SON DAKİKA HAYATİ YAZICI HABERLERİ

Son Dakika Hayati Yazıcı Haberleri

22:31
CHP'nin, Eski Bakan Yazıcı Hakkında Verdiği Meclis Soruşturması Önergesi Reddedildi Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı: "292 kilo altının Türkiye'ye girip girmediğine ilişkin bir veri yok. Ama biz idari para cezasını, 1.5 ton altın gelmiş gibi uygulamışız" "Bu olayda, bakanlığın yapması gerekip de yapmadığı, uygulamadığı hiç bir prosedür yoktur" "Biz bu olayda kül yutmadık.
22:14
Eski Bakan Yazıcı Hakkındaki Soruşturma Önergesi CHP'li Düzgün: "Türk Bayrağı'nın önünde Rıza'yı kahraman ilan etmeye kalktınız. O bayrak rengini dolar yeşilinden almaz, bu ülkenin şehitlerinin kanının kırmızısından alır. Yaptığınız kirli işlere Türk Bayrağı'nı alet etmeyin" MHP'li Bal: "Dinen tövbe edeceksin, ahlaken istifa edeceksin ve hukuken de mahkemede hesap vereceksin.
Eski Bakan Yazıcı Hakkındaki Soruşturma Önergesi
22:48
"Bunların Halkımız Üzerinde Bir Sinek Isırığı Kadar Etkisi Olmamıştır" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Soruşturma Komisyonunun 4 eski bakan hakkındaki kararına ilişkin, "Önyargıyla hareket edenler kaybetmişlerdir." dedi.
'Bunların Halkımız Üzerinde Bir Sinek Isırığı Kadar Etkisi Olmamıştır'
22:41
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "Bugünkü karar sadece dokuza beş gibi bir sonuçla Yüce Divan'a gönderilmediği şeklinde bir ara karardır.
22:11
Hükümet Sözcüsü Arınç'tan Soruşturma Komisyonu'nun Aldığı Karara İlişkin Açıklama Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 4 eski Bakanla ilgili kurulan Soruşturma Komisyonu’nun aldığı kararı değerlendirerek, "Yolsuzluk ve yoksulluk konusunda çok başarılı olduk ki en son yüzde 52’yle çok başarılı olduk. Hiçbir iftira üzerimizde kalmadı, kara leke taşımadık" dedi.
10:29
4 Eski Bakanla İlgili Karar Günü Meclis Soruşturma Komisyonu, isimleri yolsuzluk ve rüşvet iddialarına karışan 4 eski bakanla ilgili "Yüce Divan" kararını bugün sonuca bağlayacak.
4 Eski Bakanla İlgili Karar Günü
10:25
TBMM Yarın Yüce Divan Oylaması ile Çalışmaya Başlayacak Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM), 2015 yılı bütçesinin kabul edilmesinin ardından verdiği tatil bitiyor.
09:40
Türkiye'nin Sanayideki Gururu Gülsan Holding'e İki Ödül Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreninde Gülsan Holding'e İSO 500 2013 başarılarından dolayı iki ayrı ödül verildi.
Türkiye'nin Sanayideki Gururu Gülsan Holding'e İki Ödül
13:48
Gaziantep'in Yıldızı Naksan Holding Oldu Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen Gaziantep'in Yıldızları 2014 ödül töreninin yıldızı Naksan Holding oldu.
Gaziantep'in Yıldızı Naksan Holding Oldu
23:13
Başbakan Davutoğlu, "Gaziantep'in Yıldızları Ödül Törenine" Katıldı Törene katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Antep halkına, 'Ne talep ederseniz gerçekleştirmeye hazırız. Sizde daha fazla istihdam ve üretim sağlayacaksınız.' dedi.
Başbakan Davutoğlu, 'Gaziantep'in Yıldızları Ödül Törenine' Katıldı
20:04
Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni "Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni"- GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu: "2002'den sonra büyük bir başarı hikayesi yazan Türkiye'nin, 2023 yılı hedeflerine ulaşabilmesi için ikinci bir atılım dönemine ihtiyacı var. Bunu gerçekleştirmenin yolu nitelikli işgücü, yüksek katma değerli üretim, ihracat, araştırma ve geliştirme, inovasyona dayanan yeni bir sanayi hamlesi yapılmasından geçiyor"- "Türkiye'de yakalanan istikrar ve güven ortamının kıymetini çok iyi bilip, hep beraber sahip çıkmamız
Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni
19:35
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu Açıklaması "Bize sığınana, bizim kapımızı açmak boynumuzun borcudur.
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu Açıklaması
19:31
Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni" GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu: "2002’den sonra büyük bir başarı hikayesi yazan Türkiye'nin, 2023 yılı hedeflerine ulaşabilmesi için ikinci bir atılım dönemine ihtiyacı var. Bunu gerçekleştirmenin yolu nitelikli işgücü, yüksek katma değerli üretim, ihracat, araştırma ve geliştirme, inovasyona dayanan.
19:28
Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, 2002 yılından sonra büyük bir başarı hikayesi yazan Türkiye’nin 2023 yılı hedeflerine ulaşabilmesi için ikinci bir atılım dönemine ihtiyaç olduğunu belirterek, “Bunu gerçekleştirmenin yolu, yüksek katma değerli üretim ve ihracata dayalı yeni bir sanayi hamlesinden geçiyor” dedi.
Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni
19:26
Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Gaziantep’in ihracat ve üretim noktasında sergilediği performans, Türkiye ortalamasının üzerindedir.
Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması
18:19
AK Parti Gaziantep 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: "Nasıl yabancı güçlerle işbirliği yapanlar, İstiklal mücadelesinde hesap vermişse, bu milletin iradesine rağmen yabancı işbirlikçilerle kim iş tuttuysa hesap verecek.
12:58
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı Karadenizliler gibi horon vuruyor, işçilerle birlikte yemek kuyruğuna giriyor.
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı
12:56
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı Karadenizliler gibi horon vuruyor, işçilerle birlikte yemek kuyruğuna giriyor.
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı
12:01
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı Karadenizliler gibi horon vuruyor, işçilerle birlikte yemek kuyruğuna giriyor.
Avustralyalı Eniştenin Türk Yaşantısı
21:00
Türkiye'nin 2015 Yılı Bütçesi Kabul Edildi 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı ile 2013 Yılı Merkezi Yönetim Kesinhesap Kanunu Tasarısı, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
09:58
Ekonomide 2014 Böyle Geçti Türkiye, 2013'ü 151,7 milyar dolarlık ihracatla kapattı, yıla aylık bazda rekorla başladı Türkiye nüfusu, 2013'te bir önceki yıla göre binde 13,7 artışla 76 milyon 667 bin 864 kişi oldu.
18:32
Davutoğlu: "Biz Darbeye Karşıyız Diyebildiler Mi?" AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar"-"Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz.
Davutoğlu: 'Biz Darbeye Karşıyız Diyebildiler Mi?'
18:27
Davutoğlu: "Bizim İttifakımız Sadece Aziz Milletimizledir" AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar"-"Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz.
Davutoğlu: 'Bizim İttifakımız Sadece Aziz Milletimizledir'
18:22
AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Baktılar ki demokrasi Türkiye'de kökleşti ve artık AK Parti döneminde darbe yapmak mümkün değil, alışkanlık bu ya terkedemediler, birbirlerine karşı Şişli Belediyesi'nde darbe yapmaya kalkıyorlar" "Sayın Kılıçdaroğlu, biz demiyoruz.
14:59
Davutoğlu: " Cumhurbaşkanımızla İlişkimiz, Dava Arkadaşlığımız, Siyasetle Başlamadı, Siyasetle... AK Parti Rize 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)-"Şişli'de yaşananlardan sonra, 4 dakika bu ülke yönetiminde bulunsalar, birbirlerini tehdit ederler, birbirlerinin koltuklarına göz dikerler, birbirleriyle mücadele etmekten milletin yüzüne bakamazlar.
Davutoğlu: ' Cumhurbaşkanımızla İlişkimiz, Dava Arkadaşlığımız, Siyasetle Başlamadı, Siyasetle...
14:48
AK Parti Rize 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) ''Şişli'de yaşananlardan sonra, 4 dakika bu ülke yönetiminde bulunsalar, birbirlerini tehdit ederler, birbirlerinin koltuklarına göz dikerler, birbirleriyle mücadele etmekten milletin yüzüne bakamazlar.
13:06
Avusturalya'da Doğdu Rizeli Oldu Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir metal madeni olan Çayeli Bakır İşletmelerinin Avustralyalı Genel Müdürü Lain Arderson, Türk kadınla evlenerek T.C. vatandaşı oldu.
Avusturalya'da Doğdu Rizeli Oldu
16:48
Mazıcıoğlu: "Avm'ler Pazar Günü Açık Olacak" "AVM'ler pazar günü açık olacak"- TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji Komisyonu Başkanı Mazıcıoğlu: - "Pazar günü AVM'ler kapanmayacak, böyle bir karar alınmadı ancak AVM'lerin hangi gün kapanacağı konusunda il valilerine yetki verilecek"- "Üretilen peynir ya da yumurtanın üzerinde üreticinin adı, markası olacak"- "Bir firma sürekli indirim yapamayacak, belli sürelerde indirim yapabilecek"- "İşyeri açma ve kapanış işlemleri PERBİS üzerinden gerçekleştirilerek, bu işlemlerdeki uzun ve bürokratik
Mazıcıoğlu: 'Avm'ler Pazar Günü Açık Olacak'
16:48
Mazıcıoğlu: "Franchise Gibi Kavramlar İlk Kez Bu Tasarıda Tanımlanıyor" "AVM'ler pazar günü açık olacak"- TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji Komisyonu Başkanı Mazıcıoğlu: - "Pazar günü AVM'ler kapanmayacak, böyle bir karar alınmadı ancak AVM'lerin hangi gün kapanacağı konusunda il valilerine yetki verilecek"- "Üretilen peynir ya da yumurtanın üzerinde üreticinin adı, markası olacak"- "Bir firma sürekli indirim yapamayacak, belli sürelerde indirim yapabilecek"- "İşyeri açma ve kapanış işlemleri PERBİS üzerinden gerçekleştirilerek, bu işlemlerdeki uzun ve bürokratik
Mazıcıoğlu: 'Franchise Gibi Kavramlar İlk Kez Bu Tasarıda Tanımlanıyor'
15:41
Taha Akyol: Demek Ki Gerçekmiş ve Vahimmiş Gazeteci-Yazar Taha Akyol, Hakan Çelik'in CNN Türk'teki programında medyaya yapılan operasyonları değerlendirdi.
17:13
Arınç Sinop Tanıtım Günleri'ne Katıldı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Hükümetimizin Sinop'tan alacağı yok, bizim Sinop'a borcumuz var Haber Taner YENER - Kamera Yaşar KAÇMAZ İstanbul DHA Eyüp Feshane'deki tanıtım günlerinin açılışında konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Sinop'a turizm ve geçmişte yaşanan hatıralar bakımından birçok insanın gitmek istediğini inandığını belirterek, 'Son 12 yıldan beri bu ülkeyi yöneten hükümetimiz çok şeyler yapmıştır.
Arınç Sinop Tanıtım Günleri'ne Katıldı
17:05
Arınç: Hükümetimizin Sinop'tan Alacağı Yok Eyüp Feshane'deki tanıtım günlerinin açılışında konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Sinop'a turizm ve geçmişte yaşanan hatıralar bakımından birçok insanın gitmek istediğini inandığını belirterek, "Son 12 yıldan beri bu ülkeyi yöneten hükümetimiz çok şeyler yapmıştır" dedi.
Arınç: Hükümetimizin Sinop'tan Alacağı Yok
16:27
Sinop Tanıtım Günleri" Başbakan Yardımcısı Arınç: "Sinop, bugün gelişiyor ve kalkınıyor.
Sinop Tanıtım Günleri'
19:05
Perakende Ticaret Tasarısı Komisyon'da AK Parti'li Külünk, sektör temsilcileriyle tartıştı AVM Yatırımcıları Derneği temsilcisinin "AVM'ler yabancı fonlarla yapılıyor.
19:12
TBMM Genel Kurulu HDP'nin, 2015 yılı bütçesine yazdığı muhalefet şerhinde, "Kürt" ve "Kürdistan" kelimelerinin geçmesi hedeniyle Komisyon raporunda yer almaması tartışma yarattı.
17:36
Hdp'li Hasip Kaplan: Erken Seçim Tarihi 26 Nisan, 1 Şubat'ta Meclis Tatil HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, AK Parti'nin verdiği öneriye göre erken seçim tarihinin 26 Nisan olduğunu ve 1 Şubat'tan itibaren Meclis'in seçim takvimi sebebiyle tatile gireceğini söyledi.
14:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma Namazını Üsküdar'da Kıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Üsküdar’da kıldı.
14:20
Erdoğan, Cuma Namazını Üsküdar'da Kıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Üsküdar’da kıldı.
Erdoğan, Cuma Namazını Üsküdar'da Kıldı
10:51
Çevre Şehircilik Bakanı Güllüce, Rize'de Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce bir dizi inceleme ve açılışta bulunmak üzere Rize'ye geldi.
10:39
Bakan Güllüce'den Rize Belediyesi'ne Ziyaret Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Rize programı kapsamında Rize Belediyesi'ni ziyaret etti.
18:44
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Rize'de Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Rize'de- Bakan Güllüce: - "36 ay, 40 ayda ÇED alınan bir hal vardı.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Rize'de
18:33
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Rize'de Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "36 ay, 40 ayda ÇED alınan bir hal vardı, şimdi kıyameti kopartıyorlar." dedi.
15:05
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Rize'de Bakan Güllüce "Ovit tüneli, Doğu Karadeniz'in hatta Doğu Anadolu'nun, Güneydoğu Anadolu'nun kaderinde önemli bir etki." dedi.
14:33
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Rize'de Bakan Güllüce: "(Yalova Belediyesi tarafından ağaç kesildiği iddiası) Bu şekilde 10 15 tane aynı şekilde yapıldığı iddiası var. Yalova Belediyesinin çok yerde böyle yaptığını iddia ediyorlar" "Ovit tüneli, Doğu Karadeniz'in hatta Doğu Anadolu'nun, Güneydoğu Anadolu'nun kaderinde önemli bir etki.
14:16
Bakan Güllüce: "Siyanür Çok Riskli Bir Şey" Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Rize'de- Bakan Güllüce: - "Siyanür çok riskli bir şey. Öyle bakkal dükkanına ruhsat verilir gibi verilmez bunlar.
Bakan Güllüce: 'Siyanür Çok Riskli Bir Şey'
12:34
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Rize'de Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ankara’daki tapu skandalı ile ilgili olarak, “Şikayetçi olan bizim bakanlığımız, Tapu İdaresi Genel Müdürlüğü’dür. Vatandaş için bir sorun yok” dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Rize'de
12:07
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Rize'de Bakan Güllüce: "Siyanür çok riskli bir şey. Öyle bakkal dükkanına ruhsat verilir gibi verilmez bunlar.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Rize'de
08:49
MATSO'dan Tarihi Karar Turizm Fakültesi inşaatının yapılması oy birliği Meclisten geçti
MATSO'dan Tarihi Karar
18:30
MATSO, Turizm Fakültesi Yapılmasını Oy Birliğiyle Kabul Etti Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, Akdeniz Üniversitesinin Manavgat'a yapılacak olan turizm fakültesi inşaatının yapılması oy birliğiyle meclisten geçti.
16:10
CHP, Hayati Yazıcı Hakkında da Meclis Soruşturması Açılmasını İstedi CHP, eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Rize Milletvekili Hayati Yazıcı'nın eylemlerinin Türk Ceza Kanunu'nun 257. Maddesi uyarınca Meclis soruşturması açılmasını istedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:28:52. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HAYATİ YAZICI HABERLERİ
[Hata Bildir]