SON DAKİKA KIVANÇ TATLITUĞ HABERLERİ

Son Dakika Kıvanç Tatlıtuğ Haberleri


KIVANÇ TATLITUĞ

27 Ekim 1983'te Adana'da, beş çocuklu bir ailenin bir ferdi olarak dünyaya geldi. Yenice Özel Çağ Lisesi mezunudur. 1997'de babasının ciddi bir kalp ameliyatı geçirmesinin ardından ailesiyle birlikte Adana'dan İstanbul'a taşındı. Profesyonel olarak Fenerbahçe S.K. ve Beşiktaş J.K. Ülker takımlarında... Devamı

15:21
Sedef Avcı'yı Yeni Yaşında Arkadaşları Yalnız Bırakmadı Oyuncu Sedef avcı yeni yaşını 'Bedel' dizinin setinde ekip arkadaşlarıyla birlikte kutladı.
Sedef Avcı'yı Yeni Yaşında Arkadaşları Yalnız Bırakmadı
17:04
Bu Kitap Okuyanı Değil, Okumayanı Kaşındırıyor, Huylandırıyor Samimi ve bol esprili bir dil, farklı pencereler ve sonunda kocaman bir "Vay be!"
Bu Kitap Okuyanı Değil, Okumayanı Kaşındırıyor, Huylandırıyor
14:46
Yaşar Alptekin'i Hiç Böyle Görmediniz Eski manken, film çekimi için geldiği Amasya'da 'cin çıkartan hoca' rolüne daha iyi adapte olmak için cübbe ve sarık ile gezince bir vatandaş polise şikayet etti.
Yaşar Alptekin'i Hiç Böyle Görmediniz
11:53
Yaşar Alptekin Cübbe ve Sarıkla Dolaşınca Şikayet Edildi Eski manken, film çekimi için geldiği Amasya'da 'cin çıkartan hoca' rolüne daha iyi adapte olmak için cübbe ve sarık ile gezince bir vatandaş polise şikayet etti.
Yaşar Alptekin Cübbe ve Sarıkla Dolaşınca Şikayet Edildi
16:49
Mersinliler, 'En Güzel' Demet Akalın Dedi Mersinliler, ’En güzel kim’ sorusuna, ’Demet Akalın’ cevabını verdi.
Mersinliler, 'En Güzel' Demet Akalın Dedi
15:05
Kıvanç Tatlıtuğ: Polemiğe Girmeyecek Kadar Tecrübeliyim Yakışıklı oyuncu, önceki gün babasıyla gittiği restoran çıkışında, Kerem Bürsin haberleriyle ilgili soruya "Polemiğe girmeyecek kadar tecrübeliyim" dedi.
Kıvanç Tatlıtuğ: Polemiğe Girmeyecek Kadar Tecrübeliyim
14:15
Usta Oyuncu Gülsen Tuncer: Elle Tutulur Çok Az Senarist Var Usta oyuncu Gülsen Tuncer, Filmstudio dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Usta Oyuncu Gülsen Tuncer: Elle Tutulur Çok Az Senarist Var
11:36
Kıvanç Tatlıtuğ - Konya Yolundayım (Küfür İçerir) Kıvanç Tatlıtuğ - Konya Yolundayım (Küfür İçerir)
Kıvanç Tatlıtuğ - Konya Yolundayım (Küfür İçerir)
14:36
Kıvanç Anlaşma Gereği Teklifleri Kabul Edemiyor Kıvanç Tatlıtuğ, Akbank'la yaptığı anlaşma gereği reklam tekliflerini kabul edemediği için tahtını Kerem Bürsin'e kaptırdı.
Kıvanç Anlaşma Gereği Teklifleri Kabul Edemiyor
11:56
Kıvanç, Reklam Yüzü Olduğu Firmayı Kerem Bursin'e Kaptırdı Kıvanç Tatlıtuğ'dan sonra firmanın anlaştığı Türk yıldız olan Bürsin, 2015 İlkbahar – Yaz reklam kampanyasını tanıtacak.
Kıvanç, Reklam Yüzü Olduğu Firmayı Kerem Bursin'e Kaptırdı
13:39
Kıvanç Tatlıtuğ'un Pahalı Zevki Motor tutkusuyla sık sık gündeme gelen ünlü oyuncunun yeni merakı yatlar oldu. Yelken dersleri alan Tatlıtuğ, öğrenince sevgilisiyle Ege ve Akdeniz koylarını turlayacak.
Kıvanç Tatlıtuğ'un Pahalı Zevki
12:31
Bedelli Askerlikten Hazineye 1 Milyar Lira Bedelli askerlik uygulamasından şu ana kadar yararlanan 60 bin kişi, devlet kasasına 1 milyar lira getirdi.
Bedelli Askerlikten Hazineye 1 Milyar Lira
12:14
Türkiye'de Gençler Odalarına Kimin Posterini Asıyor? "Odanızda kimin posteri asılı" sorusuna sosyal medya ve mail yoluyla gelen cevaplar doğrultusunda 2015 yılının ilk günlerinde gençlerin sevdiği isimler ortaya çıktı.
12:56
Meryem Uzerli'ye İlk Kez Ozan Güven Soruldu Meryem Uzerli, birlikte görüntülendiği Ozan Güven ile ilgili, "Doğal biri geçmişten konuşmuyorum" dedi.
Meryem Uzerli'ye İlk Kez Ozan Güven Soruldu
10:28
Dha Dış Haber- Meryem Uzerli Alman Tarafım Dakikliğim, Türk Tarafım Duygusallığım Oyuncu Meryem Uzerli, aynaya baktığında 'Starlight' görmediğini, kızı Lara'nın dünyaya gelmesinden sonra tüm korkularından arındığını söyledi.
Dha Dış Haber- Meryem Uzerli Alman Tarafım Dakikliğim, Türk Tarafım Duygusallığım
10:13
Meryem Uzerli; Alman Tarafım Dakikliğim, Türk Tarafım Duygusallığım Oyuncu Meryem Uzerli, aynaya baktığında 'Starlight' görmediğini, kızı Lara'nın dünyaya gelmesinden sonra tüm korkularından arındığını söyledi.
Meryem Uzerli; Alman Tarafım Dakikliğim, Türk Tarafım Duygusallığım
12:23
Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Yıla Marmaris'te Girdi Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yeni yıla Muğla’nın Marmaris ilçesinde girdi.
Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Yıla Marmaris'te Girdi
17:01
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri Hareketli 2014'ün ardından 2015'e 'merhaba' diyoruz. Haberler.com editörleri sizin için 2015 kehanetlerinde bulundu. İşte kimi komik, kimi ironik o kehanetler...
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri
16:00
Kıvanç'ın Eski Aşkı İdil Fırat, Türk Erkeklerini Ayıya Benzetti Kıvanç Tatlıtuğ'la yaşadığı aşkla tanınan ve son dönemde adı Arda Turan, Çağatay Ulusoy gibi isimlerle anılan Fırat'ın sosyal medyadaki paylaşımı tartışma yarattı.
Kıvanç'ın Eski Aşkı İdil Fırat, Türk Erkeklerini Ayıya Benzetti
15:28
Kıvanç Tatlıtuğ İlk Defa Askeriyede Görüntülendi Bedelli askerliğin onaylanması için soluğu askeriyede alan yakışıklı oyuncunun arkasından uzun dönem askerlik yapan gençler uzun uzun baktı.
Kıvanç Tatlıtuğ İlk Defa Askeriyede Görüntülendi
11:23
Meryem Uzerli'nin Yeni Partneri Burak Özçivit Ozan Güven ile yeni bir aşka yelken açan güzel oyuncunun merak edilen partneri belli oldu. Hürrem'e yeni sezonda Malkoçoğlu eşlik edecek.
Meryem Uzerli'nin Yeni Partneri Burak Özçivit
10:17
Olga Kurylenko: 'Russell Crowe Beni Odaya Kilitledi' Acun Ilıcalı’ya konuk olan "Son Umut" filmi ekibin başrol oyuncularından Olga Kurylenko, çekimler sırasında Russell Crowe’u kendisini bir odaya kilitlediğini söyledi.
Olga Kurylenko: 'Russell Crowe Beni Odaya Kilitledi'
08:56
Muhteşem Yüzyıl Bitti Ama 2014'Te O Konuşuldu Medya Takip Merkezi'nin araştırmasına göre 2014'ün en çok konuşulan dizisi, geçen haziran ayında 139'uncu bölümü ile sona eren Muhteşem Yüzyıl oldu.
15:08
Emrah'a Servet Kazandıran Reklamın Görüntüleri Yayınlandı Acıların çocuğu, Star'ın yılbaşı çekimine katılmış ve bu çekimden 2 milyon dolar kazanmıştı. Emrah'ın reklam çekimleri ilk kez bugün yayınlandı.
Emrah'a Servet Kazandıran Reklamın Görüntüleri Yayınlandı
12:18
Kıvanç Tatlıtuğ 4 Dakikada Tezkere Aldı Bedelli askerlik yasasından yararlanan ünlü oyuncu; dün önce bankaya gidip 18 bin TL yatırarak askerlik şubesinde tezkeresini onaylattı.
Kıvanç Tatlıtuğ 4 Dakikada Tezkere Aldı
14:28
Star TV, Beren Saat'e Açık Çek Teklif Etti Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit ve Meryem Uzerli'den sonra Emrah'la anlaşan kanal yönetimi, Saat'e de kanalın yüzü olması için astronomik bir teklifte bulundu.
Star TV, Beren Saat'e Açık Çek Teklif Etti
10:09
Emrah'dan Ses Getirecek Yeni Anlaşma Şarkıcı, Star TV'nin yeni yüzü oldu ve önceki gün kanalın yılbaşı çekiminde görev aldı. Emrah'ın bu projeden 2 milyon dolar aldığı konuşuluyor.
Emrah'dan Ses Getirecek Yeni Anlaşma
14:40
Kıvanç Tatlıtuğ'un, Meryem Uzerli'yi Neden Geri Çevirdiği Belli Oldu Yakışıklı oyuncu, "Ben Ay Yapım'la çalışıyorum ve bundan sonra da yoluma Ay Yapım'la devam edeceğim. Meryem Uzerli'yle çalışmamamın nedeni bu." dedi.
Kıvanç Tatlıtuğ'un, Meryem Uzerli'yi Neden Geri Çevirdiği Belli Oldu
10:53
Kıvanç Tatlıtuğ, Meryem'e 'Hayır' Dedi 'Kurt Seyit ve Şura' dizisi yayından kaldırılınca ekrana küsen Kıvanç Tatlıtuğ, Meryem Uzerli'nin yeni projesini de geri çevirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ, Meryem'e 'Hayır' Dedi
17:26
Paris'teTürk Sinemasıyla Randevu" Paris'te Türk Sinemasıyla Randevu 28-30 Kasım tarihleri arasında Paris'te gerçekleştirildi.
Paris'teTürk Sinemasıyla Randevu'
16:02
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Halman, Son Yolculuğuna Uğurlandı Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Halman'ın cenazesi, Edirnekapı Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Halman, Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:43
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı * Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı, şair, çevirmen, yazar, akademisyen Talat Sait Halman (83) son yolculuğuna uğurlandı.
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:29
Düzelterek Yeniden) - Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı (düzelterek YENİDEN) ------------------------------------------------ GEÇİRDİĞİ kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı, şair, çevirmen, yazar, akademisyen Talat Sait Halman (83) son yolculuğuna uğurlandı.
15:12
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı, şair, çevirmen, yazar, akademisyen Talat Sait Halman son yolculuğuna uğurlandı.
Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Talat Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:37
İlk Kültür Bakanı Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı Türkiye’nin ilk Kültür Bakanı Talat Sait Halman son yolculuğuna uğurlandı.
İlk Kültür Bakanı Halman Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:06
İlk Kültür Bakanı Halman, Toprağa Verildi Hayatını kaybeden Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı Talat Sait Halman, cenaze namazının ardından Edirnekapı Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.
14:32
Kerem Bursin Hayranları Kahrolacak Kerem Bürsin, B planını yaptı. Yakışıklı oyuncu, yeni dizisi Şeref Meselesi'nin başarısız olması durumunda Amerika'ya yerleşme kararı aldı.
11:27
Uludağ Premium Paris'te Türk İnemasıyla Buluştu Uludağ Premium, SRP İSTANBUL'un, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle düzenlediği "Paris'te Türk Sinemasıyla Randevu"nun sponsorları arasında yerini aldı.
Uludağ Premium Paris'te Türk İnemasıyla Buluştu
14:15
Cem Yılmaz 'Pek Yakında' Filminin Paris Gala Gecesinde Yine Çok Güldürdü Fransa'nın başkenti Paris'te, Türk filmlerinin gösterileceği 'Paris'te Türk Sinemasıyla Randevu' etkinliği kapsamında, Cem Yılmaz'ın 'Pek Yakında' filminin gala gecesi düzenlendi.
Cem Yılmaz 'Pek Yakında' Filminin Paris Gala Gecesinde Yine Çok Güldürdü
13:37
Türk Sinemasının Ünlü İsimleri Paris'te Sinamaseverler ile Buluştu Fransa'nın başkenti Paris’te, Türk sinemasının ünlü isimleri sinemaseverler ile buluştu.
Türk Sinemasının Ünlü İsimleri Paris'te Sinamaseverler ile Buluştu
12:48
Cem Yılmaz 'Pek Yakında' Filminin Paris Gala Gecesinde Yine Çok Güldürdü... Paris'te Türk Sinemasının yüzüncü yılı tanıtımı Türk Sinemasıyla Randevu etkinliği ile tanıtıldı.
Cem Yılmaz 'Pek Yakında' Filminin Paris Gala Gecesinde Yine Çok Güldürdü...
12:48
Cem Yılmaz 'Pek Yakında' Filminin Paris Gala Gecesinde Yine Çok Güldürdü... 2 Paris'te Türk Sinemasının yüzüncü yılı tanıtımı Türk Sinemasıyla Randevu etkinliği ile tanıtıldı.
Cem Yılmaz 'Pek Yakında' Filminin Paris Gala Gecesinde Yine Çok Güldürdü... 2
12:48
Cem Yılmaz 'Pek Yakında' Filminin Paris Gala Gecesinde Yine Çok Güldürdü... 3 Paris'te Türk Sinemasının yüzüncü yılı tanıtımı Türk Sinemasıyla Randevu etkinliği ile tanıtıldı.
Cem Yılmaz 'Pek Yakında' Filminin Paris Gala Gecesinde Yine Çok Güldürdü... 3
12:37
Cem Yılmaz 'Pek Yakında' Filminin Paris Gala Gecesinde Yine Çok Güldürdü Paris'te Türk Sinemasının yüzüncü yılı tanıtımı Türk Sinemasıyla Randevu etkinliği ile tanıtıldı.
Cem Yılmaz 'Pek Yakında' Filminin Paris Gala Gecesinde Yine Çok Güldürdü
11:03
Paris'te Cem Yılmaz'ın Filminin Galası Yapıldı Paris'te Türk Sinemasıyla Randevu etkinliği çerçevesinde düzenlenen Türk filmleri gösterimi, Cem Yılmaz'ın Pek Yakında filmi için düzenlenen gala gecesiyle start aldı.
Paris'te Cem Yılmaz'ın Filminin Galası Yapıldı
11:02
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Paris'e Uçtu Paris'e sevgilisi Başak Dizer'le birlikte giden Kıvanç Tatlıtuğ için Amerika'ya yerleşeceğine dair söylentiler olmuştu.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Paris'e Uçtu
02:00
Paris'te "Türk Sinemasıyla Randevu" Etkinliği Fransa'nın başkenti Paris'te "Türk Sinemasıyla Randevu" Etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında, Cem Yılmaz'ın "Pek Yakında" filminin gala gecesi yapıldı.
Paris'te 'Türk Sinemasıyla Randevu' Etkinliği
09:47
Kıvanç Tatlıtuğ Türkiye'den Ayrılıyor Ünlü oyuncu, Türkiye'den ayrılıp geçtiğimiz yaz uzun bir tatil geçirdiği Amerika'ya yerleşmeyi planlıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ Türkiye'den Ayrılıyor
16:59
2. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali Boğaziçi Film Festivali Jüri Başkanı ve Altın Küre Başkan Yardımcısı Soria: "Türkiye'de çok iyi yönetmenler ve aktör aktrisler olduğunu hissediyorum.
10:43
Dünyanın En Büyük Müzik Kaydı 'UNICEF'le Gerçekleşiyor Bir milyon sesle, dünyanın en büyük müzik kaydı gerçekleştirilecek.
Dünyanın En Büyük Müzik Kaydı 'UNICEF'le Gerçekleşiyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 09:06:25. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KIVANÇ TATLITUĞ HABERLERİ
[Hata Bildir]