Son Dakika Haberleri: Karabük'te Kaybolan 3 Yaşındaki Çocuk Bulundu

Karabük'te Kaybolan 3 Yaşındaki Çocuk Bulundu

Karabük'ün Safranbolu ilçesine bağlı İnceçay köyünde kaybolan 3 yaşındaki Nuri Can Özenir, 22 saat sonra yol kenarında otururken bulundu.

08.10.2012 15:11
Karabük'te Kaybolan 3 Yaşındaki Çocuk Bulundu,
Karabük'ün Safranbolu ilçesine bağlı İnceçay köyünde kaybolan 3 yaşındaki Nuri Can Özenir, 22 saat sonra yol kenarında otururken bulundu.

Dün saat 23.00 sıralarında babaannesi ile bahçeye giderken kaybolan minik Nuri Can, Karabük Bartın karayolu Ahmet Usta Geçidi'nde dinlenmek için mola veren sürücüler tarafından görüldü. Sabah haberleri izleyen sürüceler, tek başına yol kenarında oturan çocuğu görünce jandarmaya haber verdi. Jandarma ekiplerinin teslim aldığı minik çocuk, Safranbolu Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Küçük Nuri Can, daha sonra Karabük Devlet Hastanesi'nde çocuk psikiyatrisine gösterildikten sonra ailesine teslim edildi.

Baba Mehmet Özenir, çocuğunun bulunmasından sonra yaşadığı sevinci anlatmanın imkansız olduğunu söyledi. Aramaya katılan herkese teşekkür eden baba Özenir, "Dünya başıma yıkılmıştı. Köylüler ile çevreyi aradık ama bulmayınca hemen jandarmaya haber verdik. Onlar da olay yerine çok kısa sürede geldi. Sabaha kadar yapılan aramalardan bir sonuç elde edemedik. Bu sabah saat 09.15 sıralarında jandarmaya yol kenarında bir çocuğun olduğu ihbarı geldi. Onlarla birlikte gittik. Oğlumu görünce dünyalar benim oldu. 22 saat boyunca 8 kilometre yol sürümüş, acıkınca böğürtlen yemiş. Allah'a çok şükür kurt ve ayı gelmemiş. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Sevinç gözyaşları döken anne Tuğba Özenir ise çok mutlu olduğunu dile getirdi.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.03.2015 13:57:28. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Karabük'te Kaybolan 3 Yaşındaki Çocuk Bulundu
  [Hata Bildir]