SON DAKİKA FİKİRTEPE HABERLERİ

Son Dakika Fikirtepe Haberleri

 • 21 Mart 2017 16:22 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Samsun'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde milletvekili sayısının 550'den 600 çıkarılmak istendiğini belirterek, "Milletvekili sayısı 550 fazla, 600'e çıkarıyoruz.
 • 21 Mart 2017 16:10 Dha İstanbul Bülteni - 4 Dha İstanbul Bülteni - 4 Trump Yasağı olarak adlandırılan, bazı Ortadoğu ve Afrika ülkeleri kentlerinden ABD'ye seyahat eden yolcuların dizüstü ve tablet bilgisayarların yanı sıra kamera ve DVD oynatıcı gibi elektronik cihazları kabine almalarının yasaklandığı ve bagaja verilmesi koşulunun getirilmesinin...
 • 21 Mart 2017 16:00 Kadıköy'de Oto Sanayi Sitesi Esnafının Yol İsyanı Kadıköy'de Oto Sanayi Sitesi Esnafının Yol İsyanı KADIKÖY Göztepe Oto Sanayi esnafı kentsel dönüşüm nedeniyle çalışan hafriyat kamyonları ve iş makinelerinin yolları bozduğu ve çamur içinde bıraktığı gerekçesiyle eylem yaptı.
 • 21 Mart 2017 15:43 Kadıköy'de Hafriyat Tırı Protestosu Kadıköy'de Göztepe Oto Sanayi Sitesi esnafı, yol kapatarak hafriyat tırları ve iş makinelerini protesto etti.
 • 21 Mart 2017 15:39 Kadıköy'de Oto Sanayi Sitesi Esnafının Yol İsyanı Kadıköy'de Oto Sanayi Sitesi Esnafının Yol İsyanı KADIKÖY Göztepe Oto Sanayi esnafı kentsel dönüşüm nedeniyle çalışan hafriyat kamyonları ve iş makinelerinin yolları bozduğu ve çamur içinde bıraktığı gerekçesiyle eylem yaptı.
 • 21 Mart 2017 15:34 Kadıköy'de Oto Sanayi Sitesi Esnafının Yol Isyanı Kadıköy'de Oto Sanayi Sitesi Esnafının Yol Isyanı Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN - İSTANBUL DHAKadıköy Göztepe Oto Sanayi esnafı kentsel dönüşüm nedeniyle çalışan hafriyat kamyonları ve iş makinelerinin yolları bozduğu ve çamur içinde bıraktığı gerekçesiyle eylem yaptı.
 • 21 Mart 2017 15:28 Dha İstanbul - Kadıköy'de Oto Sanayi Sitesi Esnafının Yol İsyanı Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN - İSTANBUL DHAKadıköy Göztepe Oto Sanayi esnafı kentsel dönüşüm nedeniyle çalışan hafriyat kamyonları ve iş makinelerinin yolları bozduğu ve çamur içinde bıraktığı gerekçesiyle eylem yaptı.
 • 21 Mart 2017 14:36 Dha Yurt Bülteni-10 Dha Yurt Bülteni-10 1)YÜKSEKOVA'DAKİ NEVRUZ KUTLAMALARINDA SLOGAN ATILINCA POLİS MADAHALE ETTİHAKKARİ'nin Yüksekova İlçesi'nde HDP ve DBP tarafından Yeni Şehir Stadı'nda düzenlenen nevruz programında, atılan slogan üzerine polis 1 kişiyi gözaltına alımak istedi.
 • 21 Mart 2017 14:18 Kılıçdaroğlu: Siyasi Ahlak Kanunu Çıkaracaktık, Davutoğlu'nun Ömrü Yetmedi Kılıçdaroğlu: Siyasi Ahlak Kanunu Çıkaracaktık, Davutoğlu'nun Ömrü Yetmedi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Samsun'da yaptığı konuşmada, "Rejimi değiştirelim mi değiştirmeyelim mi bu da tartışılabilir.
 • 18 Mart 2017 00:55 Özhaseki: Özhaseki: "Türkiye'de Inşaat Sektörünün Önü Açık Çünkü Bir Taraftan Kentsel Dönüşümü Sağlamak Lazım" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Şehirlerimizin geneline baktığınızda 2 tespit var. Bunlardan birincisi sağlıksız, ikincisi ise kimliksiz çünkü bizde şehircilik geç başladı.
 • 17 Mart 2017 22:34 Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Gaziantep'te Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Gaziantep'te Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Şehirlerimizin geneline baktığınızda 2 tespit var. Bunlardan birincisi sağlıksız, ikincisi ise kimliksiz çünkü bizde şehircilik geç başladı.
 • 08 Mart 2017 08:35 Kadın Emeği, Kızkardeş Dayanışması; Potlaç Kadıköy Belediyesi desteği ile önce Moda'da el emeği göz nuru ürünlerini satmak için stand açan Kadınlar ardından Cadde'de dükkan açtı.
 • 05 Mart 2017 11:15 Serdar Kesimal: Aziz Yıldırım, 'Serdar Aziz Galatasaray'a Gitmeyecek' Dedi Serdar Kesimal: Aziz Yıldırım, 'Serdar Aziz Galatasaray'a Gitmeyecek' Dedi Eski Fenerbahçeli Serdar Kesimal, "Bursaspor'a gidecektim, Aziz Yıldırım Bursa'dan 'Serdar Aziz'i Galatasaray'a yollamayın' şeklinde yazı istedi." itirafında bulundu.
 • 04 Mart 2017 16:13 Kadın Emeği, Kızkardeş Dayanışması... Kadın Emeği, Kızkardeş Dayanışması... Kadınlardan gelen talep üzerine, projenin koordinatörü Kadıköy Belediyesi kooperatif çalışmalarına başladı. 140 kadının katılımıyla yürütülen süreçte şu an toplantılar yapılıyor.
 • 28 Şubat 2017 10:52 Yunusemre Belediyesi Kentsel Dönüşümü Yerinde Gördü Yunusemre Belediyesi Kentsel Dönüşümü Yerinde Gördü İlçenin merkezini oluşturmak için kentsel dönüşüm çalışmalarına hız veren Yunusemre Belediyesi, vatandaşlarla birebir görüşmeye hazırlanırken, Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, beraberindeki heyetle birlikte kentsel dönüşüm projelerinin yapıldığı İstanbul’da incelemelerde bulundu.
 • 26 Şubat 2017 15:16 KİPTAŞ Memur Konutları İnşa Ediyor KİPTAŞ Memur Konutları İnşa Ediyor KİPTAŞ, memurları da ev sahibi yapmaya hazırlanıyor. KİPTAŞ, Bahçeşehir, Hadımköy ve Pendik tarafında memur konutları inşa edecek.
 • 25 Şubat 2017 11:44 Dha İstanbul Bülteni - 2 1- KILIÇDAROĞLU'NUN İSTANBUL'DA YOĞUN PROGRAMIHaber: Gülseli KENARLI - Kamera: Yaşar KAÇMAZ / İstanbul DHACHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, referandum öncesi bugün İstanbul'da 3 programla sivil toplum kuruluşları, üniversiteliler ve partileriyle bir araya geliyor.
 • 25 Şubat 2017 10:21 Oğuz Gündoğdu: Marmara'daki Anormaliler Beni Huzursuz Etmişti Oğuz Gündoğdu: Marmara'daki Anormaliler Beni Huzursuz Etmişti Jeofizik uzmanı Yard.Doç.Dr. Oğuz Gündoğdu, Marmara Denizi'nde Bakırköy önlerinden Tekirdağ açıklarına kadar giden fayın hareketli olduğunu sıkışmalar boşalmalar şeklinde bir hareket geçirdiğini, sahada gördükleri kendisini huzursuz eden bazı anomalilerin tekrar etmediğini söyledi.
 • 25 Şubat 2017 10:09 Oğuz Gündoğdu: Marmara'daki Anormaliler Beni Huzursuz Etmişti Oğuz Gündoğdu: Marmara'daki Anormaliler Beni Huzursuz Etmişti Jeofizik uzmanı Yard.Doç.Dr. Oğuz Gündoğdu, Marmara Denizi'nde Bakırköy önlerinden Tekirdağ açıklarına kadar giden fayın hareketli olduğunu sıkışmalar boşalmalar şeklinde bir hareket geçirdiğini, sahada gördükleri kendisini huzursuz eden bazı anomalilerin tekrar etmediğini söyledi.
 • 25 Şubat 2017 10:03 Dha İstanbul - Oğuz Gündoğdu: Marmara'daki Anormaliler Beni Huzursuz Etmişti Dha İstanbul - Oğuz Gündoğdu: Marmara'daki Anormaliler Beni Huzursuz Etmişti Jeofizik uzmanı Yard.Doç.Dr. Oğuz Gündoğdu, Marmara Denizi'nde Bakırköy önlerinden Tekirdağ açıklarına kadar giden fayın hareketli olduğunu sıkışmalar boşalmalar şeklinde bir hareket geçirdiğini, sahada gördükleri kendisini huzursuz eden bazı anomalilerin tekrar etmediğini söyledi.
 • 25 Şubat 2017 09:55 Oğuz Gündoğdu: Marmara'daki Anormaliler Beni Huzursuz Etmişti Oğuz Gündoğdu: Marmara'daki Anormaliler Beni Huzursuz Etmişti JEOFİZİK uzmanı Yard.Doç.Dr. Oğuz Gündoğdu, Marmara Denizi'nde Bakırköy önlerinden Tekirdağ açıklarına kadar giden fayın hareketli olduğunu sıkışmalar boşalmalar şeklinde bir hareket geçirdiğini, sahada gördükleri kendisini huzursuz eden bazı anomalilerin tekrar etmediğini söyledi.
 • 24 Şubat 2017 13:20 Kiptaş'tan 20 Yıl Vadeli veya Yüzde 20 İndirimli Konut Satışı Kiptaş'tan 20 Yıl Vadeli veya Yüzde 20 İndirimli Konut Satışı KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Emlak Konut GYO'nun 1 Şubat'ta başlattığı "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasından ilham alarak "Güçlü Türkiye İçin" kampanyasını düzenlediklerini ve bu kapsamda ellerindeki 650 bitmiş konutu 20 yıl vadeye kadar satışa çıkardıklarını belirterek, "İlk...
 • 14 Şubat 2017 18:30 Kadıköy'deki Binalara Kadıköy'deki Binalara "15 Kat" Düzenlemesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisinde Kadıköy'de kat yüksekliği serbest olan binalara 15 kat sınırı getirilmesine ilişkin plan değişikliği teklifi oy birliğiyle kabul edildi.
 • 14 Şubat 2017 17:35 Kadıköy'den Sonra Diğer İlçelere de 15 Kat Sınırı Yolda KADIKÖY'de bina yüksekliklerinin en fazla 15 kat olarak sınırlandırılmasının ardından Maltepe, Kartal, Pendik başta olmak üzere Anadolu yakasındaki bazı ilçelerde de benzer bir uygulama için çalışma başlatıldığı öğrenildi.
 • 11 Şubat 2017 13:26 Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliği için yapılacak referandum sürecine ilişkin, "Bu süreçte vatandaşımızın aklına bir şey takıldığında ilk bize ulaşacaklar.