21:1800
SON DAKİKA HINIS HABERLERİ

Son Dakika Hınıs Haberleri

  Hınıs'ta Terör Örgütü Gerginliği

  Erzurum'un Hınıs ilçesinde yasa dışı terör örgütü, kepenk kapatma eylemine katılmayan iş yerlerine saldırdı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Terör Örgütünün Çocuk Kaçırması

  Terör Örgütünün Çocuk Kaçırması

  Bingöl'ün Karlıova ilçesinde terör örgütü mensuplarınca dağa kaçırılan bir çocuk, güvenlik güçlerine teslim oldu. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Karlıova'da Lice Protestosunda Olaylar Çıktı

  Muş'ta merkeze bağlı Kayalısu Köyü yakınlarında bir grup PKK'lı yol çalışması yapan İl Özel İdaresi'ne ait kamyoneti ateşe verdi. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Erzurum'da En Çok Akıllı Telefon Tercih Ediliyor

  Erzurum'da En Çok Akıllı Telefon Tercih Ediliyor

  Sabancı Topluluğunun online alışveriş platformu Kliksa, Erzurum'un online alışveriş haritasını açıkladı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Kliksa Erzurum'un Online Alışveriş Haritasını Açıkladı

  Kliksa Erzurum'un Online Alışveriş Haritasını Açıkladı

  Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, Erzurum'un online alışveriş haritasını açıkladı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Teröristler, Erzurum'da İki Ekskavatörü Yaktı

  Genelkurmay Başkanlığı, bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından, dün (12 Ağustos) saat 03.00 sıralarında Erzurum Tekman Işıklar Mahallesi mülki sınırları içerisinde, Tekman-Hınıs karayolunun Tekman-Hacıömer Köyü arasındaki bölümünde asfalt çalışması yapan, özel bir şirkete ait iki adet ekskavatörün yakıldığını bildirdi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  TSK'nın Günlük Faaliyetleri

  Genelkurmay Başkanlığı, Erzurum'un Tekman ilçesinde terör örgütü mensuplarının asfalt çalışması yapan özel bir şirkete ait iki ekskavatörü yaktıklarını bildirdi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Teröristler Erzurumda İki Ekskavatör Yaktı

  Teröristler Erzurum'da özel bir şirkete ait iki ekskavatörü yaktı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Hınıs'ta Seçim Güvenliği ve Bilgilendirme Toplantısı

  Hınıs'ta Seçim Güvenliği ve Bilgilendirme Toplantısı

  Hınıs'ta huzurlu ve güvenli seçim sürecinin yaşanması için alınan güvenlik tedbirleri ve seçim sürecinde dikkat edilmesi gereken kurallar ile ilgili toplantı düzenlendi. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Sınırdaki Çadırlarda Bayramlaşma Yapıldı

  Sınırdaki Çadırlarda Bayramlaşma Yapıldı

  Birecik'in Ziyaret köyündeki Kobani ile dayanışma çadırı 22'nci gününde bayramlaşmaya ev sahipliği yaptı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Hınıs'ta Tabelalar Üç Dilde

  Erzurum'un Hınıs ilçesinde Belediye tarafından kent girişine Türkçe, Kürtçe, Zazaca, belediye hizmet binasına ise Türkçe ve Kürtçe tabela astı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Hınıs Belediyesi, 3 Dilde Tabela Astı

  Hınıs Belediyesi, 3 Dilde Tabela Astı

  Erzurum'un Hınıs Belediyesi, hizmet binasına iki dilde, kentin giriş ve çıkış noktalarına ise Türkçe, Kürtçe ve Zazaca tabelalar astı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Ambulans Şoförlerine Sürüş Teknikleri Eğitimi

  Ambulans Şoförlerine Sürüş Teknikleri Eğitimi

  Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan acil tıp teknisyenleri ile ambulans şoförleri, uzman eğitimciler gözetiminde eğitimden geçti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 21:18:31. #1.12#