SON DAKİKA BUCAK HABERLERİ

Son Dakika Bucak Haberleri

 • 10:43 En Çok Çocukla Aynı Anda Diş Fırçalama Rekoru En Çok Çocukla Aynı Anda Diş Fırçalama Rekoru Burdur Valiliği koordinasyonunda, Burdur Belediyesi, Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü ve Burdur Halk Sağlığı Müdürlüğü iş birliği ile diş fırçalama konusunda farkındalık yaratmak amacıyla 10 ilçe ve Burdur merkezdeki binlerce çocuk, Türk bayrağı koreografisinde aynı anda diş fırçalayarak ’En Çok Çocukla (11 Yerde) Aynı Anda Diş Fırçalama’ rekoru gerçekleştirecek.
 • 11:58 Burdur 'Da Bir Ayda 229 Şüpheli Gözaltına Alındı Burdur 'Da Bir Ayda 229 Şüpheli Gözaltına Alındı Burdur İl Jandarma Komutanlığı tarafından Nisan ayı raporu paylaşıldı.
 • 10:24 Akyürek'in Kızı Dünya Evine Girdi Akyürek'in Kızı Dünya Evine Girdi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek’in kızı Merve Akyürek Hankaş ile Makine Mühendisi Murat Ozan Hankaş yaklaşık bini aşkın kişinin katıldığı törenle dünya evine girdi.
 • 20:54 6 İlde Elektrik Kesintisi Yaşanacak Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle 6 ilde elektrik kesintisi uygulanacağını açıkladı.
 • 17:23 Burcu Çetinkaya, Doğum İçin Gün Sayıyor Burcu Çetinkaya, Doğum İçin Gün Sayıyor Burcu Çetinkaya, bir alışveriş merkezinde karnı burnunda görüntülendi. 7 aylık hamile olan milli rallici "Bu yıl artık bebek arabası ile yarışırım." dedi.
 • 18:22 Başkent'te Elektrik Kesintisi Ankara’da planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında bazı mahallelerde elektrik kesintisi yaşanacak.
 • 16:05 Burdur Bakan Yardımcısı Tüfekci: Burdur'a 897 Milyon Liralık Yatırım Yapıldı Burdur Bakan Yardımcısı Tüfekci: Burdur'a 897 Milyon Liralık Yatırım Yapıldı Bakan Yardımcısı Tüfekci: Burdur'a 897 milyon liralık yatırım yapıldıOrman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Burdur'a 897 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi.
 • 14:09 Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Tüfekci Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Tüfekci GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci'nin açıklamaları Valilik ziyaretinden görüntü Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Tüfekci: "Bakanlık olarak 2003'ten 2015'e kadar yaklaşık 897 milyon liralık yatırımı Burdur'a kazandırdık" Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Burdur'a 2003'ten 2015'e kadar yaklaşık 897 milyon liralık yatırım yaptıklarını bildirdi.
 • 13:33 Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Tüfekci Burdur'da Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Tüfekci Burdur'da Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Burdur'a geldi.
 • 12:59 Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Tüfekci Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Burdur'a 2003'ten 2015'e kadar yaklaşık 897 milyon liralık yatırım yaptıklarını bildirdi.
 • 14:10 Burcu Çetinkaya Bucak Co-Pilot Koltuğunda Burcu Çetinkaya Bucak Co-Pilot Koltuğunda Ünlü ralli pilotu Burcu Çetinkaya Bucak, KAYRA Tekstil ile birlikte Anneler Günü'nün en şanslı annesine unutulmaz bir gün yaşatacak.
 • 23:53 Direnişin Adı Türkmen Dağı" Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı İstanbul Şubesince "Direnişin Adı Türkmen Dağı" etkinliği düzenlendi.
 • 11:30 Cinayette Kullandığı Uzun Namlulu Silahla Yakalandı Cinayette Kullandığı Uzun Namlulu Silahla Yakalandı Van'da bir ay önce Şabaniye Mahallesi'nde uzun namlulu silahla öldürülen Celal Bucak'ın katil zanlısı A.Ş., polis tarafından operasyonla yakalandı.
 • 09:58 Murat Boz'dan Saç İtirafı: Sanayide Yaptırmış Gibiyim Murat Boz'dan Saç İtirafı: Sanayide Yaptırmış Gibiyim Katıldığı programda 2007 yılında çekilen eski görüntüleri ekrana gelen Murat Boz "Saçları Maslak Sanayi'de yaptırmış gibiyim. Çok şaşırdım." dedi.
 • 19:32 MHP'li Oğan: HDP'ye Göre Şekil Almak Devri Artık Kapanmıştır MHP'li Oğan: HDP'ye Göre Şekil Almak Devri Artık Kapanmıştır MHP Genel Başkan adayı Oğan, "HDP'ye göre şekil almak devri artık kapanmıştır. Bundan sonra AKP, CHP, HDP bize göre şekil alacak" dedi.
 • 22:10 Eskişehir Meral Akşener Hiçbirimiz Paralel Değiliz Eskişehir Meral Akşener Hiçbirimiz Paralel Değiliz Meral Akşener Hiçbirimiz paralel değilizMHP'nin genel başkan adaylarından Meral Akşener, Bize paralel diyenlere sesleniyorum.
 • 16:01 Diyarbakır'da 23 Nisan, Yoğun Güvenlik Önlemi Altında Kutlandı Diyarbakır'da 23 Nisan, Yoğun Güvenlik Önlemi Altında Kutlandı Diyarbakır'da 23 Nisan, yoğun güvenlik önlemi altında kutlandıCanan ALTINTAŞ-Serdar SUNAR/DİYARBAKIR,(DHA)DİYARBAKIR'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olağanüstü güvenlik önlemleri altında coşkuyla kutlandı.
 • 13:18 Minik Bakanlardan "Müzikli" Bakanlar Kurulu Başbakan Ahmet Davutoğlu, koltuğunu ilkokul öğrencisi Reyhan Nur Ünlü'ye devretti.
 • 00:08 Başbakan Davutoğlu Konya'da Başbakan Davutoğlu Konya'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, İslam Dünyası Turizm Başkenti Konya Tanıtım Programı ve Kutlu Doğum Özel Programı için memleketi Konya’ya geldi.
 • 17:36 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Pazarcık ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kaymakam, belediye başkanı ve ilçe jandarma komutanının koltuklarına öğrenciler oturdu.
 • 15:57 Uzundere İlçe Müftülüğü Bayır Bucak Türkmenlerini Unutmadı Uzundere İlçe Müftülüğü Bayır Bucak Türkmenlerini Unutmadı Uzundere İlçe Müftülüğü tarafından Bayır bucak Türkmenlerine, yönelik başlatılan ‘Şimdi yaraları sarma zamanı’ adlı kampanya devam ediyor.
 • 19:30 Tezcan: Tezcan: "Ergenekon Davası Çöktü" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP MYK toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın açıklamaları CHP MYK toplantısı Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Şimdi iktidarıyla, muhalefetiyle TBMM'de bir yeni adım atmak zorundayız. Ergenekon ve Balyoz sürecindeki bütün hak kayıplarını ve mağduriyetleri giderecek yasal değişiklikleri derhal hayata geçirmek zorundayız" "(Karaman'daki istismar davası) Davanın tacizci açısından bitmiş olması, buna fırsat yaratanlar, bunun diğer sorumluları açısından kapandığı anlamına gelmemelidir" "Bundan önce ne söylediysek, aynı yerdeyiz.
 • 18:04 CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Şimdi iktidarıyla, muhalefetiyle TBMM'de bir yeni adım atmak zorundayız. Ergenekon ve Balyoz sürecindeki bütün hak kayıplarını ve mağduriyetleri giderecek yasal değişiklikleri derhal hayata geçirmek zorundayız." dedi.
 • 17:40 Ergenekon ve Balyoz Sürecindeki Bütün Hak Kayıpları TBMM'de Giderilmeli Ergenekon ve Balyoz Sürecindeki Bütün Hak Kayıpları TBMM'de Giderilmeli" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, TBMM’nin, Ergenekon ve Balyoz sürecindeki bütün hak kayıplarını ve mağduriyetleri gidecek yasal değişiklikleri derhal hayata geçirmek zorunda olduğu çağrısında bulundu.
 • 16:40 CHP'li Tezcan'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 23 Nisan resepsiyonunun iptal edilmesine ilişkin değerlendirmede bulunarak, "Resepsiyonun iptal edilmesi tutumu parti yönetimimizce kesinlikle kabul edilemez" dedi.
 • 10:08 BAKA Genç Girişimcileri bilgilendirdi Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), sürdürülebilir kalkınma hedefiyle proje hazırlama kapasitesinin arttırılması için bilgilendirme ve eğitim çalışmalarını sürdürüyor.
 • 22:39 Fransa'da Market Sahibi Kadın, Soyguncuyu Köşe Bucak Kaçırttı Fransa'da Market Sahibi Kadın, Soyguncuyu Köşe Bucak Kaçırttı Fransa'da bir marketi soymak için giren adamı, market sahibi kadın, tekme tokat dövdü. Soygun girişimi güvenlik kameralarına da saniye saniye yansıdı.
 • 16:37 Biga'dan Bayır Bucak Türkmenlerine Yardım Çanakkale'nin Biga ilçesinde Bayırbucak Türkmenlerine bir tır yardım gönderildi.
 • 02:02 Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Temel Atma Töreninde Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Temel Atma Töreninde GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun konuşması Temel atma töreni detayları Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Tekirdağ'da Bakan Müezzinoğlu: "Biz AK Parti olarak 13 yıldır gece gündüz çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz ve inşallah, cumhuriyetin kuruluşunun 100. yıl dönümünde, bu ülkeyi ve bu milleti bize vasiyet olarak bırakılan o cümlenin hakkını verecek şekilde, muasır medeniyet seviyesinin üzerindeki o hedefe bu ülkeyi ve bu milleti, taşıyacağız" Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti olarak 13 yıldır gece gündüz çalıştıklarını ve buna devam edeceklerini belirterek, "inşallah, cumhuriyetin kuruluşunun 100. yıl dönümünde, bu ülkeyi ve bu milleti bize vasiyet olarak bırakılan o cümlenin hakkını verecek şekilde, muasır medeniyet seviyesinin üzerindeki o hedefe bu ülkeyi ve bu milleti, taşıyacağız" dedi.
 • 20:18 Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Tekirdağ'da Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti olarak 13 yıldır gece gündüz çalıştıklarını ve buna devam edeceklerini belirterek, "inşallah, cumhuriyetin kuruluşunun 100. yıl dönümünde, bu ülkeyi ve bu milleti bize vasiyet olarak bırakılan o cümlenin hakkını verecek şekilde, muasır medeniyet seviyesinin üzerindeki o hedefe bu ülkeyi ve bu milleti, taşıyacağız" dedi.
 • 12:16 Burdur Jandarmasından 19 Personel, 4 Özel Timle Operasyon Burdur Jandarmasından 19 Personel, 4 Özel Timle Operasyon Burdur İl Jandarma Komutanlığı, Bucak ilçesindeki hırsızlık olaylarını aydınlatmak için 19 personel ve 4 özel ekiple Antalya’da üç adrese eş zamanlı operasyon yaptı, 16 faili meçhul hırsızlık olayını aydınlattı.
 • 10:43 Muhammed Demirci: Erken Şöhreti Ben İstemedim Muhammed Demirci: Erken Şöhreti Ben İstemedim 2. Lig ekiplerinden İstanbulspor'da forma giyen Muhammed Demirci, "'Keşke televizyona erken çıkmasaydın' diyorlar. Elimde olsaydı kameraların karşısında oynamak istemezdim." dedi.
 • 23:45 Başkent Zabıtasından Seyyar Satıcı Operasyonu Başkent Zabıtasından Seyyar Satıcı Operasyonu Ankara’da zabıta ekipleri, sağlıksız gıda satan seyyar satıcılara yönelik operasyon yaptı.
 • 15:27 Bayır-bucak Türkmenleri İçin Kırşehir'den 45. Tır Yola Çıktı Bayır-Bucak Türkmenleri için başlatılan yardım kampanyasında Kırşehir’den 45. Yardım TIR’ı yola çıktı.
 • 10:48 Teog Stresine Miniatürk'te Ara Verdiler Teog Stresine Miniatürk'te Ara Verdiler Zeytinburnu Bilgi Evi üyeleri, yaklaşan TEOG sınavının stresini Miniatürk gezisiyle üzerlerinden attı.
 • 10:44 TEOG Stresine Miniatürk'te Ara Verdiler TEOG Stresine Miniatürk'te Ara Verdiler Zeytinburnu Bilgi Evi üyeleri, yaklaşan TEOG sınavının stresini Miniatürk gezisiyle üzerlerinden attı.
 • 15:00 Odunpazarı Kent Konseyi Kültür Sanat Çalışma Grubu'ndan Özel Program Odunpazarı Kent Konseyi Kültür Sanat Çalışma Grubu'ndan Özel Program Odunpazarı Kent Konseyi Kültür Sanat Çalışma Grubu, Eskişehir’in Deliklitaş Mahallesi’nde bulunan Odunpazarı Kent Konseyi’nde, ES TV’deki ’’Köşe Bucak Hikâyeler’’ program yapımcısı Tevfik Eriş’i kabul etti.
 • 14:11 7 İlde Elektrik Kesintisi 7 İlde Elektrik Kesintisi Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı ilçelerinde 13 Nisan Çarşamba günü planlı bakım sebebiyle elektrik kesintisi yapılacak.
 • 13:50 Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıl Dönümü Elbistan ve Pazarcık ilçelerinde, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. yıl dönümü nedeniyle tören düzenlendi.
 • 13:31 Taraftar, Bucak'ı Unutmadı Taraftar, Bucak'ı Unutmadı Urfaspor taraftarları, Umre ziyaretini tamamlayarak yurda dönen Urfaspor Kulübü Eski Başkanlarından Fatih Bucak'ı ziyaret etti.
 • 13:22 Çarşamba Gününe Dikkat! 7 İlde Elektrik Kesintisi Çarşamba Gününe Dikkat! 7 İlde Elektrik Kesintisi Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı ilçelerinde 13 Nisan Çarşamba günü planlı bakım sebebiyle elektrik kesintisi yapılacak.
 • 15:46 Karagül 117. Yeni Bölüm Fragmanında Kendal Köşeye Sıkışıyor - İzle Karagül 117. Yeni Bölüm Fragmanında Kendal Köşeye Sıkışıyor - İzle Karagül 117. bölüm fragmanı yayınlandı.
 • 10:46 6 İlde Elektrik Kesilecek 6 İlde Elektrik Kesilecek Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 12 Nisan 2016 tarihlerinde enerji verilemeyecek yerler ise şöyle: "Ankara İli Çankaya İlçesine 09: 00 - 17: 00 Saatleri Arasında Bakım Çalışması Nedeniyle Bademlidere Mahallesi 263 - 259 Sokak/Sokaklarına Enerji Verilemeyecektir.
 • 10:35 6 İl Karanlığa Gömülecek! Elektrikler Kesiliyor 6 İl Karanlığa Gömülecek! Elektrikler Kesiliyor Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre; 12 Nisan 2016 tarihinde Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Zonguldak ve Kırıkkale'ye elektrik verilemeyecek.
 • 17:56 Hakan Ünsal: Fatih Terim Galatasaray'ın Başına Geçecek Hakan Ünsal: Fatih Terim Galatasaray'ın Başına Geçecek Spor yorumcusu Hakan Ünsal, Fatih Terim'in Avrupa Şampiyonası'ndan sonra Galatasaray'ın başına geçeceğini söyledi.
 • 04:38 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Açıklaması MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Son terörist teslim alınana, son hendek kapatılıp, son barikat yıkılana kadar bu aziz vatan köşe bucak temizlenmeli, hainlerden arınmalıdır.
 • 23:58 Devlet Bahçeli: Evleri Tuzaklayan Canilere İlk Defa Rastladık Devlet Bahçeli: Evleri Tuzaklayan Canilere İlk Defa Rastladık MHP lideri Bahçeli, "Barikat dikip evleri bombayla tuzaklayan canilere ilk defa rastladık. İşkence ne zaman bitecek? Bu fitne kuyusu daha ne kadar açık kalacak?" dedi.
 • 23:34 MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda, terör ile ilgili olarak "taş üstünde taş, baş üstünde baş bırakılmasın" dediğini anımsatarak, son terörist teslim alınana, son hendek kapatılıp, son barikat yıkılana kadar Türkiye'nin köşe bucak temizlenmesini ve hainlerden arındırılmasını istedi.
 • 15:16 Yıldırım'da Temizlik Seferberliği Yıldırım'da Temizlik Seferberliği Yıldırım Belediyesi, ilçede temizlik seferberliği başlattı.
 • 14:38 Cadde ve Sokakların Temizliğine 'YILDIRIM' Özen Cadde ve Sokakların Temizliğine 'YILDIRIM' Özen Yıldırım Belediyesi, hayata geçirdiği temizlik hizmetleri ile ilçe sakinlerine sağlıklı bir şehirde yaşama imkânı sağlamak için, 659 kişilik temizlik ordusuyla haftanın her günü çalışıyor.