SON DAKİKA IĞDIR HABERLERİ

Son Dakika Iğdır Haberleri

10:48
Akbaba Zehirlenmeleri Iğdır'daki akbaba zehirlenmeleri- Iğdır Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Türkoğlu: - "Sanırım Ermenistan'da yedikleri etten zehirlendiler ve burada öldüler çünkü alanda sakatat bulamadık.
Akbaba Zehirlenmeleri
10:28
Iğdır'da Ölen Akbabalar Ermenistan'da Yedikleri Etten Zehirlenmiş Iğdır Tuzluca Kuş Cennetinde zehirlenerek telef olan akbabaların, Ermenistan'da yedikleri etten zehirlendiklerinden şüpheleniliyor.
Iğdır'da Ölen Akbabalar Ermenistan'da Yedikleri Etten Zehirlenmiş
09:32
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 13 dereceyle Kars'ta ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava
17:06
Kars Zehirlenen Akbabalar Özgürlüğe Kanat Çırptı Zehirlenen akbabalar özgürlüğe kanat çırptı Bedir ALTUNOK/KARS, (DHA) - IĞDIR'ın Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri için Kars Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi edilen 2 akbaba, tekrar doğaya salındı.
Kars Zehirlenen Akbabalar Özgürlüğe Kanat Çırptı
16:16
Kars ve Ardahan Eksi 17 Kars ve Ardahan eksi 17 DOĞU bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
16:06
Zehirlenen Akbabalar Doğaya Bırakıldı Iğdır’ın Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri belirlenen iki akbaba, tedavisi yapıldıktan sonra doğaya salındı.
Zehirlenen Akbabalar Doğaya Bırakıldı
15:49
Iğdır'daki Akbaba Zehirlenmeleri Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri belirlenen 2 akbaba, tedavisi yapıldıktan sonra doğaya salındı.
Iğdır'daki Akbaba Zehirlenmeleri
14:55
Kars Doğu'da Karakış Etkili Oluyor; Kars ve Ardahan Eksi 17 Doğu'da karakış etkili oluyor; Kars ve Ardahan eksi 17 DOĞU bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
Kars Doğu'da Karakış Etkili Oluyor; Kars ve Ardahan Eksi 17
14:34
Kars'ın Nüfusu 192 Bine Düştü Çalışma alanlarının olmaması, bünyesinde bulunan fabrikaların kapanması ve işsizliğin kol gezdiği Kars’ın 2012’de 304.821, 2013’te 300.874 olan nüfusu 2014 yılında 296.466’ya düştü.
Kars'ın Nüfusu 192 Bine Düştü
13:56
Doğu'da Karakış Etkili Oluyor Doğu bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Karakış Etkili Oluyor
13:56
Erzurum Khb Genel Sekreteri Erdoğan, "Türkiye'de Polikliniklerde Bekleme Süresi 10 Dakika,... Erzurum Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Fazlı Erdoğan, Türkiye’de polikliniklerde bekleme süresinin 10 dakika, İngiltere’de ise acilde bekleme süresinin 3,5 saat olduğunu ifade ederek Türkiye’de hekim ve hemşire eksikliğinin olduğunu söyledi.
Erzurum Khb Genel Sekreteri Erdoğan, 'Türkiye'de Polikliniklerde Bekleme Süresi 10 Dakika,...
12:43
26 Ocak Dünya Gümrük Günü Dilucu Gümrük Müdürlüğü yetkilileri, Iğdır Emniyet Müdürü Babal'ı ziyaret etti.
26 Ocak Dünya Gümrük Günü
11:34
Van'da Ölen Afgan Çocukta Darp İzi Çıkmadı Van Geri Gönderme Merkezinde geçen yıl polisler tarafından dövülerek öldürüldüğü iddia edilen Afganistan uyruklu çocuğun ölümüne ilişkin İstanbul Adli Tıp Kurumu'nca hazırlanan raporda, "kişide harici travma bulgusunun mevcut olmadığı" ifadesine yer verildi Adli tıp: "Tıbbi kayıtlarda, ilk gelişte 3000.
Van'da Ölen Afgan Çocukta Darp İzi Çıkmadı
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:23
Doğu Buz Tuttu Doğu Anadolu Bölgesinde kar yağışının ardından soğuk hava etkisini yeniden artırdı.
Doğu Buz Tuttu
09:44
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
19:05
Alanya 44 İli Solladı Hazine'ye 2014 yılında 599 milyon 921 bin lira gelir aktaran Antalya'nın Alanya İlçesi, ülke ekonomisine sağladığı katkıyla, 44 ili geride bıraktı.
Alanya 44 İli Solladı
18:09
Alanya, Vergide 44 İli Geride Bıraktı Alanya Kaymakamı Tanrıseven: "2014 yılında hazineye 599 milyon 921 bin lira gelir aktaran Alanya, devlet ekonomisine sağladığı katkı ile 44 ili geride bıraktı"
14:37
Iğdır'da Kaçak Sigara Operasyonu Iğdır'da KOM ekipleri, bir markete düzenlenen operasyonda 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi.
Iğdır'da Kaçak Sigara Operasyonu
14:14
Iğdır'a Leylekler Geldi Bölgede olumsuz kış koşulları etkili olurken 'Doğu Anadolu'nun Çukurova'sı olarak nitelendirilen Iğdır'a Ocak ayında leylekler geldi.
Iğdır'a Leylekler Geldi
14:09
Iğdır Belediyesinden Kaldırım Çalışması Iğdır Belediyesi, kente merkezinde yapılan yeraltı elektrik akım hattı çalışmaları nedeniyle tahrip olan refüjlerde düzenleme ve temizleme çalışması başlattı.
Iğdır Belediyesinden Kaldırım Çalışması
12:46
İlk 'Güvenli Yeşil Bina' Iğdır'da Örnek Durumda TSE ilk "güvenli yeşil bina" belgesi, Iğdır Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü hizmet binasına verilmesinin ardından Iğdır'da örnek bina olarak gösteriliyor.
12:46
İlk 'Güvenli Yeşil Bina' Iğdır'da Örnek Durumda TSE ilk "güvenli yeşil bina" belgesi, Iğdır Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü hizmet binasına verilmesinin ardından Iğdır'da örnek bina olarak gösteriliyor.
12:42
Iğdır'a Leylekler Geldi Bölgede olumsuz kış koşulları etkili olurken 'Doğu Anadolu'nun Çukurova'sı olarak nitelendirilen Iğdır'a Ocak ayında leylekler geldi.
Iğdır'a Leylekler Geldi
12:17
Kar Altında Selfie Doğu Anadolu Bölgesi'nde dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı aralıklarla devam ediyor.
Kar Altında Selfie
11:24
Aşağı Toklu Şelalesi Dondu Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 16 dereceyle Kars'ta ölçüldü.
Aşağı Toklu Şelalesi Dondu
10:45
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı Emniyet, 2014'ün illere göre kaza sayılarını açıkladı. Yıl boyunca İstanbul'da 188 kişi, Ankara'da 126, Konya'da 101 ve İzmir'de 98 kişi kaza yerinde hayatını kaybetti.
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı
10:31
Doğu'da Kar Yağışı Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 16 dereceyle Kars'ta ölçüldü.
18:07
Sele Kapılıp Telef Olan İnekler Sahile Vurdu Antalya'nın Demre İlçesi'nde 2 hafta önce sel sularına kapılarak telef olduğu belirtilen 3 inek leşi sahile vurdu.
Sele Kapılıp Telef Olan İnekler Sahile Vurdu
15:38
Azerbaycan ile Ermenistan Arasında Gerginlik Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği Başkanı Göksel Gülbey, Azerbaycan-Ermenistan cephe hattındaki çatışmalara dikkat çekerek, “Defalarca iki ülke arasındaki ateşkesi ihlal eden Ermenistan, dış güçlerden desteğini alarak bölgenin şımarık çocuğu olarak komşularına saldırıyor” dedi.
Azerbaycan ile Ermenistan Arasında Gerginlik
15:31
Iğdır'da Akbabaların Esrarengiz Ölümü Iğdır’ın Tuzluca ilçesi kırsalında 5 akbaba, esrarengiz biçimde ölü bulundu.
Iğdır'da Akbabaların Esrarengiz Ölümü
15:18
Ermenistan-Azerbaycan Cephe Hattındaki Çatışma Uluslararası ASİMDER Genel Başkanı Gülbey: "Bu durum daha fazla devam edemez. Azerbaycan'ın sabrı da bir yere kadar. Bu saldırıların tek amacı, Azerbaycan'ı savaşa çekmektir ancak Azerbaycan barıştan yana hareket ediyor"
Ermenistan-Azerbaycan Cephe Hattındaki Çatışma
14:44
Iğdır Tuzluca Kuş Cennetinde Akbaba Katliamı Ek Iğdır Tuzluca kuş cennetinde akbaba katliamı (Tür: Yurt)
Iğdır Tuzluca Kuş Cennetinde Akbaba Katliamı Ek
14:30
Iğdır Tuzluca Kuş Cennetinde Akbaba Katliamı Iğdır Tuzluca kuş cennetinde akbaba katliamı Mehmet ÇINAR/ ANTALYA, (DHA) - IĞDIR'da 258 kuş türünün kayıt altına alındığı Aras Nehri Kuş Cenneti'nin de olduğu Tuzluca İlçesi'nde akbaba katliamı doğaseverleri üzdü.
Iğdır Tuzluca Kuş Cennetinde Akbaba Katliamı
13:47
19. Emıtt Fuarında Iğdır Standına Yoğun İlgi İstanbul’da 19’uncu kez düzenlenen, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Iğdır’ın standı büyük bir ilgi gördü.
19. Emıtt Fuarında Iğdır Standına Yoğun İlgi
12:46
Tuzluca Kuş Cennetinde Akbaba Katliamı Iğdır'da 258 kuş türünün kayıt altına alındığı Aras Nehri Kuş Cennetinin de olduğu Tuzluca'da akbaba katliamı doğaseverleri üzdü.
Tuzluca Kuş Cennetinde Akbaba Katliamı
10:55
Asimder'den Savaş Mağduru Türkmenlere Ziyaret Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, IŞİD saldırılarından kaçarak Türkiye'ye sığınan Türkmen aileler için kurulan yardım çadırını ziyaret etti.
Asimder'den Savaş Mağduru Türkmenlere Ziyaret
10:05
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 21 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava
09:49
Iğdır'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Iğdır'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Iğdır'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
08:33
Haftanın İlk Gününde Pek Çok İlde Yağış Var Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre; yurt geneli yeni haftaya yağışla başlıyor.
Haftanın İlk Gününde Pek Çok İlde Yağış Var
17:53
Basketbol: Anadolu Yıldızları Grup Müsabakaları Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Malatya'da düzenlenen Anadolu Yıldızları Basketbol Grup Müsabakaları, sona erdi.
17:10
Iğdır'da Maddi Hasarlı Trafik Kazası Iğdır’da, otomobille motosikletin çarpışması sonucu maddi hasar meydana geldi.
Iğdır'da Maddi Hasarlı Trafik Kazası
13:59
Devletin Kasasına Giren Her 100 Liranın 41 Lirası İstanbul'dan Türk ekonomisinin başkenti 2014 yılında hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devletin yüzünü yine güldürdü. Kasaya giren her 100 liranın 41 TL'si İstanbul'dan geldi.
Devletin Kasasına Giren Her 100 Liranın 41 Lirası İstanbul'dan
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
10:03
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 22 dereceyle Ağrı ve Ardahan'da ölçüldü.
16:57
Bu Ülkenin Öz Evlatları, Bu Ülkeyi Yönetiyorlar" AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı’nın Erzurum, Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars Seçim İşleri Bölge Toplantısı geniş katılımla gerçekleşti.
Bu Ülkenin Öz Evlatları, Bu Ülkeyi Yönetiyorlar'
16:15
Iğdır Bayan Futbol Takımı Maçı 3-0 Kazandı Bayanlar 3. Lig 8. Grup’ta mücadele eden 76 Iğdır Spor, evinde konuk ettiği Van Büyükşehir Belediyespor’u 3-0 mağlup etti.
Iğdır Bayan Futbol Takımı Maçı 3-0 Kazandı
15:39
Beş Tane Messi Yakaladılar Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekipleri, geçen yıl Lionel Messi'nin bonservis bedelinin 5 katı kaçak eşya ve mal ele geçirdi.
Beş Tane Messi Yakaladılar
15:30
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bozyel Açıklaması "Türk milletinin ilelebet bağımsız yaşaması için bu uğurda ölümü göze alan bizler, hangi ihanet örgüt olursa olsun, bu milleti savunmak için kelle koltukta gezen hareketin üyeleriyiz"
15:16
AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Erzurum Bölge Toplantısı AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Erzurum Bölge Toplantısı- AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Ataş: - "2015 genel seçimleri bugüne kadar yapılmış tüm seçimlerin öneminden daha büyük önem arz eden bir seçimdir" AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, "2015 genel seçimleri bugüne kadar yapılmış tüm seçimlerin öneminden daha büyük önem arz eden bir seçimdir" dedi.
AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Erzurum Bölge Toplantısı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 18:17:14. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA IĞDIR HABERLERİ
[Hata Bildir]