00:0800
SON DAKİKA CUMHURBAŞKANI HABERLERİ

Son Dakika Cumhurbaşkanı Haberleri

  "Mısırlıların Hayatı, Filistinliler İçin Değerlidir"

  Hamas Siyasi Büro üyelerinden Halil el-Hayye, Mısır'ın Kuzey Sina ilinde askeri kontrol noktalarına dün düzenlenen saldırıları kınadı. (Dün 22:15)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Genelkurmay Başkanı Özel'e Telgraf

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari’de 3 askerimizin şehit edilmesine ilişkin, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e telgraf gönderdi. (Dün 22:14)

   

  Erdoğan'dan, Orgeneral Özel'e Taziye Mesajı

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 3 askerin şehit olduğu saldırının ardından Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e bir telgraf göndererek taziye mesajını iletti. (Dün 22:14)

   

  "Sınır Güvenliğine Zarar Gelmesine İzin Vermedik, Vermeyeceğiz"

  Filistin İçişleri Bakanlığı, Mısır ile güney sınırının sıkı güvenlik önlemlerine tabi tutulduğunu belirterek, Gazze'nin yaşanan olaylarla ilgisinin olmadığını açıkladı. (Dün 21:45)

   

  'Kimseye Verdiğimiz Bir Söz Olmadı'

  "Kimseye Verdiğimiz Bir Söz Olmadı"

  Başbakan Davutoğlu, şehit olan askerlere yapılan saldırıyı hunharca diye niteleyerek, Öcalan'ın talepleriyle ilgili olarak ise, "Kimseye verdiğimiz bir söz olmadı." dedi. (Dün 21:14)

   

  Kemal Kılıçdaroğlu, Nikah Şahitliği Yaptı

  Kemal Kılıçdaroğlu, Nikah Şahitliği Yaptı

  Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Antalya Milletvekili Gürkut Acar'ın oğlu Deniz Acar ve Belaruslu Maryna Chernıkava'nın Ramada Otel'de gerçekleşen nikah törenine katıldı. (Dün 21:13)

   

  Malatya'da "Yeni Türkiye Paneli"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Biz yeni Türkiye tasavvurunda diyoruz ki artık var olan devletlerin milleti değil, devletin milleti değil, milletin devletine bir dönüşüm istiyoruz" (Dün 20:21)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  "(Çözüm süreci) Bu dönemde, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın liderliğinde bu süreci bitirip neticeyi alamazsak, Tayyip Erdoğan ile Sayın Davutoğlu çekildiğinde bu işi çözecek adam yok. Bu iş muhalefete kalırsa kara güne kaldık demektir" "Hükümet olarak çözüm sürecini kararlılıkla yürüteceğiz ama bu süreç başarılı olmasın diye içeriden dışarıdan çok uğraşanlar var, onlara da fırsat vermeyeceğiz. (Dün 19:29)

   

  Grekoromen'de Türkiye Şampiyonu İbb Spor Kulübü Oldu

  Grekoromen'de Türkiye Şampiyonu İbb Spor Kulübü Oldu

  Tokat’ta yapılan Süper 1. Lig’in final müsabakaları grekoromen stilde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü şampiyon oldu. (Dün 19:10)

   

  "Anastasiadis Masaya Dönmezse Herkes Kendi Yoluna"

  KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, Rum lider Anastasiadis'in koşulsuz olarak masaya dönmesi gerektiğini aksi takdirde herkesin kendi yoluna gitmesinin gündeme geleceğini söyledi. (Dün 19:09)

   

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Antalya'da

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Antalya'da

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Antalya'da partisinin danışma meclisi toplantısına katıldı. (Dün 19:07)

   

  Süleyman Demirel, Isparta'da

  Süleyman Demirel, Isparta'da

  Türkiye'nin 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, adını taşıyan Demokrasi ve Kalkınma Müzesi'nin açılışı için bir gün önceden Isparta'ya geldi. (Dün 19:07)

   

  "Biz Hazreti Hüseyiniz, Zalimin Karşısında Doğru Söylemek Lazım"

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Hz. Hüseyin gibi zalimlerin karşısında doğruların söylenmesi gerektiğini söyledi. (Dün 19:04)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 00:08:17. #1.11#