SON DAKİKA KENAN IŞIK HABERLERİ

Son Dakika Kenan Işık Haberleri


KENAN IŞIK

Yusuf Kenan Işık, (d. 1947, Yeşilyurt, Malatya) Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu, sunucu, eski gazeteci ve eski ana haber sunucusu.
Devlet Demiryolları'ndan emekli bir memur çocuğu olan Kenan Işık orta okul öğrenimi gerçekleştiği dönemde Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başlamış,... Devamı

12:05
Mahallenin Ortasındaki Tarihi Taşı, Jandarma Fark Etti Mahallenin ortasındaki tarihi taşı, jandarma fark etti- Van'ın Gürpınar ilçesi Yatağan Mahallesi'nde bulunan ve Urartu dönemine ait olduğu değerlendirilen tarihi eser niteliğindeki taş, güvenlik güçlerinin duyarlılığı sayesinde kayıt altına alındı ÖZKAN BİLGİN - Gürpınar ilçesinin Yatağan Mahallesi'nde bulunan tarihi eser niteliğindeki taş, güvenlik güçlerinin duyarlılığı sayesinde Van Müze Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.
11:47
Mahallenin Ortasındaki Tarihi Taşı, Jandarma Fark Etti Van'ın Gürpınar ilçesi Yatağan Mahallesi'nde bulunan ve Urartu dönemine ait olduğu değerlendirilen tarihi eser niteliğindeki taş, güvenlik güçlerinin duyarlılığı sayesinde kayıt altına alındı.
Mahallenin Ortasındaki Tarihi Taşı, Jandarma Fark Etti
16:07
Urartuca, YYÜ'de Seçmeli Ders Olarak Okutulacak YYÜ'deki bilim insanları tarafından Urartu Krallığının yıkılmasıyla artık konuşulmayan ve dünyada çok az kişi tarafından bilinen Urartuca, yeniden canlandırılıyor.
Urartuca, YYÜ'de Seçmeli Ders Olarak Okutulacak
14:03
Van Urartuca, Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde Ders Oluyor Urartu Krallığı'nın 2 bin 800 yıl önce yıkılmasıyla artık konuşulmayan ve dünyada çok az kişi tarafından bilinen ölü dil Urartuca, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ndeki (YYÜ) bilim insanları tarafından yeniden canlandırılıyor.
Van Urartuca, Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde Ders Oluyor
11:25
Google 'Da Bu Sene En Çok Neleri Aradık? Google 2014 yılının arama sonuçlarını yayınladı.
Google 'Da Bu Sene En Çok Neleri Aradık?
09:45
Urartuca, Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Ders Oluyor Urartu Krallığının 2 bin 800 yıl önce yıkılmasıyla artık konuşulmayan ve dünyada çok az kişi tarafından bilinen ölü dil Urartuca, yeniden canlandırılıyor.
Urartuca, Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Ders Oluyor
21:08
Türkiye, 2014'te Google'da Bunları Aradı Google, Türkiye'de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2014 Arama Trendleri” listesini açıkladı.
Türkiye, 2014'te Google'da Bunları Aradı
15:15
2014'te Google'da En Çok Seçim Sonuçlarını, Dünya Kupası ve Soma'yı Aradık Google, Türkiye’de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2014 Arama Trendleri” listesini açıkladı.
09:56
Hobi Olarak Başladığı Bakır İşlemeciliği Ek İşi Oldu Kayseri’de tekstil fabrikasına çalışan bir kişi hobi amaçlı olarak el sanatları bakır işlemeciliğiyle kendisine ek iş edindi.
Hobi Olarak Başladığı Bakır İşlemeciliği Ek İşi Oldu
10:38
Avcı Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlere Belgeleri Verildi Yusufeli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürlüğü işbirliğiyle açılan avcı eğitimini bitiren kursiyerlere belgeleri verildi.
Avcı Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlere Belgeleri Verildi
01:01
5. Malatya Uluslararası Film Festivali Başladı 5. Uluslararası Malatya Film Festivali kırmızı halı geçişi ve açılış töreniyle başladı.
5. Malatya Uluslararası Film Festivali Başladı
23:37
5. Malatya Uluslararası Film Festivali Başladı Açılış töreninde Türkmenistan halk sanatçısı Hocakulu Narlıyev ile Türk Sineması oyuncuları Selda Alkor, Ünal Küpeli ve İzzet Günay'a onur ödülü verildi.
20:19
Kenan Işık Türkiye'ye Getirildi 21 Mart'ta beyin kanaması geçiren ve tedavi için 29 Temmuz'da ambulans uçakla Almanya'ya götürülen Yönetmen ve Oyuncu Kenan Işık, bu akşam Türkiye'ye getirildi.
Kenan Işık Türkiye'ye Getirildi
18:51
Kenan Işık Türkiye'ye Döndü Ünlü oyuncu ve sunucu Kenan Işık, uzun bir tedavi gördüğü Almanya'dan Türkiye’ye döndü.
Kenan Işık Türkiye'ye Döndü
18:45
Kenan Işık Ambulans Uçakla İstanbul'a Getirildi Almanya’da tedavisi tamamlanan ünlü tiyatrocu Kenan Işık, ambulans uçakla Türkiye’ye getirildi.
18:42
Almanya'daki Tedavisi Biten Kenan Işık Türkiye'ye Getirildi Almanya'da tedavisi tamamlanan ünlü tiyatrocu Kenan Işık, ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi.
Almanya'daki Tedavisi Biten Kenan Işık Türkiye'ye Getirildi
09:13
Kenan Işık, Evinde Tedavi Görecek Beyin travması sonucu 8.5 aydır bilinci kapalı olan ve Almanya'da tedavi gören tiyatrocu Kenan Işık, bu ay Türkiye'ye getirilip evinde tedavi edilecek.
Kenan Işık, Evinde Tedavi Görecek
16:04
Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında 6-0 Göndermesi Galatasaray'ın ezeli rakibi Fenerbahçe'ye 6-0 yenildiği maça ithafen sorulan soru, sarı-kırmızılı taraftarın tepkisini çekti.
Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında 6-0 Göndermesi
09:51
Kenan Işık Geri Dönüyor Geçirdiği kafa travması sebebiyle Almanya'da özel bir rehabilitasyon merkezinde tedavi gören tiyatro sanatçısı Kenan Işık, 1 hafta sonra Türkiye'ye getirilecek.
Kenan Işık Geri Dönüyor
15:28
Darıca Yarı Maratonu İlginç Görüntülere Sahne Oldu Kocaeli’nin Darıca ilçesinde bu yıl 4.’sü düzenlenen ve bin 300 sporcunun katıldığı 4. Uluslararası Darıca Yarı Maratonu ilginç görüntülere sahne oldu.
Darıca Yarı Maratonu İlginç Görüntülere Sahne Oldu
08:21
Kenan Işık'ın Almanya'daki Tedavisi Sonuç Vermeye Başladı Ünlü tiyatrocu artık gözleriyle iletişim kuruyor ve vücudunu dik tutabiliyor.
Kenan Işık'ın Almanya'daki Tedavisi Sonuç Vermeye Başladı
16:05
Raylı Sistemler Kümesi, Hisarlar'da Toplandı Eskişehir’de raylı sistemler alanında çalışanları bir araya getiren Raylı Sistemler Kümesi (RSK) Hisarlar A.Ş.’de toplandı.
Raylı Sistemler Kümesi, Hisarlar'da Toplandı
13:07
Selçuk Yöntem, Kim Milyoner Olmak İster'in Yeni Sunucusu Oldu Reyting rekorları kıran yarışma 'Kim Milyoner Olmak İster'i yeni sezonda ünlü oyuncu Selçuk Yöntem sunacak.
Selçuk Yöntem, Kim Milyoner Olmak İster'in Yeni Sunucusu Oldu
11:02
Hülya Avşar'a Çaycısından Film Teklifi "İşte O Zaman & JERA BEJIN" isimli albümleriyle hızlı bir giriş yapan Arpak kardeşler, kısa sürede geniş bir seven kitlesi oluşturmayı başardılar.
13:56
Altın Portakal Jürisi Belli Oldu 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nın jüri başkanı yönetmen, senarist, yapımcı ve oyuncu Yılmaz Erdoğan oldu.
Altın Portakal Jürisi Belli Oldu
11:45
Apartmanın İkinci Katını Sebze Bahçesine Çevirdi Muş'un Dere Mahallesinde üç katlı bir apartmanın ikinci katında oturan Kenan Işık, balkonda saksılar içinde sebze ve meyve yetiştiriyor.
Apartmanın İkinci Katını Sebze Bahçesine Çevirdi
11:41
Terasını Sebze Bahçesine Çevirdi Muş'un Dere Mahallesi'nde 2 katlı binanın üst katında oturan evli ve 6 çocuk babası Kenan Işık, terasta saksılar içinde sebze ve meyve yetiştiriyor.
Terasını Sebze Bahçesine Çevirdi
10:44
Kenan Işık'ın Doktoru: İmkanlar Türkiye'de Var Kenan Işık'ın doktoru Dr. Köksal Holoğlu sanılanın aksine Işık'ın ihtiyacı olan kognitif rehabilitasyon tedavisinin Türkiye'de başarıyla uygulandığını belirtti.
Kenan Işık'ın Doktoru: İmkanlar Türkiye'de Var
13:53
Kenan Işık'ı Türkiye'de Tedavi Edecek İmkan Var' Kenan Işık'ın, Türkiye’de bilişsel rehabilitasyon tedavisi imkanı olmadığı için Almanya’ya transfer edildiğine dair iddialar üzerine Romatem Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Köksal Holoğlu açıklama yaptı.
Kenan Işık'ı Türkiye'de Tedavi Edecek İmkan Var'
12:01
Dr. Holoğlu: Kenan Işık'ı Türkiye'de Tedavi Edecek İmkan Vardı Bursa'da faaliyet gösteren Romatem Hastaneleri'nin Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Köksal Holoğlu, tiyatro sanatçısı Kenan Işık'ın 'tedavisi Türkiye'de yapılamadığı için Almanya'ya götürüldüğü' açıklamalarına tepki göstererek, "Sanılanın aksine Bursa Romatem FTR Hastanesi'nde aynı tedaviyi başarı ile uyguluyoruz.
Dr. Holoğlu: Kenan Işık'ı Türkiye'de Tedavi Edecek İmkan Vardı
11:04
Romatem'den İtiraz: Kenan Işık'ı Türkiye'de Tedavi Edecek İmkan Var Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nden Dr. Köksal Holoğlu, ''Kenan Işık, Kognitif (bilişsel) rehabilitasyon tedavisi Türkiye’de yapılamadığı için Almanya'ya gitti" iddialarına itiraz ederek, "Sanılanın aksine Bursa Romatem FTR Hastanesi'nde aynı tedaviyi başarı ile uyguluyoruz.
Romatem'den İtiraz: Kenan Işık'ı Türkiye'de Tedavi Edecek İmkan Var
20:46
Kenan Işık'ın Tedavisi Almanya'da Devam Ediyor Ünlü oyuncu, tedavisinin devamı için Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans uçak ile Almanya’ya getirilerek, Baden Württemberg eyaletinde bulunan özel bir kliniğe yatırıldı.
17:15
Kenan Işık Tedavisinin Devamı İçin Almanya'ya Götürüldü Geçirdiği kaza sonrasında bir süredir İstanbul'da tedavi görmekte olan Kenan Işık tedavisinin devamı için Sağlık Bakanlığı Ambulans Uçağıyla Almanya'ya nakledildi.
16:41
Kenan Işık'ın Sağlık Durumu Beyin kanaması sonucu yaklaşık 4 aydır tedavi gören tiyatro sanatçısı Kenan Işık'ın, rehabilitasyon tedavisi almak üzere Almanya'ya gidebilmesi için transferinin Sağlık Bakanlığına ait ambulansla gerçekleştirildiği bildirildi.
Kenan Işık'ın Sağlık Durumu
16:31
Sağlık Bakanlığı: Kenan Işık Almanya'ya Nakledilmiştir Geçirdiği kaza sonrasında, bir süredir İstanbul'da tedavi gören sanatçı Kenan Işık, tedavisinin devamı için Sağlık Bakanlığı'na ait ambulans uçakla Almanya'ya nakledildi.
Sağlık Bakanlığı: Kenan Işık Almanya'ya Nakledilmiştir
16:27
Kenan Işık, Almanya'ya Ulaştırıldı 21 Mart’ta düşme sonucu beyin kanaması geçiren ve tedavisine Almanya’da devam edilecek olan Kenan Işık Almanya’ya ulaştı.
Kenan Işık, Almanya'ya Ulaştırıldı
15:14
Kenan Işık'ın Tedavisinde Son Durum 21 Mart'ta düşerek beyin kanaması geçiren ünlü sanatçı Kenan Işık, tedavisinin devamı için Sağlık Bakanlığı'na ait ambulans uçak ile Almanya’ya götürüldü.
Kenan Işık'ın Tedavisinde Son Durum
12:47
Kenan Işık, Almanya'ya Götürüldü Kafa travması geçirerek tedavi altına alan Kenan Işık, Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nden Almanya'daki bir rehabilitasyon merkezine transfer edildi.
Kenan Işık, Almanya'ya Götürüldü
12:12
Kenan Işık'ın Sağlık Durumu Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi: "Kenan Işık, tedavisi sürdürülmek üzere Almanya'daki bir rehabilitasyon merkezine transfer edildi"
Kenan Işık'ın Sağlık Durumu
16:59
Türkiye'deki Raylı Sistemler Sektörü Değerlendirildi Eskişehir'de, Raylı Sistemler Kümelenmesi Yönetim Kurulu ve üyeleri, Türkiye için önemli üretim alanlarından olan raylı sistemler sektörünü değerlendirdi.
13:25
Eskişehir Raylı Sistemler Kümelenmesi Değerlendirme Toplantısı Eskişehir Raylı Sistemler Kümelenmesi (RSK) Yönetim Kurulu ve üyelerinin katılımıyla yapılan toplantıda, son dönemdeki gelişmeler ve yapılabileceklerde ele alındı.
Eskişehir Raylı Sistemler Kümelenmesi Değerlendirme Toplantısı
08:54
Haldun Dormen: Kenan'ın Durumu İyi Değil Bir alışveriş merkezinde hayranlarıyla buluşan usta tiyatrocu Haldun Dormen, beyin kanaması geçiren Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.
Haldun Dormen: Kenan'ın Durumu İyi Değil
08:54
Haldun Dormen: Kenan'ın Durumu İyi Değil Bir alışveriş merkezinde hayranlarıyla buluşan usta tiyatrocu Haldun Dormen, beyin kanaması geçiren Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.
12:42
'Kim Milyoner Olmak İster' 3 Hafta Sonra Sezon Finali Yapacak ATV'nin en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı 'Kim Milyoner Olmak İster' son 3 konuk sunucudan sonra sezon finali yapacak.
'Kim Milyoner Olmak İster' 3 Hafta Sonra Sezon Finali Yapacak
12:23
Kim Milyoner Olmak İster'de Ali Sunal'ı Utandıran Soru Kenan Işık'ın yerine Kim Milyoner Olmak İster''i sunan ünlü oyuncu Ali Sunal, kendisiyle ilgili soru gelince utandı.
Kim Milyoner Olmak İster'de Ali Sunal'ı Utandıran Soru
12:08
Haziran Ayının En Çok Konuşulan İsmi Acun Oldu Medya Takip Merkezi'nin (MTM) araştırmasına göre, Haziran ayı boyunca en çok konuşulan ünlü isim Acun Ilıcalı oldu.
Haziran Ayının En Çok Konuşulan İsmi Acun Oldu
14:35
Erdoğan-Sarıgül Cenazede Yan Yana Gelmedi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eski avukatlarından Münci İnci'nin eşi Serpil İnci'nin cenaze töreninde Sarıgül'le yan yana gelmedi.
Erdoğan-Sarıgül Cenazede Yan Yana Gelmedi
10:34
Acun'u Dinlemedi Yandı ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programını, dün gece Kenan Işık'ın yerine ünlü program yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı sundu.
Acun'u Dinlemedi Yandı
09:11
Acun'u Dinlemedi, Kaybetti "Kim Milyoner Olmak İster" programını sunan Acun Ilıcalı'yı dinlemeyen yarışmacı elendi.
Acun'u Dinlemedi, Kaybetti
08:31
Acun Ilıcalı, Kim Milyoner Olmak İster'i Sunacak Ünlü televizyoncu, 25 Haziran Çarşamba akşamı 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasını sunacak.
Acun Ilıcalı, Kim Milyoner Olmak İster'i Sunacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:23:31. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KENAN IŞIK HABERLERİ
[Hata Bildir]