05:1100
SON DAKİKA ERDOGAN HABERLERİ

Son Dakika Erdogan Haberleri

   

  Erdoğan: Paralel Yapı İle Mücadelede Ne Gerekiyorsa Yapılacak

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, paralel yapıya karşı yapılan operasyonların birbirini tetiklediğini söyledi. "Diğer bakanlıklarda da buna benzer şeyler olacak" diyen Erdoğan gerektiği taktirde DDK'nın da devreye sokulacağını ifade etti. (Bugün 02:01)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Paralel Yapı İle Mücadelede Ne Gerekiyorsa Yapılacak

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, paralel yapıya karşı yapılan operasyonların birbirini tetiklediğini söyledi. "Diğer bakanlıklarda da buna benzer şeyler olacak" diyen Erdoğan gerektiği taktirde DDK'nın da devreye sokulacağını ifade etti. (Bugün 01:53)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakü'de Ek

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakü'de Ek

  İkinci yurtdışı ziyaretini Azerbaycan'a gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Haydar Aliyev Havalimanı'nda, Azerbaycan Başbakan Yardımcısı Yakup Eyübov ile Türkiye'nin Bakü Büyükelçisi İsmail Alper Coşkun ve diğer yetkililer karşıladı. (Bugün 01:51)

   

  Hedefte Erdoğan Vardı

  Darbeye teşebbüsten gözaltına alınan Yakup Saygılı ifadesinde soruşturmanın savcısı Akkaş'ı suçladı. Başbakan ve bakanların konuşmalarının savcılık talimatıyla (Bugün 01:29)

   

  Eve İş Götürmüşler

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bakanları dinleyen, MİT Müsteşarı Fidan'ı takip eden 25 Aralık darbe girişiminin aktörleri, yaptıkları dinlemelere ilişkin kayıtları ev (Bugün 01:29)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakü'de

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakü'de

  İkinci yurtdışı ziyaretini Azerbaycan'a gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Haydar Aliyev Havalimanı'nda, Azerbaycan Başbakan Yardımcısı Yakup Eyübov ile Türkiye'nin Bakü Büyükelçisi İsmail Alper Coşkun ve diğer yetkililer karşıladı. (Bugün 01:27)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 05:11:39. #1.13#