05:1800
SON DAKİKA LİBYA HABERLERİ

Son Dakika Libya Haberleri

  'Anlamı Barış Olan Bir Din Asla Teröre Müsade Etmez'

  "Anlamı Barış Olan Bir Din Asla Teröre Müsade Etmez"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Anlamı barış olan bir din asla teröre müsade etmez." dedi. (Dün 18:08)

   

  Lpg Üretimi Yüzde 5,7 Arttı

  2014 yılı Ağustos ayında toplam LPG üretimi 2014 yılı Temmuz ayına göre yüzde 5,7 artarak 66 bin 346 ton oldu. (Dün 17:29)

   

  Tmb'nin İnşaat Sektörü Analizi Açıklaması

  Tmb'nin İnşaat Sektörü Analizi Açıklaması

  "Yakın dönemde kamu ve özel sektör yatırımlarında sektördeki yavaşlama trendini tersine çevirecek bir canlanma beklemek gerçekçi olmayacaktır" (Dün 16:55)

   

  Batı Akdeniz'den İhracat 1,3 Milyar Doları Aştı

  Batı Akdeniz'den İhracat 1,3 Milyar Doları Aştı

  BAİB Başkanı Satıcı: "BAİB üzerinden yapılan ihracat 1,3 milyar doları aştı, kasım ve aralık aylarını hesaba kattığımızda büyük bir aksilik olmazsa yıl sonu hedefimiz olan 1,8 milyar doları yakalayacağız" "Kimsede Rusya Federasyonu her türlü ürünü alacak gibi bir beklenti oluşmasın. (Dün 11:33)

   

  10 Saat 20 Dakikalık Mgk Sona Erdi

  10 Saat 20 Dakikalık Mgk Sona Erdi

  10 saat 20 dakika süren Milli Güvenlik Kurulu (MGK) sonrası yazılı bir açıklama yapıldı. (Dün 01:43)

   

  Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı

  Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı

  MGK toplantısının ardından yapılan açıklamadan: "Ülkemizin güvenliği, halkımızın huzuru ve kamu düzenini ilgilendiren hususlar ayrıntılı olarak görüşülmüştür. (Dün 01:38)

   

 

  TİM Başkanı Büyükekşi 'Dövizdeki Dalgalanma İhracatı Olumlu Etkiledi'

  TİM Başkanı Büyükekşi "Dövizdeki Dalgalanma İhracatı Olumlu Etkiledi"

  TİM Başkanı Büyükekşi "Türkiye'nin çevresindeki sıkıntılara rağmen ekim ayı ihracat rakamları geçen yıla göre daha iyi olacak." dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Goldman Sachs, 2015'te Petrol Fiyatlarının Düşeceğini Öngörüyor

  ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs, 2015'te brent ham petrolün varil başına 80 Amerikan dolarına kadar gerilemesini beklediklerini bildirdi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  BM Libya Elçisi Leon'dan Çözüm Önerisi

  BM Libya Elçisi Leon'dan Çözüm Önerisi

  BM Libya Elçisi, meclis yeter sayısının artırılması ve oturumların Tobruk yerine Bingazi veya üzerinde anlaşılacak başka bir kentte yapılmasını önerisinde bulundu. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  CHP'den 'Kalemi Kırılan Gazeteciler' Raporu

  CHP'den "Kalemi Kırılan Gazeteciler" Raporu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Tarihe bir not düşmek için 189 sayfalık bir kitap hazırladık." dedi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Komşu Ülkelerin İşitme Sorununu Türk Firması Çözecek

  Si-Ser İşitme Merkezleri Kosova ve Bosna Hersek’te 20 mağaza açacak. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ağustos Ayı LPG Piyasası Sektör Raporu

  LPG üretimi ağustos ayında bir önceki aya göre yüzde 5,7 artarak 66 bin 346 tona ulaştı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Libya'daki Çatışmalar

  Zintan Havaalanı'na hava saldırısı düzenlediği öne sürülen Fecr Kuvvetleri, iddiaları yalanladı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bakan Veysel Eroğlu Düzce'de

  Bakan Veysel Eroğlu Düzce'de

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu,”Türkiye birilerinin oyununa gelerek terör örgütlerini besleyecek hali yok. Teröre asla müsaade etmeyeceğiz” dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Libya'da Tobruk Meclisi'nin Meşruiyet Arayışları

  Ülkenin doğusunda etkin olan "Tobruk Meclisi"ne bağlı bir heyet, Fransız parlamenterlerin daveti üzerine Fransa'nın başkenti Paris'e gitti. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Enerji Bakanı Yıldız: Bizim İçin PKK da Işid de Zulüm

  Enerji Bakanı Taner Yıldız, “IŞİD'in zulmünü büyütenler, kendi yaptıkları zulmü küçük göstermeye çalıştılar. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu, Kahramanmaraş'ta

  Davutoğlu : (3) "Kimse devletin meşru güvenlik güçleriyle teröristleri aynı zeminde, düzlemde göremez. 'Şurada teröristlere dönük bir operasyonda 3 terörist öldürüldü diye misilleme' gibi bir mantığı kabul etmemiz mümkün değildir" "Dün yapılan saldırı ile ilgili olarak İçişleri Bakanımızla, Genelkurmay Başkanımızla ve Valimiz ile görüştüm. Her birisine de aynı talimatı verdim. Bu, haince eylemi gerçekleştirenler takip edilecekler, gerekli her türlü çalışma yapılacak ve mutlaka hak ettikleri (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  MHP'li Bölükbaşı: Türkiye Pusulasız Sürükleniyor

  MHP'li Bölükbaşı: Türkiye Pusulasız Sürükleniyor

  MHP eski Genel Başkan Yardımcısı ve emekli Büyükelçi Deniz Bölükbaşı, Türkiye'nin dış politika ve ülke güvenliği alanında pusulasız bir şekilde sürüklendiğini kaydetti. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ortadoğu ve Kuzey Afrika'daki İstikrarsızlık Seramik Sektörünü Vurdu

  Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerindeki savaş ve çatışma ortamının getirdiği istikrarsızlık Türk seramik sektörünü olumsuz etkiliyor. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  MHP'li Bölükbaşı: 'Türkiye Pusulasız Sürükleniyor'

  MHP'li Bölükbaşı: "Türkiye Pusulasız Sürükleniyor"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) eski Genel Başkan Yardımcısı ve 23. Dönem Ankara Milletvekili Emekli Büyükelçi Deniz Bölükbaşı “Türkiye maalesef dış politika ve ülke güvenliği alanında pusulasız bir şekilde sürükleniyor” dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Milletvekili Bakır'dan Örnek Davranış

  Milletvekili Bakır'dan Örnek Davranış

  Milletvekili Bakır'dan örnek davranış-AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, maaşıyla aldığı 200 tekerlekli sandalyeyi engellilere dağıttıSAMSUN (AA) - AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, maaşıyla aldığı 200 tekerlekli sandalyeyi engellilere dağıttı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu Açıklaması

  "Hazreti Hüseyin'in mirasına sahip çıkan bizler için, onları, yetimleri, mazlumları, garipleri, eşleri öldürülen dulları, zalimlerin ve yezidlerin önünden kaçan o zavallı kardeşlerimizi ülkemize almamak, Hazreti Hüseyin'in huzuruna çıkamamak demektir, Hazreti Hüseyin'in yolunu terk etmek demektir" "Bizler, (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  "(Çözüm süreci) Bu dönemde, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın liderliğinde bu süreci bitirip neticeyi alamazsak, Tayyip Erdoğan ile Sayın Davutoğlu çekildiğinde bu işi çözecek adam yok. Bu iş muhalefete kalırsa kara güne kaldık demektir" "Hükümet olarak çözüm sürecini kararlılıkla yürüteceğiz ama bu süreç başarılı olmasın diye içeriden dışarıdan çok uğraşanlar var, onlara da fırsat vermeyeceğiz. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Libya'daki Şiddet Olayları

  Cebel i Nufuse bölgesine düzenlenen roketli saldırılarda 17 kişi yaralandı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Saadet Partisi Seçime Hazırlık İlçe Başkanları Kampı - Mustafa Kamalak

  Saadet Partisi Seçime Hazırlık İlçe Başkanları Kampı-Genel Başkan Kamalak: -"Şu an büyük oyun Türkiye üzerine oynanmaktadır. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Saadet Partisi Seçime Hazırlık İlçe Başkanları Kampı - Mustafa Kamalak

  Saadet Partisi Seçime Hazırlık İlçe Başkanları Kampı-Genel Başkan Kamalak: -"Şu an büyük oyun Türkiye üzerine oynanmaktadır. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  DSP Genel Başkanı Türker Üniversiteli Gençlerle Buluştu

  DSP Genel Başkanı Türker Üniversiteli Gençlerle Buluştu

  Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, “Yerel yönetimlerde ekonominin yansıması, ekonominin işlerlik kazanması, yoksulluğun giderilmesi gibi önemli işlevler yerel yönetimin öncelikli hedefleri arasındadır” dedi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Milletvekili Bakır'dan Örnek Davranış

  AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, maaşıyla aldığı 200 tekerlekli sandalyeyi engellilere dağıttı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Saadet Partisi Seçime Hazırlık İlçe Başkanları Kampı

  Genel Başkan Kamalak: "Şu an büyük oyun Türkiye üzerine oynanmaktadır. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Türkiye, İmmüno-terapinin Merkezi Olmaya Aday

  "Kanserde bağışıklık artırıcı tedavi" olarak bilinen immüno terapi yönteminde Türkiye, çevre ülkeler için cazibe merkezi haline gelmeye başladı İmmüno Onkoloji Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Coşkun: "Kanser tedavisi alanında Türkiye'ye Romanya, Bulgaristan, Azerbeycan, Rusya ve Irak'tan hastalar gelmektedir. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Neü'nün Katıldığı Konferans Sona Erdi

  Neü'nün Katıldığı Konferans Sona Erdi

  Düzenleyicileri arasında Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi’nin (NEÜ) de bulunduğu, “International Conference on Applied Informatics for Health and Life Sciences” adlı uluslararası konferans, İzmir’de yapıldı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 05:18:49. #1.12#