SON DAKİKA CUMHURİYET HALK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Cumhuriyet Halk Partisi Haberleri

19:02
Tayfun Talipoğlu: CHP'de Ön Seçim Yapılırsa Aday Olacağım Gazeteci ve program yapımcısı Tayfun Talipoğlu, ön seçim kararı alınması halinde CHP'de politikaya atılacağını söyledi.
Tayfun Talipoğlu: CHP'de Ön Seçim Yapılırsa Aday Olacağım
18:43
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında' CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, "Umman'ın sarayı dağ yamacında, kaçak saray ise birinci sınıf tarım arazisine yapıldı" diyerek Cumhurbaşkanlığı Sarayının yeri ile ilgili eleştiride bulundu.
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında'
17:01
Veli Ağbaba: Cemevlerinin İbadethane Kabul Edilmesi İçin Çalışma Başlatıyoruz Chp Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP'li belediyelerin Şubat ayında yapılacak ilk meclis toplantılarında Cemevlerinin ibadethane olarak kabul edilmesi için gerekli çalışmaları başlatacaklarını söyledi.
16:26
Levent Gök: İç Güvenlik Yasasını Geri Çekin CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, İç Güvenlik Yasasının Türkiye'de çatışmaları artıracağını belirterek, bu yasanın geri çekilmesini istedi.
14:53
Tayfun Talipoğlu, CHP'den Siyasete Girmek İstiyor Bodrum'da bir programa katılan yapımcı Tayfun Talipoğlu, "Ön seçim kararı alınırsa ben de Cumhuriyet Halk Partisi'nden politikaya atılacağım" dedi.
Tayfun Talipoğlu, CHP'den Siyasete Girmek İstiyor
14:32
Kılıçdaroğlu Pazar Günü Kuşadası'nda Akademisyelerle Buluşacak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha önce İzmir ve İstanbul'da bir araya geldiği akademisyenlerle bu kez Aydın'ın Kuşadası ilçesinde buluşacak.
14:01
CHP'li Belediyeler, Cemevlerini İbadethane Kabul Edecek Cumhuriyet Halk Partisi'nin 230 belediyesinde, meclislerde alınacak kararlarla cemevleri ibadethane olarak kabul edilecek ve tüm masrafları belediye tarafından karşılanacak.
14:01
Kılıçdaroğlu, Akademisyenlerle Kuşadası'nda Bir Araya Gelecek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha önce İzmir ve İstanbul'da bir araya geldiği akademisyenlerle bu kez Kuşadası'nda buluşacak.
Kılıçdaroğlu, Akademisyenlerle Kuşadası'nda Bir Araya Gelecek
12:58
CHP'li Güneş: Dış Ticaret Açığının Düşmesi, İhracattaki Yavaşlamadan Kaynaklandı Chp Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, TÜİK'in bugün açıkladığı dış ticaret istatistiklerini değerlendirirken, dış ticaret açığının düşmesine olumlu demenin aldatmaca olduğunu, ithalattaki yavaşlamanın asıl nedeninin ihracattaki durgunluğa giriş olduğunu söyledi.
CHP'li Güneş: Dış Ticaret Açığının Düşmesi, İhracattaki Yavaşlamadan Kaynaklandı
09:46
Tireli Şenol Filiz Memleketinde Sahne Aldı Tireli Neyzen Şenol Filiz, Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek'in özel daveti üzerine memleketi Tire'de sahne aldı.
Tireli Şenol Filiz Memleketinde Sahne Aldı
01:22
Karayalçın: "Chp Binasının İşgali Gibi Bir Durum Söz Konusu Olmamıştır" İstanbul/dha- CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "16 işçisi arasında yaşanan sorunun çözülmesi için 3 gündür İl Merkezimizde yürütülen görüşmeler sonuçlanmıştır.
22:13
Kılıçdaroğlu'dan Büyükerşen'e Geçmiş Olsun Ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Kılıçdaroğlu'dan Büyükerşen'e Geçmiş Olsun Ziyareti
18:45
Bakan Ömer Çelik: Devlet Eliyle Hiç Kimse Bir Politika Oluşturamaz Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, devlet eliyle politika oluşturulamayacağını söyledi.
Bakan Ömer Çelik: Devlet Eliyle Hiç Kimse Bir Politika Oluşturamaz
18:40
Bakan Çelik: Devlet Eliyle Kültür Politikası Oluşturmak Geçerliliğini Yitirdi Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, “Devlet eliyle hiç kimse bir politika oluşturamaz eğer devlet eliyle politika oluşturmak yaşayabilen bir şey olsaydı Türkiye’de devlet eliyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) millete bir politika giydirmeye çalıştı ama bu yaşamadı, etrafımızdaki pek çok devletlerde de görüyoruz, bu mümkün değildir.
Bakan Çelik: Devlet Eliyle Kültür Politikası Oluşturmak Geçerliliğini Yitirdi
16:47
Kılıçdaroğlu, Sivil Toplum Örgütleriyle Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa Akademik Odalar Birliği yerleşkesinde düzenlenen toplantıya katıldı.
Kılıçdaroğlu, Sivil Toplum Örgütleriyle Bir Araya Geldi
16:40
CHP Yönetimi Ereğli'deki Su Zammını Yargıya Taşıyor Zonguldak'ın Ereğli ilçesi CHP İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ı suya yaptığı zam nedeniyle mahkemeye vereceklerini söyledi.
CHP Yönetimi Ereğli'deki Su Zammını Yargıya Taşıyor
16:37
İlhan Cihaner: Işid Komutanlarının İstanbul'da Özel Bir Hastanede Tedavi Edildiğine İlişkin... Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili İlhan Cihaner, Libya'da çatışırken yaralanan dört IŞİD komutanının Türkiye'de özel bir hastanede tedavi görmekte olduğuna ilişkin iddiaları Meclis'e taşıdı.
14:40
CHP Heyeti Gaziantep'te Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ile 10 milletvekili Gaziantep’e geldi.
CHP Heyeti Gaziantep'te
13:05
CHP İzmir İl Başkanı Serter, Eski Yönetime Teşekkür Etti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanlığında yapılan törenle, göreve yeni gelen CHP İl Başkanı Bedri Serter, eski yönetim kurulu üyelerine ve Milletvekilliği adaylığı için CHP İzmir İl Başkanlığından istifa eden Ali Engin’e vefa göstererek, plaket takdim etti.
CHP İzmir İl Başkanı Serter, Eski Yönetime Teşekkür Etti
12:25
CHP Adıyaman İl Başkanlığına Abuzer Tanrıverdi Atandı CHP Adıyaman İl Başkanlığına atanan Abuzer Tanrıverdi, göreve başladı.
CHP Adıyaman İl Başkanlığına Abuzer Tanrıverdi Atandı
11:56
CHP'li Akar,elektrik Kesintisiyle İlgili Önerge Verdi Chp Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, özellikle yılbaşı öncesi ile yoğun kar yağışının olduğu günlerde Kocaeli ve Sakarya ile diğer kentlerde günlerce görülen elektrik arızaları ve kesintileri nedeniyle elektrik dağıtım şirketlerinin araştırılması istemi ile TBMM'ye Meclis Araştırması önergesi verdi.
CHP'li Akar,elektrik Kesintisiyle İlgili Önerge Verdi
11:49
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması Bursa’da konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’de başkanlık sisteminin yeterince tartışılmadığını söyleyerek, "Böyle bir sistemi bireysel olarak kabul etmediğim gibi ciddi endişelerim var. Bunun hayata geçme şansının çok zor olduğunu düşünüyorum" dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması
10:55
Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'da servis bekleyen işçi, taksici ve kamyoncularla sohbet etti.
Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi
18:06
Beşiktaş Belediyesi'nden Arguvan'a Çöp Kamyonu Gönderildi İstanbul’un Beşiktaş İlçe Belediyesi tarafından, Malatya’nın Arguvan İlçe Belediyesi’ne çöp kamyonu hibe edildi.
Beşiktaş Belediyesi'nden Arguvan'a Çöp Kamyonu Gönderildi
17:26
Gürsel Tekin: "Chp İhanetlerin Dışında Olduğu İçin Ayakta" CHP MYK toplantısı- Genel Sekreter Tekin: "Bilmeniz gereken bir şey varsa Sayın Davutoğlu, eğer bu parti 92 yıldır ayaktaysa, ihanetlerin dışında olduğu için ayaktadır.
Gürsel Tekin: 'Chp İhanetlerin Dışında Olduğu İçin Ayakta'
17:22
Gürsel Tekin : Türkiye'de Her Şey Olur, Başkanlık Sistemi Olmaz Chp Genel Sekreteri Gürsel Tekin, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.
Gürsel Tekin : Türkiye'de Her Şey Olur, Başkanlık Sistemi Olmaz
16:42
Atalay: "Chp de Taziye Mesajı Göndermiş. Neden Öyle Feveran Ediyorsunuz?" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, parti genel merkezindeki basın toplantısında, Cumhuriyet Halk Partisi'nin de Suudi Arabistan'a Kral Abdullah'ın vefatına ilişkin bir taziye mesajı gönderdiğini dile getirdi.
Atalay: 'Chp de Taziye Mesajı Göndermiş. Neden Öyle Feveran Ediyorsunuz?'
16:10
CHP Balıkesir İl Teşkilatından Başkan Mirza'ya Ziyaret CHP Balıkesir İl Başkanı Mete Erol ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti.
15:06
2beşir Atalay "4 Eski Bakan Aday Olacak Mı?" Sorusuna "Bir Şey Duymadım Bilgim Yok" Dedi Dha ANKARA- Beşir Atalay "4 eski bakan aday olacak mı?" sorusuna "Bir şey duymadım bilgim yok" dedi Ak Parti Sözcüsü Beşir Atalay, düzenlediği basın toplantısında gündemi değerlendirerek gazetecilerin sorularını yanıtladı.
2beşir Atalay '4 Eski Bakan Aday Olacak Mı?' Sorusuna 'Bir Şey Duymadım Bilgim Yok' Dedi
14:19
CHP'li Soydan, Gökçeada'daki Seli TBMM'ye Taşıdı Chp Çanakkale Milletvekili Serdar Soydan, Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'ndeki Çınarlı Deresi'nin sağanak yağmur nedeniyle taşarak, sele neden olmasıyla ilgili TBMM'ye soru önergesi verdi.
CHP'li Soydan, Gökçeada'daki Seli TBMM'ye Taşıdı
13:39
İhsan Özkes: Görmez, Gör Bunları CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Muş'un Hasköy ilçesindeki bir Kuran Kursu'da Ak Parti İlçe Kongresinin yapıldığını söyledi.
13:36
Karayalçın: Şişli'ye Laf Atanlar Önce Türkiye'yi Yönetmeyi Becersin CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "Devlet içinde paralel yapı var diyenler Şişli'ye laf atıyorlar, 'Yönetemiyorlar' diye önce Türkiye'yi yönetin." dedi.
Karayalçın: Şişli'ye Laf Atanlar Önce Türkiye'yi Yönetmeyi Becersin
13:33
Karayalçın: Dileğimiz İstanbul'daki Adayların Ön Seçimle Belirlenmesi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, partisinin yeni İstanbul il yönetimini tanıttı.
Karayalçın: Dileğimiz İstanbul'daki Adayların Ön Seçimle Belirlenmesi
13:30
Karayalçın Yeni Yönetimi Tanıttı, Seçim Hazırlığını Anlattı Chp İstanbul İl Başkanlığına atanan Murat Karayalçın, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kendisine danışmanlık yapacak isimleri bugün bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıttı.
13:06
Sezgin Tanrıkulu : Bakan Lütfi Elvan Bir Skandalı İtiraf Etmiş Oldu Chp Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan, memur alımları sırasında güvenlik soruşturmasının yanı sıra MİT raporlarına da bakıldığını açıklayarak bir skandalı itiraf etmiş oldu" dedi.
Sezgin Tanrıkulu : Bakan Lütfi Elvan Bir Skandalı İtiraf Etmiş Oldu
12:41
AİHM Büyük Dairesi, Perinçek Davasını Ele Alıyor AİHM'nin Büyük Dairesinde, Ermeni soykırımı iddialarını reddeden Doğu Perinçek'in İsviçre tarafından cezalandırılmasını haksız bulan kararın temyiz duruşması başladı.
AİHM Büyük Dairesi, Perinçek Davasını Ele Alıyor
12:15
Haluk Koç : Öyp'de Tavan ve Taban Puanlar Yayınlanırken Üniversite İsim ve Bölümleri Neden... Chp Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya, '2014 Aralık ayı ÖYP'de tavan ve taban puanlar yayınlanırken üniversite isim ve bölümleri neden yayınlanmamaktadır?
Haluk Koç : Öyp'de Tavan ve Taban Puanlar Yayınlanırken Üniversite İsim ve Bölümleri Neden...
12:08
Nazlıaka'dan 'Kadın Cinayetlerinde Tahrik ve İyi Hal İndirimi Kaldırılsın' Kanun Teklifi Chp Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, kadın cinayetlerindeki tahrik ve iyi hal indiriminin kaldırılmasına ilişkin TBMM Başkanlığı'na kanun teklifi sundu.
Nazlıaka'dan 'Kadın Cinayetlerinde Tahrik ve İyi Hal İndirimi Kaldırılsın' Kanun Teklifi
10:47
AİHM'deki Perinçek Davası Başladı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin (AİHM), İsviçre hükümetinin Doğu Perinçek kararının yeniden görülmesi başvurusunu kabul etmesi sonrası, dava AİHM’in Büyük Dairesi'nde bugün görülüyor.
AİHM'deki Perinçek Davası Başladı
08:45
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı Gazeteci yazar Ilıcak, 7 Haziran'daki genel seçimlerde oyunu HDP'ye vereceğini açıkladı. Ilıcak, "HDP barajın altında kalırsa, temsilde adalet büyük yara alacaktır" dedi.
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı
18:57
Bakan Çelik'in Gündeme İlişkin Değerlendirmeleri Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Syriza’nın iktidara gelişi hep AK Parti’nin 2002’deki gelişiyle mukayese ediliyor.
18:35
"Kobani'de Davutoğlu ile Erdoğan Ciddi Bir Hezimet Yaşadı" CHP'li Tanrıkulu, Kobani'nin kurtulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bizim ilk günlerdeki vicdani ortaklık çağrımız geçerliliğini yitirmemiştir." dedi.
18:16
CHP'den 'Mit Araştırma Komisyonu Kurulsun' Başvurusu Chp Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba, Sezgin Tanrıkulu ve PM Üyesi Özgür Özel, MİT mensuplarının toplumsal olaylardaki rolünün araştırılmasını talep etti.
18:11
Köse: Devlet içinde rantçı, vurguncu devlet düzeni kuran yapılara son verilecek CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse, Çorum Merkez ile bazı ilçelerde birçok ev, işyeri ve köy ziyaretleri yaptı.
Köse: Devlet içinde rantçı, vurguncu devlet düzeni kuran yapılara son verilecek
17:55
Haluk Koç, Avrupa Konseyi Tüzük ve Düzenleme Komisyonu Başkanı Oldu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Strazburg'da Avrupa Konseyi Tüzük ve Düzenleme Komisyonu başkanlığına seçildi.
17:54
CHP'li Bilgehan, Avrupa Konseyi Eşitlik Komisyonunun Yeni Başkanı Oldu CHP Milletvekili Gülsün Bilgehan, Avrupa Konseyinin Eşitlik ve Ayrımcılıkla Mücadele Komisyonunun başkanlığına seçildi.
17:31
Nazlı Ilıcak CHP'den Aday Olacak mı? CHP'li Ağbaba: Torpil listesinde çocukların tamamı bakan ve vekil yakınları CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ak Parti'nin torpil listelerini açıklamaya devam edeceklerini söyledi.
Nazlı Ilıcak CHP'den Aday Olacak mı?
16:47
Ağbaba: Torpil Listesinde Çocukların Tamamı Bakan ve Vekil Yakınları CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, AK Partinin torpil listelerini açıklamaya devam edeceklerini söyledi.
Ağbaba: Torpil Listesinde Çocukların Tamamı Bakan ve Vekil Yakınları
16:01
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba'dan Açıklamalar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, partisinin İzmir milletvekili Birgül Ayman’ın istifasını değerlendirerek, Ayman’ın istifasını CHP’ye bir etkisinin olmayacağını söyledi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba'dan Açıklamalar
15:50
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar. Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 20:34:05. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CUMHURİYET HALK PARTİSİ HABERLERİ
[Hata Bildir]