04:0900
SON DAKİKA BELÇİKA HABERLERİ

Son Dakika Belçika Haberleri

   

  Işid 'Asker Kaçaklarını' İnfaz Etti

  Işid 'Asker Kaçaklarını' İnfaz Etti

  IŞİD ayrılarak kendi ülkelerine dönmek isteyen 100'den fazla yabancı cihatçıyı infaz etti. (Dün 13:18)

   

  Antalya'da Kum Heykele Olan Yoğun İlgi Rekor Getirdi

  Antalya'da 8'incisi düzenlenen ve Kasım ayında yıkım şenliğiyle sona ermesi planlanan Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali, yoğun ilgi nedeniyle sezonu uzattı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Dünyada 2014 Böyle Geçti

  2014'te farklı bölgelerde yaşanan savaşlar, çatışmalar, siyasi krizler, terör saldırıları ve doğal afetler dünya gündeminde öne çıktı. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Dünyada 2014 Böyle Geçti

  2014'ün ikinci çeyreğinde hem Ortadoğu hem de Ukrayna'da çatışmalar hız kesmedi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Eurocup'ta Rakipler Belli Oldu

  Basketbolda ULEB Avrupa Kupası'nda 32 takımın yer alacağı 2. tur gruplarında Türk takımlarının rakipleri belli oldu. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Uleb Avrupa Kupası'nda 2. Tur Eşleşmeleri

  M Grubu'nda birlikte yer alan Beşiktaş İntegral Forex ile Pınar Karşıyaka, Neptunas ve Paris Levallois'le eşleşti Banvit ise H Grubu'nda Dinamo Sassari, Gran Canaria ve Buducnost ile üst tur için mücadele edecek. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Çiftçiler Brüksel'i İstila Etti

  TTIP'i protesto için Brüksel'de toplanan çiftçiler traktörleriyle yolları kapattı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Basketbol: Fıba Kadınlar Avrupa Kupası

  Türk ekipleri Beşiktaş, İstanbul Üniversitesi BGD, Adana BOTAŞ ve Mersin Büyükşehir Belediyespor'un Sekizli Final'deki rakipleri belli oldu. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  İstanbul Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu

  İstanbul merkezli "paralel yapı" operasyonu- UETD Belçika Başkanı Hamarat, Avrupa Parlamentosu önünde basın açıklaması yaptı: - "Herhangi bir şahsın gazeteci olması ona yasa dışı faaliyette bulunma imkanını ve buna bağlı olarak dokunulmazlık hakkını sağlamaz"- "Uluslararası kamuoyunu bu hukuki süreci anlamaya ve hukuk devletine saygıya davet ediyoruz" Avrupa Türk Demokratlar Birliği (UETD) Belçika Başkanı Basir Haramart, İstanbul merkezli "paralel yapı" operasyonu hakkında Avrupa Parlamentosu (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu

  UETD Belçika Başkanı Hamarat, Avrupa Parlamentosu önünde basın açıklaması yaptı: "Herhangi bir şahsın gazeteci olması ona yasa dışı faaliyette bulunma imkanını ve buna bağlı olarak dokunulmazlık hakkını sağlamaz" "Uluslararası kamuoyunu bu hukuki süreci anlamaya ve hukuk devletine saygıya davet. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  18 Yılda 31 Kilo, 10 Ayda 58 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirdi

  18 Yılda 31 Kilo, 10 Ayda 58 Kilo Uyuşturucu Ele Geçirdi

  Karabük Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu ile mücadelede son 10 ayda rekor kırdı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ruble Krizi, Otellerin Umudunu Kırdı

  Rusya'daki ekonomik sıkıntı, yılbaşı programı için Türkiye'yi tercih eden Rusları olumsuz etkiledi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

 

  Türkiye Ekonomisine Bursalı Sanayiciler Yön Veriyor"

  Belçika Büyükelçisi Marc Trenteseau ve Belçika Başkonsolosu Henri Vantieghem, Bursalı sanayicilerin başarılarıyla Türkiye’ye örnek olduğunu belirterek, Belçikalı firmaların Bursa ile birlikte çalışmak istediğini söyledi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Belçika'nın Önde Gelen İsimleri, Basına Darbeyi Kınadı

  Türkiye ve dünyada büyük tepki toplayan 'özgür medyayı susturma operasyonuna' Belçika’dan da tepkiler gelmeye devam ediyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Belçika Gazeteci Cemiyetlerinden Dayanışma Mesajları

  Belçika Gazeteci Cemiyetlerinden Dayanışma Mesajları

  Basına darbe operasyonu tüm dünyada olduğu gibi Avrupa’da da tepki tepkiyle karşılandı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Kanserojen Madde İçeren Tişörtlere El Konuldu

  Antalya'da motosiklet tutkunları için efsane olan 'Harley Davidson' baskılı tişört ithal eden firmanın Çin'den sipariş ettiği tişörtlerde kansere neden olan 'aromatik amin' maddesine rastlandı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Millilerin Düşüşü Devam Ediyor

  Millilerin Düşüşü Devam Ediyor

  FIFA'nın açıkladığı aralık ayı dünya sıralamasında Türkiye, 1 basamak gerileyerek 49. sıraya düştü. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Norveçli Hastaların Tedavi Merkezi Oldu

  İskandinav ülkelerinin "termal tedavi" merkezi haline gelen Balçova Termal, 2015 yılı sonrasında da Norveçli turistleri tedavi edecek Balçova Termal Genel Müdürü Kaya: "Noveç Sağlık Bakanlığı'nın 2015 yılı sonrasını kapsayan 4 yıl için çıktığı ihaleyi biz kazandık. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Avrupa'nın Kalbi Bursa'da Ortak Arıyor

  Avrupa'nın Kalbi Bursa'da Ortak Arıyor

  Belçika Büyükelçisi Marc Trenteseau, Bursalı sanayicilerin başarılarıyla Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  TESK Başkanı Palandöken: "2015 Yılı Dünya Barış Yılı Olsun"

  Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “2009 yılında yaşanan küresel ekonomik kriz nedeniyle gelişmiş ülkeler hep ekonomiye odaklandılar. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Şimdi de Zehirli Tişört Alarmı!

  Şimdi de Zehirli Tişört Alarmı!

  Antalya'da tişört ithal eden bir firmanın ürünlerinde, kansere neden olduğu belirtilen 'aromatik amin' maddesi tespit edildi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  PTT Ankara Cup 2014'te 3. Gün Müsabakaları Tamamlandı

  Profesyonel Bayanlar Tenis Turnuvası PTT Ankara Cup 2014'te 3. gün müsabakaları tamamlandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Halkbank'ın Bileği Avrupa'da da Bükülmüyor

  Halkbank'ın Bileği Avrupa'da da Bükülmüyor

  Cev DenizBank Şampiyonlar Ligi G Grubu 4. maçında Halkbank, sahasında konuk ettiği Fransa'nın Tours VB takımını 3-1 yenerek puanını 9'a çıkardı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Halkbank, TOURS VB'yi 3-1 Yendi

  Denizbank Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonlar Liginde mücadele eden Halkbank, G Grubundaki 4. maçında Fransa'nın TOURS VB takımını, 3-1 yendi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Rusya'daki Kriz Rus Turist Sayısını Yüzde 35 Düşürdü

  Rusya'daki Kriz Rus Turist Sayısını Yüzde 35 Düşürdü

  Rusya'daki ekonomik kriz ve rublenin dolar karşısındaki değer kaybı nedeniyle Antalya'ya gelen Rus turist sayısında Ekim ve Kasım aylarında yüzde 35 oranında düşüş yaşandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Erzincan Üniversitesi Melek Yatırım Forumunda

  Erzincan Üniversitesi Melek Yatırım Forumunda

  Erzincan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğrencilerinden Elif Büşra Akkaya İstanbul Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen Melek Yatırım Forumunda Erzincan Üniversitesini temsil etti. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Sunexpress, Dış Hatlarda 16 Yeni Noktaya Uçacak

  Sunexpress, Dış Hatlarda 16 Yeni Noktaya Uçacak

  Sunexpress, 2015 yaz sezonunda dış hatlarda Antalya'dan Paris, Strazburg, Lyon, Nantes, Cenova, Memmingen, Kopenhag, Lüksemburg, Amsterdam ve Stockholm'e, İzmir'den de Brüksel, Roma, Milano, Toulouse, Bakü ve Londra'ya uçmaya başlayacak. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Sunexpress Dış Hatlarda 16 Yeni Noktaya Daha Uçacak

  SunExpress, 2015 yaz sezonunda İzmir ve Antalya'dan dış hatlarda 16 yeni noktaya daha uçmaya başlayacak. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Hıncal Uluç Gökhan Töre Hakkında Çarpıcı Bir Yorumda Bulundu

  Hıncal Uluç Gökhan Töre Hakkında Çarpıcı Bir Yorumda Bulundu

  Sabah Gazetesi'nin usta kalemlerinden Hıncal Uluç, geçtiğimiz haftaya damgasını vuran spor olaylarını değerlendirdi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Avrupa Otomobil Pazarı 11 Ayda Yüzde 5,5 Büyüdü

  Avrupa otomobil pazarı 2014 yılı ocak-kasım döneminde yüzde 5,5 büyüdü. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ocak - Kasım Döneminde Türkiye Otomobil Pazarı 15,3 Daraldı

  Avrupa’da otomobil pazarı 2014 yılı Ocak-Kasım döneminde yüzde 5,5 büyüdü. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  PTT Ankara Cup 2014'te 2. Gün Müsabakaları Tamamlandı

  Profesyonel Bayanlar Tenis Turnuvası PTT Ankara Cup 2014'te 2. gün müsabakaları tamamlandı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi

  Brüksel Avrupa Üniversitesi Rektörü Dönmez: ''Gelişmiş Batı ülkelerinde Müslümanlara ait din ve kültür değerlerine uygun yaşlılara hizmet verecek bakım evlerine ihtiyaç var'' Samsung Türkiye Kamu Sektörü Yöneticisi Erkul: ''Daha büyük tuşlu telefon kullanmak, ekranlardaki yazı karakterlerinin büyük kullanılması. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi

  Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi

  Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi-Medikal Turizm Derneği Başkanı İbiş: "Yaşlılarla ilişkin sorunların birçoğu yalnızlık duygularının giderilmediği için ortaya çıkıyor, bunun çözülmesinde teknoloji önemli"-Brüksel KU Leuven Üniversitesinden Prof. Dr. Broeckaert: "Artan yaşlı nüfusun daha fazla evde bakım hizmetine ihtiyacı var, bu da evde bakım hizmeti verecek personeli bulmak ve bu maliyeti karşılamak noktasında karşımıza zorluk olarak çıkacaktır" Medikal Turizm Derneği Başkanı Sinan İbiş, (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Dünyagöz Yurtdışındaki 6'ncı Hizmet Noktasını Tiflis'te Açtı

  Dünyagöz Yurtdışındaki 6'ncı Hizmet Noktasını Tiflis'te Açtı

  Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te Teşhis ve Tedavi Merkezi açan Dünyagöz, bu şubeyle birlikte yurtdışında toplam 6 noktaya ulaşmış oldu (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Başarının Yolu Almanya'da Açıldı

  ETB GROUP'un kurucusu ve CEO'su Erol Tazegül, Ankara Gazi Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra Almanya'ya giderek burada inşaat, turizm gibi farklı sektörlerde çalışmaya başladı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi

  Medikal Turizm Derneği Başkanı İbiş: ''Yaşlılarla ilişkin sorunların birçoğu yalnızlık duygularının giderilmediği için ortaya çıkıyor, bunun çözülmesinde teknoloji önemli'' Brüksel KU Leuven Üniversitesinden Prof. Dr. Broeckaert: ''Artan yaşlı nüfusun daha fazla evde bakım hizmetine ihtiyacı var, bu. (16 Aralık 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 04:09:39. #1.12#