SON DAKİKA DENGİR MİR MEHMET FIRAT HABERLERİ

Son Dakika Dengir Mir Mehmet Fırat Haberleri

 • 16 Mart 2016 21:26Barzani, Hdp Mersin Milletvekili Fırat ile GörüştüIrak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani'nin, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Mersin Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat'ı, Erbil'in Salahaddin kasabasındaki başkanlık konutunda kabul ettiği belirtildi.
 • 13 Mart 2016 17:37Dengir Mir Mehmet Fırat: Müzakere Masası Tekrar KurulacakDengir Mir Mehmet Fırat: Müzakere Masası Tekrar KurulacakHDP'li vekil Dengir Mir Mehmet Fırat, "Bu çatışma döneminde ölenlere yazık. Müzakere masası tekrar kurulacak. Taraflar tekrar masaya oturacaklar." dedi.
 • 13 Mart 2016 15:10Yüksekdağ: Yüksekdağ: "550 Milletvekilinin Dokunulmazlığı Kaldırılsın"Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, vekaleti halktan aldıklarını ve kendilerinden bu vekaleti alacak tek gücün de halk olduğunu belirterek, "Eğer bugün bir dokunulmazlık tartışması yapılacaksa, 550 milletvekilinin dokunulmazlığını kaldırırsınız ve kimler hırsızlıktan, rüşvetten yargılanacak, kimler sözlerinden, düşüncelerinden ötürü yargılanacak, bütün Türkiye, bütün dünya görsün" dedi.
 • 12 Mart 2016 12:27HDP'li Fırat'tan 'Özyönetim' İtirazı: Özyönetim Yasama Meclisi'nde OlurHDP'li Fırat'tan 'Özyönetim' İtirazı: Özyönetim Yasama Meclisi'nde OlurHDP'li Dengir Mir Mehmet Fırat'tan 'Özyönetim' eleştirisi geldi: Özyönetim ilanlarla olmaz. Özyönetim merkezi hükümetle yetki paylaşımıdır bu da yasama Meclisi'nde olur.
 • 04 Mart 2016 19:30Cumhuriyet, Kurulduğundan Bugüne Böylesine Bir Ortam, Bir Süreç Yaşamadı"AK Parti'nin kurucularından olan HDP Mersin Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, yaşanılanların çok üzücü olduğunu belirterek "Artık o hale geldi ki, bu ülkede yaşamak arzusu, insanlarda kalmadı.
 • 07 Şubat 2016 17:48Mardin Cizre'ye Gitmek İsteyen Hdp-Dbp Heyetine İzin VerilmediMardin Cizre'ye Gitmek İsteyen Hdp-Dbp Heyetine İzin VerilmediCizre'ye gitmek isteyen HDP-DBP heyetine izin verilmedi HDP ve DBP'lilerden oluşan bir heyet, Şırnak'ın Cizre İlçesi'ndeki bir evin bodrum katında oldukleri belirtilen hayatını kaybetmiş kişileri ve yaralıları almak üzere yola çıktı.
 • 21 Aralık 2015 10:00Fırat: Türkiye AKP Hükümetiyle, Geleceği Tehdit Altında Bir Ülke Haline GeldiFırat: Türkiye AKP Hükümetiyle, Geleceği Tehdit Altında Bir Ülke Haline GeldiAK Parti'nin kurucularından da olan HDP Mersin Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, gazetecilerin içeri atıldığını, bankalara, kişilerin mal varlıklarına hukuksuz olarak el konulduğunu belirterek, "Hukuksuz olarak da operasyon üstüne operasyon yapılıyor.
 • 19 Aralık 2015 10:09HDP'li Vekil: Erdoğan'ın Telefonundaki Açılış Mesajı Artık YokturHDP'li Vekil: Erdoğan'ın Telefonundaki Açılış Mesajı Artık YokturHDP'li Dengir Mir Mehmet Fırat, Erdoğan'ın telefonunun açılış mesajında bir dönem 'Baba, böbürlenme; senden büyük Allah var' yazdığını, o açılış mesajının artık olmadığını söyledi.
 • 17 Aralık 2015 22:29Erdoğan'ın Telefonunda 'Baba, Böbürlenme; Senden Büyük Allah Var' Yazıyordu'Erdoğan'ın Telefonunda 'Baba, Böbürlenme; Senden Büyük Allah Var' Yazıyordu'HDP Mersin Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, AK Parti'nin kurucularından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telefonunu açtığında açılış mesajında evladının yazmış olduğu bir mesaj bulunduğunu belirterek "Bunu bize onurla gösterirdi: 'Baba, böbürlenme; senden büyük Allah var.' Tahmin ediyorum şimdi yok, o açılış mesajı yoktur.
 • 12 Aralık 2015 08:16HDP'li Dengir Mir Mehmet Fırat'ın Mercedes'ine El KonulduHDP'li Dengir Mir Mehmet Fırat'ın Mercedes'ine El KonulduAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen yurda getirilişlerinde usulsüzlük yapıldığı belirlenen lüks otomobillere yönelik operasyon kapsamında HDP'li Fırat'ın aracına da el konuldu.
 • 10 Aralık 2015 18:22Barzani, Hdp Heyeti ile Görüştü - Dengir Mir Mehmet FıratBarzani, Hdp Heyeti ile Görüştü - Dengir Mir Mehmet FıratGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Mersin Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat'ın açıklamaları ANKARA - Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesut Barzani, HDP heyeti ile bir araya geldi.
 • 08 Aralık 2015 19:27Elvan, CHP ve Hdp Mersin Milletvekilleri ve Stk'larla Bir Araya GeldiElvan, CHP ve Hdp Mersin Milletvekilleri ve Stk'larla Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan'ın gelişi ve konuşması- CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar'ın konuşması- HDP Mersin Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat'ın konuşması- Aile fotoğrafının çekinilmesi Başbakan Yardımcısı Elvan'ın kabulü- Elvan, CHP ve HDP'nin Mersin milletvekilleri ile bazı sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerini kabul etti- Elvan: - "Milletvekillerimiz, hangi partiden olursa olsunlar, büyük bir nezaket gösterdiler.
 • 08 Aralık 2015 18:33Başbakan Yardımcısı Elvan'ın KabulüBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, CHP ve HDP'nin Mersin milletvekilleri ile kentteki sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerini kabul etti.
 • 22 Kasım 2015 17:5526. Dönem Meclis Başkanlığı Seçimleri İkinci Turu Tamamlandı26. Dönem Meclis Başkanlığı seçimlerinin ikinci turunda 523 milletvekili oy kullandı, İsmail Kahraman 318 oy, Gülsün Bilgehan 126 oy, Yusuf Halaçoğlu 39 oy, Dengir Mir Mehmet Fırat 40 oy aldı.
 • 22 Kasım 2015 16:4126. Dönem Meclis Başkanlığı Seçimleri Birinci Turu Tamamlandı26. Dönem Meclis Başkanlığı seçimlerinin birinci turunda 525 milletvekili oy kullandı.
 • 22 Kasım 2015 11:35TBMM Başkanlığı Seçimi Bugün YapılacakTBMM Başkanlığı Seçimi Bugün YapılacakAK Parti'den Kahraman, CHP'den Bilgehan, MHP'den Halaçoğlu ve HDP'den Fırat'ın aday olduğu Meclis Başkanlığı seçimi bugün yapılacak.
 • 21 Kasım 2015 15:39Hdp'nin Meclis Başkanı Adayı Belli OlduHdp Meclis Başkanı olarak Dengir Mir Mehmet Fırat'ı aday göstereceğini açıkladı.
 • 21 Kasım 2015 14:15TBMM Başkanı SeçimiHDP İstanbul Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, Meclis Başkanlığına aday oldu.
 • 21 Kasım 2015 13:20TBMM Başkanı SeçimiHDP İstanbul Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, Meclis Başkanlığına aday olacağını bildirdi.
 • 21 Kasım 2015 12:31Hdp 'Nin Meclis Başkanı Adayı Dengir Mir FıratHDP’nin 26. dönem Meclis başkanı adayı Dengir Mir Mehmet Fırat oldu.
 • 21 Kasım 2015 12:29HDP'nin Meclis Başkanı Adayı Dengir Mir Mehmet Fırat OlduHDP'nin Meclis Başkanı Adayı Dengir Mir Mehmet Fırat OlduHDP'nin Meclis Başkan adayı, tıpkı 7 Haziran seçimlerinden sonra olduğu gibi Dengir Mir Mehmet Fırat oldu.
 • 21 Kasım 2015 12:18Hdp'nin Meclis Başkanı Adayı Dengir Mir Mehmet FıratHalkların Demokratik Partisi (HDP)'nin meclis başkan adayı Dengir Mir Mehmet Fırat oldu.
 • 14 Kasım 2015 21:37Fırat: Fırat: "Hiç Bir İdeal Silahla Elde Edilemez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dengir Mir Mehmet Fırat'ın kayıt işlemleri, - Dengir Mir Mehmet Fırat'ın açıklamaları, Milletvekilleri kayıt yaptırıyor- HDP'li Fırat: - "Hiç bir ideal ve varılmak istenen nokta, artık 21. yüzyılda silahla elde edilemez. Eninde sonunda mutlak surette bir şekilde müzakereye dönülecektir" HDP Mersin Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, hiç bir ideal ve varılmak istenen noktanın, artık 21. yüzyılda silahla elde edilemeyeceğini belirterek, "Eninde sonunda mutlak surette bir şekilde müzakereye dönülecektir" dedi.
 • 14 Kasım 2015 17:28Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorHDP Mersin Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, hiç bir ideal ve varılmak istenen noktanın, artık 21. yüzyılda silahla elde edilemeyeceğini belirterek, "Eninde sonunda mutlak surette bir şekilde müzakereye dönülecektir" dedi.
 • 14 Kasım 2015 16:40Dengir Mir Fırat: Hukuk Kuralları Onu Çiğneyenlere Dahi Bir Gün Gerekli OlurDengir Mir Fırat: Hukuk Kuralları Onu Çiğneyenlere Dahi Bir Gün Gerekli OlurHalkların Demokratik Partisi (HDP) Mersin Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, Samanyolu Yayın Grubu'nun TÜRKSAT’tan indirilmesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.