SON DAKİKA HAYATİ YAZICI HABERLERİ

Son Dakika Hayati Yazıcı Haberleri

 • 23:25Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Ak Parti Her Olasılığa Hazırdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondaki protokol üyeleri ve katılımcılardan detaylar- Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın konuşması- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması- İftar programından detaylar Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da- Bakan Kılıç: "AK Parti her olasılığa hazırdır.
 • 14:21Hayati Yazıcı: Nerelerde Yanlış Yaptık Konularına Kafa YormalıyızAK Parti MKYK Üyesi Hayati Yazıcı, seçim sonuçlarının ülke için hayırlı olmasını diledi.
 • 22:52Rize'de Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Destek YürüyüşüRize'de Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Destek YürüyüşüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Rize'de Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek yürüyüşü- Yürüyüşten genel detaylar- Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın konuşması Rize'de Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek yürüyüşü- Sivil Toplum Platformu öncülüğünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek amacıyla, "Haydi Rize Başkan'ına Sahip Çık" yürüyüşü yapıldı Rize Sivil Toplum Platformu öncülüğünde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek amacıyla, "Haydi Rize Başkan'ına Sahip Çık" yürüyüşü düzenlendi.
 • 15:05Rize- Artvin Havalimanı'nın Deniz Dolgusu İçin 100 Milyon Ton Taş KullanılacakRize- Artvin Havalimanı'nın Deniz Dolgusu İçin 100 Milyon Ton Taş KullanılacakArtvin Havalimanı için sürdürülen sondaj çalışmalarında elde edilen ilk sonuçlar açıklandı.
 • 22:53Hayati Yazıcı Sarıkamış'ta Vatandaşlarla Biraraya GeldiHayati Yazıcı Sarıkamış'ta Vatandaşlarla Biraraya GeldiEski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, seçim çalışmaları kapsamında Sarıkamış’ta vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 19:32Hayati Yazıcı ve Faruk Çelik Ankara Rizeliler Derneği'nin Açılışını YaptıHayati Yazıcı ve Faruk Çelik Ankara Rizeliler Derneği'nin Açılışını YaptıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yazıcı ile Faruk Çelik'in dernek üyeleriyle sohbet etmesi- Faruk Çelik'in konuşması - Hayati Yazacı'nın konuşması- Hayati Yazacı ve Faruk Çelik'in birlikte kurdele kesmesi- Detaylar Ankara Rizeliler Derneği hizmet binası açıldı- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Metropol şehirlerde değer yargılarımızı, kültürümüzü, geleneklerimizi kaybetmeme adına bu dernekleşmelerin önemli olduğu inancındayım"- Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı: - "Burası ortak değerlerimizin yaşatıldığı, gelenek ve göreneklerimizin nesilden nesile aktarılmasına zemin teşkil edecek bir mekan olacak" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ankara Rizeliler Derneği hizmet binasının açılışına katıldı.
 • 18:12Toplu Açılış TöreniToplu Açılış TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tören alanına gelişi- Meydandaki kalabalıktan detay görüntü- Vali Yazıcı'nın konuşması- Hayati Yazıcı'nın konuşması- Madencilerin protokolde oturan Erdoğan'ın yanına gidişi- Programa katılan bakanların takdimi RİZE - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Rize Cumhuriyet Meydanı'nda toplu açılış töreni düzenlendi.
 • 22:41Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde Temel Atma TöreniRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde Temel Atma TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İnşaat alanaında çalışan işçiler - Protokol üyeleri- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu'nun konuşması- Hayati Yazıcı'nın konuşması- Bilal Erdoğan detayı- Temel atma - Kızılay Giyim Merkezi açılışı- Yazıcı ve Erdoğan balık müzesini gezme detayları Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde temel atma töreni- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kavranoğlu: -"Türkiye 2023 hedeflerine varacaksa bu üniversitelerimizin, bilim adamlarımızın, girişimcilerimizin, iş adamlarının üniversitelerle birlikte yapacağı çalışmalara bağlıdır" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu, "Türkiye 2023 hedeflerine varacaksa bu üniversitelerimizin, bilim adamlarımızın, girişimcilerimizin, iş adamlarının üniversitelerle birlikte yapacağı çalışmalara bağlıdır" dedi.
 • 16:32Dünya Kalp Sağlığı Haftası - Hayati YazıcıDünya Kalp Sağlığı Haftası - Hayati YazıcıTürk Kalp Vakfı tarafından kalp ve damar hastalıklarına dikkati çekmek için bu yıl 27. kez organize edilen Kalp Haftası'nın açılışı yapıldı.
 • 21:04Rekabet Kurulu ResepsiyonuRekabet Kurulunun 18. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle resepsiyon verildi.
 • 19:37Yazıcı, Şehit Uzman Çavuş Şengül'ün Ailesine Taziye Ziyaretinde BulunduYazıcı, Şehit Uzman Çavuş Şengül'ün Ailesine Taziye Ziyaretinde BulunduAfganistan'da Türk askerlerinin bulunduğu araca saldırı- Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı, Afganistan'ın başkenti Kabil'deki bombalı saldırıda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Adem Şengül'ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu- Şehidin babası Hüseyin Şengül: "O tek benim evladım değil, Türkiye'nin ve dünyanın evladı o. Benim evladım cennetlik oldu" Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Afganistan'ın başkenti Kabil'de Türk askerlerinin bulunduğu araca yapılan bombalı saldırıda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Adem Şengül'ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 19:08Şehit Olacağını Anne-babasına SöylemişŞehit Olacağını Anne-babasına SöylemişEski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Şehit Piyade Uzman Çavuş Adem Şengül’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 15:03Ak Partili Eski Bakan Yazıcı'dan Bakan Bozkır'a Tepki: Hukuk FukaralığıAB Bakanı Volkan Bozkır’ın “Benim kızımın başına böyle bir olay gelseydi, ben elime silahı alır cezasını verirdim” sözlerine partisinden de tepki geldi.
 • 17:14Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde Açılış ve Temel Atma TöreniRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde Açılış ve Temel Atma TöreniRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde açılış ve temel atma töreni- Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı: "Üniversitelerimiz bilgi çağı açısından ülkeleri öne çıkartan, gerçekten beşeri kaynağını bilgi üretecek konuma getiren müesseselerdir" Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Merkezinde görüntüleme cihazlarının yer aldığı modern görüntüleme merkezi hizmete açıldı.
 • 12:21Türkiye'yi Sarsan Dinleme Skandalında Adı Geçmeyen Tek BakanTürkiye'yi Sarsan Dinleme Skandalında Adı Geçmeyen Tek BakanCumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu ve tüm bakanların dinlendiğini gösteren listede bir tek eski Bakan İdris Naim Şahin'in olmaması dikkat çekti.
 • 22:31CHP'nin, Eski Bakan Yazıcı Hakkında Verdiği Meclis Soruşturması Önergesi ReddedildiEski Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı: "292 kilo altının Türkiye'ye girip girmediğine ilişkin bir veri yok. Ama biz idari para cezasını, 1.5 ton altın gelmiş gibi uygulamışız" "Bu olayda, bakanlığın yapması gerekip de yapmadığı, uygulamadığı hiç bir prosedür yoktur" "Biz bu olayda kül yutmadık.
 • 22:41Bakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "Bugünkü karar sadece dokuza beş gibi bir sonuçla Yüce Divan'a gönderilmediği şeklinde bir ara karardır.
 • 14:09Eski Bakan Yazıcı'nın Sözleri Kongreyi KarıştırdıEski Bakan Yazıcı'nın Sözleri Kongreyi KarıştırdıRize'de 3 adayın yarıştığı kongrede konuşan Gümrük ve Ticaret eski Bakanı Hayati Yazıcı'nın "Ekonomik özgürlüğü olmayan teşkilata girmesin" sözleri tartışma konusu oldu.
 • 13:49Eski Bakan Yazıcı'nın Sözleri Kongreyi KarıştırdıEski Bakan Yazıcı'nın Sözleri Kongreyi Karıştırdı– RİZE'de 3 adayın yarıştığı AK Parti Pazar İlçe kongresinde konuşan Gümrük ve Ticaret eski Bakanı Hayati Yazıcı'nın, "AK Parti teşkilatlarında başkanlık statüsünde görev alacak kişilerin ekonomik özgürlüğü yoksa, geçim onun için sorunsa, yeterli performansı gösteremez" sözlerine kızan adaylardan işçi emeklisi İlhami Günaydın, "Parası varsa siyaset yapsın, yoksa yapmasın mantığı son derece yanlış" diyerek tepki gösterdi.
 • 18:00Eski Bakan Yazıcı'nın Sözleri Yanlış Anlaşılınca, Polemiğe Sebep OlduEski Bakan Yazıcı'nın Sözleri Yanlış Anlaşılınca, Polemiğe Sebep OlduAK Parti Rize Pazar İlçe Kongresi’nde, eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın sözleri yanlış anlaşılınca, başkan adayı İlhami Günaydın ile ‘polemik yaşandı.
 • 15:49RTEÜ Geliştirme Vakfından Başarılı Öğrencilere BursRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı, üniversiteyi tercih eden öğrencilere başarı bursu verdi.
 • 21:06Rize'da Bayramlaşma TöreniRize'da Bayramlaşma TöreniRize'de bayramlaşma töreni düzenlendi.
 • 13:33Eski Bakan Yazıcı, Görevden Alınmasıyla İlgili İlk Kez KonuştuEski Bakan Yazıcı, Görevden Alınmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu62. Hükümet'te kabine dışı kalan Rize Milletvekili ve eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, yaşadıklarından dolayı üzgün olduğunu söyledi.
 • 14:17Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı -Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı -AK Parti Rize Milletvekili ve eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, "Cumhuriyet tarihinde ilk defa doğrudan doğruya vatandaşın seçtiği bir cumhurbaşkanı ile yeni Türkiye yolunda yeni bir adım atılmıştır.
 • 13:25Hayati Yazıcı Rize'deHayati Yazıcı Rize'deGörevi sona eren Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Milletvekili olarak memleketi Rize’ye ilk ziyaretini gerçekleştirdi.
 • 16:55TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'ndan Yeni Kabine YorumuTOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'ndan Yeni Kabine YorumuTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni kabinede Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın yerine Nurettin Canikli’nin getirilmesine ilişkin, “Zaten Meclis’te kanunların çıkarılmasında en önde olan, bu işlerin mutfağını çok iyi bilen, siyasetten önceki hayatında da özel sektörün içinde olan, mali tarafını çok iyi bilen, kendisini iyi yetiştirmiş bir insan” dedi.
 • 16:16Hüseyin Çelik: Hayati Yazıcı'nın Kabine Dışında Kalmasına ŞaşırdımHüseyin Çelik: Hayati Yazıcı'nın Kabine Dışında Kalmasına ŞaşırdımAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 62'nci hükümeti açıklamasının ardından kabinede yer almayan Hayati Yazıcı'nın kabine dışında kalmasına şaşırdığını belirterek "Sayın Hayati Yazıcı partide çok büyük hizmetleri olan işini çok ciddiye alan bir insandı.
 • 16:04Ak Partili Çelik: Hayati Yazıcı'ya ŞaşırdımAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti sözcüsü Hüseyin Çelik, 61. Hükümetin Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın kabine dışı kalmasına şaşırdığını belirtti.
 • 14:49Hüseyin Çelik: Hayati Yazıcı'nın Kabine Dışı Kalmasına ŞaşırdımHüseyin Çelik: Hayati Yazıcı'nın Kabine Dışı Kalmasına ŞaşırdımYeni kabineyi değerlendiren AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, ''gelenlerden şaşırtan, sürpriz bir isim olmadı. Ama Hayati Yazıcı'nın kabine dışı kalmasına şaşırdım'' dedi.
 • 14:31Kabinede Sürpriz Çıkmadı62. Hükümetin kabinesinde büyük bir değişiklik yaşanmazken, Beşir Atalay ve Hayati Yazıcı'nın kabine dışı kalması da sürpriz olarak görülmüyor.
 • 13:4062. Hükümette 'Ağabeyler' ve 'Yeniler' Aynı Kabinede62. Hükümette 'Ağabeyler' ve 'Yeniler' Aynı KabinedeAK Parti'de "yeni yetmeler" ve "ağabeyler" olarak anılan 2 farklı gruptan isimlerin 62. Hükümet kabinesinde yer alması dikkat çekti.
 • 13:30Atalay, İşler ve Yazıcı Kabine Dışı KaldıAtalay, İşler ve Yazıcı Kabine Dışı KaldıBaşbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve Emrullah İşler ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı kabine dışı kaldı.
 • 12:54Kabineye 4 Yeni İsim Girdi, 3 İsim GittiKabineye 4 Yeni İsim Girdi, 3 İsim GittiYeni kabinede Hayati Yazıcı, Emrullah İşler ve Beşir Atalay olmayacak. Davutoğlu'nun kabinesinde 4 yeni isim var.
 • 12:44Ahmet Davutoğlu Yeni Kabineyi AçıkladıAhmet Davutoğlu Yeni Kabineyi AçıkladıBaşbakan vekili Ahmet Davutoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin 62. hükümetini açıkladı. Beşir Atalay, Emrullah İşler ve Hayati Yazıcı kabineye giremedi.
 • 10:59Bakan Yazıcı: Merdiven Altı Kırtasiye Ürünleri Tercih EdilmemeliBakan Yazıcı: Merdiven Altı Kırtasiye Ürünleri Tercih EdilmemeliGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, okulların açılmasına kısa bir süre kala kırtasiye ve okul malzemesi alışverişi yapacak öğrenci velilerine tavsiyelerde bulundu.
 • 10:32Bakan Yazıcı, Kırtasiye Alışverişi Konusunda Velilere Tavsiyeler VerdiGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, okulların açılmasına kısa bir süre kala, kırtasiye ve okul malzemesi alışverişi yapacak öğrenci velilerine tavsiyelerde bulundu.
 • 10:30Bakan Yazıcı'dan Velilere TavsiyelerBakan Yazıcı'dan Velilere TavsiyelerGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, okulların açılmasına kısa bir süre kala kırtasiye ve okul malzemesi alışverişi yapacak öğrenci velilerine tavsiyelerde bulundu.
 • 11:21Gümrük Bakanlığı'ndan Parfüm Kaçakçılarına OperasyonGümrük Bakanlığı'ndan Parfüm Kaçakçılarına OperasyonGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne bağlı Gümrük Muhafaza Ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda piyasa değeri yaklaşık 500 bin TL olan 65 bin 500 adet parfüm ele geçirildiğini bildirdi.
 • 11:09Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı AçıklamasıGümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı Açıklaması"İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne bağlı Gümrük Muhafaza ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda piyasa değeri yaklaşık 500 bin lira olan 65 bin 500 adet parfüm ele geçirildi"
 • 10:56Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı AçıklamasıGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı AçıklamasıGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne bağlı Gümrük Muhafaza Ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda piyasa değeri yaklaşık 500 bin TL olan 65 bin 500 adet parfüm ele geçirildiğini bildirdi.
 • 10:47Gümrük Muhafaza ve Kaçakçılık Müdürlüğü'nden Kaçak Parfüm OperasyonuGümrük Muhafaza ve Kaçakçılık Müdürlüğü'nden Kaçak Parfüm OperasyonuGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne bağlı Gümrük Muhafaza Ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda piyasa değeri yaklaşık 500 bin TL olan 65 bin 500 adet parfüm ele geçirildiğini bildirdi.
 • 10:48Gümrük İdarelerince İlk Altı Ayda 34,94 Milyar Lira Vergi Tahsil EdildiGümrük İdarelerince İlk Altı Ayda 34,94 Milyar Lira Vergi Tahsil EdildiGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, yılın ilk 6 ayında her 100 liralık verginin 20 lirasının gümrük idarelerince toplandığını açıkladı.
 • 10:2910 Numara Yağ Satıcılarına Operasyon10 Numara Yağ Satıcılarına OperasyonAkaryakıt kaçakçılığının önlenmesi amacıyla 10 numara yağ satıcılarına operasyon düzenlendi.
 • 20:11Davutoğlu'nun AK Parti Genel Başkan Adayı GösterilmesiDavutoğlu'nun AK Parti Genel Başkan Adayı GösterilmesiGümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı: "Bundan öte söylenecek bir şey yok. Türkiye ilkleri yaşıyor, düzenli paylaşımcı bir anlayışla devam ediyor"
 • 17:29Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı Açıklaması"Belarus ile kurulması planlanan gümrük idareleri arasındaki ilişki daha hızlı olmalı"
 • 12:12Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı AçıklamasıGümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı Açıklaması"11 Nisan 2013'ten 1 Temmuz 2014'e kadarki dönemde kaçak akaryakıt satan 233 akaryakıt istasyonu mühürlenerek ticari faaliyetleri durdurulmuştur"
 • 11:20Bakan Hayati Yazıcı: Kaçak Akaryakıt Satan 233 İstasyon MühürlendiBakan Hayati Yazıcı: Kaçak Akaryakıt Satan 233 İstasyon MühürlendiGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, 11 Nisan 2013 tarihinden 1 Temmuz 2014 tarihine kadarki dönemde kaçak akaryakıt satan toplam 233 akaryakıt istasyonunun mühürlenerek ticari faaliyetlerinin durdurulduğunu açıkladı.
 • 10:57Bakan Yazıcı: Kaçak Akaryakıt Satan 233 Akaryakıt İstasyonu KapatıldıGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, yapılan denetimler neticesinde 11 Nisan 2013 tarihinden 1 Temmuz 2014 tarihine kadarki dönemde kaçak akaryakıt satan toplam 233 akaryakıt istasyonunun mühürlenerek ticari faaliyetlerinin durdurulduğunu açıkladı.
 • 10:53Kaçak Akaryakıt Satan 233 İstasyon KapatıldıKaçak Akaryakıt Satan 233 İstasyon KapatıldıGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, yapılan denetimler sonucunda tespit edilen; 233 akaryakıt istasyonun mühürlenerek ticari faaliyetlerinin durdurulduğunu açıkladı.
 • 10:49Yasal Düzenlemeler Sonuç VerdiYasal Düzenlemeler Sonuç VerdiGümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı:11 Nisan 2013'den 1 Temmuz 2014'e kadar kaçak akaryakıt satan 233 akaryakıt istasyonunun ticari faaliyetleri durduruldu.