SON DAKİKA HINIS HABERLERİ

Son Dakika Hınıs Haberleri

17:10
Hınıs Ziraat Odasında Seçim Heyecanı Erzurum’un Hınıs ilçesinde Ziraat Odası Başkanlığı seçimi yapıldı.
16:42
Yüksekdağ: Yargılandığımız Salonda Onlara Meydan Okuyoruz Hdp Erzurum il kongresine katılan Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, 12 Eylül 1980 sonrasında sıkıyönetim tarafından mahkeme olarak kullanılan spor salonunda kendilerini yargılayanları bugün yargılandıklarını söyledi.
Yüksekdağ: Yargılandığımız Salonda Onlara Meydan Okuyoruz
09:46
Şeyh Said'in Oğlu Ahmet Fırat Toprağa Verildi Erzurum’da dün hayatını kaybeden Şeyh Said’in 93 yaşındaki oğlu Ahmet Fırat, Hınıs’ta toprağa verildi.
Şeyh Said'in Oğlu Ahmet Fırat Toprağa Verildi
17:51
Şeyh Said'in Oğlu Vefat Etti Erzurum'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ve Şeyh Said'in oğlu 92 yaşındaki Ahmet Fırat, Hınıs ilçesinde toprağa verildi.
15:58
Hastaların İmdadına Kar Üstü Araçlar Yetişiyor Doğu Anadolu Bölgesi'nde kar ve tipi nedeniyle yolları ulaşıma kapanan mahalle ve komlardaki hastalar, UMKE ve 112 Acil Servis ekiplerinin çabası sonucu hastanelere ulaştırılıyor 112 Acil Komuta Merkezi Başhekimi Dr. Bedir: "Biz bunlarla ulaşımı mümkün olmayan köylerdeki hastalara ulaşmaya çalışıyoruz.
13:56
Erzurum Şeyh Said'in Hayattaki Tek Oğlu Şeyh Ahmet Öldü Cumhuriyetin ilk yıllarında meydana gelen ayaklanmaların lideri Şeyh Said'in hayatta kalan tek evladı Ahmet Fırat, solunum yetmezliğinden yaşama veda etti.
Erzurum Şeyh Said'in Hayattaki Tek Oğlu Şeyh Ahmet Öldü
13:27
Şeyh Said'in Hayattaki Tek Oğlu Ahmet Fırat Öldü Şeyh Said'in hayatta olan tek oğlu 91 yaşındaki Ahmet Fırat, solunum yetmezliğinden tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Şeyh Said'in Hayattaki Tek Oğlu Ahmet Fırat Öldü
11:47
Şeyh Said'in Oğlu Vefat Etti Şeyh Said’in 93 yaşındaki oğlu Ahmet Fırat, bu sabah Erzurum’da vefat etti.
Şeyh Said'in Oğlu Vefat Etti
11:21
Şeyh Said'in Oğlu Vefat Etti, Ahmet Fırat Kimdir ? Şeyh Said'in hayattaki tek oğlu olan 85 yaşındaki Ahmet Fırat, tedavi görmekte olduğu hastahanede sabah saatlerinde solunum yetmezliğine bağlı olarak vefat etti.
Şeyh Said'in Oğlu Vefat Etti, Ahmet Fırat Kimdir ?
09:36
Şeyh Said'in Oğlu Vefat Etti Şeyh Said'in hayattaki tek oğlu olan 85 yaşındaki Ahmet Fırat, tedavi görmekte olduğu hastahanede sabah saatlerinde solunum yetmezliğine bağlı olarak vefat etti.
Şeyh Said'in Oğlu Vefat Etti
09:34
Şeyh Said'in Oğlu Vefat Etti Şeyh Said'in hayattaki tek oğlu olan 85 yaşındaki Ahmet Fırat, bir süreden beri tedavi görmekte olduğu Bölge Eğitim Araştırma Hastahanesi'nde sabah saatlerinde solunum yetmezliğine bağlı olarak vefat etti.
Şeyh Said'in Oğlu Vefat Etti
11:57
Bir Yılda 320 Kez "Hayata" Uçtu Sağlık Bakanlığı tarafından hayata geçirilen sağlık uygulaması kapsamında Erzurum ve çevre illere hizmet veren ambulans helikopter, bir yılda 320 vaka taşıdı.
16:01
Kar Doğuyu Esir Aldı Türkiye'yi etkisi altına alan kara kış Doğu'da da etkisini sürdürüyor.
Kar Doğuyu Esir Aldı
14:36
Bursa'da Okullar Tatil Edilecek mi? 9 Ocak Cuma Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan Valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bursa'da Okullar Tatil Edilecek mi? 9 Ocak Cuma
14:35
İstanbul'da Okullar Tatil mi ? 09.01.2015 Kar Tatili Gelişmeleri Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan Valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
İstanbul'da Okullar Tatil mi ? 09.01.2015 Kar Tatili Gelişmeleri
14:34
Ankara'da Okullar Tatil Olacak mı ? 9 Ocak'ta Hangi İllere Tatil ? Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ankara'da Okullar Tatil Olacak mı ? 9 Ocak'ta Hangi İllere Tatil ?
14:33
İzmir'de Okullar Tatil Edilecek mi ? Eğitime Kar Tatili Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
İzmir'de Okullar Tatil Edilecek mi ? Eğitime Kar Tatili
14:31
Yurtta Hava Durumu, Okullar Tatil Edilecek mi ? Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yurtta Hava Durumu, Okullar Tatil Edilecek mi ?
12:38
Türkiye'nin En Soğuk Kenti Eksi 20 İle Ardahan Doğu illerinde etkili olan şiddetli kar yağışı nedeniyle köy yolları ulaşıma kapanırken, en düşük sıcaklık eksi 20 ile Ardahan'da ölçüldü.
Türkiye'nin En Soğuk Kenti Eksi 20 İle Ardahan
10:37
Doğu'da Yağan 1,5 Metre Kar Hayatı Felç Etti Doğu Anadolu Bölgesinde yoğun kar yağışı, olumsuzlukları da beraberinde getirdi.
Doğu'da Yağan 1,5 Metre Kar Hayatı Felç Etti
10:23
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli Erzurum'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 7 ilçedeki tüm okullarla 10 ilçenin kırsal kesimindekilere ve taşımalı eğitim yapılan okullara bugün ara verildi.
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli
15:49
Erzurum'da Ulaşıma Kar Engeli Erzurum'u çevre illere bağlayan yollarda tipi ve kuvvetli rüzgar nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Erzurum'da Ulaşıma Kar Engeli
15:42
İstanbul'da ve Birçok İlde Okullar Tatil! Türkiye kar altında...İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre; okullar tatil edildi. Ülke genelinde de birçok ilde okullar tatil.
İstanbul'da ve Birçok İlde Okullar Tatil!
12:15
Erzurum'da Eğitime Kuvvetli Rüzgar Engeli Erzurum'da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle 6 ilçede ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
14:04
Muş'ta Kar Yağışı Muş’ta dün gece başlayan kar yağışı etkili olmaya devam ediyor.
Muş'ta Kar Yağışı
14:41
Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarını Bilgisayardan Takip Edecek Erzurum Büyükşehir Belediyesi karla mücadele çalışmalarını bilgisayar üzerinden takip edecek.
Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarını Bilgisayardan Takip Edecek
15:59
Sekmen: "Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim" Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 2014’ün son gününde hemşerileriyle "Müslümanların Tarihi" adlı konferansta bir araya geldi.
Sekmen: 'Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim'
19:05
Alışveriş Merkezinin Ortasında Salsa Yaptılar Zonguldak’ta bir grup üniversite öğrencisinin alışveriş merkezinin ortasında bir anda salsa yaptığını gören vatandaşlar büyük şaşkınlık yaşadı.
Alışveriş Merkezinin Ortasında Salsa Yaptılar
17:45
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Erzurum Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ETSO) hizmet veren Erzurum Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) tarafından verilen uygulamalı girişimcilik eğitimleri tamamlandı.
11:19
Yatılı Öğrenci Gömleğini Yıkamak İsterken Kendini Yaktı Erzurum'un Hınıs ilçesindeki lisede yatılı okuyan 14 yaşındaki Ömür Yalçın, kirlenen gömleğinin yıkamak isterken yüzünü yaktı.
Yatılı Öğrenci Gömleğini Yıkamak İsterken Kendini Yaktı
18:13
Bayraklı Erzurum Dernekler Birliğine Yeni Yönetim İzmir’in Bayraklı ilçesinde faaliyet gösteren Erzurum Dernekler Birliği, yeni yönetimini belirledi.
Bayraklı Erzurum Dernekler Birliğine Yeni Yönetim
10:25
346 Kişiye Acil Yardım Eğitimi Verildi Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 112 Acil Sağlık Hizmetleri Başhekimliği elemanlarının sağlık ve diğer sektörlerde çalışan personellere yönelik ‘İlk Yardım Becerileri Eğitimleri’ aralıksız olarak devam ediyor.
346 Kişiye Acil Yardım Eğitimi Verildi
10:18
Erzurum'da İlkyardım Eğitimleri Erzurum İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Acil Sağlık Hizmetleri Başhekimliği, yıl boyunca 436 kursiyere eğitim verdi.
Erzurum'da İlkyardım Eğitimleri
12:28
Ambulansla Minibüs Çarpıştı Erzurum’da, ambulansla minibüsün çarpışması sonucu 5 kişi hafif yaralanırken, kaza MOBESE kamerasına yansıdı.
17:23
Ambulansla Yolcu Minibüsü Çarpıştı: 5 Yaralı Erzurum'da ambulansla yolcu minibüsünün çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.
10:29
Ambulansla Minibüs Çarpıştı: 5 Yaralı Erzurum'da ambulans ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Ambulansla Minibüs Çarpıştı: 5 Yaralı
10:17
Erzurum'da Ambulansla Minibüs Çarpıştı: 5 Yaralı Erzurum'da ambulans ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Erzurum'da Ambulansla Minibüs Çarpıştı: 5 Yaralı
11:21
Hınıs'ta Huzur Toplantısı Düzenlendi Hınıs İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından huzur toplantısı düzenlendi.
17:25
İl Başkanı Çavuş: Cumhurbaşkanı Hdp'yi Tehdit Etmeyi Bıraksın Erzurum'da HDP, HDK ve BDP tarafından Kobani'ye destek yürüyüşü düzenlendi.
13:21
Hınıs'ta Hükümlülere Uyum Eğitimi Erzurum'un Hınıs ilçesinde hükümlülere yönelik "Yaşama Uyum Sağlama"' eğitimi verildi.
18:05
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Erzurum'un Hınıs, Narman ve Aşkale ilçelerinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı düzenlenen törenlerle kutlandı.
13:02
Hınıs'ta Kobani Operasyonu: Altı Gözaltı Erzurum’un Hınıs ilçesinde, önceki hafta Kobani’de yaşananları bahane ederek olay çıkaran, kamu malına zarar veren şüphelilere karşı operasyonda 6 kişi gözaltına alındı.
Hınıs'ta Kobani Operasyonu: Altı Gözaltı
15:03
Erzurum'da İkinci El Soba Revaçta Uzun ve şiddetli geçen kış mevsimi öncesinde Erzurumlular soba ve yakıt ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.
Erzurum'da İkinci El Soba Revaçta
22:31
Göstericiler Erzurum'u Savaş Alanına Çevirdi Erzurum’da IŞİD’in saldırılarını bahane eden terör örgütü yandaşları, işyerlerini ateşe vererek polisle çatıştı.
Göstericiler Erzurum'u Savaş Alanına Çevirdi
17:01
IŞİD'e Tepki Amaçlı İzinsiz Gösteriler Terör örgütü IŞİD'e tepki bahanesiyle Van, Hakkari, Muş, Karabük, Adana ve Erzurum'da yasa dışı gösteriler devam etti.
16:42
Göstericiler, Hınıs'ın Dış Dünya ile İrtibatını Kesti Kobani'yi bahane eden göstericiler Erzurum'un Hınıs ilçesindeki eylemlerinde ilçenin dış dünyayla irtibatını kesti. Saatlerdir şehirde internet ve elektrik kesik.
Göstericiler, Hınıs'ın Dış Dünya ile İrtibatını Kesti
15:18
Erzurum İlçelerinde Kobani Gerginliği IŞİD'in Kobani'ye yönelik saldırısı üzerine başlayan olaylar Erzurum genelinde iki gündür devam ediyor.
Erzurum İlçelerinde Kobani Gerginliği
22:45
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Erzurum'da Açıklaması "Düşüncesine, fikrine, etnik kökenine bakmadan, Kürt, Türk, Alevi, Sünni, Çerkez olsun ayrım yapmadan kadınına, erkeğine bakılmadan bu ülkenin evlatlarını kendi değerlerinden uzaklaştırıp, karar niteliklerini yok etmeye çalıştılar, iradelerini yok etmeye çalıştılar" "Hepimiz çok iyi hatırlıyoruz, hikaye aynı, senaryo aynı sadece kostümler farklı. 1980 öncesi yaşananlar, 1960 darbesi, İstiklal Mahkemelerinde yaşananlar, Dersim'de yaşananlar, senaryo aynı hep aynı ve aynı noktada, hiç
08:59
Gündem / 6 Ekim 2014 ANADOLU AJANSI.
00:04
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:40:38. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HINIS HABERLERİ
[Hata Bildir]