SON DAKİKA MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ HABERLERİ

Son Dakika Makina ve Kimya Endüstrisi Haberleri

15:27
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Milli Savunma Bakanlığı'nın 2015 yılı bütçesi üzerinde görüşmeler devam ediyor CHP'li Ayaydın: "Zorunlu askerlik aşamalı olarak azaltılmalı, profesyonel orduya geçilmeli" MHP'li Akçay: "Darbelerle mücadele söylemi altında asıl darbeyi siz yaptınız, sonra kumpas dediniz"
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
09:23
Mkek Taşınmazlarının Satış ve Kiralamasına Düzenleme Makina ve Kimya Endüstrisi Genel Müdürlüğünün (MKEK) taşınmazlarının satışı ve kiraya verilmesine yönelik düzenleme yapıldı.
Mkek Taşınmazlarının Satış ve Kiralamasına Düzenleme
13:29
MKE Hurda Yolcu Gemisi Satıyor MKE Hurda İşletmesi Müdürlüğü, aralarında yolcu gemisi, su tankeri ve iş makinesi bulunan çeşitli hurdaları ihaleyle satmayı planlıyor.
MKE Hurda Yolcu Gemisi Satıyor
12:28
Ankaragücü, Mke ile Yemekte Buluştu Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, Makina ve Kimya Endüstrisi (MKE) Kurumu Gazi Fişek Fabrikası Lokali’nde düzenlenen yemeğe katıldı.
Ankaragücü, Mke ile Yemekte Buluştu
12:03
Kit'ler ve Sermayesinin Yüzde 50'si Kamuya Ait Kuruluşlar 2014 Yılında 9.5 Milyar TL Yatırım... Kamu İktisadi Tesebbüsleri (KİT) ve bağlı ortaklıkları ile 4046 sayılı Kanuna tabi olup sermayesinin yarıdan fazlası kamuya ait olan kuruluşların 2014 yılında yatırımları toplamı 9 milyar 530.5 milyon TL olarak öngörüldü.
Kit'ler ve Sermayesinin Yüzde 50'si Kamuya Ait Kuruluşlar 2014 Yılında 9.5 Milyar TL Yatırım...
11:53
Mke'den Hurda Satışı Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Hurda İşletmesi Müdürlüğü, muhtelif cins ve miktarda hurda malzemeyi satmak üzere ihale açtı.
Mke'den Hurda Satışı
12:29
Hurda araçlar için 500 milyon lira ödendi ARİFE YILDIZ ÜNAL - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, 22 yaş üstü kamyon, kamyonet, otobüs, minibüs, tanker ve çekicilerin hurdaya ayrılmasına ilişkin uygulama kapsamında bugüne kadar hu...
Hurda araçlar için 500 milyon lira ödendi
10:02
Atama Kararları Güvenlik İşleri Genel Müdürlüğüne Ali Ürker atandı
21:11
ATEX Sempozyumu Başladı İlki 2011`de gerçekleştirilen ATEX Sempozyumu'nun ikincisi başladı.
ATEX Sempozyumu Başladı
15:09
Milletvekili Can: Mkek, Yapılacak Yatırımlarla 170 Milyon Lira Kar Edecek AK Parti Kırıkkale Milletvekili Avukat Ramazan Can, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu'nun (MKEK) yapılacak yatırımlarla birlikte her yıl 170 milyon lira kar etmesinin planlandığını söyledi.
Milletvekili Can: Mkek, Yapılacak Yatırımlarla 170 Milyon Lira Kar Edecek
15:10
Türkiye'nin Yeni Silahı Nüfuz Edici Bomba TÜBİTAK Savunma Sanayi Geliştirme Enstitüsü tarafından geliştirlen yeni silah, doğal sığınakları yok edebiliyor.
Türkiye'nin Yeni Silahı Nüfuz Edici Bomba
20:27
Kırıkkale'de Savunma Sanayisi Ürünleri Sergilendi MKE ile Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Ağır Silah ve Çelik Fabrikasında Savunma Sanayi'nin tedarikçi ürün sergisi açıldı.
Kırıkkale'de Savunma Sanayisi Ürünleri Sergilendi
10:57
Nevşehir'de Trafik ve İdari Cezalar Yeniden Yapılandırılacak Nevşehir Defterdarı, verilmiş trafik cezasıyla, karayolunda yük taşıma kaynaklı cezaların 31 Ekim'e kadar yeniden yapılandırılacağını söyledi.
Nevşehir'de Trafik ve İdari Cezalar Yeniden Yapılandırılacak
09:13
Defterdar Ercoşman'dan Hurda Araç Uyarısı Nevşehir Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, hurda aracı bulunan vatandaşların Motorlu Taşıtlar Vergisi ve trafik cezası affından yararlanmaları için kısa sürede gerekli işlemlerini yaptırmaları konusunda uyarıda bulundu.
12:11
Ele Geçirilen Kaçak Sigaralar Dev Ocaklarda İmha Edildi Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin yaptığı son 8 ayrı operasyonda ele geçirilen 100 bin paket gümrük kaçağı sigara, dev ocaklarda yakılarak imha edildi.
Ele Geçirilen Kaçak Sigaralar Dev Ocaklarda İmha Edildi
16:13
Kırıkkale'de "Silah İhtisas Osb" Kurulması Çalışmaları KTSO Başkanı Gök: "Türkiye'nin ilk Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin Kırıkkale'de kurulması kent için tarihi bir fırsattır"
14:58
Mke'den Ankaragücü'ne Ziyaret Makina ve Kimya Endüstrisi (MKE) Kurumu Genel Müdürü Emekli Tümamiral İzzet Artunç, MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet  Yiğiner'i Tandoğan Tesisleri'nde ziyaret etti.
22:17
Kırıkkalede Patlama Hasandede beldesindeki barut deposunda meydana gelen patlamada ölen ya da yaralanan olmadığı öğrenildi
Kırıkkalede Patlama
15:13
MKE Kurumu Sanayi ve Teknoloji Müzesi Ülkemizin sanayisine yön vermiş kurumlara ve kişilere ait eserler ile endüstri ve mühendislikle ilgili objelerin, belgelerin toplanması, ev sahipliği yapılması, araştırılması, korunması ve sergilenmesinin sağlanması amacıyla, MKE tarafından müze kuruluş çalışmaları yapılmıştır.
MKE Kurumu Sanayi ve Teknoloji Müzesi
13:29
TBMM Kit Komisyonu Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu'nun 2011 yılı hesapları ibra edildi MKEK Genel Müdürü Artunç: "2011 yılını 850 milyon lira satışa karşılık 260,2 milyon lira faaliyet karı ve 1 65 milyon lira dönem karıyla; 2012 yılını da 818 milyon lira satışa karşılık, 198,4 milyon lira faaliyet karı ve 139 milyon lira dönem karı ile kapatmıştır"
TBMM Kit Komisyonu
11:22
TBMM'de Bu Hafta Meclis Başkanlığı için adaylık süreci yarın başlayacak. Adaylar isimlerini yarından itibaren 28 Haziran Cuma günü saat 24.00'e kadar bildirecek TBMM'de hafta seçimlerle geçecek. AK Parti, CHP ve MHP'de grup yönetimi seçilecek ve TBMM Başkanlık Divanı üyelikleri için adaylar belirlenecek
16:39
Rekabet Kurulu Kararları Rekabet Kurulu, Verbund AG'nin Enerjisa Enerji AŞ'de sahip olduğu yüzde 50 oranında hissenin E.ON SE tarafından devralınması yoluyla Enerjisa Enerji AŞ'nin Sabancı Grubu ile E.ON SE'nin ortak kontrolüne geçmesi işlemine izin verdi.
11:59
Bursalı Otomotivciler, Savunma Sanayine de El Attı Haluk Yüksel - "Otomotiv üssü" Bursa'da kurulu YEPSAN Savunma Sanayi ve Havacılık A.Ş, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş (TAI TUSAŞ) için sac şekillendirme grubu parçalarının, yüzde 93'ünü üretecek.
12:06
MKE İhtiyaç Fazlası Araçları Satıyor MKE Hurda İşletmesi Müdürlüğü'nün, ihtiyaç fazlası araçları satacağı bildirildi.
MKE İhtiyaç Fazlası Araçları Satıyor
09:34
Ticari Araçlara Hurda Teşviki Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın Bir Kısım Motorlu Karayolu Taşıtlarının Piyasadan Çekilmesine İlişkin Tebliği Resmi Gazete'de yayımlandı.
11:41
Başbakan Yardımcısı Atalay ve Bakan Ergün, Kırıkkale'de Başbakan Yardımcısı Atalay ile Bakan Ergün, Kırıkkale'nin bilim, sanayi ve teknoloji açısından cazibe merkezi haline getirilmesi amacıyla düzenlenen toplantıya katıldı.
11:31
Başbakan Yardımcısı Atalay ve Bakan Ergün, Kırıkkale'de Başbakan Yardımcısı Atalay ile Bakan Ergün, Kırıkkale'nin cazibe merkezi haline getirilmesi amacıyla düzenlenen toplantıya katıldı.
Başbakan Yardımcısı Atalay ve Bakan Ergün, Kırıkkale'de
11:48
Oda Başkanı Yılmaz'dan Hurda Araç Uyarısı Hurda araç sahiplerine seslenen Düzce Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, Maliye Bakanlığı'nın Resmi Gazete'de yayımlanan Motorlu Taşıtlar Vergisi Genel Tebliği'nde, daha önce hurdaya çıkartılacak olan araçlar için...
Oda Başkanı Yılmaz'dan Hurda Araç Uyarısı
12:41
Ankaragücü'ne İşçi Desteği Ankaragücü'nün kulüp başkanı Bent Ahlat ve genel menajeri Hikmet Hancıoğlu, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürü İzzet Artunç'u ziyaret etti.
12:28
MKE Kapılarını AA'ya Açtı Panter ve Fırtına obüslerinin silah sistemlerini de yapan fabrika, kapılarını açtı.
MKE Kapılarını AA'ya Açtı
12:01
MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Kapılarını AA'ya Açtı Türkiye'nin ilk milli tankı Altay ile Panter ve Fırtına obüslerinin silah sistemlerini üreten MKE Kurumu Ağır Silah ve Çelik Fabrikası, kapılarını AA'ya açtı.
20:47
Uçan Obüsler Geliyor! Türk mühendislerin tasarladığı, havadan taşınabilir obüs projesi, son aşamaya geldi.
Uçan Obüsler Geliyor!
13:20
Havadan Taşınabilir Obüsler Geliyor MKE Kurumu tarafından üretilen ve Türk mühendislerin tasarladığı 105 milimetrelik havadan taşınabilir obüs, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin kullanımına sunulacak.
17:30
Adalet Bakanlığı: Hakim ve Savcıların Silah Talepleri Karşılanamıyor Adalet Bakanlığı, hakim ve savcıların silah taleplerinin Makina ve Kimya Endüstrisi (MKEK)nin stoklarındaki yetersizlik nedeniyle uzunca bir süredir karşılanamadığını bildirdi.
16:08
Ovacık Cumhuriyet Savcısı Uzun'un Şehit Edilmesi Güvenlik ihtiyaçları ve talepler dikkate alınarak, ülke genelindeki hakim ve savcı lojmanlarına kamera sistemi kurulması çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
10:20
Mke Çalışanlarına İlk Yardım Eğitimi Kurum çalışanlarının ilk yardım konusunda bilgilendirme çalışmaları kapsamında Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu(MKE) çalışanlarına eğitim verildi.
22:40
Başbakan Yardımcısı Atalay, Kırıkkale'de."Sınırda Şu Anda Epey Bir Yaralı Var." Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, "Sınırda şu anda epey bir yaralı var."
09:04
Atama Kararları Resmi Gazete'de Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çevre ve Şehircilik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Milli Savunma ile Sağlık Bakanlıklarına ait atama kararları açıklandı.
Atama Kararları Resmi Gazete'de
00:53
Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı Birçok bakanlığa ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı
06:45
Otomobil Sahiplerinin Beklediği Haber Maliye Bakanlığı, hurda araç model yılını 1985 yılından 1990 yılına çekti.
Otomobil Sahiplerinin Beklediği Haber
17:57
"Kırıkkale Yatırım Avantajları Tanıtım Toplantısı" Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, özel sektörün savunma sanayine büyük yatırımlar yaptığını belirterek, özel sektörün kamudan ileri bir duruma geldiğini söyledi.
16:20
"Kırıkkale Yatırım Avantajları" Toplantısı Bakan Atalay, savunma sanayi alanında farklı illerde faaliyet gösteren yan ürün fabrikalarının bir kısmının, Kırıkkale'ye gelmesini istediklerini söyledi.
15:50
"Kırıkkale Yatırım Avantajları" Toplantısı Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, savunma sanayi alanında farklı illerde faaliyet gösteren yan ürün fabrikalarının bir kısmının, Kırıkkale'ye gelmesini istediklerini söyledi.
12:00
Trenlere Yerli Teker Geliyor MKE Kurumu, Türkiye'de ilk kez yerli tren ve raylı sistem tekerlerini üreterek, yılda yaklaşık 100 milyon dolarlık ithalatın önüne geçeceğini belirtti.
12:24
Silahın Üretim Aşaması KIRIKKALE (AA) - 25.07.(MKE) Silah Fabrikası'nda silahların üretim aşamalarını görüntüledi.
Silahın Üretim Aşaması
12:00
AA, MKE'deki Silah Üretimini Görüntüledi Anadolu Ajansı ekibi, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin hafif silah ihtiyacını karşılayan Makina ve Kimya Endüstrisi Silah Fabrikası'nda silahların üretim aşamalarını görüntüledi.
11:47
Aa, Mke'deki Silah Üretimini Görüntüledi Tevfik Işık/Emrah Yaşar - Anadolu Ajansı ekibi, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) hafif silah ihtiyacını karşılayan Makina ve Kimya Endüstrisi (MKE) Silah Fabrikası'nda silahların üretim aşamalarını görüntüledi.
11:50
Devletin Hurdası Silah ve Mühimmat Oluyor Tevfik Işık / Emrah Yaşar - Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu'na (MKE) bağlı 3 Hurda Müdürlüğü işletmesi, Türkiye'nin tüm kamu kurum ve kuruluşları ile Türk Silahlı Kuvvetleri'nin hurdalarını toplayarak, MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası ile...
Devletin Hurdası Silah ve Mühimmat Oluyor
11:22
Hurdaya Ayrılan Araçlar Geri Dönüşüme Kazandırıldı Gaziantep'te trafikten men edildikten sonra sahipsiz kalan araçlar geri dönüşüm için Makine ve Kimya Endüstrisi'ne gönderildi.
Hurdaya Ayrılan Araçlar Geri Dönüşüme Kazandırıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:21:08. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ HABERLERİ
[Hata Bildir]