SON DAKİKA FATİH TERİM/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Fatih Terim/biyografisi Haberleri

 • 14:54Devrek Fatih İlkokulu Dayanışma Kahvaltısında Bir Araya GeldiDevrek Fatih İlkokulu Dayanışma Kahvaltısında Bir Araya GeldiDevrek’te Fatih İlkokulu Okul Aile Birliği’nin düzenlediği dayanışma kahvaltısında vatandaşlar bir araya geldi.
 • 11:16Kopenhag Fatih Camisi'nde KermesKopenhag Fatih Camisi'nde KermesGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Fatih Camisi'nde düzenlenen kermes - Anadolu mutfağından yemeklerin sunulduğu standlar - El işi kıyafetlerin sergilendiği bölüm - Din görevlisi Mustafa Katırcı konuşması Kopenhag Fatih Camisindeki kermese büyük ilgiKopenhag'da faaliyet gösteren Fatih Camisi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği kermes münasebetiyle kapılarını misafirlere açtı Danimarka İslam Kültür Merkezi'ne bağlı Fatih Camisinde bu yıl onuncusu düzenlenen kermes, Türklerin dışında farklı inanç ve kültürlerden insanların yoğun ilgisiyle devam ediyor.
 • 10:36Fatih Koleji'nde 'Tasarım' ŞenliğiFatih Koleji'nde 'Tasarım' Şenliğiİstanbul Özel Beylikdüzü Fatih Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerinin düzenlediği gazete tasarım yarışması, renkli anlara sahne oldu.
 • 22:48Kopenhag Fatih Camisindeki Kermese Büyük İlgiDanimarka İslam Kültür Merkezi'ne bağlı Fatih Camisinde bu yıl onuncusu düzenlenen kermes, Türklerin dışında farklı inanç ve kültürlerden insanların yoğun ilgisiyle devam ediyor.
 • 16:24Bağımsız Milletvekili Adayı Fatih Bucak'tan İndirimli AkaryakıtBağımsız Milletvekili Adayı Fatih Bucak'tan İndirimli AkaryakıtŞanlıurfa bağımsız milletvekili adayı Mehmet Fatih Bucak, bir akaryakıt istasyonuyla anlaşma yaparak vatandaşlara yüzde 25 LPG indirimi yaptırdı.
 • 09:33Fatih Sultan Mehmet Parkı Başiskele'de AçıldıFatih Sultan Mehmet Parkı Başiskele'de AçıldıBaşiskele’de 30 dönüm üzerine kurulan Fatih Sultan Mehmet Parkı açıldı.
 • 19:20Afyonkarahisar'da Fatih Projesi Kapsamında Öğrencilere Yeni Nesil Tablet Bilgisayarlar VerildiAfyonkarahisar'da Fatih Projesi Kapsamında Öğrencilere Yeni Nesil Tablet Bilgisayarlar VerildiAfyonkarahisar’da “Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi” (FATİH) Projesi kapsamında Vali Hakan Yusuf Güner’in katılımıyla Rehberlik Araştırma Merkezinde düzenlenen törenle öğrencilere yeni nesil tablet bilgisayarları teslim edildi.
 • 18:41Fatih Projesi Kapsamında Öğrencilere 50 Tablet Bilgisayar DağıtıldıFatih Projesi Kapsamında Öğrencilere 50 Tablet Bilgisayar DağıtıldıEğitimde Fırsatları Artırma Teknolojiyi İyileştirme Hareketi olarak ifade edilen FATİH projesi kapsamında 2015 yılında ilimizde kurulumu tamamlanan Anadolu İmam Hatip Lisesinin 9. Sınıf öğrencilerine 50 adet tablet bilgisayar dağıtımı yapıldı.
 • 18:02Fatih Projesi Kapsamında 40 Öğrenciye Tablet DağıtıldıFatih Projesi Kapsamında 40 Öğrenciye Tablet DağıtıldıAğrı Valisi Musa Işın, Şemsi Türkmen Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencilerine Fatih Projesi kapsamında 40 tablet dağıttı.
 • 17:24Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniFatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniSalondan detaylar- İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'in konuşması- Vali Şerif Yılmaz'ın konuşması FATİH Projesi Tablet Dağıtım Töreni- Kütahya'da bu yıl içinde dağıtımı planlanan 3 bin 523 tablet bilgisayarın teslimine başlandı Kütahya'da, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan FATİH Projesi kapsamında, bu yıl öğrencilere verilecek 3 bin 523 tablet bilgisayarın dağıtımına başlandı.
 • 17:12Fatih ProjesiFatih Projesi kapsamında Ağrı'da öğrencilere tablet dağıtıldı.
 • 17:06Fatih Projesi Kapsamında Osmaniye'de Tablet Dağıtımı YapıldıFatih Projesi Kapsamında Osmaniye'de Tablet Dağıtımı YapıldıEğitimde kaliteyi artırmak, fırsat eşitliğini sağlamak ve okullardaki teknolojiyi iyileştirmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Fatih Projesi kapsamında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı yayınla katılımıyla, 81 il ile eş zamanlı olarak Osmaniye’de tablet dağıtımı yapıldı.
 • 16:59Fatih ProjesiHakkari'de Fatih Projesi kapsamında, öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı.
 • 16:53Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniMilli Eğitim Bakanlığınca uygulanan Fatih Projesi kapsamında Niğde'de öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı.
 • 16:42Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniGümüşhane'de, FATİH Projesi kapsamında bu yıl öğrencilere verilecek bin 98 tablet bilgisayarın dağıtımına başlandı.
 • 16:31Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniFatih Projesi kapsamında Bingöl'de öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı.
 • 16:25Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniMuş Valisi Vedat Büyükersoy, Türkiye'nin 1980'li yıllarda toplam ihracatının 2 milyar dolar olduğunu, bugün sadece Fatih Projesi kapsamında 1,5 milyar dolarlık bir hizmetin öğrencilere sunulduğunu söyledi.
 • 16:21Fatih ProjesiMilli Eğitim Bakanlığınca Eğitimde Fırsatları Artırma Teknolojiyi İyileştirme Hareketi (FATİH) Projesi kapsamında Artvin'de, 489 dokuzuncu sınıf öğrencisine tablet bilgisayar dağıtıldı.
 • 16:06Fatih Projesi Tabletleri Şanlıurfa'da da DağıtıldıFatih Projesi Tabletleri Şanlıurfa'da da DağıtıldıŞanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Fatih Projesi kapsamında Çeaş Anadolu Lisesinde tablet dağıtım törenine katıldı.
 • 16:04Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniFatih Projesi kapsamında Tokat'ta öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı.
 • 15:37Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniFatih Projesi kapsamında Nevşehir, Yozgat ve Malatya'da öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı.
 • 14:57Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniKütahya'da, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan FATİH Projesi kapsamında, bu yıl öğrencilere verilecek 3 bin 523 tablet bilgisayarın dağıtımına başlandı.
 • 14:47Kütahya'da Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniKütahya'da Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniKütahya’da, Milli Eğitim Bakanlığı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı işbirliği ile oluşturulan, Milli Eğitim Bakanlığı adına Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen "Eğitimde Fatih Projesi" kapsamında tablet dağıtım töreni Vali Şerif Yılmaz’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
 • 14:26Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, öğrencilerin kendilerine sunulan imkanları en iyi şekilde değerlendirmeleri gerektiğini belirterek, "Bunları (tabletleri) iyi değerlendirin ve ülkemizin geleceğine iyi katkılarda bulunun" dedi.
 • 14:22Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, öğrencilerin kendilerine sunulan imkanları en iyi şekilde değerlendirmeleri gerektiğini belirterek, "Bunları (tabletleri) iyi değerlendirin ve ülkemizin geleceğine iyi katkılarda bulunun" dedi.
 • 14:06Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Türkiye, dünyayla rekabet edecekse, küresel rekabet yarışında geri kalmayacaksa, bu sadece ve sadece eğitimle olur" dedi.
 • 14:05Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Türkiye, dünyayla rekabet edecekse, küresel rekabet yarışında geri kalmayacaksa, bu sadece ve sadece eğitimle olur" dedi.
 • 13:44Fatih ProjesiErzurum'da, Fatih Projesi kapsamında öğrenci ve öğretmenlere tablet bilgisayar dağıtıldı.
 • 13:35Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniFatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Eğitim kimsenin tekelinde değildir, olamaz. Eğitim de, sağlık da, ulaşım da, diğer tüm hizmetler de sadece mutlu azınlığın, sadece parası olanların değil, tüm milletin hakkıdır.
 • 13:30Eğitimde Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eğitimde Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Harekatı (FATİH) Projesi'nin yoluna devam ettiğini belirterek, "Bu proje, kalbiselimle, aklıselimle düşünebilen, bakabilen her vatandaşımızın gurur duyacağı milli bir projedir.
 • 13:26Fatih Projesi Tablet Dağıtım Töreni - DetaylarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da gerçekleştirilen Fatih Projesi Tablet Dağıtım Törenine katıldı.
 • 13:25Fatih Projesi Tablet Dağıtım Töreni - DetaylarFatih Projesi Tablet Dağıtım Töreni - DetaylarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da gerçekleştirilen Fatih Projesi Tablet Dağıtım Törenine katıldı.
 • 13:24Eğitimde Fatih ProjesiEğitimde Fatih Projesi" Tablet Dağıtım TöreniSalondan genel görüntü.
 • 13:18Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, gençlerin geleceğin teminatı olduğunu belirterek, "Sizlere her türlü, en güzel ortamı, en güzel imkanı hazırlamak boynumuzun borcu" dedi.
 • 13:16Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, gençlerin geleceğin teminatı olduğunu belirterek, "Sizlere her türlü, en güzel ortamı, en güzel imkanı hazırlamak boynumuzun borcu" dedi.
 • 13:15Eğitimde Fatih Projesi - Bakan Eroğlu Tablet DağıttıEğitimde Fatih Projesi - Bakan Eroğlu Tablet DağıttıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Okuldan ve öğrencilerden detaylar- Bakan Eroğlu'nun öğrencilere konuşma yapması, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile canlı konferans ile görüşmesi - Öğrencilerin tablet alması- Tabletrin inceleyen öğrenciler - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, FATİH Projesi kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Ankara merkezli olarak yapılan ortak törende, İzmir'deki öğrencilere tablet bilgisayarlarını dağıttı- Bakan Eroğlu: "Sizlere her türlü en güzel ortamı, en güzel imkanı hazırlamak bizim de boynumuzun borcu" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, gençlerin, geleceğin teminatı olduğunu ifade ederek, "Sizlere her türlü, en güzel ortamı, en güzel imkanı hazırlamak bizim de boynumuzun borcu" dedi.
 • 13:14Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, gençlere eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için başlatılan Fatih Projesi'nin adım adım gerçekleştiğini görmekten büyük mutluluk duyduğunu bildirdi.
 • 13:13Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Türkiye'nin tarihine, kültürüne, inancına, değerlerine sımsıkı sarılan nesiller tarafından inşa edileceğini belirterek, "Biz istiyoruz ki önümüzdeki dönemde ülkemizin yeni Alparslan'ı, yeni Fatihleri, yeni Akşemseddinleri, yeni Gazi Mustafa Kemalleri çıksın" dedi.
 • 13:10Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, gençlere eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için başlatılan Fatih Projesi'nin adım adım gerçekleştiğini görmekten büyük mutluluk duyduğunu bildirdi.
 • 12:56Eğitimde Fatih ProjesiKonya'da, Eğitimde Fatih Projesi kapsamında öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı.
 • 12:53Fatih Projesi Kapsamında Öğrencilere Tablet DağıtıldıFatih Projesi Kapsamında Öğrencilere Tablet DağıtıldıKonya’da Eğitimde Fatih Projesi kapsamında öğrencilere tablet dağıtımı gerçekleştirildi.
 • 12:46Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazılarının "Fatih Projesi sona erdi.
 • 12:45Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazılarının "Fatih Projesi sona erdi.
 • 12:31Eğitimde Fatih ProjesiAdana'da Fatih Projesi kapsamında öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı.
 • 12:30Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2016'dan itibaren 4 yıl süreyle 10 milyon 600 bin tablet bilgisayarın öğrencilere teslim edileceğini bildirdi.
 • 12:28Fatih Projesi ile Eğitimde Güçlü Altyapı KuruyoruzFatih Projesi ile Eğitimde Güçlü Altyapı KuruyoruzFATİH projesi ile eğitimde güçlü altyapı kuruyoruz.
 • 12:28Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2016'dan itibaren 4 yıl süreyle 10 milyon 600 bin tablet bilgisayarın öğrencilere teslim edileceğini bildirdi.
 • 12:27Fatih Projesi Tablet Dağıtım TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 700 bin tablet bilgisayarın bugün öğrencilere teslim edildiğini belirterek, 2016 yılından itibaren 4 yıl süreyle 10 milyon 600 bin tablet bilgisayarı da öğrencilere ulaştırmayı planladıklarını söyledi.
 • 12:26Eğitimde Fatih ProjesiOsmaniye'de, Fatih Projesi kapsamında 50 öğrenciye tablet bilgisayar dağıtıldı.