00:1400
SON DAKİKA ERDOGAN HABERLERİ

Son Dakika Erdogan Haberleri

   

  Erdoğan Estonya'dan Ayrıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi ziyarette bulunduğu Estonya'nın başkenti Talin'den Türkiye'ye dönmek üzere İstanbul'a hareket etti. (Dün 23:02)

   

  Papa, Türkiye Ziyaretinin Amacını Açıkladı

  Papa, Türkiye Ziyaretinin Amacını Açıkladı

  Kasım sonunda Türkiye'ye gelecek olan Papa Fracesco, bu ülkeye, halen Ortodokslarla Katolikleri ayıran engelleri aşmak arzusuyla gideceğini söyledi. (Dün 22:52)

   

  Erdoğan, Estonya Parlamentosu Başkanı Nestor'u Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Estonya'da-Erdoğan, Estonya Parlamentosu Başkanı Nestor'u ziyaret ettiTALİN (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Estonya Parlamentosu (Riigikogu) Başkanı Eiki Nestor'u ziyaret etti. (Dün 22:26)

   

 

  Sarraf ve Güler Tanıklıktan Çekildi

  Cem TURSUN / İstanbul, (DH) - TBMM'de 4 eski bakanla ilgili yolsuzluk ve rüşvet iddialarını incelemek için kurulan soruşturma komisyonu Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda çalışmalarına başladı. (Dün 18:40)

   

  Kobani'ye Gideceklerin Sayısını Açıkladı

  Kobani'ye Gideceklerin Sayısını Açıkladı

  Erdoğan'dan flaş açıklama (Dün 18:39)

   

  Türk Sineması İspanya'da Onur Konuğu

  Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Cannes'dan Venedik'e, Busan'dan Saraybosna'ya dünya sinema sektörü tarafından kabul görmüş festivallere konuk olan Türkiye, son olarak İspanya'da 59. Uluslararası Seminci Valladolid Film Festivali'ne onur konuğu olarak katıldı. (Dün 18:19)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Estonya'da

  Erdoğan, Estonya Parlamentosu Başkanı Nestor'u ziyaret etti. (Dün 18:17)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Estonya'da

  Erdoğan, Estonya Parlamentosu Başkanı Nestor'u ziyaret etti. (Dün 18:16)

   

  Gazeteciler Yüzde 20 İndirimle Muayene Olabilecek

  Gazeteciler Yüzde 20 İndirimle Muayene Olabilecek

  Karadeniz Gazeteciler Federasyonu ile Medical Park Ordu Hastanesi arasında gerçekleştirilen bir protokol ile gazeteciler yüzde 20 indirimle muayene olabilecek. (Dün 18:02)

   

  Rteü'den 777 Öğrenciye Burs

  RİZE Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın da katıldığı Mütevelli Heyeti toplantısında, üniversite giriş sınavında Türkiye genelinde çeşitli bölümlerde ilk 50 bine giren ve RTEÜ'yü seçen 27 öğrenciye aylık 1000 ile 1500 lira arasında teşvik, 750 öğrenciye de aylık 300 lira ihtiyaç bursu verme kararı aldı. (Dün 18:02)

   

  Manisa Nar Üretiminde 11'inci Sırada

  Manisa Nar Üretiminde 11'inci Sırada

  Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi, Manisa’nın Salihli İlçesi’ne bağlı Adala Mahallesi’ndeki nar bahçelerini Manisa Valisi Erdoğan Bektaş ve beraberindeki heyete gezdirdi. (Dün 17:52)

   

  Ali İsmail Korkmaz Davası'nda Yeni Görüntüler

  Ali İsmail Korkmaz Davası'nda Yeni Görüntüler

  Ali İsmail Korkmaz'ın, Eskişehir'deki Gezi Parkı odaklı eylemde darbedilerek hayatını kaybettiği iddiasıyla açılan davada, TÜBİTAK yeni bir görüntüye daha ulaştı. (Dün 17:35)

   

  Barış Güler ve Reza Zarrab Komisyona İfade Vermek İstemedi

  TBMM'de 4 eski bakanla ilgili kurulan soruşturma komisyonu çalışmalarına başladı. Komisyona tanık sıfatıyla ifadeye gelen Barış Güler ve Reza Zarrab soruları yanıtlamadı. (Dün 17:08)

   

  Erdoğan Bağımsızlık Savaşı Anıtını Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, başkent Tallinn'de bulunan Bağımsızlık Savaşı Anıtını ziyaret etti. (Dün 17:01)

   

  Gakgoşlar'a Kadın Antrenör

  Gakgoşlar'a Kadın Antrenör

  PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'un teknik kadrosunda yer alan bayan antrenör Duygu Erdoğan, teknik direktör Ümit Özat'la birlikte Elazığspor'un başarısı için çalışıyor Erdoğan: "Bu işte bilgi, antrenör yeteneği çok önemli. İnsanların güvenini kazanmanız çok önemli. Şu an bunları sağlamaya. (Dün 16:41)

   

  MHP'li Vural'dan 'Peşmerge' Eleştirisi

  MHP'li Vural'dan "Peşmerge" Eleştirisi

  MHP Grup Başkanvekili Vural, düzenlediği basın toplantısında Peşmergenin "PYD'ye ve PKK'ya yardım için Türkiye'nin egemenlik haklarının ihlal edildiğini" belirtti. (Dün 16:39)

   

  Erdoğan, Estonya'da Bağımsızlık Savaşı Anıtı'nı Ziyaret Etti

  Erdoğan, Estonya'da Bağımsızlık Savaşı Anıtı'nı Ziyaret Etti

  Resmi ziyarette bulunmak üzere Estonya’ya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, başkent Tallinn’de bulunan Bağımsızlık Savaşı Anıtı’nı ziyaret etti. (Dün 16:32)

   

  Karadenizli Gazetecilerin Sağlığı Medical Park'a Emanet

  Karadenizli Gazetecilerin Sağlığı Medical Park'a Emanet

  Karadeniz Gazeteciler Federasyonu ile Medical Park Ordu Hastanesi arasında gerçekleştirilen bir protokol ile ‘Karadenizli gazetecilerin sağlığı’ güvence altına alındı. (Dün 16:32)

   

  Rteü'den 777 Öğrenciye Burs!

  RİZE Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın da katıldığı Mütevelli Heyeti toplantısında, üniversite giriş sınavında Türkiye genelinde çeşitli bölümlerde ilk 50 bine giren ve RTEÜ'yü seçen 27 öğrenciye aylık 1000 ile 1500 lira arasında teşvik, 750 öğrenciye de aylık 300 lira ihtiyaç bursu verme kararı aldı. (Dün 16:31)

   

  MHP Grup Başkan Vekili Yusuf Halaçoğlu Açıklaması

  MHP Grup Başkan Vekili Yusuf Halaçoğlu Açıklaması

  MHP Grup Başkan Vekili ve Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Peşmergenin Türkiye üzerinden geçirilecek olmasının anayasal suç oludğunu söyledi. (Dün 16:18)

   

  Erdoğan, Bağımsızlık Savaşı Anıtını Ziyaret Ederek, Çelenk Koydu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Estonya'nın başkenti Talin'e gerçekleştirdiği ziyareti esnasında Bağımsızlık Savaşı Anıtını ziyaret ederek, çelenk koydu. (Dün 16:17)

   

  Rteü'den 777 Öğrenciye Burs

  Rteü'den 777 Öğrenciye Burs

  Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın da katıldığı Mütevelli Heyeti toplantısında, üniversite giriş sınavında Türkiye genelinde çeşitli bölümlerde ilk 50 bine giren ve RTEÜ'yü seçen 27 öğrenciye aylık 1000 ile 1500 lira arasında teşvik, 750 öğrenciye de aylık 300 lira ihtiyaç bursu verme kararı aldı. (Dün 16:12)

   

  Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Ordu'da Toplandı

  Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Ordu'da Toplandı

  Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Yönetim ve Başkanlar Kurulu Toplantısı Ordu’da yapıldı. (Dün 16:10)

   

  Spor Toto 3. Lig

  Spor Toto 3. Lig

  Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Fırat Anlı, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’un yeni tesislerini ziyaret ederek, yarın Göztepe ile deplasmanda karşılaşacak olan futbol takımına moral verdi. (Dün 15:57)

   

  Rıza Sarraf Meclis Komisyonuna Tanık Sıfatıyla İfade Verdi

  Rıza Sarraf Meclis Komisyonuna Tanık Sıfatıyla İfade Verdi

  Tbmm'de 4 eski bakanla ilgili yolsuzluk ve rüşvet iddialarını incelemek için kurulan soruşturma komisyonu Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda çalışmalarına başladı. (Dün 15:46)

   

  Hdp'li Kaplan'dan Sayıştay Raporlarına Sert Eleştiri

  Hdp'li Kaplan'dan Sayıştay Raporlarına Sert Eleştiri

  HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, "Sanki çatışma sürüyor, operasyon oluyor gibi operasyon tazminatı almaya devam etmişler, Biz burada çözüm için Meclis'te elimizi taşın altına koyarken, hükümet kendi emrindeki polisine barış döneminde para ödemiş (operasyon tazminatı), bu hükümetin vicdanı yok" dedi. (Dün 15:38)

   

  Terim'in Eski Kadın Yardımcısını Ümit Özat Kaptı

  Terim'in Eski Kadın Yardımcısını Ümit Özat Kaptı

  Fatih Terim döneminde Galatasaray'da antrenörlük yapan Duygu Erdoğan, zamanında "Kadınlar futboldan anlamaz" diyen Elazığspor'u çalıştıran Ümit Özat'ın yardımcısı oldu. (Dün 15:28)

   

  Yolsuzluk Komisyonu Sarraf'ı Dinledi

  TBMM'de 4 eski bakanla ilgili yolsuzluk ve rüşvet iddialarını incelemek için kurulan soruşturma komisyonu İstanbul Adliyesinde Rıza Sarraf'ı dinledi. (Dün 15:22)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 00:14:14. #1.12#