02:3000
SON DAKİKA ERDOGAN HABERLERİ

Son Dakika Erdogan Haberleri

   

  Blokajı Kaldırın Müjdeyi Verelim

  Elysee Sarayı'nda mevkidaşı Hollande ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa'nın 5 fasıldaki blokajını kaldırmasını istedi: Bu konuda ışık yakıldı ama daha da net olsun. Türkiye'ye bu müjdeyle gideyim. (Bugün 02:01)

   

  Blokajı Kaldırın Müjdeyi Verelim

  Elysee Sarayı'nda mevkidaşı Hollande ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa'nın 5 fasıldaki blokajını kaldırmasını istedi: Bu konuda ışık yakıldı ama daha da net olsun. Türkiye'ye bu müjdeyle gideyim. (Bugün 02:01)

   

  Ortak Düşman

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransız mevkidaşı Hollande ile 3 ana konuda tam mutabakat sağladı: Esad, ortak düşman... Uçuşa yasak bölge, güvenlikli bölge ve eğit donat olmalı... Irak'ta tüm kesimler kapsanmalı... (Bugün 02:01)

   

  Paralel Şimdi Yandı

  7 Şubat 2012''de MİT Müsteşarı Hakan Fidan''ı tutuklamaya çalışarak gün yüzüne çıkan, 17 ve 25 Aralık 2013 operasyonlarıyla demokratik yollarla seçilmiş hükümete darbe girişiminde bulunan paralel yapıyla mücadelede yeni bir aşamaya geçildi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında ilk kez toplanan MGK, paralel yapıyı ''milli güvenliği tehdit eden unsurlar'' arasına aldı. Paralel yapının, ''Kırmızı Kitap'' olarak bilinen, Türkiye''nin iç ve dış tehdit unsurlarını ve mücadele yöntemlerini tan (Bugün 02:01)

   

  Varsa Yoksa Kobani

  Elysee Sarayı'nda Hollande ile görüşen Erdoğan, Irak'ın yüzde 40'ı işgal altındayken sadece Kobani'den söz edilmesinden rahatsızlığını ifade etti. Cumhurbaşkan (Bugün 01:31)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Danimarka'da Yaşayan Türk Vatandaşlarına Mesaj

  (SNA) Cumhuriyetimizin kurluşunun 91'inci yıl dönümü münasebeti ile Kopenhag Büyükelciliği'nde verilmiş olan 29 Ekim resepsiyonuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın mesajı damga vurdu. (Bugün 01:04)

   

 

  Peşmerge Neden Kobani'ye Girmiyor?

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Peşmerge'nin yanlarındaki silahlarla birlikte Kobani'ye girmek için Erbil'den haber beklediği bilgisini verdi. (Dün 19:31)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'ten Ayrıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, günü birlik çalışma ziyaretinde bulunduğu Paris'ten, TSİ ile 19.10'da İstanbul'a gitmek üzere, ayrıldı. (Dün 19:30)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Gelen konvansiyonel silahların Kobani'ye girmesinin uygun olmadığına dair aldıkları bir haber üzerine şu anda Kobani'ye henüz girmiyorlar." dedi. (Dün 19:30)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Gelen konvansiyonel silahların Kobani'ye girmesinin uygun olmadığına dair aldıkları bir haber üzerine şu anda Kobani'ye henüz girmiyorlar." dedi. (Dün 19:26)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'ten Ayrıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, günü birlik çalışma ziyaretinde bulunduğu Paris'ten, TSİ ile 19.10'da İstanbul'a gitmek üzere, ayrıldı. (Dün 19:25)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te

  Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (4) (Ortadoğu'daki yeni sınırlarla ilgili senaryo) Türkiye'nin burada oluşabilecek bu sözde sınırlara 'evet' demesi mümkün değil ve bu konuyla ilgili olarak bu süreçte atılan ve atılmakta olan adımlar çok çok önemli" ''Irak ve Suriye konusunda eğer İran ve Türkiye bu işi birlikte ele alabilmiş olsaydı, bu başarıyı gösterebilmiş olsaydı belki de Batı ülkelerine hiç burada iş düşmeyebilirdi çünkü Irak'ta da Suriye'de de hem İran'ın (Dün 19:20)

   

  Peşmerge Kobani'ye Neden Girmiyor?

  Peşmerge Kobani'ye Neden Girmiyor?

  Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı (Dün 19:19)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa'da

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Paris'te Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsünde düzenlenen konferansta konuştu. (Dün 19:17)

   

  'Hizmet Verdiğim Yer, Gazi Mustafa Kemal'in Hizmet Verdiği Köşk Değil'

  "Hizmet Verdiğim Yer, Gazi Mustafa Kemal'in Hizmet Verdiği Köşk Değil"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temasları kapsamında gittiği Fransa'daki Fransa Uluslararası İlişkiler Enstitüsünde bir konuşma yaptı. (Dün 19:15)

   

  Erdoğan'ın IŞİD yerine kullandığı DAESH nedir?

  Erdoğan'ın IŞİD yerine kullandığı DAESH nedir?

  Akıllardaki soruya cevap (Dün 19:10)

   

  Erdoğan: Peşmergeler, Kobani'ye Geçiş İçin Erbil'den Haber Bekliyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’ye gelen Peşmergelerin Kobani’ye geçmesine izin vermemeleri gibi bir durumun söz konusu olmadığını vurguladı. (Dün 19:08)

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması

  "Yabancı ülke güçleri ile Peşmergeyi bir tutmak, bugünden Kuzey Kürdistan'da bağımsızlığı ilan edilmiş bir Kürdistan'ı kabullenmek demektir. (Dün 19:04)

   

  Erdoğan: "Ab Tarafından Türkiye'ye Verilen Sözlerin Tutulmasını Bekliyoruz"

  -Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te-Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (1)-"Bu katliama karşı dünyanın bir defa konvansiyonel, kimyasal silah ayrımını çok dikkatli yapması lazım. Bunun toplanmasını sağlayabilirsiniz, teşvik edebilirsiniz o ayrı mesele. Ama konvansiyonel silahı da kullanıyorsanız, oradaki devlet terörünü estiren kişi ki bana göre bir teröristtir, ortada bir devlet terörü vardır. (Dün 19:03)

   

  'AB Tarafından Türkiye'ye Verilen Sözlerin Tutulmasını Bekliyoruz'

  "AB Tarafından Türkiye'ye Verilen Sözlerin Tutulmasını Bekliyoruz"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu katliama karşı dünyanın bir defa konvansiyonel, kimyasal silah ayrımını çok dikkatli yapması lazım." dedi. (Dün 19:01)

   

  Peşmerge Kobani'ye Neden Girmiyor?

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Getirilen silahlar Kobani'ye girmelerine uygun olmadığı için Peşmerge sınırda bekliyor. (Dün 19:01)

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması

  "Yabancı ülke güçleri ile Peşmergeyi bir tutmak, bugünden Kuzey Kürdistan'da bağımsızlığı ilan edilmiş bir Kürdistan'ı kabullenmek demektir. (Dün 19:00)

   

  Erdoğan: "1963'den Beri Türkiye'nin AB Kapısında Bekletiliyor Olması İzahı Mümkün Olmayan Bir...

  -Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te-Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (1)-"Bu katliama karşı dünyanın bir defa konvansiyonel, kimyasal silah ayrımını çok dikkatli yapması lazım. Bunun toplanmasını sağlayabilirsiniz, teşvik edebilirsiniz o ayrı mesele. Ama konvansiyonel silahı da kullanıyorsanız, oradaki devlet terörünü estiren kişi ki bana göre bir teröristtir, ortada bir devlet terörü vardır. (Dün 18:54)

   

  'AB Tarafından Türkiye'ye Verilen Sözlerin Tutulmasını Bekliyoruz'

  "AB Tarafından Türkiye'ye Verilen Sözlerin Tutulmasını Bekliyoruz"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu katliama karşı dünyanın bir defa konvansiyonel, kimyasal silah ayrımını çok dikkatli yapması lazım." dedi. (Dün 18:51)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa'da

  Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (2) "Çıkıyor şimdi birileri Avrupa'da, Batı'nın değişik yerlerinde, Türkiye'nin, burası bizi ciddi manada rahatsız ediyor, DEAŞ'a yardım ettiğimizi söylüyor. (Dün 18:46)

   

  Erdoğan: Irak ve Suriye Konusunda Düşüncelerimiz Örtüşüyor

  Erdoğan: Irak ve Suriye Konusunda Düşüncelerimiz Örtüşüyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarını sürdürdüğü Fransa'nın başkenti Paris'te, Fransa Uluslararası İlişkiler Enstitüsünde bir konuşma yaptı. (Dün 18:44)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa'da

  Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (2) "Çıkıyor şimdi birileri Avrupa'da, Batı'nın değişik yerlerinde, Türkiye'nin, burası bizi ciddi manada rahatsız ediyor, DEAŞ'a yardım ettiğimizi söylüyor. (Dün 18:43)

   

  Erdoğan: İsrail, Böyle Bir Dostunu Kaybetti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail’in bölgede en iyi ilişkilere sahip olduğu bir dostunu kaybettiğini söyledi. (Dün 18:42)

   

  Mhp, Peşmerge'nin Geçişiyle İlgili Genel Görüşme İstedi

  MHP, genel görüşme talebinde Peşmerge'nin geçişine izin verilmesiyle Anayasa'nın ihlal edildiği ve başka bir ülkedeki terör örgütüne yardım edildiğini öne sürdü. (Dün 18:42)

   

  Erdoğan: Yeni Türkiye'ye Hizmet Verecek Binalar Gerekir

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Orman Çiftliğinde inşa edilen yeni saraya, mevcut yerin, Cumhurbaşkanlığının hizmetlerine elvermediği için taşındığını söyledi. (Dün 18:38)

   

  Erdoğan: İran'ın Mezhebi Taassubu Bölgede Sıkıntı Oluşturuyor

  Erdoğan, Irak ve Suriye'deki sorunları İran ve Türkiye'nin Batı'ya ihtiyaç kalmadan çözebileceğini ama İran'ın mezhebi taassubunun bunun engellediğini söyledi. (Dün 18:38)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 02:30:27. #1.11#