11:3100
SON DAKİKA LİBYA HABERLERİ

Son Dakika Libya Haberleri

   

  Milletvekili Bakır'dan Örnek Davranış

  Milletvekili Bakır'dan Örnek Davranış

  Milletvekili Bakır'dan örnek davranış-AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, maaşıyla aldığı 200 tekerlekli sandalyeyi engellilere dağıttıSAMSUN (AA) - AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, maaşıyla aldığı 200 tekerlekli sandalyeyi engellilere dağıttı. (Bugün 07:41)

   

  Başbakan Davutoğlu Açıklaması

  "Hazreti Hüseyin'in mirasına sahip çıkan bizler için, onları, yetimleri, mazlumları, garipleri, eşleri öldürülen dulları, zalimlerin ve yezidlerin önünden kaçan o zavallı kardeşlerimizi ülkemize almamak, Hazreti Hüseyin'in huzuruna çıkamamak demektir, Hazreti Hüseyin'in yolunu terk etmek demektir" "Bizler, (Dün 23:19)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  "(Çözüm süreci) Bu dönemde, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın liderliğinde bu süreci bitirip neticeyi alamazsak, Tayyip Erdoğan ile Sayın Davutoğlu çekildiğinde bu işi çözecek adam yok. Bu iş muhalefete kalırsa kara güne kaldık demektir" "Hükümet olarak çözüm sürecini kararlılıkla yürüteceğiz ama bu süreç başarılı olmasın diye içeriden dışarıdan çok uğraşanlar var, onlara da fırsat vermeyeceğiz. (Dün 19:29)

   

  DSP Genel Başkanı Türker Üniversiteli Gençlerle Buluştu

  DSP Genel Başkanı Türker Üniversiteli Gençlerle Buluştu

  Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, “Yerel yönetimlerde ekonominin yansıması, ekonominin işlerlik kazanması, yoksulluğun giderilmesi gibi önemli işlevler yerel yönetimin öncelikli hedefleri arasındadır” dedi. (Dün 16:26)

   

  Milletvekili Bakır'dan Örnek Davranış

  AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, maaşıyla aldığı 200 tekerlekli sandalyeyi engellilere dağıttı. (Dün 15:39)

   

  Saadet Partisi Seçime Hazırlık İlçe Başkanları Kampı

  Genel Başkan Kamalak: "Şu an büyük oyun Türkiye üzerine oynanmaktadır. (Dün 15:19)

   

  Türkiye, İmmüno-terapinin Merkezi Olmaya Aday

  "Kanserde bağışıklık artırıcı tedavi" olarak bilinen immüno terapi yönteminde Türkiye, çevre ülkeler için cazibe merkezi haline gelmeye başladı İmmüno Onkoloji Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Coşkun: "Kanser tedavisi alanında Türkiye'ye Romanya, Bulgaristan, Azerbeycan, Rusya ve Irak'tan hastalar gelmektedir. (Dün 14:46)

   

  Neü'nün Katıldığı Konferans Sona Erdi

  Neü'nün Katıldığı Konferans Sona Erdi

  Düzenleyicileri arasında Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi’nin (NEÜ) de bulunduğu, “International Conference on Applied Informatics for Health and Life Sciences” adlı uluslararası konferans, İzmir’de yapıldı. (Dün 13:36)

   

  87 Ülke Gençliği Gediz Çatısı Altında

  87 Ülke Gençliği Gediz Çatısı Altında

  Gediz Üniversitesine 4 senelik lisans eğitimi için 13 ülkeden daha öğrenci katıldı, ülke sayısı 87'ye ulaştı. (Dün 09:42)

   

  Suriye ve Irak'ta Savaşan İngiliz Vatandaşları

  İngiltere'de yayınlanan ICSR raporu: "Her üç haftada bir, Suriye'de ve Irak'ta savaşan bir İngiliz vatandaşı ölüyor" (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Hicri 1436, Ümmetin Uyanış Yılı Olmalı"

  Uluslararası Rabia Platformu Koordinatörü İşbilir: "1436 yılı, ümmetin uyanış yılı olmalı. İslam dünyası 1436 yıllık birikimini ve evrensel barış mesajını insanlığa sunacak mekanizmalar geliştirmeli" (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  TBMM Dışişleri Komisyonu Başkan Conkar'ın Kabulü

  TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Ahmet Berak Conkar, Libya Eski Başbakan Yardımcısı ve Parlamento Üyesi Mustafa Ebu Şakur'u kabul etti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu: 'İnadına Kardeşlik Diyeceğiz'

  Davutoğlu: "İnadına Kardeşlik Diyeceğiz"

  Kendilerinin zalim ve mazlum söz konusu olduğunda dinine, kimliğine, etnisitesine bakmadıklarını, buna herkesin şahit olduğunu; Arakan'ın, Somali'nin, Suriye'nin, Irak'ın, Libya'nın şahit olduğunu, hatta deprem sonrasında ilk uçağın Türkiye'nin gönderdiği uçak olduğu, coğrafyanın binlerce, on binlerce kilometre ötesindeki Haiti'nin, Filipinler'in şahit olduğunu kaydetti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye’de anamuhalefet koltuğunun boş olduğunu söyledi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) (Kılıçdaroğlu) Haddini bilmeden dün ve bugün yaptığı açıklamalarda 'Türkiye'de parti ile devlet iç içe geçiyor' diyor, bizim AK Parti dönemini kastederek. Türk tarihini bilmiyorsun, insanlık tarihini bilmiyorsun, Kerbela tarihini bilmiyorsun, bari CHP tarihini bil. 1936'da İçişleri Bakanı, CHP Genel Sekreteri oldu bu memlekette. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Baktat, Türk Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

  Baktat, Türk Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

  Türkiye’deki 6 fabrikası ve yurt dışındaki ortakları ile Türk ürünlerini dünyaya tanıtan Baktat, 53 ülkeye ihracat yapıyor. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ottawa Saldırısı Zanlısı Bibeau'nun Suç Dosyası Kabarık

  Ottawa Saldırısı Zanlısı Bibeau'nun Suç Dosyası Kabarık

  Kanada'nın başkenti Ottawa'da bir askeri öldürdükten sonra vurulan Michael Zehaf Bibeau'nun suç dosyası bir hayli kabarık çıktı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Putin, Abu Dabi Prensi ile Görüştü

  Putin, Abu Dabi Prensi ile Görüştü

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Abu Dabi Veliaht Prensi ve BAE Genelkurmay Başkan Yardımcısı Muhammed Al Nahyan ile görüştü. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Mısır Dışişleri Bakanı Şükri Cezayir'de

  Cumhurbaşkanı Buteflika, Mısır Dışişleri Bakanı Şükri'yi kabul etti. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Vekon Ankara Yapı Fuarı'nda

  Vefa Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve inşaat şirketlerinin çözüm ortağı Vekon, Yapı Fuarı Turkeybuild'de katlanır konteynerleri "Vekonas" ile yer aldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Putin, Abu Dabi Veliaht Prensi Al Nahyan ile Görüştü

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Abu Dabi Veliaht Prensi ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Genelkurmay Başkanı Muhammed bin Zeyd Al Nahyan ile görüştü. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Libya'da Çatışma: 4 Ölü

  Libya'da Ensaru'ş Şeria örgütü ile 15 Ekim Silahlı Ayaklanması grubu arasında çıkan çatışmada 4 kişi hayatını kaybetti. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 11:31:01. #1.11#