SON DAKİKA KELKİT HABERLERİ

Son Dakika Kelkit Haberleri

11:14
Doğu Karadeniz'in En Büyük İlçesi Trabzon Ortahisar Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’ne göre Doğu Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ilçesi Trabzon’un büyükşehir olması ile birlikte Ortahisar ilçesi oldu.
18:41
Gümüşhane İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı Gümüşhane'de İl Koordinasyon Kurulu 2015 yılı ilk toplantısı Vali Yücel Yavuz başkanlığında yapıldı.
17:49
Başkentte, Kadın Avukat Evinde Ölü Bulundu Başkentte, bir kadın avukat evinde ölü bulundu.
11:29
Kelkit'te Kaymakamlık Personeline Uygulamalı Yangın ve Afet Eğitimi Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde Kaymakamlık çalışanlarına afetlere karşı eğitim ve yangın tatbikatı yaptırıldı.
Kelkit'te Kaymakamlık Personeline Uygulamalı Yangın ve Afet Eğitimi
10:50
Tüketici Hakem Heyetine Başvurular Gümüşhane Ticaret Müdürü Yaşar, 2014 yılında 10 bin 567 kişinin tüketici hakem heyetine başvurduğunu söyledi.
Tüketici Hakem Heyetine Başvurular
13:03
Çığ Fark Edildiğinde Hızlı Davranılmalı" Doğu Karadeniz'in dağlık ve engebeli yapısından dolayı oluşabilecek çığa karşı alınacak kişisel tedbirlerin önem taşıdığı bildirildi Gümüşhane Afet ve Acil Durum Müdürü Bayrak: "Çığ geleceği fark edildiği zaman mümkün olduğunca hızlı ve soğukkanlı davranılması gerekiyor" "Afet hiçbir zaman olmaz diyemeyiz,
22:58
Otomobil Kütüğe Takılınca Hayatları Kurtuldu Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde şarampole yuvarlanan otomobil kütüğe takılınca 4 kişi yaralı olarak kurtuldu.
Otomobil Kütüğe Takılınca Hayatları Kurtuldu
10:08
Yılın İdarecileri Ödülü Yılın idarecileri seçilen Gümüşhane Vali Yardımcısı Şenol Turan ile Kelkit Kaymakamı Ozan Gazel, ödüllerini aldı.
Yılın İdarecileri Ödülü
16:18
Kelkit Çayı Buz Tuttu Kelkit'te hava sıcaklıklarının sıfırın altına düşmesi sonucu Kelkit Çayı dondu.
12:32
Yurtta Kış Yurtta kış- Yoğun kar yağışı yüzünden kapanan 281 köy yolundan 257'si ulaşıma açıldı, 24'ünde ise çalışmalar devam ediyor Gümüşhane'de, kar yağışı nedeniyle kapanan 281 köy yolundan 257'si ulaşıma açıldı.
Yurtta Kış
10:37
Yurtta Kış Yoğun kar yağışı yüzünden kapanan 281 köy yolundan 257'si ulaşıma açıldı, 24'ünde ise çalışmalar devam ediyor.
17:34
Gümüşhane'de İl Genel Meclisi Toplantıları Sona Erdi Gümüşhane İl Genel Meclisi’nin geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan Ocak ayı toplantıları Cuma günü itibariyle sona erdi.
Gümüşhane'de İl Genel Meclisi Toplantıları Sona Erdi
11:29
Gümüşhane'de Köy Yollarının Yüzde 63'ü Ulaşıma Açıldı Gümüşhane'de 3 gündür etkili olan kar yağışıyla birlikte ulaşıma kapanan 213 köyden 134'ü açıldı.
Gümüşhane'de Köy Yollarının Yüzde 63'ü Ulaşıma Açıldı
10:37
Yurtta Kış Gümüşhane'de kar nedeniyle kapanan 213 köy yolundan 134'ü ulaşıma açıldı, 79 köy yolunda çalışmalar sürüyor.
22:58
Pöske Dağı'nın Ulaşıma Kapanması Gümüşhane ile Erzincan sınırında yer alan Pöske Dağı’nda günlerdir mahsur kalan ve jandarma karakoluna sığınan TIR sürücülerini Kelkit Kaymakamı Ozan Gazel ziyaret etti.
Pöske Dağı'nın Ulaşıma Kapanması
22:18
Pöske Dağı'nın Ulaşıma Kapanması Gümüşhane ile Erzincan sınırında yer alan Pöske Dağı’nda günlerdir mahsur kalan ve jandarma karakoluna sığınan TIR sürücülerini Kelkit Kaymakamı Ozan Gazel ziyaret etti.
Pöske Dağı'nın Ulaşıma Kapanması
10:30
Yurtta Kış Gümüşhane'de kar yağışı nedeniyle 213 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
18:57
Yurtta Kış Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava nedeniyle yurt genelinde yaklaşık 7 bin köy yoluyla bazı şehirlerarası karayolları ulaşıma kapandı.
18:03
Erzincan Erzincan- Sivas Karayolunda Ulaşım Durdu Etkili olan kar ve tipi nedeniyle doğu ile batıyı birbirine bağlayan Erzincan- Sivas karayolu Kızıldağ geçinde ulaşıma kapandı.
Erzincan Erzincan- Sivas Karayolunda Ulaşım Durdu
16:43
Gümüşhane'de Beyaz Melekler İşbaşında Gümüşhane 112 Acil Servis İstasyonu ekipleri, paletli ambulans ile Torul ilçesine bağlı Herek köyünde bulunan bir hastaya zor şartla altında ulaştı.
Gümüşhane'de Beyaz Melekler İşbaşında
16:12
Doğu'da 1788 Köy Yolu Kapalı (4) Erzincan-sivas KARAYOLUNDA ULAŞIM DURDU Etkili olan kar ve tipi nedeniyle doğu ile batıyı birbirine bağlayan Erzincan- Sivas karayolu Kızıldağ Geçidi'nde ulaşıma kapandı.
Doğu'da 1788 Köy Yolu Kapalı (4)
15:20
Yurtta Kış Pöske Dağı mevkisinde ulaşıma kapanan Gümüşhane Erzincan karayolunda mahsur kalan 4'ü tır şoförü 17 kişi kurtarıldı Erzincan’a gitmek üzere yola çıkan ancak geçişlerine izin verilmeyen yolcu otobüslerindeki yolcular, ilçe merkezinde misafir ediliyor.
13:03
Gümüşhane'de Kar Köy Yollarını Kapadı, Okullar Tatil Edildi Gümüşhane’de 2 gündür etkili olan kar yağışının ardından ilçelerdeki köy yolları ulaşıma kapandı.
Gümüşhane'de Kar Köy Yollarını Kapadı, Okullar Tatil Edildi
12:26
Gümüşhane'de 281 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Gümüşhane'de dün geceden bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle 281 köy yolu ulaşıma kapandı.
Gümüşhane'de 281 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
10:50
Gümüşhane'de Yoğun Kar Yağışı Gümüşhane’de 2 gündür etkili olan kar yağışının ardından tüm ilçelerdeki köy yolları ulaşıma kapanırken, kent merkezinde kar kalınlığı 10 santimetreye ulaştı.
Gümüşhane'de Yoğun Kar Yağışı
10:32
Yurtta Kış Gümüşhane'deki okullarda eğitime bir gün ara verildi İl genelinde 281 köy yolu ulaşıma kapandı.
00:58
Pöske Dağı Geçit Vermiyor Erzincan’a gitmek için yola çıkan fakat Pöske Dağı geçidinin ulaşıma kapalı olması nedeniyle yolda kalan 200 kişi Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde otel, yurt ve evlerde misafir ediliyor.
Pöske Dağı Geçit Vermiyor
16:47
Gümüşhane-Erzincan Karayolu Ulaşıma Kapandı Gümüşhane Erzincan karayolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.
16:36
Gümüşhane' de 164 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı (2) Pöske DAĞI GEÇİDİ ULAŞIMA KAPANDI Özellikle yüksek kesimde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Gümüşhane - Erzincan karayolu üzerindeki 2 bin 120 rakımlı Pöske Dağı Geçidi ulaşıma kapandı.
16:17
Kelkit'te Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu Kelkit'te etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle bazı evlerin çatıları uçtu.
Kelkit'te Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu
12:01
Gümüşhane'de 164 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Gümüşhane'de dün akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 134 köy yolu ulaşıma kapandı.
Gümüşhane'de 164 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
11:09
Yurtta Kış Gümüşhane’de 134 köy yolu ulaşıma kapandı, taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda eğitime bugün ara verildi.
15:33
Kelkit'te Meslek Lisesi Öğrencilerinden Örnek Davranış Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün başlattığı ‘Okullar Arası Dayanışma’ programı ilk meyvelerini vermeye başladı.
Kelkit'te Meslek Lisesi Öğrencilerinden Örnek Davranış
13:33
Gümüşhane'de Doğal Kaynaklı Radyasyon Seviyesi ve İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkileri Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Maden: "Yapılan hesaplamalar ve değerlendirmeler sonucunda Gümüşhane'deki doğal radyasyon seviyesinin insan sağlığı üzerinde hastalık yapıcı etkisi olduğunu söylemek kanaatimizce mümkün değildir"
14:28
Kelkit'te "Sabah Kahvaltısında Camide Buluşalım Projesi" Kelkit Müftülüğünün "Sabah Kahvaltısında Camide Buluşalım Projesi" devam ediyor.
00:24
Gümüşhane'de Mekke'nin Fethinin 1384.yılı Kutlandı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Gümüşhane Şubesi, Mekke’nin fethinin 1384.yılını düzenlediği programla kutladı.
Gümüşhane'de Mekke'nin Fethinin 1384.yılı Kutlandı
22:55
Gümüşhane'de Mekke'nin Fethinin 1384.yılı Kutlandı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Gümüşhane Şubesi, Mekke’nin fethinin 1384.yılını düzenlediği programla kutladı.
Gümüşhane'de Mekke'nin Fethinin 1384.yılı Kutlandı
10:32
Gümüşhane'de Kara Yolu Yatırımları AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Gümüşhane’nin kara yolu yatırımında altın çağını yaşadığını, Doğu Karadeniz’i İç Anadolu ile Güneydoğu Anadolu’ya bağlayacak olan ve 12.9 kilometre uzunluğundaki yeni Zigana Tüneli için fiyat teklifleri alımının sürdüğünü söyledi.
15:18
AK Parti Gümüşhane Milletvekili Üstün İstanbul'daki Gümüşhaneliler ile Buluştu AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, hafta sonu İstanbul’da Gümüşhaneli hemşehrileri ile buluştu.
AK Parti Gümüşhane Milletvekili Üstün İstanbul'daki Gümüşhaneliler ile Buluştu
15:16
Kelkit'te Çambaşı Köyünün Adı Değiştirildi Gümüşhane’nin Kelkit ilçesine bağlı Çambaşı köyünün adının Yeşilpınar olarak değiştirilmesi İçişleri Bakanlığı tarafından onaylandı.
Kelkit'te Çambaşı Köyünün Adı Değiştirildi
10:09
Gümüşhaneli Dağcılardan Yılın Son Yürüyüşü Cebeli Köyüne Gümüşhane Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (GÜDAK) üyesi 27 sporcu, 2014 yılının son doğa yürüyüşünü Torul ilçesine bağlı Cebeli köyünde gerçekleştirdi.
Gümüşhaneli Dağcılardan Yılın Son Yürüyüşü Cebeli Köyüne
09:29
Türkiye'de İlk ve Tek Rüzgar ve Güneş Enerjisiyle Aydınlatma Kelkit'te Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde 13 köyün sokak aydınlatmasında rüzgar ve güneş enerjisi birlikte kullanılacak.
Türkiye'de İlk ve Tek Rüzgar ve Güneş Enerjisiyle Aydınlatma Kelkit'te
18:44
Gümüşhane'ye Yapılan Yatırımlar Hız Kesmeden Devam Ediyor AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Devlet Su İşleri yatırımları hakkında değerlendirmelerde bulunarak ödeneği çıkan yeni yatırımları açıkladı.
17:54
Uşak Valiliği'nin Acı Günü Uşak Valiliği Hukuk İşleri Müdürü Osman Okay geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 63 yaşında hayatını kaybetti.
Uşak Valiliği'nin Acı Günü
13:24
Kelkit'te Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Yapıldı Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü düzenlendi.
Kelkit'te Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Yapıldı
13:08
Kelkit'te "Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam" Yürüyüşü Kelkit Toplum Sağlığı Merkezince "Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam" sloganıyla yürüyüş düzenlendi.
12:18
Kelkit'te Telefonla Dolandırıcılık Girişimleriyle Mücadele Kelkit ilçesinde telefonla dolandırıcılık olaylarına karşı yürütülen çalışmaların devam ettiği bildirildi.
16:20
Kelkit'te 109 Bin Liranın Dolandırıcılara Gitmesi Önlendi Kelkit Kaymakamı Ozan Gazel, emniyet görevlilerince yürütülen çalışmalar kapsamında son bir haftada 3 vatandaşın toplam 109 lirası dolandırılmalarının engellendiğini bildirdi.
14:08
Erbaa'da "Erozyon ile Mücadele Projesi" Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü "Erozyon ile Mücadele Projesi" kapsamında sel oluşabilecek yerlere kafes tel ve taş duvar örüyor.
15:49
Kelkit'te Vatandaşların Başı Dolandırıcılarla Belada Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde telefon dolandırıcılığı olaylarının sayısında son günlerde ciddi artış yaşandı.
Kelkit'te Vatandaşların Başı Dolandırıcılarla Belada
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:19:40. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KELKİT HABERLERİ
[Hata Bildir]