06:1100
SON DAKİKA ERDOGAN HABERLERİ

Son Dakika Erdogan Haberleri

   

  'Untitled Page'

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu Hüseyin Çelik'in oğlunun nikah şahitliğini yaptı. (Bugün 02:32)

   

  'Güvenlik Paketiyle 90'Lara Dönmeyiz'

  Güvenlik paketine ilişkin kaygılara "90'lı yıllara dönmeyeceğiz" diyerek yanıt veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Bıçak sırtında yürürcesine özgürlük ve güvenlik dengesini muhafaza etmeliyiz (Bugün 02:32)

   

  First Moral

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile Katar Emiri Şeyh Hamad bin Halife El Sani'nin eşi Sheika Mozahi dün savaştan kaçan Suriyeliler'le bir araya geldi. İki First Lady, Gaziantep Nizip'teki mültecileri ziyaret etti. Suriyeli sığınmacıların bulunduğu çadırkenti ziyaret eden Erdoğan ve Mozahi, ailelerin sıkıntıları ve taleplerini dinledi. Adsız GÜNEBAKAN (Bugün 02:32)

   

  Erdoğan'ın Ses Kaydının Analiz Raporu Yayınlandı

  Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında 17 Aralık'ta yapıldığı iddia edilen ses kaydı ile ilgili New York'taki dünyaca ünlü kriminal laboratuarında kayıt üzerinde yapılan inceleme sonuçlarına ulaşıldı. (Bugün 02:01)

   

  Bireyin Hakkını İhlal Ettirmeyiz

  Özgürlük ve güvenlik dengesinin korunması gerektiğine dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, polise ve askere bireyin hakkını ihlal edecek yetki vermeyeceklerini s (Bugün 02:01)

   

  Doğal Kararlılık" Operasyonları

  ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcü Yardımcısı Harf: "Türkiye’nin IKBY Peşmergeleri'nin Kobani’ye gitmesine izin vermesi, koalisyonun oradaki güçleri destekleme çabalarına önemli bir katkı. Türkiye oldukça önemli şeyler yapıyor" "(Kobani’nin) Önemli olduğuna inanıyoruz, yoksa oradaki savaşçılara havadan silahlar. (Bugün 00:58)

   

  Gündem Özetine Ek

  1 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulanmak üzere Letonya ve Estonya'ya gidecek. (Bugün 00:47)

   

  Gündem Özetine Ek

  1 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulanmak üzere Letonya ve Estonya'ya gidecek. (Bugün 00:43)

   

  R4bialı Karşılama

  Nizip'te Suriyelileri ziyaret eden Emine Erdoğan ile Katar Emiri'nin annesi Moza, zafer ve Rabia işareti ile karşılandı. (Bugün 00:01)

   

  Devletin Zirvesi, Hüseyin Çelik'in Oğlunun Nikahında Buluştu

  AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik'in oğlunun nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül yaptı. (Dün 23:59)

   

  İş Adamı Timuçin: Artık Oynatılan Değil Oynatan Türkiye Var

  İş Adamı Timuçin: Artık Oynatılan Değil Oynatan Türkiye Var

  Milli İrade mitingleri düzenleyen iş adamı Enis Timuçin, "Artık oynatılan bir Türkiye yerine oynatan bir Türkiye var. Mazlumların savunucusu olan Türkiye var." dedi. (Dün 22:40)

   

  Erdoğan Ve Davutoğlu Nikah Şahidi Oldu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu, AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Çelik'in oğlunun nikah şahitliğini yaptı. (Dün 22:31)

   

 

  Ceylanpınar'da Suriyeli Öğrencilere Yardım

  Ceylanpınar'da Suriyeli Öğrencilere Yardım

  Şanlıurfa'nın Ceylanpınar Kaymakamlığı ve İlçe Belediyesi tarafından Suriyeli sığınmacıların çocuklarına giyecek ve kırtasiye malzemesi yardımı yapıldı. (Dün 19:14)

   

  Erdoğan ile Gül'ün Yolları Samsun'da Kesişti

  Erdoğan ile Gül'ün Yolları Samsun'da Kesişti

  Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi, 12 Eylül tarihinde aldığı karar doğrultusunda 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isimlerini Atakum ilçesindeki bulvarlara vererek tabelalarını astırdı. (Dün 19:03)

   

  Salih Müslim: Erdoğan ve Esad Kebap Yerken Biz İşkence Altındaydık

  Suriye'nin kuzeyinde Kürtler'in bulunduğu 'Rojava' bölgesindeki Demokratik Birlik Partisi (PYD) Eşbaşkanı Salih Müslüm, Irak'ta Kürdistan Bölgesel Yönetimi Meclisi'ne yaptığı ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Erdoğan ve Esad, Halep ve İstanbul'da kebap ve lahmacun yerken biz işkence altındaydık, şehit düşüyorduk" dedi. (Dün 18:18)

   

  Emine Erdoğan ve Sheika Mozahi Gaziantep'ten Ayrıldı

  Emine Erdoğan ve Sheika Mozahi Gaziantep'ten Ayrıldı

  Gaziantep'teki Suriyeli kadınlarla buluşan Emine Erdoğan ve Katar Emiri'nin annesi Sheika Mozahi, temaslarını tamamlayarak kentten ayrıldı. (Dün 18:03)

   

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin Annesi Moza'dan, Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret (2)

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin annesi Moza'dan, Suriyeli sığınmacılara ziyaret- Erdoğan ve Moza, Nizip ilçesindeki konteyner ve çadır kentte kalan Suriyeli sığınmacıların sorunlarını dinledi- Suriyeli bir kadından ülkesinde yaşadıklarını dinleyen Erdoğan'ın duygulandığı gözlendiGAZİANTEP (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile Katar Emiri'nin annesi Şeyha Moza, Nizip ilçesindeki konteyner ve çadır kente barınan Suriyelileri ziyaret etti. (Dün 18:02)

   

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin Annesi Moza'dan, Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret (2)

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin Annesi Moza'dan, Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret (2)

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin annesi Moza'dan, Suriyeli sığınmacılara ziyaret- Erdoğan ve Moza, Nizip ilçesindeki konteyner ve çadır kentte kalan Suriyeli sığınmacıların sorunlarını dinledi- Suriyeli bir kadından ülkesinde yaşadıklarını dinleyen Erdoğan'ın duygulandığı gözlendiGAZİANTEP (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile Katar Emiri'nin annesi Şeyha Moza, Nizip ilçesindeki konteyner ve çadır kente barınan Suriyelileri ziyaret etti. (Dün 17:57)

   

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin Annesi Moza'dan, Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret (1)

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin annesi Moza'dan, Suriyeli sığınmacılara ziyaret- Erdoğan ve Moza, Nizip ilçesindeki konteyner ve çadır kentte kalan Suriyeli sığınmacıların sorunlarını dinledi- Suriyeli bir kadından ülkesinde yaşadıklarını dinleyen Erdoğan'ın duygulandığı gözlendiGAZİANTEP (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile Katar Emiri'nin annesi Şeyha Moza, Nizip ilçesindeki konteyner ve çadır kente barınan Suriyelileri ziyaret etti. (Dün 17:35)

   

  Emine Erdoğan Nizip'te Suriyeli Sığınmacılarla Görüştü

  Emine Erdoğan Nizip'te Suriyeli Sığınmacılarla Görüştü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye'ye davet ettiği Katar Emiri'nin annesi Sheika Mozahi ile birlikte Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde Suriyeli sığınmacıların barındığı konaklama tesislerini ziyaret etti. (Dün 17:33)

   

  Suroğlu'ndan Öğrencilere Karikatür Dersi

  Sabihahanım İlkokulu 4-A sınıfı öğretmeni Mustafa Erdoğan, öğrencilerini mesleklerinde başarılı olmuş rol model kişilerle buluşturuyor. (Dün 17:31)

   

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin Annesi Moza'dan, Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret (1)

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin Annesi Moza'dan, Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret (1)

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin annesi Moza'dan, Suriyeli sığınmacılara ziyaret- Erdoğan ve Moza, Nizip ilçesindeki konteyner ve çadır kentte kalan Suriyeli sığınmacıların sorunlarını dinledi- Suriyeli bir kadından ülkesinde yaşadıklarını dinleyen Erdoğan'ın duygulandığı gözlendiGAZİANTEP (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile Katar Emiri'nin annesi Şeyha Moza, Nizip ilçesindeki konteyner ve çadır kente barınan Suriyelileri ziyaret etti. (Dün 17:30)

   

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin Annesi Moza'dan, Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret

  Erdoğan ve Moza, Nizip ilçesindeki konteyner ve çadır kentte kalan Suriyeli sığınmacıların sorunlarını dinledi Suriyeli bir kadından ülkesinde yaşadıklarını dinleyen Erdoğan'ın duygulandığı gözlendi. (Dün 17:25)

   

  Yeni Esenler'de Yeni Fırsatlar

  Yeni Esenler'de Yeni Fırsatlar

  Esenler Emlak Konutları projesinin finansmanında kullanılacak 970 konutun satışı, tüm hızıyla devam ediyor. Projenin değiştirilen ödeme koşulları, alıcısına daha da kolaylık sağlıyor. (Dün 17:17)

   

  İzmir Valisi Toprak'tan, Manisa Valisi Bektaş'a Ziyaret

  İzmir Valisi Toprak'tan, Manisa Valisi Bektaş'a Ziyaret

  İzmir Valisi Mustafa Toprak, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti. (Dün 17:09)

   

  Suriyeli Bebekler 'Erdoğan' Olarak Doğuyor

  Sokakta yaşayan Suriyeli mültecilerin yerleştirildiği geçici barınma merkezlerinde dünyaya gelen 34 bin çocuktan 188'ine Recep, Tayyip ve Erdoğan isimleri veril (Dün 17:01)

   

  Papa Franciscus Türkiye'ye Geliyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Fener Rum Patriği Bartholomeos'un davetlerine iştirak edecek olan Papa Franciscus'un, 28-30 Kasım tarihleri arasında Türki (Dün 17:01)

   

  Emine Erdoğan Suriyeli Kadınlarla Buluştu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, çadır kentte Suriyeli kadınlarla buluştu. (Dün 17:01)

   

  CHP TBMM Grup Toplantısı

  Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1) "Bütün endişe 17 Aralık için de böyle bir karar verilebilir miydi? (Dün 16:52)

   

  Papa Franciscus Kasım Sonunda Türkiye'ye Geliyor

  Türkiye'deki programı belli olan Papa, 28 30 Kasım tarihlerinde Ankara’da Anıtkabir, İstanbul’da Ayasofya ve Sultanahmet Camisi’ne gidecek Papa, devlet erkanı ve dini makamlarla görüşecek. (Dün 16:50)

   

  Cumhurbaşkanı'nın Eşi Emine Erdoğan ve Katar Emiri'nin Annesi Suriyeli Kadınlarla Buluştu

  Cumhurbaşkanı'nın Eşi Emine Erdoğan ve Katar Emiri'nin Annesi Suriyeli Kadınlarla Buluştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Katar Emiri’nin annesi Sheika Mozahi Nizip ilçesinde ki Suriyeli sığınmacıların bulunduğu çadır kentte Suriyeli kadınlarla buluştu. (Dün 16:49)

   

  CHP Grup Toplantısı (4)

  - Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)- "Bütün endişe 17 Aralık için de böyle bir karar verilebilir miydi? (Dün 16:38)

   

  Recep Tayyip Erdoğan Ve Abdullah Gül'ün Adları Bulvara Verildi

  SAMSUN Büyükşehir Belediye Meclisi'nin geçen 12 Eylül tarihinde aldığı karar doğrultusunda Atakum İlçesi'nde bulunan Barış Bulvarı'nın adı 'Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı', Cağaloğlu Caddesi'nin adı da 'Abdullah Gül Bulvarı' olarak değiştirildi. (Dün 16:31)

   

  Emine Erdoğan Çadır Kentte Suriyeli Kadınlarla Buluştu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, çadır kentte Suriyeli kadınlarla buluştu. (Dün 16:31)

   

  Yüksekdağ: "Faili Meçhuller Yeniden Hortlatıldı"

  HDP TBMM Grup Toplantısı- Eş Genel Başkan Yüksekdağ: - "Hükümet hala 'çözüm süreci benim temel politikamdır' diyor, hala ekmeğini yemeye devam ediyor ama çözüm sürecinin gereğini yerine getirmiyor. (Dün 16:15)

   

  Kılıçdaroğlu: Savcı 'Benim Yerimde Erdoğan Olsaydı Nasıl Karar Verirdi' Diyerek Karar Verdi

  Kılıçdaroğlu: Savcı 'Benim Yerimde Erdoğan Olsaydı Nasıl Karar Verirdi' Diyerek Karar Verdi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. (Dün 16:11)

   

  Yüksekdağ: 'Ölüm Üzerinden Siyaset Tarzımız Değil'

  Yüksekdağ: "Ölüm Üzerinden Siyaset Tarzımız Değil"

  HDP TBMM Grup Toplantısı- Eş Genel Başkan Yüksekdağ: - "Hükümet hala 'çözüm süreci benim temel politikamdır' diyor, hala ekmeğini yemeye devam ediyor ama çözüm sürecinin gereğini yerine getirmiyor. (Dün 16:09)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 06:11:06. #1.12#