki Muhittin Can Koyuncu tarafından renklendiriliyor.
 • 01:25 Tüpraş İzmit Rafinerisindeki Yangın Tüpraş İzmit Rafinerisindeki Yangın GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cenazesinin Akçakoca'ya getirilişi Hastane önünden detaylar - Yangında hayatını kaybeden işçi Mustafa Er'in cenazesi memleketi Akçakoca'ya getirildi Ağabey Tarık Er: "Kardeşimin hayalleri vardı.
 • 23:41 Tüpraş İzmit Rafinerisindeki Yangın Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ (Tüpraş) İzmit Rafinerisinde çıkan yangında hayatını kaybeden işçi Mustafa Er'in cenazesi, memleketi Düzce'nin Akçakoca ilçesine getirildi.
 • 21:06 Fetö/pdy Operasyonu Fetö/pdy Operasyonu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kayyum atanan şirkete bağlı eğitim kurumu önünden detaylar Kurumda görevli bir kişinin basın mensuplarının görüntü almasına tepki göstermesi - Soruşturma kapsamında örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla bir şirkete kayyum atandı Düzce'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla bir şirkete kayyum atandı.
 • 19:48 Düzce'de Fetö/pdy Operasyonu Düzce'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında örgüte finansal destek sağladığı iddiasıyla bir şirkete kayyum atandı.
 • 12:53 Karadeniz Modeli İlginç Evlenme Teklifi Düzce’nin Akçakoca ilçesinde Emre Kahraman adlı bir kişi, deniz kenarında yemeğe davet ettiği 6 yıllık sevgilisine, balıkçı teknesine astırdığı pankartla evlilik teklifi etti.
 • 17:58 Başbakan Davutoğlu Düzce'de Başbakan Ahmet Davutoğlu, yeni anayasa taslağını birkaç ay içinde hazırlayarak, millete ve Meclis'e sunacaklarını belirterek, "Biz, Türkiye'nin sorunlarını, milletimizin beklentilerini, günümüzün meselelerini, gereklerini çok iyi bilen bir hareketiz. Hazırlayacağımız anayasa milletimizin sorunlarına çare olacak, ihtiyaçlarını karşılayacak bir anayasa olacak.
 • 17:57 Deniz Canlıların Korunması" Paneli Düzce Üniversitesi Biyolojik Çeşitlilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜBİYOM) Müdürü Deniz Yağlıoğlu, Karadeniz'de balık türlerinin yerini yabancı tropikal kökenli balıklar, denizanaları, yosun ve algler ile kabuklu deniz canlılarının aldığını söyledi.
 • 14:10 Üniversitelilerden Minik Öğrencilere Ziyaret Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencileri, Yığılca Hacılar Şehit Er Nihat Eren İlkokulu 3'üncü sınıf öğrencilerini ziyaret etti.
 • 11:39 Turizm Haftası Akçakoca Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Ömer Özcan, Turizm Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 16:41 İş Makinası Operatörlere Deprem Kurtarma Eğitimi İş Makinası Operatörlere Deprem Kurtarma Eğitimi Düzce, Zonguldak, Bolu, Akçakoca Özel İdare ve belediyelerde görevli iş makinesi operatörlerine, AKUT ekipleri tarafından deprem anında nasıl çalışacaklarına yönelik eğitim verildi.
 • 16:03 Kocaeli'de İzci Kampı Kocaeli İzcilik İl Temsilciliğince, Kandıra Sarısu'da kamp düzenlendi.
 • 15:26 Akçakoca'da Peyzaj Çalışmaları Akçakoca Belediyesi tarafından kente görsel zenginlik katmak amacıyla aydınlatma direklerine çiçek saksıları yerleştirildi.
 • 13:34 Sokak Hayvanları İçin Defile Düzenlendi Sokak Hayvanları İçin Defile Düzenlendi Düzce’nin Akçakoca ilçesinde ’Şehrimizin Köpekleri’ projesi kapsamında hazırlanan iki tanesi gelinlik, toplam 35 parça kıyafet için defile düzenledi.
 • 12:20 Yemenici Yemenici "Daha Güzel Bir Akçakoca İçin Çalışıyoruz" Çevre kalitesi yüksek yaşanabilir bir kent oluşturmaya yönelik temiz bir çevrede vatandaşların sağlıklı, mutlu ve çağdaş bir şekilde yaşama alanı oluşturmak adına Akçakoca Belediyesi ekipleri ilçe genelinde hummalı çalışmalar gerçekleştiriyor.
 • 18:59 Ankara'da Akçakoca Rüzgârı Esecek Ankara'da Akçakoca Rüzgârı Esecek 12-15 Mayıs tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan Düzce Tanıtım Günleri’yle ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Nisan’dan Haziran’a kadar Ankaralılar Akçakoca rüzgârıyla serinleyecek dedi.
 • 16:09 Hüsnü Koç İpek Yolu Akçakoca Temsilcisi Oldu Hüsnü Koç İpek Yolu Akçakoca Temsilcisi Oldu Akçakoca belediye meclisinin Nisan ayı oturumunda İpek Yolu Belediyeleri Turizm Kalkınma Birliği’ne üye olma gündemi ele alındı.
 • 18:11 Futbolcular Polis Haftasını Sahada Kutladılar Futbolcular Polis Haftasını Sahada Kutladılar Bölgesel Amatör Ligi 8. Gurupta mücadele eden Akçakoca Spor Kulubü Futbolcuları, Serdivan spor karşılaması öncesi Polis Teşkilatının 171. Yıl dönümünü stadta kutluyarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.
 • 13:36 Minikler Su Tasarrufunu Eğlenerek Öğreniyor Minikler Su Tasarrufunu Eğlenerek Öğreniyor Bilgievleri öğrencilerine "Su Tasarrufu Ve Çevre Bilinci" farkındalığı oluşturmak için eğitimler verilmeye devam ediyor.
 • 14:36 Akçakoca'da Su Boruları Yenileniyor, Depolar Temizleniyor Akçakoca'da Su Boruları Yenileniyor, Depolar Temizleniyor Akçakoca Ayazlı Mahallesinin yüksek kesimlerinde su kesintilerine yol açan çalışmalarda sona doğru gelindiği açıklandı.
 • 19:06 Akçakoca Belediyesinde Muhtarlık Müdürlüğü Kuruldu Akçakoca Belediyesinde Muhtarlık Müdürlüğü Kuruldu Akçakoca Belediyesi bünyesinde var olan 10 müdürlüğe ilaveten yeni bir müdürlük daha kuruldu.
 • 18:49 Gazetecilerden Dursun Çakır'a Tebrik Gazetecilerden Dursun Çakır'a Tebrik Akçakoca Çalışan Gazeteciler Derneği (AÇGD) başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Dursun Çakır’ı makamında ziyaret etti.
 • 18:40 Ak Kadınlardan Kermes Ak Kadınlardan Kermes AK Parti Akçakoca Kadın Kolları Başkanlığı, Akçakoca’da örnek bir kermes organizasyonuna imza attı.
 • 12:10 Akçakoca'da Turizm Sezonu Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Ömer Özcan, "Turizm açısından Akçakoca'da hareketli bir sezon bekliyoruz, çalışmalarımıza başladık" dedi.
 • 11:57 Akçakoca'da Mesire Alanı Çalışmaları Akçakoca Belediyesi, Orman Genel Müdürlüğüne ait mesire alanını yapılan protokolle kiraladığını bildirdi.
 • 10:10 Akçakoca'da Seminer Yapıldı Akçakoca'da Seminer Yapıldı Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürlüğünce Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğünde 295 sayılı tebliğ ile ilgili seminer ve 6919 sayılı tamim ile ilgili denetim yapıldı.
 • 09:43 D-655 Karayolunda Tır Devrildi. 1 Ölü D-655 Karayolunda Tır Devrildi. 1 Ölü 655 karayolu Tepeköy kavşağında olan sac dolu Tır’ın devrilmesi sonucu sürücüsü hayatını kaybetti.