SON DAKİKA BULDAN HABERLERİ

Son Dakika Buldan Haberleri

 • 18:05Yörex'te Güney Ege RüzgarıYörex'te Güney Ege RüzgarıAydın, Denizli ve Muğla illerinin oda ve borsaları, GEKA’nın 6’ncı Yöresel Ürünler (Yörex) Fuarı’nda tahsis ettiği 150 metrekarelik stant alanında Güney Ege’nin geleneksel gıda ve el sanatları ürünlerinin tanıtımını yaptı.
 • 17:54Denizli - Akaryakıt İstasyonunda Tır'da Korkutan YangınDenizli - Akaryakıt İstasyonunda Tır'da Korkutan YangınAkaryakıt istasyonunda TIR'da korkutan yangın Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, (DHA) - DENİZLİ'nin Buldan İlçesi'ndeki bir akaryakıt istasyonunda park halinde duran TIR, birden yanmaya başlayınca yürekler ağza geldi.
 • 16:31Akaryakıt İstasyonunda Tır'da Korkutan YangınAkaryakıt İstasyonunda Tır'da Korkutan YangınDenizli'nin Buldan İlçesi'ndeki bir akaryakıt istasyonunda park halinde duran TIR, birden yanmaya başlayınca yürekler ağza geldi.
 • 12:25Denizli'de Seyir Halindeki Tır YandıDenizli'de Seyir Halindeki Tır YandıDenizli’de seyir halinde yanmaya başlayan TIR, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü.
 • 11:04Denizli'de 'Enerjilerimiz Çocuklar İçin' Protokolü İmzalandıDenizli'de 'Enerjilerimiz Çocuklar İçin' Protokolü İmzalandıDenizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Zorlu Enerji Grubu arasında ‘Enerjilerimiz Çocuklar İçin’ protokolü imzalandı.
 • 18:49Manisa'dan Kısa Kısaİş-Kur tarafından Demirci ilçesinde Toplum Yararına Çalışma Projesi (TÇYP) kapsamında açılan 40 kişilik iş için 362 kişi başvuru yaptı.
 • 16:42Tatbikatı Gerçek Sanıp Hastaneye Akın EttilerTatbikatı Gerçek Sanıp Hastaneye Akın EttilerManisa’nın Sarıgöl ilçesindeki Devlet Hastanesinde yapılan tatbikatı gerçek sanan vatandaşlar hastaneye akın etti.
 • 20:12Tutuklu, Cezaevinde Ölü BulunduHonaz ilçesinde, cinayet zanlısı cezaevindeki odasında ölü bulundu.
 • 18:05Baba Katili Cezaevinde İntihar EttiDenizli'nin Buldan İlçesi'nde, babası 60 yaşındaki Musa Kaçan'ı döverek öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan 37 yaşındaki Süleyman Kaçan, boğazını keserek intihar etti.
 • 15:04HDP'li Buldan: Gözaltına Alınan Arkadaşlarımıza Zorla İstiklal Marşı OkuttularHDP'li Buldan: Gözaltına Alınan Arkadaşlarımıza Zorla İstiklal Marşı OkuttularHDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, "İstanbul'da gözaltına alınan il yöneticileri, ilçe eş başkanları ve HDP çalışanlarına İstiklal Marşı ile zulüm yapılıyor" dedi.
 • 14:57Adliye Önünde Hdp Milletvekili Buldan'dan Gözaltı TepkisiAdliye Önünde Hdp Milletvekili Buldan'dan Gözaltı Tepkisi* İstanbul'da HDP İl yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 52 kişinin hukuksuz bir şekilde gözaltına alındığını öne süren HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan beraberindeki grup ile İstanbul Adalet Sarayı önünde açıklama yaptı Buldan, gözaltına alınanların darp edildiğini ve zorla İstiklal Marşı okutulmaya çalışıldığını ileri sürdü.
 • 15:13Pervin Buldan: İnadına Barış Demeye Devam EdeceğizPervin Buldan: İnadına Barış Demeye Devam EdeceğizHalkların Demokratik Partisi (HDP) Grup Başkanvekili Pervin Buldan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti’nin, partilerini hedef göstermek için her şeyi yaptığını söyledi Buldan, “AKP savaş konseptini geliştirdikçe bizler kadınlar olarak barış konsepti içerisinde daha çok örgütlenmeliyiz.
 • 01:31Hdp'li Önder: Türbe'nin Taşınmasını Sinirlioğlu ile Ben Organize Ettim 2-Hdp'li Önder: Türbe'nin Taşınmasını Sinirlioğlu ile Ben Organize Ettim 2-Dha ANKARA- HDP'li Önder: Türbe'nin taşınmasını Sinirlioğlu ile ben organize ettim Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu, 25. Dönem 2. Yasama Yılı açılışı için toplandı.
 • 19:31Meclis Tatile GirdiTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu, 1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak seçimin kesin sonuçlarının, YSK tarafından, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu kanallarında ilamını takip eden 5'inci gün saat 15.00'te toplanmak üzere tatile girdi.
 • 19:08Hdp'li Önder: Türbe'nin Taşınmasını Sinirlioğlu ile Ben Organize EttimHdp'li Önder: Türbe'nin Taşınmasını Sinirlioğlu ile Ben Organize EttimTbmm Genel Kurulu, 25. Dönem 2. Yasama Yılı açılışı için toplandı.
 • 18:52Hdp'li Önder: Türbe'nin Taşınmasını Sinirlioğlu ile Ben Organize Ettim 3-Hdp'li Önder: Türbe'nin Taşınmasını Sinirlioğlu ile Ben Organize Ettim 3-Dha ANKARA- HDP'li Önder: Türbe'nin taşınmasını Sinirlioğlu ile ben organize ettim Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu, 25. Dönem 2. Yasama Yılı açılışı için toplandı.
 • 18:41Buldan: Erdoğan Çözüm Masasını Devirerek Türkiye'yi Kaos Süreci İçine ÇektiBuldan: Erdoğan Çözüm Masasını Devirerek Türkiye'yi Kaos Süreci İçine ÇektiHalkların Demokratik Partisi (HDP) Grup Başkanvekili Pervin Buldan, 7 Haziran seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklamalarla Türkiye’nin yeniden çatışmalı bir süreç içerisine girdiğini söyledi.
 • 18:35Hdp'li Önder: Türbe'nin Taşınmasını Sinirlioğlu ile Ben Organize EttimHdp'li Önder: Türbe'nin Taşınmasını Sinirlioğlu ile Ben Organize EttimDha ANKARA- HDP'li Önder: Türbe'nin taşınmasını Sinirlioğlu ile ben organize ettim Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu, 25. Dönem 2. Yasama Yılı açılışı için toplandı.
 • 18:21Hdp Grup Başkanvekili Baluken AçıklamasıHDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, "HDP Grubu olarak bugün ortaya koymuş olduğumuz siyasi tavır, Cumhurbaşkanlığı makamına değil, Recep Tayyip Erdoğan'ın mevcut savaş ve darbe uygulamalarına karşıdır" dedi.
 • 17:57HDP'li Önder: Türbenin Taşınmasını Sinirlioğlu ile Ben Organize EttimHDP'li Önder: Türbenin Taşınmasını Sinirlioğlu ile Ben Organize EttimHDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Süleyman Şah Türbesinin taşınmasını dönemin Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu ile kendisinin organize ettiğini söyledi.
 • 12:24Üzüm Köftesinin Son UstasıÜzüm Köftesinin Son UstasıManisa’nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan 75 yaşındaki Hatice Tatar, ilerlemiş yaşına rağmen üzüm şırası ve irmik karışımından yapılan ve yörede ’üzüm köftesi adı verilen üzüm pestilinin yapımını sürdürüyor.
 • 12:35Grafikli - PKK Yandaşı Söylem ve EylemlerGrafikli - PKK Yandaşı Söylem ve EylemlerHDP ve DBP'nin bazı mensupları, gerek söylem gerekse eylemleriyle "terör örgütü PKK'nın yanında" görüntü sergiliyor.
 • 23:27Manisa - Otomobiller Virajda Çarpıştı: 1 Ölü, 5 YaralıManisa - Otomobiller Virajda Çarpıştı: 1 Ölü, 5 YaralıOtomobiller virajda çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'nde, virajda 2 otomobilin karşılıklı çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 22:38Otomobiller Virajda Çarpıştı: 1 Ölü, 5 YaralıOtomobiller Virajda Çarpıştı: 1 Ölü, 5 YaralıManisa'nın Sarıgöl İlçesi'nde, virajda 2 otomobilin karşılıklı çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 21:13Manisa'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 YaralıManisa'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 YaralıManisa'nın Sarıgöl ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı.
 • 20:56Manisa'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 YaralıSarıgöl ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu, bir kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 18:30Hdp Holds AKP Responsible For Police Violence Against İts DeputiesThe Peoples' Democratic Party (HDP) has condemned police forces for attacks wounding its lawmakers, while suggesting the police forces acted as police of the Justice and Development Party (AKP). "Turkey has today been dragged into a great spiral of violence in the care of the AKP, which couldn't get the results it desired in the elections. With concerns over remaining in power and being brought to account in case of not coming to power, the AKP has virtually thrown Turkey into the fire," the HDP said in a written statement released Sept. 14. The statement signed by deputy parliamentary group chairs of the party, İdris Baluken and Pervin Buldan, argued that the AKP has increased "state violence and rights' violations," while maintaining the party would not get its desired votes in the upcoming Nov. 1 elections either. "The daringness of the AKP police has moved to a further level yesterday[Sept. 13] and our deputies have been directly targeted" the HDP said. "Police attacked Diyarbakır people who wanted to enter the district in order to prevent possible casualties following the declaration of a curfew in Sur.
 • 13:36Hdp Grup Başkanvekilleri, Polis ve Jandarmanın Milletvekillerini Hedef Aldığını İddia EttiHDP Grup Başkanvekilleri İdris Baluken ve Pervin Buldan, partilerinin milletvekillerinin polis ve jandarma tarafından hedef alındığını ileri sürdü.
 • 17:22Buldan'da Teröre Sessiz ProtestoBuldan'da Teröre Sessiz ProtestoDenizli'nin Buldan İlçesi'nde son dönemde yaşanan terör olayları sessiz yürüyüş ile protesto edildi.
 • 11:49Antalya Yöresel Değerler Antalya'da BuluşuyorAntalya Yöresel Değerler Antalya'da BuluşuyorYöresel değerler Antalya'da buluşuyor Antalya'da bu yıl 6'ncısı yapılacak Türkiye'nin en büyük Yöresel Ürünler Fuarı'nda (YÖREX) Diyarbakır'dan Hakkari'ye, Trabzon'dan Edirne'ye Türkiye'nin 81 ilinin yöresel değerleri sergilenecek.
 • 11:47Yöresel Değerler Antalya'da BuluşuyorYöresel Değerler Antalya'da BuluşuyorAntalya'da bu yıl 6'ncısı yapılacak Türkiye'nin en büyük Yöresel Ürünler Fuarı'nda (YÖREX) Diyarbakır'dan Hakkari'ye, Trabzon'dan Edirne'ye Türkiye'nin 81 ilinin yöresel değerleri sergilenecek.
 • 18:15Terör Saldırılarında 66 Günlük BilançoGüvenlik güçleri, terör örgütlerinin Türkiye'nin barış ve huzurunu bozmaya yönelik saldırılarına operasyonlarla karşılık verdi; terör örgütü PKK'ya yönelik 22 Temmuz'dan bu yana düzenlenen operasyonlarda bin 123 terörist etkisiz hale getirildi.
 • 14:59Dağlıca'da Terör SaldırısıHakkari'nin Yüksekova ilçesinde, 7'nci Hudut Alay Komutanlığı Üs Bölgesine teröristlerce düzenlenen havanlı saldırıda, merminin düştüğü Dağlıca köyündeki bir kadın yaralandı.
 • 17:43Hdp'ye Yönelik SaldırılarHDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, "Hep birlikte bu yangına su dökmek, su serpmek boynumuzun borcudur" dedi.
 • 15:44Pervin Buldan: Yaşananlar Erdoğan'ın Başkanlık SevdasındanPervin Buldan: Yaşananlar Erdoğan'ın Başkanlık SevdasındanHDP İstanbul İl Örgütü, son günlerde parti binalarına yapılan saldırılarla ilgili açıklama yaptı.
 • 22:04Dağlıca Bu Yıl 19 Defa Saldırıya UğradıDağlıca Bu Yıl 19 Defa Saldırıya UğradıSon hain saldırının ardından gözlerin bir kez daha çevrildiği Dağlıca'da terör örgütü bu yıl 19 defa saldırıda bulundu.
 • 16:53Hdp'li Baluken ve Buldan'dan '400 Milletvekili' TepkisiHdp Grup Başkanvekilleri İdris Baluken ve Pervin Buldan, yaptıkları yazılı açıklama ile gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu.
 • 16:26Terör Örgütünün Hedefindeki Bölge: DağlıcaTerör olaylarının en sık yaşandığı yerlerden biri olan Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesindeki askeri birliklere teröristlerce bu yıl 19 saldırı düzenlendi.
 • 15:47Cizre Hdp Milletvekili Buldan;3 ÖlüCizre Hdp Milletvekili Buldan;3 ÖlüŞırnak'ın Cizre İlçesi'nde cuma akşamı uygulamaya konulan sokağa çıkma yasağı devam ederken, bugün de ilçenin birçok mahallesinde patlama ve silah Sesleri duyuldu.
 • 13:35Cizre'de Sokağa Çıkma Yasağı ve Operasyonlar SürüyorCizre'de Sokağa Çıkma Yasağı ve Operasyonlar SürüyorCizre'de cumadan beri sokağa çıkma yasağı sürerken, bugün de patlama ve silah sesleri duyuluyor. HDP'li Buldan 3 kişinin öldüğünü, cenazelerinin cami ve evlerde tutulduğunu söyledi.
 • 15:30Güney'e 6 Milyonluk Dev YatırımGüney'e 6 Milyonluk Dev YatırımDenizli’nin Güney İlçesi’nde Kurtuluş günü nedeni ile bir dizi etkinlik yapıldı.
 • 18:18Meclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiMeclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiTBMM Genel Kurulu'nda, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 'silah' çektiği iddia edildi. Kılıç, iddiaları kesin bir dille Meclis'te söz alarak yalanladı.
 • 13:00Erdoğan's Declaration Of 'System Change' Outrages Turkey's OppositionPresident Tayyip Erdoğan's declaration of a de facto shift in Turkey's administrative system to a presidential system has infuriated opposition leaders, who say the declaration indicates "rule by diktat.
 • 12:58Biyolojik Paket Arıtma Tesisi Aktif Hale GetirildiBiyolojik Paket Arıtma Tesisi Aktif Hale GetirildiDenizli Büyükşehir Belediyesi, köylerin şehirlerdeki yaşam standartlarına kavuşup çevre kirliliğinin önüne geçilmesi için kurulan ancak enerji maliyetleri ve bakım masrafları nedeniyle uzun süre atıl durumda kalan biyolojik paket arıtma tesislerini yeniden aktif hale getirdi.
 • 16:59Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 2 TutuklamaDenizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 2 TutuklamaDenizli'nin üç ilçesinde önceden belirlenen adreslere jandarma tarafından düzenlenen operasyonda, çeşitli miktarda ve nitelikte uyuşturucu ele geçirildi.
 • 16:53Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 2 TutuklamaDenizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 2 TutuklamaDenizli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, uyuşturucu madde imal eden ve ticaretini yapanlara yönelik düzenlediği operasyonda 12 kişiyi gözaltına alırken, 2 kişi tutuklandı.
 • 09:52Öcalan'ın Yeni Takvimi Çok 'Hızlı'Öcalan'ın Yeni Takvimi Çok 'Hızlı'Öcalan'ın 'tüm taraflara sert eleştiriler' yönelttiği bilgisinin ardından 'yeni bir takvim' başlatmak istediği bilgisi de geldi. İmralı heyetinde de iki isim değişiyor.
 • 12:28HDP'den HDP'den "Vicdani Ret" İçin Yasa TeklifiHDP'li Buldan ve Baluken, "vicdani ret" için yasa teklifi hazırladı. Yasaya göre; "vicdani retçi"ler askerlik yapmayacak ve haklarında soruşturma açılmayacak.
 • 20:09Terör Örgütü PKK'nın Saldırıları"Çözüm Süreci" çerçevesinde silah bırakma sorumluluğunu yerine getirmek yerine temmuz ayı itibarıyla süreci baltalayan bölücü terör örgütü PKK/KCK, silahlı ve bombalı saldırılarla hem süreci hem de huzuru hedef aldı.
 • 17:13Hdp Grup Başkanvekilleri Buldan ve Baluken'den MHP'ye TepkiHalkların Demokratik Partisi (HDP), MHP yöneticilerini HDP’ye yönelik saldırılardan vazgeçmeye, siyasi düşüncelerini ve Türkiye’nin sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini vatandaşlara sunacak bir siyasi düzeye davet ettiğini bildirdi.