SON DAKİKA HASSA HABERLERİ

Son Dakika Hassa Haberleri

16:05
CHP İş Dünyası Grubu, Gaziantep'te CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak başkanlığındaki heyet GSO Başkanı Konukoğlu'nu ziyaret etti.
13:35
İbn-i Kemal'in 'Tevarih-i Ali Osman'ı İlk Kez Günümüz Türkçesine Çevrildi Şeyhülislam İbn-i Kemal'in meşhur eseri Tevârih-i Âl-i Osman'ın 3. Defteri'nin transkripsiyonu yapıldı, tıpkıbasımı ile birlikte Çamlıca Basım Yayın (Çamlıca Yayınevi) tarafından yayınlandı.
İbn-i Kemal'in 'Tevarih-i Ali Osman'ı İlk Kez Günümüz Türkçesine Çevrildi
16:10
Köylülerin Su İsyanı: Gece Yaşantımız Bitti Tokat'ta Şeyh Köyü Muhtarı Selim Uzal, su sıkıntısı nedeni ile gençlerin köyü terk ettiğini ileri sürerek, "Bilhassa gençler, özel hayatları olmadığı için gitti." dedi.
Köylülerin Su İsyanı: Gece Yaşantımız Bitti
13:54
Gençler, Banyo Yapamayınca Köyü Terketti Tokat’ta Şeyh Köyü Muhtarı Selim Uzal, su sıkıntısı nedeni ile gençlerin köyü terk ettiğini ileri sürerek, “Bilhassa gençler özel hayatları olmadığı, banyo yapamadıkları için köyü terk ettiler” dedi.
Gençler, Banyo Yapamayınca Köyü Terketti
10:06
Sit'te Derecelendirme Kalkıyor Çevre Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Osman İyimaya SİT derecelendirmesinin yerine ‘Hassas Alanlar’ teriminin getirileceğini, özellikle kırsal alanlardaki SİT alanlarda evlilik yaşına gelmiş gençlerin ev yapmalarının kolaylaştırılacağını söyledi.
Sit'te Derecelendirme Kalkıyor
13:42
Hassa'da 'Minik Yüreklere Büyük Destek' Hassa Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından maddi imkansızlıktan dolayı okula kayıt yaptıramayan 150 anaokulu öğrencisini okula göndermek için 'Minik Yüreklere Büyük Destek' adlı proje hazırlandı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
16:04
Vali Topaca - Terör Olayları Hatay'da 2014 yılı asayiş ve güvenlik olayları- Hatay Valisi Topaca: "Geçtiğimiz yıl emniyet ve jandarmanın sorumluluk bölgesinde 36 bin 704 asayiş olayı meydana geldi ve 25 bin 657'si aydınlatıldı"- "Kentte kamplarda ve dışarıda 245 bin civarında Suriye Arap Cumhuriyeti vatandaşı ikamet etmekte, bunların karıştığı asayiş olayı sayısı bin 432, Türk vatandaşlarının karıştığı olay sayısı ise 36 bin 704"- "Hatay'da 2014 yılında 10 milyon 962 bin 118 litre motorin, 180 litre de benzin ele
Vali Topaca - Terör Olayları
15:55
Vali Topaca - Hatay'daki Suriyeliler Hatay'da 2014 yılı asayiş ve güvenlik olayları- Hatay Valisi Topaca: "Geçtiğimiz yıl emniyet ve jandarmanın sorumluluk bölgesinde 36 bin 704 asayiş olayı meydana geldi ve 25 bin 657'si aydınlatıldı"- "Kentte kamplarda ve dışarıda 245 bin civarında Suriye Arap Cumhuriyeti vatandaşı ikamet etmekte, bunların karıştığı asayiş olayı sayısı bin 432, Türk vatandaşlarının karıştığı olay sayısı ise 36 bin 704"- "Hatay'da 2014 yılında 10 milyon 962 bin 118 litre motorin, 180 litre de benzin ele
Vali Topaca - Hatay'daki Suriyeliler
14:10
Hatay'da 2014 Yılı Asayiş ve Güvenlik Olayları Hatay Valisi Topaca: "Geçtiğimiz yıl emniyet ve jandarmanın sorumluluk bölgesinde 36 bin 704 asayiş olayı meydana geldi ve 25 bin 657'si aydınlatıldı" "Kentte kamplarda ve dışarıda 245 bin civarında Suriye Arap Cumhuriyeti vatandaşı ikamet etmekte, bunların karıştığı asayiş olayı sayısı bin 432, Türk.
Hatay'da 2014 Yılı Asayiş ve Güvenlik Olayları
14:11
Ekinciler Demir Çelik Yatırım İçin Hassa'da Türkiye’nin ilk özel demir ve çelik sektörüne adını yazdıran, 40 yıllık geçmişe sahip Ekinciler Demir ve Çelik Sanayi A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Recep Ekinci ve genel müdürleri, Hassa Kaymakamı Mustafa Pala’nın daveti üzerine ilçeye geldi.
Ekinciler Demir Çelik Yatırım İçin Hassa'da
15:55
Kilis'te Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 1 Ölü Zehirlenen 3 kişi tedavi altına alındı.
10:10
Hassa'da Elektrik Akımına Kapılan Çocuk Öldü Hatay Hassa'da şiddetli yağmurla birlikte etkili olan fırtına nedeniyle kopan elektrik teli, 12 yaşındaki ilkokul 5. sınıf öğrencisi Tunahan Keskin'in ölümüne neden oldu.
Hassa'da Elektrik Akımına Kapılan Çocuk Öldü
19:05
Hatay'da Sağanak Yağış (4) Arsuz'da 6 EV YIKILDI Arsuz İlçesi'nin Haymaseki Mahallesi'nde şiddetli yağış nedeniyle meydana gelen heyelanın ardından boşaltılan evlerden 6'sı yıkıldı.
Hatay'da Sağanak Yağış (4)
18:49
Hatay'daki Şiddetli Yağış Kentte etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde birçok ev ile tarım arazisi sular altında kaldı.
18:24
Kilis'te Soba Zehirlenmesi: 1 Ölü Kilis’te, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen anne hayatını kaybetti, 3 çocuğu ise tedavi altına alındı.
18:18
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı Hatay'da il genelinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde ev ile tarım arazilerini su bastı.
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı
18:00
Sobadan Sızan Gazdan Anne Öldü, 3 Çocuğu Tedavi Altında Kilis'te, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 27 yaşındaki Türkan Damla öldü, 3 çocuğu ise hastaneye kaldırıldı.
09:29
Sır Cinayetlerin Nedeni Belli Oldu Vedat Şahin ve Ali Ekber Akgün cinayetleri Türkiye gündemini oldukça meşgul etti. Bu cinayetlerin ardından kamuoyu yer altı dünyasında yaşanan sır olayların aslını merak etmeye başladı. Araştırmalara göre cinayetlerin ucunda uyuşturucu işi olduğu düşünülüyor.
Sır Cinayetlerin Nedeni Belli Oldu
07:34
Kanlı Mafya Hesaplaşmalarının Nedeni Belli Oldu Türkiye, dünyada 2 trilyon dolar olan uyuşturucu pastasının önemli geçiş noktası. Pastadan pay kapmak isteyen Türk mafyası sık sık kanlı hesaplaşmanın içinde yer alıyor.
Kanlı Mafya Hesaplaşmalarının Nedeni Belli Oldu
20:04
Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni "Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni"- GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu: "2002'den sonra büyük bir başarı hikayesi yazan Türkiye'nin, 2023 yılı hedeflerine ulaşabilmesi için ikinci bir atılım dönemine ihtiyacı var. Bunu gerçekleştirmenin yolu nitelikli işgücü, yüksek katma değerli üretim, ihracat, araştırma ve geliştirme, inovasyona dayanan yeni bir sanayi hamlesi yapılmasından geçiyor"- "Türkiye'de yakalanan istikrar ve güven ortamının kıymetini çok iyi bilip, hep beraber sahip çıkmamız
Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni
19:31
Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni" GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu: "2002’den sonra büyük bir başarı hikayesi yazan Türkiye'nin, 2023 yılı hedeflerine ulaşabilmesi için ikinci bir atılım dönemine ihtiyacı var. Bunu gerçekleştirmenin yolu nitelikli işgücü, yüksek katma değerli üretim, ihracat, araştırma ve geliştirme, inovasyona dayanan.
19:28
Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, 2002 yılından sonra büyük bir başarı hikayesi yazan Türkiye’nin 2023 yılı hedeflerine ulaşabilmesi için ikinci bir atılım dönemine ihtiyaç olduğunu belirterek, “Bunu gerçekleştirmenin yolu, yüksek katma değerli üretim ve ihracata dayalı yeni bir sanayi hamlesinden geçiyor” dedi.
Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni
11:43
Yayladağı İlçe Emniyet Amiri Kılınç, Görevine Başladı Yayladağı İlçe Emniyet Amiri Altay'ın Hatay Polis Okuluna tayinin çıkmasının ardından ilçeye atanan Hasan Kılınç, görevine başladı.
11:38
Hatay'da 6 Yeni Kelebek Türü Gözlendi Endemik bitki çeşitliliği ve iklim özelliğiyle doğal zenginlikleri bünyesinde barındıran Hatay'da, 6 yeni kelebek türü daha gözlenerek kayıt altına alındı.
11:04
Teskere Günü Firar Ettiği İddia Edilen ve Ölü Bulunan Askerin Davası Zaman Aşımına Uğradı Hatay’ın Hassa ilçesi Gökhan Sınır Karakolu’nda vatani görevini yaparken, teskeresine 2 gün kala firar ettiği iddia edilerek, Suriye sınırında sırtından vurulmuş halde bulunan Batmanlı piyade er Nihat Özcan’ın soruşturması 20 yıl sonra zaman aşımına girdi.
Teskere Günü Firar Ettiği İddia Edilen ve Ölü Bulunan Askerin Davası Zaman Aşımına Uğradı
16:19
Türkmen Mezarlığındaki Taşlar Günyüzüne Çıkarılacak Hatay'daki Karapınar Türkmen Mezarlığında arkeolojik kazı çalışması başladı.
12:06
Türkmen Mezarlığında Tarihi Kazı Çalışmasına Başlandı Hatay’ın Hassa ilçesinde bulunan Türkmen Mezarlığında kazı çalışması başlatıldı.
11:46
Hassa'da 2 Ağacın Anıt Ağaç Statüsüne Alınması İçin Başvuru Yapıldı Hatay’ın Hassa ilçesinde bulunan asırlık ağaçlar koruma altına alınıyor.
Hassa'da 2 Ağacın Anıt Ağaç Statüsüne Alınması İçin Başvuru Yapıldı
18:36
Konya "Gizlilik Kararında Anayasa'ya Aykırı Bir Durum Yok" Konya'da incelemelerde bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Vali Muammer Erol'u makamında ziyaret etti.
Konya 'Gizlilik Kararında Anayasa'ya Aykırı Bir Durum Yok'
18:14
Bakan Işık: Kısa Yoldan Köşe Dönme Anlayışına Karşıyız Konya'da incelemelerde bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Vali Muammer Erol'u makamında ziyaret etti.
Bakan Işık: Kısa Yoldan Köşe Dönme Anlayışına Karşıyız
19:08
Girgin'den Teog Öncesi Önemli Uyarılar Bu yıl ikincisi yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Ortak Sınavları (TEOG) öncesi Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, öğrenci ve öğretmenlere önemli uyarılarda bulundu.
17:58
Firari Asker, Çaldığı Minibüsle Dolaşırken Yakalandı Hatay'daki birliğinden firar eden asker, Gaziantep'te çaldığı minibüsle Adana'nın Ceyhan ilçesinde dolaşırken yakalandı.
23:54
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Mobilyacılar Sitesini İnceledi (2) Onuruna VERİLEN AKŞAM YEMEĞİNE KATILDI Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Hatay programı kapsamında onuruna verilen akşam yemeğine katıldı.
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Mobilyacılar Sitesini İnceledi (2)
23:12
Bakan Fikri Işık, Hatay'da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Hatay'da sanayici ve iş adamlarıyla bir araya geldi.
Bakan Fikri Işık, Hatay'da
21:07
Bakan Işık, Vali Ercan Topaca'yı Ziyaret Etti Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Hatay'da- Işık: "62. hükümet programımızda üretime yoğun bir yer ayırdık.
Bakan Işık, Vali Ercan Topaca'yı Ziyaret Etti
19:48
"62. Hükumet Programımızda Üretime Yoğun Bir Yer Ayırdık" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "62. hükumet programımızda üretime yoğun bir yer ayırdık." dedi.
19:30
Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Açıklaması Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, devletin güvenlik için özgürlükten taviz vermemesi gerektiğini belirterek, fakat özgürlük içinde bıraktığı güvenlik açığının vatandaşına zulme dönüşmesine asla müsaade etmemesini istedi.
Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Açıklaması
14:12
Vali Şanal, 31 Yıl Öncesine Gitti Hatay eski Valisi Zeki Şanal, 31 yıl önceki resmini görünce duygu seline kapıldı.
Vali Şanal, 31 Yıl Öncesine Gitti
19:58
Kilis'te Garanti Bankası Anadolu Sohbetleri Düzenlendi Garanti Bankası'nın 2002 yılından beri gerçekleştirdiği "Garanti Anadolu Sohbetleri" toplantısının 96'ıncısı, Kilis'te düzenlendi.
21:43
Suriye Sınırında Jandarmanın Kaçakçılara Ateşinden, Baba ile Oğlu Vuruldu İddiası (2) Valilik AÇIKLAMA YAPTI Kilis Valiliği, baba ile oğlunun yaralandığı olaya ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.
20:12
Deliosman Köyündeki Olay Üzerine Valilik Açıklama Yaptı Kilis’in Deliosman köyünde sabah saatlerinde jandarmaya mukavemette bulunulması üzerine askerin ateş açması sonucu iki kişinin yaralanması ile ilgili valilik açıklama yaptı.
15:33
Jandarma 'Dur' Emrine Uymayan Şüpheliyi Vurdu Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde Jandarma’nın yaptığı yol kontrolü sırasında kaçmaya çalışan bir kişi ayağından vurularak yakalandı.
Jandarma 'Dur' Emrine Uymayan Şüpheliyi Vurdu
09:32
Kilis'te Otomobil Takla Attı Kilis-Hatay kara yolunda bir otomobilin takma atması sonucu 1 kişi yaralandı.
Kilis'te Otomobil Takla Attı
14:56
Hassa Tarım Sektöründe Üzümden Sonra Nara Göz Dikti Hatay Valiliği öncülüğünde yürütülen Hatay İli Kırsal Kalkınma ve Stratejik Plan kapsamında Hassa’da üretim alanı genişletilen nar ticareti, ilçe ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlıyor.
15:43
Erdoğan : Protestocunun Özgürlüğü Kadar, Evladı Katledilen Annenin Hakkı Savunulmazsa Adaletsizlik... Iı. Uluslararası Ombudsmanlık Sempozyumu'na katılarak bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, devlet ile birey arasındaki mesafe açıldıkça hem bireyin hem de devletin zayıfladığını vurgulayarak, "Devlet, halkını kendisini var eden, kendisinin yegane sahibi olarak görüyorsa o devlet adildir, şefkatlidir, merhametlidir" dedi.
Erdoğan : Protestocunun Özgürlüğü Kadar, Evladı Katledilen Annenin Hakkı Savunulmazsa Adaletsizlik...
16:08
Sağanak Yağış Hatay'ı Vurdu Meteorolojinin önceden uyarı yaptığı Hatay'da, yaklaşık 4 saat süren sağanak yağış sele döndü.
Sağanak Yağış Hatay'ı Vurdu
14:50
Gaziantep'te Siyasi Parti ve STK'lardan Kobani Tepkisi Gaziantep'te, çeşitli sivil toplum örgütleri ile siyasi parti temsilcileri düzenledikleri ortak toplantı ile IŞİD'in Kobani'ye yönelik saldırılarını protesto etti.
Gaziantep'te Siyasi Parti ve STK'lardan Kobani Tepkisi
18:01
Türkiye'de Laparoskopik Cerrahi Uygulamaları Türkiye'de laparoskopik cerrahi uygulamaları- ESOGÜ Tıp Fakültesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hassa: "Türkiye'den başka ülkelere gitmeye gerek yok. Dünyanın birçok ülkesinden insanlar Türkiye'ye gelip tedavilerinin ardından ülkelerine dönüyor"ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hikmet Hassa, Türkiye'nin laparoskopik cerrahide (kapalı ameliyat) iyi bir noktada
17:31
Türkiye'de Laparoskopik Cerrahi Uygulamaları Türkiye'de laparoskopik cerrahi uygulamaları- ESOGÜ Tıp Fakültesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hassa: "Türkiye'den başka ülkelere gitmeye gerek yok. Dünyanın birçok ülkesinden insanlar Türkiye'ye gelip tedavilerinin ardından ülkelerine dönüyor"ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hikmet Hassa, Türkiye'nin laparoskopik cerrahide (kapalı ameliyat) iyi bir noktada
Türkiye'de Laparoskopik Cerrahi Uygulamaları
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:59:11. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HASSA HABERLERİ
[Hata Bildir]