01:1600
SON DAKİKA BAKANLAR KURULU HABERLERİ

Son Dakika Bakanlar Kurulu Haberleri

   

  Başbakan Davutoğlu: Türkiye Kendi Kararını Kendi Verir

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Son dönemde uluslararası basında sanki Türkiye sınavda olan bir tarafta bir şeyi ispat etmek zorunda. (Bugün 00:55)

   

  Arınç: 'Tezkerede 1-2 Ufak Değişiklik Olacak'

  Arınç: "Tezkerede 1-2 Ufak Değişiklik Olacak"

  Bakanlar Kurulu Toplantısı-Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3)-"Maalesef Demokratik Bölgeler Partili veya HDP'li bazı milletvekilleri veya belediye başkanları, sıfır noktasında şov yapmak istiyorlar. (Dün 23:01)

   

  Arınç: 'Silah Kullanılmamış, Karşı Taraftan Şiddet Görülmemiştir'

  Arınç: "Silah Kullanılmamış, Karşı Taraftan Şiddet Görülmemiştir"

  Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2)"Sayın Cumhurbaşkanımızın da Sayın Başbakanımızın da ifade ettikleri gibi, bazı görüşmelerle, diplomasi diyebilirsiniz, bir başka yöntem de diyebilirsiniz ama yereldeki Türkiye'ye müzahir unsurlardan azami istifade etmek suretiyle yurttaşlarımızın Türkiye tarafına geçmeleri mümkün olmuştur. (Dün 23:01)

   

  'Bazıları Sıfır Noktasında Şov Yapmak İstiyor'

  "Bazıları Sıfır Noktasında Şov Yapmak İstiyor"

  Başbakan Yardımcısı Arınç, "Maalesef Demokratik Bölgeler Partili veya HDP'li bazı milletvekilleri veya belediye başkanları, sıfır noktasında şov yapmak istiyor." dedi. (Dün 22:56)

   

  Arınç: 'Türkiye Üzerine Düşeni Elbette Yapacaktır'

  Arınç: "Türkiye Üzerine Düşeni Elbette Yapacaktır"

  Bakanlar Kurulu Toplantısı-Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)-"Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve öğrencilerin kılık ve kıyafetlerine dair yönetmelikte değişiklik yapılması hakkında yönetmelik, gözden geçirilmiş ve bu yönetmeliğin üçüncü, dördüncü maddelerinde bir değişiklik yapılarak, dördüncü maddesinin birinci fıkrasının 'e' bendinde yer alan 'baş açık ibaresi' ve aynı bendin son cümlesi yürürlükten kaldırılmıştır"-(ABD'nin IŞİD stratejisi) Biz elbette sınırımıza dayanan (Dün 22:48)

   

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Sayın Cumhurbaşkanımızın da Sayın Başbakanımızın da ifade ettikleri gibi, bazı görüşmelerle diplomasi diyebilirsiniz, bir başka yöntem de diyebilirsiniz ama yereldeki Türkiye’ye müzahir unsurlardan azami istifade etmek suretiyle yurttaşlarımızın Türkiye tarafına geçmeleri mümkün olmuştur. (Dün 22:38)

   

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Türkiye, IŞİD veya bir başka terör örgütüyle mücadelesinde hem ortak bir platformdaki mücadelesinde vazgeçmeyecek hem de tavır değiştirmeyecek" dedi. (Dün 22:23)

   

  Arınç - Ortaöğretimde Başörtüsü Serbest

  Arınç - Ortaöğretimde Başörtüsü Serbest

  Bakanlar Kurulu Toplantısı-Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)-"Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve öğrencilerin kılık ve kıyafetlerine dair yönetmelikte değişiklik yapılması hakkında yönetmelik, gözden geçirilmiş ve bu yönetmeliğin üçüncü, dördüncü maddelerinde bir değişiklik yapılarak, dördüncü maddesinin birinci fıkrasının 'e' bendinde yer alan 'baş açık ibaresi' ve aynı bendin son cümlesi yürürlükten kaldırılmıştır"-(ABD'nin IŞİD stratejisi) Biz elbette sınırımıza dayanan (Dün 22:19)

   

  Arınç - Madenlerin Denetimi

  Arınç - Madenlerin Denetimi

  Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (4)"Uyuşturucuyla Mücadele Acil Eylem Planı üzerinde görüşmeler yapıldı. (Dün 22:15)

   

  Arınç - Uyuşturucuyla Mücadele Bakanlar Komitesi

  Arınç - Uyuşturucuyla Mücadele Bakanlar Komitesi

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (4)"Uyuşturucuyla Mücadele Acil Eylem Planı üzerinde görüşmeler yapıldı. (Dün 21:56)

   

  Arınç: 'Baş Açık' İbaresi Yürürlülükten Kaldırılmıştır (Geniş Haberi)

  Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç basın açıklaması yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı. (Dün 21:49)

   

  Uyuşturucuyla Mücadele Acil Eylem Planı Görüşmeleri

  Başbakan Yardımcısı Arınç, "Uyuşturucuyla Mücadele Acil Eylem Planı üzerinde görüşmeler yapıldı." dedi. (Dün 21:44)

   

  "Bazıları Sıfır Noktasında Şov Yapmak İstiyor"

  Başbakan Yardımcısı Arınç, "Maalesef Demokratik Bölgeler Partili veya HDP'li bazı milletvekilleri veya belediye başkanları, sıfır noktasında şov yapmak istiyorlar." dedi. (Dün 21:37)

   

  Arınç: 'Başı Açık' İbaresi Yürülükten Kaldırıldı

  Arınç: 'Başı Açık' İbaresi Yürülükten Kaldırıldı

  Hükümet Sözcüsü Arınç:' Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okul öğrencilerinin kılık ve kıyafetlerine dair yönetmelik gözden geçirilerek, 'başı açık' ibaresi yürürlükten kaldırıldı' dedi. (Dün 21:31)

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç: Musul'daki Olay Gözümüzü Açtı

  Başbakan Yardımcısı Arınç, yurtdışındaki diplomatik misyon temsilciliklerin artık emniyet güçlerince değil, ordudaki bordo bereliler tarafından korunacağını ifade etti. (Dün 21:30)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1) "Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve öğrencilerin kılık ve kıyafetlerine dair yönetmelikte değişiklik yapılması hakkında yönetmelik, gözden geçirilmiş ve bu yönetmeliğin üçüncü, dördüncü maddelerinde bir değişiklik yapılarak, dördüncü maddesinin birinci fıkrasının 'e' bendinde yer alan 'baş açık ibaresi' ve aynı bendin son cümlesi yürürlükten kaldırılmıştır" (ABD'nin IŞİD stratejisi) Biz elbette sınırımıza dayanan bu kadar insanları (Dün 21:30)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "Sayın Cumhurbaşkanımızın da Sayın Başbakanımızın da ifade ettikleri gibi, bazı görüşmelerle, diplomasi diyebilirsiniz, bir başka yöntem de diyebilirsiniz ama yereldeki Türkiye'ye müzahir unsurlardan azami istifade etmek suretiyle yurttaşlarımızın Türkiye tarafına geçmeleri mümkün olmuştur. (Dün 21:29)

   

  Arınç: 'Baş Açık' İbaresi Yürürlülükten Kaldırılmıştır

  Arınç: 'Baş Açık' İbaresi Yürürlülükten Kaldırılmıştır

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul öğrencilerinin kılık ve kıyafetlerine dair yönetmelikte değişiklik yapıldığını söyleyerek; "4. maddesinin birinci fıkrasının e bendinde yer alan 'baş açık' ibaresi ve aynı benden son cümlesi yürürlülükten kaldırılmıştır. (Dün 21:26)

   

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Uyuşturucuyla Mücadele Acil Eylem Planı eylem planı onaylandı ve plan üzerinde çalışmak üzere Uyuşturucuyla Mücadele Bakanlar Komitesi tertiplendi" dedi. (Dün 21:12)

   

  Lübnan Müslüman Alimler Heyetinden, Hükumete Çağrı

  Lübnan Müslüman Alimler Heyeti, hükumete hapishanelerdeki "mazlumların" serbest bırakılması ya da genel af ilan edilmesi çağrısında bulundu. (Dün 21:11)

   

  Uyuşturucu ile Mücadele Acil Eylem Planı' Kabul Edildi

  Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, 'Uyuşturucu ile Mücadele Acil Eylem Planı’nın Bakanlar Kurulu'nca kabul edildiğini bildirdi. (Dün 21:02)

   

  Ortaöğretimde de Başörtü Yasağı Kalktı

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, ortaöğretim kurumlarında başörtüsü yasağının, yönetmelikte yapılan bir değişikle kaldırıldığını söyledi. (Dün 20:47)

   

  Arınç: 'Baş Açık' İbaresi Yürürlülükten Kaldırılmıştır

  Arınç: 'Baş Açık' İbaresi Yürürlülükten Kaldırılmıştır

  Başbakan Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında yaptığı açıklamasında, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullardaki kıyafet yönetmeliğinde yapılan değişikliği açıkladı. (Dün 20:46)

   

  Hükümetten ABD'ye: Bize Verilen Rollerin Hemen Kabul Edileceği Anlamına Gelmez

  ABD Dışişleri Bakanı Kerry’nin radikal selefi örgüt IŞİD'le mücadele hususunda ‘Rehineler kurtarıldı, daha fazla destek bekliyoruz’ açıklamasına, Hükümet adına Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’tan cevap geldi. (Dün 20:37)

   

  Arınç: 'Takas Sözkonusu Değildir'

  Arınç: "Takas Sözkonusu Değildir"

  Ankara - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı. (Dün 20:34)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.09.2014 01:16:27. #1.13#