19:3400
SON DAKİKA CUMHURBAŞKANI HABERLERİ

Son Dakika Cumhurbaşkanı Haberleri

   

  Haluk Koç: 'Kurultayın tarihi ve yapılacağı yer bellidir' -

  Haluk Koç: "Kurultayın tarihi ve yapılacağı yer bellidir" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 28 Ağustos'taki yemin törenine ilişkin, "Sayın Genel Başkanımız, yemin törenine katılmayacak. (Bugün 19:24)

   

  Haluk Koç - Alman istihbaratının Türkiye'yi dinlediği iddiası -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Başbakanlık, görevlerinin gereklerini yerine getirmek durumundalar. (Bugün 19:02)

   

  Bahçeli: ''PKK heykelini dikenler kadar, dikilemesini seyredenler de suçludur'' -

  Bahçeli: ''PKK heykelini dikenler kadar, dikilemesini seyredenler de suçludur'' -

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 15 Ağustos'tan itibaren Anayasa'nın 101. maddesince, taşıdığı milletvekilliği görevinin kendiliğinden düştüğünü, parti genel başkanlığıyla ilişiğinin otomatikman kesildiğini ileri sürerek, "Şayet Türkiye bir hukuk devletiyse, şayet herkes kanun önünde eşitse, şayet şeriatın kestiği parmak acımayacaksa Erdoğan, 15 Ağustos'tan itibaren milletvekilliğini kaybettiğinden Başbakan da sayılmayacaktır" dedi. (Bugün 19:01)

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Haluk Koç, Alman istihbaratının Türkiye’yi dinlemesine ilişkin, “Dışişleri Bakanı ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan neden bu konuda hiçbir şey söylemiyorlar. (Bugün 18:32)

   

  Haluk Koç: 'Beş gündür Resmi Gazete susmuş, susturulmuş durumda' -

  Haluk Koç: "Beş gündür Resmi Gazete susmuş, susturulmuş durumda" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Beş gündür Resmi Gazete susmuş, susturulmuş durumda. (Bugün 18:31)

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (2) "(Erdoğan'ın yemin töreni) Sayın Genel Başkanımız, yemin törenine katılmayacak. (Bugün 18:18)

   

  Bahçeli: 'Maksat Gül'ün partiye dönüşünü engellemek' -

  Bahçeli: "Maksat Gül'ün partiye dönüşünü engellemek" -

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 15 Ağustos'tan itibaren Anayasa'nın 101. maddesince, taşıdığı milletvekilliği görevinin kendiliğinden düştüğünü, parti genel başkanlığıyla ilişiğinin otomatikman kesildiğini ileri sürerek, "Şayet Türkiye bir hukuk devletiyse, şayet herkes kanun önünde eşitse, şayet şeriatın kestiği parmak acımayacaksa Erdoğan, 15 Ağustos'tan itibaren milletvekilliğini kaybettiğinden Başbakan da sayılmayacaktır" dedi. (Bugün 18:12)

   

  'Sayın Çiçek de Anayasayı İhlal Suçuna Ortaklık Etme Durumundadır'

  "Sayın Çiçek de Anayasayı İhlal Suçuna Ortaklık Etme Durumundadır"

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, MYK toplantısı devam ederken bir basın toplantısı düzenledi. (Bugün 18:09)

   

  Yargıtay Tarafından Talebi Reddedilen Chp, Anayasa Mahkemesi'ne Gidiyor

  Yargıtay Tarafından Talebi Reddedilen Chp, Anayasa Mahkemesi'ne Gidiyor

  Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı 15 Ağustos'ta Cumhurbaşkanlığı kesin seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından, Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlık ve milletvekilliğinin düştüğü iddiasıyla CHP Konya Milletvekili Atilla Kart'ın başvurusunu reddetti. (Bugün 18:06)

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (1) "Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Başbakanlık, görevlerinin gereklerini yerine getirmek durumundalar. (Bugün 17:17)

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması

  "Recep Tayyip Erdoğan, 12. Cumhurbaşkanı olduğundan dolayı Anayasa'nın 101. maddesince, taşıdığı milletvekilliği görevi kendiliğinden düşmüş, parti genel başkanlığıyla ilişiği otomatikman kesilmiştir. (Bugün 17:16)

   

  CHP'den AK Parti'ye: Alman İstihbaratına Neden Sesiniz Çıkmıyor?

  Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Alman istihbarat servisinin Türkiye’yi dinlemesine ilişkin hükümetin tavrını eleştirdi. (Bugün 17:16)

   

  Siyasi Soru Almayan Bakan Eroğlu Mobilya Sektörünü Anlattı

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, gazetecinin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün resepsiyonda yaşananlarla ilgili soru sorma gayreti üzerine, “Siyasi konu üzerinde değil.” diyerek KOBİ'lerden ve kırsal kalkınmadan sorulmasını istedi. (Bugün 17:11)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.08.2014 19:34:21. #1.11#