SON DAKİKA AKÇAKOCA HABERLERİ

Son Dakika Akçakoca Haberleri

 • 15:03Denizcilik ve Kabotaj BayramıDÜZCE (AA) – Akçakoca ilçesinde, Denizcilik ve Kabotaj Bayramı nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 • 14:31Akçakoca'da Kabotaj Bayramı EtkinlikleriAkçakoca'da Kabotaj Bayramı Etkinlikleri1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nın 89. yıl dönümü nedeniyle Akçakoca’da yüzme yarışları, kürek ve halat çekme ile yağlı direkten bayrak alma yarışları yapıldı.
 • 14:14Düzce'de Fındık Rekolte TahminiDüzce'de bu sezon 72 bin 460 tonluk fındık rekoltesi bekleniyor.
 • 13:49Kabotaj Bayramı'nın Misafir YarışmacısıKabotaj Bayramı'nın Misafir YarışmacısıDüzce'nin Akçakoca İlçesi'nde Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen 200 metre yüzme yarışmasında, balıkçı barınağında bulunan Golden Retriever cinsi köpek de yarışmacılarla birlikte yüzdü.
 • 17:33Sarıyayla Baraj İnşaatı Hakkında Başkan Yemenici'den AçıklamaSarıyayla Baraj İnşaatı Hakkında Başkan Yemenici'den AçıklamaAkçakoca’da yapımı devam eden Sarıyayla Baraj inşaatı sırasında meydana gelen toprak kayması sonrasında Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici bir açıklama yayınladı.
 • 12:40Keskin Kabotaj Bayramını KutladıKeskin Kabotaj Bayramını KutladıAK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 1 Temmuz 1926 yılında yürürlüğe giren Kabotaj Kanunu ile Türkiye’nin etrafını çevreleyen denizlerin, egemenlik ve bağımsızlığının ilan edildiği Kabotaj Bayramını kutlayan mesaj yayınladı.
 • 13:13Akçakocalılar Tasavvuf Müziğine DoyduAkçakocalılar Tasavvuf Müziğine DoyduAkçakoca’da Ramazan etkinliklerimizin ikinci haftasında ünlü Tasavvuf müziği sanatçısı Dr. Mustafa Demirci, amfi tiyatroda tasavvuf müziğinin önemli eserlerini seslendirdi ve ilçede Ramazan coşkusunu ikiye katladı.
 • 12:29Akçakoca'da Ahşap Korkuluklar BoyanıyorAkçakoca'da Ahşap Korkuluklar BoyanıyorAkçakoca Belediyesi alt yapı ve çevre düzenleme çalışmaları ara vermeden devam ediyor.
 • 11:13Kocaeli'de Tarihi Camilere Ramazan İlgisiKocaeli'de, Osmanlı dönemine ait mimari özellikleriyle dikkati çeken ve günümüze kadar ayakta kalmayı başaran tarihi camiler, ramazanda yoğun ilgi görüyor.
 • 18:18Akçakoca'da Ramazan Coşkusunu En Çok Çocuklar YaşıyorAkçakoca'da Ramazan Coşkusunu En Çok Çocuklar YaşıyorAkçakoca Belediyesi tarafından Ramazan etkinliklerin bu haftaki bölümü amfi tiyatroda gerçekleşti.
 • 12:53Akçakoca Kaymakamlığına Mehmet Özer AtandıAkçakoca Kaymakamlığına Mehmet Özer Atandıİçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı’na atanan Akçakoca Kaymakamı Aykut Pekmez’in yerine, Rize Vali Yardımcısı Mehmet Özer görevlendirildi.
 • 16:22Akçakoca'da "Deniz Temizliği" PaneliDÜZCE (AA) – Düzce Üniversitesi (DÜ) Biyolojik Çeşitlilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (BİYOM) ve Akçakoca Belediyesi tarafından "Deniz Temizliği"" paneli düzenlendi.
 • 10:13Akçakoca'da Deniz Temizliliği KonuşulduAkçakoca'da Deniz Temizliliği KonuşulduAkçakoca Belediyesi ve Düzce Üniversitesi Biyolojik Çeşitlilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜ-BİYOM) tarafından düzenlenen "Deniz Temizliği" konulu panel, belediye meclis salonunda yapıldı.
 • 16:40Kadın Hakları İçin Motosikletle Türkiye'yi DolaşıyorKadın Hakları İçin Motosikletle Türkiye'yi DolaşıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar, - Röportajlar, Üniversiteli genç kız "kadın hakları" için yollarda- Türkiye'de kadınların yaşadığı zorluklara dikkati çekmek amacıyla motosikletiyle bir hafta önce İstanbul'dan yola çıkan üniversite öğrencisi Gülşah Merve Yüksel, Trabzon'a ulaştı- Yüksel: - "Türk kadınının isterse neleri başarabileceğini göstermek amacıyla yola çıktım" Türkiye'de kadınların yaşadığı sıkıntılara dikkati çekmek amacıyla motosikletle İstanbul'dan yola çıkan üniversite öğrencisi Gülşah Merve Yüksel (21), bir haftalık yolculuğunun ardından Trabzon'a ulaştı.
 • 15:27Üniversiteli Genç Kız "Kadın Hakları" İçin YollardaTürkiye'de kadınların yaşadığı sıkıntılara dikkati çekmek amacıyla motosikletle İstanbul'dan yola çıkan üniversite öğrencisi Gülşah Merve Yüksel (21), bir haftalık yolculuğunun ardından Trabzon'a ulaştı.
 • 12:24Akçakoca İş Dünyası İftarda BuluştuAkçakoca İş Dünyası İftarda BuluştuAkçakoca Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) yönetimi, üyeleri ile düzenlediği iftar yemeğinde buluştu.
 • 16:58Kore Gazisi İsmail Okur Son Yolculuğuna UğurlandıKore Gazisi İsmail Okur Son Yolculuğuna UğurlandıAkçakocalı Kore Gazisi İsmail Okur, askeri teamüllere uygun bir biçimde defnedildi.
 • 16:50U-13 Futbol Takımı Türkiye Şampiyonluğu YolundaU-13 Futbol Takımı Türkiye Şampiyonluğu Yolunda Gölbaşı Belediyespor U-13 Futbol takımı Bolu'da düzenlen Türkiye Şampiyonası 1. Ayağında 3 maçtan 3 galibiyet alarak şampiyonanın ikinci ayağına katılmaya hak kazandı.
 • 09:38Akçakoca'da Ramazan EtkinliğiAkçakoca Belediyesi tarafından Orhangazi Mahallesi'nde vatandaşlara iftar verildi.
 • 12:47Samsun - Kadına Şiddete Karşı Motosikletle 7 Bin Kilometre Yol GidecekSamsun - Kadına Şiddete Karşı Motosikletle 7 Bin Kilometre Yol GidecekKadına şiddete karşı motosikletle 7 bin kilometre yol gidecek İstanbul Şile'den, kadına yönelik şiddete dikkat çekmek için motosikleti ile yola çıkıp Akçakoca, Amasra, İnebolu ve Sinop üzerinden 5 gün sonunda Samsun'a ulaşan üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Gülşah Merve Yüksel, 40 gün boyunca yaklaşık 7 bin kilometre yol yapacağını söyledi.
 • 11:05Kadına Şiddete Karşı Motosikletle 7 Bin Kilometre Yol GidecekKadına Şiddete Karşı Motosikletle 7 Bin Kilometre Yol Gidecek21 yaşındaki üniversite öğrencisi Merve Yüksel, kadına şiddete dikkat çekmek için, motosikletiyle 40 günde 7 bin kilometre yol gidecek.
 • 14:13Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Karakaş AçıklamasıAkçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Karakaş, son yıllarda deniz suyunun erken ısınmaya başladığını ve balığın erken yumurtladığını belirterek, "Balıkçılık sezonları bir ay geriye geldi.
 • 12:36Akçakoca'nın İçme Suyu Güvence Altına AlınıyorÜlke genelinde bütün yerleşim yerlerinin uzun vadeli içme suyu ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını sürdüren Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü Akçakoca’nın da içme suyu meselesini kökünden çözüyor.
 • 12:26Vali Ali Fidan Akçakoca'da Tarihi Yukarı Mahalle de İftarını AçtıVali Ali Fidan Akçakoca'da Tarihi Yukarı Mahalle de İftarını AçtıAkçakoca Belediyesi tarafından düzenlenen Tarihi Yukarı mahalle iftarına Düzce Valisi Ali Fidan’da katılarak vatandaşlarla birlikte iftar açtı.
 • 09:40Akçakoca'da Ramazan EtkinliğiDüzce Valisi Ali Fidan, Akçakoca Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe katılarak vatandaşlarla iftar yaptı.
 • 18:40Motosikletiyle 40 Günde 28 Kenti GezecekMotosikletiyle 40 Günde 28 Kenti Gezecekİstanbul Şile'den, kadına yönelik şiddete dikkat çekmek için motosikleti ile yola çıkıp Akçakoca, Amasra ve İnebolu üzerinden 4 gün sonunda Sinop'a ulaşan üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Gülşah Merve Yüksel, 40 gün boyunca yaklaşık 7 bin kilometre yol yapıp, 28 ili ziyaret etmek istediğini söyledi.
 • 18:12Kadın Hakları İçin Motosikletle Türkiye'yi DolaşıyorTürkiye'de kadınların yaşadığı zorluklara, istismarlara dikkati çekmek ve Türk kadınının sesini duyurmak amacıyla 17 Haziran'da İstanbul'dan yola çıkan 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Gülşah Merve Yüksel, Sinop'a ulaştı.
 • 14:58Eşinin Vurduğu Kadın 4 Ay Sonra Yaşamını YitirdiEşinin Vurduğu Kadın 4 Ay Sonra Yaşamını YitirdiDüzce'nin Çilimli İlçesi'nde eşinin başından vurduğu 41 yaşındaki Şennur Çelik, yaklaşık 4 aydır sürdürdüğü yaşam mücadelesini kaybetti.
 • 11:14Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğünde Görev DeğişikliğiAkçakoca Orman İşletme Müdürlüğünde Görev DeğişikliğiAkçakoca Orman İşletme Müdürlüğünde 27 yıldır çeşitli kademelerde görev yapıp son olarak 7 yıldır Muhasebe yetkilisi olarak görev yapan Ergin Kalmukoğlu’nun rotasyon nedeniyle Ankara Orman Bölge Müdürlüğüne İşletmeler Saymanı görevine atanması sonucu yerine görevde yükselme sınavına katılarak başarılı olan Gülbahar Çağlar Abalı atandı.
 • 11:00U-13 Futbol Takımı Türkiye Şampiyonluğu YolundaGölbaşı Belediyespor U-13 Futbol takımı Bolu’da düzenlen Türkiye Şampiyonası 1. ayağında 3 maçtan 3 galibiyet alarak şampiyonanın ikinci ayağına katılmaya hak kazandı.
 • 09:23Akçakoca'da Ramazan EtkinliğiAkçakoca Belediyesi tarafından düzenlenen ramazan ayı etkinliğinde sanatçı İkbal Gürpınar sevenleriyle buluştu.
 • 12:45İkbal Gürpınar, Akçakoca'da Ramazan Şenliğine Katıldıİkbal Gürpınar, Akçakoca'da Ramazan Şenliğine KatıldıAkçakoca Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan şenliği etkinliğine sanatçı İkbal Gürpınar sevenleri ile buluştu.
 • 21:11Ramazan Balık Fiyatlarını DüşürdüRamazan Balık Fiyatlarını DüşürdüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tezgahta balık görüntüsü- Balıkçı ile röportaj- Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş ile röportaj Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, ramazanda tüketimin az olması nedeniyle balık fiyatlarında düşüşler olduğunu söyledi.
 • 18:51Düzce'de SağanakDüzce'de SağanakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Denizdeki renk değişiminin görüntüsü Düzce'de sağanak- Akçakoca'da sahil bandı kahverengiye dönüştü Düzce'nin Akçakoca ilçesinde etkili sağanak nedeniyle 35 kilometrelik sahil bandında deniz kahverengiye dönüştü.
 • 18:19Yeşil Kentin Tarihi Camileri İlgi GörüyorYeşil Kentin Tarihi Camileri İlgi GörüyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Orhangazi Camisi ile Akçakoca Merkez Camisi'in iç ve dış görüntüleri Yeşil kentin tarihi camileri ilgi görüyor- Düzce'nin Akçakoca ilçesinde çivi kullanılmadan "çandı" yöntemiyle inşa edilen tarihi Cuma ve Orhangazi camileri ile dünyada bir benzeri sadece Pakistan'da bulunan, Selçukluların kıl çadırı görünümündeki Akçakoca Merkez Camisi, özellikle ramazan ayında ziyaretçi akınına uğruyor Düzce'nin Akçakoca ilçesinde çivi kullanılmadan "çandı" yöntemiyle inşa edilen tarihi Cuma ve Orhangazi camileri ile dünyada bir benzeri sadece Pakistan'da bulunan, Selçukluların kıl çadırı görünümündeki Akçakoca Merkez Camisi, özellikle ramazan ayında ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 18:00Yeni Mahalleye Sıcak AsfaltYeni Mahalleye Sıcak AsfaltAkçakoca’yı Yeni Mahalle üzerinden TEM Otoyolu ile bağlayacak olan Ketmenli bağlantı yolu, sıcak asfalt ile kaplanıyor.
 • 17:54Akçakoca'da Su KesintisiAkçakoca'da Su KesintisiAkçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, İçmesuyu Ana hat üzerinde meydana gelen arıza nedeniyle su kesintisi yaşandığını en kısa sürede sorunun çözümleneceğini söyledi.
 • 17:31Düzce'de SağanakDüzce'nin Akçakoca ilçesinde etkili sağanak nedeniyle 35 kilometrelik sahil bandında deniz kahverengiye dönüştü.
 • 15:38Zonguldak Belediye Plajına "Mavi Bayrak" ÖdülüTürkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Barış Mater, "Bu yıl 436 mavi bayrak alarak dünya ikincisi olduk. Bu bizim için büyük bir onur" dedi.
 • 13:58Yeşil Kentin Tarihi Camileri İlgi GörüyorDüzce'nin Akçakoca ilçesinde çivi kullanılmadan "çandı" yöntemiyle inşa edilen tarihi Cuma ve Orhangazi camileri ile dünyada bir benzeri sadece Pakistan'da bulunan, Selçukluların kıl çadırı görünümündeki Akçakoca Merkez Camisi, özellikle ramazan ayında ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 13:51Zonguldak'ta HeyelanZonguldak'ın Ereğli ve Alaplı ilçelerini birbirine bağlayan karayolunda meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım, tek şeritten sağlanıyor.
 • 13:47Ramazan Balık Fiyatlarını DüşürdüAkçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, ramazanda tüketimin az olması nedeniyle balık fiyatlarında düşüşler olduğunu söyledi.
 • 12:05Ramazan Ayında Tezgahlarda Balığa Rağbet AzaldıRamazan Ayında Tezgahlarda Balığa Rağbet AzaldıRamazan ayının gelmesiyle birlikte tezgahlarda balık satışlarını da etkiledi.
 • 11:49Karadeniz'de Yaz Yağmuru İlginç Görüntülere Sahne OlduKaradeniz'de Yaz Yağmuru İlginç Görüntülere Sahne OlduBatı Karadeniz’de bulunan Akçakoca’da yaz yağmuru ilginç görüntülere sahne oldu.
 • 13:09Akçakoca'da DüzenlemeAkçakoca'da Düzenlemeİzmit Belediyesi ekipleri tarafından mahallelerde yapılan oturma köşelerinin bozulması sonrası düzenleme yapılıyor.
 • 12:47Ramazan'ın Gelmesiyle Sahiller BoşaldıRamazan'ın Gelmesiyle Sahiller BoşaldıOn bir ayın sultanı Ramazan’ın gelmesiyle birlikte Düzce’nin Akçakoca sahili boş kaldı.
 • 12:00Akçakoca'da Amfi Tiyatro Oturakları Ahşap OluyorAkçakoca'da Amfi Tiyatro Oturakları Ahşap OluyorDüzce’nin Karadeniz’e açılan penceresi Akçakoca’da ki Amfi Tiyatro alanı oturakları ahşap hale getiriliyor.
 • 15:15Akçakoca Kaymakamlığı Gıda Kolisi Yerine Nakit VeriyorAkçakoca Kaymakamlığı sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ihtiyaç sahibi vatandaşlar için Ramazan yardımını gıda kolisi olarak değil de nakit para olarak veriyor.
 • 12:37Akçakoca Belediyesi Diksiyon Kursu TamamlandıAkçakoca Belediyesi Diksiyon Kursu TamamlandıAkçakoca İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü Halkla ilişkiler uzmanı Gülşah Türkmen tarafından verilen diksiyon ve güzel konuşma kursu tamamlandı.
 • 12:37Başarılı Öğrenciler Kesikköprü'deAnkara Büyükşehir Belediyesi tarafından ödüllendirilen başarılı öğrenciler, Kesikköprü’de tatilin keyfini çıkarıyor.