23:1300
SON DAKİKA BATMAN HABERLERİ

Son Dakika Batman Haberleri

   

  Bölge Karması Milli Takımlara Seçtirdi

  TFF tarafından yapılan seçmelerin ardından belirlenen isimlerden oluşan U-14 Milli Takımın İstanbul'da yapacağı hazırlık kampı aday kadrosu açıklandı. (Bugün 22:39)

   

  Kamer'den "O Köy Bizim Köyümüzdür" Projesi

  KAMER Vakfı Siirt ve Batman Şubelerince okula gönderilmeyen genç kadınların eğitimi, erken ve zorla evliliklerin, namus cinayetlerinin önlenmesi amacıyla başlatılan "O köy bizim köyümüzdür" adlı projenin tanıtım toplantısı yapıldı. (Bugün 19:36)

   

  Plakası Çamurla Kapatılan Kamyonetin Çalındığı Ortaya Çıktı

  Plakası Çamurla Kapatılan Kamyonetin Çalındığı Ortaya Çıktı

  Plakası çamurla kapatılan kamyonetin çalındığı ortaya çıktıBATMAN (AA) - Batman'da plakası çamurla kapatılmış olarak terk edilen kamyonetin çalındığı ortaya çıktı. (Bugün 18:24)

   

  Batman'da Aşırı Hız Kaza Getirdi: 1 Yaralı

  Batman'da Aşırı Hız Kaza Getirdi: 1 Yaralı

  Batman'da, aşırı hız nedeni ile meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı. (Bugün 16:44)

   

  Antalya'da Hayatını Kaybeden Öğretmen

  Antalya'da Hayatını Kaybeden Öğretmen

  Antalya'da hayatını kaybeden öğretmen- Antalya'da 2 ay önce bir kavgada başına aldığı darbe sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden felsefe öğretmeni Nizamettin Arslan, Batman'da toprağa verildiBATMAN (AA) - Antalya'da 2 ay önce bir kavgada yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden felsefe öğretmeni Nizamettin Arslan, memleketi Batman'da toprağa verildiKemer'in Beldibi Mahallesi'nde öğretmen olarak atanmayı beklerken çalıştığı otelde çıkan kavga sırasında (Bugün 15:55)

   

  Antalya'da Hayatını Kaybeden Öğretmen

  Antalya'da 2 ay önce bir kavgada başına aldığı darbe sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden felsefe öğretmeni Nizamettin Arslan, Batman'da toprağa verildi. (Bugün 15:49)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 23:13:15. #1.12#