SON DAKİKA AKDENİZ HABERLERİ

Son Dakika Akdeniz Haberleri

15:12
Deniz Hukuku Araştırma Merkezi Kuruldu Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbiş: "Merkezimiz, gelecek talepler doğrultusunda Kanal İstanbul gibi dünyanın konuştuğu projelerde hukuki ve bilimsel araştırmalar ile bilgileri paylaşacak"
Deniz Hukuku Araştırma Merkezi Kuruldu
14:56
Başbakan Davutoğlu'ndan Afyonkarahisarlılara "İstiklal Treni Müjdesi Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, katıldığı AK Parti Afyonkarahisar 5. Olağan Kongresi’nde Ankara’dan Afyonkarahisar’a, Afyonkarahisar’dan da İzmir’e “İstiklal Treni” yapılacağı müjdesini verdi.
Başbakan Davutoğlu'ndan Afyonkarahisarlılara 'İstiklal Treni Müjdesi
13:46
AK Parti Afyonkarahisar 5. Olağan İl Kongresi Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Afyonkarahisar'da her 3 kişiden 2'si AK Partili, diğerleri de AK Parti namzeti.
11:55
Sevgi Yolu'nun Okaliptüs Ağaçları Yazı Tahtasına Döndü Muğla'nın Ula ilçesi Akçapınar Mahallesi'nde, 'Sevgi Yolu' olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi'ndeki karşılıklı iki sıra halindeki 78 yıllık okaliptüs ağaçları, yazı tahtasına döndü.
Sevgi Yolu'nun Okaliptüs Ağaçları Yazı Tahtasına Döndü
11:40
İhracatçı Birliklerinde Unvan Değişikliği Ağaç mamulleri ve orman ürünleri ihracatçıları birliklerinin unvanlarında değişiklik yapıldı.
09:48
Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın batısı ve Batı Akdeniz ile İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ, Tunceli, Bingöl ve Adıyaman çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
23:04
İzmir İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması" Başbakan Davutoğlu: (3) "Hem temsili demokrasiyi hem katılımcı demokrasiyi birlikte geliştirelim. Canlı, birbirine güvenen, bariyerler, duvarlar oluşturmayan bir toplum oluşturalım. Yaşam biçimi, kimin ne tür tercihi varsa inancı, düşüncesi, yaşam biçimi hepsi saygıdeğerdir.
22:53
Davutoğlu: 'Avrupa'nın Geleceği Biz Olmadan Yazılamayacak' Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Avrupa bizim asli coğrafyamızdır ve Türkler Avrupa’nın asli unsurlarıdır.
Davutoğlu: 'Avrupa'nın Geleceği Biz Olmadan Yazılamayacak'
21:49
Başbakan Davutoğlu'nun 'Yeni Türkiye Yolu'ndaki Konuşması Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'Yeni Türkiye Yolu'nda konuşmasıyla hükümetin bu zamana kadar yaptıklarını ve bundan sonraki hedeflerini anlattı.
21:48
İzmir İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması" Başbakan Davutoğlu: (2) "Yüksek teknoloji içeren yeni yatırımlarda 5. bölge teşviki uygulayacağız. Yani, İzmir'de de olsa yüksek teknoloji içeriyorsa 5. bölge muamelesi görecek.
21:30
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım (4) İdeolojik SAPLANTIYA GİRDİĞİNİZDE GERİ GİDERSİNİZ Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kaya Termal Otel'de İzmir Valiliği tarafından işadamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, meslek örgütlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda konuştu.
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım (4)
21:08
Başbakan Davutoğlu İzmir İş Dünyasıyla Buluştu…(2) Başbakan Ahmet Davutoğlu, İzmir’de yüksek teknoloji içeren yeni yatırımlarda 5. bölge teşviki uygulayacaklarını söyledi.
Başbakan Davutoğlu İzmir İş Dünyasıyla Buluştu…(2)
21:08
İzmir İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması" Başbakan Davutoğlu: (1) "Demokrasi olmadan ekonomik kalkınma olmaz. Çoğulculuk olmadan ekonomik kalkınma olmaz" "İzmir şu veya bu düşüncenin diğerlerini dışladığı bir şehir olma gibi bir yaklaşımın dışında herkesi içine çeken, tarihten beri çeken karakterini korumalıdır" "İzmir'i tekrar Türkiye'nin ekonomisinin.
18:50
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması "Çözüm sürecine mutlaka devam edeceğiz.
16:25
Davutoğlu: "Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4)- "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun"- "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
Davutoğlu: 'Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri'
16:22
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun" "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
16:09
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İzmir İl Kongresi'nde sürprizlerle karşılandı.
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım
15:42
Davutoğlu: "İzmir'de Bir Başbakanlık Ofisi Açacağız" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"Ankara dışında başbakanlığımızın bir tek İstanbul'da ofisi var. İnşallah seçimden sonra İzmir'de bir başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız"-"Cumhuriyetin temeli cumhurdur yani millettir.
Davutoğlu: 'İzmir'de Bir Başbakanlık Ofisi Açacağız'
15:42
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Ankara dışında başbakanlığımızın bir tek İstanbul'da ofisi var. İnşallah seçimden sonra İzmir'de bir başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız" "Cumhuriyetin temeli cumhurdur yani millettir.
15:37
Atıcılıkta Genç Yetenekler Aranıyor 17. Akdeniz Oyunları kapsamında Mersin'e kazandırılan Erdemli Atış Poligonu'nda, geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmek için atıcılık kursu açıldı Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Tarakçı: "Hedefimiz atıcılığa meyilli ve bu yönde yeteneği olan çocuklarımızı gün yüzüne çıkartıp,
15:27
Davutoğlu: "İzmir'i Hep Başımızın Tacı Bildik" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"Ankara dışında başbakanlığımızın bir tek İstanbul'da ofisi var. İnşallah seçimden sonra İzmir'de bir başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız"-"Cumhuriyetin temeli cumhurdur yani millettir.
Davutoğlu: 'İzmir'i Hep Başımızın Tacı Bildik'
14:25
Başbakan Davutoğlu İzmir'de Konuştu (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, İzmir’de başbakanlık ofisi açılacağını ve toplantılarının bir kısmını burada yapacağını açıkladı.
13:50
Davutoğlu'ndan İzmir'e Büyük Müjde Başbakan Davutoğlu İzmir'de yaptığı konuşmada, "Seçimden sonra İzmir'de başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız" dedi.
Davutoğlu'ndan İzmir'e Büyük Müjde
12:13
Muhtarlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sözlerine Destek Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı, düzenlenen muhtarlar toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın söylediklerini doğru bulduklarını söyledi.
10:48
Türkiye'nin Karadeniz'i' Baskıya Girdi 'Crazy Turk' lakabı takılan İzmirli denizci Özkan Gülkaynak'ın 2,5 yılda hazırladığı ikinci kitabı, 'Türkiye'nin Karadeniz'i' baskıya verildi.
Türkiye'nin Karadeniz'i' Baskıya Girdi
10:46
Doğu'da Soğuk Hava Sürüyor: Ardahan - 22 Soğuk havanın etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesi'nde dün en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 22 dereceyle Ardahan'da kaydedildi.
Doğu'da Soğuk Hava Sürüyor: Ardahan - 22
10:45
Dokuz Ülkeden Mimarlık Öğrencileri İzmir'i Güzelleştirecek İngiltere merkezli dünya çapındaki mimarlık okulu Architectural Association, bu yılki çalışma sahasını Gediz Üniversitesi işbirliğiyle İzmir olarak belirledi.
Dokuz Ülkeden Mimarlık Öğrencileri İzmir'i Güzelleştirecek
00:23
Autodesk Engelleri Kaldırıyor Autodesk DesignNext Ulusal Öğrenci Tasarım Yarışması sonuçlandı.
23:14
Nazilli Belediyesi 6. Deve Güreş Festivali'ne Hazırlanıyor Ege’de yılın deve güreşi Bozdoğan Yolu Organize Sanayi girişinde özel olarak düzenlenen deve güreşi sahasında yapılacak.
Nazilli Belediyesi 6. Deve Güreş Festivali'ne Hazırlanıyor
22:23
Hisarcık'ta Kan Bağışı Kampanyası Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Kütahya Kızılay Kan Bağış Merkezi’nce kan bağışı kampanyasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdiKanın laboratuar ortamında üretilemeyen bir sıvı ve tek kaynağının ise insan olduğunu vurgu yapan Kızılay Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi Doktoru İsmail Cihat Tuna, “Kan ihtiyacının karşılanabilmesi için insanlarımızın kan bağışı yapması lazım. Sağlığı açısından insanın hayatta en az birkaç kez kan vermesi gerekir. Azalan kan stoklarımızı tamamlamak için sürdürdüğümüz kan
Hisarcık'ta Kan Bağışı Kampanyası
19:23
Antalya'da Tüketici ile Enerji Dağıtım Şirketi Arasındaki Fatura Karmaşası Antalya’da başka bir evde oturan üvey kızının borcu nedeniyle elektriği kesilen Muzaffer Şimşek, “Haklıyken haksız duruma düştük” dedi.
Antalya'da Tüketici ile Enerji Dağıtım Şirketi Arasındaki Fatura Karmaşası
18:43
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında' CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, "Umman'ın sarayı dağ yamacında, kaçak saray ise birinci sınıf tarım arazisine yapıldı" diyerek Cumhurbaşkanlığı Sarayının yeri ile ilgili eleştiride bulundu.
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında'
18:26
Afrika Birliği Zirvesi'nde Ana Gündem Boko Haram ve Ebola Afrika Birliği’nin (African Union - AU) düzenlediği liderler zirvesinde bu yılki öncelikli gündem maddeleri Boko Haram ve Ebola olacak.
Afrika Birliği Zirvesi'nde Ana Gündem Boko Haram ve Ebola
16:37
Yüksek Elektrik Faturalarını Taksitlendirmek İçin Kuyruklar Oluştu Antalya'da elektrik abonelerine iki-üç aylık birikmiş fatura gönderen CLK Akdeniz Dağıtım Şirketi, artan tepkiler karşısında taksitlendirmeye gitti.
Yüksek Elektrik Faturalarını Taksitlendirmek İçin Kuyruklar Oluştu
15:49
BM'den Sığınmacılara Yunanistan Uyarısı BMMYK Sözcüsü Spindler: "Yunanistan'ın ekonomik durumu nedeniyle bu ülkeye ulaştıktan sonra Avrupa'nın farklı ülkelerine giden sığınmacılara Yunanistan'a geri dönmemeleri uyarısında bulunuyoruz"
14:59
Clk'dan "Kızının Borcu Yüzünden Elektriği Kesilen Baba" Açıklaması CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., basın yayın organlarında yer alan "Kızının borcu nedeniyle babasının elektriği kesildi" başlıklı haberle ilgili açıklama yaptı.
11:57
Türkiye, Karatede Avrupa Oyunlarına Kilitlendi İlk kez haziranda Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek Avrupa Oyunları için hazırlıklarını sürdüren Türkiye, karate branşında çok sayıda madalya hedefliyor.
11:56
Elazığ'ın Tarihi ve Turistik Yerleri Emıtt'te Tanıtıldı Elazığ, 22-25 Ocak tarihleri arasında İstanbul -Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) tanıtıldı.
10:58
Kuğular Ordu'da Göçe Hazırlanıyor Sibirya'dan Afrika ve Akdeniz bölgelerine göç eden kuğular, Ordu'da mola verdi.
Kuğular Ordu'da Göçe Hazırlanıyor
10:42
Mezitli Atıksu Arıtma Tesisi İhalesi Yapıldı Akdeniz’in atık sularından kaynaklanan kirlenmelerini önlemek amacıyla Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen Mersin Atıksu Projesi kapsamında yapımı planlanan Mezitli Atıksu Arıtma Tesisinin Tasarım-Yapım ve İşletimi işi ihalesi yapıldı.
Mezitli Atıksu Arıtma Tesisi İhalesi Yapıldı
19:52
EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesine Bodrum'dan Eleştiri Bitlis Valisi'nin, bazı internet sitelerinin EMITT'in pavyon havasına dönüştürüldüğü yönündeki benzetmesine CHP'li Bodrum Belediye Başkanı'ndan eleştiri geldi.
EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesine Bodrum'dan Eleştiri
19:27
KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu Açıklaması "KKTC devletinin varlığı benim müzakere masasında elimi güçlendiren en önemli silahımdır.
19:23
Kuvvetli Lodos Havaları Isıtacak Türkiye'de hava sıcaklığı, kuvvetli lodos fırtınası nedeniyle hafta sonunda ülke genelinde mevsim normallerinin yaklaşık 6 ila 12 derece üzerinde seyredecek.
Kuvvetli Lodos Havaları Isıtacak
18:53
Erdemli Su Temin Sistemi Rehabilitasyonu ve Deniz Deşarjı Projesi" "Erdemli su temin sistemi rehabilitasyonu ve deniz deşarjı projesi"- Yaklaşık 13 milyon avro tutarındaki proje sayesinde, AB standartlarında su ve atık su yönetimi hizmetleri sağlanarak halk sağlığını tehdit eden unsurlar asgari düzeye indirilmiş olacak- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı AB Yatırımları Dairesi Başkanı Parmaksız: "Projeyle Akdeniz'deki kirlilik yükünün düşürülmesi hedefleniyor" Mersin'de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Avrupa Birliği (AB) Yatırımları Dairesi Başkanlığı tarafından
Erdemli Su Temin Sistemi Rehabilitasyonu ve Deniz Deşarjı Projesi'
17:24
Ankara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplandı Ankara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu’nun 2015 yılı ilk olağan toplantısı gerçekleştirildi.
16:29
Erdemli'deki 13 Milyon Avroluk Yatırımın İkinci Ayağı Başlıyor Mersin'in Erdemli ilçesinde denizdeki kirliliği en aza indirecek AB destekli 13 milyon Euro'luk çevre yatırımının ikinci ayağı başlıyor.
Erdemli'deki 13 Milyon Avroluk Yatırımın İkinci Ayağı Başlıyor
15:49
Bodrum'a Fırtına Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı uyarıda Cuma gününden itibaren güney yönlerinden esecek kuvvetli rüzgarla birlikte bölgede fırtına beklendiğini açıkladı.
Bodrum'a Fırtına Uyarısı
15:48
Bakan Ömer Çelik: 56 Kültür Merkeziyle Cumhuriyet Tarihinin Rekorunu Kırdık Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ak Parti iktidarı döneminde yeni nesillere aktaracak etkin politikalara imza attıklarını belirterek, 12 yılda açtıkları 56 kültür merkeziyle Cumhuriyet tarihinde rekor kırdıklarını söyledi.
Bakan Ömer Çelik: 56 Kültür Merkeziyle Cumhuriyet Tarihinin Rekorunu Kırdık
15:32
19. Emitt Fuarında Arü Tanıtıldı Ardahan Üniversitesi (ARÜ), Ardahan bölgesinin tarihi, kültürel, turistik ve sportif değerlerini tanıtıcı nitelikteki organizasyonlara destek vermeye devam ediyor.
19. Emitt Fuarında Arü Tanıtıldı
15:05
Bitlis Valisinden Emıtt Tepkisi Bitlis Valisi Orhan Öztürk, bu yıl 19’uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMITT) pavyon havasına dönüştürüldüğünü ve bir daha katılmayacaklarını söyledi.
Bitlis Valisinden Emıtt Tepkisi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:40. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AKDENİZ HABERLERİ
[Hata Bildir]