SON DAKİKA HAYATİ YAZİCİ HABERLERİ

Son Dakika Hayati Yazici Haberleri

 • 14:54Fobi Hayatı Zorlaştırıyor!Fobi Hayatı Zorlaştırıyor!Psikolog Barış Gürkaş, fobilerin hayatı zorlaştırdığını belirtti.
 • 13:14"Şoför Wang'in Altıncı Hayatı"Matbuat Yayın Grubu, İngiliz yazar Susan Barker'ın Türkçedeki ilk kitabını sunar:
 • 11:54Sportif Amatör Olta Balıkçılığı ve Doğal Hayatı Koruma Derneği'nden Türk Sağlık-sen'e Ödül BelgesiSportif Amatör Olta Balıkçılığı ve Doğal Hayatı Koruma Derneği'nden Türk Sağlık-sen'e Ödül BelgesiEskişehir Sportif Amatör Olta Balıkçılığı ve Doğal Hayatı Koruma Derneği Başkanı Osman Demirtaş ve Yönetim Kurulu üyeleri, Türk Sağlık-Sen Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin Kararman’ın makamına giderek, yaptığı çalışmalar ve katılımlardan dolayı teşekkür belgesi takdim etti.
 • 16:33Tarihin En Kıllı Ailesinin Hayatı Belgesel OluyorTarihin En Kıllı Ailesinin Hayatı Belgesel OluyorHipertrikoz hastalığı nedeniyle bütün yüzü kıllarla kaplı ailenin hayatı belgesel oluyor. Eva Aridjis tarafından yönetilen belgesel, bu ay Meksika'da gösterime girecek.
 • 15:20Fethiye Hayati Tehlikesi Devam Eden Eşini Gözyaşlarıyla UğurladıFethiye Hayati Tehlikesi Devam Eden Eşini Gözyaşlarıyla UğurladıMuğla'nın Fethiye İlçesi'nde motosiklet kazası sonrası tedaviye alındığı hastaneden ambulans helikopterle Ankara'ya sevk edilen 32 yaşındaki Mehmet Mencik'i, eşi Ayşe Demir Mencik gözyaşlarıyla uğurladı.
 • 11:34Mehmet Yazıcı: Tek Tip Bir Medya Modeli Yaratılmaya Çalışılıyorİpek Medya Grubu'na polis eşliğinde düzenlenen baskın Anadolu’daki cemiyet başkanlarınında tepkisini çekti.
 • 14:37Hekimler Küstürüldü; Hayati Branşları Tercih Eden YokHekimler Küstürüldü; Hayati Branşları Tercih Eden Yok"İstanbul Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Feyza Erkan, doktorların başta hasta ve hasta yakınlarından gördükleri sözlü ve fiziksel şiddetin yanı sıra medya, halk ve siyasi iktidar tarafından yapılan olumsuz uygulamalarla küstürüldüğünü belirterek, "Yaşanılan bu olumsuzluklar karşısında artık hekimler hayati branşları tercih etmiyor.
 • 16:08İskenderun ve Belen'de Yağışlar Hayatı Olumsuz Etkilediİskenderun ve Belen'de Yağışlar Hayatı Olumsuz EtkilediHatay’ın İskenderun ve Belen ilçelerinde öğleden sonra aniden bastıran yağmur hayatı olumsuz etkiledi.
 • 09:29Trabzon'da Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz EtkilediTrabzon'da Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz EtkilediTrabzon’un Köprübaşı ilçesinde etkili olan sağanak yağış ulaşımı olumsuz yönde etkilerken, bazı ev ve işyerlerini su bastı.
 • 08:473d Yazıcı Sayesinde Yürümeye Başladı3d Yazıcı Sayesinde Yürümeye BaşladıÇin'de "cam kemik" hastalığına yakalanan bir çocuk uzun bir süre sonra 3D yazıcı sayesinde ayağa kalktı.
 • 12:35İliğe Kavuşan Mustafa'nın Hayatı İliğe Kavuşan Mustafa'nın Hayatı "Steril" Bir Eve Bağlı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mustafa Ertürk'ün detay görüntüleri- Mustafa Ertürk'ün annesi ile röportaj- Prof. Dr. Sema Anak ile röportaj HATİCE ŞENSES - Akut Miyeloid Lösemi (AML) hastası 11 yaşındaki Mustafa Ertürk'ün, Almanya'da bulunan uygun iliğin 3 Eylül'de nakledilmesinin ardından hijyenik bir evde yaşayamadığı takdirde sağlığına kavuşamayabileceği bildirildi.
 • 12:32İliğe Kavuşan Mustafa'nın Hayatı İliğe Kavuşan Mustafa'nın Hayatı "Steril" Bir Eve Bağlı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mustafa Ertürk'ün evinden görüntüler- Kardeşlerinden detay görüntüler- Baba Hasan Ertürk ile röportaj HATİCE ŞENSES - Akut Miyeloid Lösemi (AML) hastası 11 yaşındaki Mustafa Ertürk'ün, Almanya'da bulunan uygun iliğin 3 Eylül'de nakledilmesinin ardından hijyenik bir evde yaşayamadığı takdirde sağlığına kavuşamayabileceği bildirildi.
 • 03:13Harmancık Maden Göçüğünden Yaralı Çıkan İşçi Hayati Tehlikeyi AtlattıBursa Harmancık ilçesindeki Hayri Öğelman Krom Maden Ocağı’nda saat 18.30 civarında meydana gelen göçükte bir işçi hayatını kaybederken bir işçi de ağır yaralandı.
 • 14:43Terör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduTerör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Meydandan genel görüntü ve detaylar, - Yakup Moğulgani'nin açıklamaları, Terör doğuda ekonomik ve sosyal hayatı vurdu- Çözüm Süreci ile uzun süre silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgede sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi- Çözüm Süreci'nde sağlanan huzur ortamında güvenlik endişesinden uzak, gece geç saatlere kadar iş yerlerini açık tutan esnaf, son dönemde ise terör olayları nedeniyle akşam saatlerinde kepenk kapatırken vatandaşlar da erkenden evlerine kapanmak zorunda kalıyor- Diyarbakırlı Moğulgani: "Bir şehir düşünün ki metropol şehridir ama akşam yediden sonra dışarı çıkamıyorsun" Çözüm Süreci ile silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgedeki illerde sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 14:40Terör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduTerör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sivaslı esnaflardan Muttalip Cücen'in açıklaması, - Sivaslı esnaflardan Aziz Yıldız'ın açıklaması, Terör doğuda ekonomik ve sosyal hayatı vurdu- Çözüm Süreci ile uzun süre silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgede sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi- Çözüm Süreci'nde sağlanan huzur ortamında güvenlik endişesinden uzak, gece geç saatlere kadar iş yerlerini açık tutan esnaf, son dönemde ise terör olayları nedeniyle akşam saatlerinde kepenk kapatırken vatandaşlar da erkenden evlerine kapanmak zorunda kalıyor Çözüm Süreci ile silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgedeki illerde sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 14:37Terör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduTerör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Nurettin Beycan ile röportaj, - Mehmet Latif Varol ile röportaj, - Detaylar, Terör doğuda ekonomik ve sosyal hayatı vurdu- Çözüm Süreci ile uzun süre silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgede sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi- Çözüm Süreci'nde sağlanan huzur ortamında güvenlik endişesinden uzak, gece geç saatlere kadar iş yerlerini açık tutan esnaf, son dönemde ise terör olayları nedeniyle akşam saatlerinde kepenk kapatırken vatandaşlar da erkenden evlerine kapanmak zorunda kalıyor Çözüm Süreci ile silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgedeki illerde sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 13:56Terör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduTerör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sokaktan görüntü,- Vatandaşlarla röportaj,- Detaylar, Terör doğuda ekonomik ve sosyal hayatı vurdu- Çözüm Süreci ile uzun süre silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgede sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi- Çözüm Süreci'nde sağlanan huzur ortamında güvenlik endişesinden uzak, gece geç saatlere kadar iş yerlerini açık tutan esnaf, son dönemde ise terör olayları nedeniyle akşam saatlerinde kepenk kapatırken vatandaşlar da erkenden evlerine kapanmak zorunda kalıyor Çözüm Süreci ile silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgedeki illerde sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 13:53Terör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduTerör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vatandaşlardan genel görüntü, - Hamit Taşdemir ile röportaj, - İrfan Uyanık ile röportaj, - Yusuf Taşdemir ile röportaj, Terör doğuda ekonomik ve sosyal hayatı vurdu- Çözüm Süreci ile uzun süre silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgede sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi- Çözüm Süreci'nde sağlanan huzur ortamında güvenlik endişesinden uzak, gece geç saatlere kadar iş yerlerini açık tutan esnaf, son dönemde ise terör olayları nedeniyle akşam saatlerinde kepenk kapatırken vatandaşlar da erkenden evlerine kapanmak zorunda kalıyor Çözüm Süreci ile silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgedeki illerde sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 13:51Terör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduTerör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mardin'den detaylar, - Mardin'li Hüseyin Arslan ile röportaj, Terör doğuda ekonomik ve sosyal hayatı vurdu- Çözüm Süreci ile uzun süre silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgede sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi- Çözüm Süreci'nde sağlanan huzur ortamında güvenlik endişesinden uzak, gece geç saatlere kadar iş yerlerini açık tutan esnaf, son dönemde ise terör olayları nedeniyle akşam saatlerinde kepenk kapatırken vatandaşlar da erkenden evlerine kapanmak zorunda kalıyor- Mardinli Arslan: "Millet artık göç etmeye başlıyor.
 • 13:24Terör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduÇözüm Süreci ile silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgedeki illerde sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 16:25CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: "Biz Seçime Hazırız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantının yapıldığı salondan görüntüler- CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin'in açıklamaları CHP Samsun Milletvekili Tekin: - "'1 Kasım olmaz bir daha' derlerse biz 1 Ocak'ta da seçime hazırız. Ön seçim ise ön seçim, genel seçim ise genel seçim" Samsun Milletvekili Hayati Tekin, seçimlerin yenilenmesi karanına ilişkin, "1 Kasım olmaz bir daha' derlerse biz 1 Ocak'ta da seçime hazırız. Ön seçim ise ön seçim, genel seçim ise genel seçim" dedi.
 • 16:21Silopi'de Sağanak Yağış Hayatı Felç EttiSilopi'de Sağanak Yağış Hayatı Felç EttiŞırnak’ın Silopi ilçesinde, bunaltıcı sıcakların ardından aniden bastıran sağanak yağmur, hayatı felç etti.
 • 08:07Artvin Yeniden Bakan Eroğlu: Muhtemelen 9 Hayatı Burada KaybettikArtvin Yeniden Bakan Eroğlu: Muhtemelen 9 Hayatı Burada Kaybettik(Tür: Yurt)
 • 04:21Eroğlu: Muhtemelen 9 Hayatı Kaybettik, 6 Saatte 4 Aylık Yağış OlduEroğlu: Muhtemelen 9 Hayatı Kaybettik, 6 Saatte 4 Aylık Yağış OlduOrman Bakanı Veysel Eroğlu, gece geç saatlerde sel ve heyelan felaketinin yaşandığı Hopa'ya geldi. Bakan sözleriyle felaketin boyutunu gözler önüne serdi.
 • 03:18Bakan Eroğlu: Muhtemelen 9 Hayatı Burada KaybettikBakan Eroğlu: Muhtemelen 9 Hayatı Burada Kaybettik"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Artvin’in Hopa ilçesinde yaşanan sel felaketi bölgesine geldi.
 • 19:38Kopenhag Saldırganının Hayatı Film OluyorDanimarka'nın başkenti Kopenhag'da, 14 ve 15 Şubat'ta iki ayrı terör saldırısı düzenleyen Filistin asıllı Ömer Abdul Hamid el Hüseyin'in hayatını konu alan bir film çekileceği bildirildi.
 • 19:04Artvin'de Sel Nedeniyle 8 Kişi Hayatını Kaybetti, 2 Kişi İse KayıpArtvin'de Sel Nedeniyle 8 Kişi Hayatını Kaybetti, 2 Kişi İse KayıpArtvin'de sel nedeniyle 8 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ise kayıp (Tür: Yurt)
 • 17:41Artvin' de Sağanak Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiledi Ek Tehlikeli Anlar YaşandıArtvin' de Sağanak Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiledi Ek Tehlikeli Anlar Yaşandı(Tür: Yurt)
 • 17:36Artvin' de Sağanak Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiledi Ek Hopa'da Tehlikeli Anlar YaşandıArtvin' de Sağanak Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiledi Ek Hopa'da Tehlikeli Anlar Yaşandı(Tür: Yurt)
 • 17:36Artvin' de Sağanak Yağmur Hayatı Olumsuz EtkilediArtvin' de Sağanak Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiledi(Tür: Yurt)
 • 17:13Sağanak Hayatı Olumsuz EtkilediSağanak Hayatı Olumsuz EtkilediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yolda kalan araçların kenara çekilmesi, - Vatandaşların araçlarıyla su birikintisinden geçmesi,- Detaylar, Adana'da aniden başlayan sağanak, vatandaşlara zor anlar yaşattı.
 • 15:28Artvin'de Şiddetli Yağış Hayatı DurdurduArtvin'de Şiddetli Yağış Hayatı DurdurduArtvin'de şiddetli yağış nedeniyle Arhavi, Hopa ve Borçla ilçelerinde hayat durma noktasına geldi.
 • 12:17Bağcılar Gençleri "3 D Yazıcı" YaptıBağcılar’da hizmet veren Gençlik Merkezi’nde değişik dallarda kurs gören öğrenciler, örnek bir çalışmaya imza atarak, özel projelerde kullanılan parçaları üreten 3 boyutlu (3D) yazıcı yaptı.
 • 02:58Karaman'da Sağanak Yağmur Hayatı Felç Etti 2Karaman'da Sağanak Yağmur Hayatı Felç Etti 2Karaman'da akşam saatlerinde etkili olan yağmur özellikle köylerde hayatı olumsuz yönde etkiledi.
 • 02:49Karaman'da Sağanak Yağmur Hayatı Felç Etti 1Karaman'da Sağanak Yağmur Hayatı Felç Etti 1Karaman'da akşam saatlerinde etkili olan yağmur özellikle köylerde hayatı olumsuz yönde etkiledi.