18:5100
SON DAKİKA CUMHURİYET HALK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Cumhuriyet Halk Partisi Haberleri

   

  Amatör Spor Kulüplerinin Sorunları TBMM'de

  CHP İzmir Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Alaattin Yüksel, Amatör Spor Kulüplerinin sorunlarını TBMM gündemine taşıdı. (Bugün 18:39)

   

  Tirilye Tipi Zeytin, Kendi Vatanında Konuşuldu

  Tirilye Tipi Zeytin, Kendi Vatanında Konuşuldu

  Mudanya Belediyesi’nin bu yıl ilkini düzenlediği “Şimdi Mudanya Zamanı” programında Tirilye tipi zeytin tartışıldı. (Bugün 18:30)

   

  CHP'den "Suruç-Kobani Raporu"

  Rapordan: ''Acilen görevli sayısı artırılmalı, ailelere daha ciddi rehberlik edilmeli, sığınmacıların başta temizlik, barınma, giyinme, gıda ve sağlık ihtiyaçları giderilmeli'' ''Göçzedelerin kaldıkları yerler sağlıksız, koşulları sıhhi olmaktan uzak. Günde iki defa çorba ve makarnadan oluşan yemek veriliyor, temizlik malzemesi sıkıntısı yaşanıyor'' ''En önemli ihtiyaç sıcak su. Küçük çocukların acilen sağlık kuruluşlarında kontrol altına alınması gerekiyor'' ''IŞİD'in askeri, siyasi, (Bugün 18:29)

   

  Burdur'da Gebelik Testi İddiası

  Burdur'da Gebelik Testi İddiası

  Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere İŞKUR aracılığıyla 2’si erkek, 273’ü kadın 275 kişi alımında kadın personelden gebelik testi istendiği iddia edildi. (Bugün 18:04)

   

  Gürsel Tekin: 'Biz Tezkereye Bakacağız ve Düşüncelerimizi İfade Edeceğiz'

  Gürsel Tekin: "Biz Tezkereye Bakacağız ve Düşüncelerimizi İfade Edeceğiz"

  CHP MYK Toplantısı-Genel Sekreter Tekin: -"Bizim CHP olarak tavrımız çok açık, net. Biz tezkereye bakacağız ve düşüncelerimizi çok açık bir şekilde ifade edeceğiz"-"(Elektrik ve doğalgaza yapılan zam) Galiba bu da IŞİD zamı olacak. (Bugün 18:01)

   

  CHP'li Tanal'dan Kobani Açıklaması

  CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal,Kobani’den gelenlerin de Mürşitpınar ve Suruç kapısından araç ve hayvanlarıyla geçişine izin verilmesi gerektiğini söyledi. (Bugün 17:56)

   

  AFSAD'dan CHP'ye Ziyaret

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaş, AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ertekin ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. (Bugün 17:42)

   

  Arı: Hedefim 2015 Seçiminde Partimi Antalya'da Birinci Parti Yapmak

  Arı: Hedefim 2015 Seçiminde Partimi Antalya'da Birinci Parti Yapmak

  CHP Antalya il başkanı adayı Cavit Arı, seçilmesi halinde partide herkesi kucaklayarak 2015 seçimlerini şekillendireceklerini söyledi. (Bugün 17:42)

   

  CHP'li Toptaş Hastane İnşaatında "Granit" Kullanılmaması Ricasını Bakan Müezzinoğlu'na Mektupla...

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’a, Afyonkarahisar’da yapımı devam eden Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi binasında ithal granit kullanılmaması hususunda mektup gönderdi. (Bugün 17:28)

   

  CHP Myk Toplantısı

  Genel Sekreter Tekin: "Bizim CHP olarak tavrımız çok açık, net. Biz tezkereye bakacağız ve düşüncelerimizi çok açık bir şekilde ifade edeceğiz" "(Elektrik ve doğalgaza yapılan zam) Galiba bu da IŞİD zamı olacak. (Bugün 17:28)

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Meclis’e gelecek tezkereyle ilgili CHP’nin tavrına ilişkin, “Bizim CHP olarak tavrımız çok açık, çok net. Biz tezkereye bakacağız ve düşüncelerimizi çok açık bir şekilde ifade edeceğiz” dedi. (Bugün 17:28)

   

  HSYK Seçimine Doğru

  AK Parti Denizli İl Başkanı Örki: "Bu mesele (HSYK seçimleri), devletin kurum ve kuruluşlarını ele geçirme amacından kurtarılmalıdır ve milletin özüne, milletin dediklerine kulak verilmelidir" (Bugün 17:24)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 18:51:44. #1.12#