SON DAKİKA KARAYAZI HABERLERİ

Son Dakika Karayazı Haberleri

16:42
Yüksekdağ: Yargılandığımız Salonda Onlara Meydan Okuyoruz Hdp Erzurum il kongresine katılan Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, 12 Eylül 1980 sonrasında sıkıyönetim tarafından mahkeme olarak kullanılan spor salonunda kendilerini yargılayanları bugün yargılandıklarını söyledi.
Yüksekdağ: Yargılandığımız Salonda Onlara Meydan Okuyoruz
12:20
Dönmez Karayazı'ya Sporu Sevdirdi Karayazı Kaymakamı Dönmez ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Sadir'in girişimleri ile düzenlenen kurumlar arası voleybol karşılaşmaları büyük ilgi gördü.
Dönmez Karayazı'ya Sporu Sevdirdi
15:58
Hastaların İmdadına Kar Üstü Araçlar Yetişiyor Doğu Anadolu Bölgesi'nde kar ve tipi nedeniyle yolları ulaşıma kapanan mahalle ve komlardaki hastalar, UMKE ve 112 Acil Servis ekiplerinin çabası sonucu hastanelere ulaştırılıyor 112 Acil Komuta Merkezi Başhekimi Dr. Bedir: "Biz bunlarla ulaşımı mümkün olmayan köylerdeki hastalara ulaşmaya çalışıyoruz.
14:24
Kar Üstü Araçları Hastaların İmdadına Yetişiyor Ağır kış şartlarının hüküm sürdüğü Doğu Anadolu Bölgesinde kar ve tipi nedeniyle yolları ulaşıma kapanan köy ve mezralardaki acil hastalar kar üstü araçları snowtracklarla kurtarılarak hastaneye götürülüyor.
Kar Üstü Araçları Hastaların İmdadına Yetişiyor
11:08
Karayazı'da 4 Gündür 75 Köy Yolu Kardan Kapalı Erzurum'un Karayazı ilçesine bağlı 75 köy ve 36 mezranın yolu 4 gündür kar nedeniyle kapalı. Büyükşehir Belediyesi'nin, karla mücadalede etnik ayrımcılık yaptığını savunan BDP'li Karayazı Belediye Başkanı Mehmet Sait Karabakan, "AKP'li Büyükşehir Belediyesi, hizmette ayrımcılık yaparak 4 gündür kapalı olan köy yollarını açmıyor.
16:01
Kar Doğuyu Esir Aldı Türkiye'yi etkisi altına alan kara kış Doğu'da da etkisini sürdürüyor.
Kar Doğuyu Esir Aldı
14:36
Bursa'da Okullar Tatil Edilecek mi? 9 Ocak Cuma Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan Valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bursa'da Okullar Tatil Edilecek mi? 9 Ocak Cuma
14:35
İstanbul'da Okullar Tatil mi ? 09.01.2015 Kar Tatili Gelişmeleri Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan Valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
İstanbul'da Okullar Tatil mi ? 09.01.2015 Kar Tatili Gelişmeleri
14:34
Ankara'da Okullar Tatil Olacak mı ? 9 Ocak'ta Hangi İllere Tatil ? Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ankara'da Okullar Tatil Olacak mı ? 9 Ocak'ta Hangi İllere Tatil ?
14:33
İzmir'de Okullar Tatil Edilecek mi ? Eğitime Kar Tatili Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
İzmir'de Okullar Tatil Edilecek mi ? Eğitime Kar Tatili
14:31
Yurtta Hava Durumu, Okullar Tatil Edilecek mi ? Tüm yurtta hava durumu ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'dan valilik açıklamaları. Bu illerde okullar 9 Ocak Cuma günü tatil edilecek mi ? Okulların tatil edilmesiyle ilgili şuan için yetkililerden açıklama gelmedi. Kar tatili yapacak iller açıklanmaya başladığı andan itibaren haberler.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yurtta Hava Durumu, Okullar Tatil Edilecek mi ?
12:38
Türkiye'nin En Soğuk Kenti Eksi 20 İle Ardahan Doğu illerinde etkili olan şiddetli kar yağışı nedeniyle köy yolları ulaşıma kapanırken, en düşük sıcaklık eksi 20 ile Ardahan'da ölçüldü.
Türkiye'nin En Soğuk Kenti Eksi 20 İle Ardahan
10:37
Doğu'da Yağan 1,5 Metre Kar Hayatı Felç Etti Doğu Anadolu Bölgesinde yoğun kar yağışı, olumsuzlukları da beraberinde getirdi.
Doğu'da Yağan 1,5 Metre Kar Hayatı Felç Etti
10:23
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli Erzurum'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 7 ilçedeki tüm okullarla 10 ilçenin kırsal kesimindekilere ve taşımalı eğitim yapılan okullara bugün ara verildi.
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli
15:49
Erzurum'da Ulaşıma Kar Engeli Erzurum'u çevre illere bağlayan yollarda tipi ve kuvvetli rüzgar nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Erzurum'da Ulaşıma Kar Engeli
12:15
Erzurum'da Eğitime Kuvvetli Rüzgar Engeli Erzurum'da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle 6 ilçede ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
08:36
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli Erzurum'un Karayazı ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli
15:04
Sarıkamış Şehitleri İhlas Koleji'nde Anıldı Sarıkamış Şehitleri Platformu tarafından düzenlenen Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı İhlas Koleji Beylikdüzü Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Sarıkamış Şehitleri İhlas Koleji'nde Anıldı
10:11
Jandarma Trafik Timleri Kış Lastiği Uygulaması Yaptı Erzurum’un Köprüköy İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı trafik timleri, araçlarda takılması zorunlu olan kış lastiği kapsamında uygulamalarını sürdürüyor.
Jandarma Trafik Timleri Kış Lastiği Uygulaması Yaptı
14:44
Genç Atletler Okulları İçin Koştu Erzurum GHSİM tarafından, Okullararası Kros İl Birinciliği Yarışları yapıldı.
Genç Atletler Okulları İçin Koştu
11:07
Öpüştüğü İçin Kardeşini Öldüren Ağabeye, Müebbet Erzurum'un Karayazı ilçesinde 25 yaşındaki Maruf Arslan ile öpüşürken gördüğü 14 yaşındaki kız kardeşini, av tüfeği ile öldüren Umut Kabak, müebbet hapse mahkum edildi.
Öpüştüğü İçin Kardeşini Öldüren Ağabeye, Müebbet
13:03
Milletvekili Yılmaz Karayazı ve Karaçoban'da… AK Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, Karayazı ve Karaçoban ilçelerine çıkarma yaptı.
Milletvekili Yılmaz Karayazı ve Karaçoban'da…
17:20
Arpaçay'da Rahvanda Saf Kan At Yarışları Yapıldı Arpaçay Kaymakamlığı ve Arpaçay Belediyesi tarafından Rahvanda Saf Kan At Yarışları ve cirit gösterisi düzenlendi.
Arpaçay'da Rahvanda Saf Kan At Yarışları Yapıldı
17:09
Karayazı Kaymakamı Dönmez, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi Karayazı Kaymakamı Hasan Dönmez, TEOG sınavında dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.
15:03
Erzurum'da İkinci El Soba Revaçta Uzun ve şiddetli geçen kış mevsimi öncesinde Erzurumlular soba ve yakıt ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.
Erzurum'da İkinci El Soba Revaçta
22:31
Göstericiler Erzurum'u Savaş Alanına Çevirdi Erzurum’da IŞİD’in saldırılarını bahane eden terör örgütü yandaşları, işyerlerini ateşe vererek polisle çatıştı.
Göstericiler Erzurum'u Savaş Alanına Çevirdi
17:01
IŞİD'e Tepki Amaçlı İzinsiz Gösteriler Terör örgütü IŞİD'e tepki bahanesiyle Van, Hakkari, Muş, Karabük, Adana ve Erzurum'da yasa dışı gösteriler devam etti.
15:18
Erzurum İlçelerinde Kobani Gerginliği IŞİD'in Kobani'ye yönelik saldırısı üzerine başlayan olaylar Erzurum genelinde iki gündür devam ediyor.
Erzurum İlçelerinde Kobani Gerginliği
14:32
Türk Şiirinin Çınarları Eskişehir'de Anılacak Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi’nin bu yıl 4’üncüsünü 9-12 Ekim tarihlerinde düzenleyeceği 'Şiir Buluşması’nda', Türk şiirinin çınarları bir kez daha anılacak.
14:22
Eskişehir'de "Şiir Buluşması" Etkinliği Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından 9-12 Ekim 2014 tarihleri arasında "Şiir Buluşması" etkinliği düzenlenecek.
Eskişehir'de 'Şiir Buluşması' Etkinliği
11:25
Evli Biriyle Öpüşen Kız Kardeşini Öldüren Ağabeye Müebbet İstemi Erzurum'da evli Maruf A. ile öpüşürken gördüğü 14 yaşındaki kız kardeşi Havva K.'yı av tüfeği ile öldüren ağabeye ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istendi.
Evli Biriyle Öpüşen Kız Kardeşini Öldüren Ağabeye Müebbet İstemi
10:29
Doğu'da Meteorolojik Uyarı Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezince yapılan meteorolojik uyarıda vatandaşlar sağanak yağmur, ani sel, su baskını ve ulaşımda yaşanabilecek aksamalar konusunda uyarıldı.
Doğu'da Meteorolojik Uyarı
09:38
Okullar Uyuşturucudan Sonra 'Haraç Çetesi' Kıskacında Öğrencileri tehdit eden uyuşturucu tacirlerine haraç çeteleri de eklendi.
Okullar Uyuşturucudan Sonra 'Haraç Çetesi' Kıskacında
10:33
İstanbul İçin Şiddetli Yağış Uyarısı Meteorolojiden yapılan yazılı açıklamaya göre Marmara Bölgesi'nde yer yer çok kuvvetli yağış uyarısında bulundu.
İstanbul İçin Şiddetli Yağış Uyarısı
08:39
Marmara için Hava Durumu Uyarısı! Kuvvetli Yağış Geliyor! Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara Bölgesi'ne çok kuvvetli yağış beklendiğini söyleyerek vatandaşları su baskını, yıldırım, kuvvetli rüzgar gibi sonuçlara karşı uyardı.
Marmara için Hava Durumu Uyarısı! Kuvvetli Yağış Geliyor!
00:26
Gaziosmanpaşa'da İş Yerlerini Su Bastı Gaziosmanpaşa, Karayolları Mahallesi, Fatih Caddesi üzerinde bulunan bazı iş yerlerinin bodrum katlarını su bastı.
Gaziosmanpaşa'da İş Yerlerini Su Bastı
00:25
Gaziosmanpaşa'da İş Yerlerini Su Bastı Haber-kamera: Bulut MÜLHİM / İstanbul DHA Gaziosmanpaşa, Karayolları Mahallesi, Fatih Caddesi üzerinde bulunan bazı iş yerlerinin bodrum katlarını su bastı.
Gaziosmanpaşa'da İş Yerlerini Su Bastı
00:14
Yağmur Su Baskınlarına Neden Oldu İstanbul'da etkili olan yağmur, bazı semtlerdeki ev ve işyerlerinde su baskınlarına sebep oldu.
Yağmur Su Baskınlarına Neden Oldu
10:44
Erzurum'da Mükellef Sayısında Artış Erzurum Vergi Dairesi Başkanlığı 2014 Ağustos dönemi Erzurum faal vergi mükellef verilerini açıkladı.
Erzurum'da Mükellef Sayısında Artış
13:15
500'lük Yerine 200'lük Boru Kullanıldı, Evleri Kanalizasyon Suyu Bastı Erzurum'un Karayazı ilçesinde son günlerde sık olarak ev ve işyerlerinin zemin katlarını ve sokakları kanalizasyon suları basmaya başladı.
500'lük Yerine 200'lük Boru Kullanıldı, Evleri Kanalizasyon Suyu Bastı
14:22
Karayazı'da Define Avcıları Jandarmaya Yakalandı Erzurum'da izinsiz kazı yaparak define arayan 8 kişi jandarma tarafından suçüstü yakalandı.
09:20
Karayazı'da İki Grup Arasında Yumruklu Kavga: 1 Yaralı Erzurum’un Karayazı ilçesinde iki grup arasında çıkan kavgada darp edilen bir kişi yaralandı.
Karayazı'da İki Grup Arasında Yumruklu Kavga: 1 Yaralı
18:13
Erzurum İl Sağlık Müdürü Sağlık Yatırımlarını Denetledi Erzurum İl Sağlık Müdürü Prof Dr. Serhat Vançelik, inşaatı devam etmekte olan kamu sağlık yatırımlarını denetledi.
Erzurum İl Sağlık Müdürü Sağlık Yatırımlarını Denetledi
17:06
Çemişgezek'te İçme ve Sulama Suyu Çalışmaları Bazı köylerde yürütülen çalışmalar tamamlandı.
14:09
Çobanlıktan Bunalıma Giren Genç Av Tüfeğiyle İntihar Etti Erzurum'un Karayazı ilçesinde çobanlık yaptığı gerekçesiyle ruhi bunalıma giren 17 yaşındaki genç, ruhsatsız av tüfeğiyle kendini vurarak hayatına son verdi.
Çobanlıktan Bunalıma Giren Genç Av Tüfeğiyle İntihar Etti
12:43
Sınırdaki Çadırlarda Bayramlaşma Yapıldı Birecik'in Ziyaret köyündeki Kobani ile dayanışma çadırı 22'nci gününde bayramlaşmaya ev sahipliği yaptı.
Sınırdaki Çadırlarda Bayramlaşma Yapıldı
17:48
Erzurum'da, Av Tüfeğiyle Tilki Diye Amcasını Öldürdü Erzurum'un Karayazı ilçesinde tilki sanarak tüfekle ateş eden genç, amcasını öldürdü.
Erzurum'da, Av Tüfeğiyle Tilki Diye Amcasını Öldürdü
16:01
Ambulans Şoförlerine Sürüş Teknikleri Eğitimi Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan acil tıp teknisyenleri ile ambulans şoförleri, uzman eğitimciler gözetiminde eğitimden geçti.
Ambulans Şoförlerine Sürüş Teknikleri Eğitimi
15:13
Erzurum'da Ambülans Şoförlerine Sürüş Teknikleri Eğitimi Verildi Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Acil Tıp Teknisyenleri ile ambülans şoförleri, uzman eğitimciler gözetiminde eğitimden geçti.
Erzurum'da Ambülans Şoförlerine Sürüş Teknikleri Eğitimi Verildi
10:53
AK Parti Kulu İlçe Teşkilatından İftar Yemeği AK Parti Kulu İlçe Teşkilatı, teşkilat mensuplarına iftar yemeği verdi.
AK Parti Kulu İlçe Teşkilatından İftar Yemeği
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:09:55. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARAYAZI HABERLERİ
[Hata Bildir]