SON DAKİKA MEHMET ALİ TALAT HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Ali Talat Haberleri


MEHMET ALİ TALAT

Mehmet Ali Talat 6 Temmuz 1952'de Girne'de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Kıbrıs'ta tamamladı. 1977 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden yüksek lisans alarak mezun oldu. Doğu Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde yüksek lisansını ise, 2004 yılında... Devamı

17:50
Fazıl Küçük Ölümünün 31'inci Yıl Dönümünde KKTC'de Anıldı KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu: "Dr. Fazıl Küçük’ün özgürlük, bağımsızlıkla ilgili sözleri Kıbrıs Türk halkının kulağına küpe olmalıdır.
16:48
Denktaş, Ölümünün 3. Yıl Dönümünde Anıldı KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş, ölümün 3. yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
Denktaş, Ölümünün 3. Yıl Dönümünde Anıldı
16:13
KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Denktaş, Ölümünün 3. Yıldönümünde Anıldı KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş, ölümün 3. yıldönümünde mezarı başında anıldı.
KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Denktaş, Ölümünün 3. Yıldönümünde Anıldı
14:40
Rauf Denktaş'ın Vefatının 3. Yılı KKTC'nin Kurucu Cumhurbaşkanı Denktaş, 3. ölüm yıl dönümünde Lefkoşa'daki kabri başında anıldı.
13:25
Denktaş, Ölümünün 3. Yıl Dönümünde Mezarı Başında Anıldı KKTC'nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş, ölümün 3. yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
16:13
Eski Başbakan Konuk Son Yolculuğuna Uğurlandı Eski başbakan Konuk son yolculuğuna uğurlandıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ikinci başbakanı olan Konuk, son yolculuğuna uğurlandı.
Eski Başbakan Konuk Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:14
KKTC'nin Eski Başbakanlarından Konuk, Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçen hafta İstanbul'da vefat eden Osman Nejat Konuk için KKTC Cumhuriyet Meclisi’nde devlet töreni düzenlendi.
15:49
KKTC Bayrak Radyo Televizyon Kurumu'nun 51. Kuruluş Yıldönümü Resepsiyonla Kutlandı Direniş yıllarında radyo olarak kurulan ve daha sonradan KKTC’nin devlet televizyonu olan Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nun (BRTK) 51. kuruluş yıldönümü dün akşam düzenlenen resepsiyonla kutlandı.
KKTC Bayrak Radyo Televizyon Kurumu'nun 51. Kuruluş Yıldönümü Resepsiyonla Kutlandı
18:18
Kıbrıs Müzakerelerinde Bazı Konularda Son Noktaya Gelindi LEFKOŞA (İHA) – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin müzakerecisi Ergün Olgun, bir antlaşmaya ulaşmak için Kıbrıs Rum tarafının bir yol haritası niteliğinde olan “ortak açıklamaya” bağlı kalarak, tek taraflı adımlardan vazgeçmesi gerektiğini vurguladı.
19:29
KKTC 2. Cumhurbaşkanı Talat'ın Manisa Ziyaretleri KKTC 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü makamında ziyaret etti.
KKTC 2. Cumhurbaşkanı Talat'ın Manisa Ziyaretleri
18:01
KKTC 2. Cumhurbaşkanı Talat Manisa'da Talat, Manisa Valisi Bektaş ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün'ü makamında ziyaret etti.
17:04
Akhisar Talat 2015'teki Seçimlerde Aday Olmayacağım Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde cumhurbaşkanlığı için aday olmayacağını, ancak aktif siyasete devam edeceğini söyledi.
Akhisar Talat 2015'teki Seçimlerde Aday Olmayacağım
16:12
Talat: "Başarılı Bir Belediye Başkanısınız" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat'ı makamında konuk etti.
Talat: 'Başarılı Bir Belediye Başkanısınız'
13:09
Talat: 2015'teki Seçimlerde Aday Olmayacağım (2) Vali BEKTAŞ'I ZİYARET ETTİ KKTC 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, eşi Oya Talat ile Manisa Valisi Erdoğan Bektaş'ı makamında ziyaret etti.
Talat: 2015'teki Seçimlerde Aday Olmayacağım (2)
12:40
Mehmet Ali Talat, Akhisarlılarla Konferans Verdi KKTC 2. Cumhurbaşkanı Talat, "Askeri zaferin arkasından bir diplomatik başarı sağlanabilseydi, Kıbrıs sorunu çözülebilseydi bu gün bu sancıları biz yaşamayacaktık." dedi.
Mehmet Ali Talat, Akhisarlılarla Konferans Verdi
11:34
Talat: "Kıbrıslı Türkler Adım Atmaya Hazır" KKTC eski Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıslı Türklerin uluslar arası platformda tecrit edildiğini belirterek, “Tecridin en büyük acısını Kıbrıslı Türkler yaşamaktadır ve tabiî ki Türkiye’de yaşamaktadır.
Talat: 'Kıbrıslı Türkler Adım Atmaya Hazır'
11:12
Talat: 2015'teki Seçimlerde Aday Olmayacağım Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde cumhurbaşkanlığı için aday olmayacağını, ancak aktif siyasete devam edeceğini söyledi.
Talat: 2015'teki Seçimlerde Aday Olmayacağım
23:29
KKTC 2. Cumhurbaşkanı Talat Manisa'da Talat: "(Akdeniz'deki sondaj çalışmaları) Bulunan gazın Avrupa'ya aktarılmasındaki en uygun yol, Türkiye. Gazın Türkiye üzerinden gitmesi için Kıbrıs sorununun çözülmesi lazım. Yeni imkanlar doğdu, bunları değerlendirmemiz lazım"
KKTC 2. Cumhurbaşkanı Talat Manisa'da
19:36
KKTC 2. Cumhurbaşkanı Talat, Akhisar'da İncelemelerde Bulundu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Manisa'nın Akhisar ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.
KKTC 2. Cumhurbaşkanı Talat, Akhisar'da İncelemelerde Bulundu
18:36
Keskinoğlu'nun Ravika Köyü ve Antika Otomobil Müzesi Talat'ı Etkiledi (2) Bir DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ Manisa'nın Akhisar İlçesi'ndeki Ravika Köyü ile Antika Otomobil Müzesi'ni gezen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile eşi Oya Talat, programlarının ikinci gününde Kaymakam Kaan Peker ile Belediye Başkanı AK Partili Salih Hızlı'yı ziyaret etti.
Keskinoğlu'nun Ravika Köyü ve Antika Otomobil Müzesi Talat'ı Etkiledi (2)
18:09
KKTC 2. Cumhurbaşkanı Talat, Manisa'da Talat, Akhisar ilçesinde ziyaretlerde bulundu, zeytin işleme tesisinde incelemeler yaptı.
17:30
KKTC Eski Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat Manisa'da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) eski Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.
KKTC Eski Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat Manisa'da
11:37
Keskinoğlu'nun Ravika Köyü ve Antika Otomobil Müzesi Talat'ı Etkiledi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) 2'nci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile eşi Oya Talat, Keskinoğlu Şirketler Grubu'nun kurucusu İsmail Keskinoğlu'nun Yunanistan'daki doğduğu köy olan Ravika'dan esinlenerek aynı isimle bire bir aynısının inşa edildiği Manisa'nın Akhisar İlçesi'ndeki Ravika Köyü ile Antika Otomobil Müzesi'ni gezdi.
Keskinoğlu'nun Ravika Köyü ve Antika Otomobil Müzesi Talat'ı Etkiledi
23:01
Akhisar Talat, Kıbrıs Sorunu Bir Dünya Sorunudur KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs'ın ne sadece Türkiye'nin, ne Yunanistan'ın, ne KKTC ne de Rum kesiminin sorunu olmadığını söyledi.
Akhisar Talat, Kıbrıs Sorunu Bir Dünya Sorunudur
15:00
Talat: Kıbrıs Sorunu Bir Dünya Sorunudur Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs'ın ne sadece Türkiye'nin, ne Yunanistan'ın, ne de Rum kesiminin sorunu olmadığını belirterek, "Kıbrıs sorunu bir dünya sorunu olmuştur" dedi.
Talat: Kıbrıs Sorunu Bir Dünya Sorunudur
14:42
Talat: "Kıbrıs Sorunu, Bir Dünya Sorunudur" KKTC İkinci Cumhurbaşkanı Talat Manisa'da- Talat: "Kıbrıs sorunu artık sadece Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin, Yunanistan'ın, Kıbrıslı Rumların sorunu olmaktan çıktı, bir dünya sorunudur" Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs'ta birleşmenin Birleşmiş Milletler'in gündeminde olduğuna değinerek "Kıbrıs sorunu artık sadece Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin, Yunanistan'ın, Kıbrıslı Rumların sorunu olmaktan çıktı, bir dünya sorunudur" dedi.
Talat: 'Kıbrıs Sorunu, Bir Dünya Sorunudur'
14:25
KKTC İkinci Cumhurbaşkanı Talat Manisa'da Talat: "Kıbrıs sorunu artık sadece Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin, Yunanistan'ın, Kıbrıslı Rumların sorunu olmaktan çıktı, bir dünya sorunudur"
09:48
KKTC Eski Dışişleri Bakanı: Çavuşoğlu'nun Venizelos'a Yaptığı Çağrı Doğru Değil KKTC eski Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşuğlu'nun Yunanistan Dışişleri Bakanı Venizelos’a "Birlikte önce Kıbrıs Rum Kesimi'ne, oradan da KKTC'ye geçelim" teklifini eleştirdi.
KKTC Eski Dışişleri Bakanı: Çavuşoğlu'nun Venizelos'a Yaptığı Çağrı Doğru Değil
13:36
Çiçek ve Arınç, Lefkoşa'daki Törene Katıldı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilanının 31’inci Yıldönümünde Lefkoşa Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi.
Çiçek ve Arınç, Lefkoşa'daki Törene Katıldı
12:20
KKTC'nin 31. Kuruluş Yıldönümü'nde Atatürk Anıtı Önünde Tören Düzenlendi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilanının 31’inci yıldönümünde Lefkoşa Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi.
KKTC'nin 31. Kuruluş Yıldönümü'nde Atatürk Anıtı Önünde Tören Düzenlendi
11:24
Cumhurbaşkanı Eroğlu, Cumhuriyet Bayramı Tebriklerini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin kuruluşunun 31. yıl dönümü dolayısıyla bayram tebriklerini kabul etti.
Cumhurbaşkanı Eroğlu, Cumhuriyet Bayramı Tebriklerini Kabul Etti
16:37
Atatürk, Ölümünün 76. Yıldönümünde KKTC'de Törenlerle Anıldı Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 76’ncı yıldönümünde KKTC’de törenlerle anıldı.
15:07
Büyük Önder Atatürk Anıldı Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 76. yılı dolayısıyla dış temsilciliklerde anma törenleri düzenlendi.
Büyük Önder Atatürk Anıldı
14:47
Atatürk Vefatının 76. Yıl Dönümünde KKTC'de de Törenlerle Anılıyor Mustafa Kemal Atatürk vefatının 76’ncı yıl dönümünde KKTC'de de törenlerle anılıyor.
15:32
Cumhuriyet Bayramı KKTC'de de Coşkuyla Kutlandı Türkiye Cumhuriyeti'nin 91'inci yılı KKTC'nin başkent Lefkoşa’da ve diğer ilçelerde tören ve etkinliklerle kutlandı.
Cumhuriyet Bayramı KKTC'de de Coşkuyla Kutlandı
20:08
KKTC 2. Cumhurbaşkanı, BM 77 Sayfalık Yakınlaşma Kaydı Hazırladı KKTC 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs sorunu ile ilgili, BM 77 sayfalık yakınlaşma kaydı hazırladı.
KKTC 2. Cumhurbaşkanı, BM 77 Sayfalık Yakınlaşma Kaydı Hazırladı
19:39
Talat: Uluslararası Toplumu Çözüm İstediğimize İkna Etmeliyiz Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Karabük Üniversitesi'nde düzenlenen, 'Kıbrıs Müzakereleri ve Çözüm Süreci' konulu konferansta konuştu.
Talat: Uluslararası Toplumu Çözüm İstediğimize İkna Etmeliyiz
19:37
Kıbrıs Müzakereleri ve Çözüm Süreci" Konferansı KKTC'nin İkinci Cumhurbaşkanı Talat: "Birleşmiş Milletler 77 sayfalık yakınlaşma kaydı hazırladı.
18:45
Talat: Uluslararası Toplumu Çözüm İstediğimize İkna Etmeliyiz Karabük Üniversitesi'nde düzenlenen, 'Kıbrıs Müzakereleri ve Çözüm Süreci' konulu konferansta konuşan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 2'nci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, "Eğer biz uluslararası toplumu çözüm istediğimiz konusunda ikna edebilirsek Kıbrıs Rum tarafının baskı altına alınması mümkün olabilir ve ilerleme sağlanabilir" dedi.
Talat: Uluslararası Toplumu Çözüm İstediğimize İkna Etmeliyiz
23:45
"Kıbrıs'ta Bir An Önce Çözüme Yönelik Adımlar Atılmalı" Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kıbrıs müzakerelerinde gelinen aşamanın kritik bir aşama olduğunu söyledi.
'Kıbrıs'ta Bir An Önce Çözüme Yönelik Adımlar Atılmalı'
22:18
"Rum Yönetiminin Çözüm İçin Atacağı Her Adımın Destekçisiyiz" Başbakan Ahmet Davutoğlu Türkiye'nin, Rum Yönetimi ve Yunanistan'ın çözüm yönünde attığı her adıma destek olacağını söyledi.
'Rum Yönetiminin Çözüm İçin Atacağı Her Adımın Destekçisiyiz'
14:08
KKTC'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlandı KKTC'de 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü törenlerle kutlandı.
13:41
30 Ağustos Zafer Bayramı KKTC'de de Coşkuyla Kutlanıyor 30 Ağustos zaferinin 92. yıldönümü tüm Türkiye'de olduğu gibi KKTC'de de coşkuyla kutlanıyor.
30 Ağustos Zafer Bayramı KKTC'de de Coşkuyla Kutlanıyor
12:59
KKTC'de 30 Ağustos Coşkusu 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla, KKTC’de Lefkoşa Atatürk Anıtı’nda düzenlendi.
11:21
KKTC'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlandı Vatanın 1922 yılında, işgal birliklerinden geri alındığı Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin yıldönümü olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, KKTC'de de törenlerle kutlanıyor.
01:01
"Erdoğan'ın Kıbrıs Politikasında Bir Değişiklik Olacağını Sanmıyorum" KKTC eski Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Recep Tayyip Erdoğan'ın, cumhurbaşkanı seçilmesiyle birlikte Kıbrıs politikasında bir değişiklik olacağını sanmadığını söyledi.
'Erdoğan'ın Kıbrıs Politikasında Bir Değişiklik Olacağını Sanmıyorum'
22:06
Kıbrıs Müzakerelerinde Rum Lider Diplomatik Kriz Çıkardı Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis müzakere masasında kontrolünü kaybetti. "Benim isteğim olacak" diyen Anastasiadis gözlüğünü fırlatıp masayı yumrukladı.
Kıbrıs Müzakerelerinde Rum Lider Diplomatik Kriz Çıkardı
09:21
Cumhurbaşkanı Gül, KKTC'de Gül, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Atatürk anıtındaki törene katıldı.
06:55
Cumhurbaşkanı Gül, KKTC'de Barış ve Özgürlük Bayramı Törenlerine Katıldı Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun daveti üzerine, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı'nın 40. yıl dönümü kutlamaları nedeniyle KKTC'ye gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Boğaz Şehitliği, Rauf Denktaş ve Fazıl Küçük'ün anıt mezarlarında düzenlenen törenlerden önce Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığını ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Gül, KKTC'de Barış ve Özgürlük Bayramı Törenlerine Katıldı
23:09
Gül, Denktaş'ın Mezarını Ziyaret Etti 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı etkinlikleri kapsamında Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın Anıt Kabri'nde tören düzenlendi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 08:33:16. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET ALİ TALAT HABERLERİ
[Hata Bildir]