SON DAKİKA BİNALİ YILDIRIM HABERLERİ

Son Dakika Binali Yıldırım Haberleri


BİNALİ YILDIRIM

1955 yılında Erzincan'da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Deniz Bilimleri Fakültesi'nden mezun oldu ve aynı bölümde yüksek lisans yaptı.

1978-1993 yılları arasında Türkiye Gemi Sanayi Genel Müdürlüğü ve Camialtı Tershanesinde çeşitli kademelerde yöneticilik... Devamı

19:22
Gazeteci Baransu'nun Gözaltına Alınması Hakkındaki 2 ayrı yakalama kararı kapsamında gözaltına alınan Mehmet Baransu, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.
17:09
Mehmet Baransu Serbest Kaldı Gazeteci Mehmet Baransu, iki ayrı soruşturma kapsamında gözaltına alınarak Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’nda ifade verdi.
14:07
İzmir'de Özgener Tesis Komitesi Başkanı Oldu Eski Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu'nun yeni oluşturulan spor tesisleri ve komitesi başkanlığına getirildi.
İzmir'de Özgener Tesis Komitesi Başkanı Oldu
16:12
Binali Yıldırım'dan Bülent Arınç'a Cevap: Gücünüz 2 Kağıt Arasındadır Binali Yıldırım ve Bülent Arınç arasındaki 5 Ocak polemiği sürüyor. Yıldırım, Arınç'a "Sıfatlar kağıtla verilir, kağıtla alınır. Gücünüz iki kağıt arasındadır." dedi.
Binali Yıldırım'dan Bülent Arınç'a Cevap: Gücünüz 2 Kağıt Arasındadır
15:41
Akyazı Tünelinde Işık Göründü Trabzon'da 24 km uzunluğundaki Kanuni Bulvarının Yıldızlı ile Beşirli arasındaki bağlantısını sağlayan 2,5 km uzunluğundaki tünelin delme işlemleri tamamlandı.
Akyazı Tünelinde Işık Göründü
12:10
İkinci Göcek Tüneli'nde Işık Göründü Muğla ile Fethiye İlçesi'ni Antalya'ya bağlayan Göcek Mahallesi'nde 25 yıllığına yap-işlet-devret modeli ile yaptırılan Göcek Tüneli'nin ücretli olması nedeniyle Karayolları Antalya Bölge Müdürlüğü tarafından ücretsiz geçiş için yaptırılan yeni tünelde ışık göründü.
İkinci Göcek Tüneli'nde Işık Göründü
07:45
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir Ankara kulislerinin en çok konuşulan ismi şüphesiz MİT Müşteşarı Hakan Fidan. Fidan'ın AK Parti'den aday olacağı, Dışişleri Bakanı olarak kabineye gireceği konuşuluyor.
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir
15:44
Delican'dan Gençlere ve Kadınlara Siyaset Çağrısı AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, İzmir il kongresi öncesi yaptığı ilçe ziyaretlerine Aliağa, Menemen, Çiğli ve Karşıyaka ile devam etti.
Delican'dan Gençlere ve Kadınlara Siyaset Çağrısı
08:57
Doğu ve Güneydoğunun İlk Süt Analiz Laboratuvarı Erzincan'da Hizmete Açıldı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 2013 yılında Türkiye genelinde 5 ilde başlattığı hayvan başı sağlık ile süt analizi laboratuarı kurulması ve desteklenmesi çalışmaları Erzincan’da sonuç verdi.
Doğu ve Güneydoğunun İlk Süt Analiz Laboratuvarı Erzincan'da Hizmete Açıldı
20:40
Efkan Ala: "Torpillemelere İzin Vermeyiz" İçişleri Bakanı Ala, Erzincan'da- Bakan Ala (2): "Demokratik siyasi istikrar Türkiye'nin en önemli kazanımıdır.
Efkan Ala: 'Torpillemelere İzin Vermeyiz'
19:15
İçişleri Bakanı Ala, Erzincan'da Bakan Ala (2): "Demokratik siyasi istikrar Türkiye'nin en önemli kazanımıdır.
18:34
İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti Erzincan 5. Olağan İl Kongresi'nde İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti Erzincan 5. Olağan İl Kongresi’ne katıldı.
İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti Erzincan 5. Olağan İl Kongresi'nde
18:04
Binali Yıldırım: Yarın Bakanlar Kurulu Cumhurbaşkanı Başkanlığında Toplanacak AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, "Cumhurbaşkanımız, ben farklı bir cumhurbaşkanı olacağım, milletin sorunlarına, milletin dertlerine Fransız kalmayacağım diye ta işin en başında söylemiştir.
18:02
Erzincan Bakan Ala: Paralel Çetelerin Politikamızı Torpillemesine İzin Vermeyeceğiz Erzincan'da konuşan İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Biz ne PKK'nın provokasyonuna izin veririz ne de devlet içinde çöreklenmiş bazı çetelerin.
Erzincan Bakan Ala: Paralel Çetelerin Politikamızı Torpillemesine İzin Vermeyeceğiz
17:53
Bakan Ala: Paralel Çetelerin Politikamızı Torpillemesine İzin Vermeyeceğiz İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Biz ne PKK'nın provokasyonuna izin veririz ne de devlet içinde çöreklenmiş bazı çetelerin.
Bakan Ala: Paralel Çetelerin Politikamızı Torpillemesine İzin Vermeyeceğiz
05:20
Veysel Eroğlu: 'İski'den Yabancıları Kovdum' Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, 'Kıta Aşan Projeler-KKTC Su Temin Projesi Tanıtımı' programında, 'Kıbrıs bizim canımız feda olsun kanımız, hiç kimseye yedirtmeyiz.
Veysel Eroğlu: 'İski'den Yabancıları Kovdum'
03:28
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, “Kıta Aşan Projeler-KKTC Su Temin Projesi Tanıtımı” programında, “Kıbrıs bizim canımız feda olsun kanımız, hiç kimseye yedirtmeyiz.
23:51
"KKTC'ye En Geç, 20 Temmuz'a Kadar Su Aksın İstiyoruz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, KKTC Su Temin Projesine ilişkin, "En geç, 20 Temmuz 2015 saat 10.59'da su aksın istiyoruz." dedi.
'KKTC'ye En Geç, 20 Temmuz'a Kadar Su Aksın İstiyoruz'
22:37
KKTC Su Temin Projesi Tanıtım Programı Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "En geç, 20 Temmuz 2015 saat 10.59'da su aksın istiyoruz"
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
12:03
Azerbaycan Devlet Başkanı Aliyev Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, davetlisi olarak Türkiye'ye gelen Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev'i Cumhurbaşkanlığı Sarayında resmi törenle karşıladı.
Azerbaycan Devlet Başkanı Aliyev Ankara'da
11:44
Erdoğan'dan Aliyev'e Görkemli Karşılama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, davetlisi olarak Türkiye'ye gelen Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev'i Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resmi törenle karşıladı.
Erdoğan'dan Aliyev'e Görkemli Karşılama
10:22
Aksaray Cumhuriyet Külliyesi Oluyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Orman Çiftliği'ndeki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın isminin "Cumhurbaşkanlığı Külliyesi" olarak değiştirilebileceğinin sinyalini verdi.
Aksaray Cumhuriyet Külliyesi Oluyor
09:29
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın İsmi Değişiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Orman Çiftliği'ndeki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın isminin "Cumhurbaşkanlığı Külliyesi" olarak değiştirilebileceğinin sinyalini verdi.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın İsmi Değişiyor
16:26
Saray'da Cumhurbaşkanlığı Sofrası Kuruldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyetin ilk yıllarında başlatılan gelenek olan Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda akademisyen ve fikir insanlarıyla buluştu.
Saray'da Cumhurbaşkanlığı Sofrası Kuruldu
15:57
Yenidencumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarını ağırladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarını ağırladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarıyla buluştu.
Yenidencumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı
15:18
Cumhurbaşkanlığı Sofrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, akademisyen ve fikir insanlarıyla Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda bir araya geldi.
Cumhurbaşkanlığı Sofrası
15:00
Cumhurbaşkanı Akademisyenlerle Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, akademisyen ve fikir insanlarıyla Cumhurbaşkanlığı Sofrasında bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Akademisyenlerle Bir Araya Geldi
14:47
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarıyla buluştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı
14:43
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarını ağırladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen ve fikir insanlarıyla buluştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı
14:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akademisyen ve Fikir İnsanları ile Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Biraraya... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda fikir insanları ve akademisyenlerle bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akademisyen ve Fikir İnsanları ile Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Biraraya...
13:04
'Çankaya Sofrası'nın Adı 'Cumhurbaşkanlığı Sofrası' Olarak Değişti! Atatürk tarafından başlatılan Çankaya Sofrası geleneği, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü kabulü ile birlikte "Cumhurbaşkanlığı Sofrası" adını aldı.
'Çankaya Sofrası'nın Adı 'Cumhurbaşkanlığı Sofrası' Olarak Değişti!
12:21
Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan ile... Görüşme sonrası bir açıklama yapan Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Bakan Elvan ile yaklaşık bir saat görüştüğünü belirtti.
Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan ile...
17:45
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hastaları Ziyaret Etti Erdoğan, Liv Hospital Ankara'nın açılışını yaptı-Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "Sağlıklı bir topluma, sağlıklı bir millete layığız. Bunu da başarmak, bizim olmazsa olmaz görevimizdir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, " "Sağlıklı bir topluma, sağlıklı bir millete layığız. Bunu da başarmak, bizim olmazsa olmaz görevimizdir" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hastaları Ziyaret Etti
16:17
Erdoğan, Liv Hospital Ankara'nın Açılışını Yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Medical Park Sağlık Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Liv Hospital Ankara'nın açılışını gerçekleştirdi.
Erdoğan, Liv Hospital Ankara'nın Açılışını Yaptı
16:11
Erdoğan, Liv Hospıtal Ankara'nın Açılışını Gerçekleştirdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Liv Hospital Ankara'nın açılışını gerçekleştirdi.
15:50
Erdoğan, Liv Hospital Ankara'nın Açılışını Yaptı (2) Erdoğan, Liv Hospital Ankara'nın açılışını yaptı-Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "Sağlıklı bir topluma, sağlıklı bir millete layığız. Bunu da başarmak, bizim olmazsa olmaz görevimizdir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, " "Sağlıklı bir topluma, sağlıklı bir millete layığız. Bunu da başarmak, bizim olmazsa olmaz görevimizdir" dedi.
Erdoğan, Liv Hospital Ankara'nın Açılışını Yaptı (2)
15:29
Açılışını Cumhurbaşkanı Yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Liv Hospital Ankara’nın açılışını gerçekleştirdi.
Açılışını Cumhurbaşkanı Yaptı
15:23
Erdoğan, Liv Hospital Ankara'nın Açılışını Yaptı (1) Erdoğan, Liv Hospital Ankara'nın açılışını yaptı-Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "Sağlıklı bir topluma, sağlıklı bir millete layığız. Bunu da başarmak, bizim olmazsa olmaz görevimizdir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, " "Sağlıklı bir topluma, sağlıklı bir millete layığız. Bunu da başarmak, bizim olmazsa olmaz görevimizdir" dedi.
Erdoğan, Liv Hospital Ankara'nın Açılışını Yaptı (1)
14:43
Barajda Su Tutulmaya Başlayınca Köylülerin Evleri Yan Yattı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İzmir'in Kiraz ilçesi Karaman köyünde yaptığı Beydağ Barajı'ndan dolayı mevcut evleri su altında kalacak hak sahiplerini mağdur etti.
08:45
Sular Yükseliyor, İnşaatlar Yan Yatıyor! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın İzmir İli Kiraz İlçesi Karaman Köyünde Beydağ Barajı yapımından dolayı mevcut evleri sular altında kalacak olan hak sahipleri(Karaman Köylüleri) yine çaresiz kaldı.
17:41
Ulaştırma Bakanı Elvan: 17-25 Aralık Sürecinde Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nda Yer Alan... Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, trafiğe çözüm olacak projeler ve devam eden önemli projeler ile gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.
13:59
Düğümü Başkan Çözdü! Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, iki mahallenin yıllardır en büyük sorununu çözüme kavuşturdu.
22:57
AK Parti'li Yenice: "İzmir'de Tarih Yazacağız" AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı, Halkala İlişkiler Başkanı Aykut Yenice düzenlediği toplantıda ilçelerin Halkla İlişkiler Birim Başkanlarıyla bir araya geldi.
AK Parti'li Yenice: 'İzmir'de Tarih Yazacağız'
16:45
İzmir'de Yapılması Planlanan Statlar Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kocaoğlu: "TOKİ, Bakanlık ya da kim yapıyorsa, Yalı ve Gürsel Aksel’e stat yapmasının önünde engel yoktur"
15:12
Binali Yıldırım'ın Acı Günü İSTANBUL (İHA) – Eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın vefat eden halası Zülbiye Kılavuzoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
Binali Yıldırım'ın Acı Günü
14:49
Binali Yıldırım'ın Acı Günü Eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın vefat eden halası Zülbiye Kılavuzoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
Binali Yıldırım'ın Acı Günü
14:36
Başkan Kocaoğlu'ndan "Çifte Mesaj" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kentin gündeminde yer alan stat ve İnciraltı Planı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.
13:39
Yeni Otoyol Afyon'a 70 Kilometre Uzakta, Kent Kavşak Özelliğini Kaybedecek Afyonkarahisar’dan geçip geçmeyeceği tartışmalara neden olan Ankara- İzmir Otoyolu Projesi, şehre yaklaşık 70 kilometre mesafeden geçiyor.
13:11
Üç Kavşak Talimatı Güvenç'i Mutlu Etti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, il genelinde yapılacak üç ayrı kavşak için Bakan Elvan'dan söz aldıklarını söyledi.
Üç Kavşak Talimatı Güvenç'i Mutlu Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:52:46. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BİNALİ YILDIRIM HABERLERİ
[Hata Bildir]