19:1900
SON DAKİKA CUMHURİYET HALK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Cumhuriyet Halk Partisi Haberleri

  Restorasyonu Biten Tarihi Binayı Bakan Eker Sinevizyonla Açtı (2)-Yeniden

  Restorasyonu Biten Tarihi Binayı Bakan Eker Sinevizyonla Açtı (2)-Yeniden

  Muğla'nın Dalaman İlçesi'nde Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) bünyesinde bulunan tarihi yapı, restore edilerek idari bina olarak hizmete girdi. (Bugün 18:50)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  "(Şişli Belediyesi'ne ilişkin tartışmalar) Eğer bunları bu millet ezkaza bir gün iktidar etseler, bir belediyeyi üç paralel başkanla yönetiyorlar, Türkiye'yi kaç paralel başkanla yönetirler onu bilemiyorum" (Bugün 18:46)

   

  Bozdağ: Mahkeme Kararı Gelince Gereği Yapılır (2)

  Bozdağ: Mahkeme Kararı Gelince Gereği Yapılır (2)

  Bakan BOZDAĞ PARTİ KONGRESİNDE KONUŞTU Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da Ak Parti Merkez İlçe Kongresi'ne katıldı. (Bugün 18:42)

   

  Davutoğlu: Trabzon'u Basra'ya Bağlayacağız

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, yaptıkları hizmetle Trabzon'u Basra'ya bağlayacaklarını belirterek, "Anadolu'ya şampiyonluk kupasını götüren ilk takım olarak Trabzonspor'a muhabbet duymayan hiç kimse yoktur. (Bugün 18:40)

   

  Davutoğlu: 'Karanlık Planlar İçine Girmeye Kalkıştılar'

  Davutoğlu: "Karanlık Planlar İçine Girmeye Kalkıştılar"

  AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1)"CHP bizden sonra kongre yaptı. (Bugün 18:37)

   

  Davutoğlu: 'Biz Darbeye Karşıyız Diyebildiler Mi?'

  Davutoğlu: "Biz Darbeye Karşıyız Diyebildiler Mi?"

  AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar"-"Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz. (Bugün 18:32)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 19:19:14. #1.13#