06:2800
SON DAKİKA FACEBOOK HABERLERİ

Son Dakika Facebook Haberleri

  Uzungöl'de 'Cuma Hutbesi' Tartışması

  Uzungöl'de 'Cuma Hutbesi' Tartışması

  Trabzon'un Çaykara İlçesideki dünyaca ünlü turizm merkezi Uzungöl'de 'Cuma hutbesi' tartışması yaşanıyor. (Dün 15:19)

   

  Serinlemek İstediği Gölette Boğuldu

  Serinlemek İstediği Gölette Boğuldu

  Giresun'un Dereli İlçesi'nde, serinlemek için gölete giren 27 yaşındaki Servet Karaca, ayağı kayıp düşünce kafasını taşa çarptı, boğuldu. (Dün 14:36)

   

  Snapchat'in Yeni Değeri 10 Milyar Dolar!

  Snapchat'in Yeni Değeri 10 Milyar Dolar!

  Sosyal mesajlaşma uygulamaları kategorisine sonradan fakat hızlı bir giriş yapan Snapchat'in mali değeri artık 10 Milyar Dolar. (Dün 13:51)

   

  Arena'ya Sosyal Medyada İlgi

  Vodafone, Beşiktaş JK tarafından Vodafone Türkiye sponsorluğunda inşa edilen ve tamamlandığında Türkiye'nin ilk akıllı stadyumu olacak Vodafone Arena'ya taraftar ilgisi ve desteğinin artarak sürdüğünü duyurarak, Vodafone Arena'nın Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarının, birbirinden renkli sohbetlere sahne olduğunu, gönderilen mesaj ve fotoğraflarla eğlenceli bir sosyal medya arşivi oluştuğunu bildirdi. (Dün 12:40)

   

  Kırtasiyede Bu İşareti Mutlaka Arayın

  Kırtasiyede Bu İşareti Mutlaka Arayın

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, "Kırtasiyede "merdiven altı" ürünler tercih edilmemeli. Ürünlerde 'EN 71 standardına uygundur' ibaresinin bulunması şart" dedi. (Dün 11:37)

   

  "Stat Abi" Sevgisi Çığ Gibi Büyüyor

  Beşiktaşlı taraftarlar, inşaatın önünde çektirdikleri 6 bini aşkın selfie'yi sosyal medyada paylaşarak bir "inşaat hatıratı" oluşturdu. (Dün 11:30)

   

  Snapchat'in Değeri Artık 10 Milyar Dolar!

  Snapchat'in Değeri Artık 10 Milyar Dolar!

  Ünlü mesajlaşma uygulaması Snapchat, değerini arttırmaya devam ediyor. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  İsrail ile Filistin Arasındaki Kalıcı Ateşkes

  İsrail ile Filistin Arasındaki Kalıcı Ateşkes

  İsrail Dışişleri Bakanı Liberman: "Hamas, Gazze'nin kontrolünü elinde bulundurduğu sürece İsrail vatandaşlarının güven içinde olması mümkün olmadığı gibi Hamas ne siyasi ne de güvenlik alanındaki herhangi bir anlaşmanın ortağı değil" (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Emniyet Operasyonunda Tutuklanan Polisler AYM'ye Başvurdu

  Emniyet Operasyonunda Tutuklanan Polisler AYM'ye Başvurdu

  Emniyet operasyonu kapsamında tutuklanan polisler yaşamış oldukları hukuksuzluklara ve tutuklamalara itirazda bulunarak Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuruda bulundu. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  22 Temmuz Soruşturmasında Tutuklanan Polisler Anayasa Mahkemesi'ne Başvurdu

  22 Temmuz Soruşturmasında Tutuklanan Polisler Anayasa Mahkemesi'ne Başvurdu

  Tutuklanan polislerin avukatlarından Ömer Turanlı, Anayasa Mahkemesi'ne yaptıkları başvuru ile ilgili olarak basın mensuplarına yaptığı açıklamada "Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, aylardır yaptığı konuşmalarda 'yasal düzenlemeler yapacağız' diyerek polise yönelik operasyonlara zemin hazırlandığını, projelerin uygulamaya konulduğunu, aylardır zemini oluşturulmaya çalışılarak cadı kazanları kurulduğunu ve cadı avına başlanıldığını tüm milletimiz görmektedir. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

 • Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi

  Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Karabükspor, normal süresi ve uzatmaları 1-0 yenik tamamladıkları maçta penaltılarla Saint-Etienne'ye elendi.

 • Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı

  Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı Sahilde seyyar çay satışı yapan çocuk ile müşterisi arasındaki komik diyalog müşteri tarafından kaydedildi. Sempatikliği ve hazır cevaplarıyla dikkat çeken çaycı çocuk sosyal medyanın yeni fenomeni oldu.

 • Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu

  Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu Devir teslim töreninin ardından Çankaya Köşkü'nden ayrılan Gül çiftinin İstanbul'da ikamet edeceği adres belli oldu. Gül çifti Çekmeköy'de bir villada oturacak.

[Hata Bildir]
29.08.2014 06:28:40. #1.11#