SON DAKİKA ERDOGAN HABERLERİ

Son Dakika Erdogan Haberleri

 • 09:58ABD Kongresi'nde AKP'ye, İnsan Haklarına Saygı Duyma Çağrısı TasarısıABD Kongresi'nde AKP'ye, İnsan Haklarına Saygı Duyma Çağrısı TasarısıAK Parti hükümetini evrensel insan haklarına saygı duyma ve ifade özgürlüğüne yönelik kısıtlamaları kaldırma çağrısı yapan tasarı, ABD Kongresi’nin alt kanadı Temsilciler Meclisi’ne sunuldu.
 • 09:55Türkiye Doğal Beslenme ve Yaşam Boyu Sağlık Zirvesi Sapanca'da YapıldıTürkiye Doğal Beslenme ve Yaşam Boyu Sağlık Zirvesi Sapanca'da YapıldıBeslenme alışkanlıklarımız, bu alışkanlıklarımızın sağlığımız üzerindeki etkileri, gıda güvenliği ve tarihsel süreçteki değişim gibi konuların ele alındığı “Doğal Beslenme ve Yaşam Boyu Sağlık Zirvesi” Sapanca’da yapıldı.
 • 09:55İşte Yeni Türkiye'nin Mega Projeleriİşte Yeni Türkiye'nin Mega ProjeleriLaf değil icraat!
 • 09:55Sincik İlçe Belediye Çocuk Parkı Hizmet GirdiSincik İlçe Belediye Çocuk Parkı Hizmet GirdiSincik İlçe Belediyesi tarafından belediye binası arkasında inşa edilen çocuk oyun parkı hizmete girdi.
 • 09:42Milli İttifak'ın Mitingine Cumhurbaşkanı EngeliMilli İttifak'ın Mitingine Cumhurbaşkanı Engeliseçimlere birlikte girme kararı alan Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) oluşturduğu 'Milli İttifak' 11 Mayıs'ta Uşak Valiliği'ne başvurarak 27 Mayıs Çarşamba günü yapacağı miting, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 21 Mayıs Perşembe günü Uşak'ta yapacağı toplu açılış ve halka hitap programı gerekçesiyle uygun bulunmadı.
 • 09:40HDP'ye Verin Erdoğan Başkan Olmasın!HDP'ye Verin Erdoğan Başkan Olmasın!Ulusalcı Bekir'den şanına yakışır sözler
 • 09:26AK Parti Milletvekili Adayı Yayman, "Yedi Bölge Yedi Renk Çözüm Süreci" Toplantısına KatıldıAK Parti Milletvekili adayı Hüseyin Yayman, evrensel bir demokratik düzenin kurulması durumunda sorunların çözüleceğini belirterek, "Bize önce hürriyet lazım, bize önce demokrasi lazım, bize önce kardeşlik lazım” dedi.
 • 09:06Gündem/ 24 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20. Zırhlı Tugay ve Garnizon Komutanlığı, Valilik ve Belediye Başkanlığı'nı ziyaret edecek.
 • 09:03Gündem/ 24 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20. Zırhlı Tugay ve Garnizon Komutanlığı, Valilik ve Belediye Başkanlığı'nı ziyaret edecek.
 • 07:34Erdoğan: Adana'da Gidip Konuşacağım Halkımla Arama Kimse GiremezErdoğan: Adana'da Gidip Konuşacağım Halkımla Arama Kimse GiremezErdoğan, Antalya'da yaptığı konuşmada, "Adana Valisi'ne 'Bak, geleceğim, orada konuşacağım. Halkımla arama girmeye kimsenin gücü yetmez.' dedim." diye konuştu.
 • 06:56Uşak - Milli İttifak Mitingine Cumhurbaşkanı EngeliUşak - Milli İttifak Mitingine Cumhurbaşkanı EngeliSeçimlere Milli İttifak çatısı altında girme kararı alan Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi'nin 11 Mayıs'ta Uşak Valiliği'ne 27 Mayıs Çarşamba günü yapacağı miting için yaptığı müracaat, 21 Mayıs Perşembe günü netlik kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın aynı tarihte Uşak'ta yapacağı toplu açılış ve halka hitap programı nedeniyle iptal edildi.
 • 06:25Eroğlu: Eroğlu: "Zeytinlikler Köylülere Kiralanacak"Görüntü dökümü: - Açılışı yapılacak Kırkağaç ilçesindeki okulun genel görüntüsü, - Öğrenciler ve velilerin görüntüleri, - Bakan Eroğlu'nun konuşması, - Açılış kurdelesinin kesilmesi, - Kırkağaç'ta bir öğrenci Yurdunun açılışı, - Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı'yı ziyaret, - Bakan Eroğlu'na zeytinyağ ve forma hediye edilmesi, Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Manisa'da- Bakan Eroğlu: "Orman arazisindeki delice ağaçlarını aşılayacağız. Zeytinlikleri vatandaşlara kurayla eşit dağıtacağız" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, orman arazisindeki "delice" ağaçlarının aşılanacağını ve zeytinliklerin talep eden köylülere 49 yıllığına kiralanacağını bildirdi.
 • 04:00Mısır'daki İdamlarMısır'da uygulanmaya başlanan idam kararları, Kanada'nın Montreal, Toronto, Ottawa ve Calgary kentlerinde düzenlenen sessiz eylemlerle protesto edildi.
 • 02:56Rize'de Dolmuşta Cenin Bulundu!Rize'de Dolmuşta Cenin Bulundu!Rize'de bir dolmuşta poşet içine konmuş cenin, şoförü şoke etti.
 • 01:12Gündem Özetine Ek- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20. Zırhlı Tugay ve Garnizon Komutanlığı'nı, Valiliği, Belediye Başkanlığını ziyaret edecek, Şanlıurfa Şehir Hastanesi'nin temel atma töreniyle, yapımı tamamlanan tesis ve projelerin ortak açılış töreni ve Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi, Arkeopark ve Edessa Mozaik Müzesi açılış törenine katılacak.
 • 01:09Rize'de Dolmuşta Cenin BulunduRize'de bir dolmuşta poşet içine konmuş cenin bulundu.
 • 01:08Gündem Özetine Ek- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20. Zırhlı Tugay ve Garnizon Komutanlığı'nı, Valiliği, Belediye Başkanlığını ziyaret edecek, Şanlıurfa Şehir Hastanesi'nin temel atma töreniyle, yapımı tamamlanan tesis ve projelerin ortak açılış töreni ve Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi, Arkeopark ve Edessa Mozaik Müzesi açılış törenine katılacak.
 • 00:57İsveç'teki Somali Vatandaşlarından AK Parti'ye İlgiStockholm'de Somali vatandaşlarının derneklerini ziyaret eden AK Parti Konya Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı, büyük ilgiyle karşılaştı.
 • 00:56İsveç'teki Somali Vatandaşlarından AK Parti'ye İlgiStockholm'de Somali vatandaşlarının derneklerini ziyaret eden AK Parti Konya Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı, büyük ilgiyle karşılaştı.
 • 00:30İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması"AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Onlar sadece 'bir mega proje üreteyim' diye, Kılıçdaroğlu, bir şey üretir ama ne tarihi ne gelecek perspektifi vardır" dedi.
 • 00:27İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması"AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Onlar sadece 'bir mega proje üreteyim' diye, Kılıçdaroğlu, bir şey üretir ama ne tarihi ne gelecek perspektifi vardır" dedi.
 • 00:12Erdoğan, Denizkurdu 2015 Tatbikatı'na KatıldıErdoğan, Denizkurdu 2015 Tatbikatı'na KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, katılımıyla Deniz Kuvvetleri Komutanlığının Denizkurdu 2015 Tatbikatı'nın "Seçkin gözlemci günü" Ege Denizi’nin Türk karasularında gerçekleştirildi.
 • 00:10Balıkesirspor Teknik Direktörü Cihat ArslanBalıkesirspor Teknik Direktörü Cihat ArslanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Balıkesirspor Teknik Direktörü Cihat Arslan'ın açıklamaları, Maçın ardından- Trabzonspor Teknik Direktörü Yanal: "Balıkesirspor'u yenerek sahamızdaki kazanma alışkanlığımızı da devam ettirmiş olduk"-Balıkesirspor Teknik Direktörü Arslan: "Keyifli bir akşamın, sonu keyifsizdi" Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Balıkesirspor'u yenerek sahalarındaki kazanma alışkanlığını da devam ettirmiş olduklarını söyledi.
 • 23:56Davutoğlu: "Hdp, Dhkp-C'nin Sözcülüğünü Yapıyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Davutoğlu'nun konuşması,- Miting alanından görüntüler,- Davutoğlu'nun seçmenlere karanfil atması,- Davutoğlu'nun kürsüden inip gençlerle konuşması fotoğraf çekimi ve simit vermesi, AK Parti'nin Kocaeli mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)- "Şimdi Kılıçdaroğlu, 'Yeni bir kent kuracağım' diyor.
 • 23:53Davutoğlu: Davutoğlu: "Hdp, Dhkp-C'nin Sözcülüğünü Yapıyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Davutoğlu'nun konuşması,- Miting alanından görüntüler,- Davutoğlu'nun seçmenlere karanfil atması,- Davutoğlu'nun kürsüden inip gençlerle konuşması fotoğraf çekimi ve simit vermesi, AK Parti'nin Kocaeli mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)- "Şimdi Kılıçdaroğlu, 'Yeni bir kent kuracağım' diyor.
 • 23:35Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'a GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CBK" ile saat 23.05'te İstanbul'a geldi.
 • 23:25Milli Eğitim Bakanı Avcı, Eskişehir'deMilli Eğitim Bakanı Avcı, Eskişehir'deBakan Avcı halkla selamlaşma- Bakan Avcı konuşma- Bakan Avcı esnaf ziyareti- Bakan Avcı THK ziyareti ve kokpit - İnönü ilçesindeki THK Türkkuşu Havacılık Eğitim Merkezi'ni ziyaret eden Avcı, tesislerle ilgili bilgi aldı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'in İnönü ilçesindeki Türk Hava Kurumu (THK) Türkkuşu Havacılık Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 23:19Maçın ArdındanTrabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Balıkesirspor'u yenerek sahalarındaki kazanma alışkanlığını da devam ettirmiş olduklarını söyledi.
 • 23:16Reis Dümene GeçtiReis Dümene GeçtiBaşkomutan ilk kez katıldı
 • 23:12Bütün Güçlerini O Partiye Tahsis EttilerBütün Güçlerini O Partiye Tahsis EttilerErdoğan Antalya'daydı
 • 23:10Davutoğlu: Davutoğlu: "Bize Parti Kapatma Davası Açtılar, Durdurabildiler Mi?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından görüntüler, - Davutoğlu'nun kürsüye çıkışı, - Vatandaşı selamlaması, - Davutoğlu'nun konuşması, AK Parti'nin Kocaeli mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)- "Şimdi bunlar bir araya gelmişler, CHP, HDP, MHP arkalarında da bir paralel yapı, bütün dertleri 7 Haziran'da AK Parti'yi durdurmak istiyor.
 • 23:01Erdoğan: "Halkımla Benim Arama Girmeye Kimsenin Gücü Yetmez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması, - Erdoğan: (2)- "Halkımla benim arama girmeye kimsenin gücü yetmez. Bu ülke bir hukuk devletidir.
 • 22:59Erdoğan: Erdoğan: "Halkımla Benim Arama Girmeye Kimsenin Gücü Yetmez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması, - Erdoğan: (2)- "Halkımla benim arama girmeye kimsenin gücü yetmez. Bu ülke bir hukuk devletidir.
 • 22:59Düzeltme) Uşak'ta Milli İttifak ve Cumhurbaşkanı' Nın Programı ÇakıştıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 27 Mayıs Çarşamba günü Uşak’ta yapacağı toplu açılış töreniyle, aynı gün Saadet Partisi ve BBP’nin "Milli İttifak" mitingi çakıştı.
 • 22:52Erdoğan: Erdoğan: "Alma Mazlumun Ahını Çıkar Aheste Aheste"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması, Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya'da-Erdoğan: (3)- "Ben ne demiştim, hatırlayın.
 • 22:45Davutoğlu: "Bunlar Osmanlı'dan Utanır, Selçuklu'yu Bilmez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Davutoğlu'nun konuşması,- Miting alanından görüntüler, AK Parti'nin Kocaeli mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Biz Osmanlı ile onur duyarız, onur.
 • 22:44Manisa - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Soma'daManisa - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Soma'daOrman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Soma'da (2) İLKOKUL VE ANAOKUL AÇILIŞINA KATILDI AK Parti İzmir milletvekili adayı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu; Demirören Şirketler Grubu tarafından maden faciasıyla sarsılan Soma'ya kazandırılan ilkokul ve anaokulunun açılış törenine katıldı.
 • 22:41Davutoğlu: Davutoğlu: "Bunlar Osmanlı'dan Utanır, Selçuklu'yu Bilmez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Davutoğlu'nun konuşması,- Miting alanından görüntüler, AK Parti'nin Kocaeli mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Biz Osmanlı ile onur duyarız, onur.
 • 22:40Yalova - Hasip Kaplan: Yalova - Hasip Kaplan: "Antik Kentleri Bombalayan Zihniyetten Farkınız Ne?"Hasip Kaplan: "Antik kentleri bombalayan zihniyetten farkınız ne?" Yalova'ya gelen HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Ak Parti'yi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sert bir dille eleştirdi.
 • 22:38Syrizia Temsilcisi Bournous, Hdp Mitingine KatıldıSyrizia Temsilcisi Bournous, Hdp Mitingine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP İzmir Gündoğdu Meydanı mitingi,- Syrizia Temsilcisi Yiannis Bournous konuşması,- Ertuğrul Kürkçü konuşma detayı,- HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş kürsüye gelişi, HDP'nin İzmir mitingi- Eş Genel Başkan Demirtaş: - "AKP'liler 'Bize oy verin' çalışması yapmıyorlar, 'HDP'ye oy vermeyin' çalışması yapıyorlar.
 • 22:36Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Muhalefet Partilerine EleştiriCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya’da toplu açılış törenine katıldı.
 • 22:34Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya'dan AyrıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya’da katıldığı toplu açılış töreninin ardından İstanbul’a gitti.
 • 22:34Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özbek'e Tebrik MesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Galatasaray Kulübü Başkanlığına seçilen Dursun Özbek’i tebrik etti.
 • 22:31Hasip Kaplan: Hasip Kaplan: "Antik Kentleri Bombalayan Zihniyetten Farkınız Ne?"Yalova'ya gelen HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Ak Parti'yi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sert bir dille eleştirdi.
 • 22:29Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'a GittiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CBK" ile saat 22.15'de İstanbul'a hareket etti.
 • 22:29Milli İttifak"In Sivas MitingiSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Saadet iktidarında 500 bin ithal araba almakla övünmeyeceğiz.
 • 22:28Bahçeli: Bahçeli: "Akp'ye Oy Veren Vatandaşlarım Artık Gerçekleri Görünüz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bahçeli'nin konuşması, - Miting alanından detaylar, MHP'nin Kayseri mitingi- Genel Başkan Bahçeli: (1)- "AKP'ye oy veren vatandaşlarım artık gerçekleri görünüz. Fitne fesat yuvası zihniyetin gerçek yüzünü tanıyınız. Özellikle hemşehriniz 11. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül'e yapılan haksızlıkları da fark ediniz"- "1 milyar 370 milyon liraya mal olan kaçak ve karanlık sarayda oturan Erdoğan'dır, kirayı ödemede zorluk çeken, ömür boyunca banka kredisine mahkum olan sizlersiniz.
 • 22:24Milli Eğitim Bakanı Avcı AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Eskişehir'de 13 yıldır pek çok güzel işler yapıldı, kentin çehresi değişti.