17:2300
SON DAKİKA BEŞŞAR ESAD HABERLERİ

Son Dakika Beşşar Esad Haberleri


BEŞŞAR ESAD

Suriye Cumhuriyeti devlet başkanıdır. Baas Partisi'nin genel başkanı ve bir önceki başkan Hafız Esad'ın oğludur. Hafız Esad ölünce, boşalan başkanlık koltuğuna çok kısa bir süre vekaleten Abdülhalim Haddam oturdu.Şam Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1988 yılında mezun olan Beşşar Esad, “göz... Devamı

  Haftanın Tarihine Bakış

  Emniyet teşkilatı, 10 Nisan 1845'te kuruldu. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Suriyeli Melek ve Linda'nın Hikayesi

  Suriyeli Melek ve Linda'nın Hikayesi

  Savaşın gerçek yüzünü anlatan, insanın içini acıtan hikayeler ise semalarında savaş oyunlarının yaşandığı Yayladağı'ndan geldi. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  El Kaide'nin Ege Sorumlusu Suriye'de Öldürüldü İddiası

  İzmir'de, polis tarafından 2011 yılında terör örgütü El Kaide'ye yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınıp tutuklanan ve örgütünün Ege Bölgesi sorumlusu olduğu ileri sürülen Erdal Akpınar'ın, Suriye'de Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) saflarında girdiği çatışmada öldürüldüğü öne sürüldü. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Beşşar Esad'ın Bir Kuzeni Daha Öldürüldü

  Suriye'de devam eden çatışmalarda Devlet Başkanı Beşşar Esed'in bir kuzeni daha öldürüldü. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Sarkisyan'dan Esad'a Keseb Mektubu

  Ermenistan cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan, Suriye rejiminin lideri Beşşar Esad'a mektup göndererek, yoğun çarpışmaların ardından önceki gün muhaliflerin eline geçen Hatay sınırındaki Keseb kasabasındaki Ermeniler'in yaşamından derin endişe duyduğunu bildirdi. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Suriyeliler, Türkiye'yi Haklı Buluyor

  Hatay'da yaşayan Suriyeliler, Suriye uçağının düşürülmesinde Türkiye'nin sonuna kadar haklı olduğunu belirtirken, Esad uçaklarının Türkiye sınırını ihlal etmesini, 'Kendi ayağına sıktı' diye değerlendirdiler. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı İşler: Durduk Yere Böyle Bir Şey Yapabilir Miyiz?

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Suriye uçağının düşürülmesine ilişkin, "Bizim savaş çıkarma gibi, savaşa girme gibi bir hevesimiz yok. Biz durduk yere böyle bir şey yapabilir miyiz? (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı İşler'den, CHP'nin Suriye Uçağı İddialarına Cevap

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, CHP’nin Suriye uçağının düşürülmesinin bir seçim yatırımı olduğu iddialarına ilişkin, “Biz Beşar Esad’a seçimden önce mesaj göndererek gelin bizim sınırlarımızı ihlal mi edin dedik? (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Davutoğlu Türkiye Uluslarası Destan Yazdı

  Davutoğlu Türkiye Uluslarası Destan Yazdı

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa Valiliğini ziyaret edip şeref defterini imzaladı. (16 Mart 2014 Pazar )

   

  Suriyeli Muhaliflerin Ölüm Oyunu

  Suriyeli Muhaliflerin Ölüm Oyunu

  Suriye DHA - Suriye'de bugüne kadar yaklaşık 160 bin kişinin ölümüyle ve milyonlarca kişinin evlerinden edilmesiyle sonuçlanan 2.5 yıllık iç savaş zaman zaman ölümü hayatın bir parçası olarak kanıksayanların ilginç ölüm oyunlarına sahne oluyor. (07 Şubat 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu BM'yi Harekete Geçmeye Çağırdı

  Davutoğlu BM'yi Harekete Geçmeye Çağırdı

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Münih'te süren Güvenlik Konferansı'nda düzenlenen "Ortadoğu'ya Hangi Mevsim Geliyor? (02 Şubat 2014 Pazar )

   

  Esad'ın Başdanışmanı Şaban: Seçimler Gerçekleşmeyebilir

  Esad'ın Başdanışmanı Şaban: Seçimler Gerçekleşmeyebilir

  Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'in başdanışmanı Buseyne Şaban, yazın yapılacak olan başkanlık seçimlerinin gerçekleşmeyebileceğini belirtti. (30 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Esad Yanlıları Montrö'de Eylem Yaptı

  Esad Yanlıları Montrö'de Eylem Yaptı

  İsviçre'nin Montrö şehrinde Cenevre-2 Konferansı'nın yapıldığı yerde toplanan bir grup, Esad yönetimini destekleyen bir protesto düzenledi. (22 Ocak 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri