SON DAKİKA AVCILAR HABERLERİ

Son Dakika Avcılar Haberleri

14:20
Ulaş'ta Avlanma Bölgeleri Belirlendi Ulaş Kaymakamı Yusuf Cankatar başkanlığında toplanan Av Komisyon Kurulu, 2015 2016 av dönemindeki avlanma bölgelerini belirledi.
11:39
Kaçak Avcılar Havadan Kamerayla Tespit Edilecek Burdur Doğa Koruma ve Milli Parklar 6'ncı Bölge Müdürlüğü, kaçak avcıları havadan tespit edebilmek amacıyla çalışma başlattı.
Kaçak Avcılar Havadan Kamerayla Tespit Edilecek
10:18
Burdur Kaçak Avcılar Havadan Tespit Edilecek Burdur Doğa Koruma ve Milli Parklar 6'ncı Bölge Müdürlüğü, kaçak avcıları havadan tespit etmek için çalışma başlattı.
Burdur Kaçak Avcılar Havadan Tespit Edilecek
09:28
Alman Donör, Son Anda Umutlarını Yıktı Yıllardan bu yana lösemi ile mücadele eden 11 yaşındaki Sebahattin Utkuoğlu için aranan ilik, Almanya'da bulundu.
Alman Donör, Son Anda Umutlarını Yıktı
15:06
Lokman Hekim'den Avcılara Uyarı Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Yaban Hayvanları Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Doç. Dr. Lokman Aslan, özellikle kış mevsiminde yiyecek bulamayan yabani hayvanların yerleşim alanlarına geldiğini ve buralarda avcılar tarafından vurulduğunu belirterek, “Avcılar, eti yenmeyen ve avlanması yasak olan hayvanlara ateş etmesinler ve çok büyük cezası olduğunu bilsinler” dedi.
Lokman Hekim'den Avcılara Uyarı
03:52
Tem'de Kanlı Gece: 1 Ölü 5 Yaralı! İstanbul TEM Otoyolu'nda meydana gelen kazalarda toplamda 1 kişi öldü 5 kişi de yaralandı.
Tem'de Kanlı Gece: 1 Ölü 5 Yaralı!
02:03
Tem Otoyolu'nda Feci Kaza: 1 Ölü, 3 Yaralı TEM Otoyolu Bahçeşehir Mevkii’nde direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü bariyerlere çarptı.
Tem Otoyolu'nda Feci Kaza: 1 Ölü, 3 Yaralı
17:41
Chrome'daki Açığı Bulup Parayı Cebe Attılar Google Chrome'un son sürümü için yapılan incelemede 62 yeni açık bulan hata avcıları,Google'un ödül programından toplam 88.500 dolar ödül kazandı.
Chrome'daki Açığı Bulup Parayı Cebe Attılar
12:06
Arkadaşını Öldürüp, Cesedini Taksiciye Taşıttı Başakşehir’de birlikte taksiye bindiği arkadaşını silahla öldüren zanlı, araçtaki cesedi taksiciye taşıtıp, Atatürk Olimpiyat Stadı’nın yakınına attı.
Arkadaşını Öldürüp, Cesedini Taksiciye Taşıttı
11:43
Elektrik Teknisyeni, Arkadaşını Öldürüp, Cesedini Taksiciye Taşıttı Başakşehir'de taksiye bindiği arkadaşını silahla öldüren S.G., araçtaki cesedi taksiciye taşıttı. Kaçan zanlı, taksi sürücüsünün ihbarıyla evinde yakalandı.
Elektrik Teknisyeni, Arkadaşını Öldürüp, Cesedini Taksiciye Taşıttı
11:23
Chrome İçin Servet Döktüler! Google'ın, Chrome'un 40. sürümü için ufak bir servet harcadığı ortaya çıktı.
Chrome İçin Servet Döktüler!
18:45
Artvin'de Bakıma Muhtaç Hayvanlar İçin Doğal Yaşam Park Projesi Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, bakıma muhtaç hayvanlar için büyük bir proje üzerinde çalışmalarının devam ettiğini ve Doğal Yaşam Park Rehabilitasyon Merkezi kuracaklarını söyledi.
15:31
Iğdır'da Akbabaların Esrarengiz Ölümü Iğdır’ın Tuzluca ilçesi kırsalında 5 akbaba, esrarengiz biçimde ölü bulundu.
Iğdır'da Akbabaların Esrarengiz Ölümü
10:04
Yenimek Almanya'dan Önemli Bir Konuk Ağırladı Yenimahalle Belediyesi tarafından hayata geçen, vatandaşların birer meslek sahibi olmalarını sağlayan Meslek Edindirme ve Hobi Kurslarının başarısı sınırları aştı.
Yenimek Almanya'dan Önemli Bir Konuk Ağırladı
18:35
Manisa'dan Kısa Kısa Sarıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin yıllık olağan mali kongresi yapıldı.
10:30
Evde Eğitim Gören Lösemili Sebahattin'e Tabletli Karne Lösemiye yakalanan 11 yaşındaki Sebahattin Utkuoğlu, karne ve hediyesini kendisini ziyarete gelen Avcılar Milli Eğitim Müdürü Emin Engin'den aldı.
Evde Eğitim Gören Lösemili Sebahattin'e Tabletli Karne
09:21
İlik Nakli Bekleyen Sebahattin'e Tabletli Karne Lösemiye yakalanan tedavi nedeniyle okula gidemediği için evinde eğitim gören, yaşaması için ilik nakli gerektiği belirtilen 11 yaşındaki Sebahattin Utkuoğlu, karne ve hediyesini kendisini ziyarete gelen Avcılar Milli Eğitim Müdürü Emin Engin'den aldı.
İlik Nakli Bekleyen Sebahattin'e Tabletli Karne
15:28
Avcıların Öldürdüğü Pelikan "Eğitim Materyali" Olacak Aydın'da avcıların vurarak öldürdüğü pelikan tahnit yapılıp sergilenerek, doğa bilincinin arttırılması amacıyla eğitim materyali olarak kullanılacak.
00:51
Kılıçdaroğlu: "Yolsuzluğun Üstünü Kapatan Bir Parlemento Devletin İtibarını Sıfırlar" Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yolsuzluğun üstünü kapatan bir parlamento devletin itibarını sıfırlar.
Kılıçdaroğlu: 'Yolsuzluğun Üstünü Kapatan Bir Parlemento Devletin İtibarını Sıfırlar'
00:48
Kılıçdaroğlu: "Yolsuzluğun Üstünü Kapatan Bir Parlemento Devletin İtibarını Sıfırlar" Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yolsuzluğun üstünü kapatan bir parlamento devletin itibarını sıfırlar.
Kılıçdaroğlu: 'Yolsuzluğun Üstünü Kapatan Bir Parlemento Devletin İtibarını Sıfırlar'
00:20
Kılıçdaroğlu: "Her Kuruşun Hesabını Vermek Namus Borcudur" Kılıçdaroğlu, iş adamlarıyla bir araya geldi- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Her kuruşun hesabını verme sözünü de veriyoruz size. O kadar ki 'her kuruşun hesabını vermek namus borcudur' diyoruz.
Kılıçdaroğlu: 'Her Kuruşun Hesabını Vermek Namus Borcudur'
00:14
Kılıçdaroğlu: "Birinci Sınıf Demokrasiyi Getirmek Zorundayız" Kılıçdaroğlu, iş adamlarıyla bir araya geldi- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Her kuruşun hesabını verme sözünü de veriyoruz size. O kadar ki 'her kuruşun hesabını vermek namus borcudur' diyoruz.
Kılıçdaroğlu: 'Birinci Sınıf Demokrasiyi Getirmek Zorundayız'
23:54
Kılıçdaroğlu: "İş Adamları CHP Ekonomiyi Yönetebilir mi Kaygısıyla Bakarlardı" İSTANBUL (İHA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak geçmişte iş dünyasında biraz mesafeliydik.
23:47
Kılıçdaroğlu, İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Her kuruşun hesabını verme sözünü de veriyoruz size. O kadar ki 'her kuruşun hesabını vermek namus borcudur' diyoruz.
23:43
Kılıçdaroğlu'ndan İş Adamlarına: Cumhuriyet Halk Partisi'ni Deneyin Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin yeni çekişmelere tahammülünün olmadığını söyledi.
22:22
Koruma Altındaki Tepeli Pelikan Ölü Olarak Bulundu Milli Park alanı olan Bafa Gölü’nde nesli tükenmekte olan ve koruma altına alınan tepeli pelikan, kaçak avcılar tarafından vuruldu.
12:29
Av Turizmine Yabancı İlgisi Konya Bozdağ ve Toroslar bölgesindeki Giden Gelmez başta olmak üzere dağlık alanlardaki yaban domuzu, keçisi ve koyunu av organizasyonları yabancı avcıların büyük ilgisini çekiyor Son av sezonunda elde edilen 776 bin liranın 261 bin lirası bölgedeki köylerin ihtiyaçlarının giderilmesi için tüzel kişiliklere bırakıldı.
11:17
1,5 Dakikada 50 Bin Liralık Beyaz Eşya Çaldılar Bağcılar'da kargo aracındaki beyaz eşyayı kendi araçlarına yükleyerek kaçan ve güvenlik kamerasınca görüntülenen hırsızlar, hızlarıyla parmak ısırttı.
22:06
Karısını Bıçakla Öldüren Kişi Yakalandı Avcılar'da, kumar yüzünden borçlanması üzerine evi terk ederek kardeşinin evinde kalan karısını bıçakla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı.
Karısını Bıçakla Öldüren Kişi Yakalandı
21:52
Karısını Bıçakla Öldüren Kişi Yakalandı Avcılar'da, kumar yüzünden borçlanması üzerine evi terk ederek kardeşinin evinde kalan karısını bıçakla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı.
14:03
TOG'dan 2014 Yılında 1.200 Proje! Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), 2014 yılında 77 ilde 1.200 projeyi hayata geçirdi.
TOG'dan 2014 Yılında 1.200 Proje!
13:06
Eşini Sokakta Takip Edip Öldürmüş Avcılar'da 15 gün önce evi terk eden eşi Zübeyde O.?yu barışma teklifini kabul etmediği için yol ortasında bıçaklayarak öldürmekten aranan Adem O.(38) polis tarafından yakalandı.
Eşini Sokakta Takip Edip Öldürmüş
12:52
Eşini Sokakta Takip Edip Öldürmüş Avcılar'da 15 gün önce evi terk eden eşi Zübeyde O.yu barışma teklifini kabul etmediği için yol ortasında bıçaklayarak öldürmekten aranan Adem O. yakalandı.
Eşini Sokakta Takip Edip Öldürmüş
12:35
Öldürmeden Önce Eşini Takip Etti Avcılar'da kumar borcu nedeniyle tartıştığı eşini terk eden bir kadın, öfkeli eşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü.
Öldürmeden Önce Eşini Takip Etti
09:30
Malkara'da Domuz Avı Sona Erdi Tekirdağ’a bağlı Malkara Avcılar Derneği Başkanı Sadık Akçay, düzenlendiği basın toplantısında domuz avının sona erdiğini açıkladı.
Malkara'da Domuz Avı Sona Erdi
04:14
Borusan Oto'dan Kıbrıs'a Moda Çıkarması CARMEDYA.COM - Bu yıl sektördeki 30. yılını kutlayan Borusan Otomotiv’in toplam 12 noktada hizmet veren yetkili satıcı ve yetkili servisi Borusan Oto, Borusan Oto Kıbrıs tesisinde Range Rover Fashion Show’a ev sahipliği yaptı.
Borusan Oto'dan Kıbrıs'a Moda Çıkarması
19:03
AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Kongresi AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanlığı’na Oktay Avcılar yeniden seçilerek güven tazeledi.
AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Kongresi
17:51
Avlanması Yasak Dağ Keçisini Vuran Avcılara, 15 Bin Lira Ceza Tunceli'de avlanması yasak olan bir dağ keçisi, avcılar tarafından öldürüldü. Keçi, teşhir için şehir merkezine getirilirken, avcılara 15 bin TL ceza kesileceği belirtildi.
Avlanması Yasak Dağ Keçisini Vuran Avcılara, 15 Bin Lira Ceza
17:40
Tunceli Kaçak Avlanan Dağ Keçisi, Tunceli'de Halka Gösterildi Kaçak avcılar tarafından öldürülen dağ keçisinin leşi, Tunceli Milli Parklar ve Doğa Koruma Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kent merkezine getirildi.
Tunceli Kaçak Avlanan Dağ Keçisi, Tunceli'de Halka Gösterildi
17:10
Avcılar Başbakan Korumalarını Harekete Geçirdi Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Trakya Sivil Toplum Buluşması toplantısında avcıların silah sesleri, Başbakanlık korumalarını harekete geçirdi.
Avcılar Başbakan Korumalarını Harekete Geçirdi
15:15
Avcılar Başbakanlık Korumalarını Alarma Geçirdi Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Trakya Sivil Toplum Buluşması toplantısında avcıların silah sesleri, Başbakanlık korumalarını harekete geçirdi.
Avcılar Başbakanlık Korumalarını Alarma Geçirdi
13:20
Avlanması Yasak Dağ Keçisinin Derisini Yüzerken Yakalandılar Tunceli'de avlanması yasak olan dağ keçisini avlayan ve derisini yüzerken fotoğrafları çekilen 2 kişiden biri yakalandı.
Avlanması Yasak Dağ Keçisinin Derisini Yüzerken Yakalandılar
17:42
Kaçak Avlanan 15 Avcıya 8 Bin TL Ceza Zonguldak’ta kaçak ve usulsüz avlandığı tespit edilen 15 avcıya 8 bin 500 TL idari para cezası uygulandı.
Kaçak Avlanan 15 Avcıya 8 Bin TL Ceza
17:21
Başkan Karadeniz: "Belediye İçin Amortisman Giderleri Oluşmaya Başladı" Yerel Yönetimlerde Yeni Vizyonlar Konferansı’nda konuşan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, belediye bütçesiyle ilgili, “Belediyemiz için ayrı bir amortisman giderleri oluşmaya başladı” dedi.
19:13
Kuşlar Aç Kalmasın Diye Yem Bıraktılar Doğa Koruma ve Milli Parklar Mersin Şube Müdürlüğü ekipleri, olumsuz hava nedeniyle yem bulmakta zorlanan Silifke'deki Göksu Deltasında bulunan kuşlara yem bıraktı.
Kuşlar Aç Kalmasın Diye Yem Bıraktılar
12:39
Kaçak Avcılar Gözetim Altında Eskişehir’de kaçak avcılara Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri, İl Jandarma Komutanlığı’nın Çevre Koruma Timleri ile avcılık kulüpleri üyeleri göz açtırmıyor.
Kaçak Avcılar Gözetim Altında
12:10
Doğan, Yeniden Av Komisyonu İl Temsilcisi Oldu Av Hayvanları ve Su Ürünlerini Koruma ve Yaşatma Derneği Genel Başkanı Ali Haydar Doğan, 2015-2016 yılı Av Komisyonu İl Temsilcisi seçildi.
Doğan, Yeniden Av Komisyonu İl Temsilcisi Oldu
10:41
Kastamonu'da Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorluk çeken yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı.
Kastamonu'da Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 14:26:46. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AVCILAR HABERLERİ
[Hata Bildir]