SON DAKİKA CUMHURBAŞKANI HABERLERİ

Son Dakika Cumhurbaşkanı Haberleri

 • 03 Aralık 2016 03:12Başbakanlık Dış İlişkiler Başkanı Dönmez AçıklamasıBaşbakanlık Dış İlişkiler Başkanı ve Başbakan Başdanışmanı Gürsel Dönmez, Avrupa Birliği'nde (AB) temel insani değerlere aykırı tutumlar ortaya çıktığını belirterek, "AB sınırları içerisinde zaman zaman teröre destek verilmesi gibi tavırlar, İslamofobyanın bir kanser gibi yaygınlaşmaya...
 • 03 Aralık 2016 02:14Türkiye Barolar Birliği Başkanı FeyzioğluTürkiye Barolar Birliği Başkanı FeyzioğluTürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, kuvvetler ayrılığını sağlayan başkanlık sistemine milletin karar vermesi gerektiğini söyledi.
 • 03 Aralık 2016 01:30Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu AçıklamasıTürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, kuvvetler ayrılığını sağlayan başkanlık sistemine milletin karar vermesi gerektiğini söyledi.
 • 03 Aralık 2016 01:25Tecrübe Konuşuyor Içimizdeki Kahramanlar ProjesiTecrübe Konuşuyor Içimizdeki Kahramanlar Projesi"Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin bertaraf edilmesinde büyük yararlılık gösteren vatandaşlardan Rukiye Dağ, Erdoğan Demir ve Abdullah İrgin, Edirne'de düzenlenen programda yaşadıklarını anlattı.
 • 03 Aralık 2016 00:21Dha Yurt Bülteni - 16Muş'ta FETÖ/PDY Operasyonu: 3 askeri mahrem imam ve 2 asker yakalandıMUŞ'TA FETÖ/PDY Operasyonunda askeri birimlerde 'Mahrem İmam' adı altında faaliyet yürüten 3 şahıs ve mahrem imamlarla irtibatlı olduğu anlaşılan 2 jandarma üsteğmen ile bir hava pilot teğmen yakalandı.
 • 03 Aralık 2016 00:11Zonguldak'ta "15 Temmuz Darbe Üstüne Darbe" SöyleşisiDiriliş Postası Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk, 15 Temmuz'daki darbe girişimine ilişkin, "İnsanlar, 'ne olur, 15 Temmuz'u anlatın.
 • 03 Aralık 2016 00:09Hiçbir Ülkede Böyle Bir Direniş GörmedimHiçbir Ülkede Böyle Bir Direniş Görmedim" - IstanbulCumhurbaşkanı Başdanışmanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu, parmalenter rejimi mantafon cinsi ineğe benzerek, "Bir mantafon ineği düşünün, 50 kilo süt verir, bir tekme vurur döker. Sistem bu. 15 sene Tayyip bey çalışır, Özal çalışır biriktirir.
 • 03 Aralık 2016 00:05Gündem Özeti/ 3 Aralık 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Cevahir Alışveriş Merkezi ve Kaptan Ahmet Erdoğan Uluslararası Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Eğitim Külliyesinin açılış törenlerine katılacak.
 • 02 Aralık 2016 23:55Bekir Develi ve Erem Şentürk 15 Temmuz'u AnlattıBekir Develi ve Erem Şentürk 15 Temmuz'u AnlattıBülent Ecevit Üniversitesi’nin (BEÜ) kültür sanat etkinlikleri kapsamında Bekir Develi ve Erem Şentürk Zonguldaklılarla buluştu.
 • 02 Aralık 2016 23:54Tecrübe Konuşuyor İçimizdeki Kahramanlar Projesi"Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin bertaraf edilmesinde büyük yararlılık gösteren vatandaşlardan Rukiye Dağ, Erdoğan Demir ve Abdullah İrgin, Edirne'de düzenlenen programda yaşadıklarını anlattı.
 • 02 Aralık 2016 23:39Akdağ: 'Her Kim Bir Sağlık Çalışanına Elini Kaldırırsa, Bilsin Ki O Eli En Azından Sağlık...Akdağ: 'Her Kim Bir Sağlık Çalışanına Elini Kaldırırsa, Bilsin Ki O Eli En Azından Sağlık...Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde görevli Doç. Dr. Ahmet Oğuz Hasdemir'in hasta yakınları tarafından darbedilmesine ilişkin, "Şunu açıkça söylüyorum vatandaşın bizim başımızın üstünde yeri var. Her türlü hizmeti ona vereceğiz.
 • 02 Aralık 2016 23:26Metin Feyzioğlu: Bu Sistemle Apartman YönetemezsinizMANİSA'da düzenlenen panele katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, partili cumhurbaşkanlığı kastederek, "Bu siyasi partiler kanunuyla partili cumhurbaşkanı derseniz meclisin başkanı denetleme ihtimali olmaz. Hatta daha ilerisini söyleyeyim.
 • 02 Aralık 2016 23:24Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sevin AçıklamasıEğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mithat Sevin, rektör atamalarının Cumhurbaşkanı tarafından yapılmasını öngören düzenlemeye ilişkin, "Siyasi partilerin en rahat hareket ettiği yerlerin başında maalesef eğitim, bilim yuvası olması gereken üniversitelerimiz geliyor.
 • 02 Aralık 2016 23:15İçimizdeki Kahramanlar' Konuştu, Gözyaşları Sel Oldu Aktıİçimizdeki Kahramanlar' Konuştu, Gözyaşları Sel Oldu AktıGençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen, 15 Temmuz şehitlerini ve gazilerini anmak için düzenlenen ‘Tecrübe Konuşuyor, İçimizdeki Kahramanlar’ programı Edirne’de gerçekleştirildi.
 • 02 Aralık 2016 23:09Hiçbir Ülkede Böyle Bir Direniş Görmedim"Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu, parmalenter rejimi mantafon cinsi ineğe benzerek, "Bir mantafon ineği düşünün, 50 kilo süt verir, bir tekme vurur döker. Sistem bu. 15 sene Tayyip bey çalışır, Özal çalışır biriktirir.
 • 02 Aralık 2016 23:01Sağlık Bakanı Akdağ AçıklamasıSağlık Bakanı Recep Akdağ, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde görevli Doç. Dr. Ahmet Oğuz Hasdemir'in hasta yakınları tarafından darbedilmesine ilişkin, "Şunu açıkça söylüyorum vatandaşın bizim başımızın üstünde yeri var. Her türlü hizmeti ona vereceğiz.
 • 02 Aralık 2016 22:41Manisa Metin Feyzioğlu, Manisa Metin Feyzioğlu, "Bu Sistemle Apartman Yönetemezsiniz"Metin Feyzioğlu, "Bu sistemle apartman yönetemezsiniz"MANİSA'da düzenlenen panele katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, partili cumhurbaşkanlığı kastederek, "Bu siyasi partiler kanunuyla partili cumhurbaşkanı derseniz meclisin başkanı denetleme ihtimali olmaz.
 • 02 Aralık 2016 22:40Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu Manisa'daTürkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu Manisa'daTürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, "Bu Siyasi Partiler Kanunu’yla partili cumhurbaşkanlığı derseniz, meclisin başkanı denetleme ihtimali olmaz. Hatta bu sistemle apartman yönetemezsiniz" dedi.
 • 02 Aralık 2016 22:37Metin Feyzioğlu: Bu Sistemle Apartman YönetemezsinizMetin Feyzioğlu: Bu Sistemle Apartman YönetemezsinizMANİSA'da düzenlenen panele katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, partili cumhurbaşkanlığı kastederek, "Bu siyasi partiler kanunuyla partili cumhurbaşkanı derseniz meclisin başkanı denetleme ihtimali olmaz. Hatta daha ilerisini söyleyeyim.
 • 02 Aralık 2016 22:27AK Parti Yerel Yönetimler 3. Bölge İstişare ve Değerlendirme ToplantısıAK Parti Yerel Yönetimler 3. Bölge İstişare ve Değerlendirme ToplantısıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 15 Temmuz sonrasında yaşananlara işaret ederek, "Bundan sonra her birimiz, çok daha dikkatli, gayretli, şuurlu ve çok daha fedakar bir şekilde bu sorumluluk koltuklarının hakkını vermek mecburiyetindeyiz.
 • 02 Aralık 2016 22:27Kurtulmuş: Kurtulmuş: "248 Şehidimize Karşı Vefa Borcumuz, Can Borcumuz Var"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 15 Temmuz sonrasında yaşananlara işaret ederek, "Bundan sonra her birimiz, çok daha dikkatli, gayretli, şuurlu ve çok daha fedakar bir şekilde bu sorumluluk koltuklarının hakkını vermek mecburiyetindeyiz.
 • 02 Aralık 2016 22:19AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya: 'Birbirinizin Deneyimlerinden Faydalanın'AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya: 'Birbirinizin Deneyimlerinden Faydalanın'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Salondan ve katılımcılardan detay AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya'nın konuşması KASTAMONU - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti Yerel Yönetimler 3. Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuştu.
 • 02 Aralık 2016 21:59Bursa Bakan Çelik'ten Bursa Bakan Çelik'ten "Bereketli Toprakları Hep Beraber Ayağa Kaldıralım" ÇağrısıBakan Çelik'ten "Bereketli toprakları hep beraber ayağa kaldıralım" çağrısıGIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Balıkesir'de kırsal kalkınma projesi ve hibe dağıtımı töreninde çiftçilerle biraraya gelirken, "Tarımı ihmal edemeyiz.
 • 02 Aralık 2016 21:58Kıbrıs MüzakereleriBirleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreterinin Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide, Kıbrıs sorunu müzakerelerinde toprak sorununa ilişkin, "Hiç kötü gitmiyoruz.
 • 02 Aralık 2016 21:50Özbekistan'da Cumhurbaşkanı Seçimine DoğruÖzbekistan'da pazar günü yapılacak cumhurbaşkanı seçimi için erken oy kullanma ve propaganda süreci sona erdi.