Prof. Dr. Çetinkaya, Beü Rektör Adaylığını Açıkladı - Son Dakika

Prof. Dr. Çetinkaya, Beü Rektör Adaylığını Açıkladı

23.10.2014 18:06
Prof. Dr. Çetinkaya, Beü Rektör Adaylığını Açıkladı, System.String[]

Zonguldak’ta Bülent Ecevit Üniversitesi'nin (BEÜ) 30 Ekim 2014'te yapılacak rektörlük seçimleri için İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bayram Ali Çetinkaya adaylığını açıkladı.

Zonguldak’ta Bülent Ecevit Üniversitesi'nin (BEÜ) 30 Ekim 2014'te yapılacak rektörlük seçimleri için İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bayram Ali Çetinkaya adaylığını açıkladı.

Kent merkezinde siyasi parti ve çeşitli kurum ve kuruluşlarını ziyaret eden BEÜ Rektör adayı Prof. Dr. Bayram Ali Çetinkaya, MÜSİAD Zonguldak Temsilciliği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Rektörlük seçiminde aday olduğunu açıklayan İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bayram Ali Çetinkaya, MÜSİAD Zonguldak Temsilcisi Salih Yılmaz’a 'Yeni Rektör' sloganıyla hazırlamış olduğu projelerini içeren dosyayı sundu. Çetinkaya, nasıl bir üniversite ve nasıl bir yönetim düşündüğünü, akademik hedeflerini, etkin yönetim için düşündüğü projelerini anlattı.

BEÜ’nün Zonguldak için önemine değinen Yılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yılmaz, rektörlük seçimlerinin Zonguldak’a ve akademik kimliğe yakışır bir hizmet yarışı olması dileğinde bulundu.

Çetinkaya, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi(İÜ) İlahiyat Fakültesi’nde öğretim üyeliğini sürdürüyor.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Prof. Dr. Çetinkaya, Beü Rektör Adaylığını Açıkladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti Göztepe, deplasmanda Konyaspor'u 3-2 mağlup etti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti Sosyal paylaşım platformu "LinkedIn" de Türkiye'ye temsilci atayacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışta konuşmak isteyen ismi böyle uyardı: O mikrofonu milletvekilimize ver Güzel model Anna Falchi, Lazio'nun Roma galibiyeti sonrası çırılçıplak poz verdi Ananas yaprağından İHA üreten Malezyalı profesör, Türk üreticilerle çalışmak istiyor Hastanede rüşvet skandalı! Hizmetli memurdan tutanağın iptali için 10 bin TL istendi