00:1900
SON DAKİKA İZMİR HABERLERİ

Son Dakika İzmir Haberleri

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  "Hem iç siyaseti baskı altına almak için terör kullanılıyor hem de Türkiye'yi etkisizleştirmek için yabancı güçler terörü bir vasıta olarak kullanıyor" "Ana muhalefetin sorumsuz genel başkanı bunu ihanet olarak tanımlıyor. (Dün 21:47)

   

  Gaziantep'te 5 Dolandırıcı Yakalandı

  Gaziantep'te 5 Dolandırıcı Yakalandı

  Gaziantep'te, Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kendilerini hakim, savcı ve polis olarak tanıtarak dolandırıcılık yapan 5 kişiyi yakaladı. (Dün 21:43)

   

  Chpli Başkanlardan Menemen Zirvesi

  Chpli Başkanlardan Menemen Zirvesi

  Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İlçe Başkanları Ekim ayı toplantısı Menemen’de yapıldı. (Dün 21:38)

   

  Yarımada'da 'Tam' Mutabakat

  Yarımada'da "Tam" Mutabakat

  İzmir Büyükşehir Belediyesi önderliğinde bir araya gelen belediye başkanları, akademisyenler, kooperatifler ve bölgede üretim yapan girişimciler, 171 bin hektarlık Yarımada’nın hızlı kalkınması için hazırlanan stratejik plana “tam destek” verdi. (Dün 21:36)

   

  Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası

  İzmir'de 357 sanığın tamamının tutuksuz yargılandığı “gizli bilgi ve belge bulundurma” davasında, tanıkların dinlenmesiyle devam edildi Davanın 2 numaralı sanığı Narin Korkmaz'ın baba evinde yapılan aramaya ilişkin Kormaz'ın operasyondan 1 ay öncesindeki dönemde eve gelip gelmediğinin tespiti istendi. (Dün 21:22)

   

  Gaziantep'te Dolandırıcılara Yönelik Operasyon

  Kendilerini hakim, savcı ve polis olarak tanıtarak dolandıcılık yaptığı belirlenen 5 kişi suçüstü yakalandı. (Dün 21:19)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 00:19:32. #1.13#