SON DAKİKA LADİK HABERLERİ

Son Dakika Ladik Haberleri

 • 13:51Pancar Üretimi Bitme NoktasındaPancar Üretimi Bitme NoktasındaSamsun Pancar Ekicileri Kooperatifi Müdür Yardımcısı Yusuf Güngör, Samsun’da şeker pancarı üretiminin 90’lı yıllardan sonra hızla azaldığını söyledi.
 • 15:31Konya'dan Suriye'ye İnsani YardımKonya'da hayırseverlerin katkılarıyla hazırlanan yardım tırı, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Konya Şubesi aracılığıyla Suriye'ye gönderildi.
 • 13:19İtfaiyede Yeni Bina Çalışmaları Devam Ediyorİtfaiyede Yeni Bina Çalışmaları Devam EdiyorSamsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, ilçelerde yapılan yeni hizmet binalarıyla yakında hizmet vermeye başlayacak.
 • 11:16Edirne - Güreş Sevgisi Sokakta YatırdıEdirne - Güreş Sevgisi Sokakta YatırdıGüreş sevgisi sokakta yatırdı EDİRNE'de bu yıl 654'ncüsü düzenlenen Tarihi Kırkpınar yağlı Güreşleri nedeniyle kentteki tüm otel ve pansiyonlar dolarken, farklı şehirlerden gelerek yer bulamayanlar Selimiye Camii çevresindeki mezarlık ve bahçelerde kurdukları çadırlarda sabahladı.
 • 10:39Güreş Sevgisi Sokakta YatırdıGüreş Sevgisi Sokakta YatırdıEdirne'de Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri nedeniyle kentteki tüm otel ve pansiyonlar dolarken, yer bulamayanlar mezarlık ve bahçelerde sabahladı.
 • 23:09Edirne- Başpehlivan Atlı: Hedefim Altın KemerEdirne- Başpehlivan Atlı: Hedefim Altın KemerBaşpehlivan Atlı: Hedefim altın kemer Edirne'de geçtiğimiz yıl ki 653'ncü Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ni kazanarak başpehlivan olan Samsunlu 31 yaşındaki Fatih Atlı, bu yılda hedefinin altın kemer olduğunu ifade ederek, 'Altın kemere ikinci kez kazanarak memleketim olan Samsun Ladik'e götürmek istiyorum.
 • 17:10Başpehlivan Fatih Atlı: Hedefim Altın KemerBaşpehlivan Fatih Atlı: Hedefim Altın KemerEdirne'de Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerini kazanarak başpehlivan olan Samsunlu 31 yaşındaki Fatih Atlı, bu yılda hedefinin altın kemer olduğunu söyledi.
 • 17:05Kırkpınar'ın Son Şampiyonu Fatih Atlı İddialı Konuştu: Kırkpınar'ın Son Şampiyonu Fatih Atlı İddialı Konuştu: "En Büyük Benim"653. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Fatih Atlı, bu yıl da ikinci kez altın kemere uzanmak istediğini belirterek, "En büyük, en iddialı güreşçi şu anda kendimi görüyorum.
 • 13:50Tzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kozoğlu ve Arslan Soydan, Ziraat Odaları tarafından oluşturulan komisyonun, fındık üretilen 16 il ve 130 ilçede örnekleme metodu uygulanarak çotanak sayımı yaptığını ve 2015 fındık rekoltesini 590 bin 394 ton olarak tahmin ettiğini bildirdi.
 • 19:3620 Dakika Arayla Meydana Gelen İki Ayrı Kazada 4 Kişi Yaralandı20 Dakika Arayla Meydana Gelen İki Ayrı Kazada 4 Kişi YaralandıSamsun'un Havza İlçesi'nde 20 dakika arayla meydana gelen iki ayrı trafik kazasında biri ağır 4 kişi yaralandı.
 • 12:21Samsun Madımağı" Koruma Altını AlınacakLadik ilçesinde yetiştiği bilinen ve yok olma riski bulunan endemik Samsun madımağının (Polygonum samsunicum) koruma altına alınması için çalışma başlatıldı.
 • 17:09Türk Kızılayı'nın Afet Merkezi Yapmak İstediği Alan Meclis Kararıyla Pazar ve Konut Dışı Kentsel...Türk Kızılayı'nın Afet Merkezi Yapmak İstediği Alan Meclis Kararıyla Pazar ve Konut Dışı Kentsel...Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, Orta Karadeniz Bölge Afet Lojistik Deposu ve Bölge Afet Merkezi yapılmak istenen 12 bin 600 metrekarelik alanın Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından yapılan imar planı düzenlemesiyle bir bölümü pazar alanına, bir bölümü ise konut dışı kentsel çalışma alanına dönüştürüldüğünü söyledi.
 • 14:55Tapuda 6 Ayda 16 Bin 693 Satış YapıldıTapuda 6 Ayda 16 Bin 693 Satış YapıldıTapu ve Kadastro Samsun Bölge Müdürü Hasan Özalban, Samsun’da 2015 yılının ilk 6 ayında 16 bin 693 taşınmaz satışının yapıldığını söyledi.
 • 13:18Telefonla 15 Bin Lira DolandırıldıSamsun’da bir kişi telefonla kendisi arayıp polis ve savcı olarak tanıtan dolandırıcı tarafından 15 bin lira dolandırıldı.
 • 15:14Samsun'da Mantardan 2 Kişi ZehirlendiSamsun'da yedikleri mantardan zehirlenen 2 kişi hastanelik oldu.
 • 11:54Ladik'te 2 Bin Kişi İftarını Birlikte AçtıLadik'te 2 Bin Kişi İftarını Birlikte AçtıSamsun Büyükşehir Belediyesi, geleneksel Ramazan etkinlikleri kapsamında Ladik'te iftar programı düzenledi.
 • 11:53Samsun Büyükşehir Belediyesi Ladik'te İftar VerdiSamsun Büyükşehir Belediyesi, geleneksel ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Ladik ilçesinde iftar verdi.
 • 10:40Kütüphaneler Arası Eşgüdüm ToplantısıKütüphaneler Arası Eşgüdüm ToplantısıSamsun’un Çarşamba İlçe Halk Kütüphanesi’nde “Kütüphaneler Arası Eşgüdüm Toplantısı” yapıldı.
 • 18:39Ladik Şehir Mezarlığı Ramazan Ziyaretleri İçin TemizleniyorLadik Şehir Mezarlığı Ramazan Ziyaretleri İçin TemizleniyorSamsun'un Ladik ilçesinde Ramazan ayının ikinci haftası olması ve Ramazan'da ziyarete gidilecek olan Aile mezarlıkları Ladik Belediyesi zabıta komiserliği ekipleri kontrolünde, mezarlıkların çevresi ve üzerinde bulunan otlar temizleniyor.
 • 11:3617 İlçede Gıda Denetimi17 İlçede Gıda DenetimiGıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kadir Güven, ilçelerdeki gıda denetimlerine destek verdiklerini belirterek, yapılan denetimlerde son 1 ayda bin 473 denetim gerçekleştirdiklerini söyledi.
 • 12:22Mihrabında Bal Peteği Bulunan Tarihi CamiMihrabında Bal Peteği Bulunan Tarihi CamiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Caminin dışından genel ve detay görüntüler - Caminin içinden detay ve genel görüntüler - Mihrap ve üzerinde bulunan bal peteğinden görüntüler - Bekdemir köyü imamı Kemal Taşkın ile röportaj Mihrabında bal peteği bulunan tarihi cami- Samsun'un Kavak ilçesinde, yapımında çivi kullanılmayan ve 4 asırdır ayakta duran Bekdemir Camisi, mihrabındaki "bal petekleri" ile dikkati çekiyor- İmam Taşkın: "Zamanında bu petekten her yıl 150 kilo bal alınıyormuş. Köylüler bu balı satarak hocanın maaşını, caminin giderlerini karşılıyor, üste kalan parayla da ziyafet veriyorlarmış.
 • 11:25Mihrabında Bal Peteği Bulunan Tarihi CamiAhşap cami zengini Samsun'da, Kavak'taki 4 asırlık Bekdemir Camisi, mihrabında bulunan bal petekleriyle ilgi çekiyor.
 • 11:04Havza, Ladik, Kavak, Asarcık ve Vezirköprü Esnaf Odaları Havza'da BuluştuHavza, Ladik, Kavak, Asarcık ve Vezirköprü Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanları Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin (ESOB) Havza'da düzenlediği iftarda bir araya geldi.
 • 15:22Son Yılların En Yağışlı Haziran AyıTürkiye son yılların en yağışlı Haziran aylarından birini yaşıyor.
 • 16:49Barajlardaki Doluluk Oranı Geçen Seneye Göre ArttıBarajlardaki Doluluk Oranı Geçen Seneye Göre ArttıBarajlardaki doluluk oranı geçtiğimiz yıla göre artış gösterdi. İstanbul'da 87.8, Ankara'da yüzde 39.6, İzmir'de 89.7 ve Bursa'da yüzde 93.6 doluluk oranına ulaşıldı.
 • 14:05Merdivenlerden Düşen Yaşlı Kadın ÖldüMerdivenlerden Düşen Yaşlı Kadın ÖldüSamsun'da merdivenden inerken dengesini kaybedip düşen 78 yaşındaki Ayşe Tiryaki beyin kanaması geçirdi.
 • 13:44Merdivenlerden Düşen Yaşlı Kadın Hayatını KaybettiMerdivenlerden Düşen Yaşlı Kadın Hayatını KaybettiSamsun’da evlerinin merdivenlerinden düşen yaşlı kadın hayatını kaybetti.
 • 16:21Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Vezirköprü, Havza, Ladik, Asarcık ve Kavak ilçelerinde partisinin ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.
 • 09:01Süleyman Demirel İslamköy'de DefnedilecekSüleyman Demirel İslamköy'de Defnedilecek9. Cumhurbaşkanı Demirel'in cenazesi, Isparta Atabey'deki İslamköy Şehriban Hatun Camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Çalcatepe Anıtmezara defnedilecek.
 • 18:11Samsun Tarım Master PlanıHavza ilçesinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın Başkanlığında yapılan bir toplantıda Samsun Tarım Master Planı kapsamında Havza ve Ladik ilçelerinde yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.
 • 17:49Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "İlçeleri Tarımla İhya Edeceğiz"Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın başkanlığında ilçelerde devam eden kırsal kalkınma toplantılarına Vezirköprü ve Havza ilçelerinde devam edildi.
 • 17:19Başkan Akyürek, 7 Ayrı Programda Vatandaşla BuluştuBaşkan Akyürek, 7 Ayrı Programda Vatandaşla BuluştuKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 7 Haziran seçimlerinin ardından yoğun bir Pazar mesaisi ile halkla buluşmalarını sürdürdü.
 • 15:04Ladikli Ahmet Hüdai AnıldıLadikli Ahmet Hüdai AnıldıKonya’nın mana yıldızlarından Ladikli Ahmet Hüdai Hazretleri, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen programla anıldı.
 • 13:46Samsun'un Evliya Çelebileri Projesi"Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlkadım Gençlik Merkezi tarafından ortak yürütülen "Samsun'un Evliya Çelebileri Projesi" kapsamında 140 öğretmen Kavak, Ladik, Havza ve Vezirköprü ilçelerinin turistlik yerlerini gezdi.
 • 08:53HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 03:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 15:27Kavak, Asarcık, Ladik ve Havza'nın Çöp Sorunu ÇözüldüKavak, Asarcık, Ladik ve Havza'nın Çöp Sorunu ÇözüldüSamsun Büyükşehir Belediyesi, Kavak, Asarcık, Ladik ve Havza ilçelerinin katı atık problemini, aktarma istasyonları ile ortadan kaldırdı.
 • 18:08Milletvekiliği Seçimlerinin ArdındanAK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, geçersiz oyların yeniden sayılması için yaptıkları itirazı Bafra, Alaçam, Havza ve Ladik ilçe seçim kurullarının kabul etmediğini, itirazlarını İl Seçim Kuruluna taşıyacaklarını bildirdi.
 • 15:57Büyükşehir'den Ladik'e 10 Milyon TL'lik YatırımBüyükşehir'den Ladik'e 10 Milyon TL'lik YatırımSamsun Büyükşehir Belediyesi, Karadeniz Bölgesi’nin kış ve kayak turizmi bakımından en önemli merkezi olan Ladik’in alt yapısını da tamamen yeniliyor.
 • 16:58Samsun 7 Haziran seçim sonuçları, 2015 Samsun genel seçimSamsun 7 Haziran seçim sonuçları, 2015 Samsun genel seçimSamsun 7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları. Samsun ili ve ilçelerinde seçim sonuçları. Sandıklardan çıkan oy oranları, Samsun'da seçim günü yaşanan önemli gelişmeler ve 2015 genel seçimleri tüm detayları ile secim.haberler.com'da..
 • 19:28Ladik'te Bilim FuarıLadik'te Bilim FuarıSamsun Ladik İlçesi Tayyar Mehmet Paşa Ortaokulu’nda TÜBİTAK işbirliği ile ’Bilim Fuarı’ düzenlendi.
 • 11:15Erhan Usta: 19 Milletvekilinin Yapamadığını Bürokrat Olarak Biz YaptıkErhan Usta: 19 Milletvekilinin Yapamadığını Bürokrat Olarak Biz YaptıkMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun milletvekili adayı Erhan Usta, Samsun'un devlet yatırımlarından hakkettiği düzeyde faydalandırılmadığını, buna da milletvekillerinin duyarsız davranmasını sebep gösterdi.
 • 19:08Göksel: "Sanayide Çarklar Kesintisiz Dönüyor"AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Son 13 yılda Samsun’a 59 milyon TL’lik bilim, sanayi, teknoloji ve proje yatırımı yaptıklarını söyledi.
 • 14:25Köy Çocukları Denizle TanıştıDeniz Temiz Derneği (TURMEPA) Samsun Şubesi tarafından Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle 'Samsun'un çocukları denizle buluşuyor' etkinliği düzenlendi.
 • 12:54Kurt'a Mesai Arkadaşlarından DestekKurt'a Mesai Arkadaşlarından DestekAK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt’a, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık A.Ş’den mesai arkadaşlarından destek gelmeye devam ediyor.
 • 09:01Gündem/ 3 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Valilik ziyaretinin ardından, PTT Kavşağı'nda Bingöllüler ile bir araya gelecek.
 • 00:05Gündem Özeti/ 3 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Japonya'nın Kuşimoto kentinde Ertuğrul Fırkateyni'nin batışının 125'inci yıldönümü kapsamında yapılacak anma törenine katılacak.
 • 16:49Köktaş: Köktaş: "Bir Oy Deyip Geçmeyin"AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, “Bir oy deyip geçmeyin.
 • 17:15Köktaş'tan İlkadım ve Ladik'te Seçim ÇalışmasıKöktaş'tan İlkadım ve Ladik'te Seçim ÇalışmasıAK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş seçim çalışmalarını İlkadım ve Ladik ilçelerinde sürdürdü.
 • 12:28Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Samsun'a 29 Proje Daha YoldaGençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Samsun'a 29 Proje Daha YoldaKaradeniz’in en gelişmiş şehri Samsun’da dinamik gençler ve sporcuların yetiştirilmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak 29 proje daha yakın zamanda Samsunluların hizmetine sunulacak.