SON DAKİKA HASANKEYF HABERLERİ

Son Dakika Hasankeyf Haberleri

14:11
Dika Genel Sekreteri Gülbay Hasankeyf ve Sason'u Ziyaret Etti Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Dr. Tabip Gülbay, beraberindeki heyet ile birlikte Hasankeyf ve Sason ilçe kaymakamlarını ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu.
Dika Genel Sekreteri Gülbay Hasankeyf ve Sason'u Ziyaret Etti
14:11
Ilısu Baraj İnşaatı Yılsonunda Bitiyor Hasankeyf'i su altında bırakacak olan Ilısu Barajı inşaatının yıl sonunda bitecek.
Ilısu Baraj İnşaatı Yılsonunda Bitiyor
18:42
Bu Yıl Sondaj Çalışmaları Yarı Yarıya Düşecek" TPAO Üretim Müdürü Çetin, petrol fiyatlarındaki düşüş nedeniyle bu yıl sondaj çalışmalarının yarı yarıya düşeceğini belirtti.
18:23
Kamu İhale Mevzuatı Eğitim Toplantısı Sona Erdi Batman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından düzenlenen Kamu İhale Mevzuatı eğitim toplantısı sertifika töreniyle sona erdi.
Kamu İhale Mevzuatı Eğitim Toplantısı Sona Erdi
14:29
Kadınlardan Ekolojik Oyuncak Üretimi Yozgat'ın Kadışehri ilçesinde kadınların iş sahibi yapılmasına yönelik açılan kursa katılanların hazırladıkları ekolojik oyuncaklar görücüye çıkartıldı.
Kadınlardan Ekolojik Oyuncak Üretimi
22:48
Topbaş'tan Diyarbakır Stantına Ziyaret İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş EMİTT Fuarı'ndaki Diyarbakır stantını ziyaret ederek, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Fırat Anlı ile görüştü.
Topbaş'tan Diyarbakır Stantına Ziyaret
20:38
Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var' Başbakan Ahmet Davutoğlu: 'Türkiye’de aslında çok parti var zannediliyor.
Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var'
18:48
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz.
18:40
Başbakan Davutoğlu Batman'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, kimsenin Türkiye’nin kardeşliğini tehlikeye atmasına izin vermeyeceklerini belirterek, “Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı, Alevi, Sünni ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz” dedi.
Başbakan Davutoğlu Batman'da
18:11
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Al bayrak altında, bundan sonra kimse dini, örfü, adeti, kültürü dolayısıyla dışlanmayacak.
12:33
Başarılı Öğrencilere Kaymakamdan Jest! TEOG sınavında başarılı olan öğrenciler için Hasankeyf Kaymakamı Temel Ayca'nın tarafından bir etkinlik düzenlendi.
Başarılı Öğrencilere Kaymakamdan Jest!
12:32
Hasankeyf'te Okullarda Bilimsel Etkinlik Düzenlendi Hasankeyf İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği, "Küçük Mucitler- Mucit Amca" adlı bilim gösterisi ilçe öğrencileri tarafından yoğun ilgi gördü.
Hasankeyf'te Okullarda Bilimsel Etkinlik Düzenlendi
12:25
Bölge Belediyeleri EMITT Fuarında Batman Standını Ziyaret Etti İstanbul'da düzenlenen EMITT Fuarında, bölge belediye başkanları Batman standını gezdi.
Bölge Belediyeleri EMITT Fuarında Batman Standını Ziyaret Etti
21:42
Batman EMITT Fuarıyla Dünyaya Açıldı Türkiye'nin turizm tanıtımında büyük rol oynayan ve turizm fuarcılığında dünyanın en büyük 5'inci fuarı kabul edilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) kapılarını açtı.
Batman EMITT Fuarıyla Dünyaya Açıldı
13:05
Batman, EMIITT Fuarında İstanbul'da bu yıl 19.su düzenlenen EMITT fuarında, Batman standı kemençe ile ilk etkinliğini dğzenledi.
Batman, EMIITT Fuarında
13:03
ECF, Batman'a Kültürel Bir Gezi Düzenleyecek Avrupa Kültür Vakfı yöneticileri , Batman sınırları içinde bulunan bir çok tarihi yerleri incelemek amacıyla Şubat ayında Batmana bir gezi düzenleyecek.
ECF, Batman'a Kültürel Bir Gezi Düzenleyecek
12:15
Kaymakam Ayca, Başarılı Öğrenciler İçin Etkinlik Organize Etti TEOG sınavında başarılı olan öğrenciler için Batman'ın Hasankeyf İlçe Kaymakamı Temel Ayca, etkinlik organize etti.
Kaymakam Ayca, Başarılı Öğrenciler İçin Etkinlik Organize Etti
17:49
Gercüş ve Hasankeyf'in Elektrik Sorunu Gideriliyor Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Gercüş ve Hasankeyf ilçelerinde yaşanan elektrik sorununu yeni trafolarla çözecek.
12:12
Batman'da Kurtarma Tatbikatı Batman Sağlık Müdürlüğü ekipleri Batı Raman Dağı'nda tatbikat düzenledi Tatbikatta, petrol kulesinde meydana gelen patlamada yaralananlar ekiplerce kurtarıldı.
07:31
GAP Heyeti Batmandaydı Hasankeyf Tarım ve Hayvancılık Çalıştayı'na katılmak üzere Batmana gelen GAP İdaresi Başkanı ve GAP İdaresi yöneticileri Vali Azmi Çelik'i ziyaret etti.
GAP Heyeti Batmandaydı
07:48
'Hayat Boyu Öğrenme' Programı Devam Ediyor Hayat Boyu Öğrenme İl Kurulu, Ocak 2015 toplantısı, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.
'Hayat Boyu Öğrenme' Programı Devam Ediyor
10:16
Kadir İnanır'ın Batman'da Romantik Anları Kadir İnanır, son olarak 1972 yılında gittiği tarihi Hasankeyf İlçesi'ne 43 yıl aradan sonra bir kez daha gitti ve orada sevgilisiyle romantik anlar yaşadı.
Kadir İnanır'ın Batman'da Romantik Anları
07:34
Batman'da 24 Köy Yolu Hala Kapalı Batman'da aşırı kar yağışı nedeniyle kapanan 119 köy yolu yapılan çalışmaların ardından ulaşıma açıldı.
Batman'da 24 Köy Yolu Hala Kapalı
17:29
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım Belediyenin düzenlediği Film festivalinin davetlisi olarak Batman'da bulunan ünlü sanatçı Kadir İnanır, 1972 yılında "Azap yolu" filminin çekimleri için bulunduğu tarihi Hasankeyf ilçesine 43 yıl aradan sonra bir kez daha ziyaret etti.
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım
16:17
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım (2) 43 YIL SONRA HASANKEYF'TE Belediyenin düzenlediği Film festivalinin davetlisi olarak Batman'da bulunan Kadir İnanır, 1972 yılında 'Azap yolu' filminin çekimleri için bulunduğu tarihi Hasankeyf İlçesi'ne 43 yıl aradan sonra bir kez daha geldi.
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım (2)
13:29
Batman Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım Batman Belediyesi tarafından düzenlenen, '5'inci Yılmaz Güney Kürt film festivali'ne katılan sinema oyuncusu ve ve bir dönem Akil İnsanlar Heyeti üyeliği yapan Kadir İnanır, "Barış için halkların kardeşliğine inanan, şartlar ne olursa olsun barışa inanan bir yüreğe sahibim. Çözüm süreci ile barışın öncüsü olacağım" dedi.
Batman Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım
12:47
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım Batman Belediyesi tarafından düzenlenen, '5'inci Yılmaz Güney Kürt film festivali'ne katılan sinema oyuncusu ve ve bir dönem Akil İnsanlar Heyeti üyeliği yapan Kadir İnanır, "Barış için halkların kardeşliğine inanan, şartlar ne olursa olsun barışa inanan bir yüreğe sahibim. Çözüm süreci ile barışın öncüsü olacağım" dedi.
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım
12:40
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım Batman Belediyesi tarafından düzenlenen, '5'inci Yılmaz Güney Kürt film festivali'ne katılan sinema oyuncusu ve Akil İnsanlar Heyeti üyesi Kadir İnanır, "Barış için halkların kardeşliğine inanan, şartlar ne olursa olsun barışa inanan bir yüreğe sahibim. Çözüm süreci ile barışın öncüsü olacağım" dedi.
Kadir İnanır: Sürecin ve Barışın Öncüsü Olacağım
18:29
Hasankeyf'te Kırsal Kalkınma Plan "GAP Entegre Kırsal Kalkınma Programı Hasankeyf Tarım ve Hayvancılık Çalıştayı" kapsamında toplantı düzenlendi.
23:17
Hasankeyf'te Kırsal Kalkınma Planı Hasankeyf'te kırsal kalkınma planı "GAP Entegre Kırsal Kalkınma Programı Hasankeyf Tarım ve Hayvancılık Çalıştayı" kapsamında uzman kişiler ilçede ve köylerde incelemede bulundu.
Hasankeyf'te Kırsal Kalkınma Planı
21:17
Hasankeyf'te Kırsal Kalkınma Planı "GAP Entegre Kırsal Kalkınma Programı Hasankeyf Tarım ve Hayvancılık Çalıştayı" kapsamında uzman kişiler ilçede ve köylerde incelemede bulundu.
13:20
Dicle Vadisinde Kapadokya ile Yarışabilecek Oluşumlar Var" DÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sabri Karadoğan, Dicle Vadisinde Hasankeyf gibi geçmişe ışık tutan ve dünyada benzeri olmayan, Kapadokya ile yarışabilecek oluşumların olduğunu belirtti.
11:43
Batman'da 103 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Batman’da yapılan yol uygulamalarında toplam 103 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
09:00
Güneştekin'den Kongre Sonrası Ziyaretler Ak Parti Batman İl Başkanı Murat Güneştekin, Sason, Kozluk, Gercüş, Beşiri ve Hasankeyf ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.
Güneştekin'den Kongre Sonrası Ziyaretler
18:20
Başbakan Davutoğlu, Batman'a Geliyor AK Parti Batman İl Başkanı Güneştekin, 25 Ocak'ta yapılacak olan il kongresine Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da katılacağını bildirdi.
13:42
5 Bin Yıllık Eserler Müzede Yeni kurulan Batman Müzesine yeni tarihi eserler konuldu.
5 Bin Yıllık Eserler Müzede
19:34
Ekolojik Köy Projesi Mimari Çizimleri Tamamlandı Hasankeyf'te "Ekolojik Köy Projesi"- Hasankeyf Kaymakam Temel Ayca, "Ekolojik Köy Projesi"nde çok önemli mesafe kat ettiklerini söyledi.
Ekolojik Köy Projesi Mimari Çizimleri Tamamlandı
20:06
Hasankeyf'te Yol Yapım Çalışması Hasankeyf'te yol yapım çalışması Batman Hasankeyf arasındaki yol yapım çalışması yeni yılda bitirilmesi hedefleniyor.
Hasankeyf'te Yol Yapım Çalışması
11:23
Yeni Yerleşim Yerinde Sağlık Sıkıntısı Yaşamayacaklar Ilısu Baraj Gölü altında kalacak olan Hasankeyf'in yeni yerleşim alanında yapımı devam eden 25 yataklı devlet hastanesinin hizmete girmesiyle ilçenin sağlık sorunu giderilecek Kaymakam Ayca: "Şu an en büyük sıkıntılarımızdan biri sağlık hizmeti.
Yeni Yerleşim Yerinde Sağlık Sıkıntısı Yaşamayacaklar
10:19
Yürüyen Budalalar'ın 2015'teki İlk İki Rotası: Erzurum ve Gürcistan Uluslararası bir lojistik şirketinin İstanbul'daki bürosunda çalışanların ünlü reklamcı yazar Jacques Seguela'nın 'Anneme Reklamcı Olduğumu Söylemeyin' kitabındaki, "Yürüyen bir budala, oturan on entelektüelden daha iyidir" sözünden yola çıkarak oluşturduğu 'Yürüyen Budalalar' adını verdikleri gezi grubu 2015'in ilk planını hazırladı.
Yürüyen Budalalar'ın 2015'teki İlk İki Rotası: Erzurum ve Gürcistan
11:49
Dakar Rallisi'nin Tanıtım Startı Urfa'da Yapıldı Enduro sporunun başarılı isimlerinden Şakir Şenkalaycı ve Serkan Özdemir'in katıldığı "GAP'tan Dakar'a"nın üçüncü tanıtım startı Şanlıurfa'da verildi.
Dakar Rallisi'nin Tanıtım Startı Urfa'da Yapıldı
20:39
Batman ve Siirt'te 160 Köyle Ulaşım Sağlanamıyor Etkili olan kar yağışı nedeniyle Batman ve Siirt'te 160 köyle ulaşım sağlanamıyor.
Batman ve Siirt'te 160 Köyle Ulaşım Sağlanamıyor
16:32
Güneydoğu'da Kış Etkili olan kar yağışı nedeniyle Batman ve Siirt'te 160 köyle ulaşım sağlanamıyor.
Güneydoğu'da Kış
13:48
Batman'da 40 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Batman’da gece saatlerinde etkili olan kar yağışı ilçelerde ulaşımda aksaklıklara neden oldu.
Batman'da 40 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
09:03
Meteoroloji Uyardı! Meteorolojiye göre, Batman ve çevresinde Şiddetli yağmur ve kar yağışı olabilir…
Meteoroloji Uyardı!
08:51
Batmanda Amatör Lig Devre Arası Verdi Batman Amatör Ligindeki heyecanlı maçlar, ilk devre ile beraber ara verdi.
Batmanda Amatör Lig Devre Arası Verdi
16:00
Dakar Rallisi'nin İkinci Startı Mardin'de Verildi Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun desteğiyle Dakar Rallisi’ne katılacak olan milli sporcular Şakir Şenkalaycı ve Serkan Özdemir’in de yer aldığı “GAP’tan Dakar’a rallisinin ikinci tanıtımı Mardin’de yapıldı.
Dakar Rallisi'nin İkinci Startı Mardin'de Verildi
13:44
Hasankeyf Turizm Çalıştayı Sona Erdi Batman’ın Hasankeyf ilçesinin turizminden ekonomisine, eğitiminden sağlığına kadar geleceğini masaya yatırmak üzere Hasankeyf Kaymakamlığı’nca düzenlenen ’GAP entegre kırsal kalkınma programı Hasankeyf kırsal turizm çalıştayı’ sona erdi.
11:59
Şakir Şenkalaycı ve Serkan Özdemir Midyat'ta Türkiye şampiyonu sporcular Şakir Şenkalaycı ve Serkan Özdemir, Batman'daki tanıtım startının ardından Mardin'in Midyat ilçesine gitti.
Şakir Şenkalaycı ve Serkan Özdemir Midyat'ta
08:59
Hasankeyf'de Tarihi Alanların Etrafındaki İşyerleri Kapatılıyor Batman'ın Hasankeyf İlçesindeki tarihi mağara ve yapıların etrafındaki işyerleri kapatılmaya başlandı.
Hasankeyf'de Tarihi Alanların Etrafındaki İşyerleri Kapatılıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:39:28. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HASANKEYF HABERLERİ
[Hata Bildir]