SON DAKİKA KANAL 7 HABERLERİ

Son Dakika Kanal 7 Haberleri

08:23
TÜRKSAT'tan Tepki Çeken Uygulama Muhalif yayın yapan televizyonların yüksek reyting ve teknik donanıma rağmen keyfi sistemle yerlerinin değiştirilip son sıralara gönderildiği bildirildi.
TÜRKSAT'tan Tepki Çeken Uygulama
03:52
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Bizim istişare ettiğimiz Alevi kesimin çok heterojen olduğunu, yani yelpazenin çok geniş olduğunu birçok konuda anlaşamadıklarını gördük. O kadar farklı öneriler getiriyorlardı ki burada kendi içlerinde bile bir uzlaşmanın mümkün olamadığını gördük" "Dinle mezheple ilgili bir yerin ne olacağına nasıl tanımlanacağına, nasıl tanımlanması gerektiğine karar vermek devletin bir görevi midir?
03:47
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Kamu düzeninin üzerine bu çözüm süreci inşa edilecektir.
03:26
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "(Örgütün silah bırakması) Bu noktada Öcalan'ın bu süreçte daha ileri, geçen seferin bir adım ilerisinde mesaj vermesi önemli olacaktır elbette.
02:34
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "(Biz, kendi peygamberimize de sövebiliriz sizinkine de sövebiliriz) Böyle bir hakkı yok kimsenin.
17:55
Anadolu Ajansı'nda Görev Değişikliği Anadolu Ajansı Genel Müdür Yardımcılıklarına Metin Mutanoğlu ve Mustafa Özkaya getirildi.
17:55
Kalkınma Bakanı Yılmaz Açıklaması "Terörü dünyamızın ortak bir sorunu olarak dışlamamız gerekiyor.
14:45
Feridun Kunak, Stüdyoya Bu Sefer de At Getirdi Kanal 7 ekranlarında program yapan Op. Dr. Feridun Kunak, bu kez de stüdyoya at getirdi.
Feridun Kunak, Stüdyoya Bu Sefer de At Getirdi
13:35
Noterin "Görevini Kötüye Kullanma" Davasında Karar Almanya'daki Deniz Feneri e.V bağlantılı soruşturma kapsamında ''resmi belgede sahtecilik'' ve ''görevi kötüye kullanma'' suçlarından hakkında dava açılan İstanbul 10. Noteri İsmet Büyükkılıç 1 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı Mahkeme heyeti, verilen cezanın hükmünün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.
10:12
Özaltın Holding'e Onur Ödülü Spor&Spor Dergisi tarafından düzenlenen ‘Sporun Devleri Buluşuyor Ödül Gecesi’ Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımlarıyla gerçekleştirdi.
Özaltın Holding'e Onur Ödülü
13:15
10. Noter İsmet Büyükkılıç'ın 6 Yıla Kadar Hapsi İstendi... Almanya'daki Deniz Feneri Davası'nda ceza alan Mehmet Gürhan'ın yurtdışında tutuklu bulunduğu dönemde, Kanal 7 Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman'a usulsüz şekilde genel vekaletname verdiği iddiasıyla İstanbul 10. Noteri İsmet Büyükkılıç'ın Yargıtay'ın bozma kararının ardından yargılanmasına devam edildi.
10. Noter İsmet Büyükkılıç'ın 6 Yıla Kadar Hapsi İstendi...
15:07
Yerli Otomobil 100 Km'yi 3 Liraya Gidecek Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yerli otomobille ilgili hibrit araca odaklandıklarını ve aracın 100 kilometreyi 3 liraya katedilebileceğini söyledi.
Yerli Otomobil 100 Km'yi 3 Liraya Gidecek
11:30
Doktor Canlı Yayında Kaka Dersi Verdi Kanal 7 ekranlarında vatandaşları bilgilendiren Feridun Kunak "Kakanızı kontrol edin" diyerek oyun hamuruyla hazırladığı kakaları canlı yayında gösterdi.
Doktor Canlı Yayında Kaka Dersi Verdi
11:36
'Bu Tarz Benim'in Nur Yerlitaş'ına Rakip Çıktı Ebru Yaşar'ın Kanal 7'de yayınlanan programına konuk olan modacı Ayşe Koçak, iki genç kıza yaptığı eleştirilerle 'Bu Tarz Benim'in jüri üyesi Nur Yerlitaş'ı hatırlattı.
'Bu Tarz Benim'in Nur Yerlitaş'ına Rakip Çıktı
11:09
Necmettin Nursaçan'ı Şaşırtan 'Köpek' Sorusu Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 'Cuma Sohbetleri' programına izleyicilerden birinin "Annem köpeği emzirdi, günah mı?" sorusu damga vurdu.
Necmettin Nursaçan'ı Şaşırtan 'Köpek' Sorusu
11:39
Ebru Yaşar, Yaptığı Espriden Kendi Bile Utandı Yaşar, programına konuk olan Berdan Mardini'ye "Beni hangi dizinde oynatacaksın" esprisinden sonra "Her ikisinde de" cevabı alınca durumu nasıl toparlayacağını bilemedi.
Ebru Yaşar, Yaptığı Espriden Kendi Bile Utandı
14:45
Düzeltme: <br/>-"Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker" Başlıklı Haberimizde Yer Alan... "(Bu yılın şubat ayında Şap Enstitüsüne yapılan sabotaj girişimi) Gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
14:06
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker Açıklaması "(Geçen yıl Şap Enstitüsüne yapılan sabotaj girişimi) Gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
11:06
Cnn International, Rusya'dan Ayrılıyor Amerikan televizyon kanalı CNN International 31 Aralık 2014’e kadar Rusya’daki kablo yayınının sonlandıracağını açıkladı.
Cnn International, Rusya'dan Ayrılıyor
09:08
Canan Karatay'ı Kızdıran Soru Kilo problemleri nedeniyle canlı yayına telefonla bağlanan seyircinin sorusu Karatay'ı çok kızdırdı.
Canan Karatay'ı Kızdıran Soru
08:09
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Açıklamaları (2) Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Kobani, tıpkı Gez’de bazı ağaçların yerinin değiştirilmesinin bahane edilmesi gibi bir bahaneydi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Açıklamaları (2)
02:51
Başbakan Davutoğlu Açıklaması "Kılıçdaroğlu'nun o sözü tarihe geçecek bir sözdür.
Başbakan Davutoğlu Açıklaması
02:51
Başbakan Davutoğlu Açıklaması ''Türkiye'de yeteri kadar toprak var. Biz herhangi bir toprak peşinde değiliz ama güvenli bölge peşindeyiz.
Başbakan Davutoğlu Açıklaması
02:09
Başbakan Davutoğlu "Paralel yapı öylesine bu işi stratejik bir araç olarak gördü ki; bütün bakanlıklarda ve kurumlarda iletişim bölümlerine ve personel bölümlerine sızıldı.
Başbakan Davutoğlu
01:53
Başbakan Davutoğlu Açıklaması "Herhangi bir şekilde hiçbir vatandaşımız mağdur edilmeyecek, hiçbir özgürlük kısıtlanmayacak, aksine özgürlükler, güvenlik ortamı içinde teminat altına alınacak.
Başbakan Davutoğlu Açıklaması
01:43
Başbakan Davutoğlu Açıklaması "Ne karar alırsak alalım, hiç bir zaman bir daha Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Kürt kardeşlerimizin haklarına halel gelmeyecek, onların hukukları zedelenmeyecek.
Başbakan Davutoğlu Açıklaması
01:07
Başbakan Davutoğlu Açıklaması "Bu barış projesinin başarıya ulaşmaması için ve bu ülkenin kanayan yarasını sarması, kabuk bağlamasını engellemek için birileri düğmeye bastı" "Yasin Börü, 16 yaşında bir genç ve Berkin Elvan'dan ya da diğer gençlerden bir farkı yok. Yasin, 3 arkadaşıyla kurban eti dağıtırken, bir hayır işi yaparken hepsi 16, 18 ve 20 yaşlarında gençler, 3. kattan atılıp, kafası taşla ezildi.
Başbakan Davutoğlu Açıklaması
00:20
Davutoğlu: Anketlerde Yüzde 52'leri Buluyoruz Başbakan Ahmet Davutoğlu son anket sonuçlarını açıklarken ''Anketlerde yüzde 52'leri buluyoruz, ama bizim performansımızı seçimler ölçer." dedi.
Davutoğlu: Anketlerde Yüzde 52'leri Buluyoruz
00:18
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Açıklamaları (1) … Başbakan Ahmet Davutoğlu, “bize verilen hiçbir sözün yerine getirilmemiş olmasına rağmen çözüm sürecini kararlılıkla yürüttük” dedi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Açıklamaları (1) …
00:10
Başbakan: Geçen Sene IŞİD Mevzilerini Vurduk Başbakan Davutoğlu, katıldığı canlı yayında "Biz geçen sene Kasım ayında IŞİD mevzilerini vurduk, terör örgütü ilan ettik." dedi.
Başbakan: Geçen Sene IŞİD Mevzilerini Vurduk
00:03
Başbakan Davutoğlu Açıklaması "(Çözüm sürecine ilişkin) 'Birileri Türkiye'de bir yaranın, kanayan bir yaranın şifa olmaya başladığını görünce başka yaraları kanatarak o kabuk bağlamaya başlayan yarayı da açmaya çalıştı.
Başbakan Davutoğlu Açıklaması
00:02
Ahmet Davutoğlu'ndan Önemli Açıklamalar Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınında konuşan Ahmet Davutoğlu gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Ahmet Davutoğlu'ndan Önemli Açıklamalar
13:00
Şimşek: Bu Dönemde Yüzde 3,3'lük Büyüme Başarı Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Çok zor bir dönemden geçiyoruz. Türkiye'nin böyle bir konjonktürde yüzde 3,3'lük büyümeyi yakalaması önemli bir başarıdır" dedi.
Şimşek: Bu Dönemde Yüzde 3,3'lük Büyüme Başarı
11:34
Mahmut Tuncer'e Canlı Yayında Halay Şoku Halay çekmeye doyamayan Mahmut Tuncer'in programına telefonla katılan izleyici, "Dinimizde halay çekmek yok" deyince stüdyo buz kesti.
Mahmut Tuncer'e Canlı Yayında Halay Şoku
16:11
Osmancık'ın Sel Projesi Hazır Çorum’un Osmancık ilçesinde sel baskınları ile mücadele çalışmaları kapsamında yapılması planlanan kanal projesi için protokol imzalandı.
Osmancık'ın Sel Projesi Hazır
15:38
Asf Basın Futbol Turnuvası Ankara Alışveriş Festivali kapsamında 38 basın kuruluşunun katılımıyla düzenlenen futbol turnuvası 21 Ağustos'ta başlayacak.
13:25
3. Ankara Shopping Fest'te Basın Futbol Turnuvası Kuraları Çekildi Ankara Shopping Fest (ASF-Ankara Alışveriş Festivali) kapsamında basın kuruluşlarının katılımıyla düzenlenecek futbol turnuvasının kura çekimi yapıldı.
3. Ankara Shopping Fest'te Basın Futbol Turnuvası Kuraları Çekildi
12:25
Acılarını, Yazdıkları Haberlerle de Yaşadılar "Asrın felaketi" olarak adlandırılan Marmara Depremi'ni Türkiye ve dünyaya duyuran Kocaeli'deki basın çalışanları, yaşadıkları acıyı hala unutamıyor Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz: "Şehir merkezinde yıkılan bina gördük. Binanın içinde kalan birileri var, 'kurtarın bizi' diye bağırıyorlardı.
09:16
Melihat Gülses, Erdoğan İçin Şarkı Söyledi Deniz Baykal'ın hayranı olduğu ünlü sanatçı Melihat Gülses, Başbakan Erdoğan için "Fikrimin İnce Gülü" şarkısını söyledi.
Melihat Gülses, Erdoğan İçin Şarkı Söyledi
00:50
Erdoğan: Çözüm Sürecinin Takipçisi Olacağım Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Çözüm sürecinin ülkemde yerleşmesini, bir defa özellikle kontrolünü hiçbir zaman elimizden kaçırmayacağız." dedi.
Erdoğan: Çözüm Sürecinin Takipçisi Olacağım
23:08
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması (Filistinli yaralıların tedavisi) "Gerek psikolojik tedavi noktasında olsun, gerek ameliyat gerekiyorsa ameliyat olsun hepsine katlanabiliriz, sayı bizim için önemli değil' dedik.
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması
16:42
Erdoğan Seçim Yarışını Medyada Kazandı Cumhurbaşkanlığı seçimleri ilk turuna günler kala, adayların meydanlarda, ekranlarda ve gazete-dergi sayfalarıyla internet sitelerinde kıyasıya rekabeti sürüyor.
Erdoğan Seçim Yarışını Medyada Kazandı
16:13
Derleme<br/>-Gün İçinde Geçtiğimiz "Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu" Başlıklı... Emniyetteki "paralel yapı" iddialarına ilişkin yürütülen "casusluk" soruşturmasında, tutuklanmaları istemiyle nöbetçi hakimliğe sevk edilen şüpheli polislerden 16'sının sorgusu tamamlanırken, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün'ün de aralarında bulunduğu 33 kişinin sorgusu devam ediyor Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, konuya ilişkin "Bu başlayan süreç, elde edilecek bilgiler çerçevesinde daha da yoğun bir şekilde devam edecektir.
Derleme<br/>-Gün İçinde Geçtiğimiz 'Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu' Başlıklı...
06:00
Başbakan Erdoğan: Anketlerde Oy Oranım Yüzde 54 ile 58 Arasında Başbakan Erdoğan, konuk olduğu tv programında, masasındaki son Köşk anketini açıkladı, "Şu anda 54 ile 58 arasında bir tablo ortaya çıkıyor." dedi.
Başbakan Erdoğan: Anketlerde Oy Oranım Yüzde 54 ile 58 Arasında
02:59
Başbakan: Bedelli Gündemimize Gelebilir Başbakan Erdoğan bedelli askerlikle ilgili "Şu an yok ama ileride olabilir" diyerek yeşil ışık yaktı.
Başbakan: Bedelli Gündemimize Gelebilir
02:39
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması "(İsrail'in Gazze'ye saldırıları) Hani eğer ateşkes yapılacaksa bunun ön şartı nedir?
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması
01:37
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması "Şu anda bu polislerle hiç ilgisi olmadığını söyleyen paralel yapının, bunlarla ne kadar iç içe olduğu ortaya çıktı mı? Bundan önce İstanbul Adalet Sarayı'nın kapısını aşındıranların oradaki tavırları malumdu.
01:26
Erdoğan: Ben, Geleneklerin Oluşturduğu Bir Cumhurbaşkanı Olmam Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Ben, geleneklerin oluşturduğu bir Cumhurbaşkanı olmam, teamüllerin ortaya koyduğu bir Cumhurbaşkanı olmam." dedi.
Erdoğan: Ben, Geleneklerin Oluşturduğu Bir Cumhurbaşkanı Olmam
01:05
Erdoğan: Gül Kardeşimi Tenzih Ederim Çankaya'ya Vitrin Süsü Seçmiyoruz Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, "Gül kardeşimi tenzih ederim. Çankaya'ya vitrin süsü seçmiyoruz. Bazı arkadaşlarımızın açıklamaları bizi üzüyor." dedi.
Erdoğan: Gül Kardeşimi Tenzih Ederim Çankaya'ya Vitrin Süsü Seçmiyoruz
00:38
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması "Milletim bizi eğer 10 Ağustos'ta cumhurbaşkanlığı ile görevlendirirse cumhurbaşkanının yapması gerekenlerin hepsi de burada (Anayasa'da) bellidir.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:16:02. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KANAL 7 HABERLERİ
[Hata Bildir]