03:3400
SON DAKİKA BEŞŞAR ESAD HABERLERİ

Son Dakika Beşşar Esad Haberleri

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu Açıklaması

  "Bu ramazan, gönlümüzün bir yarısı Suriye'de, bir yarısı Irak'ta ama bütünüyle, her anıyla iliklerimize kadar ulaşan benliğimizle ruhumuz Gazze'de" "Hiçbir yerde Gazze, Filistin davasını yalnız bırakmayacağız. Belki birileri 'tarafsız olalım' diyecek. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Şanlıurfa'daki Bombalı Saldırı

  Şanlıurfa'daki Bombalı Saldırı

  Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde konvoyu bombalı saldırıya uğrayan Belediye Başkanı Menderes Atilla, yaşananları anlattı. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Suriye'de İç Savaş

  İnsan Hakları İzleme Örgütü Ortadoğu ve Kuzey Afrika Sorumlusu Huri: "Esed, genel affı ilan etmesiyle birçok tutuklu ve aileye umut verdi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Mehmet Efe: Altından Bunca Pis Koku Gelirken BBP'yi Ağzına Alma

  Mehmet Efe: Altından Bunca Pis Koku Gelirken BBP'yi Ağzına Alma

  BBP MKYK Üyesi Mehmet Efe, Erdoğan'ın partilerine yönelik sözlerinin ardından, "Altından bunca pis koku gelirken BBP'yi ağzına alma bizi de kirletme." dedi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Öso'nun Türkmen Komutanı Karslıgil Açıklaması

  "IŞİD terör örgütü, İran, İsrail ve Esed'in yaptığı bir örgüttür. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Esad'ın Kız Kardeşinin İsviçre'ye Yerleşme Talebi Reddedildi

  Esad'ın Kız Kardeşinin İsviçre'ye Yerleşme Talebi Reddedildi

  İsviçre yüksek Mahkemesi, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın kız kardeşi Bushra - al - Assad'ın İsviçre'ye girişi ve ikamet etmesine izin vermedi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Lübnan'ın Suriye Sınırında Çatışma

  Hizbullah güçleri ve Suriye rejimine bağlı askerler ile Suriyeli muhalifler arasında çıkan çatışmalar şiddetlenerek devam ediyor. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Beşar Esad, Üçüncü Dönemi İçin Yemin Etti

  Beşar Esad, Üçüncü Dönemi İçin Yemin Etti

  Beşar Esad'ın Şam'da, devlet başkanlığı sarayındaki yemin törenine parlamento üyeleri de katıldı. Geçen ay yapılan tartışmalı seçime 10 milyon kişinin katıldığı ve Esat'ın yüzde 89 oyla birinci çıktığı açıklanmıştı (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
29.07.2014 03:34:13. #1.13#