07:2700
SON DAKİKA DENGİR MİR MEHMET FIRAT HABERLERİ

Son Dakika Dengir Mir Mehmet Fırat Haberleri


DENGİR MİR MEHMET FIRAT

Dengir Mir Mehmet Fırat Kürt asıllı Türk avukat, çiftçi, ihracatçı ve siyasetçidir. Türkiye Büyük Millet Meclisi 21., 22. ve 23. dönem milletvekili olan Fırat, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin eski genel başkan yardımcısıdır.Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Çiftçilik, Serbest... Devamı

   

  Siyaset Isınıyor… Dengir Mir Mehmet Fırat: Parçalanmalar Yaşanabilir

  AK Parti kurucularından Dengir Mir Mehmet Fırat, Cumhurbaşkanlıiı seçimlerinin tamamlanmasıyla Türkiye'nin siyaseten sıcak bir döneme girdiğini belirterek, "Abdullah Gül'ün açıklaması ve bunun karşılığında AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu'nun cumhurbaşkanlığı süresinin bitiminden bir gün önce büyük kongreyi toplaması, aslında bir restleşme ve bu restin görülmesi şeklinde yorumlanabilir. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Dengir Mir Mehmet Fırat: 49 Rehine Pazarlık Konusu Yapılabilir

  Dengir Mir Mehmet Fırat: 49 Rehine Pazarlık Konusu Yapılabilir

  AK Parti'nin kurucularından Fırat; IŞİD'in, elindeki Türk konsolosluk çalışanlarını ABD saldırıları için pazarlık konusu yapabileceğini vurguladı. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Fırat: Tayyip Erdoğan Ergenekon'la Mutabakata Varmış Olabilir

  Fırat: Tayyip Erdoğan Ergenekon'la Mutabakata Varmış Olabilir

  AK Parti'nin kurucularından birisi olan Dengir Mir Mehmet Fırat, Tayyip Erdoğan'ın Ergenekon'la mutabakata varmış olabileceğini iddia etti. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.08.2014 07:27:00. #1.12#