19:5200
SON DAKİKA BELÇİKA HABERLERİ

Son Dakika Belçika Haberleri

   

  Fransa Başkonsolosluğu'nda da 'Sarı Toz' Alarmı

  Fransa Başkonsolosluğu'nda da 'Sarı Toz' Alarmı

  Belçika, Kanada, Almanya ve ABD konsolosluklarına zarf içinde sarı renkte toz maddesi gönderilmesinin ardından aynı zarftan Fransa'nın İstanbul Başkonsolosluğu'na da geldiği ortaya çıktı. (Bugün 19:42)

   

  ABD Başkonsolosluğu'nda Sarı Toz

  ABD Başkonsolosluğu'nda Sarı Toz

  Belçika, Kanada ve Almanya Konsolosluklarına, sabah saatlerinde zarf içinde sarı renkte toz gönderilmesinin ardından, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkonsolosluğu'na da aynı zarftan yollandığı öğrenildi. (Bugün 19:38)

   

  İstanbul Valiliği: "Konsolosluklarda Görevli 14 Kişi Hastaneye Sevk Edildi"

  İstanbul’da konsolosluklara gönderilen zarı zarflarla ilgili 14 kişinin sağlık kontrolleri için Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiği bildirildi. (Bugün 19:23)

   

  Başkonsolosluklara "Sarı Toz" Bulunan Zarf Gelmesi

  Sağlık Bakanlığı: ''Şüpheli toz maddeye maruz kaldığı bildirilen, Kanada Konsolosluğundan 10 kişi, Belçika Konsolosluğundan 4 kişi ve Almanya Konsolosluğundan 2 kişi olmak üzere toplam 16 kişi Bakırköy Dr. Sadi Konuk EAH Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniğinde gözlem altında tutulmaktadır'' (Bugün 19:18)

   

  Sağlık Bakanlığı'ndan "Sarı Toz" Açıklaması

  Sağlık Bakanlığı, İstanbul’da başkonsolosluklara zarf içinde gönderilen "sarı toz"a ilişkin toplam 16 kişinin Bakırköy Dr. Sadi Konuk EAH Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği’nde gözlem altında tutulduğunu açıkladı. (Bugün 19:13)

   

  Başkonsolosluklara "Sarı Toz" Bulunan Zarf Gelmesi

  İstanbul Valiliği, Kanada, Belçika ve Almanya başkonsolosluklarında mekan ve personel dekontaminasyonunun tamamlandığını duyurdu Kanada Başkonsolosluğu'ndan 8, Belçika Başkonsolosluğu'ndan 2 ve Almanya Başkonsolosluğu'ndan 4 kişinin, kontrol amacıyla Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiği kaydedildi. (Bugün 19:04)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 19:52:02. #1.13#