SON DAKİKA FİKİRTEPE HABERLERİ

Son Dakika Fikirtepe Haberleri

08:08
Vatandaş Mülkünü Satmadı, Devlet Kamulaştırmayla El Koydu Fikirtepe'de anlaşma imzalamayan hak sahipleri için ilk acele kamulaştırma kararı Vartaş'ın proje alanına çıktı.
Vatandaş Mülkünü Satmadı, Devlet Kamulaştırmayla El Koydu
17:03
Güllüce: Rant Vergisi Binanın Değer Artışı ile İlgili Değil Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Rant Vergisi’nin binanın değil arsanın değer artışı ile ilgili olduğunu söyledi.
Güllüce: Rant Vergisi Binanın Değer Artışı ile İlgili Değil
16:43
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, İstanbul'da Güllüce: "(TMMOB'un denetlenmesi) Neden denetlenmekten rahatsız oluyorlar?
09:46
Eminevim' 100 Aileye Tapularını Teslim Etti Eminevim tarafından Kayseri’de ikincisi düzenlenen ve 100 aileye tapularının verildiği Tapu Teslim Töreni’nde konuşan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, "Şu ana kadar 40 bin müşterimizden 15 bini tapularını aldı" dedi.
17:16
Sokakta Yaşayan Evsizlere İBB Sahip Çıktı İstanbul'da hava şartlarının kötüleşmesiyle birlikte sokakta kalan 392 evsiz, Zeytinburnu Kapalı Spor Salonuna yerleştirildi.
17:05
Sokakta Yaşayan Evsizlere İbb Sahip Çıktı İstanbul’da hava şartlarının kötüleşmesiyle birlikte sokakta kalan 392 evsiz, Zeytinburnu Kapalı Spor Salonu’na yerleştirildi.
10:23
Fikirtepe'de Dev Kentsel Dönüşüm Projesi Durma Noktasına Geldi İstanbul, Fikirtepe'de, büyük bir alan üzerinde başlatılan çalışmalar, aşılamayan sorunlar nedeniyle durma noktasına geldi. Milyon dolarlık projeler askıda kaldı.
Fikirtepe'de Dev Kentsel Dönüşüm Projesi Durma Noktasına Geldi
09:34
Özel) "Kadıköy Şantiyeye Döndü" Fikirtepe’de, 1 milyon 400 bin metrekarelik alan üzerinde başlatılan Kentsel Dönüşüm çalışmaları, aşılamayan sorunlar nedeniyle durma noktasına geldi.
16:27
Kadıköy Yeni Yıla Işıl Işıl Giriyor Kadıköy 2015 yılını rengarenk ışıklar, yılbaşı temalı dev süslemeler ve sokaklarında yapılacak müzik dinletileri ile karşılıyor.
Kadıköy Yeni Yıla Işıl Işıl Giriyor
10:54
Kadıköy Yeni Yıla Hazırlanıyor Kadıköy, 2015 yılını rengarenk ışıklar, yılbaşı temalı dev süslemeler ve müzik dinletileri ile karşılıyor.
Kadıköy Yeni Yıla Hazırlanıyor
10:43
Kadıköy Yeni Yılı Müzikle Karşılayacak Kadıköy, 2015 yılını rengarenk ışıklar, yılbaşı temalı dev süslemeler ve sokaklarında yapılacak müzik dinletileri ile karşılayacak.
Kadıköy Yeni Yılı Müzikle Karşılayacak
15:56
Fikirtepe'deki Değişimin İlk Temeli Atıldı Kentsel dönüşüm kapsamına alınan Fikirtepe'de ilk inşaat ruhsatı alan Teknik Yapı, kat irtifakı kurulmuş Concord İstanbul'un temelini attı.
Fikirtepe'deki Değişimin İlk Temeli Atıldı
15:55
İzmir Körfezi Dip Tarama Projesi, Dünyanın En Büyük Çevre Projesi" İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kocaoğlu: "ÇED raporu çıkar çıkmaz İzmir Körfezi'nde dünyanın en büyük çevre projesine adım atacağız. Belki de İzmir dünya tarihine körfezini kurtaran kent, dünyanın en büyük geri dönüşümünü gerçekleştiren kent olarak geçecek" "İzmir Limanı konteyner limanı olmaya.
13:39
Yeni Foça'da Çevreye Dev Yatırım İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Yeni Foça'daki 21 milyon liralık çevre yatırımının startı Başkan Aziz Kocaoğlu'nun katıldığı törenle verildi.
00:23
Nihat Doğan, İkizlerin Kıyafetini Beğenmedi: 80 Metre Yürütmezler! Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde yarışmacılar, 80'lerin giyim tarzıyla podyuma çıktı. Yarışmacılardan Aycan-Nurcan Şencan en ilginç yorum konuk jüri Nihat Doğan'dan geldi.
Nihat Doğan, İkizlerin Kıyafetini Beğenmedi: 80 Metre Yürütmezler!
14:45
Metrobüste Şüpheli Çanta Alarmı Söğütlüçeşme seferini yapan metrobüste, vatandaşların dikkatini çeken sahipsiz çanta, polis ekiplerine bildirildi.
14:04
Metrobüsteki Şüpheli Çantadan Evrak Çıktı Metrobüste bir kişinin bırakıp kaçtığı öne sürülen şüpheli çantadan evrak çıktı.
Metrobüsteki Şüpheli Çantadan Evrak Çıktı
12:14
Metrobüste Şüpheli Çanta Paniği Fikirtepe metrobüs durağında, araç içerisine bırakılan şüpheli çanta paniğe neden oldu. Yapılan inceleme sonucunda şüpheli çantadan evrak çıktı.
Metrobüste Şüpheli Çanta Paniği
09:56
Fikirtepe'de Çalışmalar Hız Kesmiyor Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul Fikirtepe'de yüzde 100 anlaşma sağlanamayan proje adalarında hazine adına kamulaştırma yoluna gidiyor.
13:40
İdris Güllüce - Fikirtepe'deki Kentsel Dönüşüm ANKARA (AA) - Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Fikirtepe'deki kentsel dönüşüm çalışmalarına yönelik basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
İdris Güllüce - Fikirtepe'deki Kentsel Dönüşüm
12:10
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Açıklaması "(Üsküdar'da yapılması planlanan cami) O bölgede bir ihtiyaç olduğu tespit edilmiş ve Belediye Başkanı da buna öncülük etmiş.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Açıklaması
13:11
Kentsel Dönüşümde Kamulaştırma Süreci Başladı Kentsel dönüşümde inşaat firmaları ile anlaşamayan hak sahiplerinin mülkleri için uygulanması beklenen acele kamulaştırma süreci başladı.
Kentsel Dönüşümde Kamulaştırma Süreci Başladı
20:30
Eminevim Fikirtepe'de Kentsel Dönüşüm Projesine Girdi Eminevim, Fikirtepe’de kentsel dönüşüm projesine girdi.
Eminevim Fikirtepe'de Kentsel Dönüşüm Projesine Girdi
13:37
Başkan Nuhoğlu'ndan Haydarpaşa'ya Milli Park Önerisi Haydarpaşa Garı ve çevresiyle ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinde konuşan Kadıköy Belediye Başkanı Nuhoğlu, bölgeye milli park yapılması önerisinde bulundu.
Başkan Nuhoğlu'ndan Haydarpaşa'ya Milli Park Önerisi
17:24
Kadıköy Belediye Başkanı'ndan Haydarpaşa İsyanı Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, "Her yeri imara açmak zorunda mıyız? Haydarpaşa Garı'nı da milli park yapalım, halkın kullanacağı alana dönüştürelim." dedi.
Kadıköy Belediye Başkanı'ndan Haydarpaşa İsyanı
16:23
Ortadogˆu Grup Hangi Projeleri Gerçekleştiriyor? Emlak Fuarı 2014'e katılan Ortadoğu Grubun Satış Müdürü Kudret Hazer, projelerini ve fuar hakkındaki görüşlerini Wise.TV'ye anlattı.
Ortadogˆu Grup Hangi Projeleri Gerçekleştiriyor?
23:41
Fikret Orman, Amatör Kulüp Yöneticileriyle Buluştu Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, amatör kulüplerin yöneticileriyle akşam yemeğinde buluştu.
Fikret Orman, Amatör Kulüp Yöneticileriyle Buluştu
11:40
İzmir'in 5 Yıllık Yol Haritası Hazır İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarına yön verecek 2015-2019 Stratejik Planı, Büyükşehir Belediye Meclisi’nde onaylandı.
İzmir'in 5 Yıllık Yol Haritası Hazır
08:51
İzmir'in 5 Yıllık Yol Haritası Hazır İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımlarına yön verecek 2015 - 2019 Stratejik Planı, Büyükşehir Belediye Meclisi'nde onaylandı.
İzmir'in 5 Yıllık Yol Haritası Hazır
15:57
"Kentsel Dönüşümdeki En Zorlu Süreç Sabır" İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı AK Partili Hasan Tahsin Usta, kentsel dönüşüm sürecinin en zor tarafının sabır olduğunu söyledi.
'Kentsel Dönüşümdeki En Zorlu Süreç Sabır'
19:20
Kararlı gecekondu sahibi kentsel dönüşüme direniyor - Başkentte, Yenimahalle'deki kentsel dönüşüm bölgesinde bir gecekondu, çevresinin şantiyeye dönmesine rağmen, sahibinin pazarlığı sıkı tutması nedeniyle yıkılamıyor.
Kararlı gecekondu sahibi kentsel dönüşüme direniyor -
17:50
Ankara'da Gecekondu Sahibi Kentsel Dönüşüme Direniyor Ankara, Yenimahalle'deki kentsel dönüşüm bölgesindeki gecekondu, çevresinin şantiyeye dönmesine rağmen, sahibinin pazarlığı sıkı tutması nedeniyle yıkılamıyor.
Ankara'da Gecekondu Sahibi Kentsel Dönüşüme Direniyor
15:30
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce - Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye'de çevrenin önemsizleştirildiği yönündeki yaklaşımın doğru olmadığını belirtti.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce -
15:00
Türkiye Çevre Konusunda Dünya Standartlarında Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye'de çevrenin önemsizleştirildiği yönündeki yaklaşımın doğru olmadığını belirtti.
13:40
Bakan Güllüce, Örnektepe Kentsel Dönüşüm Protokolünü İmzaladı Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Beyoğlu Kentsel Dönüşüm Protokolünü imzaladı.
Bakan Güllüce, Örnektepe Kentsel Dönüşüm Protokolünü İmzaladı
14:57
Fikirtepe'de "Tek Ev" Yıkıldı Kentsel dönüşüm çalışmalarının yürütüldüğü Fikirtepe'de sahibi anlaşmaya yanaşmadığı için 30 bir metrekarelik inşaat alanının ortasında kalan "tek ev" 3 yılın sonunda yıkıldı.
Fikirtepe'de 'Tek Ev' Yıkıldı
14:36
Fikirtepe'de "Tek Ev" Yıkıldı Kadıköy Fikirtepe'de, sahibi anlaşmaya yanaşmadığı için dokunulamayan ve 30 dönümlük arsa ortasında tek kalan görüntüsüyle kamuoyunda ilgi uyandıran 2 katlı bina yıkıldı.
Fikirtepe'de 'Tek Ev' Yıkıldı
14:27
Fikirtepe'deki O Ev Yıkıldı Haber-kamera: Cengiz ÇOBAN - İSTANBUL,(DHA) Fikirtepe'de 3.5 yıl önce başlayan kentsel dönüşüm sürecinde acele kamulaştırma kararıyla yıkılması gündemde olan 31 dönümlük arazinin ortasında tek kalan ev için kısa süre ince yıkım kararı verilmişti.
Fikirtepe'deki O Ev Yıkıldı
14:03
Fikirtepe'deki O Ev Yıkıldı Fikirtepe'de 3.5 yıl önce başlayan kentsel dönüşüm sürecine direnen iki katlı ev, anlaşmaya varılması sonucu bugün iş makinesi tarafından yıkıldı.
Fikirtepe'deki O Ev Yıkıldı
10:40
Başkan Kocaoğlu Sel Eleştirisine Cevap Verdi İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi, ağustos ayı olağan toplantısını yaptı.
Başkan Kocaoğlu Sel Eleştirisine Cevap Verdi
10:08
İzmir Büyükşehir'de Gergin Meclis İzmir Büyükşehir Meclis toplantısında AK Parti’li üyelerin Bayraklı’daki kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili eleştirilerine yanıt veren Başkan Aziz Kocaoğlu, “Çevre Şehircilik Müdürlüğü dışında bir müdürlük kurup 6 ay sonra da pılı pırtıyı toplayıp gitmek ve kent dönüşümünden vazgeçmek sizin işinizdir.
İzmir Büyükşehir'de Gergin Meclis
11:28
Fikirtepe'de Art Niyetlilere Geçit Yok!.. Son aylarda çantacı ve komisyoncu firmaların kol gezdiği Fikirtepe'de, kentsel dönüşüm sürecinin zarar görmemesi için harekete geçildi.
14:41
İşadamından Kadın Bakıcıya Demir Çubuklu Dayak İşadamı dayak iddiasını reddetmiyor ancak 10 gün önce işe başlayan Özbek kadının 5 yaşındaki kızıyla ortadan kaybolmasını ve uzun süre telefonla da ulaşılmamasının bir kaçırma / alıkoyma olduğunu iddia ediyor.
İşadamından Kadın Bakıcıya Demir Çubuklu Dayak
09:28
Ünlü İş Adamı Çocuğunun Bakıcısını Hastanelik Etti Ünlü iş adamı Nuri G., 5 yaşındaki kızının Özbek uyruklu bakıcısının iki kolunu ve kalçasını kırdığı iddiasıyla mahkemelik oldu.
Ünlü İş Adamı Çocuğunun Bakıcısını Hastanelik Etti
08:04
Kentsel Dönüşümün Sembol Binası İçin Anlaşma Sağlandı Kentsel dönüşümün simgesi haline gelen Fikirtepe'deki ev için imza atıldı. Evin sahibi, ortalama 90 metrekareden 5 daire sahibi olacak.
Kentsel Dönüşümün Sembol Binası İçin Anlaşma Sağlandı
15:27
Kentsel Dönüşüm ile Kiralar Fırladı Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, kentsel dönüşümün kiralık evlere olan talebi artırdığını ancak kiralık ev bulmanın zorlaştığını belirterek, “Kentsel dönüşüm ile herkes kiralık ev arayınca, haliyle kiralar yükseldi ancak birkaç yıla kadar yeni yapılan evlerin tamamlanmasıyla bu dengesizlik düzelmiş olacak” dedi.
Kentsel Dönüşüm ile Kiralar Fırladı
10:47
Acıbadem'de Tatlı Rant TBMM'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a, "AKP yandaşı firmalar için sözde kentsel dönüşüm projesi adı altında bir rant yağması mı uygulanacaktır?
10:06
Sezgin Tanrıkulu: İmam Hatip Lisesi İnşaatı İhalesiz mi Verildi? CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu, Başbakan Yardımcısı Arınç'a Kadıköy Ahmet Sani Gezici Kız İmam Hatip Lisesi inşaatı işinin ihalesiz verilip verilmediğini sordu.
Sezgin Tanrıkulu: İmam Hatip Lisesi İnşaatı İhalesiz mi Verildi?
09:52
Tanrıkulu: AKP'nin Yeni Rantlar İçin Göz Diktiği Yer Sırası Acıbadem'e mi Geldi? CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
Tanrıkulu: AKP'nin Yeni Rantlar İçin Göz Diktiği Yer Sırası Acıbadem'e mi Geldi?
16:55
Güllüce'nin İstiklal Marşı Sitemi Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye'nin çevre konusunda Avrupa Birliği normlarında çok iyi bir noktada bulunduğunu belirterek, "Daha da iyi bir yerde olma çabamız var. İyi yetişmiş, işi bilen iyi bir ekibimiz var" dedi.
Güllüce'nin İstiklal Marşı Sitemi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 19:40:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FİKİRTEPE HABERLERİ
[Hata Bildir]