Son Dakika Haberleri: AK Parti'li Kastal, Kadirli'de

AK Parti'li Kastal, Kadirli'de

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mehmet Kastal, Kadirli ilçesinde yapımı devam eden fen lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.

08.03.2013 14:33
AK Parti'li Kastal,  Kadirli'de,
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mehmet Kastal, Kadirli ilçesinde yapımı devam eden fen lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Kaymakam Necip Çakmak ve Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat ile 16 derslikli olacak okulun inşaatını gezen Milletvekili Kastal, yüzde 80'i tamamlanmış inşaatın kısa süre sonra biteceğini aktardı. Kastal "Kadirli'ye fen lisesi yapılması yönündeki sözümüzü tuttuğumuz için mutluyuz. Okul çok yakında okul eğitime hazır hale gelecek. Ayrıca 200 kişilik öğrenci yurdumuz ve kapalı spor salonumuz birkaç ay sonra tamamlanmış olacak. Anadolu öğretmen lisesi kendi binasına taşındı. Eğitime yatırımlarımız hızla devam ediyor. Çoğu ilde olmayan okullar Kadirli'ye yapılıyor." dedi.

Kaymakam Necip Çakmak, eğitim alanında bir çok okul inşaatının devam ettiğini, bu yıl 3 okulun daha yapılacağı müjdesini verdi.

Milli Eğitim Müdürü Canbolat ise Kadirli'de eğitime büyük önem verildiğini belirterek, desteklerinden dolayı Milletvekili Mehmet Kastal'a teşekkür etti. Canbolat, 27 bin öğrencinin eğitim öğretim gördüğü ilçede 300 kişilik öğrenci yurdu ile birlikte 7 okul inşaatının devam ettiğini kaydetti.

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.04.2015 14:42:45. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: AK Parti'li Kastal, Kadirli'de
[Hata Bildir]