Son Dakika Haberleri: AK Parti'li Kastal, Kadirli'de

AK Parti'li Kastal, Kadirli'de

5 yıl önce

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mehmet Kastal, Kadirli ilçesinde yapımı devam eden fen lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.

AK Parti'li Kastal,  Kadirli'de, System.String[]
AK Parti  Osmaniye Milletvekili Mehmet Kastal,  Kadirli ilçesinde yapımı devam eden fen lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.Kaymakam  Necip Çakmak ve Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat ile 16 derslikli olacak okulun inşaatını gezen Milletvekili Kastal, yüzde 80'i tamamlanmış inşaatın kısa süre sonra biteceğini aktardı. Kastal "Kadirli'ye fen lisesi yapılması yönündeki sözümüzü tuttuğumuz için mutluyuz. Okul çok yakında okul eğitime hazır hale gelecek. Ayrıca 200 kişilik öğrenci yurdumuz ve kapalı spor salonumuz birkaç ay sonra tamamlanmış olacak. Anadolu öğretmen lisesi kendi binasına taşındı. Eğitime yatırımlarımız hızla devam ediyor. Çoğu ilde olmayan okullar  Kadirli'ye yapılıyor." dedi.Kaymakam  Necip Çakmak, eğitim alanında bir çok okul inşaatının devam ettiğini, bu yıl 3 okulun daha yapılacağı müjdesini verdi.Milli Eğitim Müdürü Canbolat ise  Kadirli'de eğitime büyük önem verildiğini belirterek, desteklerinden dolayı Milletvekili Mehmet Kastal'a teşekkür etti. Canbolat, 27 bin öğrencinin eğitim öğretim gördüğü ilçede 300 kişilik öğrenci yurdu ile birlikte 7 okul inşaatının devam ettiğini kaydetti.
Türkiye'den Trump'ın 1915 Olaylarıyla İlgili Açıklamasına Tepki Referandum Sonrası Yeni Anket! Yarın Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz?
Dışişleri'nden Türk Bayrağının Yakılmasına Sert Tepki: Bu Hain Eylemi Şiddetle Lanetliyoruz

1