12:1400
SON DAKİKA FACEBOOK HABERLERİ

Son Dakika Facebook Haberleri

  Çok Sık Yaptığımız 12 Hata!

  Çok Sık Yaptığımız 12 Hata!

  Teknolojik cihazları kullanırken en çok hangi hataları yapıyoruz? (Bugün 02:01)

   

  Filistin'de Milli Mutabakat Çalışmaları

  Filistin'de Milli Mutabakat Çalışmaları

  Gazze'deki Filistin Hükümeti Başbakanı Heniye: "Filistin davasının ABD ve İsrail tarafından tasfiye edilmeye çalışıldığı bir zamanda, planları boşa çıkarmak için bölünmeye son vermemiz şart" Fetih hareketi Merkez Komitesi üyesi Ahmed: "Bu sevimsiz bölünmenin kökünü kazımalıyız. Fetih hareketi, İsrail. (Dün 23:52)

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  Sanal Ortamda İşlenen Suçlar Sözleşmesinin Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Tasarısı kabul edilerek yasalaştı AB Bakanı Çavuşoğlu: "Kişisel verilerin saklanmasıyla ilgili konvansiyonun bir an önce onaylanıp, gerekli düzenlmelerin yapılması gerekiyor" (Dün 21:00)

   

  Yılın Spor Adamları Sosyal Medya Üzerinden Belirleniyor

  Yılın Spor Adamları Sosyal Medya Üzerinden Belirleniyor

  Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun kupa töreni ile birlikte yılın en başarılı sporcu, teknik adam, antrenör gibi kategorilerde dağıttığı ödüllerin sahipleri sosyal medya üzerinden belirleniyor. (Dün 18:40)

   

  Kariyer Basamaklarını Çıkarken Yanımda Ne Taşıyorum?

  Kariyer Basamaklarını Çıkarken Yanımda Ne Taşıyorum?

  Bireysel Psikolojik Hizmetler ve Kurumsal Danışmanlık alanında 29 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü'nün Kurumsal Gelişim Merkezi 2014 Yılı Açık Eğitimleri; "Kariyer Basamaklarını Çıkarken Yanımda Ne Taşıyorum Açık Eğitimi" ile devam ediyor. (Dün 17:31)

   

  Yapı Kredi Play ile Olur mu Olur

  Yapı Kredi Play ile Olur mu Olur

  Yenilenen yüzüyle "Bir hayalim varsa, vazgeçmem asla, olur mu olur" diyen Yapı Kredi Play, yeni dönemine Adaya Yolculuk yarışmasıyla merhaba diyor. (Dün 17:31)

   

  Batik'ten 2014 Yazının En Çarpıcı Teması 'Blue'

  Batik'ten 2014 Yazının En Çarpıcı Teması "Blue"

  Batik, yıkanmış mavi tonlarının 2014 yazı için görülen güçlü eğilimi ile sade ve aynı zamanda güçlü renk kombinasyonlarının bir arada görüldüğü "Blue" temasını sunuyor. (Dün 13:39)

   

  Babasının Ölümünden Kendini Sorumlu Tuttu İntihar Etti

  Babasının Ölümünden Kendini Sorumlu Tuttu İntihar Etti

  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencisi 25 yaşındaki Fikret Bozkurt, evde kendini iple asarak yaşamına son verdi. (Dün 13:39)

   

  Tegv Tüm Çocukların Bayramını Kutluyor

  Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ülke çapındaki Etkinlik Noktalarında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı çocuklarla birlikte kutluyor. (Dün 13:35)

   

  Twitter Yetkililerinin Türkiye Ziyareti

  Meclis Bilişim ve İnternet Araştırma Komisyonu başkanlığı yapan Ünüvar: (Twitter'ın şikayete konu hesapları buzlaması) "Gerçek hayatta suç olanın sanal hayatta da suç olması evrensel ilkesine uygun bir karardır" (Dün 12:25)

   

 

Manşet Haberleri