18:0900
SON DAKİKA LADİK HABERLERİ

Son Dakika Ladik Haberleri

  Ladik'te 13 Köy İçme Suyuna Kavuşacak

  Ladik'te 13 Köy İçme Suyuna Kavuşacak

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Coşkun Öncel, Ladik Kıranboğaz Grubu İçme Suyu Projesi çalışmasının 5 ay içinde tamamlanacağını ve 13 köyün içme suyuna kavuşacağını söyledi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Güler Adaylığını Bafra'da Açıkladı

  Güler Adaylığını Bafra'da Açıkladı

  Samsun Bakkallar Birliği Oda Başkanı Eyüp Güler, 18 Mayıs’ta yapılacak olan Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanlığı’na adaylığını Bafra ilçesinde açıkladı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Ladik Belediye Başkanından Havza Belediyesine Ziyaret

  Ladik Belediye Başkanı seçilen Selim Özbalcı, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz'i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Köktaş'tan Açıklama

  Köktaş'tan Açıklama

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, kesin olmayan sonuçlara göre 12 ilçeyi kazandıklarını söyledi. (30 Mart 2014 Pazar )

   

  Bakan Kılıç: 'Türkiye'mizin Geleceğini Oylayacağız'

  Bakan Kılıç: "Türkiye'mizin Geleceğini Oylayacağız"

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Yarınki seçimlerde ilçe belediye başkanlarını, büyükşehir belediye başkanlarını seçmekle kalmayacağız, daha önemlisi ülkemizin geleceğine bir damga vuracağız, Türkiye'mizin geleceğini oylayacağız" dedi. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Gündem / 29 Mart 2014

  ANADOLU AJANSI. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Gündem Özeti / 29 Mart 2014

  Gündem Özeti / 29 Mart 2014

  ANADOLU AJANSI. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

 

  Yılmaz: '30 Mart'ta Geleceğinize Oy Atın'

  Yılmaz: "30 Mart'ta Geleceğinize Oy Atın"

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, seçmene, “30 Mart’ta duygularınıza değil, geleceğinize oy atın” çağrısında bulundu. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Yaşlılar Haftası Etkinlikleri

  Yaşlılar Haftası Etkinlikleri

  Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürlüğü'ne bağlı Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Bafra 75. Yıl ve Ladik Kemal Kaplan Huzurevlerinde Yaşlılar Haftası etkinlikleri düzenlendi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Yaşlılar Haftası Havza'da Kutlandı

  Yaşlılar Haftası Havza'da Kutlandı

  Samsun'un Havza ilçesinde, Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle program düzenlendi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu, Konya'da

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Sarayönü ilçesinde partisince düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, 30 Mart'ta yapılacak seçimin Türkiye'nin belki de önündeki 100 yılını belirleyecek önemde olduğunu söyledi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu Konya'da

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, "Yeter artık, söz de karar da ilelebet, kıyamete kadar, sadece bu millete ait olacaktır." dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Bakan Davutoğlu'nun Konya'daki Seçim Çalışmaları Sürüyor

  Bakan Davutoğlu'nun Konya'daki Seçim Çalışmaları Sürüyor

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, “Birileri bu kutlu yürüyüşün, bu özgürlükçü anlayışın yaygınlaşmasından rahatsız olabilir. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Kayak Merkezlerinde Son Durum

  Kayak Merkezlerinde Son Durum

  En fazla kar kalınlığı 96 santimetreyle Kartalkaya Kayak Merkezi'nde, en düşük 1 santimetreyle Yıldıztepe'de ölçüldü. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Sp'li Ali Vural: Ne Hasetimiz Ne de Kasetimiz Var

  Sp'li Ali Vural: Ne Hasetimiz Ne de Kasetimiz Var

  Saadet Partisi (SP) Samsun Büyükşehir Belediye başkan adayı Ali Vural seçim çalışmalarına Ladik’te devam etti. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Kurt: Korku Düzeni Yaratanlar Altında Kalacak

  MHP 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Hüseyin Kurt, "Korku düzeni yaratmaya çalışanlar bu düzenin altında kalacak." dedi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma, Hafızlık ve Ezanı Güzel Okuma Yarışması

  Vezirköprü ilçesinde Kur'an ı Kerim’i Güzel Okuma, Hafızlık ve Ezanı Güzel Okuma Samsun İl Birinciliği Yarışması düzenlendi. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  İmam Hatip Liseleri Vezirköprü'de Yarıştı

  İmam Hatip Liseleri Vezirköprü'de Yarıştı

  Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kur'an-ı Kerim’i güzel okuma, hafızlık ve ezan okuma il birinciliği yarışması bu yıl Vezirköprü ilçesinde yapıldı. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  'Aramıza Fitne Sokmaya Çalışanlara Müsaade Etmeyeceğiz''

  "Aramıza Fitne Sokmaya Çalışanlara Müsaade Etmeyeceğiz''

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Biz beraber dururken aramıza fitne sokmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğiz." dedi. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Başkan Karahan: Yalan Dolanla Siyaset Yapılmaz

  AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir ve AK Parti Ladik Belediye başkan adayı Selim Özbalcı’nın ‘Ladik’e gelecek yatırımlara belediye başkanı engel oluyor’ iddiasına MHP’li Ladik Belediye Başkanı Mehmet Karahan tepki gösterdi. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Yerel Seçimlere Doğru

  MHP Samsun İl Başkanlığı, Havza ilçesinde seçim değerlendirme toplantısı düzenledi. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Kayak Merkezlerinde Son Durum

  Kayak Merkezlerinde Son Durum

  En fazla kar kalınlığı 105 santimetreyle Davraz Kayak Merkezi'nde, en düşük ise 1 santimetreyle Yıldıztepe'de ölçüldü. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

  Samsun'da 8 Tesisin Temeli Atılacak

  Samsun'da 8 Tesisin Temeli Atılacak

  Samsun’da 8 tesisin temeli 14 Mart 2014 Cuma Günü saat 15.00’te 19 Mayıs Barajı şantiye alanında Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımı ile atılacak. (12 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Konya'dan Suriye'ye Üç Yardım Tırı

  Sarayönü ilçesinde başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde Suriyeli ihtiyaç sahipleri için üç insani yardım tırı daha gönderildi. (12 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Uyuşturucu Operasyonuna 9 Tutuklama

  Uyuşturucu Operasyonuna 9 Tutuklama

  Samsun’da jandarma ekiplerinin İstanbul, Ordu ve Samsun'da eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda 9 kişi tutuklandı. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Sarayönü Belediye Meclisi Son Kez Toplandı

  Sarayönü Belediye Meclisi, 30 Mart yerel seçimleri öncesi son kez toplandı. (11 Mart 2014 Salı )

   

  SP Konya Adayı Özkafa Ladik'te Miting Düzenledi

  Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özkafa, Ladik'te miting düzenledi. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Sana İhtiyacım Var" Kampanyası

  Konya ve Karaman'da İHH AYDER tarafından toplanan, içinde un, bebek bisküvisi, kadın ve erkek kıyafetlerinin yer aldığı 5 yardım tırı Suriye'ye gönderildi. (08 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Saadet Partisi Sarayönü Adayı Vatandaşlarla Bir Arada

  Saadet Partisi Sarayönü Adayı Vatandaşlarla Bir Arada

  Saadet Partisi Sarayönü Belediye Başkan adayı Niyazi Taşcı, köy ve beldelerde vatandaşlarla bir araya geldi. (07 Mart 2014 Cuma )

   

  Hastane Vatandaşa Gidiyor

  Hastane Vatandaşa Gidiyor

  Sarayönü Toplum Sağlığı Merkezi, evde bakım hizmetleri kapsamında ihtiyacı olan vatandaşlara sağlık hizmetini götürmeye devam ediyor. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Tarımsal Yenilik Projeleri Tanıtıldı

  Tarımsal Yenilik Projeleri Tanıtıldı

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde, ‘araştırma-yayım-çiftçi bağının güçlendirilmesi amacına yönelik buğday, nohut, çeltik ve s.mısır’ konulu 4 adet tarımsal yenilik projesinin tanıtım ve bilgilendirme toplantısı yapıldı. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Samsun'da Uyuşturucu Operasyonu: 15 Gözaltı

  Istanbul, Ordu ve Samsun'da eş zamanlı yürütülen uyuşturucu operasyonu kapsamında çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri