05:4000
SON DAKİKA AKDENİZ HABERLERİ

Son Dakika Akdeniz Haberleri

  Başbakan Davutoğlu, Kayseri'de Toplu Açılış Törenine Katıldı

  Başbakan Davutoğlu, "Bizden önce gerek siyasette, gerek hayatın diğer alanlarında, yurdumuzun dışına çıktığında boynu eğik duranlar vardı." dedi. (Dün 17:00)

   

  Kayseri'de Toplu Açılış Töreni

  Başbakan Davutoğlu: (1) "Bizden önce gerek siyasette, gerek hayatın diğer alanlarında, yurdumuzun dışına çıktığında boynu eğik duranlar vardı. (Dün 16:24)

   

  Karadeniz - Akdeniz Yolu Projesi

  Osmanlı padişahı İkinci Abdülhamid döneminde yapımı planlanan, Karadeniz'i İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Akdeniz'e bağlayacak Karadeniz Akdeniz Yolu Projesinin tüm hızıyla devam ettiği belirtildi AK Parti Ordu Milletvekili Ünal: "Ordu Sivas arası toplam uzunluğu 88 kilometre olan proje için şu ana kadar. (Dün 16:13)

   

  Bursa'da Balıkçıların Ağına 673 Kiloluk 'Jaws' Takıldı

  Bursa'da Balıkçıların Ağına 673 Kiloluk 'Jaws' Takıldı

  Karacabey Boğazı'nda hamsi tutmak için atılan ağa takılan 4,5 metre uzunluğundaki 673 kiloluk köpek balığı, Bursa'da bir balıkçıda sergileniyor. (Dün 15:40)

   

  Çağrı Ermiş'in Hedefi Boksta Dünya Şampiyonluğu

  Kickboks ve Thaiboksta dünya şampiyonlukları yaşamış olan başarılı sporcu Çağrı Ermiş, Avrupa şampiyonluğu için ringe çıkacak. (Dün 15:29)

   

  Dünya Makarna Günü

  Dünya Makarna Günü

  İtalyanların milli gururu, dünyanın en popüler yemeklerinden makarnaya, bugün Dünya Makarna Günü'yle saygı duruşunda bulunuluyor. (Dün 14:55)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 05:40:09. #1.11#