08:4500
SON DAKİKA AKÇAKOCA HABERLERİ

Son Dakika Akçakoca Haberleri

  Ege'de 18 Yıl Önce Düşen Türk Savaş Uçağı

  Ege'de 18 Yıl Önce Düşen Türk Savaş Uçağı

  Ege Denizi Sakız Adası güneyinde 8 Ekim 1996 tarihinde düşen F 16 uçağının enkazını ve uçak pilotu Şehit Hava Pilot Yüzbaşı Nail Erdoğan'ın naaşını arama çalışmalarına devam edildiği bildirildi "Deniz Aslanı" adlı denizaltı robotunu bünyesinde bulunduran TCG Işın gemisinin de bölgeye intikal için Gölcük'ten yola çıktığı öğrenildi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Büfeyi Soyarken Polise Yakalandılar

  Akçakoca'daki Çuhallı çarşısında bir büfeye girerek hırsızlık yapma teşebbüsünde bulunan iki kişi polis tarafından yakalandı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Başarılı Sporculara Ödül

  Başarılı Sporculara Ödül

  Akçakoca Esentepe ilkokulu ve ortaokulu, yıldız kız ve erkek voleybol takımları ile küçük kız ve erkek voleybol takımları ilçe ve ilde müsabakalara katılan sporculara hediyeler verildi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Cezaevi Firarisi Hırsızlık Yaparken Yakalandı

  Düzce'nin Akçakoca ilçesinde hırsızlık amacıyla girdiği büfede polis tarafından yakalanan şüphelinin cezaevinden firar ettiği belirlendi. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

  Yoga Festivaline Katılın Hayatınız Festival Olsun

  Yoga Festivaline Katılın Hayatınız Festival Olsun

  Yüzlerce kişi Akçakoca, Düzce Sky Tower Hotel'de bir araya gelerek sağlıklı yaşam sporu Orijinal Yoga Sistemi uygulayacak. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TSK'nın Günlük Faaliyetleri

  8 Ekim 1996 tarihinde Ege Denizi'nde, Sakız Adası Güneyinde düşen F 16 uçağının enkazını ve uçak pilotu Şehit Hv.Plt.Yzb. Nail Erdoğan'ın naaşını arama faaliyetine devam edildiği bildirildi. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri