10:3100
SON DAKİKA AVCILAR HABERLERİ

Son Dakika Avcılar Haberleri

  Osmaneli'de Avcılık Belgesi Kursu

  Osmaneli Merkez Avcılar Kulübünün girişimi, Bilecik Milli Parklar Şube Müdürlüğünü desteğiyle avcılık belgesi kursu düzenlendi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Sare Davutoğlu: Okullar ve Yurtların Molotoflu Saldırılara Maruz Kalması Son Derece Üzücü

  Sare Davutoğlu: Okullar ve Yurtların Molotoflu Saldırılara Maruz Kalması Son Derece Üzücü

  Der ile Avrupa Eğitim Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilecek "Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek" projesinin tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, Türkiye'de yaşanan güzelliklere ve gelişmelere rağmen yürekleri yakan olayların da yaşandığını söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek' Projesi

  Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek" Projesi

  TOGEM DER ile Avrupa Eğitim Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilecek projede, İstanbul ve Siirt'te okul öncesi eğitim veren sınıflarda fiziksel güvenlik ve hijyen koşullarını iyileştirerek, çocukların daha sağlıklı ve etkili eğitim alması hedefleniyor Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: "Bir anne, bir hekim, bu ülkenin bir vatandaşı olarak beni yüreğimden yaralayan bir hadise ise son dönemde maalesef yaşanan olaylarda çocuklarımızın şiddete maruz, şiddete aracı, şiddete muhatap kılınması. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

  Boz Ayıları Çöplükten Kurtarma Çabası

  Boz Ayıları Çöplükten Kurtarma Çabası

  Allahuekber Dağları'nda yaşam alanları giderek daralan ve yiyecek bulmakta zorlandıkları için Kars'ın Sarıkamış İlçesi'nin çöplüğüne inen boz ayıları kurtarmak için belgesel çekildi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Muz Yüklü Konteynerden 15 Kilo Kokain Çıktı

  Muz Yüklü Konteynerden 15 Kilo Kokain Çıktı

  İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin Avcılar Ambarlı’da yaptığı operasyonda, muz yüklü konteynerde 15 kilo 108 gram uyuşturucu madde ele geçirildi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonu

  Kolombiya'dan Ambarlı Limanı'na gelen yük gemisinde 15 kilogram kokain ele ele geçirildi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Sarıgöl'de Güvercinler Satışa Çıktı

  Sarıgöl'de Güvercinler Satışa Çıktı

  Sarıgöl Damızlık Güvercin Yetiştirme ve Güvercin Sevenler Derneği tarafından her hafta Çarşamba günleri, Güvercin pazarı kurulacağı belirtildi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Türkiye, Çocuk Felci Hastalığı Riskiyle Karşı Karşıya'

  Pratisyen Hekim Dr. Naciye Demirel, Türkiye’nin çocuk felci hastalığı riskiyle karşı karşıya olduğunu söyledi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İçleri Doldurulan Hayvanlar Kaü'de Sergileniyor

  İçleri Doldurulan Hayvanlar Kaü'de Sergileniyor

  Kars’ta avcılar tarafından vurularak öldürülen ve aralarında 350 kiloluk boz ayının bulunduğu içleri tahnit sanatıyla özel bir maddeyle doldurularak korunan hayvanlar, Kafkas Üniversitesi’nde (KAÜ) sergileniyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İstanbul'da Konutların Metrekare Fiyatı 3 Bin Lirayı Buluyor

  İstanbul'da Konutların Metrekare Fiyatı 3 Bin Lirayı Buluyor

  Web ortamı hurriyetemlak.com ’un verilerine göre İstanbul’da konutların metrekare fiyatının ortalaması 2 bin 927 lira.Şehirde ortalamayı en çok artıran ilçe 10 bin 652 lira ile Beşiktaş. Onu 7 bin 500 lira ile Sarıyer takip ediyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Trap Atışına Büyük İlgi

  Trap Atışına Büyük İlgi

  Manisa’nın Kula İlçesi Şeremet Mahalle Muhtarlığı tarafından, avcılar ve atıcılar için trap atışı yarışması düzenlendi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Fikret Orman, Amatör Kulüp Yöneticileriyle Buluştu

  Fikret Orman, Amatör Kulüp Yöneticileriyle Buluştu

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, amatör kulüplerin yöneticileriyle akşam yemeğinde buluştu. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Darp Edilen Doktorlar İş Bıraktı, Acilde Hayat Durdu

  Darp Edilen Doktorlar İş Bıraktı, Acilde Hayat Durdu

  Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde vefat eden bir kişinin yakınları tarafından doktorların darp edilmesi, acil servisteki hastaları mağdur etti. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Urla'da Balıkları Zehirleyerek Av Yaptılar

  Urla'da Balıkları Zehirleyerek Av Yaptılar

  Urla İskelesi Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı İbrahim Temiztepe "Son zamanlarda küçük balıkları ot zehiri veya başka kimyasallar kullanarak harmanlayan kimi avcılar, yemleri Urla adalar bölgelerinde kayalık alanlara dökerek balıkları zehirlediler. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Üniversite Arkadaşlığından Hayat Arkadaşlığına

  Üniversite Arkadaşlığından Hayat Arkadaşlığına

  Adapazarı Tığcılar Mahallesi Muhtarı Ahmet Onsekizoğlu’nun kimya öğretmeni oğlu Ali Sefa Onsekizoğlu ile Üniversiteden sınıf arkadaşı Şenay Demirli düzenlenen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attılar. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Karayolları, 'Bayramda Gişelerden Ücret Alındı' İddialarını Yalanladı

  Karayolları Genel Müdürlüğü, bazı internet sitelerinde yer alan "Teknik arıza nedeniyle bazı otoyol gişelerinde bayramda ücret alındı" iddialarına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Karayolları Genel Müdürlüğü Açıklaması

  "Gişelerde vatandaşlarımızdan herhangi bir ücret alınması söz konusu değildir" "Sadece ücret yan göstergelerinde sorun yaşanmış ve sürücülerin banka hesaplarından geçiş ücreti tahsil edilmemiştir" (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Fatsa'da Siyanürle Altın Çıkarılmasına Tepki

  Fatsa'da Siyanürle Altın Çıkarılmasına Tepki

  Ordu'nun Fatsa ilçesinde siyanürle altın çıkarılmasına tepki gösteren köylüler ve çevreciler eylem yaptı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Fatsa'da Siyanürle Altın Madeni Çıkarılması Protesto Edildi

  Bahçeler Mahallesi'nde özel bir firmanın siyanürle altın madeni çıkarttığını öne süren çevre derneği üyeleri, hükümet konağı önünde eylem yaptı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Fil ve Gergedan Katline Protesto - Los

  Fil ve Gergedan Katline Protesto - Los

  Fil ve gergedan avı protesto edildi- Hayvanseverler, fil dişi ve gergedan boynuzu ticaretine son verilmesini istediLOS ANGELES - Başta ABD'de olmak üzere dünya genelinde 100'ün üzerinde şehirde düzenlenen protestolarda hayvanseverler, fil dişi ve gergedan boynuzu ticaretine son verilmesi için çağrıda bulundu. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Fil ve Gergedan Avı Protesto Edildi

  Hayvanseverler, fil dişi ve gergedan boynuzu ticaretine son verilmesini istedi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Turnaların Hep Uçması İçin Proje

  Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile Doğal Hayatı Koruma Vakfı Türkiye Temsilciliğince gerçekleştirilen "Turnalar Hep Uçsun Projesi" kapsamında, tehlike altındaki turnalar koruma altına alınıyor Çukurova Deltası'nda yürütülen proje ile yasa dışı turna avcılığının da önüne geçilecek. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kime Yok Mu'da Kıtalar Arası Bayramlaşma Günü

  Kime Yok Mu'da Kıtalar Arası Bayramlaşma Günü

  Kime Yok Mu Derneği'nin düzenlediği bayramlaşma törenine farklı ülkelerden gelip Türkiye'de eğitim gören yüzlerce öğrenci katıldı. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Balığı Zehirleyerek Avlıyorlar"

  İzmir Bölgesi Su Ürünleri Kooperatifleri Birliği Başkanı Yapıcı: "Balıklar zehirlenerek avlanıyor. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ayı, Avcılardan İntikamını Araçlarını Parçalayarak Aldı

  Rusya’nın güneyinde avcıların kurşunuyla yaralanan ayı, intikamını park halindeki aracı hurdaya çevirerek aldı. (04 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Cinayet Zanlılarının Oyununu Polis Bozdu

  Cinayet Zanlılarının Oyununu Polis Bozdu

  Avcılar'da 44 yaşındaki Mehmet Topal'ı tabancayla vurarak öldürüldükleri iddia edilen biri kadın 3 kişi gözaltına alındı. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Bu Kez Vatandaştan Bankaya Haciz

  Bu Kez Vatandaştan Bankaya Haciz

  Bankadan 70 bin liralık konut kredisi ve iki kez bireysel tüketici kredisi çeken Mehmet Kodalak, kendisinden dosya masrafı adı altında kesilen 2 bin 213 lirayı açtığı davayla geri almaya hak kazandı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İçi Doldurularak Sergilenen Yaban Hayvanları Dikkat Çekiyor

  Kars'ın Sarıkamış ilçesinde avcılar tarafından vurularak telef edilen 350 kilogramlık boz ayının da aralarında bulunduğu içleri tahnit işlemiyle doldurulan ve korumaya alınarak KAÜ'de sergilenen yaban hayvanlarına, üniversiteyi yeni kazanan öğrenciler ilgi gösteriyor. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 10:31:35. #1.13#