SON DAKİKA BULDAN HABERLERİ

Son Dakika Buldan Haberleri

15:04
Aydın Kazada Ölen İki Hafız İçin Aydın'da Tören Kazada ölen iki hafız için Aydın'da tören Cem ULUCAN / AYDIN (DHA) - DENİZLİ'nin Buldan İlçesi'nde, kontrolden çıkıp takla atan minibüsteki 6 hafızdan yaşamını yitiren Mustafa Durgut (50) ile Mehmet Ak'ın (52) cenazeleri, Aydın'da Hacı Emin Öğrenci Yurdu bahçesindeki Bedir Camisi'nde kılınan namazın ardından memleketlerine gönderildi.
Aydın Kazada Ölen İki Hafız İçin Aydın'da Tören
14:01
Kazada Ölen İki Hafız İçin Aydın'da Tören Denizli'nin Buldan İlçesi'nde, kontrolden çıkıp takla atan minibüsteki 6 hafızdan yaşamını yitiren Mustafa Durgut (50) ile Mehmet Ak'ın (52) cenazeleri, Aydın'da Hacı Emin Öğrenci Yurdu bahçesindeki Bedir Camisi'nde kılınan namazın ardından memleketlerine gönderildi.
Kazada Ölen İki Hafız İçin Aydın'da Tören
18:33
Cenaze Evine Giden İki Hafız Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti Aydın'dan Manisa'nın Akhisar ilçesindeki cenaze evine hafız götüren minibüs kaza yaptı.
18:32
Denizli'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 ölü, 4 yaralı- Buldan ilçesinde, cenaze törenine giden yolcuları taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 2 kişi öldü 4 kişi yaralandı Buldan ilçesinde, cenaze törenine giden yolcuları taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Denizli'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı
18:12
Denizli'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı Buldan ilçesinde, cenaze törenine giden yolcuları taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 2 kişi öldü 4 kişi yaralandı.
18:06
Hafızların İçinde Bulunduğu Minibüs Kaza Yaptı: 2 Ölü, 4 Yaralı Denizli'nin Buldan İlçesi'nde, kontrolden çıkarak takla atan minibüsteki 6 hafızdan 2'si öldü, 2'si ağır 4'ü yaralandı.
Hafızların İçinde Bulunduğu Minibüs Kaza Yaptı: 2 Ölü, 4 Yaralı
18:02
Denizli'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 ölü, 4 yaralı Denizli'nin Buldan İlçesi'nde, kontrolden çıkarak takla atan minibüsteki 2 kişi yaşamını yitirirken, 2'si ağır 4'ü kişi de yaralandı.
Denizli'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı
00:58
Pervin Buldan'dan Başbakan'a 'Öcalan' Göndermesi HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, Diyarbakır'da açıklamalarda bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu'na "Öcalan" göndermesinde bulundu. Buldan, "Az kalmış Başbakan, Diyarbakırlılara Öcalan'ın selamlarını da iletecek" dedi.
Pervin Buldan'dan Başbakan'a 'Öcalan' Göndermesi
14:26
HDP'li Vekiller Kandil Fotoğraflarını Paylaştı İdris Baluken, KCK heyeti ile çektirdiği fotoğrafı, "Bayık, 'Kandil'e çay içmeye değil, meyve yemeye gelecekseniz gelin' demişti. İşte bu da kanıtı" notuyla paylaştı.
HDP'li Vekiller Kandil Fotoğraflarını Paylaştı
10:25
Kandil'e Gitmek İsteyen HDP Heyetini Bayık mı Geri Çevirdi Kandil'e sis nedeniyle gidemediklerini öne süren HDP'li heyetin, Cemil Bayık tarafından Erbil'den geri gönderildiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Kandil'e Gitmek İsteyen HDP Heyetini Bayık mı Geri Çevirdi
15:09
MHP'nin Denizli İlçe Kongreleri Tamamlandı MHP, Denizli’de 10 Aralık 2014'te başladığı ilçe kongrelerini tamamladı.
11:41
Denizli Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulları Seçimleri Yapıldı TOBB Denizli İl Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu icra komite başkan ve başkan yardımcılıkları seçimi yapıldı.
Denizli Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulları Seçimleri Yapıldı
12:38
Şerbet İçin Eksi 10 Derecede Kar Topluyorlar Şerbet için eksi 10 derecede kar topluyorlar- Denizli'nin Buldan ilçesindeki Yayla Gölü çevresinde, eksi 10 dereceye varan soğuk havada, kar şerbetinde kullanılmak üzere kar toplanıyor- Kar toplayanlardan Karacaoğlu: "Ailemiz 50 yıldır bu işi yapıyor.
Şerbet İçin Eksi 10 Derecede Kar Topluyorlar
12:30
Şerbet İçin Eksi 10 Derecede Kar Topluyorlar Denizli'nin Buldan ilçesindeki Yayla Gölü çevresinde, eksi 10 dereceye varan soğuk havada, kar şerbetinde kullanılmak üzere kar toplanıyor Kar toplayanlardan Karacaoğlu: "Ailemiz 50 yıldır bu işi yapıyor.
18:22
Denizli'de, Buldan Yayla Gölü Dondu Buldan ilçesinde etkili olan soğuk hava nedeniyle Yayla Gölü yüzeyi buz tuttu Kalınlığı yer yer 15 santimetreye ulaştığı bildirilen göl üzerindeki buz kütlesini görmeye gelen vatandaşlar, üzerinde gezerek hatıra fotoğrafı çektirdi.
16:53
Buldan Yayla Gölü Dondu Denizli'de, Buldan Yayla Gölü dondu- Buldan ilçesinde etkili olan soğuk hava nedeniyle Yayla Gölü yüzeyi buz tuttu- Kalınlığı yer yer 15 santimetreye ulaştığı bildirilen göl üzerindeki buz kütlesini görmeye gelen vatandaşlar, üzerinde gezerek hatıra fotoğrafı çektirdi Buldan ilçesinde etkili olan soğuk hava nedeniyle Yayla Gölü dondu.
Buldan Yayla Gölü Dondu
13:35
Manisa Kula Kar Yağışı Kula ve Sarıgöl'de Hayatı Zorlaştırdı Manisa'nın Kula ve Sarıgöl ilçelerinde kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.
Manisa Kula Kar Yağışı Kula ve Sarıgöl'de Hayatı Zorlaştırdı
13:05
Yağmurun Etkisiyle Karayolunda Ulaşım Normale Döndü Manisa'nın Demirci, Kula ve Gördes ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün eğitim ve öğretime ara verildi.
Yağmurun Etkisiyle Karayolunda Ulaşım Normale Döndü
12:47
Kula ve Sarıgöl'de Kar Yağışı Manisa'nın Kula ve Sarıgöl ilçelerinde kar yağışı günlük yaşamı olumsuz etkiliyor.
Kula ve Sarıgöl'de Kar Yağışı
12:01
Manisa'da Okullar Eğitime Ara Verdi Manisa'nın Demirci, Kula ve Gördes ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün eğitim ve öğretime ara verildi.
Manisa'da Okullar Eğitime Ara Verdi
11:17
Yurtta Kış Denizli'nin bazı ilçelerinde okullar, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün tatil edildi.
Yurtta Kış
10:01
Denizli'de 4 İlçede Okullar Tatil Denizli’de etkili olan kar yağışından dolayı 4 ilçede okulların tatil edildiği belirtildi.
Denizli'de 4 İlçede Okullar Tatil
21:39
Yurtta Kış Manisa'da etkisini gösteren kar nedeniyle İzmir-Ankara karayolunun Kula-Salihli arasında kalan kesimi ile Demirci-Simav ve Gördes-Akhisar karayolları ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
20:40
Salihli'de Etkili Fırtına Manisa'nın Salihli ilçesinde etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle bazı evlerin çatıları uçtu.
Salihli'de Etkili Fırtına
18:16
TBMM Genel Kurulu Cezaevlerinin dış güvenliğinin Jandarma'dan Adalet Bakanlığı'na geçmesini öngören yasa tasarısının birinci bölümündeki maddeler kabul edildi.
14:23
Yurtta Kış Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Denizli Antalya ve Denizli Afyonkarahisar karayolu ulaşıma kapandı.
23:58
Denizli'de Eğitime Kar Engeli Denizli'de kar yağışı dolayısıyla Pamukkale Üniversitesinin bazı ilçelerdeki birimlerinde eğitime verilen ara bir gün daha uzatıldı.
21:44
Acıpayam-Denizli Karayolunda Kar ve Tipi Denizli'de kar yağışı etkili olurken, karayolları ve belediye ekipleri, yolların trafiğe kapanmaması için kar temizleme ve tuzlama çalışması yapıyor.
Acıpayam-Denizli Karayolunda Kar ve Tipi
20:08
Denizli'de Etkili Kar Denizli'de kar yağışı etkili olurken, karayolları ve belediye ekipleri, yolların trafiğe kapanmaması için kar temizleme ve tuzlama çalışması yapıyor.
Denizli'de Etkili Kar
18:41
Yurtta Kış Denizli'de karayolları ve belediye ekipleri, yolların trafiğe kapanmaması için kar temizleme ve tuzlama çalışması yapıyor Acıpayam'da arç yıkama yerinin çatısının çökmesi sonucu 4 araç hasar gördü Kent genelinde ilk ve orta dereceli okullar yarın da tatil edildi.
Yurtta Kış
17:52
Kar Yağışı Çatıyı Çökertti Denizli’de etkili olan kar yağışı, bir akaryakıt istasyonunun araç yıkama bölgesinde çatıyı yıkarken, çatının altında bulunan 4 araçta büyük zarar oluştu.
Kar Yağışı Çatıyı Çökertti
16:57
Yurtta Kış Manisa’nın bazı ilçelerinde dün akşamdan bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle birçok mahalleye ulaşım güçlükle sağlanıyor.
14:25
Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan Şerefhan Maksatlı, İftira Dolu ve Tamamen... Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan Şerefhan, kendisine yönelik yapılan eleştirilere cevap verdi.
Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan Şerefhan Maksatlı, İftira Dolu ve Tamamen...
13:49
Denizli'de Okullar Yarın da Tatil Denizli Valiliği, kentteki yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda bugün için verilen tatil kararının, yarın için de uzatıldığını duyurdu.
Denizli'de Okullar Yarın da Tatil
10:06
Yurtta Kış İzmir'in bazı ilçelerinde kar nedeniyle okula ulaşamayan taşımalı sistem öğrencileri için eğitime bir gün ara verildi Manisa'da da 3 ilçede eğitime ara verildi.
23:19
Denizli'de Kar Okulları Tatil Ettirdi Denizli Valiliği, ilde akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı sebebiyle bazı ilçelerde bir gün bazı ilçelerde ise iki gün süre ile ilk ve orta dereceli okulların tatil edilmesine karar verdi.
Denizli'de Kar Okulları Tatil Ettirdi
23:00
Manisa'da Yoğun Tipi Manisa'da Sarıgöl-Denizli yolunda yoğun tipi nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
19:42
Bağcılara "Don" Uyarısı Sarıgöl Ziraat Odası Başkanı Ali İhsan Ülgen, çarşamba günü hava sıcaklığında düşüş yaşanacağını vurguluyıp "Üzüm bağları yayla kesimlerinde üzerleri örtülerek korunabilir ya da saman ve lastik yakarak havanın ısınmasını sağlamak gerekir" dedi.
15:06
Sarıgöl'de, Bandrolsüz 750 Paket Sigara Ele Geçirildi Sarıgöl İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, Sarıgöl-Buldan karayolunda yaptıkları yol kontrollerinde, bir otomobil içerisinde bandrolsüz 750 paket sigara ele geçirildi.
Sarıgöl'de, Bandrolsüz 750 Paket Sigara Ele Geçirildi
13:21
Peştamalı Avrupa'ya Sevdirdi Osmanlı döneminde ''hamam kültürü''nün önemli parçası, yeni renk, model ve tasarımlarla günümüz Türk hamamının vazgeçilmezi peştamal, birçok ülkeye ihraç ediliyor Buldan'da 4 kuşaktır peştamal üreten aile firmasının temsilcisi Çağlar: "Ürettiğimiz peştamalları Hollanda, İtalya, Fransa, Almanya başta olmak üzere birçok ülkeye gönderiyoruz" Buldan Ticaret Odası Başkanı Baştürkmen: "Peştamal, Buldanlı dokuma ustalarının tasarımlarıyla gelişerek günümüz hamamlarının yanı sıra SPA, sauna ve
17:35
Denizli'den Kısa Kısa PAÜ Buldan Meslek Yüksekokulu'nda seramik atölyesi açıldı.
16:35
Buldan MYO'da Seramik Atölyesi Açıldı Pamukkale Üniversitesi Buldan Meslek Yüksekokulunda seramik atölyesinin açılışı yapıldı.
Buldan MYO'da Seramik Atölyesi Açıldı
18:16
HDP'li Buldan, Iğdır'ın Kirli Havasını Sordu HDP'li Pervin Buldan, Iğdır'daki hava kirliliği hakkında Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin yanıtlaması istemi ile TBMM Başkanlığına soru önergesi sundu.
15:01
Pervin Buldan'dan Soru Önergesi IĞDIR (İHA) – Halkların Demokratik Partisi (HDP) Iğdır Milletvekili Pervin Buldan, Iğdır’da yaşanan hava kirliliğine dikkat çekmek amacıyla Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin yanıtlaması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne yazılı soru önergesi verdi.
Pervin Buldan'dan Soru Önergesi
14:36
Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 3 Tutuklama Denizli’de gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 3 Tutuklama
07:36
Öcalan'ın Çözüm Masası Genişledi Süreçte HDP heyeti, ve Hakan Fidan ile görüşen Öcalan'ın çözüm masası genişledi. Öcalan, yeni dönemde Kamu Güvenliği Müsteşarı başkanlığındaki heyetlerle de görüşecek.
Öcalan'ın Çözüm Masası Genişledi
21:13
Sırrı Süreyya Önder İle Pervin Buldan Arasında İlginç Diyalog Çözüm süreci görüşmeleri için HDP'li Sırrı Süreyya Önder ile Pervin Buldan, Ankara'da kameraların karşısına geçti. O anlarda ikili arasında ilginç bir diyalog yaşandı.
Sırrı Süreyya Önder İle Pervin Buldan Arasında İlginç Diyalog
18:35
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda HDP Grup Başkanvekili Buldan: "Toplum onurlu bir barışa insanca bir yaşam vaadine her zaman hazırdır.
18:05
"Hükumet, Başvurduğu Buyurgan ve Suçlayan Üslubu Terk Etmeli" HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, 20 yılı aşkın süredir silahın çözüm olmadığının tüm kesimler tarafından kabul gördüğünü söyledi.
15:12
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Buldan'da TOBB Başkanı Hisarcıklıoğu, Denizli'de- Hisarcıklıoğu: "Aldığımız karar çerçevesinde Ermenek'te şehit olan 18 madencimizin ailelerine verilmek üzere 17'si Ermenek'te biri Zonguldak'ta olmak üzere 18 konut alınacak" TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğu, Ermenek'te şehit olan 18 madencinin ailelerine verilmek üzere 18 konut alacaklarını söyledi.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Buldan'da
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 00:56:03. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BULDAN HABERLERİ
[Hata Bildir]