06:1000
SON DAKİKA BULDAN HABERLERİ

Son Dakika Buldan Haberleri

  Çoban Sır Ölümünü Arabadan Düşen Parçalar Aydınlattı

  İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, beş gün süren çalışma sonucu, yol kenarında ölmüş halde bulunan çobanın, trafik kazasına kurban gittiğini belirledi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Buldanlılar Kum Ocağına 'Hayır' Dedi

  Buldanlılar Kum Ocağına 'Hayır' Dedi

  Denizli'nin Buldan İlçesi'nde Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından iki gölet ve bir su iletim kanalında kullanılmak üzerine kum çıkartılması için Doğan Mahallesi'nde açılması planlanan ocak için yapılan halk oylamasında vatandaşlar olumsuz görüş bildirdi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Buldan'da Mahalleli, Kum Ocağı İçin Sandığa Gidecek

  Denizli Buldan'da, yapılan Yenicekent iletim kanalında kullanılması için bir mahallede açılması planlanan kum ocağıyla ilgili kararı mahalle halkı sandıkta verecek. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

  Önder: 'Öcalan'ın Dışında Hiçbir Mekanizma Bu Heyete Müdahale Edemez'

  Önder: "Öcalan'ın Dışında Hiçbir Mekanizma Bu Heyete Müdahale Edemez"

  HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, İmralı Adası’na gidecek heyeti Abdullah Öcalan’ın belirlediğini, Öcalan’ın dışında hiçbir mekanizmanın bu heyete müdahalede bulunamayacağını söyledi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Hdp Heyeti'nin Çözüm Süreci Açıklamaları

  Hdp Heyeti'nin Çözüm Süreci Açıklamaları

  HDP Grup Başkanvekili Buldan:"Bir süredir kesintiye uğramış olan diyalog sürecinin, dün itibariyle heyetimizin Çözüm Kurulu’nda yer alan yetkililerle yapmış olduğu bazı temas ve görüşmeler sonucu, sürecin kaldığı yerden devam etmesi konusunda karşılıklı bir irade ortaya çıktığı izlenimini belirtmek. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Hdp Heyetinin Çözüm Süreci Açıklamaları (1)

  Hdp Heyetinin Çözüm Süreci Açıklamaları (1)

  HDP Heyeti'nin Çözüm Süreci açıklamaları (1)-HDP Grup Başkanvekili Buldan: "Bir süredir kesintiye uğramış olan diyalog sürecinin, dün itibariyle heyetimizin Çözüm Kurulu'nda yer alan yetkililerle yapmış olduğu bazı temas ve görüşmeler sonucu, sürecin kaldığı yerden devam etmesi konusunda karşılıklı bir irade ortaya çıktığı izlenimini belirtmek isteriz"TBMM (AA) - HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, "Bir süredir kesintiye uğramış olan diyalog sürecinin dün itibariyle heyetimizin Çözüm (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Buldan "Sertifikalı Kestaneyle" Adından Söz Ettirecek

  Denizli'nin Buldan ilçesinde üretilen, iriliği ve lezeti nediniyle iç ve dış piyasadan her geçen yıl daha fazla talep edilen "sertifikalı Buldan kestanesi"nin önemli bir ihracat ürünü olacağı belirtildi Denizli Ziraat Odası Başkanı Gemici: "Önümüzdeki yıllarda Buldan'ın kestanesiyle adından sıkça söz. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Çözüm Süreci Devam Ediyor

  Çözüm Süreci Devam Ediyor

  HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, İmralı Heyeti ile Çözüm Kurulu arasında dün gerçekleşen görüşme sonrasında çözüm sürecinin kaldığı yerden devam etmesi konusunda karşılıklı bir iradenin ortaya çıktığını söyledi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Hdp: Diyalog Sürecinin Devam Etmesi Konusunda Karşılıklı İrade Ortaya Çıktı (1)

  Hdp: Diyalog Sürecinin Devam Etmesi Konusunda Karşılıklı İrade Ortaya Çıktı (1)

  Hdp Grup Başkanvekili Pervin Buldan, 'Çözüm sürecinin' devam ettiğini belirterek, "Bir süredir kesintiye uğramış olan diyalog sürecinin dün itibariyle heyetimizin çözüm kurulunda yer alan yetkililerle yapmış olduğu bazı temas ve görüşmeler sonucu sürecin kaldığı yerden devam etmesi konusunda karşılıklı bir irade ortaya çıktığını da belirtmek isteriz" dedi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  HDP: Çözüm Süreci Devam Ediyor

  HDP: Çözüm Süreci Devam Ediyor

  HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, "Bazı temas ve görüşmeler sonucu çözüm sürecinin kaldığı yerden devam etmesine karar verildi." dedi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Yırca'nın Kesilen Zeytinleri, Buldan'da Yeşerecek

  Yırca'nın Kesilen Zeytinleri, Buldan'da Yeşerecek

  Denizli'nin Buldan İlçesi Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gülbay, Manisa'nın Soma ilçesine bağlı Yırca Köyü'nde 6 bin zeytin ağacının kesilmesi nedeniyle kampanya başlatıp, Buldan'da 6 bin zeytin fidanı dikeceklerini söyledi. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Manisa'da Trafik Kazası: 2 Yaralı

  Sarıgöl'de park halindeki tıra arkadan çarpan otomobildeki 2 kişi yaralandı. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  HDP, 'İmralı' İçin Bakanlıktan Haber Bekliyor

  HDP, 'İmralı' İçin Bakanlıktan Haber Bekliyor

  Bir hafta önce Abdullah Öcalan ile görüşmek için Adalet Bakanlığı'na başvuruda bulunan HDP heyeti hâlâ yanıt bekliyor. HDP'li Pervin Buldan, "Bir kaç gün daha beklemeyi planlıyoruz" dedi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Tır'a Çarpan Otomobilde 2 Kişi Yaralandı

  Tır'a Çarpan Otomobilde 2 Kişi Yaralandı

  Manisa'nın Sarıgöl'de 22 yaşındaki Basri Coşkuner yönetimindeki içi ve bagajında yaş üzüm bulunan otomobil, yol kenarında park halindeki tıra arkadan çarptı. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Sarıgöl'de Trafik Kazası: 2 Yaralı

  Sarıgöl'de Trafik Kazası: 2 Yaralı

  Sarıgöl'de park halindeki tıra arkadan çarpan otomobildeki 2 kişi yaralandı. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Hdp Haber Bekliyor

  Hdp Haber Bekliyor

  Bir hafta önce Abdullah Öcalan ile görüşmek için Adalet Bakanlığı'na başvuruda bulunan HDP heyeti hâlâ yanıt bekliyor. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Sarayköy'de Havyan Yüklü Kamyon Devrildi

  Sarayköy'de Havyan Yüklü Kamyon Devrildi

  Denizli'nin Sarayköy ilçesinde, büyükbaş havyan yüklü kamyonun devrilmesiyle yaralanan 4 inek yol ortasında kesildi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Türkiye Satranç Şampiyonası

  Denizli'de devam eden şampiyonada, sporcular çocuklarla gösteri maçı yaptı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Hdp Grup Başkanvekili Buldan Açıklaması

  "Kaygımız şundandır; süreç zamana yayıldıkça provokasyona açık zemin oluşuyor" "Bir an önce Öcalan ile bir görüşmenin yapılması ve sürecin ilerlemesi yönünde bir sinyalin alınması bizim için önemlidir" (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Hdp Grup Başkanvekili Pervin Buldan Açıklaması

  HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, çözüm süreci ile ilgili "Kaygımız şundandır; süreç zamana yayıldıkça provokasyona açık zemin oluşuyor. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Buldan: 'Süreç Zamana Yayıldıkça Provokasyona Açık Zemin Oluşuyor'

  Buldan: "Süreç Zamana Yayıldıkça Provokasyona Açık Zemin Oluşuyor"

  HDP Grup Başkanvekili Buldan: -"Kaygımız şundandır; süreç zamana yayıldıkça provokasyona açık zemin oluşuyor"-"Bir an önce Öcalan ile bir görüşmenin yapılması ve sürecin ilerlemesi yönünde bir sinyalin alınması bizim için önemlidir"TBMM (AA) - HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, süreç zamana yayıldıkça provokasyona açık zemin oluştuğunu belirterek, "Dolayısıyla bir an önce Sayın Öcalan ile bir görüşmenin yapılması ve sürecin ilerlemesi yönünde bir sinyalin alınması bizim için önemlidir" (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Denizli Valisinden İlçe Ziyaretleri

  Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Sarayköy ve Buldan ilçelerini ziyaret etti. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Hdp'li Yöneticiye Yapılan Bıçaklı Saldırı

  Hdp'li Yöneticiye Yapılan Bıçaklı Saldırı

  HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Beştaş: "Zanlıyla ilgili bütün veriler mevcut ve her an yakalanmasını bekliyoruz" HDP Grup Başkanvekili Buldan: "Saldırgan panikle telefonunu olay yerinde unutmuş" (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Denizli'deki İş Kazası

  Denizli'deki İş Kazası

  Buldan'da çalıştığı kum ocağında kamyonun üzerine branda çekerken düşerek yaralanan şoför, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Palamut Ağacında Kestane Yetiştirdi

  Denizlili çiftçi Bekir Donat, palamut meşesi ağacına yaptığı aşı ile kestane yetiştirdi Çiftçi Donat: "Tarlamdaki palamut meşesine kestane aşısı yaptım, çok güzel netice aldım" (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  HDP, Askıya Alınan Çözüm Süreci İçin Yarın Hükümete Çağrı Yapacak

  HDP, Askıya Alınan Çözüm Süreci İçin Yarın Hükümete Çağrı Yapacak

  HDP Grup Başkanvekili ve İmralı heyeti üyesi Pervin Buldan "Çözüm sürecinin tekrar rayına oturtulması için yarın hükümete çağrıda bulunacağız" açıklamasını yaptı. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  Türkiye Satranç Şampiyonası

  Satranç Federasyonu tarafından yarışmalarda en iyi dereceleri alan 14 sporcunun katılımıyla düzenlenen 2014 Türkiye Satranç Şampiyonası, Buldan'da başladı. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  2014 Türkiye Satranç Şampiyonası'na Doğru

  Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü İbanoğlu: "Toplamda 25 bin lira ödülün dağıtılacağı şampiyonada Türkiye'nin en iyi 14 sporcusu hamle yapacak. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 06:10:58. #1.12#