SON DAKİKA BUCAK HABERLERİ

Son Dakika Bucak Haberleri

14:37
Tümsiad Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Bu yapı (paralel yapı) aynı zamanda bu aziz milletin ahlak değerlerine de suikast düzenledi.
19:11
Burdur'da Otomobiller Çarpıştı: 6 Yaralı Bucak ilçesinde otomobillerin çarpışması sonucu biri ağır 6 kişi yaralandı.
13:08
Ağar Faili Meçhul Davasında Duruşmalara Katılmak Zorunda Kalacak Faili meçhul davasında Ağar hakkında daha önce verilen bağışık tutulma (duruşmalara katılmayabilir) kararı kaldırıldı. Ağar, bundan sonra duruşmalara katılmak zorunda kalacak.
Ağar Faili Meçhul Davasında Duruşmalara Katılmak Zorunda Kalacak
14:53
Günay'dan Antalya ile İlgili TBMM Başkanlığına Soru Önergesi Eski Kültür ve Turizm Bakanı, İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Antalya ili ile ilgili TBMM Başkanlığına soru önergesi verdi.
14:33
Emrah, Bebeğini Köşe Bucak Kaçırdı Geçtiğimiz ay 30 valizle Brüksel'deki evine giden Emrah, İstanbul'a döndü. Şarkıcı dönüşte küçük bebeği Elyasa ile ilk kez objektiflere takıldı.
Emrah, Bebeğini Köşe Bucak Kaçırdı
14:45
Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır’da önemli mesajlar verdi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'da
09:33
Panelvan Otomobille Çarpıştı: Beş Yaralı Isparta’da, panelvan araçla otomobil çarpıştı.
Panelvan Otomobille Çarpıştı: Beş Yaralı
08:24
Isparta'da Feci Kaza: 5 Yaralı Isparta - Antalya karayolunda panelvanla bir otomobilin çarpışması sonucu biri ağır 5 kişi yaralandı.
Isparta'da Feci Kaza: 5 Yaralı
16:26
Bucak'ta Karne Heyecanı Bucak'taki okullarda eğitim gören 12 bin 836 öğrenci, karne alarak yarı yıl tatiline girdi.
16:25
Başarılı Öğrenciler Altınla Ödüllendirildi Bucak Emin Gülmez Ortaokulu’nda 2014 yılı birinci dönem Temel Eğitim Ortaöğretim Geçiş sınavlarında başarılı olan öğrenciler, altın ile ödüllendirildi.
Başarılı Öğrenciler Altınla Ödüllendirildi
22:43
Hayırsever Hüseyin Türker Vefat Etti Bucak’lı hayır sever Hüseyin Türker bu gün akşam saatlerinde 85 yaşında vefat etti.
Hayırsever Hüseyin Türker Vefat Etti
16:02
Geri Dönüşüm Kampanyası ile Engelli Tuvaleti Malzemeleri Alındı Burdur’un Bucak ilçesinde bulunan MAKÜ Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk tarafından başlatılan "Geri Dönüşüm Malzemesi İle Okullara Engelli WC Malzeme Bağışı Kampanyası" kapsamında Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu’na 10 tane engelli tuvaleti malzemesi alındı.
Geri Dönüşüm Kampanyası ile Engelli Tuvaleti Malzemeleri Alındı
15:42
Türkiye Güreş Federasyonu'ndan Minik Güreşçilere Eşofman Hediyesi Türkiye Güreş Federasyonu tarafından minik güreşçilere gönderilen eşofmanlar, Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu tarafından dağıtıldı.
13:13
Işid'den İslami Olmayan Çalgı Çalan Müzisyenlere Kırbaç ve Sopa Cezası Suriye'nin Halep kenti yakınlarındaki Bucak kasabasında iki müzisyen İslami kurallara uymayan müzik aleti çaldıkları gerekçesiyle Irak-Şam İslam Devleti (IŞİD) militanları tarafından 90 kırbaç cezasına çarptırıldı.
Işid'den İslami Olmayan Çalgı Çalan Müzisyenlere Kırbaç ve Sopa Cezası
11:37
Korkuteli Jandarma Tonaj Uygulamasına Devam Ediyor Antalya’nın Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim Komutanlığı ekipleri, yük kamyonlara tonaj uygulaması yaptı.
Korkuteli Jandarma Tonaj Uygulamasına Devam Ediyor
10:52
'İslami Olmayan' Çalgı Çalan Müzisyenlere, Kırbaç ve Sopa Cezası! Suriye'de Bucak kasabasında iki müzisyen "İslami kurallara uymayan" çalgı çaldıkları için IŞİD militanları tarafından, herkesin içinde 90 kırbaçla cezalandırıldı.
'İslami Olmayan' Çalgı Çalan Müzisyenlere, Kırbaç ve Sopa Cezası!
22:43
Türkiye Güreş Federasyonu Minik Güreşçileri Sevindirdi Türkiye Güreş Federasyonu tarafından gönderilen güreş eşofmanları, şort ve tişörtler Bucak Belediye Güreş Takımındaki minik güreşçilere ve milli güreşçilere dağıtıldı.
Türkiye Güreş Federasyonu Minik Güreşçileri Sevindirdi
17:10
Kürt Siyasetçi: Kandil, Selahattin Demirtaş'a Tuzak Kurdu Kürt siyasetçi Yaşar Kaya, Kandil'in Kobani olaylarında Demirtaş'a komplo kurduğunu söyleyerek "Baydemir'in başını gelenler, Demirtaş'ın da başına gelebilir." dedi.
Kürt Siyasetçi: Kandil, Selahattin Demirtaş'a Tuzak Kurdu
12:53
Suriye'de Türkmenler Tarafından 'Sultan Abdulhamid Han Tugayı' Kuruldu Suriye’de Esad ve destekçilerine karşı savaşan Bayır-Bucak Türkmenleri, Sultan Abdülhamid Han Tugayı’nı kurdu.
Suriye'de Türkmenler Tarafından 'Sultan Abdulhamid Han Tugayı' Kuruldu
12:07
Türkmenlerden Sultan Abdülhamid Han Tugayı Suriye’de Esad ve destekçilerine karşı savaşan Bayır-Bucak Türkmenleri, Sultan Abdülhamid Han Tugayı’nı kurdu.
Türkmenlerden Sultan Abdülhamid Han Tugayı
11:06
Artık "Aman Ormancı" Değil "Canım Ormancı" Diyorlar Muğla'da orman alanlarının arıcılara açılması, çam balı üretimini arttırdı.
Artık 'Aman Ormancı' Değil 'Canım Ormancı' Diyorlar
11:10
Türkiye'nin Doğal Zenginlikleri Yabancıların Kıskacında Doğa Koruma ve Milli Parklar 6. Bölge Müdürü Yılmaztürk: "Turistik doğa turları adı altında farklı ülkelerden gelen bazı insanlar, maalesef turistik değil, ülkemizin sahip olduğu doğal zenginliklerin peşindeler" "Gerek alanlarda gerekse havalimanlarında çok sayıda insanı çeşitli bitki ve böcek türlerini.
16:46
Davutoğlu: Beni Özellikle Muğla Başbakanı Olarak Görün Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti’nin 12 yıllık başarı hikâyesini dünyadaki karanlık odakların çekemediğini belirterek, "Gayri safi milli hasılasını dört kat büyüten, kendisi büyüdüğü gibi dünyaya en fazla insani yardım yapan ülke oldu Türkiye Cumhuriyeti Devleti.
21:27
Kestel Ovası Sular Altında Burdur’un Bucak ilçesine etkili olan sağanak yağış nedeniyle Kestel ovasında binlerce dönüm ekili alan sular altında kaldı.
Kestel Ovası Sular Altında
21:13
Kestel Ovası Sular Altında Burdur’un Bucak ilçesine etkili olan sağanak yağış nedeniyle Kestel ovasında binlerce dönüm ekili alan sular altında kaldı.
Kestel Ovası Sular Altında
15:19
Sürgündeki Kürt Parlamentosu" Davası Ankara 8. Ağır Ceza Mahkemesi, şimdiye kadar savunmaları alınamayan ve halen yurtdışında bulunan 21 sanığa, 4 ay süreyle daha "tutuklanmama güvencesi" verdi.
14:01
AK Parti Bucak Kadın Kolları Kongresi Yapıldı AK Parti Bucak Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi yapıldı.
AK Parti Bucak Kadın Kolları Kongresi Yapıldı
17:04
Burdur'da İki Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı Bucak ilçesindeki kazada bir imam, köy muhtarı, muhtarın eşi ve doktor olan 2 kızı ile aynı araçta bulunan Ağlasun Devlet Hastanesi Başhekimi yaralandı.
14:28
Cenaze Dönüşü Kaza: 7 Yaralı Burdur’un Bucak ilçesi yakınlarında cenazeden dönen imamın kullandığı otomobilin bir başka otomobille çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
Cenaze Dönüşü Kaza: 7 Yaralı
12:38
Türk Dünyası Ortaklıklarını Geliştirmelidir! 38 kurum ve kuruluş tarafından uluslararası çatı örgütü olarak kurulan Türk Dünyası Sivil Toplum Platformu (Türk STP) ikinci yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.
Türk Dünyası Ortaklıklarını Geliştirmelidir!
10:26
Hurdaya Dönen Otomobilden Burunları Bile Kanamadan Çıktılar Adana Kozan'da meydana gelen trafik kazasında yoldan çıkarak ters dönen otomobilden sürücü ve yolcu burnu bile kanamadan çıktı.
Hurdaya Dönen Otomobilden Burunları Bile Kanamadan Çıktılar
12:35
Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Burdur'a 2 Milyon 308 Bin Lira Ödenek AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur ve ilçelerinde yapımı devam eden ve başlama aşamasındaki tesisler için Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2 milyon 308 bin lira ödenek gönderildiğini bildirdi.
11:46
Burdur Burdur'da Onaç Baraj Göleti Buz Tuttu Burdur'da Onaç Baraj Göleti buz tuttu BURDUR'un Bucak İlçesi'nde etkisini sürdüren soğuk hava Onaç Baraj Göleti'nin donmasına neden oldu.
Burdur Burdur'da Onaç Baraj Göleti Buz Tuttu
10:20
Burdur'da Onaç Baraj Göleti Buz Tuttu Burdur'un Bucak ilçesinde etkisini sürdüren soğuk hava Onaç Baraj Göletinin donmasına neden oldu.
Burdur'da Onaç Baraj Göleti Buz Tuttu
16:32
Bucak'ta Baraj Gölü Buz Tuttu Burdur’un Bucak ilçesinde Onaç Baraj Gölü buz tuttu.
15:18
Afad'ın 5. Yıl Etkinliği Başbakan Davutoğlu: (2) "O günlerden bugünlere bir yüzyıl geçmedi, sadece 12 yıl geçti ama o gün 1 milyar dolarlık kredi için uzun müzakereler yapan, talepte ve ricada bulunan ülkenin yerinde, bugün hamd olsun 1 yılda 3.5 milyar dolara varan insanı yardım yapabilen, gayri safi milli hasılasına oran itibariyle.
13:13
Burdur'da Kar Yağışı Burdur'da etkili olan kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
01:29
Eğitime Kar Engeli Olumsuz hava şartları nedeniyle Kocaeli ve Burdur'da eğitime bir gün ara verildi.
01:11
Eğitime Kar Engeli Burdur'da olumsuz hava şartları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
17:13
Dikili'nin Doğal Güzellikleri Dünya Ekranlarına Yansıdı "Yeşil Doğa", programının bu haftaki bölümünde Dikili ilçesinin eşsiz güzellikleri ekrana getirilerek tüm dünyaya tanıtıldı.
16:25
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Öğrencilere Eşofman Hediye Etti Burdur’un Bucak ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası, ilköğretim okullarında ihtiyaç sahibi öğrencilere eşofman hediye etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Öğrencilere Eşofman Hediye Etti
14:03
Dikili'nin Doğal Güzellikleri Ekranlarda CNN Türk TV ekranlarında ilgiyle takip edilen, usta gazeteci Güven İslamoğlu’nun hazırlayıp sunduğu, “Yeşil Doğa”, programının bu haftaki bölümünde Dikili ilçesinin eşsiz güzellikleri ekrana getirilerek tüm dünyaya tanıtıldı.
Dikili'nin Doğal Güzellikleri Ekranlarda
18:31
Davutoğlu: "Biz Derse Başladık mı Hepsi Dinleyecek" AK Parti Osmaniye 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Biz derse başladık mı, biz konuşmaya başladık mı hepsi dinleyecek.
Davutoğlu: 'Biz Derse Başladık mı Hepsi Dinleyecek'
17:26
AK Parti Osmaniye 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Biz derse başladık mı, biz konuşmaya başladık mı hepsi dinleyecek.
17:11
Başbakan Davutoğlu Mersin'de (3) Pilav DAĞITTI, HALAY ÇEKTİ Başbakan Davutoğlu, Osmaniye'de Çukurova Yörük Türkmenler Derneği ile Hoca Yesevi Konfederasyonu'nun birlikte organize ettiği Yörük Şöleni'ne katıldı.
Başbakan Davutoğlu Mersin'de (3)
16:00
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: - "Bu dönemde artık medeniyet belediyeciliğini ve medeniyet tasavvurunu merkeze alan bir belediyecilik anlayışını bütün şehirlerimize göstereceğiz, yaşatacağız"- "(TÜSİAD Başkanı Dinçer'in açıklaması) Sen 'Cumhurbaşkanını muhatap almam' diyorsun, bu millet Cumhurbaşkanını ilk turda yüzde 52 ile seçmiş, sen muhatap alsan ne almasan ne? AK Parti'nin muhatabı millettir, seçilmiş Cumhurbaşkanımızın muhatabı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül
15:28
AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Bu dönemde artık medeniyet belediyeciliğini ve medeniyet tasavvurunu merkeze alan bir belediyecilik anlayışını bütün şehirlerimize göstereceğiz, yaşatacağız" "(TÜSİAD Başkanı Dinçer'in açıklaması) Sen 'Cumhurbaşkanını muhatap almam' diyorsun, bu millet Cumhurbaşkanını.
16:13
Kırklareli'nde 7 Evin Yandığı Yangında İhmal İddiası AK Parti Kırklareli Milletvekili Gürşan: "İtfaiye araçlarındaki suyun donması nedeniyle yangına zamanında müdahale edilemedi"
10:04
Yangında 7 Ev Kullanılamaz Hale Geldi Kırklareli'nde yangın- Lüleburgaz ilçesinde çıkan yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde çıkan yangında 7 ev kullanılamaz duruma geldi.
Yangında 7 Ev Kullanılamaz Hale Geldi
09:08
Kırklareli'nde Yangın Lüleburgaz ilçesinde çıkan yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi.
Kırklareli'nde Yangın
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 15:08:25. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BUCAK HABERLERİ
[Hata Bildir]