05:3400
SON DAKİKA IĞDIR HABERLERİ

Son Dakika Iğdır Haberleri

  Bdm'den Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne Kitap

  Bdm'den Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne Kitap

  Azerbaycan Beynel Xelk Diaspora Merkezi (BDM) Genel Sekreteri Samir Adigüzelli, Iğdır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne “İrevan’dan Van’a, Van’dan Karabağ’a Ermeni İzleri” isimli kitaplarını hediye etti. (Dün 17:19)

   

  Sözde "Ermeni Soykırımı" İddiaları

  Iğdır merkeze bağlı Hakmehmet köyünde 1919 yılında Ermeni çetelerce katledilen şehitler, törenle anıldı. (Dün 17:12)

   

  Iğdır'da Soykırım İddialarına Tepki Mitingi

  Iğdır'da, Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Merkezi ve Azerbaycan Beynelxalk Diaspora Merkezi (BDM) tarafından 'Ermeni Soykırım Yalanına Tepki' mitingi düzenlendi. (Dün 15:26)

   

  Hatay ve Iğdır'daki Seçim Sonuçlarına İtirazlar

  YSK, Hatay ve Iğdır seçim sonuçlarına yapılan itirazları yerinde görerek il ve ilçe seçim kurullarından iddiaların incelenmesini istedi Kurul, il ve ilçe seçim kurullarından gelecek sonuçlara göre Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Iğdır Belediyesi ile ilgili itirazları karara bağlayacak. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Hakkari'de Vali Konağı Bahçesinde Halaylı Resepsiyon

  Hakkari'de Vali Konağı Bahçesinde Halaylı Resepsiyon

  Hakkari Valisi Necmettin Kalkan, bir ilke imza atıp, şu ana kadar Orduevi'nde kutlanan resepsiyon programını bu kez Vali Konağı bahçesinde düzenledi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  BDP'li Buldan: Diyalog Süreci Müzakereye Dönüştürülmeli

  BDP'li Buldan: Diyalog Süreci Müzakereye Dönüştürülmeli

  BDP Grup Başkan Vekili Pervin Buldan, Kürt sorununun da çözüm imkânlarının her zamankinden çok daha fazla olduğunu belirtti. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Hakkari'de Vali Konağı Bahçesinde Halaylı Resepsiyon

  Hakkari Valisi Necmettin Kalkan'ın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Vali Konağı bahçesinde verdiği yemekli- müzikli resepsiyon renkli geçti. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Iğdır'da 'Atatürk ve Çocuk' İsimli Kitap Dağıtımı

  Iğdır'da "Atatürk ve Çocuk" İsimli Kitap Dağıtımı

  Iğdır’da, ilkokul öğrencilerine 'Atatürk ve Çocuk' isimli kitap dağıtıldıIğdır 5. Hudut Alay Komutanlığı’nca, Kurtuluş İlkokulu’nda düzenlenen programda Anıtkabir Komutanlığı tarafından hazırlanan 'Atatürk ve Çocuk' isimli kitaplar öğrencilere dağıtıldı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Iğdır'da Fuhuş Operasyonu: 5 Gözaltı

  IĞDIR (İHA) – Iğdır Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin restoran ve gazinolara yönelik yaptığı operasyonda "fuhuş yaptırdıkları" iddiasıyla 5 kişi gözaltına alındı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Vali Haner: 23 Nisan Milletimizin Guru ve Coşku Günüdür

  Iğdır Valisi Davut Haner, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Iğdır'da Kültürevi Açıldı

  Iğdır’ın Karakoyunlu ilçesinde yapılan kültürevi, Vali Davut Haner’in de katılımıyla düzenlenen program açıldı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Iğdır'da 'Atatürk ve Çocuk' İsimli Kitap Dağıldı

  Iğdır'da "Atatürk ve Çocuk" İsimli Kitap Dağıldı

  Iğdır 5. Hudut Alay Komutanlığı'nca, Kurtuluş İlköğretim Okulu'nda düzenlenen programda Anıtkabir Komutanlığı tarafından hazırlanan 'Atatürk ve Çocuk' isimli kitaplar öğrencilere dağıtıldı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

  Doğuda İhracat İçin Okullar Açılacak

  Doğuda İhracat İçin Okullar Açılacak

  Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Şengel, yurt dışında açılan tanıtım fuarlarına katılacak firmaların ulaşım, otel, yemek, nakliye masraflarının yüzde 80'ini karşılamalarına rağmen, geçen yıl 17 ilden sadece 2 firmanın fuarlara katıldığını söyledi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Iğdır'da Kültürevi Açılışı

  Iğdır'da Kültürevi Açılışı

  Iğdır'da "SODES ile köylerimiz daha güzel" projesi kapsamında yaptırılan Kültürevi'nin açılışı törenle yapıldı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri