02:0700
SON DAKİKA CUMHURBAŞKANI HABERLERİ

Son Dakika Cumhurbaşkanı Haberleri

   

  Fransa Cezaevlerinde Radikalleşme Raporu

  Meclis araştırmasına göre, Fransa'da cezaevleri radikal eğilimlerin gizli bir şekilde yürütüldüğü ve terörist eylemleri düzenleyebilecek kişileri yetiştiren önemli merkezlere dönüştü. (Bugün 01:49)

   

  Davutoğlu, El Cezire'ye Konuştu

  Başbakan Davutoğlu: "Kürtlere yardım edebilmemizin sebebi Kürtlerin kendi bölgelerinde yönetimi idame edebiliyor, kontrol edebiliyor olması" "Çözüm Süreci'nden rahatsız olan gruplar var. Son olarak Kobani'de yani Ayn el Arap'taki gelişmeleri bahane ederek Türkiye'de kargaşa çıkarmak isteyen gruplar. (Bugün 01:04)

   

  Kudüs'te Aracın Duraktaki Yolculara Çarpması

  İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin: "Kudüs sokaklarında Arap ülkelerinden de destek alarak artan şiddet olayları, şehirdeki hassas dengeyi zedeleyebilecek derecededir" (Bugün 00:44)

   

  Benimde Elimden Tutar Mısın' 120 Öğrenciye Arapça ve İngilizce Dil Eğitimi Verecek

  Benimde Elimden Tutar Mısın" 120 Öğrenciye Arapça ve İngilizce Dil Eğitimi Verecek

  Erzincan İmam Hatip Mensupları ve Mezunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin (ERİHMED) açılışıERİHMED Basın Müdürü Hasan Çakmak’dan alınan bilgilere göre; Erzincan İmam Hatip Mensupları ve Mezunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ERİHMED) 18.03.2013 tarihinde okul mezunları arasında birlik,beraberlik,iletişim ve dayanışma sağlamak İmam Hatip okullarına öğrencisine ve yönetimine maddi ve manevi destek olmak sosyal kültürel ve sportif faaliyetlerle mensubu bulunan camianın sesi,dili olma (Bugün 00:40)

   

  Yunus Bebeği Kaçıran Kadını, Komşusunun İhbarı Yakalattı

  Yunus Bebeği Kaçıran Kadını, Komşusunun İhbarı Yakalattı

  Diyarbakır'da Emine- Emrullah Teyfur çiftinin 4 aylık bebeği Yunus'u kaçıran kadın, komşusunun ihbarıyla yakayı ele verdi. (Bugün 00:30)

   

  Gündem Özeti / 23 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (Bugün 00:10)

   

  Paris'teki Filistin Yanlısı Gösteriler

  Paris Mahkemesi, valiliğin yasakladığı gösterileri düzenleyen insan hakları savunucusu Pojolat hakkında takipsizlik kararı verdi. (Dün 20:54)

   

  Endonezya'nın Yeni Cumhurbaşkanına Özel Koruma Ekibi

  Endonezya'nın Yeni Cumhurbaşkanına Özel Koruma Ekibi

  Endonezya'da Cumhurbaşkanlığı görevini devralan Jokowi Widodo için kurulan özel koruma ekipleri, tatbikatla gövde gösterisi yaptı. (Dün 20:35)

   

  AB'den Makedonya'ya İmar Desteği

  AB'den Makedonya'ya İmar Desteği

  Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, Makedonya'daki altyapı projelerine destek verecek. (Dün 20:34)

   

  Fransa'da Parlamentonun Yetkisi Artırıldı

  Fransa’da cumhurbaşkanının parlamento tarafından görevden alınmasına olanak sağlayan tasarı senatoda kabul edildi. (Dün 20:15)

   

  Gazze'den Gelen Yaralılar

  Türkiye'deki tedavileri tamamlanan 10 Gazzeli, İstanbul'u gezdi. (Dün 19:50)

   

  Yemen'deki Şiddet Olayları

  Yemenli bazı siyasilere "yaptırım uygulanabileceği" iddia ediliyor Yerel basında çıkan söz konusu haberlerin ardından Salih'in partisinde hareketlilik yaşandı. (Dün 19:41)

   

  "Almanya İyi Bir Uyum Ülkesi Olma Potansiyeline Sahip"

  Almanya Başbakanı Angela Merkel, Almanya'nın iyi bir uyum ülkesi olmak için gereken potansiyele sahip olduğunu söyledi. (Dün 19:40)

   

  Endonezya'nın Yeni Cumhurbaşkanına Özel Koruma Ekibi

  Cumhurbaşkanı Widodo’nun korumak için kurulan özel koruma polisleri tatbikat yaptı. (Dün 19:39)

   

  CHP Myk Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: "Türkiye'nin ulusal güvenliğine kast eden, Türkiye sınırları içerisinde ulusal birliğimizi bir terör eylemi içerisinde hedef alan her türlü organizasyon, Türkiye için önündeki, sağındaki, solundaki, arkasındaki, üstündeki hepsi terör örgütüdür. (Dün 19:17)

   

  Koç: 'Bundan Sonra Artık Türkiye Çok Daha Kapalı Bir Rejime Doğru Sürükleniyor'

  Koç: "Bundan Sonra Artık Türkiye Çok Daha Kapalı Bir Rejime Doğru Sürükleniyor"

  CHP MYK Toplantısı-Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: -"Türkiye'nin ulusal güvenliğine kast eden, Türkiye sınırları içerisinde ulusal birliğimizi bir terör eylemi içerisinde hedef alan her türlü organizasyon, Türkiye için önündeki, sağındaki, solundaki, arkasındaki, üstündeki hepsi terör örgütüdür. (Dün 19:10)

   

  Güney Sudan'da Çözüm Süreci

  IGAD liderleri, "Güney Sudan krizi"ne çözümüne ilişkin yapılması planlanan görüşmeler için başkent Cuba'da bir araya geldi. (Dün 19:04)

   

  Tunus'ta Genel Seçime Doğru

  Tunus, Yasemin Devriminden sonraki ilk parlamento seçimleri için sandık başına gitmeye hazırlanıyor. (Dün 19:04)

   

  Hukuk Devleti Müslümanlara Karşı Nefret ve Şiddete İzin Vermez'

  Tüm batı dünyası gibi Almanya’da da günlük hayatın bir parçası haline gelen Müslüman karşıtı ırkçılığa, KRV İçişleri Bakanlığı, iç istihbarat Anayasayı Koruma Kurumu ve Müslümanlar Kordinasyon Konseyi’nin (KRM) birlikte düzenlediği sempozyumda mercek tutuldu. (Dün 18:59)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 02:07:37. #1.12#