SON DAKİKA BULDAN HABERLERİ

Son Dakika Buldan Haberleri

 • 13:52Yüksekdağ: Kadınlara Devlet ve Erkek Şiddeti Devam EdiyorHDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, 7 Haziran'dan bu yana adı konulmamış savaş politikası sonucu 6 ayda 140 sivil insanın öldüğünü söyledi.
 • 12:0340 Vekilli MHP, 41 Oy Aldı; Meclis'te Herkes Onları Konuştu40 Vekilli MHP, 41 Oy Aldı; Meclis'te Herkes Onları KonuştuTBMM Başkanlığı seçimlerinde 40 vekili olan MHP, 41 oy alınca herkes aynı soruyu sordu: Fazladan bir oy nereden geldi? Kulislerde 'Türkeş verdi' esprileri yapıldı.
 • 16:01Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- TBMM Başkanı seçimi TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanı seçimi için TBMM Geçici Başkanı Deniz Baykal başkanlığında toplandı.
 • 15:12HDP TBMM Grup Yönetimini BelirlediHDP TBMM Grup Yönetimini BelirlediHDP'de İdris Baluken Grup Başkanvekiliği'ne Sırrı Süreyya Önder TBMM İdare Amiri görevlerine devam edecek. Pervin Buldan ise TBMM Başkanvekili oldu.
 • 14:37HDP'de Sol Bileşen-Kürt Hakereti Tartışması AlevlendiHDP'de Sol Bileşen-Kürt Hakereti Tartışması AlevlendiHDP içinde yer alan sol bileşenler parti içinde daha görünür olmak ve Meclis yönetiminde görev almak istiyor. Kürt hareketinden gelen vekillerden ise itiraz var.
 • 11:08GEKA Yönetim Kurulu ToplandıGEKA Yönetim Kurulu ToplandıGüney Ege Kalkınma Ajansının 75. Yönetim Kurulu toplantısı Muğla'nın Datça ilçesinde yapıldı.
 • 12:12Geka Yönetimi Muğla'da ToplandıGüney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) yönetim kurulu toplantısı Muğla'nın Datça ilçesinde yapıldı.
 • 16:33Bahçeli'nin Gözü HDP Sıralarında KaldıBahçeli'nin Gözü HDP Sıralarında KaldıMeclis'teki yemin töreni öncesinde MHP Lideri Bahçeli'nin HDP sıralarını seyrettiği kare Türk siyaset tarihine geçecek cinstendi.
 • 16:12Geka Yönetimi Datça'da ToplandıGeka Yönetimi Datça'da ToplandıMuğla, Aydın ve Denizli illerinin oluşturduğu Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) 75. Toplantısını Muğla’nın Datça ilçesinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kazım Yılmaz Meslek Yüksek Okulu toplantı salonunda yapıldı.
 • 17:59Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - Hdpli Vekiller Buldan ve DemirelMilletvekilleri Kayıt Yaptırıyor - Hdpli Vekiller Buldan ve DemirelGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Pervin Buldan'ın açıklamaları- HDP Diyarbakır Milletvekili Çağlar Demirel'in açıklamaları Milletvekilleri kayıt yaptırıyor- HDP Grup Başkanvekili Buldan: - "Bu ülkede Başbakan yok. Ne yazık ki bu ülkeyi sadece Recep Tayyip Erdoğan yönetiyor" HDP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, "Bu ülkede Başbakan yok. Ne yazık ki bu ülkeyi sadece Recep Tayyip Erdoğan yönetiyor" dedi.
 • 15:17Pevrin Buldan: Barış ve Müzakere Sürecinin Buzdolabından Çıkması Gerekiyor1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından 26. dönemde görev yapacak milletvekillerinin TBMM'de kayıt işlemleri devam ediyor.
 • 15:11Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorHDP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, "Bu ülkede Başbakan yok. Ne yazık ki bu ülkeyi sadece Recep Tayyip Erdoğan yönetiyor" dedi.
 • 14:32Öcalan Meclise Kaydını YaptırdıÖcalan Meclise Kaydını YaptırdıHDP Şanlıurfa Milletvekili Dilek Öcalan, HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan ve HDP’li milletvekilleri ile Meclis’e gelerek kaydını yaptırdı.
 • 15:18Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş AçıklamasıHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Fransa'nın başkenti Paris'i kana bulayan DAEŞ'in vahşi ve barbar bir terör örgütü olduğunu belirterek, "Bu barbarlık örgütü yok olup bitene kadar el ele verip birlikte mücadele etmek zorundayız" dedi.
 • 19:38Denizli - Dünya Liderleri Denizli Bornozu GiyecekDenizli - Dünya Liderleri Denizli Bornozu GiyecekDünya liderleri Denizli bornozu giyecek TÜRKİYE'nin ev sahipliğini yaptığı ve hafta sonunda Antalya'da yapılacak olan G20 Liderler Zirvesi'ne katılacak olan Almanya Başbakanı Angela Merkel, İspanya Başbakanı Marlano Rajoy ile Meksika Cumhurbaşkanı Enrigue Pena Nieto, Denizli'de üretilen ve üzerinde ülkelerinin bayrakları ile isimlerinin özel olarak yazıldığı bornozları giyecek.
 • 18:22Antalya'da G-20 Alarmı (4)Antalya'da G-20 Alarmı (4)Düzeltme: Antalya'da G-20' alarmı başlıklı ilk haberde Kanada Başbakanının adı 'Stephen Harper' olarak yeraldı.
 • 12:50G20 Zirvesi'ne Katılacak Liderlere Özel BornozG20 Zirvesi'ne Katılacak Liderlere Özel BornozHafta sonu başlayacak G20 Zirvesi öncesi liderlerin giyeceği bornozlar hazır. Özel olarak hazırlanan bornozlar Denizli'de dikildi.
 • 11:15G20 Liderlerinin Havlusu Denizli'denAntalya'da hafta sonu başlayacak G20 Liderler Zirvesi'ne katılacak Almanya, İspanya ve Meksika liderlerine hediye edilecek, üzerinde ülke bayrağı ve liderinin ismi yazılı bornoz ile havlular Denizli'de üretim yapan bir firma tarafından dikildi.
 • 21:44Ege İlleri, Ankara'da BuluşuyorEge İlleri, Ankara'da BuluşuyorBu yıl 8’incisi düzenlenecek olan olan ’Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri’ etkinliği, 12 Kasım’da Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) gerçekleştirilecek.
 • 10:57Denizli'de Tekstil Fabrikasında Yangın: 1 ÖlüDenizli'de Tekstil Fabrikasında Yangın: 1 ÖlüDenizli'nin Sarayköy ilçesinde, tekstil fabrikasında çıkan yangında bir kişi hayatını kaybetti.
 • 10:00Denizli'de Tekstil Fabrikasında Yangın: 1 ÖlüDenizli'nin Sarayköy ilçesinde, tekstil fabrikasında çıkan yangında bir kişi hayatını kaybetti.
 • 19:04Zeybekci: Zeybekci: "Türkiye Şu Anda Bütçe Açığında Dünyanın En İyi Üç Ülkesinden Birisi"Bakan Zeybekci'nin Buldan'a gelişi ve karşılama, - Zeybekci'nin öğrencileri selamlaması, salonda partililerle selamlaşma, salondan detay, - Zeybekci'nin konuşması, milletvekilleri ile partilileri selamlama, Güney ilçesinde salonda kadınları selamlaması, konuşma. Ekonomi Bakanı Zeybekci: - "Türkiye şu anda bütçe açığında dünyanın en iyi üç ülkesinden birisi"- "Türkiye, bütün ekonomi göstergelerinde aslanlar gibi dimdik ayakta"- "(Terör örgütü PKK) Bunların kökü kazınana kadar, son hücresi bu ülkeden atılana kadar bu operasyonlar devam edecek" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'nin bütçe açığında dünyanın en iyi üç ülkesinden biri olduğunu belirterek, dış ticarette ilk defa 2015 yılı sonunda birebir dengeye doğru gidildiğini söyledi.
 • 17:12Ekonomi Bakanı Zeybekci AçıklamasıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'nin bütçe açığında dünyanın en iyi üç ülkesinden biri olduğunu belirterek, dış ticarette ilk defa 2015 yılı sonunda birebir dengeye doğru gidildiğini söyledi.
 • 15:33Bakan Zeybekci Anayasayı Gecekonduya BenzettiBakan Zeybekci Anayasayı Gecekonduya BenzettiEkonomi bakanı Nihat Zeybekci, Denizli'nin Buldan İlçesi'nde bir soru üzerine, anayasayı gecekonduya benzeterek, "Bu anayasayı Türkiye yeniden yazmalı, yeni bir anayasayla devam etmelidir diye düşünüyoruz.
 • 15:24Bakan Zeybekci: Çözüm Süreci Hiç BitmediBakan Zeybekci: Çözüm Süreci Hiç BitmediEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, çözüm sürecinin hiç bitmediğini, "birlik beraberlik ve kardeşlik süreci" adıyla güçlendirilmesi gerektiğini söyledi.
 • 15:24Ekonomi Bakanı Zeybekci AçıklamasıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, başkanlık sistemine ilişkin, "Bunun adını ne derseniz deyin.
 • 15:24Bakan Zeybekci Anayasayı Gecekonduya BenzettiBakan Zeybekci Anayasayı Gecekonduya BenzettiDenizli'nin Buldan İlçesi'nde partililerle bir araya gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, bir soru üzerine anayasayı gecekonduya benzeterek, "Bu anayasayı Türkiye yeniden yazmalı, yeni bir anayasayla devam etmelidir diye düşünüyoruz.
 • 16:10Alaşehir Sağlıkta Atağa KalktıAlaşehir Sağlıkta Atağa KalktıGeçtiğimiz günlerde 11 doktorun atandığı Alaşehir Devlet Hastanesine biri ortopedi uzmanı diğeri çocuk doktoru olmak üzere 2 doktor daha atandı.
 • 19:41Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - İlçe Sonuçları - Denizli/- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 - İL: DENİZLİ - İLÇE: BULDAN Toplam Sandık: 82 Toplam Seçmen: 20.696 Açılan Sandık: 82 Açılan Sandık Oranı:%100,00 Kullanılan Oy: 18.000 Geçerli Oy: 17.831 Katılım Oranı:%86,97 Parti Adı Aldığı Oy Oy Oranı (%) Millet Partisi 2 0,01 Vatan Partisi.
 • 16:48Denizli ilçeleri 1 Kasım seçim sonuçları, 2015 Denizli geneli Denizli ilçeleri 1 Kasım seçim sonuçları, 2015 Denizli geneliAcıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas 2015 seçim sonuçları. 1 Kasım 2015 Denizli oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.
 • 18:26HDP'li Buldan'ın HDP'li Buldan'ın "Kürtçe Selamlama Yaptım" Tweet'i Sosyal Medyayı SalladıHDP Grup Başkanvekili İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, sosyal medyadaki mesajıyla günün konusu oldu.
 • 15:17Buldan'da Tarihi Konak Butik Otele DönüştürülecekBuldan'da Tarihi Konak Butik Otele DönüştürülecekDenizli'nin Buldan İlçesi'ndeki 'Şevket Muallim Evi' olarak bilinen merhum Kazım Süren'e ait 125 yıllık tarihi geçmişe sahip iki katlı konak, oğulları tarafından turizme kazandırılmak üzere kaymakamlığa bağışlandı.
 • 16:23Seyir Halindeki Otomobil YandıOlay yerinden görüntüler- Otomobil sürücüsü ile röportaj Sarıgöl'de seyir halindeyken alev alan otomobilde hasar oluştu.
 • 16:02Seyir Halindeki Araç YandıSarıgöl'de seyir halindeyken alev alan otomobilde hasar oluştu.
 • 15:05Öcalan'dan, 4 Yıldır Görüşemediği Avukatlarına Mektup VarÖcalan'dan, 4 Yıldır Görüşemediği Avukatlarına Mektup VarPKK'nın İmralı'da hükümlü bulunan elebaşı Abdullah Öcalan'ın avukatlarına son mektubu iki hafta önce 14 Ekim'de yazdığı ortaya çıktı.
 • 07:58İstanbul Batman Dernekleri Federasyonu, HDP'li Vekilleri Ağırladıİstanbul Batman Dernekleri Federasyonu, HDP'li Vekilleri AğırladıHDP Gaziantep Milletvekili Celal Doğan, HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, Prof. Dr.Erol Katırcıoğlu, ile çok sayıda davetli Batmanlılara konuk oldu.
 • 17:26Hdp'li Buldan Başbakan Davutoğlu'na Ankara'daki Patlamaya İlişkin 16 Soru YönelttiHpd Grup Başkanvekili İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, Ankara'daki patlamaya ilişkin Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yanıtlaması istemiyle 16 sorudan oluşan soru önergesini Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na sundu.
 • 15:04Başhekim Kırmalı Muhtarlara Hastaneyi TanıttıBaşhekim Kırmalı Muhtarlara Hastaneyi TanıttıAlaşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Orhan Kırmalı, ilçeye bağlı mahallenin muhtarlarıyla bir araya gelerek, hastane hakkında bilgi verdi.
 • 21:01Şans topu 14 Ekim çekiliş sonuçları, 748.hafta şans topuŞans topu 14 Ekim çekiliş sonuçları, 748.hafta şans topuŞans topu 14 Ekim çekilişi sonuçları, 748.hafta şans topu oyunu ve MPİ oyunları sonuçları. Şans topu oyunu bu haftaki talihlilerini arıyor. 14 Ekim Çarşamba akşamı yapılan 748.hafta çekiliş sonuçları sonrası şanslı rakamlar ve kazananların sıralı listesi.
 • 20:46MPİ Şans topu sonuçları, 748.hafta 14 Ekim çekilişiMPİ Şans topu sonuçları, 748.hafta 14 Ekim çekilişiŞans topu oyunu 14.10.2015 tarihli çekiliş sonuçları. Milli Piyango İdaresi şans oyunları çekiliş sonuçları. Şans topu bu hafta 748. oyun çekilişini gerçekleştirdi. Çekiliş sonrası kazandıran şanslı numaraları görüntülemek için şans oyunları tablomuza göz atın.
 • 17:10Turkey's Opposition Seeks Parliamentary Probe İnto Ankara MassacreTurkey's opposition parties have mobilized to have the country's national assembly involved in the investigation of the Oct. 10 Ankara massacre, which killed at least 97 people, while they have particularly underlined the failure of the current caretaker of the interim government, the Justice and Development.
 • 16:13Pervin Buldan'ın Türkiye Maçı Paylaşımı Alay Konusu OlduPervin Buldan'ın Türkiye Maçı Paylaşımı Alay Konusu OlduTürkiye'nin tarihi zaferi sonrası Twitter hesabından İzlanda'nın yenilgisini tribünlerdeki yuhalanmalara bağlayan HDP'li Pervin Buldan sosyal medyada alay konusu oldu.
 • 12:14Buldan, Davutoğlu'na Ankara'daki Terör Saldırısını SorduHDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, Ankara'daki terör saldırısının esas sorumlusunun, Hükümet ve MİT ile 'terör olayları araştırma komisyonu' kurulması teklifini reddedenlerin olduğunu savundu.
 • 12:11Buldan İlçesi'ne Uyku Laboratuarı KurulduBuldan İlçesi'ne Uyku Laboratuarı KurulduBuldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde Uyku Laboratuarı açıldı.
 • 12:05Buldan'a Uyku LaboratuvarıBuldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde uyku laboratuvarı açıldı.
 • 10:07Denizli'nin Gölleri 'Sos' VeriyorDenizli'nin Gölleri 'Sos' VeriyorTüm Göller Sulak Alanlar ve Çevreyi Koruma Derneği (GÖLSUDER) Başkanı Sibel Ozan, Denizli'deki göllerin kuruma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu belirtip, bu nedenle eskiden beri gelen göç kuşlarının sayısının da zamanla azaldığını söyledi.
 • 19:40Denizli - Zeybekci, Denizli - Zeybekci, "Türkiye'nin Birlik ve Beraberliğine Yapılmış Melun Bir Saldırıdır"Zeybekci, "Türkiye'nin birlik ve beraberliğine yapılmış melun bir saldırıdır" EK-2 Bakan Zeybekci: Bu ülkenin sahipleri var. Bunlara izin vermeyeceğiz Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli'de Teknokent'te girişimci evinin açılışını yaptı.
 • 18:05Yörex'te Güney Ege RüzgarıYörex'te Güney Ege RüzgarıAydın, Denizli ve Muğla illerinin oda ve borsaları, GEKA’nın 6’ncı Yöresel Ürünler (Yörex) Fuarı’nda tahsis ettiği 150 metrekarelik stant alanında Güney Ege’nin geleneksel gıda ve el sanatları ürünlerinin tanıtımını yaptı.
 • 17:54Denizli - Akaryakıt İstasyonunda Tır'da Korkutan YangınDenizli - Akaryakıt İstasyonunda Tır'da Korkutan YangınAkaryakıt istasyonunda TIR'da korkutan yangın Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, (DHA) - DENİZLİ'nin Buldan İlçesi'ndeki bir akaryakıt istasyonunda park halinde duran TIR, birden yanmaya başlayınca yürekler ağza geldi.
 • 16:31Akaryakıt İstasyonunda Tır'da Korkutan YangınAkaryakıt İstasyonunda Tır'da Korkutan YangınDenizli'nin Buldan İlçesi'ndeki bir akaryakıt istasyonunda park halinde duran TIR, birden yanmaya başlayınca yürekler ağza geldi.